Új privát üzeneted érkezett!

Babicskó!
Ezt a juhtúrós dolgot tényleg ne erőltesd!
Tegnap hallottam ezt a kecsketejes fertőzést is!Hát..,inkább ne!
Vendég
 


Vera! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Nekem is jó hírem van! A mensim úgy néz ki visszatért a régi kerékvágásba! 3 napos volt, barnával együtt is max.6 ! Remélem ennek örülni kell. :roll:
Már csak a hóközi pecsételésnek kéne kimaradni és akkor minden maga lenne a tökély!

Jaj! Kismamik, ti biztos örültök a hüvinek, de én most meg majd meg fagyok! Hüvi alatt olyan 25-27 fokot gondoltam. :?

Kép
kislibus
 
 


Alziza! Reméljük az lesz! :D

Kép
kislibus
 
 

 
 

Sziasztok!

Én új vagyok itt, bár már sokszor olvasgattam, de még nem voltam "aktív". Ha lehet, csatlakoznék...
Olyan sok hasznos dolgot láttam itt, és hát haosnló cipőben járok, talán együtt könnyebb volna...
Szóval mi is most babát szeretnénk, és a véleményetekre lennék kíváncsi. 32. napon vagyok, semmi jele a menstruációnak, viszont a ma reggeli tesztem negatív. A ferti szerint 23. napon volt az ovulációm. Valahol azt olvastam, hogy az katasztrófa, és így nem is lehet ov stb...de miért nem jön meg?
MOst mit gonodljak egyáltalán?

Segítsetek, légyszi!

Előre is köszi:)

Veronika
Vendég
 


Sziasztok!

Veronika!
Üdv itt! :lol:
Hát ha valóban a 23. napon lett volna az ovulációd akkor még azért nem mutathat semmit a teszt!Az még csak 9 nappal ezelőtt volt!
Reméljük baba van a dolgban!De ha esetleg mégsem akkor mindenképp nézesd meg magad a köv. próbálkozás előtt!
A többiek már biztosan unják,de én a saját hibámból tanulva mondom azt,hogy HORMONVIZSGÁLAT!!!!!!

A vetélések előtt nekem sem jutott eszembe soha,hogy vizsgálatot kérjek előtte,de szerintem az a normális(utólag már okos vagyok! :oops: )Ha előtte az ember kivizsgáltatja magát!

Sziasztok!
Vendég
 


Veronika: nekem is többször volt 35 napos ciklusom.
mielőtt terhes lettem, 35, 33, 33 napokra jött meg (előző 3 menst.)

Egy kivizsgálás persze sose árt. De 23-37. nap között még normális a hosszúság.

Fú Vera, most irigyellek, hogy táppénzen vagy. Én most megyek vissza dolgozni, de iszonyú fáradt vagyok, reggel még hányok, a hidegfront miatt fáj a fejem, szerintem valami vírust a fiamtól elkaphattam.
na nem szenvedek előre.........

babicskó
 
 


Üdv itt Veronika! :lol:
Nekem a 22-ik napon volt pém, és babó is lett belőle. Semmi baj nem volt. (azt leszámítva hogy már nincs velem, de ez független az ov.idejétől) Volt nekem 38-41 napos is , és sikerült. :lol:
Legutóbb 39 napos volt, és már vettem én is a teszet :cry:

Egyébként hány naposak átlag a ciklusaid?



Babicskó! Hát nem lehet kiíratni magad???? Sok pihi kell, és nyugalom, nuku stressz...Sztem simán kiírnának!!!


Kislibus! Az sem mindegy hány napos a mensi??? :shock: :shock: :shock: :shock:
7nap sok? Péntek kezdte szinte alig valami vasárnap indult be szerdáig, most meg már alig. Az számít teljesen a végének amikor már abszolut nincs semmi???

Pusszancs!!
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Babicskó!

A vírus ami miatt el kellett veteni a 6 hetes babucit,népnyelven Lepkehímlő,orvosi nevén B19 Parvóvírus.Azért lepkehímlő mert először az arc lesz piros lepkeszárny formába,rá 1-2 napra enyhe láz,rá 3-4 napra pedig rengeteg kiütés az egész testen.Nálunk
Gödöllőn tombolt ez az amúgy teljsen ártalmatlan vírus az ovikban.Mivel terhes voltma és legyengül ilyenkor az immun ezért egyből elkaptam a fiamtól.Álatlában felnőttek nagyon ritkán kapják el.
De most hogy már itt van a pocakomban a másik babóca,talán így nem fáj már annyira az egész...

Vera!

Ugye milyen klassz érezni a mocorgást?!?! :D :D :D


Hogy vagytok??????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Nyussz!

Akkor gáz , ha 8-9 napnál tovább tart. Igazából a pecsételés, ha nem is számít bele, mindenképp meg kell említeni dokinak, mert hormonproblémára is utalhat! Most viszont nekem nagon enyhe volt a mensim, még barnázok ugyan, de igazi mensis napom 3 volt össz vissz. Ez most szokatlan, mert a műtét után mint a niagara.... Most meg olyasmi mint azelőtt. Lassan rendeződik a szervezet.
De no para, a szeptember a mi hónapunk! :wink:

Veronika! Szerintem is az a gond, hogy még csak 9 nap telt el. Ilyenkor már meg szokott jönni? Várj még pár napot és ismételd meg, ha addig nem jön. Szorítunk!!! :wink:

Panny! Mikor mész nyakiredő mérésre? Azaz UH-ra?

Kép
kislibus
 
 


Kislibus!

Szept.10 -én megyek a dokimhoz,11.-én mega Bolgárkerék utcába a geneteikai vérvételre+lesz UH is ott is.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Veronika!
Nekem a mostani babócánál bizonyítottan a 22. napon volt az ovuláció, és csak a 37. napon mutatta ki egy nagy érzékenységű teszt a + eredményt, de ez is csak halványan látszódott!
Úgyhogy szerintem reménykedj, vigyázz magadra/ magatokra addig is.

Babicskó!
Az első 2 hét szupi volt itthon, most már kicsit kezdek beleunni az itthonlétbe, úgyhogy valami hasznosat ki kellene találni...
Ha nem érzed jól magad szerintem is irasd ki magad táppénzre. Addigis jobbulást!

Panny!
Szorítok mindkettőhöz! Nekem 5-én lesz AFP-m...

Kislibus!
Hurrá! Akkor reméljük hamar a gólya is meglátogat benneteket...

Képzeljétek megvettük első babás holminkat: egy babaágyat. A férjem reggel azzal ébresztett (időnként szokott ilyen meglepiket csinálni), hogy ma elmegyünk az Ikeába és megvesszük a kiságyat. Eddig nem akart semmit előre megvenni, aztán valaki felvilágosította, hogy ha mindent az utolsó pillanatban akar megvenni, akkor nagyon készítse elő a pénztárcáját.

Rakok fel ide is egy pociképet, bár én nem vagyok olyan karcsú mint a többi kismama, úgyhogy kedves kismamák, anyukák távolítsátok el a képernyőtől a kismanókat, nehogy megilyedjenek:

Kép

Kép

Ja, a háttérben látszódó járóka/ játszószőnyeg egy barátnőm kislányáé...

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Vera! Szépen látszik már az a poci! Afp-hez megy a drukk!
Remélem igazad lesz a gólyával kapcsolatban. :roll: Én akarom hinni, de mostanség egyre többet megingok.

Panny! Akkor várjuk a szept. 10-et! Képet majd raksz?

Kép
kislibus
 
 


Sziasztok!

Eléggé eltűntem mostanában :oops:
Folyamatosan olvaslak benneteket, csak épp írni nem szánom rá magam... rámtör sajna a depressziós hullám és akkor inkább csöndben emésztem magam... :(
A próbálkozáson már rajta vagyunk mi is ezerrel :wink: csak az eredmény várat még magára :?

Veronika!
Üdv ebben a jó csapatban, itt szerintem mindenki megkapta/megkapja azt a lelki erőt amivel tovább tud lépni.

Nyusz, Kislibus!
Hamarosan mi is babások leszünk!

Pusz

Kép
kimma
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak vagytok, hogy ilyen kedvesen üdvözöltetek!:)
Látom, Alziza neked már vannak gyerkőceid!:)

Vera, nagyon édesek vagytok együtt! Jól látom, hogy ez a 16. hét? De jó, hogy ezt mondod, már azt hittem, hogy teljesen tönkrement a "rendszerem":) és hogy lehet azt tudni bizonyítottan? (bocs, ha hülyeséget kérdezek, de kezdő vagyok:)

Köszi a bíztató szavakat! Kis adalék: nekem világ életemben pontos volt, 28 napos a mensim, ritkán 29. Aztán márciusban volt egy halvány próbálkozása egy babának, de szegénykém nagyon gyorsan feladta, a 6. héten, igazából elment, mielőtt jött volna...
Na, ezt követően 30 napos lett a ciklusom, olykor elkezdte a 30-on, és igazából a 31-32.-en lett igazi.

Most már a 34. nap van és semmi (ilyen az elmúlt 17 év alatt soha nem volt:)), a hőm viszont még fent van. Érzek bizonyos dolgokat, dehát ezek ....tudjátok...egy furi van, ami viszont ténylg csak egyzser fordult elő velem márciusban, és talán nem tudom produkálni lelkileg:))....

Szóval vagy babácska van, vagy vaami nagy baj van velem.

Egy fontos viszont van, amit meg kell talán említenem: április óta viszont ez az első ciklus, hogy az ovulációval köszönő viszonyban lévő időpontban együtt is voltunk a férjemmel:))) ugyanis külföldön dolgozik.

Szerintetek mikor csináljak új tesztet, ha nem jön meg? Ti mikor szoktatok?

üdv nektek: Veronika
Vendég
 


kimma, megkérdezhetem, hogy neked mikor nem sikerült? jó, hogy így támaszt tudtok adni egymásnak!!
Vendég
 


Veraaa!!!
Hejj de szép pocak!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sokat kell nézegetni, hátha elkapom....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Lányok! A mensi utáni hasfájás ( szúrkálás inkább) bajt jelenthet? :shock:


Veronika! Itt a lehető legjobb helyen vagy!!! :) :) :) :) :) :)

Pusz
Nyusz 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!

Veronika!
Egyrészt onnan lehet tudni pontosabban, hogy hőmérőztem én is, meg pont abban a hónapban néztek hormonszinteket (a hó különböző napjain vérvétellel).
A vetélés előtt nekem is 28-29 napos ciklusaim voltak, utána megzavarodott a rendszer és 30-35-re is kitolódott.
Ha fenntvan a hő az jót jelent, de ne görcsölj nagyon, anno énis minden nap úgy keltem fel, hogy csak maradjon fenn...Amikor az első hónapban nem jött össze a baba nagyon magam alatt voltam egy hétig, de az utána lévő hónap gyümölcsét a mostani képeken láthattad.
Annak idején utáltam ezt a szöveget a dokiktól, de szerintem van igazság a dologban: az egészséges petesejtből származó egészséges zigóta sem tapad meg mindig, de ha meg akar tapadni akkor meg fog. Vigyázz magadra addig is, szedj folsavat, kerülj bizonyos kajákat...
Drukkolok, hogy manó költözzön hozzád is...


Nyusz!
Ez jelenthet akár ovulációt is!

Kimma/ Kislibus/ Nyusz!
Küldöm a gólyát felétek!!!!!

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


ÚÚÚ már most???? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Az átlag 33 napos ciklus 10-ik napján? :shock:
Na megvettem az LH tesztet. Bontom fel nagy hévvel hogy mar fogunk neki darabolni, erre föl nem műanyag dobozkában van? :shock: :shock: :shock: Nem kellett több szétkaptuk gyorsan , és sikerült kettévágni a lapocskát, már csak azon kell izgulni nem rontottunk-e el valamit és jó legyen és működjön :lol: :lol: :lol:
Vera! TAnácsot help my!!! Légyszíí: Úgyis hőmérő guru vagy (voltál :lol: :lol: :lol: :lol: )
Lehet az, hogy hétvégén sokkal később kelek fel mint hétköznap akkor magasabb a reggeli ébredési hőmérséglet??? :lol: :lol: Hétköznap 36,3 volt, szombat vas 36,6 most reggel megint 36,3
Éjszakai lejány voltam és nem is igazán reggeli hőmérőzés volt hanem majdnem déli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Elkaptam a gólyát! :lol: :lol: :lol: :lol:


Csók
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Nyusz!

A hőmérőzés csak akkor ér valamit, ha minden nap reggel még felkelés, mozgás előtt, nem hónaljban méred a hődet, lehetőleg ugyanabban az időpontban. Fontos, hogy éjszaka se kelj fel, aludj eleget, ne igyál alkoholt, ne szedj gyógyszert. Ilyenkor tuti működik. Egyébként mérhetsz téves értékeket.
Későbbi keléskor simán lehet magasabb a hő.

Bocsánat, hogy nem jelentkeztem ilyen sokáig, de már fenn vagyok, és sokszor egyedül vagyok a gyerekekkel, egyre kevesebb a segítség.
A baba szépen fejlődik, fejlődési rendellenességre utaló jel nincs. (Illetve van egy hyperechogén papilláris izom az egyik szívkamrájában, de a szonográfus azt mondta, hogy 90%, hogy 2 hónap múlva nyoma sem lesz.)
Éééééééés, újra fiú. :)

Megy a drukk mindenkinek!

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Sziasztok!


Vera nagyon szép a pocakod!!! Nem lehet elkapni???? :lol: :lol:

Veronika! Kitarás neked is és üdv ebben a jó és összetartó csapatban.

A vetélés után nekem is átált a ciklusom, de nem lett erösebb hanem olyan mint elötte volt. Pár napos és nem olyan erős. Ez nem gond?
Igaz a mostanikor egy kicsit szúrt a hasam. De ha jól számolom most volt peteérésem. Lehet, hogy ettől van?

Lassan közeledik a szülés időpontja és már kezdek depis lenni. Nem tudom, hogy fogom túl élni 13-át. 15-én megyek esküvőre és jó pofát kell vágnom, közben meg a sírás kerülget.

Két hét múlva lesz a műtétem. Mondanom se kell be vagyok szarva már most! :oops:
Remélem minden rendben lesz és utána hamarosan mi is próbálkozhatunk.
Néha éveknek tűnik :cry: :cry:

Minden kismama vigyázzon magára és pihizzen sokat!!

Szép napot!

Pusza,
Adri
odri
 
 


Nyusz!

Boeskének igaza van hőmérő ügyben,mindig ugyanababn az időpontban,felkelés-pisilés előtt min.4 óra alvás után van értelme a hőmérőzésnek!
Drukk neked!!! :lol:

Veronika!

Nekem se a ciklus felénél (14 napon)hanem a 18.napon volt a pé-m,ezt biztosan tudom a hőmérőzés miatt.Szóval egy pár napon belül megint csinálj tesztet,a hcg hormon naponta-két naponta duplázódik a szervezetben.

Vera!

Szép pocid van!És miért írsz magadól negatívan?Tök csini vagy!!!! :lol:

Boeske!

Gratula itt is a fiúcskához!!!! :wink: :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok Csajszik!

Vera!Nagy öröm,hogy ilyen jól haladnak Nálatok a dolgok!!!Nincs is ennél szebb a világon :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Mikorra is vagy pontosan kiírva????Nagyon szorítok értetek!!!!
Megkérdezhetem,hogy a vetélés után mennyi időt hagytál ki,mire újra próbálkoztatok???

Nyusz!Simán lehet a 10.napon ovulációd!Nekem úgy néz ki most a 11.napon volt(hőmérőzök) és nekem 27-28 naposak a ciklusaim.Nem tudom ez jó-e,mert erről még orvossal nem beszéltem.Mindent bele HAJRÁ Neked is + tesztet szeptemberben!!!!!

Odri!Üdv. Nagyon szorítok a műtét miatt NE FÉLJ nagyon itt leszünk lélekben Veled!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek akik most próbálkoznak + teszteket erre a hónapra!!!!
Kismamiknak boldog terhesnapokat :D :D :D :D :D :D

üdv.
ancsúr
ancsúrka
 
 


Nyusz!
Hőmérőzésről ketten is leírtűk amit tudni kell, közel azonos időben: fél óra elcsúszás szerintem nem számít...Ne kelj fel előtte: ez akkor szar amikor már hajnali 4-től nem tudod visszatartani.
Az izgalom hatására (jó keksz) előbb is lehet spontán peteérése az ember lányának, úgyhogy akár a 10. napon is teherbe eshetsz.
Úgyhogy apára fel! :D

Ancsúrka!
Február közepe-vége felé vagyok kiírva. Eredetileg 11-re, de a doki szerint a késői ovuláció miatt + 1 hetet rá lehet számítani.
Mi kivártuk a 3 hónapot és a 4.-ben (orvosi tiltás ellenére :oops: ) már próbálkoztunk. Szerencsére nem hallgattunk a dokira, aki félévet/ egy évet javasolt.... :lol:

Panny!
Köszi, időnként alapból is dinnyének érzem magam, de a súlyom már nem érdekel, majd úgyis lemegy...
Hogy vagy a roszullétekkel? Múlnak már?

Odri!
Szorítunk a műtéthez, az esküvőn meg ne mosolyogj, senkinek semmi köze nincs ahhoz, hogy hogy vagy. Hárítsd el az ilyen irányú kérdéseket, vagy tedd helyre a tolakodó embereket.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Jó reggelt lányok!

Már régen jelentkeztem, de szoktalak benneteket olvasni!

Boeske!!! Gratulálok a kisfiadhoz!!! Szorítok, hogy minden rendben legyen. És már a 18.héten vagy! Hogy repül az idő! Nemsokára félidős leszel, utána meg megint csak megy az idő! Mi is szinte most tudtuk meg és nem egész 2 hónap és szülni megyünk!

Vera!!! Szép a pocid! ÉS nálad is repül az idő! Már a 17.héten vagy te is. Nem a 16.héten kellett volna menned AFP-re? Csak azért kérdezem, mert nekem dátumra pontosan megmondták, hogy mikor menjek és akkor voltam 16 hetes.

Panny!
Neked is már eltelt 11 hét! Hamarosan te is érezheted a picur mozgását!!!

Adri!
Legyen az a nap a ti napotok! Tudom, hogy rossz és az is lesz, amíg nem leszel újra babás!
Megy a drukk a műtéthez, biztos minden rendben lesz és hamarosan ti is babázhattok!!!

Mindenkinek küldöm én is gólyákat!!! Remélem hamarosan elkapja mindenki!!! Kitartást lányok, sikerülni fog! Nekünk is sikerült!!!
Szóval akinek lehet, ++++++++++++++++teszteket erre a hónapra!!!

A kismamáknak meg boldog, problémamentes várandóságot kívánok és jó pocakosodást!!!
Vendég
 


Ja és bocsi, akihez személyesen nem szóltam! Hirtelen ennyi jutott eszembe!

Ja, Veronika! Üdv közöttünk! Gyere sűrűn, itt tényleg nagyon jó kis csapat van!!!
Vendég
 


Szisztok Csajszikák!

Odri! Majd mennek az egyetemes drukkok!!! Mindenki szorítani fog érted!!!! :wink: :wink:

Tegnap olyan rossz napom volt :cry: A páromnak is :cry:
Bejött a munkahelyemre egy kismama, aki májusban szült egy kislányt (aki beteg, de ő megszülte, a kislány picike marad élete végéig), de nem is ez a lényeg, az hogy idehozta hozzám. Már elkezdtem rettegni mikor bejött az irodába a gyerekkel, pláne mikor elkezdett jönni felém... :shock: Szép kislány, örülök neki persze, de olyan furcsa volt, hogy már én is a kezembe tarthatnám a kisfiam.
A páromnál a cégnél ivászat volt, bejelentette az egyik munkatársa hogy jön a baba, már 15 centis stb stb..... ilyenkor mindig isznak.
A férjem kezdte az ünneplést télen, de azóta már két kispapa munkatársa is lett. Nagyban megy a röhögés, és beköpi az egyik: "Most ti jöttök, huzzatok bele, le vagytok maradva" :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Szegénykémnek az egész napjára rányomta a bélyeget. Visszaszólt neki, hogy nem-e baj hogy mi kezdtük, de a srác egy gyenge bocs-al elrendezte. Szóval mindketten padlón voltunk . Bevalotta nekem, hogy ő azért erős, hogy én belőle merítsek erőt, mert ha ő nincs mellettem, akkor összeroppantam volna. Igaza van. De nekik is ki kell adni valamikor, nem lehet nyelni és nyelni. És bevallotta, amit én mindig is tudtam. Őt is megviselte ez az egész, és hiába mutatja azt hogy erős, meg gyerünk előre, pozitívan, legbelül a szíve neki is kettéhasadt.
Szerencsénk van ha olyan párra lelünk, aki teljes mértékben mellettünk áll, meghallgat, beszélget........és ott van hogy oda tudjunk bújni a karjaiba bőgni.
Na kilelkiztem magam mára :lol: :lol: :lol:

Vera! Nem fél óra csúszás volt a hőmérőzés idejében, hanem először 4,5 óra, aztán meg 7óra a szokotthoz képest. Ezt leszámítva (ezt a két napot) szépen 36,3 a hőm folyamatosan, úgy néz ki most húz egy szép vizszintes vonalat :lol: :) Most úgy halad mint a nagy könyvben van megírva :lol: :lol: Legalább ennek örülök :lol: :lol:

Krixta meg vagy még???? :shock:

Ancsurka a 28 nap szuper! :lol:


Puszi nektek! És kitartást a mai napra!!!

Csók!
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Sziasztok!
Vera!Köszi,hogy válaszoltál.Tudod én új orvoshoz mentem,a vetélés után,mert terhes lett Ő is és szülni fog,most férfit választottam biztos ami biztos :lol: :lol:
És az új orvos azt mondta hogy még 1 mensest várjak ezt már letudtam és azután mindent bele,már nem lesz gond!Hát majd meglátjuk rajtunk nem múlik! :D
Jövő héten kell megjönnie most tartok a 20. napon remélem nem jön meg vagy nem is tudom,mert félek is azért de attól még jobban,hogy ha nem lenne soha gyerekem!!!Te hogy érezted ezt????Bocs csak akkor válaszolj ha akarsz!Tök jó Te Pesten laksz ott az IKEA a kedvenc helyem.

Chrissy!Örülök,hogy benéztél hozzánk!! :lol: :lol: Picurkád???Minden rendben???Puszi a hasadra!

Nyusz!Hát nem is tudom mit mondjak talán annyit,hogy tudom miről beszélsz én mindenhol megtapasztaltam,amit írtál barátok,munkahely mindenhol bántottak,beszóltak,szóljatok vissza,mert nem hagyják abba máskülönben!!!!Fel a fejjel ilyen jó párkapcsolatban,mint a Tiétek hamarabb jön a baba,mint gondolnátok!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Minden jót kívánok!

puszika mindenkinek
ancsúr
ancsúrka
 
 


Sziasztok!!

Megvagyok..azaz megvagyunk köszönjük szépen..és egyben bocsánat is hogy nem írtam ide,néhe elolvasgattam mi van veletek ..mi most már a 13.hétben vagyunk és fellélegezve is egyben..3hete volt egy kis vérzésem de semmi komoly nem volt szerencsére...ma voltam Uh-n és nagyon kis ficánkolós a picike...Chrissyy-t is megismerhettem személyesen is,nagyon aranyos lány és sokat segít nekem!
Mindenkinek kitartást akinek most nehezebb napjai vannak és drukkolok!

Szép napot nektek és igyekszem aktívabb lenni!
[/img]
Vendég
 


Ancsúrka!

Köszi kérdésed, minden rendben van. Majd 11-én megyünk dokihoz, már nagyon várom!
A kis picurkánk nagyon aktív és beállt apa 6+2-es műszakjára! Reggel keltette apát, és hamarosan jelezni fog nekem, hogy apának lejár és jön haza!
Már 8cm a feje és szépen fejlődik, korának megfelelő!!!
Én is ugyanazt tudom mondani Krixtáról, hogy nagyon aranyos, kedves lány. Próbálunk sűrűn találkozni, elkísérjük egymást ide-oda és persze tartjuk egymásban a lelket!
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsit eltűntem!
Vasárnap megvolt a keresztelő!Zalcsi csinos volt és nagyon jó fiú!Majd teszek fel képet,de ez még mindíg az öcsém gépe,ezen pedig nem ismerem a kicsinyítő programot!Majd remélem egyik nap megcsinálja!

Boeske!
Jó hallani Rólad! :lol:
Örülök,hogy jobban vagy,de látom azért akad izgulni valód!
Biztos minden rendben lesz!A szonográfus csak tudja mit beszél!

Vera!
:lol: :lol: :lol:

Chrissyy!
Apám!Már csak 55 nap! :lol:
De jó!

Nyusz!
:(

Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsur! Hajrá mindent bele és köszi a drukkot azt hiszem rám fog férni. Egy kicsit bevagyok szarva! :)

Nyuszi! Én is tudom, hogy miről beszélsz, én családon belül is megkaptam. Szóval fel a fejjel és minden sikerülni fog csak kitartás!
Szerencsére az én párom is ilyen, minidg számíthatok rá és ha kell kiböghetem magam neki. Nekem se mondta de éreztem, hogy mi játszódik le benne. Főleg mikor megkértem, hogy tegye be egy dobozba a cuccait, akkor nem birta és elsirta magát. És én nem tudtam mit mondani a szívem szakadt meg.
És tudom ezen csak egy terhesség segithet.
Szóval erőre fel és apákra!!! :oops: :oops: :lol: :lol:

Chrissyy! Köszönöm a biztatást. Biztos nem lesz egy könnyű nap, de valahogy majd csak túléljük.
Tök jó, hogymár csak 55 nap!!!! Irigyellek! :?

Vera! Neked is köszönöm. Legszívesebben el se mennék az esküvőre, de sajnos ezt nem tehetem meg. Borzasztó lesz mert egy pár embernek most született a gyereke és ők is ott lesznek.
Nagyon nehéz lesz! De megpróbálok erős maradni.

Mégegyszer mindenkinek köszönöm a biztató szavakat, nagyon sokat jelent nekem, hogy velem lesztek lélekben!

Szép napot!

Puszi,
Adri
odri
 
 


Sziasztok!

Chrissy!
A vonalzóm el van csúszva 1 hetet, így tényleg most vagyok 16 hetes. Már többször ki akartam cserélni, de egy kicsit babonás vagyok.

Odri!
Nálunk is volt a vetélés után egy ilyen: a párom egyik jó barátjáéknál szintén baba volt előkészülőben, ráadásul ugyanannál a dokinál voltunk (aki nálam nagyon nem vált be). A kisbaba most augusztusban született meg, sokáig nem akartam velük találkozni, pedig semmi rosszat nem tettek nekünk. Egyszerűen csak rossz lett volna látni a más nagy pocakját. Úgyhogy megértelek. Igazából ez csak akkor múlt el, mikor újra babás lettem.

Alziza!
És a református vagy a katolikus templomban volt a keresztelő (írtad, hogy gond volt nálatok a pappal.)
Felújítás?

Ancsúrka!
Ne félj, biztosan lesz babád. Anno én is féltem egyrészt azért hogy megjöjjön aztán azért hogy ne. A legkülönösebb az volt, amikor ez az érzés egyszerre kavargott bennem.

Nyusz!
Reméljük marad a vízszintes vonal és fennmarad a hőd..... :P

Úgy utálom ezt a hideg, csúnya időt. Már a fejem is fáj tőle..

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Hali :lol:

Vera!

Igen,végre úgy néz ki hogy elmúlt a rosszullét és kezdem a tevékeny korszakomat élni :lol: Már ideje volt mert nagy káosz lett a házban :)

Chrissy!

Tényleg mindjárt szülsz!!De klassz!!!!!!Még pihend ki magad az elkövetkező hetekben,mert utána egy életen át mindig résen leszel :D :D :D Tapsztalatból mondom. :wink:

Többieknek is pusssz!!! :wink:

Elkezdte ma nagyfiam a néptáncot,nagyon édes volt,úgy meghatódtam :D 8ezt le kellett írnom,bocs :oops: )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Talán emlékeztek rám......februárban a 22. héten veszítettünk el két pici babát. Augusztus 24-én volt a következő beültetésünk. Hihetetlen a csoda ami velünk történik!!!!!! Izgultok velem, hogy minden rendben legyen? Kép
julika79
 
 


Sziasztok!

Julika!
Drukkolok,hogy minden jó legyen!

Hát lányok,hogy tegnap jól záródjon a nap, összetörték az autónkat!
A bal oldalon az összes elemet cserélni kell!
Kezdem azt hinni,hogy ez az autó el van átkozva!

Vera!
Végül kisebb nyomozás után megtaláltuk azt a papot aki a régen itt volt újpesten,akihez a nagymamám is járt és Ő adott össze minket,meg a gyerekeket is Ő keresztelte!
Most Szentmihályon van egy gyönyörű templomban!
Megtaláltam,örült nekünk,megkeresztelte!
Felújítás?Hát...!
Emlékszel,hogy a férjem már perrel fenyegette őket!Erre kellet még a favédelmi szakvélemény és azt mondták,hogy ha az jó akkor mehet!
Holnap kell telefonálnia a férjemnek,hogy mi van!Badtuk a favédelmi szakvéleményt,ami tök jó lett!Megállapította,hogy az a tetőszerkezet amit a főépítész elbontatott volna tökéletes,sőt ilyet sokkal nagyobb házakhoz szoktak építeni,mert sokkal többet bírna mint amit nálunk kell!Ráadásul vörösfenyőből van ami nagyon jó!
Úgyhogy elvileg most már rendben kell legyen minden!

Hát remélem lassan már hazamehetünk! :roll:

Jó sz@r idő van!! :( :evil:

Sziasztok
Vendég
 


Julika!
Nagyon-nagyon drukkolok!
Mikor mész UH-ra?

Boeske
KépKépKépKép

Kép
boeske
 
 


Szia Julika!

Millió drukk neked, ne félj minden rendben lesz!

Adri
odri
 
 


Julika!

Ez a teszt valami gyönyörűség!!!! De jó nézegetni :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne aggódj nem lesz semmi gond!!



Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Julika! Nagyon szurkolok! :)

Kép
kislibus
 
 


sziasztok
itt ebben a topicban még uj vagyok .
de sajnos :cry: :cry: 7hetesen elvetéltem ami 1napja történt :cry: :cry:
e.andrea
 
 


Andrea szívből sajnálom! :cry:
:cry: :cry: :cry: :cry:
Meglásd kárpótol az élet! Azt lehet tudni hogy miért történt?


Puszi
Nyusz 8)
nyuszifülû
 
 


Köszönöm a gratulációkat. Szept. 26-án megyünk uh-ra. Az már szívhangos lesz. nagyon várom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andrea - ez most nagyon nehéz. Próbálj meg magad körül apró örömöket keresgélni. Nem megy könnyen az elején, de meglátod egyre több lesz belőlük. Adj időt magadnak, légy türelmes magadhoz!!!S írj ide sokat, itt olyan kedvesek a lányok, mindig van egy-két bíztató szavuk!!!Sok-sok erőt kívánok! :wink:
julika79
 
 


Sziasztok!

Julika!Nagyon örülök én is,hogy sikerült annál is inkább,mert én is ikerket veszítettem el a 20.héten áprilisban.Igaz nekem spontán terhesség volt.Most mi is újra próbálkozunk.Nagyon nagyon jó hír ez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Megint ikerk???? :lol:

Andrea!Nagyon sajnálom,ami Veled történt igazából okosat nem lehet mondani ilyenkor,főleg mert még nagyon "friss" a dolog.Gyere közénk és meglátod gyorsabban mennek a napok!Kitartást kívánok :D

Puszi
anikó
ancsúrka
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok pár sort, mert rohanunk le vidékre pár napra:

Andrea!
Sajnálom ami veled történt.... :(

Alziza!
Az a szerencse hogy ti nem sérültetek meg. A kocsin volt biztosítás aki a balesetet okozta?
Reméljük nemsokára kikerültök a felújítással járó bürokratikus útvesztőből...


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Szia Andi!

Nagyon sajnálom ami történt veled.
Meglátod itt sok segitséget kapsz ahhoz, hogy fel tudd dolgozni azt ami történt. Még túl friss és még nagyon nehéz!!
Sűrűn gyere és kitartás!
Nekem is sokat segitett amikor elvetéltem.

Ancsur, megkaptad a levelem??

Puszi és szép napot mindenkinek!

Adri
odri
 
 


Sziasztok!

Andi!
Szomorú ami történt!Gyer többször,hidd el itt tényleg jó a társaság!

Vera!
Volt,volt,de hát mire megcsinálják!Pedig ismerőst is sikerült találni itt a Váci úton a fordnál,de mivel a baloldalon minden elemet cserélni kell,az több nap!Meg még ami nem látszik,mert pl. az ablakmosó tartáj is eltört meg még kitudja mi?

Sziasztok!
Vendég
 


Andi! Nagyon fontos, hogy ne hibáztasd magad a történtekért, én utána egy darabig ezt tettem. Nehéz elfogadni így az elején, sőtt elfogadni nem is lehet, csak beletörődni. Lesznek jobb, és rosszabb napok. Ha kell sírj, ha beszélned kell a történtekről ide gyere bátran! Szeretettel várunk!

Kép
kislibus
 
 


köszönöm lányok és többet jövök ide ha tudok ,remélem hogy mihamarább babásak legyünk
e.andrea
 
 


Szia Andi itt is!!

Itt mindig kapsz egy kis bíztatást,gyere amikor kedved van!Én se tudok tőlük elszakadni :lol: (nem is akarok!)

Alziza!

Kocsi :(

Ma megint a kórházban kötöttem ki... :( reggel volt egy kis rózsaszín,aztán esetére több.Irány a kórház de hál'istennek a babával minden OK,a szíve dobogott ezerrel,a kezével integetett nekem,méhszáj zárt.Valszeg a hüvelyfalán megrepedhetett egy hajszálér és az vérezget néha.Nekem tuti nem lesz 4.gyerekem mert nem bírnék ki még egy ilyen aggódást.

Üdv mindenkinek és pusz :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Ancsúrka - nem tudjuk még mennyi baba van a pocakban, azt majd az első uh-on csak. Szept. 26-án megyünk először. Kettőt kaptunk vissza. Mindkettőért imádkozunk!!! :lol:

Kép

Kép
julika79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?