Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi asszem kihagyjuk most a játszót,mert Dávidnak fáj a torka és lázas. :( (strand után mindig ez van :oops: :( )

Andi!
Hú szegény Lőri ez rosszul hangzott,gondolom megijedhettél.
Pihenj sokat!

Szandra!
Extra jó képeket csináltál. És tényleg nagyon szép a hugod!(is)
Ő apukád lánya ,igaz?

Gyöngyi!
Ti akkor már bejáratosak vagytok a Medvékhez :D jók a képek! Sára sokat nőtt.

Jutka!
Szépek vagytok!

Anett!
Felvettelek msn-re. Jöhetsz konferenciálni,ha úgy alakul. :D

Kriszti !már nincs sok hátra. :wink:

Nekem csak olyan "nemvoltkedvem" írni bajom volt.És akkor megismétlődött a Szt. Imrés topikban Zsókuci esete (vagyis hasonló) és az betett. :cry: :cry: :cry:

Ja még egy kép,hogy tényleg Szandra a "tesóm"
:wink: Kép
Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Bocsi akit behülyítettem de nem tudunk menni a játszóra mert lázas lettem az éccaka. Arra keltem, hogy fázom pedig mint tudjuk a fókazsír jól fűt :roll: így nem nagyon tudtam mi a szösszenet van. Aztán csináltam egy lázat mérést és 38,5 volt így ma kihagynám a csoportos talit :oops: .
Bocsi mégegyszer.

Dávidnak is jobbulást!

Szandra

szandrakiss
 
 


jaj, betegek gyógyulgassatok!!!
C-vitamin!!!! nagy adagban!!

ANDI!! Lőrinc megint elesett, remélem most nem verte be az alsó fogait??!!! A sebekre meg Aloe first.

Remélem még öszejön valami tali a héten. Bár én már csak csütörtök és péntek délután érek rá. Azért reménykedem.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

 
 

Sziasztok!

Mire party képesek leszünk, addigra nem lesz jó idő, amilyen a mi szerencsénk….

Ma megérkezett Anyukám segíteni, eddig Apa volt itthon velünk, de ma már elment melózni… :
Ma volt az első reggelem egyedül a két csajjal. Hát az én Angyalkám (csak így hívom) édesen átaludta amíg a Nővérkéjét megetettem, átpelenkáztam, átöltöztettem. Majd még akkor is aludt amikor megittam a kávémat, bepakoltam a mosogatógépet és még a mosógépet is el tudtam indítani. Ezután felébredt Szabina, erre Dóri olyan ügyesen elfoglalta magát, amíg ciciztünk… Álom reggel! Még ha nem is ilyen lesz a többi, akkor is jó lesz visszaemlékezni!

Úgy néz ki a szopi is jól alakul, mert 3610-zel engedtek haza minket és már 4040-et mértem egyik nap! Ez már talán durva is kicsit… Bár Dóri is meghízta az első 3 hónapban a havi egy kilóját!

Dóri állandóan puszilgatja a cseppcsajt. Ma le is smárolta… Komolyan aggódok, hogy annyit bújik Hozzá, hogy véletlen kilapítja a több mint 15 mázsájával…

Talán most már én is jól leszek… Borzasztóan fájt a bal oldalam és attól féltem, hogy sokáig így is marad, de úgy néz ki elmúlt. Naggyábúúúl behoztam a lemaradásaimat is a lakásban. Bár megfogadtam, hogy pihenni fogok, de képtelen vagyok például napközben ledőlni szunyálni… Pedig reggel mosott rongyként ébredek, mégsem tudok még éjjel sem bealudni pl. a szopiba. Dórinál még simán ment, de úgy néz ki teljesen átálltam virrasztós üzemmódba!

Andi!
Mi szintén motoroztunk!!!! Apa úgy hozott haza a kórházból, hogy ne ijedjek meg, de eléggé lezúzta magát a Dóri….

Betegeinknek JOBBULÁST kívánunk!

Mindenkit puszil: Szabina, Dóra és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Jutka! Szuper,látod hogy tudsz te jönni :D álomcsajszik,álomreggelek.... :D irigy,irigy....
köszöntelek a virrasztók táborában :wink:

olyan kérésem/kérdésem lenne hozzátok szoptató anyucikhoz,Jutka,Andi,hogy mennyit tudtok fejni naponta? Az egyik kedves barátnőmnek ki kellene egészítenie a tejcit ,és még naponta 300 ml-re lenne még szüksége...
3 hós a babucija
mondtam neki,hogy megkérdezem esetleg tőletek...

Kihívtam a Lakost,írt fel antibigyót a Dávidnak...csúnya torokgyuszi...kerülni kell a termálvizes strandokat,legalább 6 éves korukig. :? (Mindig elkapunk valamit ott :oops: )
és kértem Pneumo ellen oltást :shock: :shock: :shock: Rékának kettő kell,Dávidnak már csak egy. :shock:


Szandra!
És te hogy vagy? :?

Gyöngyi,mi lett az ujjaddal?
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Elolvastam a topikot most már értelek.
Dávid minden strandolás után beteg? Ha átfázik a homeos dulcamara pont erre jó :wink:

Jutka!
Megy ez neked csak így tovább!
Na nem biztos, hogy mindig ilyen szuper lesz,
Majd meglátod minden jön magától,Tudod 1x fent 1x lent :lol: :roll:
Na nem akarlak elkeseríteni, bocsi :lol: :lol:

Minden kisbetegnek jobbulást!

Jövőhéttől kezdődika suliinvázió :roll: tankönyvosztás, évnyitó.
Kell ez nekünk? :lol:

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!!!

JUTKA!!
De jó hogy ennyit írtál!! Akkor jól láttam a nagylány noziját!!! Nincs is igazi gyerek sebek és horzsolások nélkül!!!
Igaza van Krisztinek egyszer lent, egyszer fent, de öszességében szuper. Főleg ha nem emlékszünk a kiborító napokra, az ordítós éjszakákra, a hisztis fürdetésekre, stb. Szóval nem fenékik tejfel (igaz lányok), de eggyel sem. Kettővel meg valahogy rutinosabb az ember. Meg talán az idegeink is párnásabbak, jobban viseljük a hisztit, én nehezebben hallom meg a sírást, ordítást, könnyebben kikapcsolok és csak a fontos dolgok jutnak el az agyamig. Most nem elkeseríteni akartalak, csak amikor ki vagy borulva csajoktól (és a fáradtságtól) és a fenébe kívánod az egészet gondolj arra: mind végigéltük, vagy fogjuk ezeket. Ez így működik!!!

Hallod ez a hízás tényleg durva!!!! Főleg ha a sajátjaimhoz hasonlítom!!!!!

ILDI!!!

Szegény Dávid már megint antibiotikum!! Nem sok ez egy kicsit?? El kellene gondolkodni valami alternatív megoldáson!! Ahogy a Kriszti is írta: homeopátia, vagy valami. A Marietta még csak egyszer kapott, a Sára is kétszer. Úgy érzem a Lakos tényleg nagyon könnyen írogatja az antibiotikumot.

Belaktátok már a konyhát??? Milyen érzés szép új konyhában főzni???

Köszi kérdésed, az ujjam alakulgat. De konkrét sebészeti beavatkozást végeztem rajta, aminek a részleteivel nem terhelnélek, mert elég gáz volt. Már jobban tudom hajlítani, de a mosogatórongyot még nem tudom kicsavarni!!!

Szoptatós barátnődnek: tessék igény szerint, akár óránként cicire tenni a babát, hiszen ha 3 hónapos, akkor pont most van az igénynövekedés, amit csak így tud fedezni. Emlékezz Te is pont ekkor frászoltál be, pedig volt tejcid. (jó, persze mind így vagyunk vele, illetve én az első fél évet frászoltam végig).

KRISZTI!!
Suli, fújj nem vágynék rá!!! Bár van olyan barátnőm, aki a gyerekek háta mögött nagyon várja, mert annyira nehéz a nyári felügyelet megoldása, ha az anya is dolgozik. És nem kevés pénz a tábor.

ANETT!!
Jól behúztunk a csőbe!!! Képzeld Szandra szegények kimentek a Martinkára. Mármint szegények nem találtak ott minket!! Persze biztos így is jó volt. De mennyire hiányozhattunk (brű-hű-hű).

NÓRA!!!

Élsz még?? Mint a hal a vizben ??
Jó tudom fogjam be a szám, mert helyettem is takarítasz az oviban. Sajnálom.

ANDI!!!

Nem pihensz Te egy kicsit sokat?? Gyere már haza és állj be " a gyerekeikkel egyedül otthon lévő anyák" sorába!!

Betegeknek, sérülteknek jobbulást!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Azt hiszem Gyöngyi nálad jobb helye lenne a moderátor címnek :wink:

Nekem nem tűnik úgy,hogy nemrég kaptunk volna AB-t. :oops: legútobb a szájában levő sebekre Septofortot kapott,előtte meg nem adtam be neki (az nem tom mikor volt már)....

Én nem értek a homeopátiához :oops:

Hú, a konyhám tutti lett nagyon,imádom. Főleg Lujzikát,köszönet érte Nóra férjúrának :D mármint,hogy beszerelte;azért még vannak dobozok,amit nem pakoltam ki,de az bent van a hálólomtárban :? így nem zavar, idővel....

Majd szólók a barátnőmnek,de ez még mindig jobb megoldásnak tűnik,mint a tápi. (Nekem ez nem jutott eszembe :shock: :oops: )

Jujj az ujjad :? tudom ajánlani a CBA-t,ott friss husikat is lehet kapni néha,nem muszály annyira frisset beleszelni a kajcsiba :D


Szegény Anett! :shock: azért gondolom elvoltak a csajszik :D

Kriszti!
Nem átfázott talán,csak a torka lett iszonyú piros,nem tudott nyelni annyira fájt neki,akkor felment a láza is,és szédülhetett,mert egyfolytában azt mondogatta,hogy " Anya,állíts meg!" :( -ezért láttam jobbnak,ha látja doki :?
valami fertőzés

Miért olyan sűrűn beteg? Én nem érzem,hogy többet lenne,mint bármelyikünké. :x

Én most szívesen lennék bármelyik kis iskolakezdő bőrében :wink:
most nem azért,de mi gondjuk van nekik,őszintén? :D
a szűlőket azért nem irigylem :wink:

Ja és így utólag Ketrinnek sok boldog szülinapot kívánunk!

Kép
ilgya1
 
 


Már 3:1 Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Kép
ilgya1
 
 


ILDI!!!!!

Na de ilyen finom pipi husi (jó tyúk) is van a CBA-ban????

Ja már akartam mondani, imádom a jeleidet és azt, hogy ilyen ügyesen variálod a betűtípusokat. Én még nem jöttem rá!!!

HAJRÁ MAGYAROK!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


KETRINNEK: BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Jaj Gyöngyi ne haragudj, de nagyon el telt az idő és addigra eltüntél az msn-ről...

Szóval jól ott hagytatok... Na de szerváltuk új barátokat, az egyiknek még kutyája is volt!!! :lol:

Eredetileg állatkertbe készültünk, de vártam kivirul-e az idő... Kivirult, akkor játszó, majd kaja a CBA-ba (ugye Nóra :P ) majd elindultunk a budai rakpartra mert Zoliék most szállítottak le egy nagy hídelemet, mi is megnéztük.. Annyira lenyűgöző volt! Ment a Dunán a nagy 360 métrese úszótest, elöl két hajó középen a 126 méteres hídelem - rajta Zoli (a tetején állt) hátul színtén két hajó tolta.. Mint egy mennyaszony!
Mi meg üvöltöztünk, tapsoltunk, integettünk a rakpartról. Megvártuk Zolit és visszavittük Csepelre a kocsijához, így kimaradt az állatkert. Nem bánom!
A következő úsztatásra majd szervezek csoportos kirándulást!

Ildi!

Jó lehet az új konyha! Képet légyszi! AB-ről annyit: van, hogy elkerülhetetlen, de inkább ne.
Vecsésen van egy homeopátiás orvos: Dr. Okos Ella, nagyon aranyos kedves. Mondjuk, szerintem nincs rá szükségetek, hiszen nem állandó problémával küzdötök. Érdemes talán egyszer felkeresni, beszélgetni vele, ha Lakos nem túl nyitott az alternatív gyógymódok irányába, de te igen.

Nekünk az a szerencsénk, hogy a mi doktrnőnk szinte mindenre homeót ad....
kállai
 
 


Én elég szkeptikus voltam, de lenyűgöző mennyire hatékonyak, a szúnyogcsipéstől kedve a tüszős manduláig.

Taminak is nagyon bepirult estére a torka, el is kezdtem két óránként addni neki a Homeovox nevű tabletát + fertőtlenítő sprével fújom.
A tengeren olyan ronda volt a torka, hogy ránézni is fájt, de nagyon hamar rendbe jött, pedig magas lázzal is küzdött. Apropó láz, azt mondják az okosok, hogy csak modjával szabad csillapítani, hagy dolgozzon a szervezet.

Andi!

Jó nektek! Én is imádom az otthoni pihit! Jó lenne már látni a kis hölgyet!

Ketrinnek mi is BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk!

anett
kállai
 
 


Szandra!

Képek nagyszerűek! Beszéljünk!
kállai
 
 


És ki ne hagyjam:

Kedves Jutka!

Gyönyörűek vagytok!

a.
kállai
 
 


Jó reggelt!

Azért meglátszik,hogy nincs itthon a Zsolti :D már megint itt vagyok.

Dávid még alszik,de a kiscsaj felébresztett :?

Gyöngyi,mindjárt elpirulok..reggel korán így zavarba hozni :x
Igazad van ilyen fini pipi husit,nem kaptál volna a CBA-ba.

Anett!
Hát jól elkanyarodtatok az eredeti céltól :D de a végén tök jól sült el,és ez a lényeg.

Na közben felébredt a Dávid ,és reggelit adtam nekik. Most nézi a "dhomászt",és Réka aludt vissza.

na nem tudom már mit akartam,megyek is...

ja a konyhát nem teszem közszemlére,átküldöm imélbe a képeket,akit érdekel. pusz. (ne kérdezzétek meg,hogy miért,most ilyenem van :D :twisted: )
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nagyon keveset írsz mostanába Ildi! Én szívesen megnézném képen a konyhát; és csak megkérdezem: miért?
A hétvége milyen volt? Én is elolvastam a topikot és tényleg nagyon megrendítő. Zoli munkatársának is holnap lesz a temetése, az egész csapat teljesen ki van.

A nagy újság: Szonjuska itthon bugyiba van. Tök jól megy neki...

:P

Elvileg ma megyünk cirkuszba, azért elvileg mert nem biztos, hogy lesz jegy. :cry: Azért elmegyünk és legfeljebb veszünk holnapra.

Akar valaki állatkertezni mostanába? Jövő hét elején szeretnék eljutni. Ha van kedve valakinek csatlakozni, örülnék.

Szervezhetnénk egy találkát is nálunk . Jövő hét hétfő?

Írjatok! Meséljetek!

anett
kállai
 
 


Sziasztok!!

Jó mesélek: sajnos nem kaptam meg a vecsési iskolavédőnői állást. Mondjuk nem nagyon bánom, mert sokkal jobban fenem a fogam a gyáli állásra!!! NAGYON szeretném: drukkoljatok, hogy az meglegyen. Most csak azért parázok, mert nem tudom eldönteni mit csináljak: 3-tól lejár a gyedem, valamit intézni kellene a régi cégnél (gyes vagy szabi), mert addig nem óhajtok kilépni, amíg nincs állásom. Valószínű hogy hétfőn beszélek a gyáli illetékes elvtárssal. Aztán meglátjuk.

Ma voltunk a csajokkal vonatozni, bementunk az Europarkba. Fagyiztak: Marietta hupikék, Sára túró rudis fagyit evett, jó mi!!!???

ILDI!!!!
Nem akartalak letámadni az antibiotikummal (azt nem tudom beadod-e amit fölír a doki) csak azt tudom, hogy a Lakos szereti felírni. Valóban nagyon mérlegeln kell, hogy beadod-e nekik.
Az Okos Ella tényleg homeopátiás orvos (sőt, most ő a társaság elnöke, tehát nem semmi a nő), de nem vállal gyerekeket. Én is kérdeztem.

A konyhát én is szeretném látni, mindegy hogyan!!! (de tényleg miért??)

ANETT!!!!
Azért örülök, hogy nem rontottuk el a napotokat, tényleg jól sikerült. Állatkert ügyben ránk ne számítsatok. Ez az egyik előnye (nem sok van) a tűzoltóságnak: bármikor ingyen mehetünk, de csak apával.

Ja msn: hát nálunk korán lövik a pizsit, fóleg ha apa megy dolgozni, mert akkor a fél 5-ös vonattal megy.

Viszont a hétfői találkozóban benne vagyok. Vagy bármikor, bárhol!!!!!


ANDI!!!
Nem is találkozunk, de már kezdelek "unni"!! Így zajlik egy beszélgetés a Sárával: - ki jöjjön a kertbe?
- Apa, anya, Andi!!

vagy:
- ki kér szörpit?
- én.... és Andi!!
vagy:
- Menjünk máskor is vonattal?
- igen
- jöjjön apa is?
- nem, Andi!!
És minden alkalommal tele szájjal röhög. Már nem tudok úgy beszélgetni, hogy ne lennél benne!!!
Úgyhogy egyre kevésbé hiányzol, annyira itt vagy a mindennapjainkban (mindenóráinkban).

Na ennyi, mert vasalnom kell!!
Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

A konyhát majd inkább élőben mutatom meg,
(csak belegondoltam,hogy csak én teszem mindig közszemlére magunkat,
és amúgy is olyan sokan olvassák a Babanetet. Természetesen büszke vagyok rá,de azért idegenek ne kukkoljanak. Már a gyerekszobákat is megbántam,hogy felraktam. :? Meg még ki tudja miket)(Tiszta zizi vagyok,vannak még hormonok? Vagy most mire lehet fogni?Gratulálunk Szonjának,nagyon ügyes nagylány!

Mi szívesen csatlakoznánk az Állatkerti menethez,feltéve ha elmarad az intenzív egy hetes angol nyelvi kurzus a Dávidnak.Egészhéten kell mennünk ...

apának szerdán van a szülinapja,így arra is készülnöm kell.

Szóval,ha nem lesz angol,akkor megyünk hétfőn az állatkertbe vagy akár hozzátok is Anett. De a hét többi napja gázos. :?

Holnap jön egy barátnőm a kislányával,és terhes :D volt ált. isk. osztálytársam,mire jó az iwiw :D
szombaton meg megyünk sógórnőmék telkére Dávodra./250km :shock: /családostul,kutyástul,macskástul/

Na ezt jól megbonyolítottam,szeintem csak én értem :wink:már én se; na maradjunk annyiban,ha hazajöttünk a telekről,akkor irok,addig szervezzétek meg,gyertek sokan!!!!

Vasárnap este tudok pontosabbat mondani.

Voltatok cirkuszba végül?


Gyöngyi!
Édes lehet Sara ahogy Andizik. :D de most beszéltek telefonon? Kép
Látom árulod a kiságyát :D mondtam már hogy tök ari az ágy amit vettél a Sárának,hol vetted?(Gyálon?)Könnyen megszokta?

Nem támadtál le az antibiotikummal,vagyis nem zavart,szívesen meghallgatom mások véleményét,sőt...
csak most lettem szinte anyuka,és annyi minden zúdul az ember nyakába hirtelen...most miért kételkedjek egy "dokiban"?azért jó,hogy vannak a forumok...(Na nem mindig jó,mert még bizonytalanabb az ember a rengeteg információhalmaztól)


Én nagyon drukkolok neked,hogy megkapd az állást. De hogy hogy meggondoltad magad és mégis védőnéniként akarsz dógozni?És miért jobb Gyálon?

Én is néztem az Europarkban azokat a fagyikat még régen :D

Anett,remélem meg vagy elégedve a termésemmel :wink:

Szép estét.

Ja és Dávidnak kutya baja sincs már :D ez csak valami ijesztgetés volt a részéről :x :x :x 1 napos torokfájás? van olyan? :D :wink:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi!

Igen, nagyon örülök, hogy ennyit írtál. Őszinte leszek: én kezdtem beparázni, hogy akartomon kívül megbántottalak. Kevest és ritkán írtál mostanába- persze magadhoz képest, nem hozzám viszonyítva.

Bár igazán megdícsérhetne valaki olyan rendesen jelentkezek mostanába. :lol:

Voltunk cirkuszba: annyira jó volt, a gyerekek imádták. Tami szemében láttam, hogy ő tuti odaképzeli magát a porondra, Szonja felemelt kézzel tapsolt, meg inni is alig volt ideje.

Gyöngyi!

Sajnálom az állást és drukkolok természetesen.

Szandra!

Nem is kérdeztem: jobban vagy?

anett
kállai
 
 


Jó reggelt!

Anett,nem dícsértelek volna meg,hogy ilyen sokat jössz mostanában? Kép
Pedig nagyon örülünk ám neki :D
nagyon kedves vagy,de tényleg nem bántott meg senki...igaz az elején volt bennem egy kis dac,hogy azért se irok :D ,de ismertek már úgyis mindig itt kötök ki. :wink:
(Az a baj,ha én elkezdek írni teljesen lelaposodik a forum,nem is merek írni,mert megint nem ír senki csak fényévmúlva)

Jaj,de édesek lehettek a lányok a cirkuszba.Fényképeket nem csináltál?
Dávidnak is biztos tetszene...
Réka is tud már tapsolni végül is :wink:

Lassan jön a barátnőm,de később még jövök...

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Jól van Ildi kicsit megnyugodtam, ez már a régi hang...

Kimegyünk a Martinkára.... Gyertek!!!

anett
kállai
 
 


oké ANETT megyünk!!!

ILDI!

AZ ágyat tök könnyen megszokta a SÁra, délelőtt hozták, már délben abban aludt. És itt vettük Vecsésen a temetőnél, azt hiszem Mátyás utca. Ott van egy butorbolt.
Az Andival játéktelefonálni szokott a Sára, de még sosem beszéltek valóságban telefonon.
Örülök, hogy semmi baja Dávidnak, látod én csak erre gondoltam: Lakos felírja az antibiotikumot, miközben "csak" egynapos betegségről van szó, amit a gyerek immunrendszere megold. Nem érzem, hogy mérlegelne!!! És igen piszok nehéz, hogy az anyának kell dönteni mit csináljon, de balfék orvosokra nem kell feltétlenül hallgatni. Igenis tessék felülbírálni amit mond. Én is ezt csinálom: megnézetem a dokival, mert én nem tudom a tüdejét meghallgatni, ő felállítja a diagnózist, de a kezelést én döntöm el. Mondjuk érdekes módon nekünk az Essek még sosem írt antibiotikumot.

Védőnő akarok lenni!!!! Mert ezt szeretem csinálni, és mert családbarát munka. Gyálon van üres állás, de nem biztos hogy megcsípem, mert pályáztatni kell, és csak jővőre lesz betölthető!!
Próbálkozom Péterin is, aztán majd szétnézek Budapesten.

És igenis, hiányolunk ha nem jössz!! És a képeidet is szeretjük, csak nekem spec. nem sok mutogatnivalóm van.

ANETT!!!

Annak is örülünk, hogy Te többet jelentkezel!!!

És annak is örülnék, ha a többiek is többet jelentkeznének.
Ne féljetek, ha megyek dolgozni, akkor is rendszeresen traktállak majd benneteket a történeteimmel!!!

na, pusza

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


A mutogatnivalóim: Gárdonyban voltunk a másik Nóra barátnőméknél.
Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Én is örülök, hogy sokat írtok. Tegnap én is írtam erre ez a drága ledobott menet közben és utána nem is akart felengedni, majdnem úgy jártam mint az Anett szokott mert írni nem engedett csak mikor 4-5 ször rányomtam a frissítésre de akkor meg halál lassú lett így hagytam.

Azt már nem is nagyon tudom, hogy miket írtam akkor.

Anett!
Mi is szívesen csatlakozunk hétfőn a bulihoz délelőtt (ha délelőttre gondoltál) mert csak kedden vagy szerdán megyünk a Balcsira. Hétfő délután fogorvoshoz kell mennem 5 re így nekem a délután az nem jó. Szonjának gratula a bugyikához, nem semmi milyen nagy már ő is. Ja és tegnap tényleg édes voltál msn-n mikor feleszméltél :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Ildi!
Engem is érdekelt volna a konyhád de ha gondolod akkor ne tedd fel :( . Sajnos nekem nincs ilyen szépségem amit mutogathatok csak a gyerekeim de őket mutatom is :lol: :lol: .

Gyöngyi!
Remélem minnél előbb találsz olyan állást amit szeretnél, a homeós cuccokkal én is meg voltam eddig elégedve, az é gyerekorvosom is inkább azt vetet velem ha valami bajuk van a csajoknak.

Nóra!
Te aztán tényleg jó régen írtál!
Azt már meg sem mutatom mekkora fekete pont jár érte mert beterítené az egész monitorodat és azt hinnéd elszállt a géped :lol: :lol: :lol: .

Kriszti!
Drukkolok, hogy sikerüljön a vizsgád, remélem simán menni fog.

Andi!
Mivel a mi mindennapjainkban nem vagy jelen így nekünk hiányzol :lol: . Mikor is jöttök haza? Váltjuk egymást?

Jutka!
Veletek mi újság? Hogy szuperál a két gyerkőcös élet? Megy minden mint a karikacsapás?

Na megyek mert le kell törnöm a Tami még ki nem fejlett szarvát mert kegyetlen sügér ma :roll: .

Szandra

szandrakiss
 
 


Naaaa jóóóól vaaaan!!!

Hát senki sem írt :cry: :cry: :cry:

Nálunk most épp apa küzd a csajokkal fürdés közben :wink: :lol: . Edóka taknyos volt kő kemény másfél napig ma csak egyszer kellett kiszívnom az orrát :? .

Hát jó, megyek és befordulok mert senki nem akar velem beszélgetni :roll: :wink: :lol: :lol:

Szandra

szandrakiss
 
 


én akarok, akarok!!!!! de altatok!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 





Ja

Azt el is felejtettem megkérdezni, hogy most akkor holnap lesz valami tali? Persze azt nem tudom tutira ígérni, hogy megyünk is mert a Tami egy kicsit taknyi de ha szabadtéri programot csinálunk akkor még kérdéses is lehet a dolog, persze ha olyan a szitu akkor nem megyünk.
Pedig az Edót lepasszoltam apának így csak a Tamival mentem volna ő rá meg nem kell annyira figyelni így gondoltam 100%-ig csak a tiétek vagyok erre tessék, hát nem akarják. :roll:

Úgyhogy inkább nem megyünk mint megyünk de azért követem az eseményeket és ha józanparaszti ésszel úgy ítélem meg, hogy gyógyult a gyerekem akkor megyünk mi is.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Akkor megyünk holnap az állatkertbe?

Hol és mikor találkozunk?

Úgy néz ki nem lesz angol a héten,így el tudunk menni.

Ki jön?
ilgya1
 
 


Ja most látom Szandra,hogy írtál...én mentem volna,igaz két gyerekkel,de majd csak boldogulok...

Gyertek már!!!Kirándulunk egyet. Vagy nem az Állatkertet beszéltük meg? :oops: az szabadtéri,meg amúgy se lesz holnapra kutyabajotok. :wink: :D

Többiek ti is gyertek!

Itt kéne találkozni valahol Vecsésen,nem?
Én szeretnék valaki után menni autóval,ha nem gond.

9 fele kéne találkozni,mit gondoltok?
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy eltüntem... rossz kedv... érzékény gyerekek...

Szóval én úgy értelmeztem, hogy holnap ide jöttök. Ami, ha marad programnak, szuper...

Nekünk az állatkert is nagyszerű, sőt, hiszen mindenképp el akarom őket vinni ovikezdés előtt.

Szóvál akár itt , akkor ott : ok!

anett
kállai
 
 


Akkor most mi legyen?

Én is megígértem a Dávidnak az állatkertet....

De ha a többieknek jobb,ha Anettékhez megyünk akkor legyen,de írjatok már valamit könyörgöm! :(

Vagy a semmi az egyenlő a nemjövökkel? :?

És akkor hánykor hova,mert úgy kelek.? :roll:

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Akkor senki többet harmadszor!

Reggel fél tíz Shell kút! Irány az állatkert!

Mindenki jöjjön!

Ok így Ildi?

Eldumáltam az időt Zolival. :oops:

anett
kállai
 
 


Bocsánat Gyöngyi!

Tudom neketek nem ez a tuti program, de én is megígértem...
kállai
 
 


Ok. Anett ott leszünk! :D
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ha valaki - nagy örömömre - mégis tud csatlakozni az állatkerti túrához az indulás 10 órára módosult /nem tudom a csajokat felkölteni/.. :D

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Mi sajnos nem csatlakozunk az állatkerti menethez mert sok mindent kell intézni ma apának kocsival így nekünk mindenképpen csak vecsési programba vágtunk volna bele mert akkor oda eldobott volna apa kocsival és csörögtem volna rá ha gyühetett volna értünk.

Igaz hangom az nem sok van :) , így biztos szupi társaság lettem volna :lol: , ha lapos a buli csak kinyitom a számat és már lehet is röhögni mert valami kegyetlen a hangom (na nem mintha veletek sokszor alábbhagyott volna a hangulat :wink: )

Most megyek is és iszok egy C vitaminnal turbósított teát és gondolok rátok, hogy milyen jó lehet az állatkertben.

Pussz

Szandra

szandrakiss
 
 



Szandra!

Ha meggondolod magad,hozzánk befértek. (Ha Edoci marad apával :?: )
sőt...
szerintem két kocsival simán el tudunk menni,legfeljebb Tamit viszi az Anett és én téged meg az Edot,de fordítva is jó.

Nyugodtan szólj és elmegyünk értetek. :)
ilgya1
 
 


Sziasztok!!!!

Hát én szombat este úgy feküdtem le, hogy hétfőn megyünk Anettékhez!!!!

Sajna vasárnap nem volt itthon a gép, így nem tudtam reagálni semmire (Viszont helyette isteni tökfőzeléket csináltam nektek mára!!!! Amiből igy nem kaptok!!!) Még jó, hogy hívtam az Anettet reggel és nem hülyítettem be a csajokat.

Délután meg megyek a céghez, mert intézni kell a státuszomat, mivel vasárnap lejár a gyed-em.

Eltüntek, merre vagytok????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


CSAJOK!!!!!!!!!

Hát tudjátok milyen jól jártam??!!!!
Bementem a céghez, hogy elintézzem a szabit vagy a gyes-t.
Most úgy állok, hogy hivatalosan visszamegyek dolgozni, ami mellett kapom a gyest, mert gyes mellett lehet dolgozni 8 órát. De mivel 95 nap (igen nem elírás) szabim van a két gyerek után, azt ki kell adniuk. Ez eltart februárig!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Január végéig kapom a nagy lóvét: a rendezett 8 órás béremet, plussz a gyest!!! És nem is kell dolgoznom!
Egyszerűen szuper!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon fel vagyok dobva!!
Az i-n a pont már csak az lehetne, ha januártól megnyerném a gyáli állást! Na kor én lenék a legboldogabb anyuka.


ANETT, ILDI!!
Milyen volt az állatkert??? Jó meleg volt, és nem esett az eső - erre panasz nem lehetett.

ANDI!!

Itthon vagytok, írj néha!!!

SZANDRA!

Jobban vagytok már???

JUTKA!!!
Most eltüntél egy kicsit!!! Képek még jöhetnek!!!

Bár ez vonatkozik mindenkire!! (most szívesen raknék fel a mosolygós pofámról egy képet)

NÓRA? KRISZTI?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!


Nagyon jó volt az Állatkertben. Szuperül éreztük magunkat.
Igaz kissé elfáradtak a gyerekek,de ennek ellenére jól sikerült a kirándulás.Legközelebb is benevezünk. :D

Anett! Hányra értetek haza? Voltatok végül játszóházba?

Mi negyed/fél 5 fele indultunk haza és mindketten kifeküdtek a kocsiban,de mire a kocsihoz értünk addig azt hittem megörülök. Dávidot cipelni kellett a kocsiig és tök messze tudtunk parkolni,mert nem volt hely úgye közelebb :evil:

De azért szuper volt úgy összeségében.
A két kis Kállai lány mint két kis modell . Még fényképezték is őket. :D :wink: :D

Kép
Kép
Kép
Kép

Gyöngyi!
Együtt örülünk veled!!! Kép ezek nagyon jó hírek!
Mikor tudod meg,hogy megkaptad-e az állást?++++++szorítunk.

Ildikó
ilgya1
 
 


Jók a képek ILDI!!!!! (ügye mondtam Anett, hogy az Ildi biztos visz gépet, ha Te nem is)

Csak keveslem a Rékáról készült képeket (jó gondolom csak ennyit raktál fel)

A gyáli állás csak majd november környékén derül ki.

Na kezdem magam úgy érezni, mint annó az Ildi, aztán az Anett, amikor nem voltak a csajok, meg tegnap a SZandra.
Csak írok, írok, és nem válaszol senki (Ildi Te vagy a kivétel).
Gyerünk Anett vedd vissza a megszokott tempót (vagy ez az?)
Szandra?! Hiányollak!
Andi? Jutka? Nóra? Kriszti? De elfoglaltak vagytok!!!

Na azért elmesélek még egy sztorit: amikor bent voltam a cégnél öszefutottam a konzulens dokival, akivel dolgoztam, és jóban voltunk. Őt azóta nem láttam, hogy a Mariettával eljöttem. Megforgatott és közölte: nem is vagy kövér!! Mondjuk mindig ezt szerettük egymásban, a szókimondást. De miből gondolta???

Na puszika

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Így van: az állatkerti kirándulás nagyon jól sikerült, de a meleg rányomta a bélyegét a gyerekek tűrőképességére. Igaz Rékára és Tamira nem lehetett panaszkodni...

Ildi!

Tamara ki fog feküdni a képektől, az tuti, ha nem aludna megmutatnám neki... Küldd át légyszi normál felbontásba mail-re, hogy tudjak rendelni.

Utánna vissza kellett menni a lovakhoz, úgyhogy újabb fél órát néztük a lovak farát.. Majd Tamó akkorát eset, hogy rengett a föld. Szonjus hol kiszállt, hol heverészett a kocsiba. Tami maradni akart, de én negyed hatkor feladtam és hazaindultunk játszóház nélkül.
Nem aludtak el a kocsiba, így most, ha minden igaz, alszanak.
Ha nem lett volna ilyen dög meleg Szonjus is át tudott volna esni a holtponton, de így csak azután sikerült, hogy kiértünk az állatkertből.

Mi mindig ilyen nagy nyugiba nézelődünk, néha bepörögnek és lezavarjuk az összes állatot, de általában ennyi sikerül mint ma...

Gyöngyi!

Ez nagyon jó hír, annnyira örülök. Tekintsük ezt égi jelnek (gyáli állás).

Szandra!

Sajnálom, a mai randit. Örültem volna neked is!

Elfáradtam....

anett
kállai
 
 


Hát sajnos én is csak egy gagyi gépet tudtam vinni,így nem sok kép készült. (Az enyémet kölcsön adtam. :D )
Én is abban reménykedtem,hogy Anett hoz,de majd legközelebb :wink:


Gyöngyi,szerintem úgy gondolhatta a doki,hogy ahhoz képest,hogy két gyereket szültél meg se látszik :D :D


Réka-béka:
Kép
Nézzétek a hűlye anya csatot tett a hajába. :P
Kép

Ja és még pózolni se tudok :oops: a fejemet ne nézzétek!
Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Jujj de utálok felül lenni :oops: írjatok sokat,hogy teljen az oldal!
ilgya1
 
 


Írok!!

Ildi, kiakasztó, milyen gyönyörű hurkás Réka baba!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?