Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nekem is vannak néha (ritkán) ilyen kis nyilalások, de én eddig nem izgattam magam miattuk. Gondolom a terhesség sok kis váratlan meglepetést tartogat, ezeket is annak tudtam be.

Hogy csináljátok ezeket a helyes vonalzókat?
gömböcske
 
 


Oksi, ezentúl nem ijedezem, csak nekem mensinél is voltak ilyenek, ezért kérdeztem rá...
Én is lepihentem, most nincs.
Ha betölteném már végre a 12. hetet, utána nyíltabban fogadnám a váratlan dolgokat... :roll: :D
_ismeretlen_
 


Lányok,
ma van a házassági évfordulónk, jövő héten pedig a szülinapom és olyan jóóóóó, hogy végre hármasban... :D :D
_ismeretlen_
 

 
 

Fendike! :)
Nekem is jövő héten lesz a születésnapom, pontosan hétfőn!!! :D :lol: Ennél nagyobb szülinapi ajándékot még soha nem kaptam!

Gömböcske! :)
Több oldalon lehet vonalzót szerkeszteni, pl. www.babafalva.hu, ott kiválasztod a megfelelőt, a profilodba bemásolod, aláírás csatolás, és kész! De ha elakadsz szívesen segítek! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Szia Donika!

Te mikor tudtad meg a babád nemét? Múlt héten még nem látszódott, mondta a drnő, hogy most alakulnak ki a nemi szervek.
Persze a lényeg a lényeg: egészséges legyen!

Köszi a segítséget a vonalzóval kapcsolatban!
gömböcske
 
 


Donika!
Nem mondod!?!?!?
Szep.3??????? Nekem is :D :D
_ismeretlen_
 


Fendike! :D
Nem semmi, és a 31. szülinapom lesz, neked is? De szuper!!!! :P

Gömböcske!
Nekem a chorionbiopsia eredménnyel együtt küldték, de éreztem is, hogy kisfiú lesz! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Igen, 31 nekem is, de jóóóó! :D
És hánykor születtél??? :D

Én abszolút kislányt érzek, de meglátjuk!!!!
_ismeretlen_
 


gömböcske írta:Te mikor tudtad meg a babád nemét?

a betöltött 13-14. hét után már csak UH, orvos és baba kérdése.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike! :D
5:30 körül születtem, és Te? :P

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!
Bodzaszörpi, Macspacs és Galéria közül valaki szokott ide írni?
(Táblát rendezek épp!)
Köszi, (remélem jöhetek hamarosan közétek)
Fanni
fanni73
 
 


Fendike,
Nekem van hasi és hüvelyi nyilalásom is és szerintem nem jelent bajt :wink: viszont kellemetlen érzés.

Donika,
Háziorvos is kérheti a hepát.
Vendég
 


Sziasztok

tudom régen - nagyon régen voltam, de Ákostól nem tudok nappal semmit sem csinálni, így minden marad estére (éjjfélig) ha hagyja. Amúgy most szoktatjuk az új ágyába, a rácsos kiságy a mumus, végülis az új ágyában már simán elalszik, csak valahogy mindig átkúszik álmában hozzánk, utána én vissza pakolom, és kezdődik minden előlről, de egyszer majdcsak ott marad.

Azt szeretném kérdezni, hogy az normális hogy most az elmúlt pár napban, a jobb kezem középső 3 újja - utolsó percei - ici picit zsibbadnak, ill. ha pl. fogom a babakocsit és tolom Ákost séta a boltig (mert tovább már nem bírom), vagy telefont fogok a kezembe hosszabb időre vagy bármi mást akkor pedig rendesen zsiborognak is. Szerintetek csak a baba nyom valami ideget, vagy valami más lehet?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Fájdogál az egyik fogam, iszonyú érzékeny hidegre, már rég meg kellett volna csináltatni, csak húztam halasztottam... :oops:
Fogorvos hozzányúl ilyenkor???
Szomszéd csaj (3.gyerekét várja) aszondja, hogy nem kezelnek, max. saját felelősségre...
Ez azért furcsán hangzik!
2. harmadban csak nem ártana!?!?!????? Vagy mikor menjek????

Donika,
éjjel 3kor születtem... :D
nagyon hasonlóan vagyunk, vicces.... :D
_ismeretlen_
 


Fanni,
én még nemrég írok ide, de egyiküket sem láttam mostanság... :roll:
jövő hétfőn megöregszem (31.), a szülés várható időpontja pedig már. 29!!!!!
KÖSZI! :D
_ismeretlen_
 


Fendike,
Én megyek most fogorvoshoz és ilyenkor is tömhet meg ilyenek szép is lenne ha nem nyúlna hozzá.
Vendég
 


Fanni! :)
Én már nagyon várlak! :lol: Egyikről sem hallottam semmit!

Erika!
Sztem ne aggódj a zsibbadás miatt, a MagneB6 nem szokott segíteni, napi 2x2? De azért majd Orsi biztos jobban tudja! :wink:

Lányok! :)
Rákszűrésre mikor érdemes elmnenni, én tavaly október 6-án voltam utoljára, várjam ki az 1 évet, vagy menjek minnél előbb?

Fendike! :)
A 12. hétig bírd ki a fogad, utána mindenképp tanácsos elmenni, és a védőnő azt mondta, hogy ne izguljak a fogorvos adhat érzéstelenítőt, ha vmit csinálni kel, tömni, vagy húzni! Nővérem kismama volt, amikor rendbe rakatta a fogát!

Pandus!:D
Köszi, hol voltál, hiányoltalak?

Kép

Kép
donika
 
 


Köszi!
Sztem sem lehet baj!
Gyökérkezelés is mehet???
Félek, hogy az lesz belőle... :( (persze ahhoz kéne röntgen is, de majd most anélkül csináljuk)

Vki meg tudná adni nekem az istenhegyi génd. számát???
Szeretnék bejelentkezni Hajdu dr.nőhöz!
_ismeretlen_
 


fendike írta:Fogorvos hozzányúl ilyenkor???

nyugodtan menjél, a lidokain nincs hatással a magzatra.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fendike :D
gendiagnosztika.hu
ott van telszám

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
Köszi :D nővéremnél voltam. Vittük a lányát beszoktatni az oviba és mentem vele ctg-re. 37 hetes bármikor lebabázhat már :lol: megyek vele szülni most várom hogy hívjon ha menni kell :D

Fendike,
http://www.gendiagnosztika.hu/index.php ... &Itemid=33
Én holnap megyek hozzá már nagyon várom :D
Vendég
 


Köszönöm!
Hívom majd, remélem nem lesz szabin, 2 hét múlva mennék...

Pandus,
DRUKKOLOK!!! :D
Akkor holnap már végleg kiderül, hgy Dóra lesz-e... :D
Nekem még odébb van, de iszonyatosan várom... :oops:
_ismeretlen_
 


Pandus! :)
Szorítok holnapra!

Fendike! :)
Már dolgozol?

Nem kaptam válszt az egyetlen kérdésemre!!!! :twisted: 16 hetes terhesen lehet rákszűrést végezni, vagy senki nem tudja? A babára nézve nem lehet probléma? Valakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Mi történt a vonalzómmal? Valaki ellopta? :D Remélem csak valami zűrzavar, és visszajön!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika!
Tényleg eltűnt a vonalzód, nem én voltam... :D

Rákszűrést nem tudom, sztem lehet, de ez nem biztos.

Neked a kaáliban nem csináltak???
Punkció előtt mindig szoktak és akkor most nem is kéne... :roll:
(nekem csinált a dokim az előzőnél is és most is...)
_ismeretlen_
 


Fendike!
Nekem nem csináltak, mert októberi eredményem volt! :? :cry:

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok lanyok,

ha nem banjatok en is atjonnek hozzatok..

Fendike,
koszi megegyszer az sms-es segitseget :D megfogadtam a tanacsokat es tovabbra is adom az Utrot. :P
Szerintem fogdokihoz nyugodtan menj el,en is jovo pentekre vagyok eves szuresre bejelentve es tuti talani fog vmi furni valot.... :(

Donika,
a rakszureshez nem tudok mit mondnai mert nekem is megcsinaltak a kezeles elott.
Es nagyon orulok hogy mindne rendben a babokaddal. :lol: Gondoltam rad a nyaralas alatt csak nem volt net hogy tudjam az esemnyeket kovetni.

Pandacska,
drukk neked holnapra huh ez nagyon izgi...

es egy kerdes(bocsi ha hosszu lettem)
tegnap voltam a rendes nodokinal,aki alaposan megvizsgalt es mindent rendben talalt.O javasolta hogy most mar nyugodtan hagyjam el az Utrot.Ma vagyok 9+3 es most napi 400 mg tablettat adok.(reggel,este)
Szerintetek akkor lassan abbahagyhatom?

Petitpois
petitpois
 
 


Petitpois :D
ha nagyon abba akarod hagyni, akkor is fokozatosan tedd. Tehát 2-3 naponta csökkentsd az adagot (ez a 400mg nem tudom, hogy a nálunk használatos golyókban mit jelent... azok talán 100asok, de erre nem esküdnék azért meg)... szóval fokozatosan csökkentsd, és ha semmi barnázás vagy egyéb gond nem jelentkezik, akkor hagyd el teljesen.
szerintem 1.5-2 hét alatt hagyd el.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szia, Petitpois :D
pont tegnap gondoltam rád, hogy már biztos vége a nyaralásnak és vajon miért nem jelentkezel, csak nincs baj... :oops:

Sztem lassan abbahagyhatod, én hétfőn megyek dokihoz, addig adnom kell mindent ugyanúgy, akkor leszek 10+3 és nagggggyon remélem, hogy legalább a szuriról leállhatok, max. a kúpot adom még pár napig, hogy ne legyen annyira drasztikus a megvonás...

Donika,
nem dolgozom és már nem is fogok... :D
most megyek el majd táppénzre, családi cégbe vagyok bejelentve, nem akarunk felesleges terheket, nőgyógyim kiírt...
ebbe az új munkába épp még betanulóba voltam, de vhogy most annyira nem látom értelmét, majd a baba után...
_ismeretlen_
 


Donika,
Szerintem lehet nekem 7 hetesen csinálták meg.

Petipois,
Nekem 12. hétig kellett haszálnom erről minden dokinak más a véleménye.

Köszi a drukkokat :D
Vendég
 


Orsi,

koszi a reszletes valaszt :D Itt 200mg kupok vannak,igy adok reggel egyet es este egyet.Ugy gondoltam vasarnapig igy adom
es hetfotol (akkor leszek 10+1)csak napi egyet(200mg)kb egy hetig meg.Szerinted igy jo?
Brusszel mar a 7.ik heten azt mondta hogy ket nap mulva teljesen hagyjam el :shock:

Fendike,
koszi a hianyolast :lol: igyekeztem nagyon jonni csak ugye vart a nagy halom munka az irodaban :cry:
Ez a London jol hangzik 8) ..Mikor mentek pontosan?
:
petitpois
 
 


Petitpois! :)
Örülök, hogy itt vagy! Az utroval kapcsolatban, én a 12. hétig rendesen 3x2-t használtam, utána 1 hét alatt lecsökkentettem! Nekem így mondták a Kaáliban!

Pandus!
Holnap mindenképp jelentkezz a hírekkel, részletes beszámolót kérek! :wink:
Nekem az itthoni dokim nem tudta levenni a 10. hét körül a kenetet, mert tele voltam utroval!
Icsilya, Te hogy tudod, az én gyötrelmes kérdesemre a váalszt? :shock:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika! :)

Nekem 14. hetes koromban jutott eszembe, hogy már több mint 1 éves a rákszűrésem. Akkor a dokim azt mondta, hogy megpróbálja levenni a mintát, de lehet hogy nem sikerül, mert (ha jól emlékszem :oops: ) akkor már felpuhulnak a szövetek, és nem biztos, hogy tud mintát venni. De végülis sikerült, és megcsinálta. :) Szóval a válasz: elvileg lehet, de gyakorlatilag nem biztos, hogy sikerül...

Kép Kép
kismokus
 
 


Kismókus! :D
Nagyon köszönöm a válaszod, megnyugodtam, lényeg, hogy a picurkának ne legyen semmi baja!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika! :D
Nekem 13. héten csinált a dokim rákszűrést, szerintem nyugodtan levetetheted a kenetet.

Erika! :D
Ismerem ezt a zsibbadás dolgot, nekem is szokott lenni főleg reggelente, de telefonálás közben is éreztem már, különösen, ha sokáig beszélek. :lol:
Hű... már Te is a 29. hétben jársz! :D
Múlt héten 3-4 napig iszonyatosan be volt dagadva a bokám, legalább háromszorosára nőtt. Aztán ahogy jött, úgy el is múlt. Se előtte, se azóta nem volt ilyen.

Jud

Kép
jud71
 
 


Sziasztok

Köszi a válaszokat!

Jud
csak nekem ez még újjjjjjj, mert Ákosnál ilyen nem volt, igaz az a terhesség fizikai szempontból sokkal könnyebb volt - nem volt gyerek, + most onnan (kg) kezdtem a terhességet ahol az előzőt abbahagytam :cry: !

Sziasztok

erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Jud! :)
Köszi!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Én is a 10. héten kezdtem csökkenteni az utrot, és a 12. hétre hagytam el teljesen.
Ma vagyok 13 hetes :-)
Tegnap voltam nődokinál, és nagyon szépen fejlődik a Kisfőnök :-) Még a nemét nem látta, de én azt álmodtam, hogy fiú lesz.

Donika! Az orvosod biztos jobban tudja, hogy lehet e ilyenkor rákszűrést csináltatni, én februárban voltam utoljára. Ő mit mondott?

Fendike!
Nekem is fájt az egyik fogam, és fogmosás után öblögettem corsodyllal, azóta nem fáj. Ha elmész fogorvoshoz, akkor mindenképpen jelezd, hogy babát vársz, és akkor biztosan tudja majd, hogy mit lehet, és mit nem.
gömböcske
 
 


Sziasztok!
Minden rendben van egészséges gyönyörű kislány :lol: :lol: Nagyon kedves volt a doktornő mindent alaposan megnézett és kitartóan megvárta hogy a pofiját is megmutassa :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ha lehet akkor szeretnék én is csatlakozni hozzátok. Nekem azt mondta Krizsa Dr hogy a 12.hét után kezdjem csökkenteni az utrót.

Pandácska:
Örülök hogy minden rendben. Már biztos szép nagy Dórika.

Gömböcske: Nagyon ügyes a kifőnök.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandacska,
gratulalok a kislanyhoz,a Dora nagyon szep nev nekem is tetszik :lol: :)
petitpois
 
 


Pandus,
de jó, gratulálok a szülőknek! :D :D
Rosszullétekkel mi van??? Lassan félidőben vagy.. :roll:
Most mondanám, hogy telik az idő, de ha magamra gondolok, én úgy érzem nagyon lassan... :D :shock:
_ismeretlen_
 


Köszönöm lányok :lol:

Fendike,
A 17. héten hánytam utoljára :D szerintem vége bár néha van hányingerem de ez már semmi :wink:
Vendég
 


Pandus! :D
Jól van, tudtam, hogy minden ok lesz, gratulálok Dórikához! Most csak UH volt?

A vonalzóm totál bekrepált, azon az oldalon nem is tudok újat szerkeszteni, mert hibát jelez, hátha holnapra megjavul! :wink:

Nyuszi! :D
Örülök, hogy itt vagy!

Gömböcske! :)
Majd jövő héten megyek nőgyógyászhoz, és majd akkor kiderül!? :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Köszi :D Igen csak uh volt.
Vendég
 


Sziasztok!

Pandácska! Gratulálok a szépen fejlődő kislányodhoz!

Én is csináltam vonalzót, csak még nem tudtam beilleszteni :-( Hogyan kell?
gömböcske
 
 


Gömböcske,
A lap tetején van egy olyan hogy segédletek ott lesz profil. A profilon belül pedig az aláírásba kell bemásolni a kódot amit kapsz a vonalzóhoz.
Vendég
 


Sziasztok!

Donika:
Köszi. Nem vagy egyedül az én vonalzóm is bekrepált. Csinálhatok másikat

Fendike : Jól vagy?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Sikerült! Már nekem is van vonalzóm!!! Köszi! Szép hétvégét Nektek!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Nyuszi
köszönöm, jól vagyok legalábbis remélem, hogy jól vagyunk... :D !!
Hétfőn megyek még utoljára a kaáliba - már alig várom - utána pedig köv.héten az istenhegyire a 12.heti UHra, azt még jobban várom :D :D !!!!!
Tünetim anniyra nincsenek, jól vagyok, leginkább az emésztésem fura, dehát ez nem dráma.

Nálad??
Hányadik hét is?? 13 körül??

Gömböcske,
ügyi vagy, jó lett a vonalzód :)
_ismeretlen_
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: