Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Hanna, Pandácska!
Köszönöm a támogatást.
Lassan haladok a cél felé! Nagyon izgulok, mert nincs igazi sorszámom, csak várólistán vagyok. Remélem, ebben a hónapban kiderül, hogy pontosan mikor mehetek. Előreláthatólag októberi beülti. Hát majd meglátjuk. Minden esetre azzal nyugtatom magam, hogy ha talán nem is október, csak november, akkor sem fogok idegeskedni, mert ennek most tényleg sikerülnie kell :!:
A stimu nekem mindig long volt. Szerintem most is az lesz. Ez dokifüggő, úgy látom...
Pandácska, melyik napra vagy kiirva?
dezsina
 
 


Dezsi,
Január 29. Bizony ennek most sikerülnie kell :wink: ha októberben beülti akkor júliusi babád lesz :lol:

Viki,
Azt elfelejtettem hogy pénteken megyünk 4D-re.
Vendég
 


dezsina!:)
igen sikerülni fog!az ősz a kedvenc évszakom, így tuti minden szép lesz akkor vagyis tutira sikerül a kisdezsina!!!:)

Hanna!:)
sok sikert a szurizáshoz, minden egyes szúrásnál gondolj arra,hogy na ebből baba lesz!:)

Pandácska!:)
de jóóóóó!már érezted a kisPandát!Szuper!én még nem tudtam annak idején, hogy ezek a buborékok azok, mert mindenki a nagy rugásokat várta,és leszavaztak...csak itt nem.
Majd egyre gyakoribbak lesznek,főleg éjszaka.A 4D-s Uh-on ugyis ámultok bámultok majd,hogy mennyit forgolódik,rendezkedik odabent.Majd kérünk képet!!!!

mindenkinek kellemes napot!!!:)

Jucmuc???
Backa???
Reni???
Nyulasz????
Vendég
 

 
 

Pandácska!
Egek, az mindjárt itt van! Valahogy úgy repül az idő. Olyan távoli kivülállóként, hogy valaki 9 hónapig terhes. Aztán végül is, mire észreveszed, hogy terhes vagy, már le is telt egy hónap :) És kimondva a dátum meg annyira közel van. Mármint, ha érted mire gondolok :roll:
Tényleg muszáj már most a pozitiv energiákat gyüjtenem.... Nagyon nehéz :evil: Júliusi baba olyan szép lenne :!: Kis Dezsi vagy Dezsina :P

Vikimi!
:) Nekem is az ősz a kedvencem :) Olyan jó, hogy helyettem is pozitiv vagy! Csak írjál mindig, hogy én is az lehessek, mert sokat segít, ha más írja, hogy legyek már pozitiv! a páromra már nem tudok hallgatni. Ő hiába mondja, hogy szedjem már össze magam...

elhoztam tegnap a barátnőmet meg a kisbabáját a kórházból. Ő a harmadik fia azóta, hogy én is szeretnék gyereket :? A legnagyobb 5, a középső 2 éves és ugye most a 3. fiú. (aki csak azért született meg, mert lányt szerettek volna) Hát nem sikerülhet minden tökéletesen :P :P :P Azért nagyon boldogok!

És hol van Csibe? ha már Vikimi felsorolását folytatom

Kis-Csillag????
Gizmix?
dezsina
 
 


Sziasztok!

Hazajöttem ma a pihizésből.. Honvágyam is volt, meg apuka sem volt ott velem, hiányzott ő is és Ti is :roll:
Röviden összefoglalom mi minden történt.
Hétfőn 9re kellett menni beültire, felajánlották, hogy meg lehet nézni a "Pöttömöket", miután döntöttünk, hányat kérünk vissza, 3 mellett döntöttünk, 2 pedig fagyibabóca :roll: .
Megmutatták a mikroszkóp alatt, az Egyik Pöttömke épp osztódott és ez annyira megható volt, majdnem pityeregtem :oops: :roll:
A beülti előtt még úgy állt, hogy 1db 8sejtes és 2db 7sejtes Pöttömöt kapok vissza, de mire jött a beülti, osztódott a kicsikém, így 2db 8sejtes és 1db 7sejtes Lurkó került vissza pocakomba.
Utána még feküdni kellett, majd másfél órát, a Dr. elmondta az utasításokat, jövő héten pénteken kell menni UH-ra és tesztre, illetve közölte, hogyha hogyha akkor a nagy nap, a beágyazódás az csak csütörtökön történhet meg. :roll:
És az holnap van, már előre izgulok kicsit értük, remélem ügyesek lesznek mint ahogy eddig bebizonyították :roll: :wink:

Bocs a hosszért, majd még jövők, csak megkeresem a hűtőszekrényt :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Viki,
Hát a rugásokra még én is várhatok de ez is nagyon nagyon jó érzés volt :lol:

Dezsi,
Unokahugom is júliusi és egy tünemény :lol: ilyen babát kívánok neked és boldog leszel egy életen át :wink:

Kép
Kép
Kép

Kis*,
Mennek a babaragacsok!!!!! Beszélj hozzájuk!
Vendég
 


Pandácska!

Igen, már beszélgetek sürven hozzájuk és simizem őket, hogy most van itt az idő Kicsinyeim, tessék errrősen kapaszkodni :wink: :roll: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Sziasztok!

Kiscsillag, éreztem, hogy visszajöttél, komolyan.. drukkolok ám! Csak pozitívan!
Én épp kimintázom a pocakom.. a patroncsere után nem megy olyan könnyen az a pár percen belüli szuri.. Remélem belejövök, mert holnaptól már nem csak a patronos lesz..

Pandácska!
Akkor jó úszó lesz, ha már most úgy ficánkol.. :)

Szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 


Jó reggelt!

Kér valaki egy fini kávét? :wink: Kép

Brumm: meglátod a patron nélküli is menni fog :wink:
Előretöltött fecsis a 2. vagy úgy kell felszívnod magadnak?
Mert ha az utóbbi, vigyázz, nehogy csak az oldószert szívd fel és azt add be :lol: mint én a múlt hónapban egyszer, persze aztán észrevettem, aztán bökizhettem újra :lo :) l: :lol: :lol:

Dezsi: :roll: én küldök Neked sok-sok-sok pozitív (+++++++) energiát, sikerülni fog, és tényleg mindjárt itt a várva várt időpont. Hiszen olyan gyorsan megy az idő

Pusy Mindenkinek!

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*,
Jól teszed én is dumáltam nekik folymatosan :lol:

Brumm,
:D
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nem hiszitek el! Kezdhetek ebben a hónapban!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Voltam ma vérvételen, a nővérrel beszéltem, ránézett a papíromra és közölte, hogy akkor a 21. napomon kezdünk (long protokoll) Tehát akkortól szúrok! Istenem annyira örülök! Ezt el sem hiszem!

Pandácska! Gyorsan hozzuk csak előre azt a júliusi babámat!!! :P Édes ez a kislány!!! Mindenki ilyenről álmodik!

Kis-Csillag!
Mennek a drukkok! Én is beszéltem velük a másodiknál, de lehet, hogy túl hamar abbahagytam és azért nem maradtak velem! Úgy hogy beszélni, beszélni, mesélni! :!: És pozitiv energia!

Brumi!
Jó hogy belejössz, mert szerintem a patronos a legkönnyebb... Hajrá! :)
dezsina
 
 


Dezsi: ez egyszerűen fantasztikus!!! Gratula!!! :P :P
Akkor már Te is vághatod a centit :wink: :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-Csillag!
Igen :) Mindjárt szerkesztek is egyet...
dezsina
 
 


Dezsi,
Hurrá :lol:
Kép
Vendég
 


Pandácska!
:P köszike :P Annyira örülök! :D
dezsina
 
 


Dezsi: 18 nap :wink: úgy elröppen, hogy az csuda :lol: :wink: :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis-Csillag!
Neked akkor kezdődik a suli! :P
Remélem, most éppen pihengetsz :?: :!: Most ágyazódnak be a babócák! :) Mond nekik, hogy nagyon jó helyre kerültek és maradjanak Veled!!!
dezsina
 
 


sziasztok!
Ilyen remek hírre jönni!!!

Dezsina!!!!:)
Hurrá nagyon nagyon nagyon örülök!!! Kép
kis szerencsemalacot is küldök... :) Kép

Kis-csillag!:)
nagyon vigyázz a picikre,és igenis tessék beszélgetni,mesélni nekik!!!!
:)

Bummm!:)
neked sikeres szurizást,biztosan ügyesen megtanulod a másik szuri beadását is!!!! :)
Vendég
 


Dezsina
Ez tényleg nagyon szuper :lol: Remélem igy most már elhagy a depi és csak az öröm marad!
Akartam ám írni, hogy majd izgulunk egymásért, mert elvileg nekem is okt. nov. lesz, de hát igy már tárgytalan.......igy majd Te adsz erőt, mire én megyek, hogy már ott lesz/nek a pocidban a baba/k :wink:

Kis *
Szorítok nagyon!! Bocsi lemaradtam...ez az első beülti? :oops:
Vendég
 


Vikimi!
Köszönöm! Nagyon klassz a kismalac :!: :D

Mnzsani!
Elhagyott a depi egy pillanat alatt! Olyan hihetetlen, hogy hogy el tudott szállni :D Teljesen fel vagyok dobva! alig várom!!! Megígérem, hogy jó pozitív példával fogok járni :D :!:
dezsina
 
 


Na ez a beszéd Dezsina :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Dezsi: igen, akkor lesz a tanévnyitó és azon a héten már minden nap ülhetek a pódiumon :lol: :lol: hallgatni az oktatni vágyó bácsik-nénik értelmes magyarázatát, s mindent gépelni kicsiny kezeimmel papirusztekercsekre.
Örülök, hogy elhagyott a csúnya depi :wink: Már most előre küldök Neked még sok-sok pozitív energiát, és figyi csak: fő az optimizmus :wink: :roll:
Amúgy épp pappikás csirkét csinálok, de pihengetek bizony közben bőven, mert "fájogat" a hasim.

Vikimi: beszélgetek ám bizony :wink: és simizem is őket :roll: :oops:

Zsani: igen :oops: ez az első ÉS az utolsó is :wink: :wink:
Fő a pozitív hozzáállás.

Pandácska: Te mit éreztél azon a napon, amikor belebújtak védelmező pocakod rejtekébe? :oops:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*,
Mármint a beülti napján vagy abban a két hétben?
Vendég
 


Mnzsani!
:)

Kis-Csillag!
:) köszi a pozitiv energiákat! Mindannyiunkra ránkfér. Szerintem Neked sikerülni fog! :D Jó étvágyat a paprikás csirkéhez... :D Ugyan Pandácskát kérdezted, de nekem ilyen különleges forróság volt az egyik oldalon és olyan furcsa volt.... Jó érzés :roll:

Pandácska!
Én is kiváncsi vagyok, hogy mit éreztél... :?
dezsina
 
 


Kép
Nem, amikor beágyazódtak. Vagy Neked nem mondta a Dr. hogy mikor esedékes? Csak mert nekünk (ketten voltunk :roll: ) felhívta rá a figyelmünket, hogy csak a mai nap lehet esedékes rá :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*,
Nekem nem mondta hiszen minden baba más ezt szerintem nem is lehet így pontosan megmondani nagyon egyéni :roll:
Vendég
 


Dezsi: Nekem nincs forróság - a hasamban, egyebekben hőhullámok és érzelmi hullámok támadtak délelőtt, majd azután kezdett fájogatni a pocóm, mindkét oldalon... :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Panda: szerintem azért tudja, mert azt is tudjuk, hogy hánysejtes állapotban kerültek be a pocakba, és ezalapján gondolom, ezért mondta..

Ezt jól megaszontam :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*,
Hát ezzel picit vitatkoznék hiszen nem egyformán osztódik már eleve hiába 8 sejtes lehet neked hamarabb lesz 8 sejtes mint pl Gizinek tehát még az osztódás is egyéni és így a beágyazódás is csak kb. tudja megmondani de azért én ezt nem venném 100% lehet már tegnap beágyazódtak de az is lehet hogy csak szombaton.

Dezsi,
Én is forróságot éreztem olyan volt mintha tűz lenne a hasamban :wink: Akkor ebben lehet valami mert ilyet csak akkor éreztem.
Vendég
 


Kis*,
Hány éves vagy?
Vendég
 


:lol: :lol: :lol:
3,5 év múlva töltöm be a 30at.. :wink: :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*,
Akkor nagyon jók az esélyeid :wink: :lol:
Vendég
 


Nem akarok szőrszálhasogató lenni, de ha most sikerült, akkor valószínüleg a szülinapomra írnak ki szülni :lol: :lol: :lol:
Mert ugye utolsó menzi + 7 nap és -3 hónap..
A másik meg hogy 3,5 év múlva leszek 30, és 3,5 év múlva kapom meg a diplomámat, na persze ha eljutok addig.

Most én kicsit el, jön Apuka haza meg a kedvenc barátnőm :twisted: :twisted: boldogítani :twisted: :twisted:

Majd később még leszek, addig is puszika :P

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*,
Lombiknál a szülést nem a mensitől számoljuk hanem punkció-14 nap és az lesz lényegében olyan mint a mensi első napja. Amúgy én is kiszámoltam hogy mikorra leszek kiírva beülti után :wink: fő az optimizmus :lol:
Vendég
 


Kis-Csillag!
De jó Neked, hogy még ilyen "kis-csillagocska" vagy :D :D :D Tényleg jók az esélyek! Örvendetes, hogy nem vártatok tovább és már elkezdtétek a lombikot!
Az a forróság majd jönni fog! Az is ilyen érdekes, leírhatatlan dolog...

Pandácska!
Nahát! Örülök, hogy ez a forróság téma, nem csak nálam volt. Akkor tényleg lehet ebben valami :?
dezsina
 
 


Pandácska: a punkció a ciklus 13. napján volt, így az esélyem megvan rá és arra is hogy bika gyermekem legyen, jajj de boldog lennék, na persze az uram nem annyira - ennyi bikával :lol: :lol: :lol: :lol:
Na persze, nem az a lényeges, mi lesz a Pöttömke horoszkópja :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*,
Én is bika vagyok abból elég egy is a családba :lol: :lol: :lol: nővérem is az :lol:
Vendég
 


Dezsina!:)
Olyan jó olvasni a soraig között az örömet,nyugalmat!!! Ez sokat nagyon sokat fog jelenteni!!! Szuper,hogy így ilyen váratlanul indultok neki,nem gondolkozol rajta,nem izgulsz olyan sokáig!!! :)

Zsani!:)
Kis-csillag és Dezsina után te jösz,hiszen ebben az évben a tpoik összes tagja kismami lesz!!! Hogy vagy a kisfiad???

Kis-csillag!:)
Ha már mások leírták mit éreztek a beágyazódáskor....én semmit. Nagyon nagyon sokat aludtam,így lehet át is aludtam az eseményt.
Különben a beágyazódás napját illetően,én is Pandácska vélemyényét osztom, hiszen pl.amikor én voltam akkor voltak ugye többen is.Nekem2x annyi volt a hcg szintem mint a csapattársamnak, pedig ő ikrekkel indult...vagyis én ebből gondolom, hogy nálam hamarabb kezdődött a beágyazódás, mint pl. nála...ezt csak igazán a kismanók tudják megmondani mikor kezdték el az építkezést odabent!:)

Pandácska!:)
nálunk a bátyám és anyum Bika, de én semmi rosszat nem tudok írni a bikákról,én kedvelem nagyon ezt a csillagjegyet!
Nekem a szülés napját kezdettől fogva a menszesz első napjától számolták,a Kaáliban is és a nődokim is.Végülis ha azt nézzük, nálunk is minden akkor zajlik mint a spontánosoknál, csak nekünk kint nekik bent :) hű ezt most jól leírtam :oops: de biztosan értetted mit akartam.
olyan jó csodálatos érzés a buborékozás is!!!na majd holnap megláthatod menyit sürög forog a pocakodban! Nagyon szép a nővéred kislánya!:)
Vendég
 


Vikimi: lehet Nektek van igazatok, ezt tényleg nem lehet tudni :roll:

Panda: Én imádok "bika" lenni :wink:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Kis*,
Én is szeretek az lenni de nem tudom hogy ezt mások is szeretik-e? :lol: :lol: :lol: De látom Viki szeret minket :lol:

Viki,
Pedig úgy kell számolni hogy punkció-14 nap ez tuti a Kaáliban is ezt mondták és a Géndiagnosztikán is. Ezt a sima nőgyogyi nem is tudja neked kell külön szólni. De amúgy mindegy csak pl ha mész genetikai szűrésre ott is így hívnak be. Köszi :D tényleg nagyon szép kislány és okos is persze természetes hogy nekem az ő is a szemem fénye :lol: Holnap jönnek hozzánk itt lesz hétvégén az egész család :lol: Hogy vagytok?
Vendég
 


Szép estét! :)

Lányok! Lehet ilyenkor kádfürdőt venni?
Ez a buta időjárás felspannolta az idegrendszerem, s szükségem volna egy kis lazításra a házimedencében :lol: :lol: :lol:
Na persze, nem forró vízre gondoltam... Pedig de jó is volna :oops: :roll:

Kép
kis-csillag
Tököl
 
 


Pandácska!:)
Punkció-14 nap????, nekem pont a menszesz első napja :) ,így valószínű,ezért nem csináltak belőle külön számolást.Én is úgy tudtam, hogy másképpen számolják, ezért számoltattam ki anno a kaális dokimmal... a lényeg hogy itt van a pockómban és novembertől csak az érkezését lessük majd.
Különben jól vagyok, csak nagyon hiányzik a párom, vasárnap nagyon kikészültem, de most jobb,mert telik az idő.Lassan de telik.
A pici egyre meglepőbb helyen rug,és olyan hullámokat csinál, hogy el sem tudom képzelni milyen sok dolga lehet ott bent.....

Kis-csillag!:)
nekem anno nem javasolták az ülőfürdőt,de szerintem mindenkinek mást mondanak.A lényeg ahogy te is írtad,ne legyen meleg,testhőmérsékletű az jó. :)
Vendég
 


Viki
Máté is nov. elején volt beültetve, most is szerintem nov. lesz, muszáj sikerülnie. Igyekszek mindent megtenni addig is, képzeld már Nonit is iszok, hátha jótékony hatással lesz rám :lol: Tényleg nem tudja valaki, hogy terhesség alatt is lehet inni? Na meg kitartóan tornázok, mert meggyőződésem, hogy az is segít :roll:

Kis *
Én bizti nem mernék beülni áztatni magam. Persze elvileg nem árt, ha nem forró a víz, hiszen a kismamiknak is van úszás. Na meg, ha jól olvastam Pandácska is kádban ülve fürcsizik :roll:
Vendég
 


Zsani!:)
Akkor a november nyerő hónap neked!!! :)
A torna valóban jó, jót tesz a vérkeringésnek.Én fogyóztam mielőtt belevágtunk 2 éve,akkor 12kg-t adtam le,a párom 17-t ,szerintem ez is segített.Mi gyenevac-kúrán voltunk előtte,és ez is tuti segített...
A Nonit nem ismerem, de ahogy a noni.lap.hu oldalon olvastam sokféle terméket készítenek belőle.Sajnos ebben nem tudok semmi okosat írni.....további jó tornázást!!!
Vendég
 


Viki
Tök jó, hogy azt írod, hogy szerinted is segít egy kis fogyikúra, vagyis inkább a hatása :lol: Én most 7 kilónál tartok, de még van több, mint 2 hónapom és nem adom fel :lol:
Sokat mocorog a Míra? Szép neve lesz a kicsilánynak, nekem tetszenek a rövid nevek. Képzeld mi már most tudjuk, hogy nov.ben iker lányok lesznek és Luca és Flóra lesz a nevük - legalábbis a Luca tuti :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Akciózóknak drukkolok nagyon :D :D :D :D

Pandácska!

Örülök, hogy megmozdult :lol: :lol: :lol: :lol:

Kis-csillag!

Beülti után tilos az ülőrürdő!

Vikimi!

Hogy vagytok????
gizmixxx
 
 


Zsani,
De én csak a 13. héttől ültem a kádba addig csak tusolás volt.
Vendég
 


Szisztok Lányok!

Kis-Csillag!
Nekem nem ajánlották az ülőfürdőt. DE! Szerintem nem ezen múlik... Simán terhes lettem forrófürdővel (igaz nem maradt meg az sem)
dezsina
 
 


Sziasztok! :D

30cn...még mindig nem jött meg. De mindig attól tartok wc-zés közben, hogy igen.Ma reggel is úgy ébredtem, hogy ugye nem fáj a hasam...vagy mégis? :? Nem tudom mi ez...pedig beindult a vérzésecske hétfőn ...de szépen abba maradt. Én még remélek amíg meg nem jön, pedig lehet, hogy csak a műtét vagy egy ciszta kavar be. :? Sőt az a valószínű..de amíg élünk remélünk. :D

Talán a langyi tengerisós fürdő nem árt...de ki tudja?
vizkriszisback
 
 


Kis-csillag!:)
szerintem,az én elképzelésem szerinz azért sem jó az űlőfürdö,mivel belül csak összeszurkáltak a punkciókor...azoknak be kell gyúgyulni...
és hogy vagy?

Gizmixxx!:)
köszike jól vagyok, a pici sokat mozog,igaz vannak napok,amikor alig akar beindulni,akkor egész nap görcsben állok. A párom hiányzik, de 2hét 2 nap és itthon lesz velünk.
és veled mi újság?Magadról nem is írtál!!!

Pandácska!:)
egyre jobb a vonalzód!Ma mentek 4D-s-re??? Várlak nagyon az élménybeszámolóval!

Krisz!:)
ez mindenestre jó is lehet!Hány napos szokott lenni a ciklusod?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?