Új privát üzeneted érkezett!

Jim: Én tudom, hogy a kos nem túl jó terészetű ember, de az életben biztos, hogy megálja a helyét, nem úgy mint a halak jegyében szülöttek, mert azok csak uszkálnak a vízben!

Egyébként én is oroszlán vagyok, tegnap volt a szülinapom, a férjem rák a fiam bika a lányom pedig ikrek, tehát egymás után következünk. Szerintem nem kéne megszakítani.

Kos - Bika - Ikrek - Rák - Oroszlán.

És ami fontos mindenki szülinapjában benne van a bűvös hármas, sőt a pocaklakóéba is benne lesz mert 03. hóban fog születni.

Lili: 05.23.
Marci: 05.03.
Apa: 07.03.
Én: 08.13
Pocaklakó: 03.2......


Tök jó, nem?

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Beuska!
Boldog szülinapot! :D

Nállunk én nyilas vagyok, fiam oroszlán. Mi vagyunk a tűz jegyűek.
Férjem rák, lányom vízöntő, ők a víz jegyűek.
Halak viz jegy szerintem, kos pedig a harmadik tűz jegy. Szóval valamelyik csapatba beleillik a babó is. :D

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka: Köszönöm szépen!
Szerintem neked valószínű, hogy halak jegyében fog születni, ahogy nézem 14-re vagy kiírva, ha túlhordod, akkor vagy határon. Előző két gyermekedet időre szüled?
Én a kos jegyébe vagyok kiírva 21-re, de minden lehet. Igaz a fiamat 1 héttel túlhordtam, a lányom meg 2 nappal hamarabb szültem meg, mert az egyéves kisfiamat emelgettem a csúszdára. (Megrepedt a magzatburok.)

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 

 
 

Beuska: boldog szülinapot!!!!

Én nyilas vagyok, a férjem is az. A volt férjem is az volt, meg a tesóm is az :shock:

A nagymamám amúgy pont márc. 21-én született :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Voltam genetikai UH-n és minden rendben van! Kb 44 mm az egész gyerek, de a has átmérője 50 mm :) Rám hasonlít :lol: !

Nagyon megnyugtató volt látni, hallani a szívverését, de amúgy átvágásnak tartom. A következő vérvétel szept. 18-án lesz és ha az pozitív, akkor mehet az ember még a magzatvízvételre. Így aztán egy hamar nem fog semmi kiderülni az egészből...

És ami engem a legjobban felháborított, amikor ott ülsz és várod, hogy végre láthasd, akkor kötelező végighallgatni egy tájékoztatót a genetikai betegségekről, majd elmondják, hogy a magyar egészségügyben a magzatvízvételre 2 hetet várni kell az eredményre pedig újabb 4-t. Ők ezt lelkiismereti okokból nem hagyhatták, így összefogtak a Telki magánkórházzal és 2 nap alatt van eredmény, csak az egséz 170 eFt-ba kerül. Ha ezt sokallod, akkor a második vérvételnél befizethetsz 10 eFt-t a szolidaritási alapba és ha pozitív az eredményed, akkor ezért a 10-sért meg fogják neked csinálni.

Nekem ez annyira erőltetetten az üdülési jogok eladására hasonlított, hogy gondolkodtam rajta, visítva kirohanok...

De amúgy a UH-s doki nagyon rendes és alapos volt, lett róla 3D-s is meg tudjuk minden egyes méretét, úgyhogy ezekkel nem volt baj.

Délután megyek a nőgyógyászhoz is, ezt a hetet az orvosoknál töltöm...

Vizsgálatok: voltam vérvétel, vizeleten, toxoplazmán, körzetinél meg UH-n, nekem is csak a fogorvos van hátra. Azzal meg úgy voltam, hogy majd a 12. hét után, addig úgysem tud fájdalomcsillapítót adni...

Na, most már szabad a pálya, hogy elmondjam a szüleimnek, csaldátagjaimnak meg a tágabb munkahelyemnek. Holnap megyek vissza dolgozni, van para rendesen...

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


eszterxx: Holvoltál genetikai UH?

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Jim: Bocsi, csak most látom, köszönöm szépen! Nagyon arnyosak vagytok!

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


B.... már helyesen sem tudok írni. BOCSI!!!!

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


eszterxx: Lehet akkor délután összefutunk a dokinál :wink:
Vendég
 


Azt hiszem clarissa kérdezte múltkor, hogyan járok Pécsre. Sajna minden héten, mert a bírósági végzésben az áll, az anya tartózkodási helyen van az átadás. És az még Pécs :roll: A volt férjem hiába pénzes, fel nem jönne a gyerekért, így én viszem-hozom. Havi 40 ezer a vonatjegyem és persze nem fizeti ki. Lesznek vele még szép köreim, mert nem egyezett bele, hogy felköltözzünk. Bonyolult, hosszú és szomorú történet, úgyhogy nem is térek ki rá :cry:
Vendég
 


Beuska, boldog szülinapot!

Melinda! a dokidtól rákérdeztél a hátranyúló méheddel kapcsolatos dolgokra? Kíváncsi vagyok, hogy más doki mit mond erről a témáról!?

Jim, gondolom nem egyszerű így élni, hogy utaznod kell Pest és Pécs között, de gondolom a fiadért teszed, így remélem nem teherként éled meg!

Eszter, gondolom megnyugtató volt látni, illetve hallani! :lol:

Kép
tand
 
 


SZiasztok!

Beuska, boldog szülinapot utólag is.

Én halak jegyű vagyok :lol: :lol: :shock:
Kicsit túl emotinális, de megállok lábamon az életben. Igaz a halak elején vagyok, közelebb a vízöntőhöz.
Péter fiam nyilas,,,húúúú. Nem egyszerű eset, de lehet hogy ez személyfüggő, mert izgalmas habitusa van a gyereknek :D

Én jobban örülnék neki ha halak gyerekem lenne, mint kos.
Szeretem őket, kos a férjem, apám is, de nincs náluk konokabb ember a földön :P

Jim, én kérdeztem, hogy hogy van nálad ez a Pécsre menetel mindig! Szomorú, hogy ilyen zsugori az exférjed.
Vendég
 


szia Kacika!

már csak két nap és mész UH-ra ugye? drukkolok továbbra is nektek :lol:
majd ha jobban leszel, egyszer találkozhatnánk :lol:

Jim, az én exférjem se kutya, de úgy látom még ezt is lehet fölözni...és ha nem viszed akkor nem látják egymást? és ezt Milán miatt teszed, vagy kötelező, mert az engedélye nélkül költöztél? megáll az eszem mik vannak :? sajnálom :?

Eszter! miért tartod átverésnek a szívhangot? a magzatvízvizsgálat hátránya valóban az, hogy később végzik 16-18 héten és az eredmény 4 hét, ezzel szemben a méhlepénybiopsziát a 14-15 héten végzik és 2 hét múlva van eredmény...sok helyen azt írják, hogy az utóbbinál 1% a vetélés esélye, de sokan meg cáfolják, hogy a nagyobb terhességben végzett szúrás veszélyesebb...nekem lepénybiopsziám volt, és igaz én ott dolgozom, már aznap tudtam, hogy egészséges kisfiunk lesz...de két hét az eredmény...nekem azért kellett, mert elmúltam 35, gondolom Te még nem vagy annyi, és nyugi minden rendben lesz a vérvételen :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Sziasztok!

Olvasgattalak titeket és látom, már mind ismeritek egymást, de azért szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet. :)
Magamról annyit, hogy 29 éves vagyok, és van egy 19 hónapos kislányom, Alexa. Jövő március közepére várjuk a Kistesót.
Egy kicsit izgulok, mert a 6 hetes UH-n még nem látszott a baba szíve. Visszahívtak két hét múlva, de nem kaptam időpontot, csak szeptember elejére, amikor már 12 hetes leszek. De azért remélem, minden rendben a van!
Mindenkinek boldog babavárást!
Vendég
 


Sziasztok!

A Czeizel féle Magzati Diagnosztikai Központban, a Bolgárkerék utcában (Örsnél).

Amúgy azt hiszem, nem biztos, hogy igazam van, mert szakmailag tényleg jónak, csak onnantól, hogy valakitől kiszolgáltatott helyzetben próbálnak még pénzt szerezni, nekem nem hiteles az egész...

Jimm: sajna nem fogunk összefutni, mert én délután 3-ra megyek. Illetve már indulnom is kell, pedig most mekkorát tudnák aludni!

Majd drukkolok a te dokilátogatásodhoz nagyon, utána írj mindenképpen!!!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


áh, már én sem tudok írni. Szóval "jónak tűnnek..." és tudnék nem tudnák... brrrrrrrrrrr.... nem is értem, mi történt...

Kiszazsu!

Üdv közöttünk, kicsit sem késtél el, mi is csak levelezésből ismerjük egymást egy-másfél hónapja! Viszont nagyon-nagyon jó hasonló helyzetben lévő emberekkel megosztani az örömeinket, félelmeinket!

Ja, és már 11 hét két naposak vagyunk az UH nagyság szerint, lassan sikerül átcsúszni februárra :? azért ha a végén mégis az lenne, akkor is maradnék itt veletek!!!!

Na, megyek megsülni a városba

Sziasztok

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Sziasztok!

Jim!
Ahhoz, hogy te máshová költözzél engedély kell? Én bizti elköltöznék és mivel a te otthonod az átadási hely hát jöjjön az apja oda ért ahol laksz. De szerintem legjobb ha nem is jön. Azt a pillanatot várom amikor az én volt férjem azt mondja, hogy nem jön többé a gyerekekért vagy a srácaim mondják, hogy nem mennek többé hozzá.

Üdv az újaknak!

Eszter jó megsülést!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Szia Vörösbegy, igen csütörtökön doki. Kicsi kezdek izgulni.
Szerencsére megbeszéltem a mamával, hogy vigyáz Petire, így a férjem is jönni tud velem, ez megnyugtat kicsit.

Feltétlen megírom mi volt.
Persze talizhatunk, nekem mostanában elég sűrű, aztán szept. 1-én esküvőbe megyek, utána viszont úgy tűnik csend lesz, akkor szinte bármikor jó, majd egyeztetünk, oké?
Vendég
 


Én is akarok talizni én is Kecskeméti vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klarissza!
Te is kecskeméti vagy! jaj de jó, már 4-en leszünk, a januári topicban is van egy kecskeméti kismami!
feltétlen összehozunk egy találkozót még pocakosan!
Ne izgulj Kacika, bár tudom, könnyű ezt mondani, de biztosan minden ok lesz! :lol:

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Kecskemétiek!!
Ez nem ééééééér!

Na kik is laknak Bp-en és környékén???? :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pestiek is jöhetnek, nincs messzi :lol:
egyébként valaki próbálta már a HIppet? bevált?

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Hali!

Az én nagyfiam is oroszlán...hát igaza van Jim-nek,nem egyszerű eset!!! :?A kicsi meg Kos...hát az se egy sima ügy!! :lol: Valszeg a pici is kos lesz mert 22-re vagyok kiírva.

Kacika!

Pont egy naposak vagyunk és még egy napon megyünk vizsgálatra is...mert képzeld én is csütörtökön megyek. :lol: Velm is jön a férjem,az tök nyugtató.Én is para :?

Hányinger továbbra is,szüntelen....... :(

Beuska4

Boldog szülinapot :wink: :lol:

Üdv.az új csapattagnak :D

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!
Most délután egész jól felpörgött a topik. Mi egész délután sulicucc vadászaton voltunk. Hulla fáradt vagyok. Ma még a füvet is le akarom nyírni.... Inkább holnap...

Kiszazsu! Üdvözöllek köztünk. Én is úgy jártam mint te. 30-ára akartam időpontot kérni, de már televolt minden időpont. Azt tanácsolta az időpontos néni, hogy azért mennyek oda rendelés elejére, és biztos fogad az orvos. A 12 heti uh-ról jó lenne nem lekésni, előtte mindenképpen akarok orvoshoz menni. Meg, ha a munkahelyemen azt akarják, hogy szept 1-től ne dolgozzak, akkor igazolást kell addigra szereznem.

Beuska!
Még simán a kos jegy is bejágyszik. Az uh-n egy héttel kissebbnek látszott a baba. 9 hetesen 8 hetes mérete volt Eszerint márc 21 a szülés napja, bár ezt, így nem mondta kiaz orvos. Mindkét gyerekemnél így volt. Az első uh-n egy héttel kisebbek voltak. Egy héttel később is születtek.
Jim! Látom neked se egyszerű az életed....
:(

Én XVII. kerületi vagyok. Szerintem mindenki a város másik részén lakik, aki pesti.

Én ma rendeltem meg a Hipp Natalt. REmélem tudnak hozni!

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Már én is összevissza kalimpálok a billentyűkön! :twisted:
Bejágyszik=bejátszik stb....

Pumperka

Kép
Kép
Kép
pumperka
 
 


Pumperka!

Mire megszületik a gyerek, ha minden jól megy, én is XVII. kerületi leszek :P ! Addigra át kell ugyan alakítani a házat, mert én csak akkor költözöm oda, de remélem, sikerülni fog.

Jimm.nak lassan elő kell kerülnie a dokitól, hacsak nem folytatódik a nagy késés ott tovább. Én ma elmentem ugyan, de egy óra után feladtam és hazajöttem, kértem inkább időpontot jövő hétre. Ma úgyis láttam már a Kismanót, így hátha jövő héten is megnézzük...

Ja, és már tudjuk a nevét, ha fiú, akkor Márton, ha lány, akkor Orsolya.

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


U(gy látszik ma mindenki félreüti a betűket, billentyűket.

Mindenkinek:
Köszönöm a szülinapi köszöntést.

Jim: Hát nem lehet könnyű. Főleg az ingázás!

Üdv. az újaknak!

Eszterxx: Mi volt a dokinál? Ha van UH. -od rakd fel, mi is szeretnénk látni!

Lányok(Budapestiek!): Tényleg jó ötlet a tali.
Én a mai napig a főiskolai barátnőkkel havonta összefutunk.(Csajbuli, mindenkinek van gyereke) Egy e-mail és már találkozunk is. Nyáron a törzshely a Liszt Ferenc tér, Oktogon. Szóval a belváros még annak is közel van aki negyon kint lakik. Általában este felé van a randi, mert akkor már a férjek otthon vannak és tudnak vigyázni a gyerekekre!

MIT SZÓLNÁTOK HA MI IS ÖSSZE FUTNÁNK? ADDIG AMÍG JÓ AZ IDŐ?

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Én már csak röhögök magamon!

"U(gy látszik ma mindenki félreüti a betűket, billentyűket. "

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Sziasztok!

Beuska,
én is így utólag boldog szülinapot kívánok! :)

Kiszazsu,
üdv köztünk!

Úgy látszik Dunaújvárosban szokás ez a korai vércukorszintmérés, mert látom, senki se ment rajtam kívül. A 28. héten kell mennem a 2. vércukorterhelésre, és egyben ez lesz az utolsó a terhességem alatt. Nem vagyok egyedüli eset, a kismami barátnőm is kétszer volt.

Ma vittem vissza az összes leletet a házidokihoz, aki megcsinálta a belgyógyászati vizsgálatot (Hasonlóan Pumperkához nekem is megmérte a vérnyomásom, meghallgatta a mellkasomat meg a hátamat, és megnyomkodta a hasamat. Azt mondta, hogy még nem érzi a babát, mert még pici.), és kielemezte az eredményeket, minden rendben van. :Đ

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Beuska, ez hihetetlen :lol: !

Holnap bescannelem a képet, bár leginkább semmi nem látszik rajta, de azért hátha több szem többet lát... Kaptunk dvd-t is, azon legalább ki lehet venni őt! Nem baj, majd a legközelebbinél remélem, már baba formája lesz.

Ja, és 0.7 mm a tarkóredő, ami 3 mm-ig normális, van orrnyergünk is, meg minden.

És utólag is, de nagyon boldog szülinapot!

A tali pedig nagyon jó ötlet!!!

Sziasztok,

Eszter

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Eszter,
grat az UH-hoz, kíváncsian várom, hogy feltedd a képet! :)
Örülök, hogy a tarkóredő nagysága is, meg az orrnyereg is rendben van!!! :D

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Melinda: Mi gyakran járunk Dunaújvárosba, mert az apósomék ott laknak. Ha gondolod találkozhatunk. Merre felé laktok? Apósomék a belvárosban laknak a Színháznál!

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Nem ér, hogy ti tudtok talizni, aki meg egyedül van valamelyik környéken az meg csak irigykedni tud! :cry:

Kép
tand
 
 


Panny, asszem te 3 nappal "idősebb" vagy, de mit számít az a pár nap :lol: A csüt, és a többi stimmt! :lol:

ROhanok fürdetni :)
Vendég
 


Visszakerestem a táblázatban, Tand, te fogsz Fehérváron szülni, nem? Fehérvártól sem Dunaújváros, sem Budapest nincs messze, nem tudsz valamikor eljönni? Majd olyankorra tesszük, amikor mindenkinek a legjobb és a lehető legtöbben össze tudunk jönni!

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Eszterxx: Szerintem is jó ötlet. Talán a hétvége erre a legjobb megoldás, hogy a vidékiek is jelen tudjanak lenni!

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Jé, oké, Beus, majd megdumcsizzuk valamikorra a talit, meg akkor tényleg egy közöset kéne szervezni, ott, ami mindenkinek kb. ugyanakkora távolságra van.

De jó lesz! :D

Igen, szerintem is hétvégén kéne majd talizni.

Ja, mi a város szélén lakunk, ahogy bejöttök a 6-os útról a vasútállomás felől. A házunkkal majdnem szemben van egy körforgó és egy OMV kút. A kertváros nem tudom, mennyit mond neked, ott lakunk.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Örülnék neki, ha tényleg olyan időpontot választanátok, hogy én is el tudjak menni! Én teljesen mobil vagyok! :lol:

Kép
tand
 
 


Tand,
olyan időpontot választunk, ami mindenkinek jó és kész. :) Nehogymár ne tudjon valamelyikőnk eljönni, az rossz lenne.

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Igaza van Melindának! Nekem meg az jutott eszembe, hogy hova tűnt Lexus? Arra emlékszem, hogy nyaralni ment, de olyan, mintha évezredekkel ezelőtt történt volna...

És megnéztem a papíron, akit esetleg érdekel, a www.downszures.hu -n voltunk, ami a Czeizel féle vizsgálat, de ott minden részletesen le van írva.

Sziasztok,

Eszter

Ui: Drukkoljatok, mert holnap visszamegyek dolgozni 3 hét után és most fogom elmondani egy csomó embernek... azért van ám para rendesen...ráadásul apucival ugyanott dolgozunk, csak nem tudják, hogy együtt vagyunk... hát, lesznek szép szájtátások, meg részemről elvörösödések is, az biztos...

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Ja, azt még írni akartam a horoszkóp témával kapcsolatban, hogy nem gondoltam, hogy halak lesz a babánk, földjegynek képzeltem el, de így sikerült. Két halak embert ismerek, az egyik fiú, a másik lány. A lánnyal nagyon jól kijövök, tudja mit akar az élettől, befolyásolható, az igaz, de eléri, amit maga elé kitűzött. A fiú elég labilis érzelmileg, és sokáig nem találta a helyét az életben, de most talán úgy néz ki, hogy megtalálta a számítását.

Férjem rák jegyű, tuti jól kifognak jönni a vizes jegyek. Én szűz jegyű vagyok, majd fogom a fejem néha, ha véletlenül beszólok valamelyiknek, nem győzöm majd az érzékeny lelküket kiengesztelni. :roll:

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Ejha, Eszter! Akkor nem semmi napod lesz! Szorítok, hogy jól fogadják a bejelentéseid. :wink:

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Eszter,
mióta vagytok együtt a pároddal, hogy még nem tudnak bent rólatok? Bocsi, ha túl indiszkrét vagyok. :oops:

Melinda

Kép
melinda80
 
 


Egyáltalán nem vagy indiszkrét, ha titoknak tartanám, fel sem hoztam volna a témát :P ! Ahogy így számolom, lassan 10 hónapja... mostanában úgyis mindent hetekben számolok, akkor 40 hét :lol: nahát, hogy ez milyen ismerős szám :roll: !
Elmondhattuk volna, csak úgy gondolom, hogy a munkahelyre pont nem tartozik. A barátaim tudják, de azt, hogy a munkatársak ezek csámcsogjanak, valahogy nem akartam. Nagy köztünk a korkülönbség is (20 év), én vezető-féleség vagyok, a fene sem akarta, hogy erről pletykáljanak.

Meg alapban, halál zavarban leszek, amikor elmondom a többieknek, hogy miért voltam betegállományban, mert eddig mindenki úgy tudta, hogy egyedül vagyok :o !

Mondjuk az osztályomnak már mondtam betegállomány előtt (az előzményhez hozzá tartozik, hogy a főnökömnek elmondtam július 23-án, ő annyira rosszul fogadta, hogy egy hétig görcsöltem miatta, ezért is irattam ki magam), a kollegáim tök aranyosak voltak, nagyon jól fogadták és szemtúl szembe meg sem kérdezték, hogy ki az apuka...

A főnöknőm meg csak 21-én jön vissza a szabijából, van benn még három nyugodt napom, hogy utána mi lesz... mielőtt elmentem volna, közölte, hogy mire ivsszajövök, találjam ki, hogy rendesen szeretnék-e dolgozni (eddig napi 16-18 órákat dolgoztam, amit most nem bírok) vagy végig kiiratom magam. Hisz meg kell tanulnom, hogy a cég érdekei előrébb valóak... no comment... egy hármoéves gyerek anyukája egyébként...

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Találtam közben egy baba horoszkópot is...

http://www.bebilap.hu/horoszkop/halak.htm

Kép

KépKép
eszterxx
 
 


Eszter, furcsa a főnököd hozzá-állása a gyerekvállaláshoz. Arra azért kíváncsi lennék, hogy amikor ő volt terhes, akkor milyen fogadtatása volt a munkahelyén. Azért ne parázz, majd lesz valahogy! Mindig a saját érdekeidet nézd, és most ne azzal törődj, hogy a cégnek mi az érdeke! Egyébként hogy tudtátok ilyen sokáig eltitkolni a pároddal, hogy egy pár vagytok?
Azért nem vagy semmi, hogy ilyen rövid ismeretség után gyermeket vállaltok! Elismerésem! Mi már lassan egymás mellett öregedünk meg, és még most is gondolkodtunk, hogy időben jönne most egy gyerek (bár nem a kapcsolatunk nem elég biztos, hanem inkább a felelősségérzetünk megvan-e hozzá?)

Kép
tand
 
 


Lányok, annyit írtatok, hogy alig bírtam elolvasni!!!
Nemrég értem haza, merrt a férjem munkahelyére is kellett menni a doki után. 17:10-re mentem a dokihoz, de 18-kor jutottam be. Nagyon szimpi volt, úgyhogy Eszternek örök hála :wink: Képet nagy izgalmamban nem kértem :? 13 mm, jól mozgott, szívhang OK, a papírra azt írta a méretek alapján 8+1 hét. Amúgy betöltött 7. hét a mensi alapján. Szóval nagyon happy vagyok :D

Igen lányok, sajna nem egyszerű az életem, pláne ha tudnátok miken mentem keresztül az elmúlt egy évben. És sajna még nincs vége. Könyvet lehetne róla írni.

Jóéjt!!!
Vendég
 


Melinda:
Nem nagyon szoktunk arra járni! Akkor megyünk , ha atejdepóba megyünk finos sajtkrémért. Nyami...

Eszterxx:
Mi is hamar bevállaltuk a gyerekeket, és még is együtt vagyunk. Szerintem nem az idő számit, hanem, hogy mennyire szeretitek egymást, mennyire ragaszkodtok egymáshoz, illetve mennyire tudtok alkalmazkodni a másikhoz. Elviselni a rigojáit stb....
Nekünk nagyon sok ismerősünk elvált, sajnos már gyerekek is voltak. Mindig az volt bennem, amikor találkoztunk velük, milyen kiegyensúlyozott család, milyen jól megvannak, bezzeg mi!!! És mi lett a vége, ők elváltak mi pedig együtt vagyunk. Van egy barátnőm aki a férjével soha nem veszekedett, vitatkozott, soha egy hangos szó nem volt köztük. Most válnak, van egy kislányuk.

Jim: Nagyon örülök a szívhangnak, akkor most 7 vagy 8 hetes vagy?


Mára ennyit, sziasztok.

Beuska

Kép
Kép
Kép
beuska75
 
 


Tényleg sokat írtatok :wink:

Kacika!

Bocs elnéztem...de azért tényleg egy napon megyünk dokihoz.Ja,mostmár tudom,Évivel vagyok egy napos.

A tali jó ötlet,van kocsim úgyhogy én is mobil vagyok,főleg a Pesti helyszínhez. :lol:

Eszter!!

Majd gondolunk rád hogy zökkenőmentes legyen a melóhelyi bejelentés :)
A főnököd pedig saját magáról állított ki szegénységi bizonyítványt,főleg úgy hogy már neki is van gyereke.... :(

Egyébként én a férjemtől 3 évvel vagyok idősebb,hát ne tudd meg sokan teljesen megbotránkoztak hogy a nő idősebb egy kapcsolatban.ja és az első találkozásunkor összeköltöztünk,persze mindenki azt mondta hogy nem lesz ez tartós kapcsolat,de mi tudtuk hogy egymásnak vagyunk rendelve,és így is lett...ennek már 8 éve :lol: Szóval ezzel csak azt akartam mondani ,hogy senki nem számít,hogy ki mit mond,csak a szíved a fontos!!!!

Jó éjt!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok Mamikák,

csak bejelenkezem. Tényleg hihetetlen aktívak vagytok, nem is értem ennyi gyerkőc mellett, hogy jut időtök fórumozni :lol:
Úgy látszik még az időtöket is jobban osztjátok be, mint én akinek még egy sincs. Hiába ezt a rendszerességet még tanulnom kell. :roll:
Tök késő van és holnap hajnalban vérvételre kellene mennem.
Volt már valaki az Istvánban vérvételen?
Ez hogy van, nem tudja valaki mikor van meg az eredmény? :?:
és hogy az kihez kerül ?:?:

ui.Sztem is jó lenne a tali! :D Mondjuk vicces lesz, hogy a "szélrózsa minden irányából" hogyan keveredünk egy helyre! :shock:
norco
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?