Új privát üzeneted érkezett!

Nyuszikám, csinálj mán ennek a gyermeknek egy szép és jó tickert! :wink:
Vendég
 


Nyuszi! :)
Ne csinálj új vonalzót, valószínű azzal az oldallal van a gond, ahonnan a vonalzód "származik"! Látod az enyém is 2 nap után helyrejött! :wink:

Lányok!
Nekem ma ismét nagyon fájt a fejem, nem vettem be semmit egyelőre, remélem teljesen elmúlik! Az utóbbi 3 hétben minden héten fáj, és akkor egész nap! :( Remélem holnapra vége!

Fendike! :)
Téged nagyon szeretnek a Kaáliban, miért kell hétfőn menned?

Kép

Kép
donika
 
 


Lafi! :D
Ez jó egyszerre írtunk! Végre ide is benézel, már kérni akartalak, hogy gyere már!!!!! :P Hogy vagy, és Hunor baba, megmozdult már?

Kép

Kép
donika
 
 

 
 

Donika, igen, de nemhogy megmoccant, úgy odanyom hajnali 3-5 között, hogy arra ébredek, a hájam is beremeg a hasamon!!! :lol: Kimaradt nekem a finom mozgásos dolog, engem már rögtön oldalba rúgnak!!!Na ja, túl sokat aggódtam, hogy nem mozog még a 21. héten sem, hát néhány napja megremegett a hasam!Visszaadta a hülye aggódós anyjának!
Vendég
 


Donika még valami, ha fáj a fejed és erős görcseid vannak, amikre a homeós cucc sem használ már vegyél be gyógyit. Én alapból migrénes vagyok. Az első 12 hétben minden 3. nap görcsölt a fejem, nekem alapból homeós cucc nem használ a migrén annyira erős. Krizsa doki azt mondta, hogy vegyek be gyógyit, mert ha fáj, az szarabb, jobban megszenvedteti a gyereket, mintha beveszed a gyógyit és hat!Így minden nap egy fél szem quarelinnal indítottam, ha el kezdett fájni, és ha nem múlt el, még egy felet, az már elég volt.
quarelin, algopirin mehet nyugodtan!
Vendég
 


Lafi!
"Visszaadja a hülye aggódos anyjának". Hogy röhögtem. :lol: :lol: :lol:

Ez nagyon vicces!

Donika!
A fájdalomért részvétem. :(

Visszajöttünk szabiról.
Jól vagyok. Várom a jövő heti UHt. :)

Cuppp
Vendég
 


Hát de totál megérdemlem, mit kell itten kérem aggódni???Az a gyerök ott van, én meg tiszta para voltam ,hogy nem érzem, na de azóta!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Azért örülök, néha eszembe jut az is, hogy amennyit mozgatja a hasamon található néhány méteres hájam, még fogyhatok is,nem? :lol:
Végülis vannak olyan csodagépek, amik csak mozgatják a hájat mindezt napi 5 percre kell csinálni és hipp-hopp lefogysz, na nekem kérem ingyé mozgatják, bár nem folyamatosan 5 percre mozgatja, de egy nap összejön vagy 10-20 percnyi hájmozgatás....
de úgy örülük, hogy mocorog végre mármint, hgy végre érzem őt!!!!
Vendég
 


Donika,
hétfőn UH-ra megyek és gondolom megkapom az utsó utasításokat a szurira és kúpra vonatkozóan.
Kúpot mától csökkentem, mert pár db van csak, szurit is remélem már csak jövő héten kell adni...
Én is mindennap fejfájással kelek, de nem durvul be, viszont egész nap fájogat, néha kicsit jobban...

Lányok, dokinak ajit Ti adtatok ilyenkor???
Vagy majd csak ha megszületett a bébi??
Én inkább csak akkor adnám, vhogy az a logikusabb...
_ismeretlen_
 


Fendike,
Én majd fogok ha megszületett Dorka...
Vendég
 


Lafi! :D
Szóval megkaptad a magadét a fiadtól, nesze neked, biztos úgy volt vele! :lol:
A fejem utána magától elmúlt, ma meg szerencsére nem fájt semmim!!!! Jaj, de el ne kiabáljam! :? A gyógyszerektől félek a baba miatt, azt viszont nem akarom, hogy úgy szenvedjen, mint az anyja, hátha nem lesz egy jó ideig, mondjuk 6 hónapig!
Homeopátiás szereket még nem próbáltam a fejfájásra, már gondoltam rá, lehet, hogy ki fogom próbálni!

Kép

Kép
donika
 
 


Nekem pl.ma fájt a fejem közvetlenül a babakocsi vásárlás után, épp a vihar előtt hazaértem, bevettem egy fél quarelint és el is múlt szépen!
megmutitom,mit vettem 45500 pézért:

Kép
Kép

pierre cardin 2007-es modell, unisex színű sztem, mélykocsi, sportkocsi, 2 oldalról tolható és van hozzá hordozó,amit az autóba is és a kocsiba is betehetsz, esővédő, lábvédő....
és beleszerettem, le volt értékelve és nem tudtam otthagyni, úgyis már el akartunk kezdeni vásárolgatni, hogy ne egyszerre kelljen százezreket költeni, hiszen lehet, hogy decemberben már meglesz a baba és nem húzza ki jan4.ig...???Nem tom....
Vendég
 


Lafi,
Szép kocsi már láttam amikor Viki mutatta :lol: jó vásár volt :wink: és tényleg unisex :D

Lányok akinek van pocija rakhatna fel képet :wink: és már tuti van pár kismamának :D

Na itt az enyém ti jöttök :wink: :
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Pandácska!
Annyira édes kerek pocid van. :D És nagyon tetszik a felsőd is. :lol:
Én egyelőre nem teszek pocifotot hiszen még semmi sem látszik. :wink:
Bár megjegyzem délutánra nem igazán kényelmes a nadrágom.
Lehet jövőhéten csináltatok egy kismama farmernadrágot. :D

Lafi!
Mi ezen a héten két baba boltban jártunk.
Kika babarészleg és az Óbuda centerben a bababolt.
Nézelődtünk. Egyelőre még fogalmam sincs miket kell venni. De úgy nagyjából amit sejtek, azoknak már elkezdtük nézegetni a választékát :D és az árait :shock: . De csak a nagy dolgok: bútor, babakocsi, pelenkázó, stb.
Annyira jó érzés volt, hogy azt el sem tudom mondani. :D
Vendég
 


Pandus, már a másik topikban is dícsérni akartalak, szép a pocakod!!! Viki ajánlotta nekem a boltot, és bele is szerettem a kocsiba meg a boltba is!!!
Én nem merek képet tenni, a szerkesztő kikergetne a topikból, sőt a fórumról is, valahogy úgy érzem minden nap nő, és a végén már egy bálna vagy egy elefánt képet egyszerűbb felrakni mint a hasamról....

Kavicska, elhiszem, nekem is olyan jó volt tegnap lesföl sétafikálni a bababoltban, csak ne lenne minden drága....
Vendég
 


Lafi,
Na ne beszélj így magadról mert megharagszom :wink: tessék képet felrakni hol is lakik Hunor :D

Kavics,
Köszi :lol: bizony már szoríthat nekem is kényelmetlen volt ennyi idősen a nadrág :wink:
Vendég
 


Lafi,
jól néz ki a kocsi, ügyesek voltatok...
És mire is várnátok??? 4. hónap körül én is elkezdek majd nézelődni, vásárolni...
Sokkal jobb ilyenkor mint a legvégén óriás pocakkal.

Pandus,
cuki a hasad és tök jó, nem fogsz hízni csak a pocak nő...
lassan majd teszek fel én is, reggel még csak olyan mintha picit híztam volna, estére viszont püffedek és óriási...
tegnap vettünk egy terhes nacit, végre ami kényelmes és pár felsőt, rucit a promodban, azok teljesen ideálisak a korai szakaszban szerintem

Aranykavics,
csináltass, vegyél nacit, annyit számít én már esténként ha mentünk kajálni vagy bármi program volt mindig kigombolt nacival ültem vagy hasgörcsöt kaptam mert szorította a hasam
_ismeretlen_
 


Pandus! :D
Aranyaos a pocid, az enyém is hasonló, de azért kisebb kivitelben!

Kavics!
Nagyon örülök, hogy Te is itt vagy, remélem most már rendszeresen fogsz jönni! :D Én még nem mertem nézelődni baba dolgokat, de sztem vlmelyik nap a Brendonban szétnézek!:wink:

Fendike! :P
Basszus, nem hiszed el, de tegnap én is a Promodban vásároltam, egy felsőt vettem, egy kötött fekete ruhát, mely őszre nagyon jó lesz, és egy kis tunikát! Nadrágot hol vásároltál?

Lafi!
Látom szuper járgány lesz Hunorkának! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Lafi!
Az ilyen bálna dumákat tessék kéremszépen elfelejteni. :!: Irgum-burgum. :lol:
Hol van ez a bababolt???

Fendike!
Én alapjáraton nem vagyok babonás. Persze az ÉSZ azt mondja, hogy minél később kell mindent megvenni.
Mivel március 18-ra vagyok kiírva, ezért legkésőbb januárban már össze kell / akarom / szeretném gyűtsem/ gyűjteni a dolgok tetemes részét.
Addig viszont nézelődni kell. Ráadásul én nem is Pesten lakom.
Tehát ha valami jó dolog Bp-n van, fel kell utazni.

De tény, hogy nagyon élvezem. :)

Azt hiszem megfogadom a tanácsod. Jövő héten nadrág vétel lesz. :)
Nekem is estére van gond. És nem esik jól behúzni a hasam sem. :lol:

Pandus!
Nagyon csini vagy! Sehol plusz. Ügyiügyi. :D

Most megyünk Titanic kiállításra a Millenárisba.
Aztán mozi ünnep, úgyhogy filmezünk. :lol:

11+5
Vendég
 


www.babaholmiolcson.hu
itt néztük ki!!!Irtó messze van, mármint tőlünk legalábbis, de nagyon megéri csomó cucc van ócsóé!
Vendég
 


Kavics
:lol: Sehol plusz ügyiügyi ez tesztett :lol: :lol: mit néztek a moziban? Majd mesélj!

Fendike,
Azért tuti fogok hízni most jön majd a kritikus szakasz a 20.hét után. Én is most vettem kismama farmert hát annyira kényelmes hogy az hihetetlen :D imádom :D képen is az van rajtam pcakosodhatok bele vidáman :lol:

Amúgy én is voltam tegnap a Promodban :shock: :lol: hűha ez kicsit misztikus :lol: :lol:

Lafi,
Nekem ez itt van egy köpésre az anyósoméktól meg csak egy utca :wink:
Vendég
 


fendike írta:rucit a promodban, azok teljesen ideálisak a korai szakaszban szerintem

nekem 3-4 tunikám/ruhám is van/volt a promodból, mind1iket végig tudtam hordani,olyan jó az anyaguk :)
és most szülés után is.
jók ezek a mostani hosszabb fazonok.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ez vicces, mindannyian a promodban vásárolunk????
Lassan kikiálthatjuk kismamaboltnak... :D , és legalább nem üvölt róluk, hogy annak készültek.
Nacit a 2in1-ban vettem, egy feketét, annyira kényelmes...

Ahova még el szeretnék menni, mammola, ismeritek?????
A neten egész jónak és fiatalosnak tűnik, ott vennék még nacit és hosszúujjú felsőket...
Krisztina plázában van a délinél, sztem jobb minőség mint a 2in1!?!?!?
_ismeretlen_
 


a mammolában jó cuccok vannak, én 2 nscitvettem ott.
viszont azokat én végig nem tudtam hordani, mert nem pamutbetétes, hanem az oldalánál szabott.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike! :D
Már én is olvastam a neten a Mammola boltról, legközelebb, ha nadrágot akarok venni, ott megnézem mindenképp!

Már csak 1 nap, és itt a szülinapunk!!!!! :lol: :D

Aranykavics!
A Titanik kiállításról majd légyszi referálni! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Jo reggelt lanyok,
most csak gyorsan mert meg nem olvastam vissza:

Fendike,Donika

Boldog szuletesnapot nektek :lol: :lol: (a ferjemnek is ma van :lol: )
Kép szulinap [/img]
petitpois
 
 


Fendike, Donika boldog szülinapot!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Fendike, Donika! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!
A férjem is szeptemberi, csak ő 30-i.

Nekem is reggel alig látszik a pocim, de estére majdnem akkora, mint Pandusnak :-)

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Sziasztok Kismamik!

Lassan visszatérek hozzátok,most már tudok netezni.

Pandus!nagyon szép a pocid,nekem is van már,és szerintem elég nagy a terhességi heteket nézve.
Ha lehet felvennélek az iwiw-en ismerősnek.

Lányok!A segítségeteket szeretném kérni.Most voltam kötelező uh-n,és a BPD az alsó határon van,39mm,és 38-52-ig jó.
Szerintetek?Doki kétszer is lemérte,de ennyi,és azt mondta hogy co.-ni kell majd.
Most ettől vagyok tiszta ideg.Ja,és most vagyok a 19hetes 2napos.
Icsilya?
csiperke
 
 


Sikerult vegre visszaolvasnom,jo sokat irtatok a hetvegen :D

Pandacska,
tenyleg nagyon szep pocid van :lol: Erzel mar valami mozgast?
Pocifotoval en meg varnek picit igaz este nekem is olyan mint egy lufi de sajnos ehhez egy kis sulyfelesleg is hozzajarul :oops:

Lafead,
nagyon szep a kocsi jo a szurke narancs szinkombinacio.Teljesen fekvore lehet allitani?

Donika,
nekem is eleg surun faj a fejem(pl tegnap egesz nap) de gyogyszert nem merek bevenni csak a sotet szobara hagyatkozom.
Remelem ma nagy bulit csaptok :lol:

Fendike,
Mit mondott az orvos az utroval kapcsolatban?Mar furja az oldalalm a kivancsisag :oops: Nalatok is lesz unneples? :lol:

En is beszereztem mar par nadragot radasul le voltak ertekelve 4.90 euroert annyira orultem nekik igaz kicsit hosszuak de annyi baj legyen.Igaz itt a felhajtas tobbe kerul mint maga a nadrag :shock:
En is ugy szeretek bababoltokban nezelodni igaz meg turelmesnek kell lennem egy ideig :lol:
Es meg egy utolso kerdes:
Lanyok ti milyen surun mentek dokihoz?
En ket het mulva megyek a 12.heti UH-ra de utanna azt mondta a doki hogy eleg csak a 22.heten menni.Nekem ugy tunik ti sokkal surubben jartok vagy tevednek?
:shock:
petitpois
 
 


Csiperke, nyugodj meg!Nem tudok, mit mondani, ehhez nem értek. Csak nyugodj meg, kérlek!

Petitpois, igen, teljesen vízszintesig dönthető!

Én a 12 hetes után mentem 18 hetes genetikai uhura, aztán majd csak szept 11-én megyek magamtól 4d.re.
Vendég
 


csiperke írta:Most voltam kötelező uh-n,és a BPD az alsó határon van,39mm,és 38-52-ig jó.
Szerintetek?Doki kétszer is lemérte,de ennyi,és azt mondta hogy co.-ni kell majd.
Most ettől vagyok tiszta ideg.Ja,és most vagyok a 19hetes 2napos.
Icsilya?

mi az, hogy "co.-ni kell majd"

1 értéken én nem aggódnék semmiképp. A gyerek összes méretét egyben kell kezelni. Lehet, hogy csak kisebb lesz a feje, vagy hossúkásabb... önmagában semmit sem jelent.
Tiszta ideg ne legyél!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


petitpois írta:Lanyok ti milyen surun mentek dokihoz?
En ket het mulva megyek a 12.heti UH-ra de utanna azt mondta a doki hogy eleg csak a 22.heten menni.Nekem ugy tunik ti sokkal surubben jartok vagy tevednek?
:shock:

hivatalosan MO-n a köv. UHk vannak: 12. hét, 18.hét, 34. hét, 38. hét.

de orvosfüggő, hogy ki milyen gyakran csinál UHt. Én 3-4 hetente jártam orvoshoz, és minden alkalommal UHval is megnézett.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziaztok!

Képzeljétek tegnap már apa is érezte a kis pocaklakó mozgását amikor a haamon tartotta a kezét. Úgy tettszett neki.

Fendike:BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!
Ma vagyok 14 hetes. Mi is voltunk az Istenhegyin a 12.héten. Akkor kombinált tesztet csináltattunk és UH-t. 2 hét mulva megyunk még egy négyes tesztre és AFP-re.

Lafead:
Ezelőtt is volt vonalzom de a multkor nem tudtam változtattni rajta mert midig kidobta. De ma már sikerült. Legalább mikor mozog tudod hogy jól van. Én imádom mikor mozog. Szuper a babakocsi. Ha Hunor jól érzi a pocakodba magát akkor neked se okozzon gondot. Ráérsz majd szülés után aggódni ímiatta.!!!!!!

Donika:
Biztos az oldallal volt gond mer ma már jó. A napokba mikor esett az eső nekem is fájt a fejem de másnapra elmult. Ugy veszem észre hogy mikor vihar közeledik az én fejem is gyagyás.BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Aranykavics:
Voltatok valamerre a szabi alatt? Milyen volt a Titanic kiállítás?

Pandácska:
Szép formás pocid van. Az enyém is hasonló. Majd ha hazajön a párom csináltatok vele képet én is és akkor majd teszek fel. Én is ma délután készülök nadrágot venni mert eddig még a nyári ruháimban elfértem de itt van most már a hűvösebb idő. Te mennyiért tudtál nadrágot venni. Milyen áron vannak? Mert eddig még nem nézegettem.

Petitpois: Jól vagy?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fendike,Donika
Kép

Petipois,
Persze már a 16 héttől érzem hogy mozog :D A saját dokimat én a 9. héten láttam utoljára mivel a vizsgálatokat az Istenhegyin csináltattam meg, problémám nem volt ezért nem rendelt be. De telefonon beszéltünk párszor. 22.héten kell majd hozzá mennem.

Nyuszi,
Én 15 ezerért vettem nem tudom máshol mennyi :roll:

Csiperke,
Írok privit!!
Vendég
 


Lányok! :D
Köszönöm Mindenkinek a születésnapi jókívánságot!!

Petitpois!
A fejfájás elég szörnyű tud lenni, szerencsére a hétvégén nem fájt semmim, pedig rengeteget mászkáltunk! Nálunk tegnap volt nagy családi bazáj! :P
Én 3 hete voltam UH-on az Istenhegyi úton, de a héten el szeretnék menni nőgyógyászhoz itthon, már a rákszűrés miatt is, meg nála még nem jártam, ugyanis az előzőt lehúztam a WC-n! :D

Gömböcske! :)
Veletek mi újság? Hogy érzed magad?

Nyuszi! :D
Én a 2in1-ben vettem egy kismama farmert 13.900-ról volt leértékelve 10.000 Ft-ra kb. De ha legközelebb veszek nacit nem ott fogok! :wink: Én most egy szabadidő alsót szeretnék venni, amiben tornára járhatok, de nem tudom, hol nézzek szét? A Brendonban biztos nagyon drága! :?

Icsilya! :D
Hogy van Levi, meggyógyult már? Lili baba eszik rendesen?

Pandus! :)
Másik topikon olvastam, hogy voltál bababörzén, jó volt? Érdemes kimenni? Én nem tudom miért, de eddig azt hittem, hogy itt leginkább csak használt dolgokat lehet vásárolni!?

Fendike! :P
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!! :P

Kép

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Vannak ott új dolgok is(ruhák babakocsi szopispárna stb)de nem volt nagy szám. Októberben lesz megint. Viszont vettem szopispárnát és nagyon jó vele aludni :D babakocsit akartunk nézni de nem volt ott olyan amit kinéztem.
Vendég
 


Pandácska: Köszi . Legalább tudok viszonyítani az árakban

Donika: Köszike most már én is szétnézek nadrág után.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


donika írta:Icsilya! :D
Hogy van Levi, meggyógyult már? Lili baba eszik rendesen?

Köszi, Levi már aznap délután teljesen jól lett, és szerdtól ment is bölcsibe.
Lili is jól eszik megint :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


melegítőnaci:
egyes variáció, hogy veszel csípő melegítőnacit, én azt végig tudtam hordani
kettes: a c&aban pl. szoktak melegítőnacik lenni a kismamáknak, a 2in1ban is láttam már

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Donika! Köszönöm kérdésed, jól vagyunk! Néha egy ici-picit érzem, hogy fura a hasam (nem fáj, csak biztos történnek benne az események), de más panaszom nincs. Minden nap örülök, ami közelebb visz a Piczikéhez.
Te/Ti hogy vagytok? Rám 2 vékony nadrág még jó, de őszieket nem ártana beszerezni. Én a C and A meglátogatására gondoltam. Úgy örülök, hogy már nincs olyan forróság.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Szia Petitpois! Az én orvosom múlt héten felírta, hogy milyen vér vizelet, stb. vizsgálatokat kell elvégezni, és azt mondta, hogy 4 hét múlva menjek legközelebb. Holnap megyek a laborra.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Sziasztok!

Először is köszönöm szépen a sok jókívánságot, ez egy nagyon boldog szülinap!!!

Donika!
HAPPY BIRTHDAY!!!!!!!!!!!! :D
Én is szeretnék tréning nacit venni, brendonban még nem voltam, barátnőm tavaly 2 nagyon jót vett ott és sztem nem volt nagyon drága, majd megkérdezem tőle.

Voltam ma utoljára a kaáliban, babóca rendben, nagyon izgett-mozgott, forgolódott, kb. 3.5cm, remélem jól érzi magát...

Petitpois,
férjednek Boldog Szülinapot, vicces, hogy neki is ma van, ennyi jó természetű ember egy helyen... :lol:
Kúpot nyomnom kell még kb. 10 napig, viszont a szurit elhagyhatom cserébe, talán ma és holnap beadunk még 1 ampullával búcsúzóul.
Már csak a fagyasztás miatt kell visszamennem, azt még nem fizettük ki...

Nyuszi,
én is a 2in1-ban vettem nacit, 13.900 volt.
_ismeretlen_
 


Donika,
Brendonban 6000-13000-ig vannak ezek a nacik.
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap a Titanicosból nem lett semmi. Mert ugye a neten nincsenek feltüntetve az árak. Aztán nagyot néztük, hogy egy felnött jegy hétvégén 3900 Ft. Úgyhogy hátat is fordítottunk és bementünk a Mammutba mozizni. Az legalább olcsó volt. :lol:

Lányok én teljesen ledöbbentem, hogy ti milyen kismamanadrág árakat írtok. :shock:
Tavaly ősszel (november?) tiszta véletlenül rátaláltam egy kismama boltra, a Baross utcában a Medicina könyvesbolt mellett.
A nadrágokat nézegettem (mert gyöyörű farmeranyagok voltak) és azt mondták, hogy egy nadrág 10 ezer ft. Már ettől hátast dobtam. Méretre csinálják, a hossz akkorma amekorrára te akarod.

Tudni kell rólam, hogy nekem nincsenek boltba vásárolt nadrágaim. Egyszerűen a leghosszabb méret :34-es nekem nem jó. Csak a bokámig ér. Magassarkú cipővel hordani nem tudom őket.
Ezért az összes nadrágom csináltatva van. Még a farmerok is. Így mindig kijön 4500-5500 ft-ból. És mindig megbotránkozok, amikor ilyen árakat hallok. :?

De most nem úszom meg. :lol: Legalább két kismamanadrágot csináltatnom kell. :lol: (egyet a Baross utcában, egyet a varrónőmnél).

Nyuszi!
Gondolom Te nagyon vékonyka lehetsz, ha a párod is érzi a baba mozgását 14 hetesen. Akkor elvileg még van két hetem??? :D

Pandácska!
Én múlt héten beszéltem le a szülész orvost. Addig nem foglalkoztam vele. :oops: De ez a doki sem viszi túlzásba az aggódást. :lol:
Remélem összeszokunk. :lol:

Fendike, Donika, Petitpois férjeura! :D
Boldog szülinapot Nektek! :D
Első kettőnek nagyot nőjjön a pocakjában a aba. A harmadiknak pedig azt kívánom, hogy a felesége pocakjában nőjjön nagyot a baba. :lol:

Gömböcske!
Jól nézem, hogy Te is márciusi babát hordozol a pocakodban??? :D
Határozottan egyet értek veled, hogy jó hogy a forróság megszünt. Elég nehezen viseltem.
Azt mondják jobb télen nagypocakosnak lenni. A fene tudja, még sosem voltam babás. :lol:

Icsilya!
Továbbra is Te vagy a Kaális topikok ANYJA! :D

Most ennyi vagyok. Mennem kell vacsorát készíteni.
Paprikás krumpli. :lol:
Vendég
 


Kavicska :D
légyszíves áruld el nekem a varrónőd elérhetőségét!!! 3 éve keresek egy jót!

a kismamanadrágok árain én spec. nem akadtam fenn, mert egy jó minőségű normál nadrág is ennyi, ha boltban veszed, vagy több :oops: (a ruhákra én elég kényes vagyok... ezen kívül a cipőkre és táskákra :lol: :lol: de hát ez már legyen Apa baja :lol: :lol: )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Ez nagyon teszett ,,ez már legyen Apa baja" :lol: amúgy igazad van egy jó nadrág amúgy is ennyibe kerül.
Vendég
 


Orsi, múlt héten kezdtem ugyi érezni a babát, tegnap óta viszont semmi....ma szúrtam alul kicsit, de aztán rájöttem, hogy a mexikói bab kikészítette a gyomrom, kissé felfújódtam, na amióta a felfújódás enyhül, nincs szúrás, de a babát tegnapelőtt éreztem utoljára....most mi van???(nem vagyok vékonyka :cry: és azért csak most éreztem először és eddig nem)
Vendég
 


Sziasztok!

Pandus, Icsilya!
Valószínüleg ha jók lennének a méretek sosem fordultam volna varrónőhöz. :lol: Sőt ez biztos. :roll:
Véleményem szerint egy bolban vásárol farmer mindig messze jobb, mint egy csináltatott. :)
De mit tudjak csinálni, hogyha nekem nem jók???? Brühahaha. :cry: :lol:
Ja és a hosszú szoknyákkal is ez a gond. Hosszú ruhával.

Viszont háromegyedes nadrág, halásznadrág, rövidnadrágaimat vásárolom.

A minőség nekem is fontos. A hosszú évek rendszeres anyagvásárlása eredményeként állíthatom, hogy nagyon profi anyagokat lehet kapni. Csak egy jó varrónő kell. :)

De nem is rinyálok. Mert rögtön elkezdem magam sajnálni, hogy én milyen szerencsétlen vagyok. :lol: :lol: :lol:
Ti. évek óta egy igazi, eredeti :lol: , originális :lol: , márkás, vagány, csodaszép, profi, kívánatos, gyönyörűséges kék :lol: farmernadrágról ábrándozok és nem adatik meg. :roll:

De azért még elmesélem, hogy a lábam 41-es. Ez manapság már nem gond. De 10 évvel ezelőtt... :shock: :?
Amikor középiskolából ballagtam kb 40 (NEM TÚLZOK!!!) Budapesti cipőboltban voltunk, míg végre találtuk egy 41-es fekete méretet.
De amióta a sok multinaci az országban van, azóta már 43-as női cipő is van a polcokon. :lol: Úgyhogy ez már nem probléma. :lol:
Kéretik nem röhögni.

Na abbahagyom. :lol: :lol:

Azért annyira ne sajnáljatok. Sálat mindig kapok méretre. :lol: :lol:

Icsilya!
Ez nagyon jó, hogy legyen apa baja!!! :lol: :lol: Tudsz te valamit. :lol:

Megkérhetlek bennetek, hogy áruljátok el hol a promod???

Cuppp.
Vendég
 


Aranykavics,
hihi :lol: :lol: sálat mindig kapsz :lol: :lol: Árkádban meg a Mammutban van Promod az tuti :D ja van a WestEndben is.
Vendég
 


lafead írta:Orsi, múlt héten kezdtem ugyi érezni a babát, tegnap óta viszont semmi....ma szúrtam alul kicsit, de aztán rájöttem, hogy a mexikói bab kikészítette a gyomrom, kissé felfújódtam, na amióta a felfújódás enyhül, nincs szúrás, de a babát tegnapelőtt éreztem utoljára....most mi van???(nem vagyok vékonyka :cry: és azért csak most éreztem először és eddig nem)

nem :) az van, hogy az elején nem érzed minden nap. Ez teljesen normális dolog. Heti 1-2 alkalommal csak.
Az később alakul ki, amikor minden nap érzed már.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: