Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ildi!

Nahát ez teljesen meglepett. Nem irigyellek. :( Réka baba tejcsizik még?

Szandra!

Veled mi újság? Gyermekek? Remélem el tudsz jönni... Végre válaszolhatnék a fotózásssal kapcsolatos dolgokra...

Andi!

Ha jól értettem ti elutaztatok, vagy már itthon vagytok? Rebeka? Lőrinc hogy birja a gyűrődést?

Nóri!
Örülök, hogy találkozni fogunk. :lol:

Gyöngyi!!

Neked is.... :P

Krisza!

Hódítod már az utakat autóval?

Jutka!

Itthon vagytok már? Alig várom, hogy mesélj!

Nálunk újra vésnek... De nagyon örülök, hogy elkezdődött, izgalmas lesz a következő pár év. A lányoknál otthon rossz idő volt tegnap, így a meseváros építés el lett halasztva, mára...

Holnap hány órára gondoltatok? Du. 4 jó? És hol?

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

nekem a 4-5 óra az jó, Cream Café, amit javasoltál Anett????
Mást ne nagyon tudok elképzelni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Anett

nem is az csak még olyan kicsik,most még nem megyek "bulizni" nélkülük;úgyse tudnám teljesen felszabadultan élvezni,mindig az órát nézni,na most akkor én lelépek,vagy vajon most mit csinálnak,stb... :oops: bocsika....
persze meg tudnám oldani,ha nagyon akarnám. :roll: de még kicsik.


érezzétek jól magatokat,jó szórakozást!!!!jó dumcsizást!!!!
ilgya1
 
 

 
 

Sziasztok!

Gyöngyi!

Nekem jó a crem 4-kor. :P

Ildi!

Egyrészt nagyon megértem amit írtál. Én viszont dolgozgatok már mindkét gyerekkel 3 hónapos kora óta, nem mondom, hogy könnyű őket itthagyni, de én ezt választottam, Nem akartam abba hagyni a munkát.

Másrészt, szinte tisztán emlékszem mikor Tami kb 1 éves volt és anya otthon vigyázott rá és mi elmentünk a barátainkkal az egyik lány névnapját megünnepelni, kb 200 métert mentünk, és bőgni kezdtem a kocsiba, hogy hiányzik Tami. Ez volt az első alkalom, amikor nem munka miatt, hanem saját magunk miatt voltam távol.

Nem is nagyon jártunk sehová. Szonjussal annyira más minden. Ő könyedebb, és mivel Tami mellette van szívesen marad bárhol. Már több mint fél éve, hogy nem szoptatom Szonjust, és azóta el szoktam menni találkozgatni barátokkal, ha Zoli vagy a nagyszülők vigyáznak rájuk.

Szerintem, ha meg tudod oldani gyere a gyerekekkel. Kint tök jól, nyugiba elleszünk. :wink:
Gyertek!!!!!!

Nóra!

Neked jó a hely és az idő? Ha igen: akkor egyztessük óráinkat! :lol:

Andi? Szandra?

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Mivel most nincs jobb, én szórakoztatom a társaságot. :lol:

Na Szonjust egy kicsit elkiabáltam: ma ketszer is kifakadt otthon, hogy anya kell... Na ilyenkor remekül tudom érezni magam... Nem rég telefonált anya, hogy Tamival nem tudtak a múzeumba elmenni, mert Szonjuska sírt és nem akart nagyimmal maradni.

Anyu mindig megbánja egy percen belül, ha ilyet megoszt velem mert rögtön összeveszek vele... Nem vagyok valami igazságos, de hát a tehetelenség...

Azért nem aggódom, mert anya ura mindig a helyzetnek. Remélem.

Én meg itt rohadok a gép előtt és egész nap nyomom az elmaradt munkákat és felügyelem a munkálatokat.

Meséljetek már mi történik körülötetek?!

anett
kállai
 
 


Be-be nézek, hogy mi újság, mi lesz a holnappal!!
De ráérsz Anett!!!! De elhiszem, ha belegondolok mi lenne, ha nem lennének itt a csajok.... Tényleg sok időm lenne, hiszen velük is megcsinál mindent az emberlánya, de ha nem lennének itt, gyorsabban haladna minden. Úgyhogy sejtem mit érzel Anett. Azért nem lehet jó hallani, hogy hiányol a lányod, amikor nem tudsz ott lenni vele. De biztos ezek csak pillanatok és öszeségében jól érzi magát. Anya csak egy van ügyebár..., de azért jó a mamával is.

Én most próbálom a Sára ágyáról lekaparni a sok matricát, mert el szeretnénk adni, jön a héten az új ágya!!!!!!!
Ilyen nagylány lett ő is.

Itt egy kép is rólunk!!
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Húúúú, azt hittem lemaradtam a buliról mert már 2 napja nem volt időm benézni és azt hittem szerda van :cry: :cry: :cry: erre tudatosult bennem, hogy ma csak kedd van. A baj az, hogy apa holnap dolgozik így két gyerekkel vagyok ellátva holnap de szerintem anyósommal megdumálom, hogy a Tamit itt hagyom neki holnap és akkor az Edóval csatlakozunk. Vagy ha valaki hozza a csemetéit akkor én is viszem a Tamit is!

Most jó, hogy ilyen sokat írtatok de mennem kell mert vacsi meg pancsi meg miegymás de jövök később

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

hát kénytelen vagyok ma is én lenni a hoppmester.

Szandra!

Éljen , éljen!

du. 4 Crem

:P

Gyöngyi!

Te vagy a biztos pont az életembe... :lol: Remélem még ok-é a találkozó.

Nóri!

Hallgatás beleegyezés? Reménykedhetek?

Ildi!

Alig írsz! Mi van veletek? Nem jösz a gyerekekkel?

Andi?

Ott leszünk mellettetek! :wink:

Kriszti!

Szívesesen találkoznék veled is, de tudom: Tatabánya.. Mikor láthatunk?

Jutka!

Nagyon várom, hogy mesélj, bár gondolom: kisebb gondod is...

Én ugyan azt csinálom mint tegnap. Már reggel óta dolgozom a gépen, + döntök: újra vakoljuk, vagy sem...stb...
Lányok otthon rendben vannak. Szonjuskám tegnap fáradt volt, anya szerint. Elkezdték a mesevárost építeni az alsó épületbe. Kicsit bedurvult a fantázia, mert apukámnak festeni is kell...
Tudom mindenki meg van áldva jobbnál-jobb anyósokkal. Zoli anyukája így 180 km-ről nem olyan durva, csak nagy gondom van. Egyszerűen Szonját jobban szereti, és bár nem tudatosan, de ki is mutatja... Tamikám meg annyira érzékeny, nem győzük a családommal rendbe hozni a dolgokat.

Később még írok, hogy legyen mit olvasnom. :lol:

anett
kállai
 
 


Kép
kállai
 
 


Hahó Anett!!!

Rám számíthatsz!!!

De most nem eresztem bő lére, mert jönnek a csajokhoz a fiúk!!
Szerintem jön a Nóra is és a Szandra is az Edóval. De azt tudom, hogy Andinak vendégei lesznek (és nem mi), ő nem fog tudni jönni.
Majd legközelebb teljes lesz a csapat.

Puszi

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Kép
kállai
 
 


találtam tavalyi képeket Zoli-Tami-ról
kállai
 
 


Az Edó és én biztos pont leszünk a találkozón 8) a Tamit megpróbálom lerázni :wink: mert azért nem egy egyhelyben ülő típus és szaladgálni nem nagyon lenne kedvem két szupi eszmefuttatás között :lol: .

Ha egy kicsit kések akkor az azért van mert a résztvevők közül én lakom a legközelebb :lol: . Na jó persze nem ez az igazi indok hanem mert 4 körül szokott kelni a Tami és tudjuk ha program van akkor képes tovább aludni.

De megyünk minden képpen

Anett ezek a képek fantasztikusak. Komolyan mondom egyre nagyobb kedvet csinálsz nekem ehhez. Akkor erről is csacsogjunk már egy kicsit.

Na akkor du Ccafé

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Megint én!!!! :oops:

Bár azóta mióta utljára jelentkeztem nem történt semmi különös, csak baromi melegem van itt az emeleten.

Gondoltm, ha sokat irogálok, hamarosan mindenkiben kialakul a bűntudat és nem győzöm olvasni a hozzászólásokat... :lol:

Semmi remény, míg itt dolgozom a gépen nem ráztok le... :P

Sziasztok kivételek! Gyöngyi! Szandra!

Délután akkor találka!

Szandra!

Nagyon kedves vagy. Ha tényleg érdekel, szíves mutatok majd itthon egyéb képeket is. és persze: kérdéseket bátran...

Még jövök! :lol:

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Én is jövök tutira!És egyedül!

N.

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Hahó csajok!!

Tök jó volt ma, egészen feltöltődtem. Sajnálhatja aki nem jött.
ANETT!! Mondtam a Sanyinak, hogy dicsérted a képeinket. Azt kérdezte, hogy mondtam-e, hogy 500 képből csak 1-2 lesz ilyen!!!???
És csak azokat mutatjuk meg!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ma már csak annyit: NAGYON JÓL ÉREZTEM MAGAM!

Képzeld Nóri megtatáltam az MSM-et, regisztráltam magam, és még sem tudok belépni.

Mondd meg az uradnak Gyöngyi: ne szerénykedjen!

Szandra! Annyira fontos vagyok, hogy el sem tudtam rendesen köszönni. :oops: Bocsánat...

Andi, Ildi, Kriszti és persze Jutka!

Nagyon sajnálom, hogy nem voltatok!!!!!

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Hát természetesen irigy vagyok,hogy nem tudtam elmenni,de mint a lap tetején megírtam,nem volt jó az időpont már a héten. /Az már csak mellékes,hogy kicsik a gyerekek-meg nekem fura,hogy nem együtt megyünk a férjemmel bulizni :shock: /

Itt vannak a nagybátyámék Ausztráliából,ill. megyünk hosszú hétvégézni a Tiszához a Krisztiékkel( 5 család,mindenhol két két gyerekkel :D )20+1 fő :D :D :D

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Na, ma már fizetnem is kell a villanyszerelőnek....

Szóval haladgat a munka.

Ildi!

Á, ez a találka messze áll a bulitól. Inkább azért szerettem volna így is találkozni, mert én így jobban meg tudlak benneteket ismerni.
Mielőtt megszülettek a gyerekek sokat találkoztam külön a barátaimmal és ma is el szoktam menni Zoli nélkül a barátnőimmel találkozni.
Persze tiszteletbe tartom a véleményed. Én akár nyitott vagyok családi összejövetelekre is. :P

Ausztráliai nagybácsi? Húha! :P
A 21 fő jó hétvégét ígér, a ti telketekre mentek?

Lányok tessék ide is írni!

Képzeljétek (Nóra te már tudod), tegnap meghalt Zoli munkatársa. Lehet, hogy hallotátok a hírekben: egy motoros csónakkal neki ment a bécsi szárnyashajónak. A szemtanuk azt mondták 10 másodperces figyelmetlenség okazta a tragédiát. A másik irányba figyelt valamit.
Zoli nagyon kiborult, mert annyira szerette. Az ilyen váratlan tragédiák hamar elkergetik az ember fejéből a felesleges kérdéseket.

anett
kállai
 
 


Szia Anett!

Ez szörnyű...
őszinte részvétememt küldöm. :( :( :( itt látszik,hogy milyen kevésen múlik az ember élete...
Hallottam a hírekben :x


Örülök,hogy halad a munka,a fizetést meg ne is emlegesd :wink:
Mikorra tervezed a nyitást?

Igen, a mi telkünkre megyünk és úgy néz ki apad a társaság :wink: :D :shock: (Két család bizonytalankodik :D :shock: :wink: )

Na megyek is csomagolni tovább csak beugrottam :D

ildikó
ilgya1
 
 


HÚÚ Anett!!

Én is hallottam a hírekben ezt a balesetet, és ki is voltam akadva: hogy történhetett??!! Részvétem Zolinak, szörnyű.

Nagyon jó volt a tegnapi "buli" és én külön szeretek így elmenni egy kicsit. Gyerekek nélkül, miközben tudom, hogy az apjukkal vannak, tehát biztonságban. Nálunk ez nem gond!! És igazad van Anett igazán megismerni egymást (Igaz???) és beszélgetni csak így lehet. Azért mert mi jóban vagyunk, nem biztos, hogy jó ötlet összeereszteni a férjeket is. Ahhoz még több kell. És különben is ők eljárnak dolgozni, nekik tök jó hazajönni a családhoz, én csak ilyenkor érzem ezt.

És én szeretném megismételni így még egy párszor!!

ILDI!! Akkor jó lesz a hétvége, nem fogsz unatkozni!! Remélem az idő is jó lesz.

ANDI!! Milyen volt az oltás??? Hogy viselte a kicsilány? Milyen volt a vendégeskedés??
Legközelebb remélem teljes lesz a társaság!!

Pusza mindenkinek!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Utolsókat rúgja a lelkesedésem... :cry:

Miért nem ír senki? (bocs a kivételektől)

Tudom, ne legyen nagy a szám, mert én is gyakran eltünök, de tényleg nagyon rossz, amikor lelkes vagy és ....

Én ma már a holnapi esküvői fotózásra készülgetek. + Elintézek egy pár dolgot a városba.

Hát Nóri én ezzel az msn-nel nem tudok megbírkózni. telepítettem, van kapcsoltom, de nem tudom, hogy kell felvenni az embereket. Szóval nem tudok belé életet lehelni.

Gyöngyi!

Hát, hogy a fenébe ne, még szép, hogy ismétlünk!!!!

Ildi!

Nektek szép hétvégét. Remélem végül mindenki megy!

anett
kállai
 
 


ANETT!!

Add meg a msn címed és megpróbálunk mi felvenni!!
Most csak ez jut eszembe, holnap lesz Sanyi, esetleg tudna segíteni.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt találkozni!Tényleg!És fincsi volt a pizza is :lol:

Anett!
Dobd fel ide az msn címed,sztem mindenki felvesz :)

Puszi!

N.

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Hahó!!

Hol a hoppmesterünk?????

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Anett!
Abba ne hagyd!!!!!! Sokszor csak olvasni van időm egy percet de akkor is olyan jó, hogy van mit mert jelentkezel! A buli szupi volt, mondtam apának, hogy legközelebb léccci legyen itthon mert nem akarok asztalt bontani :wink: :lol: .

Azt hiszem nekem sikerült felvennem téged mert én megkaptam az üzidet.

Bocsi amiatt, hogy nem vártalak meg a buli végén csak már Edó elég a végét járta. :wink:

Most nálunk volt tegnap egy kiadós hányás az Edó részéről így ma karanténban vannak a csajok mert nem akarunk senkit megfertőzni ha valami virnyák, bár ma semmi jele nem volt még a betegségnek csak egy pelusból kifolyt nagydolog de be kell valljam ilyen már volt a történelemben 8) 8) .

Most megyek mert nyúznak

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Soppingoltam.... :P

Eredmény: melltartó, kisblúz, gyönyörűséges saru, és egy télikabát....

Na mit szóltok? Ilyet már rég csináltam, de lehet, hogy soha...

Hááát, nem olyan rossz érzés. :wink:

Azt ne is meséltem, hogy furattunk kutat, most szerel rá Zoli slagot. Lesz itt "az a szép zöd gyep" !!!!

msn cím: kalaitot@freemail.hu

Lehet, hogy csak kezelni nem tudom... :oops:

Holnap dolgozom.

anett
kállai
 
 


Ja. és na azért!!!

Tessék írni!!!
kállai
 
 


Anett!

Nagyon aranyos vagy hogy kiváncsi vagy rám.
Majd megpróbálunk valamit összehozni.
Na ez a mama szeretet téma nálunk is így van, Ketrinnek nem győzünk bizonygatni, mert a Kevin mindig a "kicsi" címszóval van védve a mamánál.

Gyöngyi!
Jogsi még mindig nincs, de ezerrel döngetem az aszfaltot :lol:
Elvileg jövőhéten vizsgázom.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Hahó Anett!! Na azért!! Ne tünj el!!! De téli kabát? hol kapni most olyat? Milyen előrelátó vagy!
Többi cuccot legközelebb megmutatni!!!
Szegény Marietta nem érti hogy lehet ilyen sokáig a mamánál lenni (ő max. 2 órát szokott), nagyon hiányolja Tamit.

Felvetelek msn-re, ha bejelentkezel értekezhetünk!!!!

SZANDRA!! Hogy van Edóka?? Remélem semmi több nem volt!!!

Hajrá Kriszti!!!!!!

ILDI!!!
Ne hagyd, hogy az Anett átvegye a moderátori szerepet, hazajönnek a gyerekek és nem lesz ilyen gyakori vendég erre??!! Eddig Te voltál a biztos pont, de most eltüntél!! Jó a hétvégén fel vagy mentve!!!! Mulass!! De utána gyere és mesélj!!!

JUTKA!!! Várjuk a jelentkezésed!!!

ANDI!! Te is rég jártál erre!!!
Nóra???

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Én is találtam régi képet Mariettáról (és Sáráról)
Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Ja és ez, ezen én megdöbbentem, Én vagyok sárga felsőben 36. héten a Sárával.
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Valamit elrontottam, vegyetek fel újra!!! Légyszi! Légyszi! Légyszi!

:oops:

anett
kállai
 
 


Anett nekem megvagy, csak be kell jelentkezned!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Hahó!
Megvan a Sára új ágya:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Pár fotó rólunk!
Sajnos sok cicizős képünk van, azt inkább nem tenném fel ide! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Puszika, Szabina, Dóra és Jutka
jatka
 
 


JUTKA!!

Gyönyörűek a lányok!!! Milyen pici Szabina Dórihoz képest, pedig nem kicsi!!!! És mekkora a haja!!!
Mi történt Dóri orrával???? Jól láttam, hogy bibis?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Szoboszlóról jelentkezem, ma jöttünk haza, így tengernyi az időm - mindenki a gyerekekkel foglalkozik. Éljenek a nagyszülők, nagynénik, nagybácsik, unokatesók! :D
Maradunk jövő hétre is, majd valamikor hétvége felé megyünk vissza Vecsésre.


Jutka,
nagyon aranyos a kis Szabina! Dóri milyen nagynak tűnik mellette! :D Érdekes, mert én nálunk is mindig Lőrincet láttam nagynak, és nem Rebekát picinek.


Gyöngyi,
nagyon szuper Sára kiságya. Szereti? Könnyen átszokott?
Persze, ezeket csak udvariasságból kérdezem, mert mi Sárával mindent megbeszélünk telefonon. :wink: :wink: :wink:

Rajtad sem látszott hátulról, hogy terhes vagy! Ezzel én is így voltam. Bezzeg most! :shock: :roll: :twisted:


A tali nagyon jó lehetett! Nálunk sajna vendégek voltak, ráadásul szerdán délután kapta Rebóca is a 2 hónapos oltást. Teljesen jól viselte, semmi baja nem volt.


Szandra,
hogy vannak a csajok?


Na megyek,mert egy kis családi életet is élni kell! :)

Puszi Mindenkinek!

Andi
idna
 
 


Hahó!!

Hát igen ANDI , el kell utaznod, hogy jelentkezz!!??
Mondta a Sára, hogy egész héten nem lesztek!

Tök jól megszokta az ágyát, az első éjjel csak hajnal 4-kor kelt elöször, jó utána behozta a lemaradást és reggel hétig még 4X kelt. De nálunk ügye megszokott, hogy többször van éjjel kelés (nem úgy mint jobb helyeken??!!)

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Hazajöttünk Szentmártonkátáról ahol vasárnap reggeltől ma reggelig voltunk. Hát gyerekek én olyan jól éreztem magam, hogy már izomláz volt a hasamban a sok nevetéstől. Napközben a gyerekeké volt az egész brigád viszont az éjszaka csak a miénk volt. 4 órakor feküdtem le de én addig kegyetlen sokat nevettem :lol: :lol: :lol: pedig nem is ittam csak üdítőt, de a barátnőm megitta az én adagomat is így ömlött belőle a hülyeség.

Szóval jó volt.

Jutka!
A képek szuperek, nagyon édesek a drágáid!

Andi!
Nagyon jó pihit kívánok nektek. Majd írj.

Most megyek mert Edóka alvást reklamál
de jövök még

Mindenkinek pussz

Szandra

Anett!!!!
Hol vagy? :)

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!!

Persze bulizik, csavarog mindenki!! Nóra csak mi tartjuk a frontot itthon (sajna, igaz?)

ANDI!! Azért nézz be néha, és meséld el milyen jó dolgod van!!!!

SZANDRA!!! Na az ilyen bulik kellenek, hogy bírjad a strapát, igaz??!!
Ha már hiányoztatok, legalább jól éreztétek magatokat!!

ILDI!! Gondolom nektek is jó volt a hétvége!! Az időre nem lehetett panasz!!!

Bár a tegnap éjjeli vihar nem volt semmi!!! Ki tapasztalta???
Fél 2-ig semmit nem aludtunk, annyira dörgött. A gyerekek is felváltva riadtak fel, és féltek. látod Szandra mi sem aludtunk tegnap éjjel, de azt hiszem a Te programod jobb volt!!! :o

ANETT!! Milyen volt a szombat???? Mikor látjuk az új szerzeményeket?? Csajok mikor jönnek?? Zoli hogy van??

Jutka, Kriszti!! Nézzetek be gyakraban!!!

Azért mi is programoztunk, családilag. Szombaton kinéztünk a Tesco buliba, ami az Epresben volt - kalap kaki. Vasárnap voltunk a játszótéren, tudjátok ami a Kisvakond játszóház mellett van. Élvezték a lányok nagyon. Ja, csinált egy képet rólunk a Marietta!!! Na milyen Anett???
[img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1187619907.94
.jpg[/img]

Ma pedig a Medve-farmon voltunk, kaptok képeket innen is:
Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


nos, ahogy látom nem sikerült az a kép amit a Marietta csinált. Újra próbálom:
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk,csak most valaminek a hatása alatt vagyok,ami rosszul érint,de majd írok bővebben.

Sziasztok!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Húha Gyöngyi akkor nem unatkoztatok ti sem a hétvégén!! A képek szuperek főleg amin együtt vagytok az apával, Marietta is egy zseni!!!

Ildi!
Mi a gáz?

Teszek fel én is képeket a drágáimról mert annyira szépek és nem nagyon tudok betelni velük :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja és két természetfotót is teszek fel mert tök jók lettek

Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép

szandrakiss
 
 



Szia!!! Szandra!!

A tieid is gyönyörűek!! És tényleg jól fényképezel, és a villám.... Sanyi nem hiszi, hogy sima géppel lehet ilyet csinálni!!!
Melyik képeket nem engedi felrakni? Nekem mindig a fektett képekkel van gondom, mert amikor lekicsinyítem, csak az első paramétert nézem, aztán amikor fel akarom rakni jövök rá, hogy túllépi valamelyik oldal a megengedett méretet.
Jaj de okos vagyok?!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Sziasztok!

Gyöngyi,
Marietta egy zseni! :D Nagyon jó az a kép kettőtökről!
Tetszett a lányoknak a Medvefarm?

Szandra,
nagyon jók a ti képeitek is! Az Edóka már hogy megnőtt!
Már többször akartam kérdezni, hogy a húgod mennyi idős? Én valamiért idősebbnek gondoltam, nem tudom miért. Nagyon helyes csaj!

Ildi,
mi történt?

Jutka,
hogy megy a 2 gyerekes anyaság? Összeszoktatok? Van segítséged? Dóri hogy viseli a kistesót?
A második gyereknél már valahogy olyan gyorsan telik az idő. Nekem olyan, mintha Rebeka is még nem rég született volna, és már elmúlt 2 hónapos. Akkor nyár eleje volt, most meg lassan elmúlik a nyár. :o





Nálunk telnek a napok, hihetetlen gyorsasággal.
Tegnap Lőrinc egy motorozás közben előre esett, a járdára vágodott szájjal és állal előre. Ömlött a vér, ordított. Eredmény: a felső ajka felrepedt, iszonyúan be van dagadva és nagyon csúnya. :cry: :cry: :cry: Az állán is látszik az ütés, de az nem olyan vészes.
Amúgy tök jól érezzük magunkat. Rebóca továbbra is jó nagyokat alszik éjszaka. A kezdeti nehézségek ellenére jó kis nyugis baba lett ő is. Rengeteget mosolyog, elég ha hozzászól valaki, és máris fülig szalad a szája.
Lőrinccel imádják egymást, nagy a szerelem. :D
Szerencsém van ezzel a két gyerekkel! :lol: :lol: :lol:

Mekkora vihar volt Vecsésen? Itt minden estére beborul, dörög az ég, néhány csepp eső is esik, de semmi komoly. A Híradóban meg hatalmas viharokról hallok. :shock:

Na megyek, nézek egy helyet, hogy hol lustálkodhatok tovább... :lol: :P 8)

Andi
idna
 
 


Andi!
Lőrincnek jobbulást kívánunk, remélem minnél előbb lemegy a duzzanat a száján és meggyógyul. A hugom 11 éves, szemtelenül fiatal :wink: .

Mindenki!
Holnap eladó a Kiss család női szakasza egy délelőtti programra, ami lehet játszó vagy játszóház ami csak felvetődik. Szimpinek tűnik a lakótelepi játszó is de akár a Martinka vagy ami nektek okés. Ja és autóm van mert apa nagyokat fog horkolni amíg én tartom a frontot.

Húúú tényleg hallottátok ti is a k..va nagy dörgést vagy robbanást vagy mit, hát fél percig tele lett a gatyó :lol: , hülye kérdés volt hogy hallottátok e mert azt még szerintem az Andi is hallotta :wink: :lol: .

Na szóval akkor a licitet megnyitom :lol:

Szandra

szandrakiss
 
 


Hahó Csajok!!!

Mi ma voltunk Gárdonyban, barátaink nyaralnak ott, nagyon jó volt. Az utat lefelé esőben ettük meg, de délután már a lábunkat áztattuk a Velencei-tóban. Csak a lábunkat, mert elég hideg volt.
Mi csak hírből hallottuk azt a nagy dörgést.

SZANDRA!!
Mi holnap szabadok vagyunk!! Talán a Martinka jobb, mert ott van árnyék!!
Nekem ugyan holnap mennem kellene az oviba takarítani, de mivel a jobb kezem gyűrűsujja használhatatlan és gyulladt valószínű nem vennék nagy hasznomat. Talizhatunk, a nyelvemnek semmi baja, pletyi jöhet.

Többiek!???? Hol vagytok???

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?