Új privát üzeneted érkezett!

Bogesz gratulálok és sok tejecskét!
Ildi mennek a drukkok!
Bee köszi hogy drukkolsz,de még kicsit várat magára szerintem.Kicsit ritkultak a fájáso,bár ugyanolyan erősek,csak nem olyan sűrűn jönnek. Bár még bármi lehet. Nst-minden rendben volt.Vizsgálat ma elmaradt,mert tegnap vizsgált, majd vasárnap megyek újra nst-re és akkor már néznek magzatvizet is.Remélem oda már nem jutok el. :)

KépKép
dudu_84
 
 


Mikegirl
Én segítséget kérnék valamelyik szopis tanácsadótól... orvosok nagyon alulinformáltak ebben a témában... :oops:
Vendég
 


Sabine
Én is erre gondoltam, úgyhogy 6-kor választottam egy tanácsadó csajt a szoptatasert.hu-ról, és fel is hívtam. Elmondta, hogy mi a tennivaló, és hogy az antibiotikummal várjak 39 fok feletti lázig.
Persze ez a hülye gyulladás mikor történik? Amikor Babszika olyan jól halad a cicis szopizással. Protexin-t kapott kb. 20 g tejcivel kaja elején cumisüvegből, aztán 80g-ot még hozzá szopizott ciciből. Az algoyirin-t azért nyomatom......

mikegirl
 
 

 
 

Hello!

Szamo: Te egyben vagy még?

Végre vannak rendes fájásaim, de még imndig elég szabálytalanok, asszem még ma éjjel megyünk a kórházba. :)

Dudu: Hajrá, neked is, szeirntem Ildikó már megszült!

Judit

mamiblue
 
 


Izgi :lol:
Judit gyors és könynű szülést neked ma éjszakára....már tuti nem 2&1 ben leszel akkor holnap :wink:
Drukkolok!!!!!!!

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziasztok

Nálunk minden rendben: eszünk, alszunk, sirdogálunk, ja és hétfőn mehetünk haza!!!!
[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1187380613.78.jpg
[/img]
Apától kaptam ajándékba. [img]

Kép Kezdek megbarátkozni anyáékkal.

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 270.35.jpg[/img]
13 perce jöttem a világra.
mirosz
 
 


Szóval mégeyszer. Kép Apától kaptam ajándékba.
mirosz
 
 


És mégegyszer. Kép 13 perce jöttem a világra.
mirosz
 
 


Bocs a sok külön képért de egyszerre nem volt hajlandó megmutatni őket.
mirosz
 
 


Sziasztok!

Bepofátlankodok egy kicsit gratulálni Bebinek és Mandalának!

Mandala!

Nyugi, én is az első két hétben tök egyedül voltam a négy gyerekkel, de még apa itthon sem tudott mindig aludni, mégis itt vagyunk. :lol: :lol:
iloly
 
 


Sziasztok!

Mira baba nagyon édes! :D

Bogesz, gratulálok!

Mamiblue, dudu hajrá!

Én is a pocakosok táborát erősítem. :roll:

Kép
tipetupa
 
 


Kispupu: II-es női? Hmm... ott szültem mind a négyet... :)

Na, lányok akkor ma is gyarapszik a kis csapat! :) Hajrá Ildi! Várjuk az sms-t!
Mirosz, Sziszike: gyönyörűek a gyerkőcök!
Sabine: meg kell hogy mondjam: irigylem a hátsó feled... :) Nagyon szépen fejlődnek a kiskrapekok! Annyira jó!

Nálunk alakul a helyzet, már másodszor szopott 60-at ma. Ja, és képzeljétek 40-et fejtem szopi után! :) Ez nálam már a hűha kategória ám! :) Mint mondottam volt, fejni sosem tudtam... ehhez képest.. nem is rossz.. hm?

Jó éjt mindenkinek, menek aludni mer nagyon kivagyok... nem is a négy gyerek fárasztott le, hanem inkább az, hogy a szétnyiszált hasammal nem vagyok épp az a tornádó....

Jaj, nem is meséltem... olyan helyes volt a dokim.... mikor kérdeztem a műtőben, hogy milyen a kislány, azt mondta:
"Hmmm, hogy is mondjam....szóval amolyan manöken alkat... " Nem lett volna ildomos azt mondani, hogy csontváz... Pedig ha látnátok azokat a combokat.... hát.... de nekem szép... és tudom, hogy nemsokára kis combikának nevezhetem majd.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Bogesz: óriási gratula nektek!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Iloly: tündér vagy! Megyek majd a negyedik babások topicba is... :) Csak most inkább előbb aludni... Mégegyszer köszönet Neked a jókívánságokért!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

A Dudu férje vagyok, most jöttem haza a korházból. Este
9-órától fájásai voltak a dudunak, elment a nyákdugó. Éjjel
fél 1-re 5 perces fájásai voltak és bementünk a kórházba.Benntfogták
kapott szurit hogy tudjon pihenni, engem hazaküldtek reggel megyek vissza, azt mondták délelött meglessz a kis töpörtyű :-)
Ha meglessz a babó mindenképpen írok nektek megigértem Dudunak.

Sziasztok. :D

KépKép
dudu_84
 
 


Jó reggelt lányok!

Most érkezett a következő sms Ilditől ( Italoman) :

Aug. 17-én 22.43-kor megérkeztem e világra. Súlyom 3450 g, hosszam 53 cm. Tündéri hajas baba vagyok és jól vagyunk.Puszi, Zita.


Ildi, nagyon sok boldogságot, sok tejcsit és jó egészséget kívánok nektek!
bee73
 
 


Sziasztok!

Ildi ezért a hírért kapcsoltam be a gépet :lol: !Nagyon-nagyon gratulálok a kiscsajszihoz!

Nálam még mindig semmi :? ,pedig már nagyon elegem van :oops: .Kis keményedések,aztán semmi.Azt hiszem tényleg én leszek az utsó a sorban :?

Dudunak mennek az óriási drukkok!!Pedig a mai dátumot én néztem ki magamnak :lol:

Kép
Kép
huni
 
 


Bogesz, Ildi
Nagyon sok boldogságot, jó egészséget és sok-sok tejecskét!

Dudu
Drukk...

Mamiblue :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap jöttünk haza a kórházból, köszönünk minden gratulációt.

Gratulálok minden azóta megszületett babához.

Jól vagyunk, tejci van bőven, majd ha egy kis levegőhöz jutok megírom a szüléstörténetet :wink:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


mamiblue üzenete:

Ma éjjel 3-kor megszületett Horváth Sebestyén Tamás. 4300gr, 54cm. Judit.

Kép
mona76
 
 


bogesz, ildi, mamiblue, nagyon gratúlálok! Sok-sok tejcsit, és boldogságot!

Kép
mona76
 
 


De jó hírek várnak itt reggel!!!!!

Ildi, Bogesz, Mamiblue sok-sok boldogságot kívánok nektek és hogy minél előbb otthon legyetek a babókkal

:lol: :lol: :lol: :lol: Kép
nora80
 
 


Mamiblue!

Gratulálok a nagyfiúhoz, sok boldogságot és sok tejcsit kívánok!
bee73
 
 


Ildi, Mamiblue nagy- nagy gratula nketek és a babócáknak!!! Mostmár én is akarom nagyon..... :lol:

Huni velünk meg semmi, én már akarom babszikámat!!!!!

Mandala mesélsz nekem egy picit, tudod miről...... :oops: :oops: Akár priviben is!!!!

Kép
kis pupu
 
 


Judit nagyon gratulálok a nagyfiúhoz!!!!Jó egészséget és sok-sok tejcsit!!!

Pupu,ne izgulj,te még nálam is előbb fogsz szülni :D

Kép
Kép
huni
 
 


Judit,Ildi NAGY GRATULA NEKTEK!SOK TEJCSIT ÉS NYUGODT ÉJSZAKÁKAT!
Én mondtam ma már nem lesznek Juditék 2&1 ben :lol:

Kép

Kép
jucu
 
 


Huni
Holnap lesz a te napod?Ugye holnaprta időzítesz????

Tegnap este adtam pucurunak 30 gr pótlást ,mert úgy ládtam éhes még és mérleg nem mutatott semmit a szopik ellenére sem.Benyelte és utána csend volt.Utána már bántam,de nem bírtam már nézni ,hogy szopja az öklét és sír.a cicim meg nyúzta :cry:
Éjjel kapott utána 3 kor cicit,majd 4.30 kor ismét és akkor reggel 8.30 ig bírta a cicivel.
Sabine
Lenne egy kérdésem ,most hogy adtam neki tegnap éjjel 30 gr pótlást így már nem adhatom be a k vitamint?Mert erről is több variációt hallottam.Valaki azt mondja, ha napi 1× adsz, de azt minden nap akkor nem kell k vitamin,valaki meg azt mondja ha már 1× adsz tápszert onnantól többé nem kell k vitamin ,akkor sem ha utána jódarabig nem kap többé pótlást.....???

Mikegirl?Mi újság cicikkel?Lázad lement?Babszinak rendeződi ciciprobléma hurrá??ÉS kakija?
Pusz Jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


ládtam=láttam sorry

Mi ez a nagy pangás ma csajok?

No akkor én is lépek mindenkinek szép estét kívánok.

Jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


csak gyors bekukk...
mindnekinek nagy gratula a babákhoz!!!

mi küzdünk, hogy több tejcsink legyen....már mindent bevetettem. de nemtom.... :? váltottam ki tápszert, tegnap este adtam zsunak, de csak 30 millit. de ma is nyűglődünk. pfff. fejek minden szopi után. kissé el vagyok fáradva. de gondolom ti is!!!!!!!!!!!!!!!!!! kitartás mindnekinek. ötleteket kérek tejfakasztáshoz. homeot szedem, teát iszom, fejek, mint riska :D .......

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Dimet

Ne add fel én is ezzel küzdök.
De beszéltem szopis tanácsadóval és azt javasolta felejtsem el mérleget ,heti 1×megmérni pucéan uabban időben és kész.heti 10dkg hízás jó.
Nyügire nekem is azt mondta lehet bármi már nem pont éhség miatt,de este én is úgy jártam mint te.Ma meg csak 2× mértem 80-90 evett ,de nyugodtan aludt és nem nyüszizett ,tehát elég neki.
Jó tanács sztem nem kell minden szopi után fejni ,mert attól is tiszta para leszel miért nem jön semmi,most miért több ......
szóval kicsi ingert adsz neki naponta 2-× szopi után bőven elég.Én ma is fejtem például és alig 30 at tudtam szopikon kívül egész nap összegyűjteni.Tehát lókaki,pedig teázom napi 2-2.5 lityi ment ma le,alkoholmentes sört is ittam egyet,levest is ettem,gyümilét ittam,valamint sörélesztőt eszem és more milk pluszt,meg urticát...szóval anmnyi van amennyi már nem parázom....ha nem lesz elég akkor pótolom ,attól még jó anyuka leszek.....én már megprószálok nem görcsölni rajta hátha az segít.
Kétlábonjáró csöcsnek érzem magam így is egy egy nap után amikor cicizok állandóan :P

Kép

Kép
jucu
 
 


Jó reggelt!

Mamiblue
Gratulálok!

Jucu
Én úgy tudom, hogy akkor nem kell a K-vitamin, ha folyamatosan, legalább napi 1-szer kap tápszert... az, hogy néha-néha az még nem elég...
Mérleg... ahányszor mérsz, annyi féle értéket mutat...
(kórházban láttam olyant, hogy üvegből evett a gyerek... és evés után mégis könnyebb volt, mint előtte...)

Dimet
Pihenés!!!!

Próbáljátok meg kevésbé görcsösen csinálni!

Nekem ugye, koraszülött babám van...
Nem méricskélem folyamatosan... szinte folyamatosan szopizik, olyan 1-1,5 óránként biztosan...
És az teljesen normális, hogy nem minden alkalommal esznek ugyanannyit... Ti mindig egyforma mennyiséget esztek?
Vendég
 


Betsy

Akkor most beadhatom a k vitamint Bálintnak?
1-1.5 óránként eszik?És nem fáj pocija?Nekem azon a napon amikor így evett olyan nyügi volt és húzkodta a lábát is.Azóta viszont huss elmúlt!!!!
Nekem átlagba majdnem mindig egyformán evett eddig.Reggel kicsivel többet utána átlagba uannyit /80-90-100/ és este megint kicsivel több /90-100-110/
De tegnap mondom nem mértem csak 2× és 80-90 evett ,ahhoz viszonyítva saccolom ,meg figyelem mennyi ideig szív aktívan...és ez az idő kb uannyi nálunk.10-15 perc de 20perc az a max.Ha hamar befelyeezi akkor bizti kevés volt és visszarakom kicsit csöcsörészni ,de ha csak játszik vele nem szívja akkor pár perc és elveszem.Arra van cumink :wink:
Viszont ezzel a mennyiséggel is elalszik ,illetve elvan 3-3.5-4 órát
De ő már sokat van fent/már amikor/ :lol:
Most szopikázott 7 kor és jókat rötyögöt majd betrottyolt pelusba és utána énekeltem neki ,majd büfik sorozata és most nyugiba fekszik bölcsőbe :lol: .....Sztem köv.etetésig fent lesz, mert elég éber és jól kialudta magát sztem. :lol: Ha meg nem akkor is kb 10 körü eszünk kicsie eltéréssel legkésőbb.
No lépek gyorsan töltök orcámba egy 3&1 ben kávécska felét.Most már kívánom,nem iszok régóta ....

Kép

Kép
jucu
 
 


Jucu
Aktív szopási idő egyre rövidül...ahogy erősödik..
K-vitamint én beadnám...

Pocifájást megelőzendő... én 3 órás periódusokban váltom a cicit...
Vendég
 


[quote="jucu"]B írta:jucuetsy
Viszont ezzel a mennyiséggel is elalszik ,illetve elvan 3-3.5-4 órát
De ő már sokat van fent/már amikor/ :lol:
Most szopikázott 7 kor és jókat rötyögöt majd betrottyolt pelusba és utána énekeltem neki ,majd büfik sorozata és most nyugiba fekszik bölcsőbe :lol: .....Sztem köv.etetésig fent lesz, mert elég éber és jól kialudta magát sztem. :lol: Ha meg nem akkor is kb 10 körü eszünk kicsie eltéréssel legkésőbb.


Eleget eszik Bálint... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Értem ,akkor ezért fájt nekünk pocó.Csak igaz már Sabine is figyelmeztetett akkor......buta nőci voltam .. :oops:
No kicsi unalom van lépek visznya énekelem neki a
"digi dagi dganatot" mintha szeretné....vagy csak bemesélem magamnak... :lol: és adok neki még egy kis cickót.
Jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


Sziasztok!

A Dudu férje vagyok. Megszületett hajnalban 5:32-kor 3000 grammal
és 48 cm-rel Liliána.



Sziasztok! Képeket még majd rakok fel. Kép Liliána

KépKép
dudu_84
 
 


Sziasztok!

Dudu,gratulálok Liliánához!Sok boldogsásot,sok tejcsit,jó egészséget!

Én tegnap azért nem jöttem délután,mert nem nyitotta meg a lapot :(

Jucu,én minden napra időzítek,csak a kisasszonynak más tervei vannak velem :lol: .Szerintem nem lesz belőlünk még semmi egy darabig.Semmit nem érzek még.Szerdán kell befeküdnöm,mert akkor töltöm a 40.hetet,de nem indít a doki,azt mondta várunk vele.Nem bánnám ha Zsófi addig önszántából előbb jelentkezne.Nincs kedvem napokat dekkolni a kórházban a semmiért :(

Kép
Kép
huni
 
 


DUDU gratula Liliánához!!!!Gyönyörű baba,és mennyi haja van neki is?Sok tejcsit nektek :-)

Huni
GÁbort is időre szülted?Neked ugye sima szülés lehetősége is fennáll?Csaszi után nézik a heged vastagságát?
Ma jó kis front van ,drukkolok naked hátha kisasszony meggondoljamagát és elindul ennek örömére kifelé :P
"Zsófi bébi gyere ki,vár a mama,papa,gabika ideki" :lol:

Én kisfiam evett még egy picurt ,de inkább csak cicizés volt mint kaja és bealudt.Mondom .,hogy búvár bélának fogom hívni :lol:

Kép

Kép
jucu
 
 


Új vonalzókat csináltam :lol:

Kép

Kép
jucu
 
 


Jucu,Gábort 39+4 napra szültem.Igen lehet,hogy simán is szülhetek,de inkább a császár a nagyobb esélyes doki szerint.Fent van még nagyon,meg nagy bébi lesz.

Kép
Kép
huni
 
 


Lehet nekem a szeptemberi topikba kellett volna írkálnom :roll: :lol: ?

Kép
Kép
huni
 
 


Huni
Nem értem ha nagyobb esély a program csaszi ,akkor miért nem csinálja meg a doki,főleg ha nagy baba és fent van még.
Nem kell előre fersze ,de neked már bőven időbe van.
Azért szurlojunk Zsófinak bújjon ki,legalábbis kezdje el magától ma.....
Nálatok a program csaszit nem hozzák kicsit előrébb,főleg ha már tuti hogy az?

Nekem megint szopizott BÁlint 10 órakor /megmértem 80ml :oops: / megint és még 20ml lefejtem...valamikor a tegnapival együtt ma odaadom neki....mert lejár a 24 órás gyűjtés/igaz csak 50ml van/de az is minima 1.5 óra jólakottság a pocinak nem? :wink: /

Kép

Kép
jucu
 
 


Jó reggelt csajok :-)))

Rengetegszer próbáltam jönni tegnap is, de valami gáz van, mert az oldal nem elérhető :shock: Csodálkoztam, hogy ma egyáltalán sikerült.....

És lám, hogy megérte, csupa új babákról olvasni :D
Nagyon nagy gratula a babáknak, mamáknak, sok tejcsit, sok boldogságot!!! :D Én járok ám rendszeresen a photoblog-ra, hogy nézegessem a képeket..... :D Szóval töltögessetek szorgalmasan csajok!!!

A 2in1-eseknek pedig mielőbbi szülést!!! :D Hajrá, nagy drukk, és kitartás!!! Utána sem könnyebb...... :)

Ez most egy jó éjszaka volt. Reggel odavettük magunkhoz Babszikát - közénk - , és így szundiztunk 9:15-ig. Olyan jó volt!!! :D És nagyjából úgy érzem, hogy pihent vagyok.....

Szét röhögtem magam csajok, a saját nyomorunkon :lol: Én is tehénnek hívom magam, és olvastam most itt két lábon járó csöcsről, riskáról..... :lol: :lol: :lol:

Jucu
Már hóemelkedés sincs, és úgy érzem, hogy cicifájás sem. Csak bimbi fáj, de rohadtul. Két nagy vörös bimbim van....képtelen vagyok az udvart is Babszika szájába tuszkolni :( Pedig múltkor ment, nem értem, hogy felejthette el...... Szóval most ez a baj. Már annyira fájnak, hogy csillagokat látok, ha a melltartóbetét is hozzáér. Szopizásról nem is beszélve. Hiába cuppantgatom le róla, piszkálom a szájacskáját, hogy nyissa nagyobbra....A szopi mennyiség ok, most az utolsó néhánynál ment az egyszer egyik mell, másszor másik mell..... már nem fejek, csak napi egyszer a volt beteg cicimet, hogy maximálisan ki legyen ürítve, de valami elhanyagolható mennyiség jön csak ki.
Viszont ha Babszika nem eszi meg napközben a 100-at, mint tegnap, akkor nem bír ki 3 órát, viszont akkor egy ciciben kevesebb van, akkor mindkettőből adni kell neki, és az bekavar....
A gyógyszert a bélflórára szedjük. Azóta zöld kaki nem volt, de a kúra még tart. Aktívan szélcsövezünk, ez segít - úgy látom.

Csajok, a ti babátok mennyit bukik? Babszika rengeteget. Annyira sajnálom, olyan ijedt kis arca van akkor :shock: De mindig mondom neki, hogy semmi baj, pici babáknál ez így szokott lenni.....

mikegirl
 
 


[quote]S írta:zét röhögtem magam csajok, a saját nyomorunkon Én is tehénnek hívom magam, és olvastam most itt két lábon járó csöcsről, riskáról.....
Ez jó tetszik ,nem vagyok egyedül.

Örülök ,hogy jobban van cicid és hidd el beáll a kereslet kínálat.Sztem nem vészes mert nálam is így volt 100-110 el aludt 3-4 órát most meg 80-al is elalszik 3 simánszki :-)
Most úgy csináltam reggel amikor kicsit többet kért cicit ahogy javasolta Betsy uazt a cicit adtam vissza,igaz én fejni nem tudtam belőle de ő még szipkázott kicsit.hihihihi
Sztem csináld ezt te is !
Kipihent vagy annak meg mégjobban örülök tiszta szívből,magamról tudom egy kicsivel nyügibb többet kelősebb nap után fáradt vagyok ,de ha BÁlint tartja ezt a tempót istenné minősítem ígérem!!!!
Mellbimbiről ne is beszéljünk,tegnap is úgy kezdtük többször szopit nagyra nyit ,én tuszmákolom bimbit,majd ő elkapja és cuppogja,megszívja spriccel és nem kapja be,...ekkor apa gyors segítséggel rohan bimbivédővel énfelrakom és máris nyeli mint a kacsa a nokedlit!!!!Fura...pár perc múlva leveszem mondom elég kicsit kiszívta most ismét simánszki jön,erre csak ismét szopogatja ,csöcsörészik rrajta...na ilyenkor újra védő és kakilom le....már mindenhova bimbivédővel megyek :P :P :P utcán is egykezes mozdulattal fel és méár jöhet szopika....
Tehát érdekes bimbi dolog,főleg ,hogy Dikus anélkül sikeresen szopizott 1 hét után :roll: ki érti????
Jucu

Kép

Kép
jucu
 
 


SZiasztok!

Úgy látom, szopis témák vannak... Nekünk viszonylag jól megy, de sok szélgörcs van. Tegnap megmértük, kórház óta kb. 280 g-t gyarapodott a kislányunk. A fejéssel még kissé hadilábon állok, kézzel fejek, mert úgy érzem, a fejő szétkapja... Első napokban 1-2 csepp jött csak, de most akár 30-40 ml, szopi után. El is kezdtem tejfagyit csinálni, jól jöhet ínség idején :) Ti mindig mindkét mellből adtok, vagy egyszer egyik, másszor másik?

Huni, biztos hamarosan megszületik Zsófi is! Ha ennyien várjuk.....!

Tegnap én se tudtam bejelentkezni, pedig akartam vagy ötször.

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Látom, szépen bővül a csapat. Mindenkinek nagy-nagy Gartula. Legyetek ügyesek és sok-sok tejcit a babáknak.

Mi remekül vagyunk, bár a szopizással akadnak gondok. Próbálkozunk kiismerni egymást. A család sokat segít. A baba nagyon édes, a gyerekek is imádják. Nem mondom nehéz dió három gyerek, de majd bele jövünk.

Kellemes napokat, amint tudok jövök még.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


jucu, én is így vagyok. csak néha mérem, de nekem 40-50et eszik ki a cicimből és az kevés. kap egy kicsi tápit és rögötn alszik. nem adok neki minden kajálás után pótlást. de hízott már, 1 hét alatt vagy 150 got!!!!!!! de hozzá kell tenni,hogy az én kicsi lányom nem szeret szarni :D alig kakil. lehet azért hízott,mert minden anyagot jól felhazsnosít. tegnap nem is kakilt :? de nem fáj a pocija. pukizik is, minden van, meg olyanokat mocorog hangosan a hasa, hogy csuda. de kaki nincs:( tegnapeőltt volt. nem értem :?

akkor nem fejek minden szopi után, mert ez kissé fárasztó......de így összegyűlik 40 milli 1 nap. de most reggelre pl. már tuti több tejem volt,mert a hálóingem csupa tej volt :shock: :roll:

ma eszek vmi levest megint. és pihenek. de a ma éjszaka jó volt. 11től aludt 5ig, aztán 6tól fél 9ig. jó baba volt!!!

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Tegnap nem tudtam jönni... :evil:
Nem volt elérhető a babanet... :cry:

Mikegirl
Zöld széklet... anyatejes babánál lehet... Konakiontól is előfordulhat...
Bukás... túleszi magát...alapos büfiztetés... kiságynak azt a végét, ahol a feje van, megemelni (néhány vastag könyv a lába alá)

Dimet
Anyatejet kapó babánál az is normális, hogy minden pelusban van kaksi... és az is, ha napokig nincsen...(ha a baba egyébként jól van)

Én 2 ciciből szoptatok... és már nem fejek...
Vendég
 


Ildi, Dudu
Gratulálok!
Vendég
 


Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?