Új privát üzeneted érkezett!

Kis* nyugi!!!
Az elején mindenkit óvnak az uh-tól, mert nem biztos, hogy látszik valami, sőt volt olyan akinek csak üres petezsákot láttak, utána meg mégis lett benne -kicsit később- szívhang, utána baba... :shock: :D
Mi is voltunk így az utroval.....nyugi, Nekünk háziorvos írt fel, mert mondtuk, hogy el fog fogyni és szabin van a doki. Simán felírta. Az nem tudom milyen kódra...lehet, hogy veszélyeztetett terhességre..vagy tudomisén....
NYUGI! Korai volt ez az UH-nem???? Én sem bírtam volna a helyedben :oops: Nekünk is nehéz volt a teszttől a 4. hétig...első UH-ig..
Nyugi kell a Babócának\Babócáknak
üdv.
Apacs
apacs
 
 


Apacs: nem is azon vagyok kiakadva, hogy nem láttam Pöttömkét
Hanem a nyálkahártya két mért értékén
Mindössze pár óra különbséggel készült az uh, a 8,5es Tapolcán, a 14,8as itthon :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Hát erre nem tudok mit mondani..
Én biztos, hogy az utóbbiban hinnék..
Bár a méhnyálkahártya értékek kimentek a fejemből...azt nem nagyon ismerem, de a 2. doki szülész nőgyógyász ugye? akkor talán az is ismeri az UH-t....
Most próbálj arra figyelni, hogy mi a legjobb a pocaklakó\k\nakAz utrot meg irasd fel a háziorvossal. Ne várj a végéig, mert nem minden patikában lehet aznap megkapni...volt, hogy csak másnap tudtak adni...Bp.-en!!!!!
Most már sietek haza...este fent leszek...!
üdv.
Apacs
apacs
 
 

 
 

Persze, hogy az :D nem ám vajákos :wink: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-csillag!:)
ne izgulj tutira minden rendben van!!!a méhnyálkahártyádat meg valószínű két különöző részen mérték le,ahol siettek ott ami éppen kézreesett, a másik dokinál aki nem sietett biztosan a legjobb helyen!:) az utrót esetleg csinálhatod úgy is,hogy 2 napig valamelyik adagodból lecsípsz egyet...pl. reggel 2-délre1-este 2 én is csináltam így mert nekem is fogyóban volt.Remélem azért sikerül szerezned!
Nyugi és ne izgulj!!!:)
Vendég
 


Üdv. Nektek Drágák!

Sikerült beszerezni az Utro-t :wink: rendes volt a patikus, és Apukát illeti ez esetben a dícséret, mert ő intézte :wink:
Lelkem végre kezd nyugovóra térni ismét teljesen :D

Vikimi: ebben lehet némi igazság, de akkor is.. Elég helytelen - és most finoman fogalmaztam - hogy csak kutyafuttában nézi meg.. De gondolom, ha az ő betege lettem volna, nem siet ennyire.. Én megértem hogy túlterhelt/ek/, mert sokan vagyunk, de azért mégsem kellene így elrontani valamit...
Nem is gondolja szerintem micsoda döfés volt egy reménykedő léleknek :oops:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis Csillag!

Örülök neki Ügyes Apuka. :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


kis-csillag!:)
ügyes az apuka!:)
hát sajnos ez amagyar egészségügy...túlterheltek,és el is tudom képzelni,hogy besokalnak,de ez nem mentség az ilyen viselkedésre!
elhiszem hogy nagy csalódás volt neked ez az egész,de hidd el minden rendben a kismanóval és szépen növekszik odabent!:)másképpen nem lehet!:)

Hanna!:)
hogy vagy???
Vendég
 


Vikimi!


Köszi jól. :lol:
Semmi nem történik. Ma főztem. :lol:
Holnap elmegyek csavarogni. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Kis* gratulálok a "sorstársamnak"... :lol: ...ügyi volt.. Szerintem a háziorvos is felírhatja...
Hanna, ez a legjobb amit tehetsz...:)
Most csak ennyi... megyek aludni... :shock: :lol:
csao
Apacs
apacs
 
 


Sziasztok lanyok!

Bocsi, hogy ide irok, de kijon belollem.

hanna30!

Nem tartozom ebbe a topicba, de bant az, ahogy irtal arrol, hogy milyenek a mai vezetok.
Megertem, hogy veded oket, mert hat te is az vagy.

Egy dologba gondolj bele. Egy 8 honapos kismamat ved a torveny.
A masik, milyen kismama lehet az aki 8 honapos terhesen is dolgozik. Szerintem lelkiismeretes.
Es mar bocsanat, de az a fonok, aki ezt nem tudja megbecsulni, abban semmien emberi erzes sincsen es meg sem erdemli hogy vezeto legyen, de meg azt sem, hogy alkalmazott.
A velemenyem az, hogy az ilyen emberek felejtik el azt, hogy honnan is jottek, mik voltak, mit milyen aron ernek el.

Sajnos ez az orszag tele van ilyen emberekkel, a kornyezetemben is van sajnos nem is egy ilyen ember.
En szegyenlem magam miattuk.

Nezz be egy topicba, amiben friss kismamak irogatnak arrol, hogy mikor es hogy mondjak meg a munkahelyukon. Levonhatod a kovetkeztetest a magyar allamban levo munkahelyi vezetokrol.

Persze itt is van kivetel, szerencsere nekem ilyen a munkahelyem. Meg is becsulom ezert ok is megbecsulnek, de a kornyezetemben senki mast sem ismerek, akinek ilyen lenne.

Ma nem konnyu uj allast talalni egy kismamanak es itt Magyarorszagon sajnos egy fizetesbol nagyon kevesen tudnak megelni, igy nem mindegy, hogy van az a munkahely vagy nincs.

Bocsi, hogy igy begurultam, nem tudom az elozmenyeket, csak az szurt szemet, hogy nagyon vedted a vezetoket.
tudom, hogy az alkalmazottakat sem kell felteni, de az hogy valaki egy szules elott levo dolgozo kismamat kirugjon hat nem talalok szavakat.

Magi
Vendég
 


Magika,
Inkább az elözményekkel kellett volna törődnöd nem Hanna írásával abban nem volt semmi rossz :evil: vagy szerinted az teljesen normális hogy egy 4 gyerekes anyuka elátkozza a főnökét utána meg arra dörzsöli a tenyerét hogy annak meghalt a babája a másiknak meg beteg lett és szerinte még röhejes is hogy bejött? :evil: :shock:
Vendég
 


Magika!

Előbb légyszives tanulj meg olvasni....
Én nem védtem senkit...
Csak elitéltem azt, amit egy 4 gyerekes anya írt.

11 éve vagyok vezető, több kismamim van.

Szóval, erről ennyit...

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kerdes hogy tulaj vagy vagy vezeto.

Mert ha tulaj szerencsed van.
Ha vezeto, akkor lehet neked sem fognak orulni, ha bejelented a sikeres babaprojectet.

Amugy emberek vagyunk es bizony sokszor en is gondolok olyat magamba es mindenki mas is, csak ugye itt tabu, hogy nemelyik igen i*iota anyukanak minden van gyereke es milyen is lesz a gyereke.

En nem kivanom senkinek, hogy beteg gyereke legyen, vagy megtapasztalja azt, hogy meghal, mert ep esszel ezt tulelni nem lehet.
De hiszem hogy semmi sem tortenik veleltlenul.
Mindennek meg van a kovetkezmenye.
Ki tudja mennyi embert keszitett ki az a valaki, hogy ilyen sors jutott neki.
Ha te nem vagy ilyen, orulj neki.
Rad nem ez var.

Magi
Vendég
 


Sziasztok!

Én már írtam ide még februárban, amikor volta az első lombikom, ami sajnos nem sikerült, nem tudom emlékszik-e valaki rám. Akkor ennek a topiknak egy rosszabb szériája, de azóta teljesen bebabásodott szinte mindenki és most sokan készülnek lombikra is.
Azóta májusban kaptam fagyi babákat, de sajnos ők sem akartak velem maradni.
Most mi is nekifutunk a harmadiknak, aminek már sikerülnie kell.
Tegnap voltam a kaáliban és szeptemberben kezdjük a fogigátlót és október 19-én a szurikat. Nekünk elsőre is meg most short (nem biztos, hogy jól írom, de szerintem értitek mire gondolok) protokoll lesz, csak annyi különbséggel, hogy most én előbb kapok már gyógyszereket. (nekem a hugom a donor, ő lesz stimulálva)
Szóval már nagyon várom, remélem minden renben lesz.

Nagyon drukkolok mindenkinek akinek most volt és akinek még készülödik. A babások is vigyázzanak magukra nagyon és kitartást.
Szeretnék minél több pozitív energiát meríteni ebből a topikból, mert tele van és hiszem, hogy ez a titka az egésznek.
Meg egy két jó tanácsot is szívesen vennék tőletek, hogyan készítitek magatok fel mint testileg, mint lelkileg.

Köszönöm előre is a segítséget

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Vezető. :lol:
Tegnap a tulaj volt nálam, aki tud mindenről.
De úgy érzem, ez ne a te problémád legyen és ne offold szét ezt a topicot. Ez nem a babáért küzdő lányokra és kismamikra tartozik.
Legyetek büszkék a mentalitásotokra. Intelligens ember nem örül más gyermeke halálának.

Légyszives ne is válaszolj többet.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


hanna30!

En tudok olvasni!

De te hol olvastad hogy en irtam ilyet, hogy orulok mas gyermekenek a halala miatt?????????????????

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Magi
Vendég
 


Magika!

Menj vissza a topicodba. Könyörgöm....
Itt senki nem kíváncsi rád.


Lányok!
Elnézést...

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szia Heni!

Hajrá! :lol:

Ki a dokid?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Magika,
Volt most beültid vagy lesz leszívásod esteleg lombikos kismama vagy? Mert ha nem akkor szerintem nem kell itt izgatnod azokat akik ide tartoznak. Mi nagyon szeretjük Hannát és bármit írsz kitartunk mellette(én leglábbis tuti igen) és különben is úgy látom hogy ne látod a fától az erdőt :?
Erre nem kell válaszolni ha mégis akarsz priviben megtalálsz de ez egy beültetéses topic!
Vendég
 


Magika!:)
nagyon nem értelek miért kell ilyen alattomos módon más embereket lejáratni,mások álláspontjait kritizálni...
ahogy olvastam neked takarítónődvan,vagyis te is vezető vagy valamilyen szinten...
ez egy nyugis topik senki nem bántja a másikat,és ahogy olvashatod mindenki hatamas fájdalmakat él át itt nap mint nap és nincs szükségünk egy ilyen vitára.
Vendég
 


hanna30!

En nem sertettelek meg szemelyes megjegyzessel, ugy erzem nem irtam semmi olyat, te ket mondatoddal is.

Ez a kulonbseg egy vezetoben es egy alkalmazottban.

A vezetok nem veszik eszre a hibaikat!!!

Magi
Vendég
 


szóval visszatérve az topik eredeti létezéséhez...

Hanna!:)
pihengess és nehogy felizgasd magad ezen a nőn, most neked nincs erre szükséged csak nyugira!!!! enged el a füled mellett,mi melletted és a manók mellett állunk!!!
Vendég
 


Vikimi!

Ok.

Tudon, ilyenkor elgondolkodom.
A többit priviben. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Igen úgy ahogy Viki írja nyugi tudod kár rajta egy picit is idegeskedni :wink:
Vendég
 


Lanyok!

Bocsi, hogy itt irtam ki magambol ami engem bantott.
Szerencsereeddig minden siman ment, kivanok nektek is mielobbi babasodast.

Takcsinenim van, 60 esves. Ja es vallalkozo a ferjem, egyutt csinaljuk reszben es van 2 alkalmazottunk is, abbol egy most egy het mulva van kiirva szulni.
Ennek ellenere nem erzem magam vezetonek, sem a ferjem, inkabb munkatarsak vagyunk.
Mindenki tudja a maga dolgat es csinalja.

Na megyek.

Magi
Vendég
 


Hanna:
Bernard a doki és neked? Egyébként most ne izgasd fel magad, nem éri meg

Puszi Tündi és Heni
Kép
szalai heni
 
 


Heni!
Nekem Szmati a dokim. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!:)
ez durva....
Vendég
 


Viki!
Mindegy.
Babód?

Már csak kettöt kell aludni ugye? és jön Apa???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!:)
köszike a Mircsi-babó jól van,sokat rugdos.A férjecském már holnap este mellettem fog aludni!Úgy várom már!:)
Remélem te jól vagy és kíméled magad!:)
Vendég
 


Halihó! Elképesztő volt visszaolvasni a tegnapi dolgokat!!!!!!!!!!!

Hannám - nehogy bármin is stresszeld magad!!!!!!!!!!!!!!!!! sajnos mindig lesznek irigy emberek - megtapasztaltam már én is, még ezt az utat is irigylik tőlünk, talán mert van elég erőnk hozzá....Kár. Egy sőt két baba elvesztését is túl lehet élni ép ésszel - tapasztalatból mondom nem a levegőbe beszélek, de a folyamatos kudarcok bizony próbára teszik az embert. Olyan dühös lettem, hogy ez idekerült!!! Vigyázz a pocakodra, és vegyél egy jó mély lélegzetet! Mi itt nagyon szeretünk mindannyian!

Szóval négyen vagyunk itthon apával együtt. Megoldotta a Jóisten a kínlódásomat - két babát tudtak visszaültetni. Az egyik szép nagy, a másik szép közepes. Apa szerint a nagy a fiú, szerintem a lány. Na lett ebből parázs vita tegnap itthon. :lol: Apa bújócskázott velük, elmondta nekik, hova a legjobb bújni, hogy aztán 9 hónapig keresgélhessük, szólongathassuk őket, aztán ipi-apaccsal győzhetnek ők. Volt esti éneklés is, ugyanaz, mint az első várandósságnál, állítólag most már hangnemben, de én nem érzem a különbséget. :lol: Valamit megbeszéltek suttogva is a pocakkal, az csak rájuk tartozik azt mondja apa. Egészen jól szórakozunk. :lol:

Szép napot mindegyikőtöknek!!!!!!!!!!!!!!!!!
julika79
 
 


Julika,
Mennek neked is a babaragacsok++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy ezer éve nem jelentkeztem,az újak nem is ismernek engem. :oops:
Valahogy úgy éreztem talán egy kicsit nem foglalkozom a témával,talán kicsit másra figyelek,akkor könnyebb lesz.Persze nem így volt,és többször is benéztem hozzátok,és nagyon örültem a sikereknek,és nagyon szomorkodtam a kudarcok miatt,de azt jó tudni,hogy egy dolog miatt küzdünk mindannyian,egy valami lebeg elöttünk,anyának lenni.És kitől is kaphatnék támogatást,tanácsot,bíztatást,ha nem tőletek.Szerettem volna,ha egy pozitív teszttel jövök újra,de addig még hosszú az idő,és nagyon egyedül vagyok.Szóval hiányoztatok,ezért szeretnék újra együtt küzdeni veletek.
Pénteken egy babót kaptam vissza.Remélem velünk akar maradni.
Vendég
 


Nyulasz,
De jó hírrel jöttél :D drukkolok nagyon és neked is mennek a babaragacsok+++++++
Vendég
 


Julika!:)
ez az apuci.... aranyos lehet!:) vigyázzatok a kismanókra! pihenj sokat nagyon sokat! :) hipermegadrukk!:)
Vendég
 


Nyulasz!:)
kicsi nyulaszkánk! Veled együtt szorítunk annak a kismanónak,vigyázz rá nagyon!:) drukk drukk drukk
Vendég
 


Köszönöm Kismamik,nagyon kedvesek vagytok!
Sok-sok pocaksimit küldök Nektek :D

Julika!
Nahát,most meg Veled haladok egyszerre.Reméljük ez jobb széria lesz,mint a febr.-márc.Mármint Vikit leszámítva,mert akkor a gólya csak őfelé járt.
Vendég
 


Sziasztok!

Julika! Nyulasz! Ez ám a jó hír! Nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vikimi! Ma már itthon a kedvesed. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!:)
csak holnap ér haza :( de a lényeg, hogy jön..... nagyon várom már.
Vendég
 


Nyulasz - én is pénteken!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!együtt tesztelhetünk :lol: :lol: Pihenj sokat, simogasd a pocakod!!!!

Hanna - sok-sok pihenést, nagyon drukkolok! Jó lenne, ha előttünk járnál jó mintával egy két nappal........ :lol: :lol:

Köszi mindenkinek a ragacsokat!
julika79
 
 


Vikimi!

Bocsi, elnéztem.
Igen, a lényeg, hogy jön. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Magika, Szerintem ezt max. priviben kellene lerendezned... Én folyamatosan aktiv részese vagyok a topicnak. De bizisten em értem.... Előttem szólók leírták a véleményüket és egyet értek VELÜK! :evil:

Hanna, csak magatokkal foglalkozz!

MINDENKINEK ÜZENEM!!!:::Szerintem itt eddig nem volt téma és nem volt lényeges, hogy ki milyen beosztásban, mennyi jövedelemmel és milyen villában lakik..UGYE???. Ott fent nem ez alapján döntik el, hogy ki kap babócát ...és kinek hányadikra sikerül...
Szerintem is maradjuk a topic címénél és tartsunk össze.. Hanna én eddig nem foglakoztam, hogy ki milyen beosztásban van és nyugi...ezután sem törödök ezzel.. Itt messze nem erről van szó...Veled vagyunk! 8)
EZZEL részemről én kivégeztem ezt a témát

Vikimi,, HOLNAP??? Tök jó!!! Akkor holnap örömünnep! Szerintem a pocakod is meg fogja érezni...már alig várja Aput... :lol:

Heni, Isten hozott!!! A legjobb helyre kerültél! Segítünk amiben tudunk :lol: Itt mindenkinek megvan a problémája, de megvan\meglesz a megoldás is!!!!

Julika! Egyetértek Veled és nálunk is bejött a beszélgetés...most.. :D ... Apuknak is megvan a magunk kis titkos mondanivalójuk és ennyi belefér.. :lol: Bizz benne!..Mennek a drukkok és a babaragacsok...

Na végre! NYULASZ is leírta!!! Ez lényeg! Isten hozott.. Most jó széria fut... :lol: reméljük... :lol:

Vikimi, Most nézem az órát a gépemen...MINDJÁRT MAAAAA
Jó éjt Mindenkinek!
üdv.
Apacs
apacs
 
 


Szia Apacs!

Nagyon köszi! Remélem, jól vagytok. :lol:

Köszi, mindenkinek a drukkokat.

Én is nagyon szorítok most nektek Csajok! +++++++++++

Sajnálom, hogy ebbe a topicba írt ez a nő. Én nem akarok erről többet írni, aki akarja, visszaolvassa az írásomat.

Ezek után, azt hiszem, nem akarok egy ideig a babanetre írni, sajna az én gyomrom ezt a mentalitást nem bírja....

Köszi, hogy mellettem vagytok!

Pusz

H.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok! :D

Julika, Nyulasz
Küldök babatapikat!!!! :D

Kis-csillag
Örülök, hogy minden rendeződött a végére. :D

Eddig sajna nem tudtam jönni, mert mióta hazajöttünk tegnap délután, egyfolytában dolgoztunk. :?
A vizsgám megvan...remélem. :D Szóbeli volt, de nem mondta meg az eredményt a tanci.
Utána mentünk a Kaáliba, ahol várnunk kellett másfél órát...de csak sorra kerültünk. :)
Tegnap reggel lejjebb ment a hőm 36,8-ra és már volt egy pici jele itt ott, hogy Piri közelít.
Kérdezte a doki, hogy akkor mi újság...mondom 2 és fél hete voltunk legutóbb..kérdi akor 21. nap körül...na aztán elsztoriztam, hogy meg se jött akkor végül, nem is szedtem fogigátlót...és már tegnap untam a banánt...de úgy érzem mára, hogy a hétvégén megjön. Na jó, akkor nézzünk uh-t!
Azt mondta, hogy a méh nyh normális, aztán nézegette a petefészkeimet...csak nézelődött...nem szólt egy szót se...míg a végén azt mondta, hogy elvi akadályát nem látja, hogy megjöjjön a menzim. :) Nem talált semmit, amit nem kellett volna. Felöltöztem, leültem vele szembe és akkor mondja, hogy ír egy tervezetet és akkor indulhat a lombik. :lol:
Meg is írta, írt fel Gonal F-et...de most a másik szurit hanyagoljuk.
Ma meg is jött, de csak 0.cn mert csak este. Majd holnap gondolom beleerősít és akkor hétfőtől szuri. :D Remélem most használni fognak. :D
Szóval jól alakult a tegnap. Plusz a nap végén volt nálunk tüzijáték is...mivel az aug 20-ai elmaradt a vihar miatt. Szép volt.

Mindenkinek minden jót és szépet! Köszi a drukkokat! Most nem tudok egyesével reagálni mert leragad a szemem...holnap -kor is mi nyitunk és leszünk a boltba egész nap. (anyósék nyaralnak)

Jó éjt és szép álmokat!!!
vizkriszisback
 
 


Hanna remélem azért ide írni fogsz :? :oops:
Krisz! Mindent bele, gratula...Jó éjt..:)
Holnapra jó munkát... :?
hali
Apacs
apacs
 
 


Csodálatos szép vasárnapi napot mindenkinek!!!! :)
Ma jön a párom bibiiiiiii! jajj úgy várom már! :)

Apacs!:)
igen igen a férfiak valami titkos beszégetéseket folytatnak a kis pocakmanókkal,a párom is szokott,de mikor kérdezem csak mosolyog,ja és a reggeli pocakpuszik... szerintem a manókánk is megérzi majd ha hazaér apuci!
A párod hogy van?remélem pihen és eszik eleget!:)

Hanna!:)
ide gyere és írogass nekünk,nehogy emiatt eltűnj,akkor ő győzőtt,minket meg különben sem érdekel. Én tanárként kaptam hideget meleget a főnökömtől(lombik miatt nem lett meghosszabbítva a szerződésem,de ha az iskola érdekeit nézem akkor érthető volt...),most a bátyus a főnököm :)
nem szabad engedni,hogy más egy rossz beszólással elrotsa a hangulatunkat!
hogy vagy különben???hogy telnek napjaid?:)

Krisz!:)
ez jó hír,akkor neked is indul a szuri.Egyre több izgalom van itt a topikban!!!Hajrá!

Julika!Nyulasz! :)
nagyon együtt haladtok!dupla drukk!!! :)
Vendég
 


Viki,
Eljött a nagy nap :lol: :lol:

Hanna,
El ne tűnjél mert akkor buktad a fagyidat :twisted:

Krisz,
Éljen végre kezdődik :lol: bár jobb lett volna ha babás vagy na de majd most :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tudom, hogy miért írt az a nőszemély ide, de .... a lényeg az, hogy ..

Hanna
Mi veled vagyunk és pont most nem hiányzik neked az ilyenfajta beszólás.
Vikimi és a régebbiek a megmondhatói, hogy én a 'voltférjemtől" kaptam meg itt neten amit írt. (bő egy évvel ezelött mikor kiderült, hogy teljesen spontán mástól vagyok babás 3 évi inszem és lombik után vele.)
A csajok akkor sem hagyták, hogy itthagyjam őket.
Pont azért vagyunk, hogy segítsünk a nehezebb időkben.

Szóval ne menj sehova.!!!!
Itt a helyed!!
:D :D :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok Lanyok!

Nem ezert irtam ide, mert en annyira szeretek mindenkivel veszekedni es mindenkit megbantntani. Ha ezt tennem akkor nem lennek tobb topicnak a regi tagja.

De hanna is irt egy topicba, ahova nem jart azelott es szamomra felhaborito dolgokat irt.

Egyszer sem irta, hogy bocsi felreertettel, ezzel szemben ezt mas megtette, O ezt nem tette meg.

Gondoltam en is ide irok neki, mert O ide irogat, mert engem is megbantott.

De ha azt vesszuk, mondhatni lekezelt azzal mindenkit, aki onhibajan kivul veszitette el varandosan az allasat.

Szerinte minden kismama felelos azert, ha varandosan elveszti az allasat. Ez engem igen is bantott, mert 90%-ban nem igy van.
Erre O kozolte, hogy vezeto es hogy igen is az alkalmazottakkal van a gond.

Viki!
Az alapjan amit hanna irt te vagy a hibas, hogy az iskola igy viselkedett veled. A vezeto nem.

Nos engem ezzel bantott meg, igaz nekem van allasom es nem vesztettem el, pedig ketszer is terhes lettem ott, de korulottem tobben is, akiknek ez nagy gondot okozott.

Majd jot a szemelyeskedes, hogy tanuljak meg olvasni stb.....

En egyszer sem irtam ilyet neki.

Na mindegy. Mostmar tenyleg megyek, mert nem er ennyit nekem sem az egesz, nem akarom eluldozni, gondolom neki is megvannak a maga gondjai.

Csak egyet kell megjegyezni, hogy "masban a szalkat, magunkban a gerendat".

Apacs!
Talan igy ertheto, hogy miert ide irtam.

Amugy nem erzem magam ezert rossz noszemelynek, ahogy irtatok.

Szep napot mindenkinek!

Magi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?