Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Vendég
 


Elég gáz, de tudtam én! Márcsak jöjjön meg, oszt egy kicsit felturbozom magam e-vitaminnal!

És ezzel diszelgek a lap tetején! :lol:
Vendég
 


Grönland!
Hát tényleg nem valami jó ez a görbécske,de sebaj a következő tuti jó lesz.Tessék inni a cickát és enni az e vitamint.Én 21. napig szedem,aztán egy hét szünet mensziig.

Kép
breni
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!
Most van egy kis időm.
A mensi előtti napon, csak nem álltam meg és csináltam megint egy lh ,meg egy terhességi tesztet.
Belinkelem:
http://125769.homepagemodules.de/file.p ... eacute%3Bk

Sajna a végét tudjuk. Ma vagyok a 2.cn-on.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Pedig ott van a második csík.
Normálisan megjött?Nem csinálsz egy terhességit megint?

Kép
breni
 
 


Nem, ez tuti megjött. Sőt...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Leo mit mondott erre?Láttalak fent a babatervező fórumon.
breni
 
 


Emilt írtam neki, és elküldtema képet, meg a görbém. Aznap feljebb ment a hőm, és ő azt mondta, hogy ne temessem még ezt a ciklust, mert még bármi lehet. De nem lett. Ennyi.Az az igazság, hogy egy egészséges párnál nagyon sokszor megtörténik a nagy találkozás, és mégsem lesz belőle baba. Ezt ugye észre sem veszik, csak esetleg erősebb a vérzés.
Hááát, mi ugye nem vagyunk teljesen egészséges pár, de szerintem ez azt jelenti, hogy most nálunk is megtörtént a dolog. A piri is eléggé Niagara...
Egyébként a 8-9. DPO-n elkezdhetsz jóstesztelni. Szerintem nem rossz, csak tényleg nem kell elkeseredni, ha a csíkok erősödnek, és mégis piri a vége.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viszont képzeljétek a piri napján reggel leesette a hőm! Még épp most panaszkodtam, hogy soha nem esik le, csak 3-4. cn-en,erre tessék. Lehet, hogy a gyógyteák hatása. 2 cilus óta iszom, én a ciklus első felében cickafarkat, 2. felében palástot ittam. Annak ellenére, hogy Leo egyértelműen a ciklus 2. felére mondja a cickát. Most ezért ebben a ciklusban málnalevál teát iszom az 1. felében, és után ameg palástot fogok. Bár nekem az első kombináció is előrébb hozta pár nappal e pét, és a ciklusom és a hőm is kiegyensúlyozottabb volt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Oké!Megfogadom a tanácsod és nem leszek szomorú,remélem menni fog,bár ha semmit nem fog mutatni az LH teszt akkor nem lesz nehéz.
Én is cicka aztán palástfű.Rengeteget pisilek tőle.Te nem?
Málnalevél tea?Az mire jó?Hol lehet kapni?
Én mióta iszom a cickát,tök normális a ciklusom 30 napos.Csak a múlkor húzodott el 32-re. :shock:

Kép
breni
 
 


Leo azt mondta, hogy acickának semmi keresnivalója nincs a ciklus első felében, és ezzel totál elbizonytalanított,. mert én mindenhol az találom a neten, hogy az első felében kell inni. Viszont Leo genetikus, és annyi sok jót mondott már. Ő mondta a málnalevél teát is. Ez is segíti a pét. Én a Tescoban vettem a Herbáriában.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ja és én mindenfajta teától sokat pisilek. szóval nem tudom, hogy ez a cicka hatása e.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én is kipróbálom akkor.Cickám már úgy sem sok van.(Bár bízok benne hogy nem kell több teát innom :) )
Nekem a palástól kell sokat pisilnem.

Kép
breni
 
 


Én is kipróbálom akkor.Cickám már úgy sem sok van.(Bár bízok benne hogy nem kell több teát innom :) )
Nekem a palástól kell sokat pisilnem.

Kép
breni
 
 


Bocsi 2x ment. :oops:
breni
 
 


Reménykedjün! Hátha nektek összejön!
Én is bizakodok, hátha most lesz a mi hónapunk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!
Minden elismerésem a tietek!
Most, hogy enyhe felfázásos tüneteim vannak (miközben olvastalak titeket), eszembe jutott, hogy tényleg, a cickafark erre pont milyen jó. Még találtam is régről megmaradt adagot!
Ez még mindig ihatatlan :lol:
Nem semmi lehet ezt minden nap meginni!
:shock:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Szia Törpehzs!

Szerintem nem is olyan rossz a cickafark íze. Én rosszabbar számítottam, amikor elkezdtem inni. És valóban jó felfázásra. Sőt, én néha a fürdővizembe is rakok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nekem nagyon nehezen megy le, naon keserű:(
Meddig kell ezt áztatni?

A fürdő jó ötlet! Csinálok este egy cickafark-kamilla koktélt:)
Mit össze nem trükközünk mi lányok :lol:
Ez a hőmérőzés még bonyolultnak tűnik, de gondolom ha lombikozunk nem is nagyon kell majd vezetnem, vagy rosszul gondolom? :roll:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Hát lombiknál egyébként is jól felturbóznak hormonokkal, szóval nem tudom érdemes e vezetni.
A teát pedig kb 10 percig kell lefedve áztatni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


: :shock: az enyém 5 percig ázott, de így is nagyon keserű volt:)
este majd 10 percig áztatom, hátha edződöm:)
köszönöm

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Én lépek lassan!

Szép estét!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Neked is!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Reni!

Nem hiszem, hogy megtudnám inni ezeket a teákat! Ha következő ciklusban sem lesz pé, akkor talán! De nem keseredek el, mert teljesen egészséges, fiatalabb nőknél sincs minden hónapban pé! Nekem vetélés óta ez volt az első pé nélküli ciklusom!

A fürdővízbe meg nem tudok tenni, mert a tavalyi vetélés óta én kizárólag tusolok! Őszintén mondom lányok, azóta semmi nyavajám nincs, pedig mindig rendesen kitakarítom a kádat elötte, utána, de mindig volt ilyen, olyan folyásom! Azóta nincs.

Törpi!

Valóban felesleges, mert lombiknál ugy is lesz pé-d és azt tudni fogod! Nehogy belekeverdj te is ebbe a mókuskerékbe, mert soha nem keveredsz ki belőle! Dőlj hátra és élvezd ezt a nyugod időszakot, mert hamarosan nagy nyüzsgés lesz körülötted! :lol:


Mi ez a jóslás lányok?
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Hát most biztosan utálni fogtok, de én nagyon szeretem a gyógyteák ízét :oops: Szerintem a fekete tea fanyar és ég tőle a gyomrom. Ha teát kivánok, mindig valamilyen gyógyteát iszom. A cicka meg tényleg nagyon jó a húgyuti bajokra.

A lombiknál nekem azt mondták, nincs értelme hőmérőzni, de még a terhesteszt is kétséges lehet, a sok gyógyszer miatt. Szóval olyankor az egész rendszer összekeveredik, nem mérhető a korábbiakhoz.

Grönland, a Gynevacot nem próbáltad esetleg? Épp tegnap éjjel volt a Lánchíd rádióban egy műsor róla. A vetélések 40%-át megelőzi, de a koraszülést és az állandó gyulladásos problémákat is. Talán Nálad is egy rejtett gyulladás okozhatta mindezt.
tapedli
 
 


Jó reggelt lányok!

Tapi!

Nem. Úgy beszéltük meg a dokival, hogy amint teherbeesek elkezdhetem, addig felesleges, mert nekem többnyire csak terhesség alatt van ilyen-olyan bajom! Az is középidőben jön elő! Tudjátok az a furi, hogy mindig P1-es a citologiám, terhesen is, de mindig van valami bibi! Egyszóval selejt vagyok!

Végre új ciklus, ma megint megjött! Ennek kimondottan örülök! Ilyen is rég volt, de hála vége ennek a reménytelen ciklusnak is! Majd most belehúzunk! Apának is nagyobbak az esélyei ahogy múlik az idő!
Vendég
 


Grönland!
Én is így voltam ezzel,alig bírtam meginni a cickát,de azóta egtanultam,hogy tudom minél gyorsabban,ügyesebben meginni hogy csak a végén legyen rossz íze.De az elmúlik hamar.
De ne eőltesd ha nem megy.

Mai hőm megint 36,8. :shock:

Kép
breni
 
 


Kép

Kép
breni
 
 


Breni :D Ez nagyon bíztató...az összes ujjam keresztben amíg tesztelhetsz :wink:

Gröni, a Gynevac elsősorban a megelőzéssel hat. Azaz nem akkor kell adni, amikor már terhes vagy. A weblapján minden infót megtalálsz. A P1-es citológia tök jó! Én úgy tudom, hogy a citológiával a torzult beteg sejtek jelenlétét mutatják ki...pl. aminek több sejtmagja van, vagy épp nincs sejtmagja. A gyulladásos folyamatoknál nincs ilyen sejttorzulás. Szóval ha a citológia rossz az már nagy baj. De azt írtad a kádfürdőtől már problémáid voltak. Ezért gondoltam, hogy talán ha valami rejtett izét hoz elő egy ilyen hétköznapi helyzet, akkor talán a Gynevac lehet a megoldás.
tapedli
 
 


Sziasztok!
Grönland!
Köszi!
Próbálom élvezni:) ma voltam 24. napin, szóval most már minden vérvizsgálat megvan, és 30 megyek az átjárhatóságira, utána meglátjuk mi lesz:)

A cickafark + kamilla viszont hatásos volt, ma már nem is fáj a hasam:)

Azért ma még egy kör teát lenyomok:)
Mindenkinek szép napot:)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Tapi!

Nem tom már, hogy hívják a doktornőt akinek a nevéhez is fűződik a Gynevac! Na, vele beszéltem és ő mondta,hogy ráérek akkor is elkezdeni ha már terhes vagyok, mert kb a második szuri után már van hatása! Főleg, hogy nálam középidős vetélések vannak!

Tudom ám, hogy tök összefüggéstelenül írok, ezért megprobálom újra, sorrendbe rakva! :lol:

Szóval a tavalyi vetélés óta nem fürdök csak tusolok, azóta nincs folyás meg ilyesmi! Én ennek tudom be, de lehet, hogy a kapirgálásnak is van hozzá köze, nem tom! Doki szerint nagyon nehéz eset vagyok, mert nálam kizárólag terhesen lépnek fel ezek a gyulladások, aminek szinte semmi jele sincs csak jelen van! Tök véletlenül derült ki ez is! 12 hetes uh-on voltam, mikor mondta a szonográfus, hogy bevérzést lát a méhlepényen! Hüvelyi uh volt és mikor kivette a micsodát tele volt barna trutyival, kapásból mondta, hogy ez a bevérzéstől van, de ne izguljak már ebböl nagy baj nem lehet, mert kifejlödött a lepény! Pihenjek sokat! Még aznap visszamentem dokihoz, akinek elmondtam, hogy mit láttak és milyen tüneteim vannak! Megvizsgált, megnézte a barnaságot, kapásból mondta, hogy a barna izé nem a bevérzéstől van, hanem van egy nagyon csúnya gyulladásom! Ha nem ilyen lekiismeretes, figyelmes dokim van soha nem derül ez ki! Mert állítom az elöző dokim rávágta volna, hogy ja, igen ez attól van, majd elmúlik!Olyan kuppal tudott csak kikezelni, amit terhesen nem lehet használni, csak nagyon indokolt esetben! Pont ezért akarok Gynevacozni, de az elöbb leírtak miatt felesleges elöbb elkezdeni! főleg, hogy nálunk nem hipp-hopp jön a baba és mire babás lennék, lehet kezdhetném elölről!

Tényleg Reni! Lassan rajtad a topic szeme! :lol:
Vendég
 


Még kb. 6 nap! :( Az még rengeteg idő.

Én megkaptam a Gynevacot!

Kép
breni
 
 


SZIASZTOK!

NEM TUDOK ALUDNI.:(
MA IS MÉRTEM A HŐM,MEGINT 36,8 LETT.ARRA GONDOLTAM,HOGY TUTI NEM JÓ A HŐMÉRŐM.MEGMÉRTEM EGY HIGANYOSSAL IS AZON 37 LETT.
NA MINDEGY.
UNATKOZOM. :?

Kép
breni
 
 


Reni!

Szerintem jó a 36,8, nem kell 37 felett lennie! Nekem babásan is ugrált 36,7 és 37 között! Egyébként szép a görbéd, egyértelmüen látszik a pé! :wink:
Vendég
 


Jó reggelt!
Merre vagytok?Mindenki pihen?

Kép

Kép
breni
 
 


Jósteszt

Kép

Kép
breni
 
 


Breni :D nagyon drukkolok +++++++++++++++++++++++++

Kép
gaby25
 
 


Breeeniiii! Szorítok ezerrel! :lol:
tapedli
 
 


Köszi csajok!Olyan rendik vagytok!De tényleg eléggé izgulok!Gondolom ez látszik,mert elég sokat írok. :oops:

Tapedli!Nem sokára mentek nyaralni!!!! :wink:

Kép
breni
 
 


Reni!

Jó lenne ha működne ez a jósteszt! Ha neked bejön én felvásárlok egy raklapnyit! :lol:
Vendég
 


Grönland!
Csináltam a 25.napon is azon eléggé halványka csík volt,a 27.en elég szép.Nem?Ma visszament a hőm 36,8-ra.De nem adom fel,mert lement.

Kép
breni
 
 


Breni,

mikor csinálsz rendes tesztet? Szerintem ha a jósteszt már jelez valamit, akkor egy nagyobb érzékenységű már tutira csíkos lenne. :D Aaaaaannnnyira izgulok! :D
Bizony nyaralunk, ráadásul egy nappal előbb megyünk, mert felhívtam a szállásadót és van szabad hely :D Így pénteken már a tengerben lubickolunk :lol: Akkor lesz a 13. cn, remélem a pé-m is arra a napra időzíti magát :D A múlt hónapban a Ferty a 14. napra tette és előtte két nappal volt az LH tesztem pozitív.
Mindenesetre tegnap délután még negatív volt, szóval meglátjuk :D

T
tapedli
 
 


Reni!

A hővel nem kell annyira foglalkozni! Írtam már, hogy nekem terhesen is ugrált! Én nagyon szorítok nektek! Meg hát ahogy látod, itt mindenki veled van! Mikor esedékes a teszt?
Vendég
 


Nem tudom mikor csinálok tesztet.Van itthon kettő is :wink:

Tapedli!Na tök jó hogy nyaralás közben lesz péd.Jó ásztasd ki magad a sós vízbe aztán tessék ráugrani apára.

Kép
breni
 
 


Te kis huncut! :lol: Én nem tartok tesztet itthon, tuti ellőném idő előtt! :lol: Meg nekem soha nem hozott szerencsét ha a raktárkészletből használtam! Mindig a friss volt a befutó! :lol:

Tapi!

Jó pihit és szaporodást nektek! :lol:
Vendég
 


Grönland!
Én sem most vettem,csak nem használtam fel őket.

Kép
breni
 
 


én most "vettem" Zölditől Gaby közreműködésével a Hőmésrős topicból 10 hcg tesztet...hát nem tom meddig tart majd :D
Sajnos én is nehezen tudok ellenállni, ha tudom, hogy van itthon :lol:
tapedli
 
 


Na most jó nagy hülyeséget írtam, mert most mondja apa, hogy rendelt nekem 10 db lh és 2 db terhes tesztet! Úgy látszik ő sokkal pozitívabban áll a dolgokhoz! :lol:
Vendég
 


Breni!

Mi újság? Tegnap ill. ma csináltál lh-t? Mit mond? Úgy drukkolok, hogy sikerüljön! Hőd?

Lányok, nálam is van itthon lh teszt is meg terhes teszt is, biztos ami biztos. Elég erős idegzetem van, szóval nem félek használni őket! :lol: :lol:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Most csináltam 5 perce LH tesztet,de semmi nem látszik,vagyis van 2.csík,de gyengécske. :(

Íme a görbém

Kép

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: