Új privát üzeneted érkezett!

Szia :)
breni
 
 


Szerintetek lehet ilyenkor méregtelenítő teát inni?Vagyis befolyásolja a pét vagy az azt követő esetleges beágyazódást?

Lehet hülye kérdés,de fontos lenne!

Kép
breni
 
 


Reni!

Én nem tom sajna!

Bumi!

Ezt a gyulladást hogy érted pontosan? Műtét után? Mert páromnak rendesen bedurrantak a golyói! Doki szerint ez ezzel jár és ne is menjen apjuk a szomszédasszonynak mutogatni, mert pár nap és lemegy! :lol: Le is ment, de most megijedtem picit, mert ugye a doki is csak ember! Jujjjjjjj...........
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Köszi a gyors válaszokat, aranyosak vagytok :P

Törpe :)

Ne keseredj el, mert mindig van megoldás!! Én hiszem, hogy a gondolatnak teremtő ereje van és igyekszem mindig pozitívan gondolkodni. Hidd el, hogy rengeteget segít. Én pl. tudom, hogy lesz gyerekünk és azt is hiszem, hogy spontán. Bár az erdmények nem ezt mutatják, de ettől még történhet csoda és fog is :P Szóval, fő az optimizmus :D

Breni :)

Én is szoktam Lh tesztet csinálni, szerintem jók. Úgy tűnik nekem, hogy mostanság van a pé, szóval mindent bele 8)

Még valami eszembe jutott. Tudtok vmit a Multi Macáról? Azt mondják, hogy jó.
Most viszont mennem kell, mert holnap utazunk nyaralni és még nem pakoltam be semmit :shock:

Mindenkinek szé és tartalmas estét kívánok... :lol: :lol: :wink: :wink: és persze mielőbbi babaesőt :P

20-a után jövök!

Angi
angi81
 
 


Sziasztok!
Valaki tudna segíteni?Ma kétszer mértem hőt egyszer fél 6-kor 36,7-et,utána egy óra mély alvás után megint,vagyis fél 7-kor 36,9-et.Melyiket jelöljen a görbén?
Én azt gondoltam hogy ma reggel már lent lesz a hőm,de nem így lett.Nagyon kiváncsi vagyok lemegy e egyáltalán.

Tegnapi LH tesztem megint pozitív.

Kép

Kép
breni
 
 


Szia Breni,

ha az LH teszt pozitív, az csak azt jelenti, hogy az LH hormon szinted kiugrott. Ez kell ahhoz, hogy kiszabaduljon a petéd. De nem feltétlenül abban a pillanatban szabadul ki :D 24-36 órán belül. Így tehát ha két napja pozitív, akkor lehet, hogy csak második pozitív teszt után másfél nappal később szabadul ki. Viszont ez a teszt ami a mostani fotón van már szerintem nem pozitív. A teszt leírásában is benne van, h akkor pozitív, ha a T csík erősebb a C csíknál.
Tehát ha tegnap erős pozitív volt, talán holnap reggel lesz alacsonyabb a hőd :wink:
tapedli
 
 


ja de most látom, hogy a tegnapi teszt fotóját tetted fel... Tegnap reggel sem ment le a hőd?
tapedli
 
 


Tapedli!

Oké.Köszike,hogy ezt leírtad,mikor fogom én ezt megérteni. :shock:
Láttad a szerdai lh tesztemet?
Akkor szerinted ma csináljak még egy tesztet,vagy már nincs értelme,igaz?
breni
 
 


Hát nem

Kép
breni
 
 


Most megnéztem :D No az tuti pozitív volt! Szerintem már ne csinálj. Tegnap volt akció? :wink:
tapedli
 
 


hűha, már látom, hogy volt :oops: Szerintem ma sem kellene még kihagyni :wink:
tapedli
 
 


egyébként olyan is lehet, hogy ma délben szabadul ki, amit sem a ma reggelei, sem a holnap reggeli hőmérés nem mutat ki...
tapedli
 
 


Ma sem hagyjuk ki.:)Tuti ráugrok apára,már megbeszéltük.

Kép
breni
 
 


Nemsokára utaztok!!!
Hány napra mentek?Mivel?
Jártok még természetgyógyászhoz?Drága?

Kép
breni
 
 


1 hétre megyünk és már baromira várjuk :lol:
Igen járunk bizony! Tegnap is voltam este, mert az orrom belül viszketett kicsit (egyelőre ez volt az első allergiás tünetem), de adott homeobogyót és már alig érzem.
Most végre a ciklusom is olyan klasszul zajlik. Már jó ideje nagyon erősen szoktak fájni a melleim a pé-től és ez nem éppen jó. Olvastam, hogy ez az ösztrogen-progeszteron egyensúly felbomlásakor felborulásakor van. Gondolom nem működtem 100%-osan :roll:
De most valahogy minden más belül :D Egyébként nem olcsó :(
tapedli
 
 


Biztos jó lehet,csak nekem most nem nagyon van rá pénzem.:(
Nekem meg mostanában nem fájnak a melleim pé után,pedig sokat fájt nekem is.

Kép
breni
 
 


hát az jó ha nem fáj! :D van is pé-d rendesen :wink:
hát igen, a pénz sajnos sokszor közbeszól...hiába van szükségünk valamire, ha éppen nincs rávaló. Sajnos ez nekem is ismerős :(
tapedli
 
 


Remélem tényleg van,nem csak szívat a szervezetem.
Most például krémeket kellett vennem az arcomra.:(
El is ment egy csomó pénzem.

Kép
breni
 
 


pattik? vagy csak egy kis szépségápolás?
tapedli
 
 


Reni!

Én úgy tom, hogy ha már nega, akkor van pé, de a csajok biztos tudják a másikban! Épp azt akartam írni amit tapi, hogy nem kell várni a hőleesést, mert nem biztos, hogy reggel van pé-d! A hődből itélve túl vagy rajta, de majd a holnapi ad teljes képet! A lényeg, hogy ti mindent megtettetek. :lol:

Senki nem tudja ezt a bedurranos dolgot? Bumi! Hol vagy? Ne hagyj kétségek közt vergődni! Mást sem csinálok, mint apa micsodáját nézem, hogy nem-e sorvad! Normális vagyok? :lol:
Vendég
 


na szt hiszem a témával kapcsolatos összes lényegi kérdésre itt van válasz:
http://www.babafalva.hu/portal/modules. ... nt&sid=156
tapedli
 
 


jaj Grönand bocsi :oops: szóval az ovulációs témával kapcsolatban...sajnos a Te kérdésedhez nem tok hozzászólni :(
tapedli
 
 


Grönand=Grönland :oops: Bocsesz
tapedli
 
 


Ugyanmár tapi, én is letapiztalak!hehe
Vendég
 


Tapedli!
Pattik :(,sajna.

Na íme a hőm,szerintem elég síralmas

Kép

Kép
breni
 
 


Reni!

Jó ez a görbusz! Szerintem tegnap volt pé-d, de teljes képet majd a holnapi ad! Remélem elkaptátok! :wink:
Vendég
 


Köszi csajok,amiért ennyire velem vagytok!!!

Kép
breni
 
 


Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok,

nos az én "magasra ívelő" görbécském szépen lecsapott a víz alá :? Úgyhogy 1. cn :evil:
tapedli
 
 


Sajnálom Tapi! :(

Reni!

Na mit mondtam? :lol:
Vendég
 


Nincs gáz Gröni, most nem vagyok kiborulós fázisban :) A jövő hónapban majd célba találunk :wink:

Breni, ez nagyon bíztatóan néz ki! :D
tapedli
 
 


TAPEDLI!
SAJNÁLOM.DE ANNAK ÖRÜLÖK,HOGY NEM VAGY SZOMORÚ.FEL A FEJJEL,ÚGYIS LESZ BABÁD,NEKED IS ÉS MINDENKINEK!!!PUM-TUM.

GRÖNLAND!
TÉNYLEG MEGMONDTAD.ÜGYI VAGY!!!:)

Kép
breni
 
 


TAPI!
MEGMUTI AZÉRT A GÖRBÉD?

Kép
breni
 
 


Szia Breni,
megmutatnám, ha tudnám hogy a pitlibe kell lementeni :roll:
Én a ferti-n vezetem..
tapedli
 
 


Pontosabban mit töltesz fel, html kódot kell bemásolni, vagy képet?
tapedli
 
 


Reni!

Én mindenkiét eltalálom, csak az enyémet nem! :lol:

Most pl azt sem tudom hol is tartok pontosan! Azt tudom, hogy hányadik cn de, hogy volt-e pé-m azt nem! Nem baj, majd jövőhéten kiderül! Most én sem vagyok abban a kiborulós fázisban! Ki érti ezt? :lol:
Vendég
 


Kép

...remélem sikerült :P
tapedli
 
 


na itt van :D Szóval nagyon úgy tűnt, hogy volt benne szép esés, de a visszavelé magasodás nem elég lendületes...gondolom.
Egyébként egy pötty vér jött ki eddig viszont úgy görcsölk, ahogy már vagy 10 éve nem :shock: Eddig két No-Spa és egy Meristint van benn, de most is fáj :(
tapedli
 
 


Tapedli!

Én mindig a képet mentem el,lekicsinyitem és bemásolom.
De látom neked is sikerült.:)
Annyira nem értek a görbékhez,csak kiváncsi voltam a tiéd hogy néz ki.
breni
 
 


üdv mindenkinek, rég nem jártam itt... kicsit visszaolvasgattam, de nem volt elég időm. mi van Veletek? nem jött össze valakinek közben a baba? csakhogy valami biztatót is olvassak..-
nálam semmi új. második hónapja kapom a clostyt, eléggé rossz. sokat fáj a hasam, hol ekkor, hol akkor, hol itt, hol ott. elég sokat pánikolok, hogy jaj, mi lehet ez, de egyelőre minden rendben. sajnos UH-ra későn mentem, igy már csak a hűlt helye volt a tüszőknek, most meg a nyaralás miatt megint csak később tudok menni.
Szerintetetek lenne értelme a férjemnél egy kontorollnak? mondjuk nem tuodm rávenni egyelőre. csak nem tudom, hogy most, hogy nyár van, meg ilyenek, nem jobb-e egy kicsit a spermakép. a fáradság mennyire játszik be? amikor anno a vizsgálaton voltunk, elég nyűgös volt épp.
na várom a hireket Rólatok, sziasztok!! kokor
kokor
 
 


Kokor!
Merre jártál?
Nálunk például hogy nyár van nem lett jobb a spermakép,sőt rosszabb lett.Nálunk rosszul hat a nagy meleg a kiskatonánkra.:(
De azért elmehetne a párod kontrollra.Mikor volt utoljára?
Sajnos senki nem lett babás.De rajta vagyunk!!!!!!!!
Ugye csajok??????????? :wink:
Nálunk mostanában lesz megint egy havi closty szedés után spermavizsgálat.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Grönland: nem a műtét utáni hereduzzadást értem gyulladás alatt.
Mellékhere gyulladás stb...
Ha a férjed heréi duzzadtak, az majd elmúlik, ne aggódj!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként úgy tűnik, hogy ennek a hónapnak is lőttek.
Csináltam jóstesztet, de semmi... Most várom (Dehogy várom! De jön...) a pirit. És akkor új ciklus...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Megnyugtattál Bumi! :lol: Pár napig volt csak duzzadt a műtét után! Nagyjából ugyanolyan, mint volt, talán a zacsik feszesebbek picit! Lehet, hogy plasztikázták is közben? :lol:

Kokor!

Nálunk is inkább az ősz, tél jön be! Egyszer volt egy áprilisi baba.....

Ezért is bízok benne, hogy talán nem is olyan rossz az a spermakép, mert tavaly szeptember 1-én volt a vizsgálat, dög meleg volt, megutaztattuk a kiskatonákat és még vagy két órát vártunk a dokira!

Télig győzd meg párodat, szerintem akkor érdemesebb! Mi is novemberbe megyünk! Olyan hihetetlen nekem, hogy a férfiak nem akarnak belemenni egy ilyen vizsgálatba! Nem bántásból írom, tényleg! Nálunk párom első reakciója az volt, mikor szóbakerült egy újabb baba, hogy szerinte nála van a baj! Nem is kellett nyúznom, hogy menjen! Hisz nem a kiskatonáiért szeretem!

Tapi!

Jó nagyot zuhantál! :lol: Jó neked, hogy így előre beharangozza! Nekem még mensi napján is magas, van, hogy a következő nap is!
Vendég
 


Bumi!
Mi az a jósteszt?

Kép
breni
 
 


Szerintem nálunk is az ősz és a tél jön be.A nyári eredményünk sokkal rosszabb lett mint az őszi.De ezek szerint ezzel nem vagyunk egyedül.

Kép
breni
 
 


Egy esetleges terhesség kimutatásásra használhatunk lh tesztet. Mivel a két molekula rokon, így az lgh teszt reakcióba léphet a hcg-vel is. Ilyenkor úgy kell használni, hogy 8-9 dpo-n elkezded és minden nap csinálsz 1-et. Ha erősödik a csík , akkor lehet hogy baba van a dologban. Igaz csak kb 70%-os a megbízhatósága.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Grönland! nekem általában csak a 3-4 cilusnapon esik le a hőm.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Aha erre gondoltam én is,csak nem voltam benne biztos.
Te hol veszed az LH tesztet?

Kép
breni
 
 


Interneten rendelem a babatervezok.otthona.net-ről a shopból.
Ha 18 tesztet rendelsz, az postaköltséggel együtt 3000 Ft. Így nem sajnálom ellövöldözni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: