Új privát üzeneted érkezett!

Judy!
Aug.21-én volt az utolsó bejelentkezése a másik topikba!!!!!
Olvasd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon reméllem jól van,mert én is gondolok rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Amúgy jól vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dolgoztam ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Judy!
8 nap múlva kiderül!!!!!!!!!!!!!!!!!


Bocs,hogy most nem irok többet,de ezer dolgom van,itthon is!!!!!!!!!
Vendég
 


sziasztok lányok voltam dokinál és 8mm-ek vagyunk

Kép
e.andrea
 
 

 
 

Már hiányoltunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Andi!

Gratula! Vigyázz magatokra.

Kriszti!

Neked jó munkát. Remélem, már végeztél vele.


Jó éjt!!



Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


csajszik köszi a gratulácot és ne haragudjatok hogy eltüntem néhány napra de álmi vagyok egy folytába .de nem foglak tikteket el hagyni azért :)

Kép
e.andrea
 
 


Brigi!
Még főzök,de lassan készen van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Te jól vagy????

Andrea!
Reméljük is,hogy nem hagysz el minket!!!!!!!!!!!!!!!!!

JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nyáriorgona,Britta
nem dolizom,GYes-en vagyok.Volt egyszer hogy kivettema szabikat és beirattama ygereket bölibe,de két nap böli után kivettem,és nem mentem dolgozni.Azért nem mert irtó kevés pénzt kaptam volna.Igy maradtam itthon....Aztán talán addig babás leszek...És maradok még...Szoritsatok!!!!

Andrea
gratula!Nagyon hiányoltunk,de csak pihizzél,aztán ha jól vagy gyere mi várunk! :wink:

Kriszti
melyik topicban irt Márti?Én is olvasni akarom,kiváncsi vagyok nagyon.
De MÁRTI ha olvasol minket!Gyere irj nekünk!!!Ugye jól vagytok??

Zsebibaba
Clostilbegitet,és valami szurit(nem tom mi a neve bocsi,e azota asszem be is vonták :? )kaptam megrepeszteni a tüszőt!
Aztán persze ez sok uh futkosásssal járt,és sok-sok pénzzel.
4 év sok idő.Én azt sajnálom,hogy ahhoz a dokihoz jártam akihez,mert teljesen szétszort volt állandoan,nem csinált normálisan meg minden vizsgálatot,de a gyógyszereket azt persze felirta!!!4.év végén annyi tüszőm lett a petefészkeimba,hogy nem birtak megrepedni,be kellett feküdnöm elhajtó infuziora.Ekkor azt mondtuk vége,nekem nem kell ez.VAn egy egészséges lányunk,akkor ennyi,és ne tovább.
És láss csodát elmentem másik dokihoz barátnőm ismerőséhez(én is ismertem,Réka nála született),és INGYEN kivizsgált minket.Laparoszkopos petevezetékátfúvásra voltam kiirva jun. 1-jére.Máj.28.-án megtudtam hogy állapotos vagyok.Még ma se hiszem el,hogy akkor sikerült.Abban a hónapban nem is foglalkoztunk azzal,hogy melyik nap legyünk együtt,meg ilyenek..és itt volt Petra a hasamban.
Megfogadtam szüléshez is,és nem fogadta el a pénzt!!!!
Vendég
 


Erika!

Értem, erre nem is gondoltam. Kissé hülye vagyok néha. Petra januári, ha jól számolom, ugye. Nálunk Dani decemberi.

Jó éjt!

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Erika!
A 2 gyermekes topikba,egy kicsit ennek az oldalnak /fogamzás/a tetjén van!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti
irtam neki privit.Remélem hamarosan jön,és csupa jó hirrel!
Vendég
 


JÓ REGGELT!

Erika!

Örülök neki,várjuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt,

Andi,

Gratulálok a kis 8 mm-eshez. Csak így tovább. :lol: :lol: :lol:

Kriszti,

Olvastam Márti utolsó hozzászólásait, és tudom, hogy gond volt a férjével. Csak egy kicsit aggódok, mert nem jelentkezik.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!!

NÁLATOK IS ILYEN BALFÉK IDŐ VAN?????11 fok van itt,és zuhog az eső!!

Remélem én is Márti meg tudta beszélni férjével,és csupa jó hirrel jön!!
Vendég
 


Szia Erika,

Itt is szar az idő, hűvös van, és hol esik, hol nem.

Mondjuk a hűvöset nem bánom , de az eső nem kellene, legalábbis ennyi.

Tegnap Bazsi megint belázasodott, ma viszem dokihoz délután.
Szeptember 20-án műtik, remélem most ezen tul lesz, aztán addig már nem lesz beteg megint.
Félek, hogy el kell csusztatni a műtét időpontját, és megint 2 hónapot kell várni a következő időpontig.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy
mitől lázas Bazsi???Gyógypuszit neki!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Judy!
A fiadnak jobbulást!!!!
Vendég
 


Erika,

Most nem igazán tudom, mert eddig minden hónapban lázas volt, de akkor a garatmandulájától, most viszont nem fájdítja a torkát.
Délután megyünk a dokihoz, akkor többet fogok tudni.

Kriszti,

köszi, remélem hétfőig rendbe jön.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy:jobbulást a kisfiadnak,remélhetőleg nem kell halasztani a műtétet, jobb lenne, ha minél előbb túllennétek rajta.

Andi:nagy gratula a picurkához!!!!

Rik:itt is ilyen pocsék az idő, de már tegnap óta,hol esik hol nem,szóval alig lehet kint lenni.Nem azt mondom,hogy visszasírom a kánikulát,de valami arany középút jó lenne.

Kriszti:mi újság?Rövidkéket írsz.

Panny:merre vagy?Ok minden?

Britta:hogy vagy?



Nálam azóta nem volt se barna se vérzés, és mióta kicsit hűvösebb van,jobban bírom a dolgokat.
Még én sem tudom hogy nálunk hogyan lesz,szept 19-én kezdi Alexa az ovit,kicsit kellmajd idő, hogy belerázódjunk,eleve a korai kelés,mert szerencsére elég jó alvók,és én sem szeretek korán kelni,de sajna nincs más aki elvigye,mert apa is korán megy dolgozni.
Na meg majd ha meg lesz a picúrka akkor is meg kell szervezni a dolgokat,főleg attól parázok,ha nagyon rossz lesz az idő,mert nekünk is csak egy autónk van,és azt apa használja,de majd csak alakul valahogy.

Szomnaton megyünk Zamárdiba egyhétre,hát így előreláthatólag nem lesz túl jó időnk,de ez van,úgy-hogy jövő héten nem leszek,szerdán felmegyünk pestre,mert akkor lesz uh,de nem hiszem,hogy gépközelbe tudokkerülni.

Szombatig jövök még!

Niki
Vendég
 


Sziasztok!
Látom hiányoltatok.


Itt vagyok és maradoki s köztetek ha nem baj??? A baba marad nem kell elvetetni átbeszéltük apával.
Voltam uh-n ahol 3 mm -es élő embriót talá
ltak ez szerintem elég kicsi az olvasaott adatok alapján mert az uh szerint 5 hetes és 6 napos voltam hétvőn piri szerint meg 6 hetes 3 napos valahogy így. Ja és találtak egy 48 mm-es folyadékkal teli ciszta szerű valamit ami elzárja a jobb oldali petevezetékemet ha jól emlékszem ez miatt majd 20-án kell mennem uh-ra. A doki azt mondta hogy ez csak a terhességi sárgatest változástól alakult ki.
Hányinger nem minden nap gyötör úgyhogy elvagyok vele.
Képzeljétek megingázott a sógórnőm és kimutatta hogy lesz azaz van 2 fiam és a harmadik gyerekünk lány lesz hát ebben nagyon reménykedem.Nála bevált az inga neki egy fiút és egy lányt jósól.Mikor ma megmondtam anyósnak hogy a baba mégis m,arad nem lesz abortusz elkezdett sírni.olyan megható volt.
Sziasztok majd még jövök

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Niki,

Hát én is nagyon remélem, hogy nem kell elhalasztani a műtétet, bízom benne, hogy tényleg a mandula a gócforrás, és ha kiveszik megszünnek ezek a betegségek.

De jó nektek, pihiztek egy kicsit. Várunk majd vissza az uh eredményekkel.

Márti,

Örülök, hogy így döntött apa, helyes döntés volt.
Ne aggódj, az én kicsikém is kisebb volt az elején, és nagyon hamar behozta a lemaradást. És különben is ez attól is függ, hogy mikor fogant, lehet később mint középidő, és ezért kisebb. A lényeg hogy ott van és minden ok vele.

Hát az a ciszta nem tul jó hír, de reméljük felszívódik hamar.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Niki
ez jó hir!!
Akkor lehet tényleg "mensiemlékező" vérzés,barnázás volt.Minden jót kivánok neked az UH-ra!!!
És szuper kis nyaralást Zamárdiban!Reméljük idő is nektek fog kedvezni.
Ovit várj a kiscsaj??Én Petrám nem nagyon akar beszélni róla!
Vendég
 


Szia MÁRTI!!Nagyon jó hireket hoztál!!!!
Gyere csak közénk,mi nagyon vártunk,és várunk ez után is!!!!És reménykedünk együtt a kislányba!! :wink: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs hogy nem jöttem eddig...de a festés miatt sokat kell takarítanom(ami kicsit meg is visel)és megint volt egy kis barnázás is :( -lehet hogy megerőletetem magam???
Mára már elmúlt de azért megyek holnap a dokimhoz.

Üdv.Zsebibaba!!!

Márti!

Klassz hogy rendeződött minden,nagyon örülök!!!

Csatlakozom Judy-hoz,nekem is kisebb volt az elején a babuci a menishez képest!!!

Andi!

Grtaula a 8 mm-es "óriáshoz"!! :D

Niki!

Megvagyok,csak ez a barnázás néha annyira megijeszt!A fiúknál ilyen soha nem volt!Remélem nem lesz semmi gond!
Jó nyaralást!

Judy!

De miért 17 hetes korban küldenek az AFP-re??Szerintem meg számít a pontos időpont,nem?!

Nyáriorgona!

Nem kell egymáson pihizni akció után de a fekvédés a gyertyapóz kell(tudod :wink: )!!!



Megyek,majd később jövök!

pusz,Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Ma szabin voltam, még egy kicsit kirándultunk a gyerekekkel így a szünidő végén.

Andi, gratulálok én is így ismeretlenül is! :))

Erika! Igen, így érthető az idegenkedésed a hormonoktól. Én még a fogamzásgátlón kívül nem szedtem semmi hormont, de így is félek tőle kicsit. Én is éppen azt gondoltam, milyen jó lenne, ha mire menni kellene HSG-re, kiderülne, hogy már babás vagyok!!!!!! De ez valószínüleg csak álom:(
zsebi_baba
 
 


Zsebibaba
a hsg,meg amire én mentem volna(laparaszkopos )az más ugye?A hsg-t ambulánsan csinálják,ezt meg altatásban csinálták volna.(mennem kellett volna altatóorvoshoz is,de pont akkor tudtam meg a Petrát!)

Panny
Vigyázz magatokra!!!Most ne sikálj,hanem hagyd "uszni"a lakást.A baba és az egészség fontosabb!!
Vendég
 


Jó reggelt,

Tegnap elvittem Bazsit dokihoz, csak valami vírust kaphatott el, mert nem talált nála semmit. Multivitamint, C-vitamint és Béres cseppet kell szednie, meg sok tea. Ennyi az ajánlott kura.
Remélem hamar rendbejön, mert hétfőn suli. Amugy szerda délután óta csak hőemelkedése volt, de az is csak ilyen 37,8 körüli.

Panny,

A doki (nem a sajátom) aki írta beutalót szerintem el volt tévedve a koromat illetően, mert szerdán amikor voltam nála 14 hetet írt be, pedig akkor töltöttem a 15. hetet. Én pontosan tudom, hogy mikor fogant a kicsi, így azt is tudom mennyi idős. Ezért 16+5 hetesen szeptember 10-én fogok menni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Végre túl vagyunk a festésen!!!! :lol: És a takarítást is elintéztük tegnap apával!!Igaz a 2 gyerekszoba tapétázás még nincs meg mert 2 hét mire megjön a tapáta,de az már nem jár olyan nagy kosszal.

Judy!

Jól teszed ha a te számításaid szerint mész a vérvételre!!!

Egyébként én is tudom pontosan hogy mikor fogant a babuci,úgyhogy erre én is figyelek majd!

Megyek mert vinni kell a gyerekeket a dokihoz,most kell beadatnom neki ka kullancs elleni második szurit.

Hétfőn kezdjük Márkkal az ovit,vennem kell még neki valami jó benti cipőt is.

Képzeljétek beírattam őt néptáncra,meg zenevárba,egynelőre nagy kedve van hozzá.Remélem nem lesz sok neki a foci mellett :wink: szerintetek??

Nem akarok az a típusú szülő lenni aki mindenhova beiratja a gyerekét(sokszor sznobizmusból)de ezeket ő akarja.Gondolom ha nem lesz kedve vagy nem bírja akkor majd nem jár,nem??!!Ja és még úszni is szeretne..... :? :lol:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny
Én azt mondom,hogy ha agyereknek sok lesz,ugyis jelzi!!
Rékám is beiratkozott suliba mindenhova,aztán végül csak a kötélugrás maradt.Most sulit váltottunk ugyebár,most JAzz balettra akar járni!HAdd menjen. :wink:

Most olvastam,hogy a betöltött 16 hetes korban kell menni AFP-re.Tehát akkor jól mész!!!

JA és a csajszi aki egyszer itt kérdezte tőlünk a 3 gyerek baba nemét megválasztanánk-e,emlékeztek???Megirta!!!!!A nők lapja egészség cimű havilapban van.Én akkor leirtam neki az email cimére a véleményem és betette!Mellette meg egy olyan vélemény ami szeretné hogy legyen meghatározható!
Vendég
 


Judy
valami könnyű nyári virus volt Hála Istennek,igaz???
hétfúőre kutya baja lesz!! :wink:
Vendég
 


Panni,
foci, meg néptánc, meg zenevár? És ez hány délutánt vesz igénybe? És ki hordja mindenhova? Vagy ez mind az oviban van helyben? Az enyém drága csak itthon szeret lenni, még ebbe a délelőtti oviba se akar menni (már mondtam neki, hogy lassan kezdődik az ovi) de nagyon-nagyon tiltakozott, meg nálunk is van foci, tánc, torna, de hallani sem akar róla. Pedig én nem bánnám ha nem nekem kellene kielégíteni az összes mozgásigényét! :P Ti hogy csináljátok hogy akarnak menni maguktól?! És hogy oldjátok meg a sok mászkálást? Pl. mi ha táncolnánk vagy úsznánk, az két teljes délután (csak az egyik, "utazással") és a kicsi ott nyüszögne nekem végig, mert ő nem vehetne részt benne (medencébe mi nem mehetünk bele) Én most komolyan elkezdtem ezen gondolkozni, hogy idéntől valahova járatni kellene, de nem akar menni (persze itthon azért unatkozik ám!!! mert "anya játszál velem sokat") de hogyan erőltessem?!? Szépeket-jókat mondok róla, majd elmegyünk megnézzük (ha rá tudom venni) ennél mit tehetek többet?!

Tök jó, hogy betette a csaj a véleményedet az újságba! Elég lehengerlő voltál! :D

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


Nyáriorgona
nagyon-de nagyon ismerős amit leirtál.Réka ovi alatt sehova se akart menni.Se uszás,se torna.Gondoltam jó,majd suliba.Ott elsőbe nem akart megint semmit,még hittant se.Aztán másodikba mindent.Harmadikban meg már csak a hittant,ill. kötélugrást.Évvégén már nem látogatta a hittan órákat,és első áldozó se akart lenni.(egyedül ő nem).Aztán most másik suli,másik probálkozás?jazz balett.
Szerinted???Tetszeni fog neki,vagy csak meg akarja nézni milyen is az????
Én nem tudok neked tuti tippet adni.Szerintem az van,hogy akölkök sokat vannak velünk,és tök anyásak....nem akarnak mással lenni.Én ebben látom az "+elrontást".Réka még boltba se engedett kiskorába.Petrával már máshogy teszem ezt.ellogok egyedül boltba.Csak oda,amugy viszem mindenhova!(kis utánfutó)
Vendég
 


Kriszti??????????????????
Vendég
 


Vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Élek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Holnap irok többet!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi!!!!

JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Erika,
ok, akkor nem izgulok, majd kinövi, vagy itthonülős lesz. Végülis olyan embertípus is van! :lol:
Én jártam anno egy évig jazz balettre, nagyon szerettem, fel is léptünk iskolai rendezvényeken. Szerintem istenien fejleszti a mozgáskultúrát és ritmusérzéket, és Réka már különben is nagylány! A jazz balett meg olyan nagylányos! :) Az meg nem hátrány, ha többfélét is kipróbál, legalább lesz tapasztalata. Bár azért a szélsőségektől óvni kell.
Egyébként nálunk is a második gyerek már nem annyira "ragaszkodó". Ő is rettentően anyás és kis "utánfutó", de sokkal könnyebben elvan másokkal (ha arról van szó) mint a nagyobbik akár most.

Nyáriorgona
nyáriorgona
 
 


sziasztok ki ma mitcsinál?hová megy?
én jol vagyok -vagyunk és ti?

Kép
e.andrea
 
 


Szia Andrea!

Én jól vagyok testileg is lelkileg is,még MOST!De 5 nap múlva???!!!!
Délelőtt főztem,hogy délután még mit csinálunk nem tudni!!!!
Azt tudom,hogy holnap délután foci meccs!!!!


Örülök,hogy jól vagytok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti téleg lassan célba érsz szoritok neked :oops:

Kép
e.andrea
 
 


Andrea!
Köszi!
Vendég
 


Sziasztok!

Kriszti! Nagyon drukkolok!

Andi! Örülök, hogy jól vagy.

Mi jól vagyunk. Ma folytatódik a munka a falaknál. Délelőtt főztem, most pihizek. Párom most mondta, hogy valószínűleg holnap is csinálják. Hát mit mondjak, nem örülök. De ez van. Gergőnek bevásároltam tegnap az ovihoz. Holnap összekészítem a kis motyóját, aztán hétfőn indulás az oviba. Már várja. Nekem is könnyebb lesz. Kedden pedig megyek a dokihoz.

Puszi nektek:

Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Nyáriorgona!

Tavaly a Márk se akart csak focira járni meg a hittan.Egyébként nálunk csak a hittan van az oviba,a többire én hordom külön.Elmentünk idén májusba a zenevárat megnézni és ő mondta hogy tetszik neki.Ugyanígy volt a néptánc is.Szoktak jönni havonta a Kolompos együttes Gödöllőre táncházat tartani.Eddig mindig elmentünk de nem táncolt,a legutóbbi alaklommal tetszett neki.Akkor megkérdeztem ,hogy nem akar -e járni,és azt mondta hogy jó.Úszni meg már nyáron elkezdtünk egy 3 hetes intenzív tanfolyamot,szerette a tanárt úgyhogy oda meg azért akar járni.Ja és focizni meg már tavaly is járt,jó a banda meg az edző is,oda meg azért akar menni.Hozzá tartozik hogy az unokatesójával(Jázmin)együtt mennek a néptáncra meg a zenevárba,úgyhogy ők inspirálják egymást,nagyobb kedvük van ketten menni mint netán egyedül.

Álatalában apa fogja őt hordani mindehova mert addigra itthon van.Majd meglátjuk.......Eddig úgy néz ki minden délutánja foglalt lesz a lurkónak.De azért nem úgy kell ezeket elképzelni hogy megterhelné őket.Mindegyik játékos foglalkozés és max.egy órás.

Egyébként a Márk elég alkalmazkodó,érdeklődő gyerek,lehet hogy ezért is érdekli most ennyire minden.Már kezdetektől úgy szoktattam hogy másnál is jól ellegyen(pl.anyunál)mert tudtam hogy a suli miatt muszáj lesz sokat nála lennie.És ez nagyon jól működik nála is meg a kicsinél is.Szerencsére anyunál a legjobb kezekben vannak ha arról van szó,minden szempontból!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Erika! A HSG során kontrasztanyaggal töltik föl a méhet, és röntgennel vagy ultrahanggal nézik meg. Ez nem műtét, de az orvosom szerint érdemesebb vénás "bódításban" végezni, mert elég fájdalmas. A célja u.a., mint a laparnak, a petevezeték átjárhatóságát vizsgálják vele.

Most csak gyorsan bekukkantottam, éppen bicajozni voltunk, egyébként fedjük a könyveket, készülünk a sulira:)
zsebi_baba
 
 


ZSebibaba
aha értem már!!!ÉS beleegyeznél a fájdalmassabba,vagy azért meg lehetne beszélni adokival,hogy alataásban legye.
De nem lesz!!!Addigra babás leszel,meglátod!!!!

Panny,NYáriorgona
én azt mondom,ha a gyereknek túl sok a foglalkozás ahova jár,vagy nem tetszik neki,ugyse akar többet menni!!!
Rékám meg tényleg nagylány már :roll: Tegnap megkapta élete első farmerdzsekijét(sokat nyuzott érte,mig beadtam a derekam).CSajok!!!!Tiszta NŐ benn!!!
Kicsit szomorú is a szívem,mert látom most milyen nagylány!!(Az én kislányom!! :oops: )

Andi
már 7 hetes vagy!!!!!De rohan az idő!!!!

Kriszti
Ne szomorkodj Te csaj már előre!!!!!!!!!!!!!!!!
Sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!Nem fog megjönni!!! :wink:
+++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Erika!
Nem szomorkodom!!!!!!!!!!!!
Majd csak ha megjön!!!!!!!!!!!
Na,jó nem fog megjönni!!!!!!!!!!!

Más téma!
Hogy a lányaidat észre sem veszed és már kész nők!!!!
Az én lányom olyan gyorsan nagy lány lett,hogy sokszor hihetetlen!!!
A fiamról nem is beszélve,még nem rég volt ovis!!!!!!
Nagyon hamar felnőnek!!!!
Vendég
 


Rik elméletileg 7hetes vagyok de gyakorlatilag lehet hogy csak 6 :roll: de téleg rohan az idö.

Kép
e.andrea
 
 


Kriszti
hát igen,nem csak mi öregszünk!!! :wink:
A lányodnak hány éves korában jött meg a mensije???Először elkezd nőni a mell,ugye??(alul mokus,meg patti van)Szerinted??Ja,melle még nincs!!(bosi hogy megkérdem)Gyula mondogatja nekem,hogy az iskolatáskába tegyek neki betétet,ha ott jönne meg,ne szégyenkezzen,hogy esetleg átvérzik nacija.Nem korai ez még???
Én azt hittem majd akkor mint az anyjának,azaz 14 évesen.De ezek a lányok előbb érnek!! :roll: :shock: :(
Vendég
 


íAndi
doki mondta hogy 6 hetes vagy csak??(bocsi nem emlékszem,lehet irtad :oops: ,agyam mint a szita)

Kriszti
és persze hogy nem jön meg!!
Nem érzel semmit ugye???
Vendég
 


Igen!
Ezek a mai lányok hamar érnek!
A párodnak igaza van!
A sulitáskába elfér!
Én is időnap előtt betettem,de itthon jött meg neki!!
7-es volt mikor megjött neki!!!!
Kezdettől fogva ügyesen kezelte a dolgokat!!!
A barátnőm lánya 13 éves már intenziven nől a cicije.
A fiam osztálytársnőinek már nagy cicijei vannak és szőrösödnek!!!!
Erika!
Azt,hogy felnőnek elkell fogadni,meg a velejáró gondokat bajokat!
Nekem most a nyáron az volt fura helyzet mikor a lányom most elősször maradt itthon több napra magába és most utazott elősször egyedül busszal B.pestre és a Balcsira!
Mikor itthon hagytuk,mikor mentünk a Balcsira még pityeregtem is!!!
Az elsőnapot nem kivánom senkinek,félóránként hivtam!
Másnap már jobb volt,lelkileg,de nem volt olyan perc,hogy ne gondoljak rá!!!
Elsem tudom képzelni ha 2 év múlva mind a 2 elmegy suliba!!!!
Jó lenne már ha sikerülne az a baba,igaz nem fogja őket pótolni,de minden percem lefoglalná!!!
Az alattunk lévő szomszédoknak is mind a 2 gyerek tanul más városba,ők is itt maradtak 2-en magukba,hónapokig nem találták helyüket,iszonyú hiány érzetük volt!!!
Én már előre félek tőle!!!
Na de még az odébb van!!!!!
Elősször jöjjön a baba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na most kitettem magamé,később már nem biztos,hogy jövök,megyünk anyukámékhoz egy kis vidéki levegőt szivni!!!!
Vendég
 


Nem szivesen irnék arról mit érzek,mert megtévesztőek!!!
Annyit csak,hogy émelygek és a gyomrom nagyon sz@r!!!
De ez bármitől lehet!!!!
És fogalmam sincs,hogy,hogy kell megkülönböztetni a terhességi tüneteket!!!!!!!!!!!
Már rég voltam terhes!!!!
Annyit tudok,hogy mensire utaló jelek nincsennek!!!!!
Vendég
 


Kriszti
Kellemes időtöltést anyósnál!! :wink:
Akkor Rékámnak bekészitek mindenesetre!!Inkább legyen nála!
Én el tudom képzelni milyen sz@r lehet ha elmegy egyedül és aggodsz érte.Szerintem ezzel anyáink is igy voltak.De most MI VAGYUNK AZOK AKIK SZENVEDNEK A HIÁNYUKTÓL!!!!! :( :shock:

A tüneteid jónak mondhatóak!!Szerintem lakozhat odabent valaki!!! :wink: :lol:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?