Új privát üzeneted érkezett!

Aha,ismerem.:)

Kép
breni
 
 


Angi81

Köszönöm!
Most egy kicsit bizakodóbb vagyok:)
Párom most volt konzultáción, és minden egyéb lelete tök jó volt, szóval a doki bizakodó a biopsziával kapcsolatban!
Ő azt javasolta, hogy, ha én készen állok, akkor időzítsék a leszívást, és a biopsziát egy napra, hogy még fagyasztani se kelljen a kis lurkókat, ha ott vannak! Már pedig ott vannak:) Mert én azt akarom:)
Szóval most én jövök, de sajnos sikerült egy bárányhimlőssel (tudtomon kívül) egy helyre keveredni, így most övsömöröm van, ezért egy hónappal eltolták a hormon vizsgálataimat is:(


Lenne egy kérdésem: az átjárhatósági vizsgálatot mindig a hormon vizsgálatokat követő hónapban csinálják, vagy mehet abban a hónapban is, amikor a vérvételek?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpi!

Sok okos, tapasztalt leányzó van a ma megin megjött-be, probálkozz be, biztos segitenek! :lol: Szerintem lehet, de ez az orvoslás olyan bonyolult, hogy mindennek meg van a maga rendje stb!

Bumi!

Akkor neked sem kopogtat, csak úgy rád ront! :lol: Ezt úgy utálom! Még bizakodva ébredsz aztán hipp-hopp elönt.... :evil:
Vendég
 

 
 

Grönland!

Azért előtte 1-2 nappal már fáj a pocim, és amikor megjön, akkor nagyon erős, éles fájdalommal jár. De való igaz, hogy a hőm nem árulkodik.

Törpehzs!
Sajna, neked nem tudok segíteni, mert még nem volt átjárhatóságim. De a többiek biztos segítenek.

Egyébként biztos ami biztos tegnap csináltam egy tesztet, és természetesen - lett.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Törpehzs!

Igazán segíteni nem tudok,csak annyit tudok,hogy nekem lapar alatt nézték meg hogy átjárható vagyok és a 3. vérvétel után,egyből volt a laparom.De itt nem a hormont nézték,hanem egy egyszerű vérvétel volt.Nekem teljesen rendben volt a hormonom akkor,azt tudom.
Bár nálunk meg van egyből a hormon eredmény,nem kell napokat-heteket várni,hála.

Kép
breni
 
 


Köszönöm!
Akkor majd megpróbálom felhívni őket, hogy ilyenkor mi van?
Mert így veszítek egy hónapot:(

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Bumi!

Az igazság az, hogy ezek lehetnek terhes tünetek is, ugyanis nekem minden terhességnél ez volt! Ezért szemét dolog, hogy így kibabrál velünk a hő! Na, de majd egyszer beintünk annak a rühesnek, el is mehet jó messzire, úgy 10 hónapra! :lol:
Vendég
 


Törpehzs!
Gyere ha sikerült elérned a dokid.

Mai hőm

Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Breni: szerintem most egyértelműen megvolt e péd! :) Látom igyekeztetek is elkapni!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Igyekeztünk,remélem legalább 1 spermácska volt aki nagyon akart élni és sikerült magát befúrnia.:)

Érzel vmit?

Kép
breni
 
 


Nem is tudom. A cickóim fájnak. Fáj a pocim is. Meg tegnap egy boltban voltunk, és megszédültem, ki kellett mennem a friss levegőre. Ezek után csináltam egy tesztet, természetesen - lett.
Most várom a pirit.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ilyenkor már szokott ilyen tüneteid lenni?

Kép
breni
 
 


Pocifájáson kívül semmi tünetem nem szokott lenni. Ezért is teszteltem tegnap. Gondoltam most hátha... De úgy néz ki, hogy nem. Persze biztos csak piri néne érkezésekor lesz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bár én már attól is boldog lennék, ha tudnám, hogy a "nagy találkozás" megvolt, csak valami egyéb szólt közbe.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Hát igen,mert akkor tudnád hogy sikerül,csak éppen valami nem stimmelt.
De azért az is egy nagy lelki teher.:(

Kép
breni
 
 


Hát igen. De mindenképp jó volna tudni, hogy képesek vagyunk rá.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Ne akard megtudni! Persze, hogy képesek vagytok rá! Soha nem tudnád igazán feldolgozni!
Vendég
 


Szia Grönland!

Értem én. Persze, hogy feldolgozhatatlan.
De az is rossz, ha nem is jutsz el odáig.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Valahol megértelek és ugye a betük nem igazán tudják visszaadni azt amit érzünk! Értem én, hogy mire akarsz kilyukadni csak olyan furán jött ki!

Nekem már volt részem ebben is, abban is! Vártam is rengeteget babára és veszítettem is jó párat! Szóval semmivel sem könnyebb feldolgozni egy 8 hetes baba elvesztését, mint egy 18 vagy 19 hetesét! És neked sem lenne könnyebb 4-5 hetesen! Soha nem tudnád igazán feldolgozni! Számolnád, hogy most ennyi és annyi idős lenne és mikor meglátsz egy hasonló koru kis csöppséget, jön a kérdés, vajon az enyém is ilyen édes kis pofa lenne? Ez valami szörnyű! Így utólag azt mondom, hogy bő két évet elvett az életemből a gyász, a semmiért való szenvedés és inkább soha ne sikerült volna összehoznunk az elvesztett babákat! Kinek jó ez? Hisz csak a szenvedésről és a gyászról szól az egész! És mivel mindendegyikben volt részem, határozottan merem állítani, hogy a vetélés nekem mindig jobban fájt, mint maga a szülés, pedig az sem volt leányálom!
Vendég
 


Grönland!

Biztos igazad van. Igazság szerint a vetélést sem szeretném kipróbálni!
És bízom benne, hogy előbb, vagy utóbb, de elsz kisbabánk!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Abban biztos vagyok! Tudom, hogy reményt adna, hogy végre sikerült, de adna mást is, a bizonytalanságot, hogy nem-e fordul elő mégegyszer!

Bíznod kell benne, hogy sikerül és én azt vallom, hogy igenis akarni kell, mert nekünk igazából csak ez maradt! Erősen küzdeni! Ha másképp nem megy orvosi segítséggel, de lesz baba! Nálatok is, nálunk is!

Nem nagyon van időm visszaolvasni! elárulod, hogy nálatok mi a gond és, hogy mióta probálkoztok?
Vendég
 


Februárban műtötték a férjemet herevisszér-tágulata volt.
Június végén voltunk kontrollon, és javult ugyan, de nem eleget. Ezért az orvos,egy csomó gyógyszert írt fel neki. Ezeket beszedte. Augusztus végén kell visszamenni. A műtét után egy kis hydrokelét látott az orvos, ami azóta sem szívósott fel. Műtét előtt mondta is, hogy ilyen lehet, mert a férjemnek nagyfokú volt a varicokele. És lehet, hogy a hydrokelét is műteni kell. Majd az orvos megmondja.
Még mielőtt kiderült a férjemmel a gond engem is kivizsgáltak. Minden jel arra utal, hogy velem minden OK. Átjárhatóságim nem volt, mert az orvos azt mondta, hogy előbb jön a férj kivizsgálása, és csak utána ez a "drasztikusabb" beavatkozás.
Egyébként már több mint 2 éve próbálkozunk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Az a két év már elég hosszú idő és kezdem megérteni,hogy miért vagy türelmetlen! Persze azokat is megértem, akik csak 2 hónapja probálkoznak, mert akik igazán akarják a babát és nem sikerül összehozniuk, mindenegyes nap örökkévalóságnak tűnik!

Mi novemberbe megyünk vissza dokihoz, de már előre félek! Félek, hogy ahelyett, hogy javult volna romlott! Párom fura dolgokat vesz észre, persze én is, de azzal biztatom, hogy nem volt még ilyen műtétje, nem tudhatja, hogy mivel jár, ne izguljon! Valami megvastagodott érszerűség van a zacsi azon oldalán ahol műtötték! Nem tudom, hogy ez normális-e! Akkor is ott volt mikor varratszedésre ment, nem mondott rá a doki semmit! Bízom benne, hogy ha valami rendellenesség lenne, szólt volna!

Nálatok sincs vége a megprobáltatásnak a műtéttel! Milyen volt párod eredménye a műtét elött? Nálunk 2 millió volt és a doki nem látott benne mozgót, megmutatta férjemnek, ő látott benne kettőt! Aztán következő hónapban már terhes is voltam! Szóval ennyivel is sikerülhet! Igaz, hogy megutaztattuk és sokat vártunk a dokira, meg meleg is volt, de nem lehetett sokkal több! Én mindenkinek ajánlom a gyertyaállást és a tuszkolást! Nem kellemes és egyáltalán nem romantikus, azt sem tudom, hogy van-e köze a sikerességhez, de csakis ajánlani tudom!
Vendég
 


jujj, mi az a tuszkolás? :shock:
Én most minden ilyen furcsaságtól rosszul vagyok, mert épp a fogorvostól jövök. :( Az éppenséggel tömött és nem tuszkolt, de nem volt romantikus az tuti :roll:
tapedli
 
 


Tapi!

Nem oda kell tuszkolni! :lol:

Hát, nekem doktor bácsi azt mondta, hogy az együttlét után tegyek kispárnát a popom alá és a kifolyt anyagot a párom gyömöszölje be! Szóval kettős élvezet! :lol:
Vendég
 


Jaaa! Én ezt úgy ismerem, hogy a lényeg, hogy a lányoknak később legyen jó, a srácoknak pedig hosszan, kitartóan kell munkálkodniuk ameddig kell :D Így már világos :lol:
tapedli
 
 


Igen Tapi, az is egy elmélet, hogy a férfi győzzön! :lol: Szerintem ezzel sokszor nincs probléma! :lol:

Mindent ki kell probálni és majd mi is gyártjuk az elméleteket, hogy kinek, hogy jött össze! :lol:

Nagyon várom már az élménybeszámolókat! :lol:
Vendég
 


Én aludni szoktam utána fel sem kelek,csak fekve felöltözöm és alszok is.Na nem mindig csak pé körül.

Nagyon érdekes a görbém.
Szerintetek ez normális?

Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Sajna ma reggel megérkezett piri néne. :(

Mind1, majd a köv. ciklus a miénk lesz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi! :(
breni
 
 


Sziasztok
mostanában ritkán jövök ide :oops: hozzám még nem kopogott piri, vasárnapra vártam :roll: persze volt már olyan hogy 32. nap jött meg, májusban

Breni
az nem baj ha szép egyenletesen fenn van a hőd :wink:

Bumi
:( csúnya pirije

Kép
gaby25
 
 


Gaby!
Valami tünet?

Jó lenne ha fent is maradna a hőm.

Kép
breni
 
 


Remélem másnak összejön ez a hónap!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!
Sikerült beszélni a dokival!
Pénteken mehetek 24.napira, és ha minden ok, akkor szept elején megcsinálják az átjárhatóságit is :mrgreen:

Annyira jó, hogy nem kell még egy hónapot várni:)

:shock: micsoda praktikák... bár mi is próbálkoztunk szinte mindennel (még gyertyában is álltam.., úgy még ki sem folyt:), amíg ki nem derült, hogy hiába minden trükk:(

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Bumi!

Sajnálom! :(

Gaby!

Te olyan vagy, de olyan...... Hogy a fenébe bírod? És, hogy a fenébe teheted ezt velünk, he? :lol: Tesztet akarok és nem pénteken, mert nekem akkor jön meg! :lol:

Reni!

Szép a hőd! Vagy nem ilyen szokott lenni?

Törpi!

Ez nekem is sokszor eszembe jut, hogy lehet feleslegesen gyertyázok! Főleg, hogy másnap nagyon fáj a derekem! Öreg vagyok már na! :lol:
Vendég
 


Na elmesélek vmit.
Van egy bnőm akinek volt egy abortusza nagyon fiatalon attól a fiútól aki most a férje.Kb.10 éve vannak együtt.A lány most 30 éves.Na szóval 6 éve próbálkoztak 3 lombikon és 6 inszemen vannak túl.Amikor azt mondták, hogy elég volt és nem csinálják tovább.A férje elment Pestre dolgozni hetente 1 szer jár haza és képzeljétek a lány 15 hetes terhes.Spontán sikerült nekik úgy hogy heti egy szexxel,ja és akkor az egyszer maradt fekve és aludt reggelig.
Nekem ez ad erőt!!!

Grönland!
Egy görbém van eddig.Ez lesz a 2.Az első máshogy néz ki.

Kép
breni
 
 


Sztori: pár perce keresem a szemüvegem, kérdezem párom, hol van, nem látta? mondja nem. Odamegyek, nézek rá, és rájövök élesen látok, mondom neki miért nem szólsz hogy rajtam van? erre röhög, és azt mondja, terrhes vagy :lol:
terhesség= elhülyülés? vagy mi? :lol:

Kép
gaby25
 
 


Igen Gaby! A terhesség, elhülyüléssel jár! :lol: Én márcsak tudom, mikor a párom a hütőben találta meg a cigit, meg ilyenek! :lol:

Reni!

Nekem meg saját tapasztalat ad erőt! Ott is voltak gondok a férfinél? Lehet, hogy ott az abortusz kavart be! A görbénél a lényeg, hogy legyen kiugrás és maradjon fent! Neked mindkettő meg volt! Szoritok! :wink:
Vendég
 


Grönland
de gondolom ez már előrehaladottabb állapotban volt :lol:

Kép
gaby25
 
 


Persze Gaby, úgy mensi tájt! :lol: Az én párom is mondta, hogy terhes vagyok, visszakapta, hogy hülye, csak megjön! Erre pár nap múlva én voltam a hülye, hogy ugye megmondtam! :lol: Szivesen lennék megint olyan hülye! :lol:
Vendég
 


jelentem 1-2 pötty már volt reggel. Tudtam én, hogy mikor kezdek hinni benne, és még képes is vagyok meghülyülni az ügy érdekében :lol: , akkor piri előmerészkedik, :? Hétfőn még bizti álítottam hogy nem jöhetett össze, de tegnapra már nem voltam bizti, erre tessék :evil:

Kép
gaby25
 
 


affrancba Gaby! Pedig már titokban én is annyira bíztam :(
Talán az új állás miatt most jobb lesz így, de nagyon bíztató volt a helyzet.
De egyszercsak úgyis elmegy piri a fenébe! :)
tapedli
 
 


Gaby! :cry:

Kép
breni
 
 


Reni!

Hol vezeted a hődet? A fertyn már nem tok regisztrálni! Ti, hogy csináljátok, ha lejárt a regisztrációtok?
Vendég
 


Grönland!
Én a www.wunschkinder.hu - n vezetem.Itt még nem járt le a regisztrációm.Egyszer bejelentkeztem,azóta bent vagyok,nem szoktam kijelentkezni.Szerintem ez is jó.

El se hiszitek hogy ma is 36,8 volt a hőm reggel.

Kép
breni
 
 


Bumi!
Szerinted mikor érdemes jóstesztet csinálni?

Kép
breni
 
 


Reni!

Köszi szépen! Megalkottam amit nem kellett volna.... Na, majd a következő hónapban!
Vendég
 


Grönland!
Ezt nem értem!
breni
 
 


Ja, a görbémről irogálok éppen! :lol:
Vendég
 


Megmuti?
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: