Új privát üzeneted érkezett!

Koszi csajok! :oops:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Csajok!

A növéremnek szüksége lenne egy bébiőrre,tudna valaki nekem egyet eladni?Nem baj,ha használt is.Előre is köszönöm!Másfél éves a kiscsaj,akinek kellene,ugyhogy nem kell valami szpécire gondolni,elég csak a szimpla babaőr. :roll: [/color][/b]


KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


MEgvolt az utolsó felkészítő. Nagyon érdekes volt. Megint :D
Borsika veled meg jó volt találkozni :D Nagyon cuki csomagokkal dolgozol :lol:
Sokkal jobb így, h tudjuk, h mire számítsunk, és mikro mit kell nagyjából tenni, mint mikor vki bemegy szülni, és a portástól kell még azt is megkérdeznie h hova is menjen. Anyum is mondta, h régen mekkor segítség lett volna neki is egy ilyen, ahol elmondják, h mit hogyan, hol, mikor stb. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát tényleg jó volt a felkészitő?
Enn:Ti megnéztétek a videot?
mi igen szerintem jó dolog ,hogy igy is lehetett látni.

Megjöttek tegnap a babaholmik holnap apával állitjuk fel a kiságyat, mert ma ment dolgozni és csak holnap jön haza! :?


Borsika nem láttalak tegnap pedig figyeltelek! :?

Olyant szeretnék kérdezni ti hátha tudtok segiteni,hogy táppénzen vagyok és 6 hét van hátra,hogy ilyenkor már valami anyaságira át lehet váltani igy nem táppénzt kapnák már !Vagy valami!
Ti tudtok valamit ,vagy csak majd szülés után lehet váltani ?


Kép
mogyoland
 
 


Mogyoland, én úgy tudom, hogy 4 héttel a szülés előtt... De a technikai hátterét nem tudom. Szerintem beszélj a háziorvosoddal...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mogyo, mi is megnéztük. Nagyon hasznos volt. A sima szülés kevésbé volt hentesmunka.
Én is táppénzen vagyok a veszélyeztetettség miatt. Nekem azt tanácsolták már többen, h addig maradjak, amig nem szülök. Amikor viszont bemegyek a kórházba, azt jelentsem a házidokinak, és attól kezdve nincs csak a tp. Ez azért jó, mert akkor szülés után több ideig kapod a jobb pénzt. (amit ugye 6hónapig kapsz). A dokim tanácsolta ezt főleg.
Én ugye pedagógus vagyok, a nyáron visszamehettem volna a tp-ről. De nem tettem, mert így a nyári szabadságom is csúsztatódik, és amikor majd vissza akarok menni dolgozni, azt még ki tudom venni, a többi szabimmal.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Mutattak tegnap egy olyan babát, aki aznap előtte pár órával született. A Márta mondta, h előkészítős baba :D Az anyukájának épp jönnie kellett volna az utolsó felkészítőre, de a baby úgy gondolta, h megszületik :lol: De az összes babuci nagyon édes volt. A kedvencem a "jóllakott napközis" Ádámka asszem 4600g :) És h mekkora sérója volt majdnem mindnek :D

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Köszi csajok!

Hát mi is meglepődtünk mikor mondta a Márta ,hogy előkésztiős baba! :D
Nekünk is megmutatott egy pár babót és mind nagyhajú volt és fekete szökét nem is láttam közöttük! :P

Ja tényleg az jó nagy baba volt 4600grammos és melette meg 2300g-os volt tök picike volt hozzá képest! :lol: De majd utoléri.



Kép
mogyoland
 
 


timcike:klassz a házatok!!! 8)
mogyoland
 
 


Timcike, tényelg nagyon szuper!!!

Mogyo, titeket is bevittek egy babás 2ágyasba??? Csodálkoztam, h rátörünk valakire. Bár tuti megbeszélte vele. De akkor is.
Viszont még mindig nem tiszta pár dolog. Ez egy sima 2 ágyas babás volt. De írtátok, h van, amihez saját vizesblokk is tartozik. Most akkor van olyan vagy nincs?
Bocs, h ennyit értetlenkedek, csak szeretnék tisztán látni. :roll:
Mogyo, most nézem, h te kb 1 hónappal vagy előttem. Majd meglátogathatlak, ha épp akkor megyünk vmi vizsgálatra, amikor te már bent babázol???? :wink:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Persze nyugodtan!
Én konkrétan azt meg sem néztem,hogy van-e vizesblokk!
Nekem egy ismerősöm kétágyas szobában feküdt most bent együdül volt a szobában !
Mondta ,hogy mindenféleképpen ilyen szobába menjek ha nem érzed olyan jól magad akkor felszolsz és nem hozzák le a babát neked vagy ha szólsz szivesen segitenek bármiben akár 10 percenként!
Nem tudom hogy mi legyen még mindig gondolkodok rajta! :oops:



Kép
mogyoland
 
 


Koszonom!Mar alig varom bekoltozzunk. :oops: :wink:

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Latom nagyon aktiva vagytok,mindenhol reszt vesztek apici pocaklakoval,mint mi.Nagyon hejes,csak igy tovabb.Mar nincs sok hatra.Lehet egyutt lesztek a szuloszoban,meg a korterembe utana.

KépKép

Kép

Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Timcike!
Klassz a ház! Gratula!

Falevél!
Te jó ég!!! Mekkorának mérték ezt a kis Tündért! Nem csodálom, hogy megijedtél! :-)

Lányok!
Végre teszek fel fotót! Igaz, ezen mi is rajta vagyunk, nemcsak a Pici! :-) Meg a gyerekszoba egy részlete. :-)))
Kép

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!

A férjem mondta, hogy feltétlenül írjam oda, hogy Ő a repülőnapon égett meg, pont a fénykép elkészülte előtt! :-))))))))))))))))))) Ez van. :-)))

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi nagyon klassz a kép. Szépek vagytok így 3asban :D És ami a szobából látszik az is aranyos.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Pálfinoémi: helyesek vagytok! Jó látni ilyen örömtől ragyogó kismamát!

Most már lenyugodtam a súly miatt( csak elsőre volt meglepő a dolog), a lényeg hogy szépen fejlődjön a baba és ez legyen a legkisebb gondom, hogy már 3 kiló feletti. Egyébként azt mondták, hogy az UH súlybecslésnél kb. fél kilót tévedhetnek.

Manófalvi:
Te pénteken mész NST-re ugye? Majd számolj ám be hogy milyen volt!!!

Én 20-án megyek újra... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Potykamanó: veletek mi van?

B.lin?

Mandula?

Várjuk ám a babafotókat! Olyan jó nézegetni őket!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Noemi-olyan bluzikad van,h.a foton meg nem mondanam neked,h.te kismama vagy,ha nem lenne ott a vonalzod. :lol:
Nagyon hejesek vagytok! :wink:


KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Köszönjük szépen a dícsérő szavakat! :-)))

Timcike!
Azért nincs nagy hasam, mert a cukordiéta miatt összesen csak 5 kilót híztam. :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Hú, tiszta jól kezdődik a nap! A 2007 szeptemberi babavárók topikban 3 kisbaba megszületett... :D

Ez olyan izgi!!!!!! Én mikor szülök??????????????

Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sikerult lekicsinyiteni egy par uj kepet,de nagyon benan egyeseket.Nem baj,a lenyeg latszik. :lol: :wink: 8) Pussz nektek!

KépKép
Kép
Kép
Kép
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


sziasztok!

Timcike:nagyon aranyos ez a kiskrapek! 8)

Noémi:tényleg klasszak vagytok együtt!És ennyiből is látszik,hogy szép a babaszoba! :D

Falevél:ne izgulj nemsokára mi is babázhatunk! :P


MA egyébként nem volt áramunk most jött vissza :cry:
Így unatkoztam és most jöttem haza leléptem anyukámékhoz mert pont szabin vannak apuval!




Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Na végre ma megyünk vásárlási körútra!!! 8)
Férjem most ér rá és Apu is szabin van igy ő lesz a taxis!
Szeretnék minden fontosabb dolgot megvenni meg ami nagyobb mint pl:matrac.

Na majd jelentkezem.


Kép
mogyoland
 
 


Mogyoland: jó vásárlást!

Manófalvi: veled mi van? régen írtál...

Tegnap egész nap és éjjel is jóslófájásaim voltak (menstruációszerű fájás és pocakkeményedés)... sajnos nem erősödtek és nem volt rendszeres, ezért gondolom, hogy jósló...
A férjemet is sikerült jól beizzítani...

Manófalvi, Pálfinoémi, Mogyoland: nektek volt már ilyen?

Szép napot mindenkinek!

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Nekem tegnap délelőtt volt némi jóslófájásom. De nem volt túlzottan vészes.

Már nagyon várom, hogy kint legyen a Picikénk! :-)


Mogyo!
Hogy sikerült a vásárlás?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 



Koszi monyo. :wink:
Huuuuu csajok,ha en tudtam volna ezt hamarabb.Kepzeljetek,anyos vett neki egy hintat,hat...hangjat se lehet hallani,egesz nap csak ulne benne.Most is bementem a szobaba,hat Uram las csodat,alszik. :lol: Igy tobb szabad idom van,es tudom csinalni nyugodtan a dolgomat.Ajanlom melegen az ujdonsult anyukaknak,vagy,akik anyukak lesznek.Csodalatos. :wink:
Teszek fol rolla kepet.




Kép Kép Kép
KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hatalmas hírem van: :D

:D Hajnali 3-kor megszületett Sára baba 50 cm és 3200 gramm

Nagyon nagy gratula itt is.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Falevél! Hatalmas nagy gratula a pici lányhoz! Sok örömet, egészséget és tejecskét kívánok!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Adri

Kép
Kép
mandula82
 
 


Akkor most folytatom.

Ennn! Köszönjük a friss hírt! Nemsokára a Te kisbabád születését jelenti majd be így valaki. :wink:

Timci!
Még mindig nagyon formás a kispasid! :D Nagyon jól néz ki a hinta, és elég elgondolkodtató amit írtál. Lehet Ádinak is kellene egy?! Mert mostanában állandóan visít, ha lerakjuk. Sajnos nem tud egyedül elleni negyed órát sem. :(

Noémi!
Lehet, hogy nem várat már sokat magára a Picikéd, ha neked is vannak fájásaid! Drukkolok, hogy így legyen! :D Nagyon jó a kép, szépek vagytok hármasban! :)

Mogyoland, neked meg jó tekergést! :)

Velünk semmi nem történik mostanában. Ádi kis lusta, ezért mostanság nem fordul hasra, viszont csak a hordozóban marad meg -persze ott sem sokáig-, mert onnan mindent lát. Sokat vigyorog, már csak attól néha, hogyha ránézünk, meg elkezdett visítozni is (általában jókedvében műveli). Szóval édi. Rakok majd fel friss képet, csak előbb még fel kell a gépre tenni.

Mindenkinek jó pocakosodást, és babázást! :)


Adri

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Hú ez nagyszerű hir !
Nagyon sok boldogságot kivánok Sárababához!
Erőt és egészséget az egész családnak!

Lányok igy majd hallunk infot a szülésről!

Na a vásárlás sem volt egyszerű de azért már sok mindent megvettünk.Most éppen az előszobánkat metlakiztatjuk utánna festés pakolás és végre a babaholmik is a helyükre kerülhetnek és moshatom meg vasalhatom őket csak Babókám is kibirja még azt az időt. :lol:

Ma meg buli lesz mert ma lesz tartva Anyukáméknál a szülinapom!
Tegnap is voltunk meg ma is meg holnap is!Még jó hogy birom szusszal! :oops:

Valamit nem tudtok ,hogy simán vagy császárral lett meg Sára baba?
Akkor nem véletlenül voltak jóslófájások és apa sem véletlenül izgult! :P


Kép
mogyoland
 
 


Nem tudom, h milyen szülés volt, de az anyatanyás láyok páran tervezik, h meglátogatják ( elvileg szerdáig lesz bent Falevél), és akkor majd ha van vmi, megírom ide is :)
Én pont csütörtökön megyek le kecskemétre, addigra már pont nem leszenk bent.
Mogyó, aztán majd érted izgulhatunk!!!! :wink:
(majd priviben megírhatnád a számod, én is az enyém, és ha vmi van, akkor sms :wink: )

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Falevel,mi is gratulalunk,mar olyan kivancsi vagyok a babodra.Legyszi aztan tegyel fol kepeket.

Mandula,szerintem megeri. :wink:


KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Noémi, jól néz ki a kis család! :) :)És nagyon klassz a babaszoba hangulata, amit így abból a néhány dologból következtetni lehet.

Falevél, izgulsz már????
Én még nem, talán azért sem, mert az NST-n semmit nem mutatott a gép. Mocorgott rendesen a baba, deaz alsó görbén alig volt kisebb kilengés. Bár nem értek hozzá, de azért gondolom, hogy még odébb lesz a szülés, hisz csak 1 hét múlva kell visszamenni.
Még 20-án is csinálnak NST-t??????
Jóslófájás: valamelyik nap egészen a combom közepéig éreztem a fájás(oka)t, addig sugárzott ki. Elég kellemetlen volt... :( De azon kívül semmi. Keményedik, meg feszül rendesen a pocakom, és néha nekem is görcsölget odalenn, de még semmi rendszerességet nem vettem rajta észre.
Most olvasom, hogy közben megszületett SÁRA BABA!!!! NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK NEKTEK! VÁRJUK A HÍREKET, ÉS SOK TEJCIT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hihetetlen! Nagyon örülök Nektek!!!!!!!!!!! :D :D :D :D

Mogyoland, sikerült bevásárolni?

Timcike, nagyon édes Atticy! És a hintás tippet elraktározom... Még jól jöhet!

Mandula, várjuk a képeket! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Manó! Most látom, már Te is a finisben vagy?! :shock: :D Nagyon drukkolok neked is!

Timci, neked elhiszem! :wink: Ja, és tegnap nem írtam, hogy gyönyörű házatok lesz! Gratula hozzá! Ha pedig holnap nem írnék, akkor előre is: Isten éltessen sokáig születésnapod alkalmából!

Mogyo!
Téged is éltessen nagyon sokáig! :D Milyen volt a buli? Neked aztán van energiád! :shock: (Nekem a végén állandóan aludhatnékom volt.)

Itt van néhány kép Ádibébiről:

Kép

Kép

Kép

Kép Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Ádi baba is gyönyörű!!! :D


Hát klassz volt a mai nap.Apukáméktól kaptam egy rattan kagylófotel már régóta szerettem volna egyet.A babó is el lesz benne!Igaz Timcike :wink:


Apától kaptam egy nagy tortát tűzijátékkal marcipán cicával és 25 szál gyergyával.Egy muffin recept könyvet meg 2-szer 12db-os szilikonos muffinformát(azt is régóta szeretem volna)Meg persze rengeteg szép virágot!
Jó nap volt a mai! :)

Szeptember elején tartjuk anyu szülinapját már azon izgulnak,hogy addig még itthon legyek!Hát ha nem akkor csak lesz igazi meglepi nekik. 8)

Hát a vásárlással haladtunk de azért van még mit venni!

Igaz én is sokat tudnék aludni na de ne félj bepótolom mikor van szabad10 percem is :oops:





Kép
mogyoland
 
 


Koszonom a koszontot!Mandula gyonyoru lett Adibaba,neki is mekkora szemei vannak,hihetetlen. :lol: Nagyon aranyos kis pasi,neked is bajod lesz a nokkel,latom. :lol: 8) Latom Adika is forog almaba.Atticy reggelre 180 fokot fordul,meg jo,h.van fejvedo nektek is.

mogyo=nagyon szuper lesz,hidd el.En csak abba etetem a kis Atticy-t.Mar mikor az olembe veszem es megyunk a fotel fele,mar taja a kis szajat es eszik uresbe. :lol:

mano-koszi.Latom nagyon be vagy indulva a babavarassal.He he.Hamarosan te is mamuci leszel,es foghatod a kacsodba a kis csopseget. :wink:


KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike!!!

Nagyonnagyon sok boldog születésnapot Neked!!! (Most fogyott le a pénz a telómról, sms-t nem tudtam küldeni...bocs...:( )
Mizujs?:)

Kép
Kép
encu
 
 


encu-koszi szepen.Semmi erdekes,majd megyunk ki egyet valamerre,most foz Attila.A kicsi meg alszik. :wink: Ti?Merre eveztek majd?

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Hát igen, már mi is a finishben vagyunk... :D De már nagyon várom, hogy magamhoz ölelhessem a picit, és megpillantsam... :D

Mandula, nagyon aranyos Ádi baba! Édes, ahogy szinte keresztbe fordult az ágyon... Milyen pózokat vesznek fel..????? :wink:

További szép napot mindenkinek!

Manófalvi

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!


Hát Apának megmutattam ezt a hintát és már eldöntötte ,hogy ő is vesz ilyent a babának! :lol:

Manofalvi:hát már neked sincs sok időd hátra!
Falevél is kérdezte pont a múlthéten,hogy mikor babázhatunk már és tessék! 8)

Nemsokára már én jövők! :shock: Milyen gyorsan telik az idő!


Kép
mogyoland
 
 


sziasztok!

Timcike: véltlenül nem-e tudod,hogy hol vette anyósod a hintát és azt ,hogy kb. mennyi volt?




Kép
mogyoland
 
 


Mogyo, Fisher Price cuccokat a www.arzuhanas.com oldalon érdemes rendelni. Most ha a börzéig rendeled, akkor ingyenes a szállítás ( már ha ott veszed át) és kapsz belépőt is bónusz a börzére. Én is kinéztem már pár dolgot, de egyenlőre nem vesszük meg, mert most nincs rá keret. Én egy másik hintát/rezgős pihiszéket, ill játszószőnyeget akarok onnan.
A corában is kapni ezt az akváriumos hintát, de szerintem nagyobb bababoltokban is.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


ti hallotatok vagy valaki használt homeopátiás készitményt szülés alatt?
Hármat olvastam:

Arnica Montana 9 cha: sérülés,seb,véraláfutás,vérömleny,mütéti beavatkozások

Staphysagria 9 cha : metszett sérülés fájdalmának enyhitésére, sebgyógyulás gyors gyógyitására

Calendula 5ch : sebfertőtlenités, fájdalom csillapitó


Kb:300-400 ft

Állítólag ezektől hamarabb gyógyul a gátseb gyólyok és ezeket kell felhelyezni.Babaneten olvastam valahol egy csaj irta, hogy sokkal hamarabb gyógyult tőle.könnyebb volt átvészelni ezt az időszakot.



Kép
mogyoland
 
 


mogyo-anyosom csak kifizette.Hiszen O az USA-ban van.En rendeltem a vatera.hu-n.Es postakoltseggel egyutt kerult 27586 Ft-ba.

KépKép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Mogyo, a brendonban 39900Ft. http://www.brendon.hu/ProductSearch/bro ... 81&empty=1

az arzhanason 23.373Ft http://www.arzuhanas.com/Babygear-Kat873.html?cpg=2

a homeos bogyókról én is hallottam, olvastam, de nem tudok olyat, aki használta is.
Szülés előtt a málnalevél teát szokták elkelzdeni inni. Az is hasznos.
már bocs, h idemásolom, de hátha vkit érdekel
Málnalevél tea:

--MÁLNALEVÉLTEA:A mélnalevélből készült teát évszázadok óta a női termékenységet fokozó szerként fogyasztják. A hiedelem szerint erősebbé és feszesebbé teszi a méh izmait, a vajúdás alatt pedig segíti a méhösszehúzódásokat. Ha a kismama a terhesség utolsó pár hetében rendszeresen issza ezt a teát, csökkenhet a szüléskor oly gyakran fellépő súlyos vérzés kockázata, rövidülhet a szülési fájdalmak ideje, sőt még maga a szülés is könnyebbé válhat.A terhesség korai szakaszában azonban nem szabad inni belőle, minthogy egyes nőknél serkenti a méhösszehúzódásokat, s ezzel könnyen vetélést okozhat.
A málnalevéltea csillapítja a menstruációs görcsöket, ha a havi vérzés kezdete előtt néhány napon át fogyasztják.
Csecsemők és kisgyermekek esetében is alkalmazható olyan általános emésztési panaszok kezelésére, mint renyhe bélműködés, a hasmenés és a székrekedés. Enyhe vérzéscsillapító hatásának köszönhetően szájvízként is használható. A málnalevél tea jó még cukorbajra, vese és hólyagbántalmak ellen, izzasztó hatása is van, valamint számos teakeverék összetevõ része. De meghûléses betegségre használható a szárított málnalevél és bogyó fõzet is.
Ajánlatos, a szülés elõtti hetekben napi két csésze /max.1l/ teát elfogyasztani (a 38. héttől) Egy csésze teához egy kanál szárított málnalevelet teszünk, leöntjük forrásban lévő vízzel és tíz percig letakarjuk. (Beszerezhező patikákban és gyógynövényszaküzletekben)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Nem tudja valaki, h pontosan hánytól van a betegkapu, és a terhesgondozó nyitva??? Csütörtökön mennénk reggel, de jó lenne, ha már akár 8előtt kinyitnának. Vagy tuti mind2 8tól van?
A vv-t tudom, h már 7től, de ugye kell beutaló. :?

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Hát kell a vérvételre beutaló amit tudok biztosan az az hogy betegkapu 7-órától van!
Terhesgondozó????Az lehet,hogy csak 8 órától!

Ultrahangon voltál mostanában?
mogyoland
 
 


Nem, oda is most megyek. Ezért kell a gondozóban először beutaló a vv-hez, és az uh-hoz. Utána meg be kell mégis csekkolni, mert a vizsgálat miatt a szülészetre fel kell vetetni magam.
Nem tudjátok, ilyenkor veszik a sztreptococus szűrést? A védőnöm már 1 hónapja kiírta, h kell.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Még1 kérdés: Szerintetek lehet enni a vv előtt?? Vagy biztos ami tuti, inkább utána egyek majd. Elvileg a 32.heti nem olyasmi vv mint az elején, vagy mint a cukros, de azért lehet, h nem kellene???

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?