Új privát üzeneted érkezett!

MEGSZÜLETETT LILI ÉS DORKA SŰRGŐSSÉGI CSÁSZÁRRAL DÉLELŐTT,DE DORKA NAGYON BETEG ÉS AZT KÉRI JUCI MINDENKI IMÁDKOZZON A LÁNYOKÉRT!!!!!!!!!!!!!


DRÁGA JUCI NAGYON SOK ERŐT ÉS KITARTÁST NEKTEK!!!!!!!
Vendég
 


hogyan lehet vonalzót készíteni?
szanet
 
 


rájöttem!!!(a vonalzóra)legalábbis remélem

szanet
 
 

 
 

Juci!

Nagyon-nagyon szorítunk Juci!!!

snezsanett
 
 


benszi,

de hát mi történt, hogy sürgősen császározni kellett??!! Hányadik hétben is volt Juci? Nem tudsz többet? Nagyon szorítok, hogy minden ok legyen!

Más: az Andival mi is van? Kórházban fekszik? nagyon rég nem járt erre, ő hányadik hétben van? Majd visszanézek a korábbi oldalakra, biztos kiderül.

szanet, szia,

én pl. már a második hónap végétől táppénzen vagyok. De ennek több oka van, és teljesen egyéni, hogy ki mikortól nem dolgozik. Sokmindentől függ. Ha a doki nem lát semmi okot, hogy ne dolgozz, és te is bírod, akkor nyugodtan. Majd úgyis érezni fogod, hogy mikortól nem esik már jól.

Van egyébként olyan orvos, aki egy netes cikkben azt írta, hogy az ikerterhesség veszélyeztetett terhesség. A veszélyeztett terhes pedig nem dolgozik, nem tornázik, stb. Ez egy vélemény.

A végén fontos, hogy sokat nyugizz, hogy minél tovább bent tartsd őket!

KépKép
lili73
 
 


NAGYON SZORÍTOK A KIS CSALÁDÉRT,HOGY EGYBEN ÉS EGÉSZSÉGESEN JÖJJENEK KI A KÓRHÁZBÓL!!!

Benszi,köszi,hogy leírtad és írd meg majd ,hogy nagyon szorít mindenki,biztos ad ez is valamicske erőt Nekik!

Leila

Kép
bogyótanya
 
 


szanet,

hogy kirúghatnak-e, azt nem tudom pontosan. Nyilván törvényileg nem. De van, ahol sz.rnak a törvényre. Itt egyelőre sajnos bármi megtörténhet (lásd rnecsi esete)...

KépKép
lili73
 
 


tn_zsuzsi,

akkor én is reagálok, nekem még korai, köszi szépen, nem élek a lehetőséggel.

KépKép
lili73
 
 


--------------------------------------------------------------------------------

Juci babákról!!!!!

Annyit írt,hogy Dorkának a mellkasában vizet találtak és azért kellett a császár!Még nem tudják pontosat mi a baj!1700 és 1800 gr-al születtek!Fáj neki a csaszi ennyit írt!Remélem ír majd a fejleményekről!

31+pár naposak voltak!


Én a legelejétől táppénzen vagyok!
Vendég
 


Sziasztok!

Benszi
KÉRLEK, MONDD MEG JUCINAK, HOGY NAGYON GONDOLOK RÁ ÉS SZORÍTOK A LÁNYOKNAK!!!!!
De mégis mi történt, miért kellett a sűrgősségi császár?? Hiszen minden rendben volt eddig!

Tonticának is sok erőt kívánok! NEM LESZ SEMMI BAJ!

Dorka
27+4
szdorottya
 
 


Babakocsiról!!!!!

Szóval ez egy JANÉ márkájú a neve Twin Two Rebel!176.000Ft-ba került a z Elefánia diszkontban,mert ott 10% kedvezmény van ikreseknek mindenre!Nem mindegy!Ehhez tartozik a sportrész,ami lleszerelhető és a hordozó,ami egyben kocsiülés is!Tehát 3:1-ben cucc!Külön-külön majdnem ennyi lett volna!Így 3évig nem kell kocsit venni,csak kb.1évesen autósülést nekik!De ahogy nő egy gyerök ez természetes!Bolygósítható kerék és kaptunk hozzá egész kocsit beterítő esővédőt!

Szanet!
Üdv közöttünk és jó ikresedést!Dokid válogatja befektet-e,de nem szoktak már!

Andiról a htr annyi,hoyg két újjnyira nyitva van!

Tontica!
Drukkolok nagyon!

Gica is benn van már,de még egyben!!!!!
Vendég
 


Benszi,
most olvasom, hogy vizet találtak Dorka mellkasában. Mitől alakulhatott ez ki? Sajnálom! Biztos rendbe jönnek, hiszen már nem voltak olyan picikék!!! DRUKKOLOK


tn zsuzsi, kösz, már vettem mellszívót!

Dorka
27+4
szdorottya
 
 


Jaj, ez rémesen hangzik!

Benszi, látom nálad futnak össze a szálak, te olyan jól informált vagy mindenkiről.

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok!

Judit férje vagyok, megkért hogy tegyek fel képeket a babákról. Kép Kép

Judit jól van a körülményekhez képest, fáj neki a vágás.(köldökig vágták függőlegesen. )

Most zavartak ki a kórteremből, remélem az éjszaka nem lesz túl kemény neki.

A babákról?

Dorka mellkasából leszívták a folyadékot, és úgy néz ki, hogy eddig nem telik vissza. Sok jót nem mondtak róla, az állapota válságos.Gépen van, mert a tüdeje még nem képes önállóan lélegezni.

Lili elméletileg jobban van , bár ő is gépen van, az ő tüdeje vmennyire működik. A gép csak akkor működik,ha véletlenül nem lélegzik.

Sziasztok, remélem nem voltam béna és a képek felkerültek.

Felül Dorka
Alul Lili

[/img]

jucicuki
 
 


A férjemmel együtt nagyon szorítunk, hogy ne legyen a babákkal semmi gond!!!
Egyébként tündériek, gratulálunk hozzájuk, Nektek pedig kitartást!!!!!!!
Kata

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Sziasztok!!!

Ismeretlenül is nagyon szorítok a Lányokért!!!

Kép
vedresandi
 
 


Istenem, de gyönyörűek! Képtelenség, hogy ne alakuljanak jól a dolgok! Köszönjük a képeket!

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babák. Szorítunk nagyon. Mindkettőtöknek kitartás, várjuk az infokat.

Puszi

snezsanett
 
 


Benszi!


Köszi a híreket!

Judittal sms-eztem, nagyon szorítok értük.

Nagyon szépek a lányok, de mindig összeszorul a szívem a látványtól, amint egy csöppség az inkubátorban fekszik, hiába, aki egyszer ezen végigment, nem szabadul az "élménytől"...
Ezért is kívánok Juditéknak sok-sok erőt, minden rendben lesz(habár néha nem úgy tűnhet), reméljük Dorka állapota hamar stabilizálódik majd.

Azt nem tudod véletlenül, hogy hogyan vették észre, vagy miért indult meg a szülés? Rutin UH volt ma, vagy rosszul lett és bementek?
Feleslegesen nem zaklatnám, ha te már tudod...


Andival beszéltem pár órája, elmondtam neki, mi van Juditékkal, ő jól van, még próbálja húzni. Gyógyszer kap a keményedéseire.

Nagyon dögös a "verda", a 176-ban a hordozó is benne volt, vagy az még plusz?

Többiek remélem jól vagytok!
Gyilkos ez a front.

Üdv: Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Nem volt semmi különös jel, kötelező UH-on vették észre.
Hétfőn is voltunk, akkor még semmit sem láttak.

jucicuki
 
 


Jucika És Férjecske!!!!!!!!!!!!!

Gyönyőrűek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Remélem minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nagyon szórítok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!:

Kép
nyunyi82
Békéscsaba
 
 


Várjuk a friss infokat Juci, Juci férje, Benszi!
Nagyon aggódunk a kicsi családommal és sokat gondolunk Rátok!

Sok erőt és kitartást!

snezsanett
 
 


Juci ide jöttem megnézni a képeket!
Gyönyörűek a babák, és imádkozom értetek, hogy minnél hamarabb stabilizálódjon az állapotuk!

chesti
 
 


Sziasztok lányok!
Mint Chesti, én is ide jöttem érdeklődni Juciék lányai után.
Ati, tényleg gyönyörűek!!! Sok puszi a családodnak! Biztos minden rendben lesz!!
süni76
 
 


Sziasztok

Én is Juci babái miatt néztem be.Gyönyörűek,annyira szoritok nekik. :(

Kép
lukrécia
 
 


--------------------------------------------------------------------------------

JUCI ÍRTA 10-KOR!!!!

DORKÁNÁL NEM BÍZTATNAK SEMMI JÓVAL.ALACSONY A VÉRNYOMÁSAÉS NEM TUD PISILNI!!!!!


JUCI ÍRTA 2-KOR!!!!!!

DORKÁNAK KICSIT JAVULT A VÉRNYOMÁSA,DE A DOKI SZERINT MÉG NINCS TÚL AZON A PONTON HOGY BIZTOS JÓL ESZ!VELE MÉG BÁRMI TÖRTÉNHET,DE MOST STABIL!kÉTSZER VOLTAM MÁR SIMIZNI!!!


MOST ÍRTA,HOGY MINDENKIT PUSZIL,DE MEGINT MEGY SIMIZNI!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok,

Én is Judit miatt néztem be... Csodaszépek a lányok!!!
Ezermillió drukk Dorkának, remélem, hogy minden rendben lesz!!!!

Puszi!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Nem volt netünk, ezért most olvasom, mi is történt!

Dóri!
Köszi az smst! (Emiatt is kezdtem küzdeni a net ügyében :) )

JUCI!
Mennek a fohászok Dorkáért! Kitartást és sok erőt nektek! Köszönjük a képeket, nagyon édesek mindketten!

Benszi!
Köszi az infokat!

Drukk Andinak és Gicának is!
És Tonticának is!

Szanet!
Üdv itt! Jól belecsöppentél az események forgatagába :)
Dokijaq válogatja, mikor ír ki, de dolgozni tényleg nem kéne kb félidőtől.
Csillánál láthatod, mennyire szemét volt a főnöke, őt simán kirúgták! (Még mindig felmegy bennem a pumpa, ha erre gondolok!)

Mi egyben és itthon. Tegnap megijedtem, mert nagyon begörcsölt a pocim, de ma már nincs semmi baj. Kisfickó ugrándozik, Hangáért aggódom kicsit, mert ő nem nagyon mocorog...Bár eddig is ilyen volt... :?

Kép
Kép
maminti81
 
 


Zsani!
Köszi, jól bírom. Picilány mindig mondja, hogy tesó, ad egy puszit a hasamra, és megy tovább...Szerintem még túl kicsi hozzá. De a Te lányod érti már, igaz? Várja őket?
Minden össze van hetek óta csomagolva :)
Mit kell lefertőtleníteni?

Benszi!
Szupi a verda! (Én még azt sem tudom, hogy fog kinézni a mienk :D )

Kép
Kép
maminti81
 
 


Sziasztok!

Maminti

Az én leánykám érti a dolgokat, bár a pocakba bekerülést a gólya végezte (megviccelt bennünket, mert kettőt tett be - ezt a szöveget mondta az oviba annak idején). A terhességet végül is megértette, elfogadta, de hogy mi lesz amikor kijönnek azt nem tudom.
Lefertőtleníteni a mellszívót, ahhoz illő cumisüveget, amiben esetleg beadod a tejcsit az újszülöttosztályra. Ha szerencséd van még oda is adják nekik. A patikában lehet kapni fertőtlenítőtablettát, de én úgy emlékszem, annak idején az újszülöttosztályon - ha ráértek megcsinálták készségesen.

Dorkának sok sok erőt!!

snezsanett
 
 


Lányok, (éjszakai) kézzsibbadása volt valakinek?

KépKép
lili73
 
 


JUCI INFÓ!!!!!!

SMS-BEN ÍRTA!!!

TEGNAP ESTE STABILOK VOLTAKDORCINAK VOLT EYG KIS PISIJE.LILKÓ SÍRDOGÁL ÉS TEGNAP RÁM NÉZETT!KÍNLÓDOK A FEJÉSSEL,NEM NAGYON VAN ÉTVÁGYAM,DE MEGVAGYOK!

köszi a verda gratut mindenkinek!!!!
Dóra!
A 176-ban benne van a hordozó is,ami autósülés egyben!
Köszi az Andis infót!Üdvözöljük!

Tontica???????

Gica??????????

Maminti!
Még nincs meg a verda?Pihizz,mert már nincs sok hátra és utána nagy üzem!

Lili!
Nekem is szokott lenni éjjeli kézzsibbadás!Nyomnak egy ideget!Ne aggódj!
Vendég
 


benszi,
akkor jó, elég kellemetlen, többször is arra ébredek. Napközben is furán fáj.

Örülök Juci infónak! Apró előrelépés, de annál nagyobb öröm!

KépKép
lili73
 
 


Gicával beszéltem telefonon, még egyben, de mint írtad már bent, nagyon izgatott, várja, hogy beinduljon.

Lilli!

Én is zsibbadtam.
Nekem volt olyan, hogy mozgatni sem tudtam ébrdéskor, gondolhatod azt az érzést....



Jó hír, hogy Lilli sírdogál, és hogy Dorka pisilt egy kicsit.


Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Juci Férj,Benszi és Dóri,
köszönjük a sok információt!Gyönyörüséges a két kis Babóca,nem lesz semmi baj!Drukkol mindenki!

Gica,Andi,Tontica
Nekik is szorítunk,
tényleg a front miatt van ez a nagy zűr itt hirtelen?Ehez képest a róka leányálom!

Minden újnak üdvözlet itt!!!


Mindenkinek szép napot, erőt és hitet!

Kép
bogyótanya
 
 


Sziasztok!

Benszi, Judit férje,
köszönjük az képeket és a híreket!
Gyönyörűek a babák! Szép, nyugodt az arcocskájuk! Nagyon örülök, hogy már stabil az állapotuk! Továbbra is szorítok!

Benszi, tök jó a babakocsi, mi is ilyesmit tervezünk csak 2 különállóban!

Lili,
én is Milupa krémmel kenem a hasam és még eddig egy darab csík sincs rajta!
Még nem volt zsibbadásom éjjel, próbálok rendszeresen átfordulni egyik oldalamról a másikra, hogy ne is legyen, hát nem könnyű!

Drukkolok Gicának is!

Remélem Andi és Tontica is rendben és vannak!
Ha tudtok friss híreket róluk, írjátok meg!

Üdv mindenkinek és szép napot!
Dorka
27+6
szdorottya
 
 


Sziasztok!

A Dorka lányunk továbbra is válságos állapotban van, nincs vérnyomása és vizelete.
A Dokik szerint a tüdeje fejlődni látszik, de azt mondták, nagyon beteg.

Bár a doki kicsit bunkócska volt.
Judit jól van, bár a doki és a hírek után egy kicsit kikészült.

Lilike jól van mocog, rugkapál, de még mindig gépen.
Juditnak van egy kis teje, mindig visszük a babákhoz, akik a szondán keresztül megkapják.

Egyenlőre ennyi, majd még Írok

Judit férje: Attiska

jucicuki
 
 


Ati!

Nagyon szorítok nektek!

Juditnak pedig sok-sok puszit küldök, ez a legrosszab, a tehetlenség, még segtení sem tudtok rajta :cry: !

Sajnálom, hogy ilyenkor még a doki is bunkózik, ez azért felháborító :twisted:

Nem tudjátok elkérni Dorka leleteinek a másolatát és a Klinikákon felhívni egy neonatológust konzílium ügyében?

Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Ma a reggeli monitor utan hirtelen felindulasbol kidobtak minket a korhazbol :lol: a babak meg a pociban uszkalnak es marha jol erzik Magukat odabent. Szerdan kell majd visszamennem kontrollra. (A doki azt mondta mar akar meg is szulethetnek, nem lenne semmi baj!)

NAGYON DRUKKOLOK DORKA BABANAK!!! REMELEM MAR JOBBAN VAN!!!!!!!!!!!!!!!!! JUCI KITARTAS!!!

Nem igazan tudtam visszaolvasni de latom vannak ujak, Isten hozott koztunk!!! :D

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Huh.tényleg belecsöppentem a dolgokba!
szorítok én is a pici lányokért!

Köszööm a tanácsokat!bízomm benne,h nem lesz gond a munkahelyemen,de megpróbálom nem közölni velük a hírt,majd csak,ha muszáj lesz.

szanet
 
 


Sziasztok!

Juciék - nagyon sokat gondolunk rátok itt ebben a kicsi városban, ahol minden jóbarátnak elmeséltem a történeteteket és mindenki nagyon drukkol Nektek.

Tontica - üdv újra a gép előtt - bocsi, de jobban örülök, mint az smsednek, hisz így minden ok Veletek!

szanet - tényleg eseményteli a megjelenésed és még mi jön ezután, mire Te is eljutsz eddig a hétig már mindent tudni fogsz, mert tök sokan vagyunk előtted. Nagyon megszaporodtunk.

A táblázatunk nincs most frissítve, mert andi nincs, de reméljük az is nemsokára megoldódik.

Juci hol szült helyileg, Fehérváron?

Üdv mindenkinek.

Zsani

snezsanett
 
 



snezsanett
 
 


Sziasztok

Fabrikáltam egy táblázatot, nem tudom hogyan kell megjeleníteni.
A hiányzó adatokat légyszi írjátok meg, az újaktól pedig minden infot kérek, ha be szeretnétek kerülni. Tudom Andié sokkal szinesebb volt, még dolgozom rajta, ha hagy a doki bácsi holnap megyek szorítsatok!!!

Jó éjt

snezsanett
 
 


Sziasztok!

Juci sok-sok erőt küldök és kitartást, szorítunk mi is nektek, remélem, hogy javul Dorka állapota!!!!! Nagyon édesek a fotón, s szép nagynak tűnnek!!!
Melyik kórházban vagytok?


Puszi mindenkinek, sajnos most csak ennyire futja...
Majd ti is megtudjátok, főleg, ahol van egy nagyobb is...

Kép
Kép
times
 
 


sziasztok!

Istenem :cry: :cry: :cry:

Juca nagyon sok erőt és kitartást kívánok!! Kívánom hogy minden a legnagyobb rendben menjen...Istenem segíts nekik :( :( :(

Tontica!! Örülök hogy kijöhettél!!

szép napot!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Juci, és párja!GYÖNYÖRŰEK a lányok, én is idejöttem megnézni a képeket.Édes kis bogárkák, nagyon drukkolok, drukkolunk, hogy minden rendben legyen :!: :!: :!:

[b]Jucinak sok puszit küldök![/b

Numa

Kép
numato
 
 


Juci és Attila!
Nagyon édesek a lányok, drukkolok, hogy minden rendben legyen!
Nefke
nefke
 
 


Juci és Attila!
Nagyon édesek a lányok, drukkolok, hogy minden rendben legyen!
Nefke
nefke
 
 


JUCI ÍRT!!!!!!


MENNEK A CSAJOL RÖNTGENRE,AZTÁN LILKÓT ÚGY NÉZ KI LEVESZIK A GÉPRŐL TELJESEN.DORCINAK IS CSÖKKENTETTÉK EGY PICIT AZ ÉJJEL,DE A VÉRNYOMÁSÁT CSAK NAGYON ERŐS GYÓGYSZEREKKEL TUDJÁK FENNTARTANI ÉS A VESÉJE SEM MŰKÖDIK RENDESEN,DE MOST STABIL!




ANDI MA REGGEL MEGSZÜLT!mINDEN RENDBEN VAN HUBÁVAL ÉS PETRÁVAL!!sOK PUSZI NEKIK!!!!

Tontica!
Örülök,hogy kiengedtek!
Zsanett!
Klassz táblázat!
Hiányzó adatok:Ma 25+1 nap és 09.10-én terhelése cukor vizsgálat,majd 09.20.-án Uh!!!
Times!Majd ha lesz időd bővebben írj egy picit magatokról!

Ma és tegnap cefet keményedéseim vannak!!!Pihi lesz ezerrel!
Vendég
 


Látom Benszi már megírta, hogy Andi megszült :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?