Új privát üzeneted érkezett!

Katuci,
Ha ott nem sikerül gyere Pestre itt tuti megcsinálják és tényleg nem drága sok mindent kapsz cserébe.
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek, és kellemes hétvégét kívánok.

Sajna én ma dolgozok, de este megyünk apával vacsizni. Ez az utolsó gyerekmentes esténk, még kihasználjuk.
Holnap aztán hozzuk haza a lurkókat, amit már nem is bánok, mert nem igazán találom fel magam gyerek nélkül. :lol: :lol:

Már csak 2 nap 4D-ig, nagyon izgatott vagyok. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Akkor estére jó romantikázást :lol: Kivi vagyok megmonják-e a nemét nektek bár szerintem ha kisfiú csak akkor :wink: drukkolok hogy üres legyen a lába köze :lol:
Vendég
 

 
 

Szia Pandi,

Köszönjük, meglesz a romantikázás az tuti. :wink: :wink:
Rajtam nem fog mulni. :wink:

Nagy szükségem van a drukkokra, de megmondom őszíntén nagyon kisfius érzésem van. És napról -napra egyre jobban érzem, de hát a remény hal meg utoljára. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Bazsinál és Daninál is megérezted? Bejött? Mondjuk anyum is úgy volt hogy mindig tudta milyen lesz pedig akkor még nem mondták meg a nemét :lol: csak sikerült végre egy töketlent összehoznotok :wink: két fiú után teljesen érthető hogy lányt akarsz minden erőddel én is így lennék az tuti :D
Vendég
 


Pandi,

Bazsinál megéreztem, 100 % biztos voltam a fiuban, Danikánál nem éreztem semmit.
De most megint hasonló érzések kerülgetnek mint Bazsinál.

Egyébként tényleg azt mondják, hogy egy anya megérzi a gyereke nemét.
Kiváncsi vagyok.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!!

Judy, de jó lesz neked este! :D Olyan rég voltunk már mi is kettesben vacsizni valahol a párommal...pedig nincs is még gyerekünk!! :? Hajjaj!!!

Hétfőn lesz az uh? Drukkolok! Bár,azért még nagyon pici,lehet hogy váratni fog még titeket és nem mutat meg semmit,ahogyan a miénk tette.. :lol: Kis huncutok! Az enyém szororsan összezárta a lábait :wink: Pedig már azt hittem kiderül minden :shock: Hát ő nem így gondolta...

Én tegnap éjjel azt álmodtam, hogy lányom fog születni...lehet, hogy ez jelent valamit???! :D

Légzésfigyelő: nekem tettszik, bár itt fog alukálni mellettünk a kiságyában,mégis..az a biztos!

Kép
timicsiga
 
 


Szia Timi,

Nem bánom ha várat magával, mert akkor legalább lehet még reménykedni, bár azért jobb lenne, ha megmutatná, hogy nincs kukaca. Nekem már az elég lenne, ha nem látna a doki fütyülőt a lába között. :lol: :lol:

Muszáj kihasználni még ezt az estét mert utána hónapokig megint nem fogunk tudni elmenni sehova. És azért valljuk be őszintén szükség van arra, hogy néha csak az apucit kényesztessük. Főleg ahol már több gyerek van, és körülöttük forog a világ.

Remélem bejönnek az álmaid és egy gyönyörű kislányod fog születni.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


A lányomnál én is tudtam végig, hogy kislány, és kb. 6-7 hónapos terhesen megálmodtam, hogy milyen lesz, bár a szülésem nem olyan lett mint az álomban, de a baba teljesen úgy nézett ki, mikor kibújt. Nagyon érdekes dolog volt, mikor a szülés után megláttam, hogy teljesen olyan mint álmomban volt.
Most pl. nem érzek semmit. Néha legbelül úgy érzem, hogy lány lesz, de aztán közben vannak fiús érzéseim is. Passz. Bízom benne, hogy legközelebb már meg tudják mondani mi lesz.
Bár a párom azt mondja, hogy ne kérdezzük meg, de nekem kifúrja az oldalam a kíváncsiság, főleg hogy ez a terhesség teljesen más, mint az első.

Judy!
Szerintem is ki kell használni minden pillanatot, amikor kettesben lehetünk, mi a jövő hétvégén "adjuk le" a leányzót a mamához, megünnepeljük a házassági évfordulónkat, vacsi, mozi, stb...:-))
Már nagyon várom, olyan régen voltunk valahol kettesben.
Még majd október-november környékén szeretnénk elmenni néhány napra kettesben valahová; muszáj egy kicsit egymással is foglalkozunk, pláne amíg még nem leszünk négyen :D

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Judy,

nagy drukk hétfőre! Reméljük kislány lesz. Ez tényleg igaz, hogy az ember megérzi a baba nemét. Én elejétől fogva kisfiút képzeltem el aztán jöttek a belemagyarázások. Na mindegy . A lényeg, hogy egészséges legyen. Jó romantikázást estére!

Én ma már megint butaságot álmodtam. Kislányom születettt és nem fért be a kiságyba akkora volt. Ráadásul nem is úgy nézett ki mint egy baba.

Meri,

nagyon édi a babód.

Lányok tudja valaki, hogy a belgyógyászatra ki utal be? Előre is köszi a választ.


hali,

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vikci,
Háziorvos meg nőgyogyi is beutalhat. Érdekes az álmok én mindig azt álmodom mostanában hogy nővérem szül ott vagyok vele és mondogatom neki hogy nem fogom kibírni majd ha én szülök :roll: Pedig nem félek vagy ilyesmi úgy vagyok vele jöjjön aminek jönnie kell :D

Megérzés: a 4D napján reggel mondtam a páromnak hogy lányunk lesz nem tudom miért csak hirtelen ezt éreztem. Pedig addig azt gondoltam lehet fiunk lesz mert pároméknál csak fiúk vannak...

Pati,
???????
Vendég
 


Sziasztok!
Még mielőtt visszaolvasnék, betettem egy új linket az adok-veszek címszó alá: egy csajszi árulj a nadrágjait. Szerintem tök jók, de nem az én alkatomra. :lol:

meri
 
 


Viki, ilyet már én is álmodtam. :lol:

meri
 
 


Sziasztok!

Vikci!
Igen megyek 11-én mindenképp!
Meg kéne beszélni előtte, hogy hol találkozzunk mindhárman. A tornát megkérdezem a dokimat, ha lehet menni megyek, mert teljesen eltunyulok.

Meri!
Aranyos a kisbékád! :lol:

Panda!
Én egyszer azt álmodtam, hogy a kezemben tartottam a kismanót és szoptattam. Olyan különös érzés volt....


Judy!
Kellemes kikapcsolódást az esti programhoz!
Drukkolok a kismanó leányka neméhez hétfőig!

Boeske!
Hogy állsz a vérzésekkel? Reméljük nem kell már sokat feküdnöd.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, nagyon köszönöm a hiányolást és kiemelten nagyon köszönöm hogy szurkoltatok nekem.

Az elmúlt napokat vidéken töltöttem, majd pedig nem tudtam fellépni a babnetre, ezért csak most jelentkezem.

A tegnapi Istenhegyis vizsgálat eredménye, EGÉSZSÉGES!!!!!!
CRL 6, 25 cm tarkóredő 1,1 és van orrcsont. Kaptunk dvd-t és 2 db képet. Megpróbálom mielőbb feltenni de scannerem nincs és a számítógépem valamiért nem kommunikál néhány napja a fényképezővel sem.
Még valami: Pandit idézve, úgy tűnik, Kismanó is lebukott. :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Örölük hogy minden rendben bár én tudtam :lol: Lebukott???? És??????? Hányingered? Most már remélem megnyugodtál :wink:

Vera,
Tényleg különös lehet rágondolni is különös érzés :D
Vendég
 


Megvettük a kiságyat, és vettünk mellé babakocsit is. :lol: Aki olcsón akar jót, annak javaslom az adok-veszek fórumok rendszeres olvasgatását. :lol: Mi nagyon jól jártunk! :D

meri
 
 


Pati, de jó hogy minden rendben!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Na éééééés,???????????????????Lebukás???????????? :D Kíváncsiak vagyunk!!!! :shock: :lol: Ficánkolt is?! :)

Meri, de jó, én is szeretnék már ott tartani,hogy vásárolgatunk is,nem csak nézelődünk! Az olyan jó lehet, már haza vinni a kis cuccait!Biztosan minden nap megnézem majd otthon is őket.. :wink:

Kép
timicsiga
 
 


Nem tudom mi van velem, este 9-kor már kidőlök, egy filmet sem tudok végignézni, reggel 7-kor meg kipattan a szemem,sőt van hogy hamarabb is... :roll: Pedig úúúgy szerettem sokáig aludni!!

Tegnap egész nap nem éreztem a mocorgását...tiszta ideg voltam,hogy most mi van, hiába feküdtem hanyatt, semmi... :cry:
Aztán este 7-8 között aktiválta magát,még a párom is érezte :D
Huh, akkor megnyugodtam.

Kép
timicsiga
 
 


Hehehe. 8)
Tippeljetek!
Az ügyesen tippelők jutalmat kapnak, mondjuuuuuuk.... egy teljes hányinger-mentes napot. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Jó reggelt,

Pati, ez nem ér.......................

Gratulálok az eredményekhez, örülök, hogy minden rendben.

Az én tippem kislány, de ne csigázz már..........
Mindjárt indulunk a srácokért, és estig nem bírom ki. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pati,
Fiúra tippelek tudományos alapon mert az szokott ilyen korán látszani de azért reménykedem hogy kislányt írsz :wink: Amúgy egy hete nem hánytam kaphatok valami mást ha nyerek? :lol: :lol:

Timi,
Bizti fáradt volt csak lebegett a vízben és csak estére tudta magát aktiválni :wink:
Vendég
 


Basszus, hát látszik, hogy másnak 21 évesen több esze van, mint nekem 33 évesen. :lol: :lol: :lol:

Pandinak tényleg igaza van, hogy csak a fiucskák látszanak ilyen korán.. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
Áá már öregettem 22 vagyok :lol: :lol: hihi
Vendég
 


Pandi, ha nyersz, Te visszakaphatod a hányást :D :D :D :lol: :lol: :lol:
de csak kivételesen, csak itt, csak most és csak Neked!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kihagyhatatlan ajánlat!! akció!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Babamocori?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati...........................

puncis vagy kukis?????Mondd már.......addig fel nem állok a gép mellől. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pati,
Ööö ezek után meg pláne remélem hogy kislány és akkor nem nyerek :lol: :lol: de akkor rókám se lesz :wink: baba mocorog ezerrel igazi karate kid :lol: :lol: párom is érzi ha ott a keze :D

Szóval most már írjál valamit mert addig nem tudok reggelizni se :lol:
Vendég
 


Úgy tűnik hamarosan tudok képet tenni.
Éppen ezen dolgozom.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Naaaaa nem ééérr Judy se tud addig a gyerekekért menni!!!!
Vendég
 


Tartsatok ki, megpróbálom képpel illusztrálni a dolgot.
Pandi, addig egyél (Dórát ne éhen halatni Te kis hamis), Judy te meg ne indulj sehova. Mingyá' kész. :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Judy, privi megy, hogy indulhass.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,

Itt ülök és várok, csak már fáj a fenekem, nagyon kényelmetlen ez a szék. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Pati,

Gratulálok hozzá, és jó egészséget.
A képet megnézem este.

Szép napot mindenkinek. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Áááááááááááááááááááááá és velem mi lesz??? képet képet képet!!!!! :roll: :roll:
Vendég
 


Pandi!
TE a szívem csücske vagy!
Úgyhogy dolgozom a képeken addig reggelizzél csak mert Dóra reklamálni fog.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Pati!

Örülök, hogy minden rendben az uh-n, ééééééééééééééés, szerintem is fiú, a fent már leírt okokból! :lol: :lol: :lol: De a lényeg, hogy egészséges!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panda!

Neked hányadik héten volt a 4d-s uh? Csak azért kérdezem, mert azon már biztosan látszott, hogy kislány lesz, és nekem a 18. héten lesz 4d, úgyhogy remélem majd már én is látni fogom, de az még egy hónap!

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Viki,
16. héten volt. Amúgy a 18. héten már a bizti látszik(bár kell a baba segítsége is hozzá) nem kell hozzá 4D nekem se 4D-n látszott amúgy hogy lány hanem elöször sima uh-on. Mert közben volt sima uh is. Na ezt jól leírtam de érteni fogod :D persze azért menjetek 4D-re :D
Vendég
 


Panda!

Az jó, :) mondjuk a lényeg, hogy egészséges legyen, de akkor is baromi kíváncsi vagyok, de pláne férj! Ő már nagyon tudni akarja :lol: :lol: :lol:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Petit csak a 28. héten tudtuk meg, addig titkolózott! :lol:

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Hülyét kapok, a fényképezőm se akarja az igazságot, úgyhogy egyelőre kép nélkül:

Eléggé nyugis volt a csöpp, úgyhogy mondom a dokinak, a fiamról ennyi idősen derült ki, hogy kisfiú. Erre bekukkantott a lábacskái közé, és akkor már én mondtam, hogy úgy látom, most is :shock:
Erre megerősítette, hogy szerinte is "van ott valami". Még a 3d-n is látszik. :oops:
Megjegyeztem, hogy na ezt se fogják már lánynak nézni :lol: a doki meg: "azért egy húsos punci nézhet így ki ennyi idősen"

Hazatérvén a barátnőmmel kockáról kockára újra megnéztük a felvételt és a neten is utánanéztem néhány húsos puncikának... Na ez nem az!!!! :roll: Vagy nagyon gázos egy punci. :lol: :lol: :lol: Meg is kérdezte a barátnőm, hogy nagyon csalódott vagyok-e. Miért lennék?????????????? Egy egészséges kisbaba fejlődik a pocimban. Hihetetlenül boldog vagyok!!!! :D :D
Persze az apja a fellegekben van :mrgreen: , elkezdett dicsekedni a babával :shock: mindenkinek. Mondtam neki, hogy csomót kötök a pöcsére :oops: , nekem több fiút nem csinál :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: meg hogy keressen nevet neki. :lol: :lol: :lol: :lol:

Hölgyeim és uraim, büszkén jelentem tehát, KISÖCSIT VÁRUNK!!!!!!!!! :wink:

A hír igaz, de még változhat. Van rá kb 0,1 % esély.... :wink:
A képeket továbbra is próbálom feltenni.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
Gratulálok :lol: :lol: Kép
Kép
Vendég
 


Pati!

Gratulálok! :D :D :D

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Pandi, nemér!!!!
Most elsírtam magam azon, amit küldtél. :shock:
Köszönöm!!!!!!!!!! :D :D

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Viki, köszi!! :D :D

Te mit szeretnél?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati,
A tüzijátékon? :lol: pedig pont ide illik legalább ilyen érzés megtudni a nemét még akkor is ha mindegy az embernek :lol: Tényleg Gordon mit szólt? Gondolom neki jobban jön a családban még egy tökös :D
Kép
Vendég
 


Pati!

Tulajdonképpen mindegy, legyen egészséges, és legalább a 37. hétig maradjon bent! :lol: De olyan 51-49 % -ban inkább lányt, de tényleg mindegy, csak szeretném már tudni, hogy minden okés, na meg, hogy kell e valaha lányruhák közt válogatnom! :) :lol: :lol: :lol:

Viki&Peti

Viki&Peti&Eszti
Kép
Kép
viki27
Pécs
 
 


Számomra is nagyon fontos érzés. Erre fel kell készülni.
A neme mindegy, ez csak egy játék a szülők részéről. Jó kis móka.
Az szuper, hogy most mondhatom, a fiaim!!!!

Meg hogy gyere, kisfiam, megyünk, eszünk valami finomat. Sokkal személyesebb.

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pati, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nővéremnek most jön a 3. fiacskája, IMÁDOM őket!!!
Persze az első után már lányt szeretett volna, dehát...A világ kincséért sem cserélné el eggyiket sem!!!!!!!!!! :wink:

Na jó, mostmár én is tudni akarom, hogy ki lakik odabent!!!!Nem bírom ki a 24. hétig!!!!!!!!!!!!!! :shock: :D

Kép
timicsiga
 
 


Timi,
Miért kell a 24-ig? Már ilyenkor simán látszik a neme.

Pati,
Igen én is így érzem hogy sokkal személyesebb :D
Vendég
 


Pati, azért mert most voltam a 18. végén és az uh-s azt ajánlotta,hogy majd a 24.-en legyen újra,akkor remélhetőleg tényleg 4d.
De addig kibírni?????!!!! :wink:

Kép
timicsiga
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?