Új privát üzeneted érkezett!

Breni,
Ti mikor utaztok? Mi már nagyon várjuk, hogy a tengerben fürödhessünk :D
tapedli
 
 


Tapedli!
Mi még soká.Szeptember 11.-én indulunk.:(

Tegnap lagziban voltunk,tök jó volt,tanu voltam.:)

Kép
breni
 
 


Breni,

de jó :D A mi rokonaink/barátaink nem nagyon akarnak házasodni :shock: Pedig már szívesen mulatnék egy jót :lol: Meg a finom husi leves, töltött kápi...nyami :lol:
tapedli
 
 

 
 

Sziasztok!

Most van egy picike időm!

Nekem sem jó a tickerem, mert a 13. cn-en volt a peteérésem.
És így nagy valószínűséggel, majd mi is toljuk a kontroll idejét, mert pont a pém környékén kéne visszamenni Szűcshöz. Így valszeg csak szeptember eleéj megyünk vissza. De egy kicsit tartunk az eredménytől, mert a férjemnek maradt a műtét után egy kis hydrokele, és félünk, hogy a doki azt is műteeni akarja. Az előző papíron az van, hogy majd legközelebb megítéli, hogy kell e műtét. A férjem azt mondta, hogy ő biztos nem vállalja még egyszer a műtétet. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Nagyon sajnálom.Mi maradt ott?Nem értem.
Mi valószinű jövőhét pénteken megyünk,ha összejön a dolog,remélem ráér a doki és így még hétfőn is együtt tudunk lenni.

Kép
breni
 
 


Hát ez valamiféle folyadékgyülem. A műtét után keletkezett. De nem akar elmúlni. :(

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!
Úgy látom megtaláltam a topikot ahová tartozom! 8) vagyis tartozunk.
Az én páromnál többszörös spermavizsgálat után sem találtak egy árva spermiumot sem :cry:
Jövő héten megy a herebiopsziás konzultációra, és elvileg 2 héten belül meg is csinálják.
Mi a BMC-be járunk, és eddig csupa jó élményeim vannak velük, kivéve persze a sort amit végig kell állni, de ez a lgkevesebb, igaz? :)
Nekem jövő héten lesz a 20. illetve 24. napi vérvizsgálat. Szóval még nagyon az elején járunk.
Most nagy segítség lenne egy-két info/tapasztalat biopsziával kapcsolatban!
Elkezdtem olvasni a topikot az elejéről....igen lassan haladok... és még nem találtam hasonló esetet!
Előre is köszönöm!
törpehzs
 
 


Szia Törpehzs,

légy üdvözölve! Elég rázósnak tűnik amit írtál, de mivel a hereszövet tenyésztéssel már nagyon jó eredményeket érnek el, szerencsére van remény! Ha jól emlékszem a Kaális topicoc valamelyikében olvastam hasonló esetet és asszem Csibe párjának is tenyésztésre volt szüksége. Szóval biztosan lesz olyan aki megosztja veletek a tapasztalatait.
Kitartás, mert van megoldás! :wink:
tapedli
 
 


Szia!
Tényleg olvastam Csibét, de csak részleteket találtam!
Tenyésztés?!?!?! én még erről nem hallottam (abszoltút kezdő:))
Még csak tanulom a dolgokat!
Csibének írtam e-mailt,de lehet még nem is látta, és itt sem láttam mostanában! :(
Jó olvasni titeket - habár néha ijesztő is- de tényleg "jó, hogy nem vagy egyedül"
Te épp hol tartasz most?
Mire vársz? Mert ugy mindig mindenki vár valamit....ezt már megtanultam:) a következő konzultációt....a következő vizsgálatot...peteérést....leszívást...beültetést....inszeminációt...
ajajaj nem egyszerű

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok!
Üdv Törpehzs.Sajnálom,hogy te is közénk tartozol.:(
Sajnos én sem tudok semmit a biopsziáról.De nézd meg ezt a honlapot hátha találsz vmit erről www.ferfigyogyaszat.hu

Kép
breni
 
 


Szia Breni!
Köszönöm! Megnéztem, én is folyton kutatok, de sajnos nem sok mindent találni a kockázatokról, na meg az sikerességekről:(
és ugyan már csak hétfőig kell várnunk, de még ez is nagyon hosszú időnek tűnik!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


És az interneten sem találsz semmit erről?A google-be?

Veled minden rendben van?

Kép
breni
 
 


törpe!

hátha itt van vmi fontos neked

www.lam.hu/folyoiratok/lam/0011/5.htm

Kép
breni
 
 


Köszi!
Olvasom:)
Találtam rengeteg dolgot google de pont arról nem írnak ami érdekelne!:(

Nálam eddig minden rendben. Eddig volt belső UH.
Most csinálják jövő héten lesz még a 20-24 napos vérvételek.
és majd átjárhatósági...
Bár így az átjárhatóságinak nem nagy szerepe van, mivel ha találnak is apánál valamit, az tuti, hogy nem inszemináció lesz, hanem lombik...
ha meg nem...akkor marad a donor....

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


törpe!

De most ne gondolj még a donorra,van esély hogy lesz legalább egypár sperma és akkor jöhet a lombik (a te esetedbe ez a jobb verzió).Ne tessék szomorkodni,lesz baba és kész!!!Oké?:)

Kép
breni
 
 


:lol:
OKÉ!
Bár néha a padlón vagyok lelkileg, de mint azt olvastam is valahol feljebb a topikban, a páromnak még nehezebb!
Ez az oldal tök jó amit küldtél, bár 12 azoospermiás betegből egynek lett gyermeke (nem túl jó arány), de többféle okok voltak, szóval jó lenne tudni, hogy mi is az oka az ő azoospermiájának!
Talán hétfőn már okosabbak leszünk:)
Nálad mi újság?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Bizony hétfőn már okosabbak lesztek.Drukkolok nektek tiszta szívemből.
Nálunk a helyzet hogy most lesz pém :),aztán arra gyúrunk most :wink:
Egyébként jövőhéten lesz egy újabb spermavizsgálat egy havi closty kúra után.A férjemet herevisszérrel műtötték,kevés a spermája azt gondoltuk hogy a műtét segíteni fog,de nem így lett ezért kapott gyogyit rá.
Engem műtöttek PCO-val,és sövénnyel.Elvileg náalm minden rendben,bár két hónapja nem volt pém,de nem is éreztem és nem mutatott a UH sem semmit.Előtte is és azóta is érzem.
:shock: Röviden ennyi.

Kép
breni
 
 


:) na akkor most tényleg mindent be kell dobni:) HAJRÁ!:)
holdnaptárat néztétek már?
anno nekem ajánlották (akkor még nem tudtuk, hogy más a baj)
de elvileg egészen máskor lene a pém,mint orvosilag számolva:)
de eddig még nem jutottam odáig, hogy ki is próbáljam:)
most más rendszer szerint játszunk:(

Akkor nektek sem könnyű, vagy volt könnyű...
Mennyi ideje csináljátok?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok!

Nagyon régen jártam erre és ég a pofám rendesen, hogy rátok sem néztem 2 hónapig!

Sajnos visszaolvasni nem tudok, mert időm sajnos erre nincs! Azt látom, hogy Reniéknél nem hozott javulást a műtét és ez most borzasztóan elkeserít! Egyrészt, mert nem nőt az esélyetek, másrészt, mert így elszállt az utolsó icipici reményem is, hogy nálunk lesz javulás!

A másik ami miatt kivagyok, hogy a vetélések óta minden hónapban volt pé-m most bezzeg, hogy apa hetvenvalahány napja lejárt a műtét óta és elvileg már lehet probálkozni, nincs!

Törpehzs!

Sajnos ezzel kapcsolatban nem tudok segíteni, de sikertörténetről tudok, ugyhogy ne adjátok fel! Az, hogy a probléma a felszinre került már félsiker!

Szorítok nektek és persze mindenkinek!
Vendég
 


Szia Grönland!
Köszi a drukkot!
Mi is így vagyunk vele, hogy legalább már tudjuk!
Nekünk is azt mondták, hogy 2 év próbálkozás után kell elgondolkodni...
még jó, hogy türelmetlen típus vagyok, így már a 3. hónap után elhatároztuk, hogy miért ne nézessük meg apát... végül is a spermavizsgálat nem fájdalmas...
Ha betartottuk volna a két évet akkor csak 1,5 év múlva kezdenénk az egészet:(
Így még arra is van esély, hogy nagy szerencsével addigra már akár babánk is lehetne:)
Szóval máris beljebb vagyunk 1,5 évvel:) Fő a pozitív hozzáállás!
(a türelmem persze nem lett több:)

Te se add fel!
Folyton olvasom, hogy van akinek segített.... tényleg változó, hogy kinél mi hogyan hat!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Köszi törpehzs!

Az az igazság, hogy nem az keserít el, hogy nem nőt az esély, hanem, hogy apa feleslegesen szenvedett! Persze így nem romlik tovább, tehát nem volt felesleges! Fel nem adom az tuti, mert 2 millióval is összehoztunk már 4 terhességet! Ami nyugtalanít igazából, hogy nálunk nincs vége a küzdelemnek, az idegességnek a teherbeeséssel, mert nálunk az igazi nagy harc csak az után jön! Valahogy nem sikerül kihordanom a bébiket! És inkább soha ne essek teherbe, minthogy mégegy babát elveszítsek! Tehát egy olyan lehetetlen helyzetben vagyunk amit nem kívánok senkinek!

Pozitív terhes tesztet csinálni, te vagy a világ legboldogabb embere, de máris jön a kérdés: Vajon meg is születik ez a kis csöppség? És a teszt után 3-4 hónap múlva meg is kapod a választ! És a válasz NEM! Na ez a borzalmas! Pont ezért is nem akarok sem inszemet, sem lombikot, mert nem a babákra sajnálom azt a rengeteg pénzt, hanem a sikertelenségre!

És persze ezt nem azért írtam, hogy bárkit is megijesszek vagy lebeszéljek, csak az érzéseimet írom le!
Vendég
 


:o
Jézus!
Ez nagyon nagyon nehéz lehet! El sem tudom képzelni...
Mi még ugye odáig sem jutottunk el, hogy bent legyen!
Annyira sajnálom, hogy nem sikerült nektek, és el sem tudom képzelni milyen borzalmas lehet ezt átélni, és pláne feldolgozni..

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe!
Nekünk szeptemberben lesz 2 éve hogy próbálkozunk,1 év sikertelenség után mentünk el dokihoz.Azóta voltak a műtétek,de mi azóta sem adtuk fel és próbálkozunk,a műtétek után is egyből.:)
Nem próbáltam a holdnaptárat,de én abba nem hiszek,mint ahogy a hőmérőzésben sem nagyon,bár azért mérem.:)
Egy görbém van még,de azon sem akkor volt pém,mint ahogy jelezte,és persze nem is aszerint jött meg,hanem ahogy a szervezetem jelzett úgy.Ma LH tesztelek.
Te hány éves vagy?És a párod?

Grönland!Ne haragudj de erre most nem tudok mit írni.:(

Kép
breni
 
 


Törpe!

Van egy tüneményes 11 éves nagyfiam és egy drága jó férjem akik mindenben segítettek! De az igazi gyógyulást az hozta, hogy mindenki mindenkinek a lelkitámasza volt! Hisz ezt a rengeteg veszteséget nemcsak én éltem meg, hanem ők is! Azzal, hogy segítettem nekik a lelkigyógyulásban én is gyógyultam! A mai napig nem sikerült feldolgozni, de már jobban vagyunk! Valószínű, hogy nem is fogjuk soha! Tegnap lett volna egy éves a drágám, ha megszületik! Az idén elvesztett baba pedig 1-2 hónapos! Szóval ez az időszak nagyon nehéz most nekem!
Vendég
 


Nem! Mi sem adjuk fel! Csak hát vannak borzalmas napok, és van amikor jobban viselem!

Ma például kiderült, hogy övsömöröm van, és az bárányhimlő vírus, szóval nem mehetek 20. meg 24. napi vérvételre, csak jövő hónapban :cry:

Én 30 a párom 31. Már öregnek számítok:)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe!
Sajnálom.
Egyáltalán nem vagytok öregek!

Kép
breni
 
 


Grönland!
Rettenetesen nehéz lehet neked!
Ilyenkor érzem, hogy mennyire eltörpül az én bajom....
Biztos vagyok benne, hogy vannak olyan dolgok amit tényleg nem lehet soha feldolgozni!
Csak remélem, hogy ekkora tragédiában nem lesz részünk, de ugye sose lehet tudni!
Fantasztikus lehet, hogy van egy nagyfiad:) ő már tényleg egy kisfelnőtt, és biztos rengeteget segít neked:)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Breni!
Köszönöm!
Már megint első reakcióm a sírás volt!
Tiszta sírós lettem mostanában! Aztán eltelik egy kis idő és megemésztem...
Idővel jobb lesz ez?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe!

Ugyan dehogy törpül el, hisz ez magában egy tragédia, hogy nem lehet spontán! És Renié sem, söt senkié sem, mert ennek nem így kéne működni, hisz ez a világ legtermészetesebb dolga, hogy szeretkezünk, terhesek leszünk, majd szülünk! És ha ez nem így van, az már tragédia! Csak nálunk meg van egy kicsit turbózva!

Tök természetes, hogy kibuksz néha..... vagy mindig! Nem akarlak elkeseríteni, de ez soha nem lesz jobb, max ha már a pocakban van a baba! Az idő múlásával még nehezebb! Nálatok viszont elkezdödött valami, ugyhogy meg fogsz nyugodni! Én is akkor nyugodtam meg egy picit, mikor elkezdödtek a vizsgálatok! Aztán meg elkenödtem mikor megtutuk párom baját, de feledtette a a bánatom egy pozitív teszt és rohadtul nem érdekelt, hogy hány mozgója van apának! :lol:

Fel a fejjel! :lol:
Vendég
 


:lol:
Igyekszem nagyon!
Kell az a pozitív teszt:)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok!

Új fórumozó vagyok itt, néha írtam másik topicba. Lenne egy pár kérdésem, ha tudtok, légyszi adjatok tanácsot.
Ma voltunk a férjemmel spermavizsgálaton. Alacsony értékek jöttek ki (össz. s. szám: 6.9M/minta ill. 1.5M/ml)Gyorsan mozgót nem láttak(régebben volt), lassabb volt 40%, 60% pedig lassú :(
Ja és van egy állítólag nem olyan jelentős herevisszér tágulata.
Azt szeretném megkérdezni, hogy milyen természetes szereket tudtok ajánlani, amelyekkel "fel lehetne turbózni" ezt az eredményt. A műtéttől tartunk, mert nem garantálják a javulást. Tényleg, az előfordulhat, hogy a műtét után romlik a spermaszám? Vagy egyáltalán nem lesz? Bocsi, lehet, hogy hülyeséget kérdeztem, de nem vagyok járatos ebben a témában :oops:
Bocsánat, hogy hosszú voltam, de ismét reményvesztettek vagyunk a férjemmel :cry: :cry: :cry:
angi81
 
 


hű de sokat írtatok...

Minden újat és persze a régieket is szeretettel üdvözlök! :D

Igtazából most nem szeretnék egyenként írni senkinek, de általánosságban van egy gondolatom.

Ha sikerül elengedni azokat a gyötrelmeket, rossz élményeket, amik felhalmozódnak bennünk, csak akkor érdemes belevágni az új próbálkozásba. Szerintem a lelkiállapoton (és itt a terhesség kiviselésére gondolok) nagyon sok múlik. Persze el lehet veszíteni egy babát hormonhiány miatt is, meg ezer okból. De a szomorúságot és a sérelmeket cipelni, fölösleges...

Az újaknak pár sor rólam/rólunk. Alacsony spermaszám miatt egy éve lombikoztunk, de nem sikerült. Pozitív teszt után jött a szomorúság. Én pár hónappal később a lombik miatt depressziós lettem, amiből később azt hittem kigyógyultam. Most májusban elmentem egy természetgyógyászhoz, aki azt mondta, hogy a lelkem még nincs jól. Ő egyébként doktorált orvos, és homeopátiával meg biorezonanciával kezel. Egy hónapos kezelés után visszanyertem a régi lelkem :D Azóta nem vagyok allergiás és 100%-ban biztos vagyok benne, hogy lesz spontán babánk. :lol: A párom is kapott kezelést és mindketten nagyon bizakodóak vagyunk. :D

Az egész problémát már úgy látom, mintha a szervezeteinkben valahol megbillent egyensúly, most helyreállt volna. Nekem a ciklusaim is teljesen mások, megváltozott az emésztésem....stb.

Összegezve, próbáljatok ebben végtelenül nehéz helyzetben egyensúlyra lelni! Sajnos én is tudom milyen nehéz, nem lehetetlen! :D
tapedli
 
 


Angi!

Csak azt tudom írni amit orvos mondott. A műtétnek elsődlegesen nem az a célja, hogy javulást hozzon, hanem, hogy ne romoljon tovább a spermaszám! Tehát a műtéttel ártani nem fogtok, max javulást hoz! A másik! Tavaly szeptemberben páromnak is jelentéktelen volt a tágulata, de mire műtötték(május) olyan mértékben tágult, hogy a doki azt mondta az utolsó pillanatban lett műtve! Én mindenesetre csak javasolni tudom a műtétet, mert igaz, hogy nem egy kellemes dolog, de egy hét és mintha soha nem is műtötték volna! Ja és persze ne várjátok meg míg lenullázodnak, mert akkor már tényleg nincs értelme és úgy jártok, mint törpéék, hogy csak herebiopsziával tudnak spermiumot nyerni és az nem egy kellemes dolog! Törpe! Te ezt ne olvasd! :lol:

Természetesen nem kérdeztél hülyeséget! Pár hónapja még én is itt rítam, hogy mire számítsunk, mert fingom sem volt az egészről és rettenetesen aggodtam a páromért, de túl vagyunk rajta és nyugodtabb a lelkiismeretünk, hogy mi mindent megtettünk ezen már nem múlik!

Szerintem vágjatok bele!
Vendég
 


Angi!
Én is azt ajánlom,hogy csináljátok végig a műtét,mert mint ahogy Grönland is írta,hogy rosszabbodhat az állapot még ha a spermaszám nem is javul.Én belevágnék,és bele is vágtunk.Így utólag nem is volt olyan szörnyű(ezt csak azért merem állítani,mert nekem is laparom volt,tudom mennyire fáj).De megcsinálnám mégegyszer ha szükség lenne rá.A babáért mindent!!!

Mai LH tesztem a 16.napon,bár semmit nem érzek még.
1.kép egyből pisilés utáni
2.kép két órával a pisilés után

Kép

Kép

Kép
breni
 
 


És a görbém
Bocs ha sok voltam :shock:

Kép
breni
 
 


Reni!

Úgy tudom, hogy az LH-teszt a pé elött erős és a pé környékén kezd halványodni. Tehát most huzzatok bele, de nagyon! :lol: Nem olvastam vissza csak annyit láttam, hogy párod eredménye nem lett jobb! Egy icipicit sem? Azt is írtad, hogy gyogyit szed, megkérdezhetem, hogy milyent és miért? Úgy érzem, hogy nálunk az ondó mennyisége több lett a műtét óta! Nálatok ez javult? Bár ezzel a mennyiséggel nem is volt gond, mert ha jól emlékszem 4ml volt, de lehet, hogy 3, de az átlagosnak számít! Abban bízom, hogyha ez a fajta mennyiség több, talán a kiskatonák is megszaporodtak!
Vendég
 


Holnap és azután lesz itthon a párocskám,tuti nem hagyjuk ki egyik napot sem. :wink:

Sokkal rosszabb lett az eredmény a műtét után,a doki szerint nagyon meleg volt és azért döglődött annyira,alig volt.:(
Clostyt kapott,30 szemet,spermaszám növelés céljából.Az elfogyott és ezen a héten lett volna a vizsgálat de áttettük,mert most van pé.Remélem a jövőhét péntek jó lesz és így még hétfőn együtt tudunk lenni és jöhet a 4 nap karantén.A mennyiség jó volt,de sem a szám és sem a minőség nem volt jó.Az adatokat nem tudom.

Kép
breni
 
 


Hu basszus Reni, nagyon sajnálom! :? Nem tom a mienk hová süllyedhet még? :lol: Azért én bízom, hogy legalább annyi lesz, mint volt! A closty az jó, nekünk is emlitette a doki, hogy ha szükséges szednie kell páromnak! Bizzatok benne, hogy jobb lesz és ugye ne kenödjetek el, mert egy, aki mindent visz! :lol: :wink:
Vendég
 


Akkor amikor megtudtam,elkenődtem.Most már jól vagyok és bízok benne hogy lesz egy aki nagyon akar élni és eljut oda ahová kell.:)

Valószinű hogy nekünk nagyobb esélyünk lesz amikor már hideg lesz.

Kép
breni
 
 


Sziasztok Lányok!

Hű de sokat írtatok!

Üdv Mindenkinek!

Én a műtéttel kapcsoltaban annyit írnék, hogy amikor idén januárban kiderült, hogy a páromnak nagyfokú herevisszér-tágulata van, akkor szakkönyvekben is utánanéztem a dolognak.
Minden szakkönyvben azt olvastam, hogy csak műtéttel lehet kezelni a visszértágulatot. És hogy mindenképp kezelni kell, mert folyamatosan romlik. Egy idő után pedig fizikai fájdalommal jár, és visszafordíthatatlan károsodást okoz. Szóval ha kiderül, akkor nem szabad tétovázni, és műteni kell! Az orvosunk, aki Breniével azonos, azt mondta, hogy nagyobb százalkékban javul a műtét után a paciensek spermaképe, mint romlik. Tehát nagyobb esély van a jaavuásra. Nekünk valóban javult is a spermák mozgákonysága 20%-kal.
A műtétnek persze van kockázata, amennyiben gyulladás lép fel utána, illetve ha elkezd sorvadni a here. De hát minden műtétnek van kockázata.
Ja és mége gy dolog: addig nincs érteleme semmilyen gyógyszeres kezelésnek, amíg egy visszértágulat mindenképpen lerontja a minőséget. Ezért is van az, hogy a páromnak is csak a műtét után kellett gyógyszert szednie.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Annál pedig biztos nincsen nagyobb tragédia , mint egy baba elbesztése.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Breni!

Csinálj ma is egy lh tesztet, és meglátjuk mit mutat! Remélem a hőd szépen fog emelkedni, és valóban megtörténik a pé!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Csinálok ma is LH tesztet és még lehet holnap is.Még egyenlőre a hőm stagnál.

Kép

Kép
breni
 
 


Breni!

Nem próbálkozol valami homeos szerrel a pé támogatására?

Én most gyógyteát iszom! Cickafarkat, meg palástfüvet!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dehogynem.
Kb.6-7 hónapja iszom a cickát péig.Szerintem ez sokat segít nekem.
Plusz ülőfürdőt veszek heti 1-2 alkalommal cicka+palástfű.
Pé után pedig palástfű teát iszok,de ezt még most először fogom.
Te hogy iszod?
Plusz E vitamin.

Mizu nálatok?

Kép
breni
 
 


Én már túl vagyok a pén. Ma vagyok 8.dpo. Szerintem a teától jött előre a pém. A 13. cn-en volt. A tickerem így nem jó, de már nincs kedvem kijavítani.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én péig cickát, pé után palástot iszom.
Most várjuk, hogy lesz e eredménye ennek a ciklusnak.
Ha nem, akkor kezdjüka következőt. De fel nem adjuk!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én sosem tudom hogy meddig igyam a cickát.Amikor lemegy a hő,vagy amikor fel?

Kép
breni
 
 


Csak kb lövöm be én is. Igazság szerint amikor felmegy hőd, onnan palástot. szerintem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok! Most mennem kell!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: