Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Eszter! Hihetetlen miken mentél keresztül megint! Mélységesen felháborít, hogy így bánnak egy kismamival, mikor az lenne a legfontosabb, hogy a legnagyobb odafigyelést kapjuk ebben az álapotban, hiszen egy új jövevénynek adunk majd életet. Nem értem, hogy ilyenkor az orvosok mit gondolnak, ha az ő feleségükkel történne meg mindez, meg már rég elfelejtették az orvosi esküjüket?! Nem térek magamhoz!

Erzsike! Nagyon szorítok neked, hogy minden rendben legyen! Tudom már ezt nem olvasod, de nagy-nagy kitartást!!! Épp tegnap gondoltam rá, hogy írok Neked (mert szemmel tartom ám a pocakosodásod) csak nem mertem írni, szóval azt akartam, hogy mikor nekem is már csak ennyi volt hátra nem is gondoltam volna, hogy 3-4 nap múlva a kezemben tartom a kisfiam. (pont 2 héttel hamarabb született a kiírtnál)

Lányok! Ha bementek hozzá biztassátok, hogy ne féljen a császártól, még akkor sem ha altatásban veszik ki. Nekem is altatásban vették ki Gergőt, mert sajnos nagyon sietni kellett mikor elment a magzatvíz, mert nem volt tiszta, ráadásul a szívhangja is leesett! Most csak arra kell gondolnia Erzsikének, hogy az a legfontosabb, hogy a se a babának és se neki ne legyen semmi baja!
Millió puszit küldök Neki!!!

Ági, Mesi! Gyönyörű babáknak adtatok életet! Nagyon nagy gratula és sok boldogságot a kis csemetékhez!

Nagyon aranyosak a nagyobb lurkók is!!!

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Elindultunk, de ha van Erzsikéről hír, légyszi küldjetek sms-t vagy hívjatok! Bármikor lehet hívni!
Titi, szerintem majd úgy is te fogsz jelentkezni, várom! Nagyon köszi!

Puszi Mindenkinek!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Erzsike
Tudom, hogy már nem olvasod, de nagyon szorítok!
Hidd el minden rendben lesz. Mindegy milyen úton születik meg a pici fiad, a lényeg, hogy ne legyen semmi baja.

Juci
Hú jó sűrű a programotok az elkövetkező időben.
Nem lesz egyszerű gondolom.
Jaj ezt a virágevést ne is említsd, ez nálunk is sláger. Képzeld ma mit vettem ki a szájából el sem fogod hinni, egy poloskát. Tök vígan rágcsálta, majd agyrohamot kaptam

Még jövök, most mennem kell.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

 
 

Na vagyok megint, csak Dávid folytonkitalál valamit, hogy miért ne aludjon.

Rimar
Sajnálom, ezt a pajzsmirigyes dolgot. remélem hamar kaosz időpontot és megmonják milyen gyógyi kell rá.
A képek szuperek, szép helyen jártatok. Már mi is voltunk igaz még a gyerekek születése előtt.

Koda
Nagyon jó utat nektek érezzétek jól magatokat!

Sziszi
Jó ötlet a tali és benne vagyok, kérdés csak az, hogy össze tudunk e hozni egy olyan időpontot ami a többségnek jó.
Már kíváncsi vagyok rátok , mert eddig csak képeken keresztül ismerunk titeket.:)

Mi végül holnap reggel indulunk, most fogok összepekolni, és valószínüleg csak 20-a után jövünk haza.
Próbálok onnan is jelentkezni, net az van csak időm nem mindig.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Semmi, de már én is megőrülök a várakozástól!

KépKép
titi_27
 
 


Én is itt vagyok, és már nagyon várom, hogy mi újság!!!??? :twisted: :twisted:
Szegényem, nehogy már neki simán menjen minden...!!
csné
 
 


Úgy látom mindenki feszülten várja a híreket Erzsikéről.
Én is azért jöttem, de látom még mindig semmi.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Juci
ezt találtam a növényedről.
A mérgezőek közé sorolja, de nem írja sem a hatóanyagot sem azt, hogy melyik része mérgező, levele, szára, virága vagy mi.
http://www.novenykatalogus.hu/mergezo_n ... 369&rfid=2
Kattints rá a Zamioculcas nemzettség névre és akkor kiadja a növényedet ,de nem ír róla semmit csak rendszertanilag besorolja.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Nemrég értünk haza anyukáméktól, és olvasom a rossz hírt.
Látom nem tudtok még semmit. Szegény Erzsike, úgy sajnálom. A lényeg, hogy ne legyen semmi bajuk.. Akkor tegnap már azért nem tudott menni.

Majd még jövök, remélem addigra jó hírekkel jöttök.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Nagy nehezen megszereztem Erzsike férjének a számát, de ne tudjátok meg, remélem, Erzsike nem szedi le a fejemet. Az iwiwen keresztül eljutottam egy számhoz, amiről azt hittem, a férjéé, vagy max a sógoráé, erre az apósáé volt, akit le is tegeztem az elején. Azt hittem, elsüllyedek!
De az anyósa már tudta, hogy kórházban van Erzsike, így megnyugszom, hogy nem tőlem tudták meg.

Próbáltam hívni a férjét, de ő sem veszi fel, biztosan a kórházban van.

Én annyira, de annyira aggódom lányok!!!

Ha még életképes leszek, és nem nyúznak meg a kavarás miatt, próbálok megtudni róluk valamit!!!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok!
Én is körbetelefonáltam már szinte mindenkit! Nagyon izgulunk Erzsikéért! Még a férjem is felhívott az előbb, hogy van-e róla valami hír!
Nagyon szorítunk! Már nem történhet semmi baj!!!!

Nekem azért van egy halk jóhírem: A szövettani eredményem szerint egy bevérzett pajzsmirigy göböm van és azon kívül, hogy időnként le kell szívni nem igényel teendőt!

Éva

Kép
balimama
 
 


Erzsike, nagyon sokat gondolunk rád.
Imádkozom érted és a babáért. Biztos minden redben lesz, hisz annyian szeretnénk ezt.

Még ez a vakbélgyulladás is, szőrnyű, mennyi izgalmon, megpróbáltatáson kell keresztül menned, de hamarosan már csak a jó marad.

Lányok, ha tudtok már vmi írjatok.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Juci
Mek kell nyugtassalak,hogy ha egy növényt mérgezőhek titulálnak az nem jelenti mindig azt, hogy ha egy kicsi is bekerül az ember szervezetébe akkor nagy galibát csinál van olyan amiből egy egész szatyornyit kell egyszerre elfogyasztani, hogy baj legyen belőle.

A poloska már nem élt szerintem, legalább is mikor kivettem a szájából már nem. :roll: Az erkélyajtó nyitva volt és valószínüleg ott szerezte.
Ez az eliszkolás nálunk is megvan.

Úgy látom nem unatkozol duplán pakolni nem egy leányálom.
De legalább végre kiderült, hogy tudtok nyaralni menni.

Muszáj mennem, mert egymást gyepálják megint.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szió,

kellemes 7végét mindenkinek.
még biztosan benézek Erzsikéék miatt is...
Addigis, 2kép rólunk.

Kép

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Titi,
nem semmi vagy!!! :D
...de hogy igy se lettünk okosabbak, az már nem jó. :(
Nagyon izgulunk értük mi is itthon apácskával együtt!!!

Éva,
de örülök, hogy ilyen eredményt kaptál!! Látod, nincs olyan nagy baj!!! ...bár ez a leszívás dolog sem hangzik valami jól... :roll:

Juci,
végre, legalább tudjátok, hogy mehettek nyaralni... Persze gondolom az a tuti, ha már meg is érkezik a pénz!
Aztán mire hazaértek, már sétálhatunk ám nagyokat is!!! A temető fölött a Csülök csárdánál valahol van egy jó cukrászda! Fel kéne térképezni valamikor!! :roll: :wink: :lol:

Sziszike,
de jók a képek! Olyan szépek ezek a gyerekek!
A tali jól hangzik, bár azt gondolom, hogy én indulok most legnehezebben ekkora útnak... :(

Mi meg így szoktunk a pihenőszékben nézelődni: :)
Kép Kép
csné
 
 


Még mindig semmi hír?????

2 órája írtam, azt hittem, hogy már tudunk valamit... :(
csné
 
 


Semmit lányok, amint lesz hírem, azonnal jövök!!!

KépKép
titi_27
 
 


Jajj én meg ülök a popimon,mert azt hittem,Titi már megírta.Szóval megszületett Botond,3900 g-al 58 cm-el,három műtét volt egyszerre,gerincérzéstelenítésben,kivették először a nagyfiút,aztán a vakbelét,majd valami nagy göböt a méhről,ami valószinűleg a legnagyobb galibát okozta.Holnaptól már együtt lehet a babaával és hívhatjátok.

Botond,Isten hozott a Nagyvilágban,legyetek nagyon boldogok így háromtagúvá bővült kis csalódban. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Köszi Eszter!

Hipersebességgel küldtem az sms-t szinte mindenkinek, szerintem Rimart kihagytam, és ezer bocsánat azoktól, akiknek esetleg nem ment át!

ERZSIKE, MÉG EGYSZER ÍGY AZ ÉTEREN KERESZTÜL IS SZERETNÉK NAGYON-NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNNI NEKTEK!

GRATULÁLOK!!!


Úgy örülök neki, hogy jól vagytok, a lényeg a végeredmény! Tudom, hogy nagyon szerettél volna természetes úton szülni, de az a lényeg, hogy Ő makk egészségesen a világra jöhessen, és ez így is lett!

KépKép
titi_27
 
 


Eszter már megtette Jucikám, valóban lassú voltam!!!

De a lényeg, hogy most már tudja mindenki!!!

Szóval a (Erzsike szerint kicsi) nagyfiú - Botond - 3.900 grammal és 58 centivel makk egészségesen megszületett!!!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, ezek szerint a méret becslések a valóságnak megfeleltek! Tyűha, ha még hordja Erzsike 2 hétig, és beindul a szülése...

KépKép
titi_27
 
 


jaj, de jóóóóóóóóóó!!!

Gratulálunk a "kicsi" fiúhoz, és reméljük anyuci is hamar meggyógyul ennek a gyönyörűségnek a látványától!!!

Hát, tényleg nem annyira nagy baj, hogy nem hordta még 2 hétig Erzsike!! :shock: :shock:

Titi,
köszönjük az sms-t :)

Juci,
ugye, milyen édes? :D Amugy itt nem látszik a képen, de tiszta pötty az arca a tejtől.. :(
csné
 
 


Hurrááá!
Gratulálok!Már vagy hússzor visszajöttem a géphez, hogy van-e valami hír, és végre...Minden jót, erőt egészséget, puszi nektek!

rimar
rimar
 
 


Ági, én is akartam ám dícsérni a nagylányodat!!! Annyira ééééééééééédeeeeeeees!!!
Olyan nagynak tűnik, pedig tudom, hogy még picike!
Hogy álltok most a centivel? Mekkora a drágaságotok?

KépKép
titi_27
 
 


Rimar, ezernyi bocsánat, hogy nem küldtem az sms-t! Folyton visszadobta több emberét, aztán már csak arra eszméltem, hogy Téged csak sikerült lehagynom! :cry:

KépKép
titi_27
 
 


Valaki legyen oly kedves és küldje el nekem Erzsike számát priviben!!!
csné
 
 


Jaj lányok én mindig a végére maradok a gratulációkkal.
Sajnos a gyerkócök fürdetése fektetése közben nem sikerült ide jönnöm hamarabb.

Erzsike
Nagyon nagyon gratulálok a nagy fiadhoz! Legyetek nagyon boldogok !
Kívánom, hogy nagyon gyorsan regenerálódj!
Igazán szép méretekkel látta meg a kis világunkat ez a fiú, nem is tudom mi lett volna ha még nő odabent.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Ági, küldöm!!!

KépKép
titi_27
 
 


Titi,
hát nem mértük meg, de meg fogom, mert már vannak olyan ruhák, amit még a kórházban rá tudtam adni, és most meg nem jó! :roll: :roll: :roll:
csné
 
 


Erzsike!

Nagyon-nagyon gratulálok, és sok boldogságot kívánok Nektek!

BOTOND! Isten hozott idekint, pihizz sokat és tedd nagyon boldoggá az anyukádat!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi,
köszönöm, megkaptam!!! :D
csné
 
 


Lányok, önző módon bejelentem, hogyha nem tudnátok, én leszek a következőőőőőőőőő!!! :wink:
(Legalábbis nagyon remélem!!!)

Nagyon izgatott vagyok már most!!!

KépKép
titi_27
 
 


Jaj, Titim, tényleg te leszel a következő!!! :) Istenem, de jó! Nemsokára neked is eljön az idő és babázol!!! Aztán sorban mindenki...
Mert MINDENKI BABÁZNI FOG, csak nem szabad feladni!!!
csné
 
 


Ez így igaz drága Ági! Mindenki!!!

Tényleg, Virág már megint eltűnt!!!

KépKép
titi_27
 
 


Lányok, rájöttem, hogy a kis ficánkánk is olyan lesz mint az anyja meg az apja... szereti a számítógépet.

Ugyanis amint ideülök elé, hogy írjak Nektek, folyton úgy beindul! :) Mintha ő is ütné a billentyűket!

KépKép
titi_27
 
 


Erzsike nagyon sok boldogságot nektek a nagy fiadhoz.:)

Nagyon örültem, hogy sikeresen alakult minden.
Annyira jó hír.

Végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
sziszike1000
 
 


VERZSIKE!

GRATULALOK PICIKE FIADHOZ!
Es kivanom hogy hamar rendbe gyere,de Botond biztosan segiteni fog ebben!


Titi!

Tenyleg te jossz,de legyel turelemmel!!!! :lol:

Bufo!

Jo pihizest mar ha lesz idod a fiuk mellett! :lol:

Juci!

Nektek jo nyaralast!!!!! Magaddal is torodj am! Nem fognak ehen halni,stb.. ha nem ugralsz allandoan korulottuk!!! :lol:

Agi!

csodaszep,es tenyleg sokat valtozott,pedig meg csak ket hetes mutl! :lol:

Mesi!

A te Agikad is annyira edes..es tenyleg nagyon komolyan nez. Koltozos cegeknek eleg par nappal elotte szolni,nekem van egy...na,nem mintha olyan jok lennenek,de en mar ektszer koltoztem veluk es idore jottek es nem tunt el semmi :roll: :lol: ,ha kell megirom a tel.szamot.

ONe!

Csodaszepek a kepek,biztosan nagyon jo lehetett,en is ugy nyaralnek...talan egyszer...ja,es nem kettesben,hanem harmasban..de mikor :?: :idea:

Balimama!

Szuper azert ez a hir is...a leszivas mit jelent..vagyis miert is kell leszivni??

Eszter!

Remelem azert marad benned valami kaja!!!!Szerintem probalgass mindent,valami csak akad ami nem tavozik expressz sebesseggel beloled!A pajzsmirigydolog,nem a legjobb,ezek szerint egy terhesseg ennyire felboritja a hormonhaztartast???Es ez vajon visszaall szules utan?


Koda!

Nektek is jo nyaralast! Bar mar nem is olvasod! :roll:
Rimar!

Nagyon szep kepek,olyan szep a taj is! MUszaj szedned ezt a beta blokkolot? Csak most,vagy hosszabb ideig?

Sziszike!

Milyen szep!!!!! A masodk kepen kozottuk az egy jatekbaba ugye? :lol:

Megint bocsi,ha kihagytam valakit...Titi,engem nem ertesitettel ,de gondolom nincs is meg a tel.szamom neked. :cry:
AMugy mindig olvaslak titeket,megha nem is irok!

Mi vagyunk,Mishal elvezte hogy nincs kocsi es sokat voltunk levegon.Annyira edi amikor dumal,rendesen mesel a meseskonyvebol. :lol:

Puszi nektek es jo hetveget!
momo35
 
 


Erzsike!

NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT A KSFIATOKHOZ és SOK TEJCSIT!!!


Gyors felgyógyulást!!!

Puszi
Vendég
 


Titikém!
Nem baj, hogy kihagytál az sms-ből, úgyis addig jöttem volna, amíg meg nem tudok valamit!
Még most is kiráz a hideg ha rájuk gondolok.Mármint a pozitív hideg, inkább úgy lenne helyes, hogy megborzongok...Istenem, de jó nekik!Most biztos ott piheg az az édes picur az anyukája mellett.De jó!
Hát igen, a következő Te leszel!És hidd el , már ezt is nagyon várom!Ti lesztek a következő csodánk :) Addig még nőjön, fejlődjön a kis cukorfalat.

Momo!
A béta-blokkolót nem kötelező szedni természetesen, de gondold el, hogy ha folyton 120-al teker a szíved, akkor az dupla munkát végez.És egy idő után elfárad...Úgyhogy úgy döntöttem, hogy amíg a pajzsmirigyemre nem kapok valamit, addig szedem.Mellesleg iszonyú ijesztő, ha fizikai megterhelés nélkül így dobog az ember szíve.Félelmetes, folyton azt gondolom, hogy most kapok egy infarktust és vége.Amíg szedem, addig legalább ez a gond nincs.
22-ére kaptam beutalót az endokrinológiára.Lehet, hogy keresek valami protekciót, hátha hamarabb is bejutnék.

Egyébként nem szeretem a gyógyszereket, ha lehetne ezt is inkább természetes úton oldanám meg, de nem ismerek semmi szert a pajzsmirigyre.Utána kell néznem.A dokitól nem merem megkérdezni, mert tuti hülyének nézne.

rimar
rimar
 
 


Juci!
Megnéztem az iwiwen a videót EszterrőlAnnyira jó!!!Hogy mászik fel a kanapéra!
Kíváncsi voltam, hogy az ismerőseim milyen videókat tettek fel, és sajna mindenki valami hülye videót csatolt, csak Te voltál az egyetlen aki végre normálisat tett fel!Úgy örültem, megnéztem vagy 5-ször :D még még még

rimar
rimar
 
 


Erzsike!

Gratulálunk, és nagyon sok boldogságot kívánunk nektek. Remélem olyan hamar fogsz gyógyulni, mint amilyen hamar túlestél az egészen. Legalább is nekünk hamarnak tűnt, gondolom élesben nem volt ilyen gyors.

Sok tejcsit, és várunk vissza nagyon!!!


Eszter, Titi, Juci!!!

Köszi a híreket!
Titi!

Tényleg Eszter gyorsabb volt. Nem tudom, hogy nekem küldtél-e sms-t, mert a Sárának sikerült elrontani egy 2 napja a telcsimet.

Bufo!

Látod nem te voltál az utolsó. Jó pihenést a szüleidnél, és azért gyere, ha tudsz.

Juci!

Jó mulatást az esküvőn, és aztán jó pihenést a nyaraláson. De jó nektek, megint nyaraltok.

Ági!

Tényleg sokat változott Livike. Annyira édes, én is akarom látni.

Mesi!

Mikor költöztök?

Momo!

Hogy álltok a házzal? Kocsid mikor lesz kész?

Eszter!

Sikerült enned már valamit, vagy még mindig kijönn belőlled minden.

Sziszi!

Annyira szépek a gyerekeid. Én is szívesen mennék hozzátok, de nem tudom sikerül-e.

Rimár!

Nagyon szép helyen voltatok. Neked miért kellett lecsiszolni a fogaid? Vagy már irtad. Azért a képre kíváncsi lennék.

Hogy megy az idő. Titi tényleg te jössz nemsokára. Én már azt várom, hogy ki lesz az, aki következőleg lesz terhes. (na nem én az biztos)

Jó éjszakát mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Lányok elköszönni jöttem.
Holnap reggel indulunk.
Mindenkinek szép hétvégét!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Segítsetek!!!!

Amióta megszültem többször fájt a gyomrom, de nem vettem komolyan. Ma éjszaka elviselhetetlenné vált és bevettem egy gyógyszert amit Karcsi adott. :( Úgy bánt, de azt hittem meghalok!
Most nem merem szoptatni a lánykámat, hogy nehogy baja legyen... Addig fejek, amig okosabb nem leszek.

Szerintetek?? Mennyi idő múlva ürül ki egy ilyen a szervezetből??
A gyógyszer neve: Controloc 40
Egy szemet vettem be.
Itt a leírása: http://www.pharmindex.hu/gyogyszer-bete ... l?tid=8627

Van valami ötletetek, hogy kihez forduljak megkérdezni???

Puszi,
Ági
csné
 
 


lányok!

én ma anyuéknál leszek. ha valakinek van kedve bemenni Erzsikéhez, dobjatok egy sms-t és mehetünk! A számom: 06-30-6061578.

Ági!
Érdekes. szülés óta nekem is rettenetesen fáj a gyomrom.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Köszi a dícséretet.:)

A talinak nagyon örülnénk, mert már nagyon kíváncsi vagyok rátok és jó lenne személyesen is találkozni.

Este olyan eső volt....nálatok is?
Mai munkánknak lőttek, mert, így nem lehet kerítést csiszolni.:(

A fájás alatt mit értesz a gyomrod vagy a méhed??
Az összehúzódás is csak pár napig szabadna annyira fájnia...bár biztos vannak egyéni estek is, sztem kérdezzd meg a dokidat.

puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Mesi

Ezt hívd!
0680201199,2153733 (egészségügyi toxikológia) Kismama újságban van a telcsiszám,már 1* én is hívtam őket.

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyors bejelentkezés...

Ma 5-kor megyünk Mesivel Erzsikéékhez. Már beszéltem vele, nagyon boldog, egy ágyas szobában van, így a férje is bent lehet velük!

Megpróbálunk képet csinálni, valahonnan szerzek fényképezőgépet, és este igyekszem jönni.

KépKép
titi_27
 
 


Eszter,
köszönöm a telefonszámot, felhívtam őket!!!
csné
 
 


Ági!

Örülök,azt nem tom miért Mesinek címeztem,természetesen neked szántam.Jobban is vagy? Szoptathatsz,mit mondtak?

Kép

Kép
anubias
 
 


Lányok, Erzsike Botondkájáról képeket az alábbi weblapon találtok:

www.kksite.com/botond

Nagyon szépséges kis hajasbaba! Erzsike is jól van, egész jól mozgott, de azért még fáj szegénykémnek. Persze, hisz még csak tegnap volt a nagy nap.
Elvileg csütörtökig bent lesz, ha valaki szeretne hozzá bemenni.

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: