Új privát üzeneted érkezett!

Szia Gabi!

Az "ismerjük meg"-ben nyitottam egy topicot Sheila és családja címmel, melyet 2x sikerült elküldenem...

kérlek, az egyiket töröld, nem szeretném feleslegesen terhelni a topicot.

köszi,

Sheila

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


mikor kapom meg a jelszómat?
Vike
 


Vike, a jelszót tartalmazó levél a regisztrálás után automatikus. Ha nem kaptad meg, (ez néhányszor már elõfordult), akkor én tudom a jelszót megadni.
Gabi
szerk
 

 
 

Kedves Gabi!
Szerdán regisztráltattam magam, de jelszót még mindig nem kaptam. Mit tegyek? Légyszi, segíts!
Vike
 


Vike, biztos rosszul fogalmaztam: küldd el nekem az azonosítót és a mail címet (levélben)és én tudom megadni a jelszót (te is megmondhatod persze, hogy mi legyen, ha nem akarod utána átírni).
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Megszûnt a régi email címem, megtennéd, hogy átírod a profilomban vandi@chello.hu-ra? Én nem tudtam kijavítani.
Köszi szépen
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!
Eszrevettem, hogy müködik a nem publikus albumok megnezese!!!
KÖSZÖNÖM SZEPEN!!!!!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Szia Gabi,
mostanában az új üzenetek iszonyúan összevissza jönnek be. Pár napja van ez így. Olyanokat is behoz általam még nem látott új üzenetnek, amit már két napja olvastam. Vagy épp kétnapi hozzászólást hoz be újnak (amit szintáén olvastam már). Közben az azonosítóm helye (a hozzászólásoknál) üres (eddig megjegyezte, most nekem kell bepötyögni, ami nem nagy baj persze, csak érdekel hogy mitõl van). Mi lehet a gond?
köszi,
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Zsóka, nekem az a gyanúm, hogy a hiba nálad lehet. Legalábbis nekem jól hozza az új üzeneteket és más sem jelzett hasonlót, és nem tudok róla, hogy bármi változott volna.
A jelszót kipróbáltam , nekem sem jegyezte meg, de ez már egy másik gép, lehet, hogy ezen kéne valamit fabrikálni.
Sajnos csak ennyit tudok mondani
Gabi
szerk
 


Gabi,
a gépemen semmi nincs másképp beállítva... A jelszót meg most sem jegyezte meg.
Na mindegy, ettõl még nem dõl össze a világ... Kép
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!


Tudna nekem valaki segíteni??
A probléma az, hogy az Ismerjük meg egymást-ba akartam képet raktni, de a bmp fájl típust nem fogadta el. Miért??
Az a baj, hogy a képeket már kitöröltem a gépbõl, és csak itt a fotóalbumban, ill. a babaszobai albumomban vannak meg, de ott mind, ha elmentem bmp-sek lesznek, de azt, amikor ide akarom tallózni nem fogadja el, csak jpg-st. Mit csináljak??

Köszönöm

Zsuzsi
zsuzsi
 
 


Zsuzsi,
remelem, nem mondok nagy hulyesegeketKép A feltoltesnel csak .JPG vagy .GIF kiterjesztesu /es formatumu/ file-okat lehet feltolteni /a helpben is ezt irtak itt/.
A lementesnel gondolom, jobbgomb es "kep mentese mas neven" menupontot valasztod. Ha igen, akkor a feljovo ablakban legalul van egy olyan legordulo menupont, hogy "fájl típusa". Ott Neked valamiert a .BMP-t hozza fel, de normalis esetben ott kivalaszthatod a .JPG-t is. Remelem, erthetoen irtam leKép

ui: eleg egyedi a profilodKép

-Afonya
Névtelen
 


Hát én még ilyet nem láttam. Kép Kép
Ha valaki nem akarja, hogy a profilja látszodjon miért nem tiltatja le, ahelyett, hogy ilyen ovodás dolgokkal tölti ki. Lehet, hogy jópofaságnak szánta, de én nem tudok rajta mosolyogni, szerintem inkább szánalmas mint vicces.
xy
 


Kedves Mindenki!

Áfonya!

Neked köszönöm a segítséget, akkor valóban nálam van a hiba, mert nem engedi kiválasztaniKép Majd megprobálok valamit tenni!

xy!

Nem tudom, mi a baj a profilommal! Én valóban 15 éves vagyok, és valóban nem tudok angolul, csak németül, meg spanyolul. A megnézésére meg senkit nem kértem meg! A profilt meg nem tudom letiltani, de nem is akarom, én vállalomKép

Zs.
zsuzsi
 
 


Zsuzsi!
Megertem, hogy igy csinaltad meg a profilod,en sem tudom, hogy mit jelentenek a pontok, en sem tudok angolul...KépKépKép

Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Kedves Gabi!

Nem vagyok egy prûd ember, de szerintem az Anyaságon belül létrehozott Kismamaszex c. topicot törölni kellene. Ez ugyanis nem más, mit szexpartner keresés. Bár nem túl durva, de szerintem akkor sem a Babanet-en lenne a helye.

Persze Rád bízom, tégy belátásod szerint!Kép

Pusz, Lina
lina
 
 


Cstlakozom az elõttem szólóhoz!
Csi
csii
 
 


Gabi,
Egy kéréssel fordulok hozzád. A Gyermekek/2002. május 1 - 2003. április 30. közötti gyermekek topicban le tudnád archiválni a februári, márciusi és esetleg az áprilisi leveleket (Elég sok helyet foglalnak már az oldal elején.)?
Elõre is köszi!

Pusz,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Sziasztok!

Szerintem törölni kéne az Anyaságról alatti KKKK topicot, csak a helyet foglalja! Valami intelligens ember megnyilvánulása!

Zsuzsii
zsuzsii
 
 


Gabi

Ha idod engedi, legyszives a
Babanet Társalgó-->
Anyaságról-->
Túl az elsõ heteken, napokon...:-)
temaba az archiv allomanyokat gyujtsd ossze evek szerint. A 2003 evet szerintem nyugodtan aprilis elejeig archivalhatod nekunk.

Elore is koszonom faradozasodat.

Napocska
Napocska
 


Gabi

Koszonom szepen.

Napocska
Napocska
 


Gabi,
csak annyit szeretnék kérdezni, hogy a társalgóban hogy tudok keresni?
köszi, Solya
Solya
 


Sziasztok!

Gabi!

Én is archíválásra szeretnélek megkérni, a Gyermekek/Gyermeknevelés/Ikrek topicban. Nem értek hozzá, de szerintem a tavalyiakat nyugodtan elrakhatod egybe, ahogy gondolod!

Köszönöm

Zsuzsi
zsuzsii
 
 


Gabi!
Köszi, megtaláltam! Kép
Solya
solya
 
 


KöszönömKép
zsuzsii
 
 


Kedves Gabi!
Teljesen tönkretették a hatalmas képek a keres-kínál topikokat.(Egy felhasználó van,aki mint megtudtuk SZÁNDÉKOSAN nagy felbontású képeket tesz be.)
Nálam nézhetetlen, 10-15 perc egy betöltés. Kérlek tegyél valamit:
Erika
Névtelen
 


Erika, biztos vagy benne, hogy szándékosan csinálta? Minden rosszindulat nélkül is nagyon könnyû óriás képet feltölteni.
A megoldás az lenne, hogy eleve korlátozni a feltölthetõ kép méretét. Megkérdezem, hogy van-e erre lehetõség.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
EZ A LEVÉL VÁLTÁS MÁR LEZAJLOTT KÖZTÜNK AZ ILLETÕVEL:

"Kedves janechg@freemail.hu !
Nem lehetne, hogy csinálnál valahol egy fotóalbumot,és úgy hirdetnél, hogy oda kattint akinek kell???(Fél óra ezekkel a hatalmas képekkel megnyitni a rovatot...)
[url=http://kep.tar.hu" TARGET="_top]http://kep.tar.hu[/url]
Vagy legalább kicsinyitsd le õket, vagy irányits a babaszobába,úgy mint Boszi.
KÖSZÖNJÜK SZÉPEN!!!!!!!!!!!!!
Nem írom alá,mert nem akarok balhézni.(Bár abban,amit írtam semmi nincs.)"

AZ Õ VÁLASZA:

"Semmi baj. Azért rakok fel nagy képeket, hogy normálisan látszodjon a ruha. De, ha Téged zavar akkor bocsánat!Kellemes Húsvéti Ünnepeket! A nevedet azért válalhatnád!!!!!!!!!!!! "

Ennek a válasznak a végére be is tett egy kisméretû képet.
Kérlek szépen, hogy intézkedjél.(nem is beszélek a nagy képeken látható termékek minõségérõl...)

Köszönettel:
Erika
Névtelen
 


Bocs, hogy belekotyogok, nekem pillanatok alatt letölt az oldal és ha jól értelmeztem a vitát, akkor a leszidott képfeltöltõ próbálkozott és nem tudott kisebb képeket feltölteni és szólt is Gabinak.
Erika, azért még nem kellene ócsárolni...
Solya
solya
 
 


Solya!
Akkor megismétlem:Ennek a válasznak a végére be is tett egy kisméretû képet.
Köszönöm: Erika
Rendes intenetem van és jó gépem.
Névtelen
 


Erika, az illetõ miután figyelmeztetted, esetleg más is, hogy túl nagyok a képek, szólt nekem és én töröltem õket.
Szerintem ez abszolút korrekt hozzáállás volt a részérõl, és úgy érzem, nekem már semmi tennivalóm nincs.
Gabi
szerk
 


Gabi köszönöm szépen.Sajnos nálam (?!) nem törlödött ki egyetlen képe sem,se a Baba és gyerekruhából,se a Ruha cipõbõl...
Erika
Névtelen
 


Helló!
Én voltam az ,aki töröltette a nagyra sikerült képet. Azt ténnyleg törölted Gabi és köszi. De a többi képet nem én tettem fel és azok tényleg nagyon nagyok és sok van belõle.
Úgyhogy szerintem kevertétek a kettõt. Én Gitike vagyok és csak ezen a néven vagyok jelen.
Köszi! Giti
Giti
 


Erika, frissítetted az oldalt? (Nézet menübõl)Mert én biztos, hogy töröltem.
Gabi
szerk
 


Gabi

Ha emlekeim nem csalnak, napokba lesz a Babanet szulinapja.
Nagyon koszonom a magam neveben, hogy ezt az oldalt letre hoztatatok nekunk kismamaknak.
Tovabbi jo munkat kivanok nektek.

Napocska
Napocska
 


Gabi!
Nekem minden nagy kép ott maradt.pedig töröltem még a cookiekat is...
Erika
Névtelen
 


Erika muszaj neked abba a topicba jarnod naponta?

Kiscica
Névtelen
 


Kiscica...
Muszáj.
Onnan szoktam vásárolni. (Most azért járok oda -naponta-, hogy megnézzem mûködik-e már.)
Neked viszont nem muszáj ide (a szerkesztõségi topikba) járnod, ha nincs problémád.
Erika
Névtelen
 


Gabi,
[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/284/13333.html?1051867035" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/284/13333.html?1051867035[/url]#POST34625 cimen , Babanet Társalgó: Errõl - arról: Terhes szeretnék lenni. Segítsetek! néven nyílt megint egy duplázó topik, a topiknyitó szerencsésen bejelentkezett azóta a "megint megjött..."be, így törölhetnéd.
Köszi
Andi
Névtelen
 


Szia,

az Ötletek,tippek rovatban sikerült nyitnom, egy Etetõszék, milyent vegyek? topikot, de már jelezték, hogy az errõl-arról rovatban épp nemrégiben tárgyalták ki a témát.
Törölnéd amit én nyitottam?

Köszönöm
Mie
Mie
 


Szia Gabi,
archiválnád a Gyermekek/2001. június 1 -- 2002. május 31. közötti gyerekek topikban az áprilist?

Köszi
Szila
Szila
 


Napocska, köszönöm szépen.

Erika, én tényleg töröltem, és nem értem.
Gabi
szerk
 


szia,

hogyan lehet megvaltoztatni az azonosito nevemet? esteleg megtudnad valtoztatni, jelenleg: osa, de eredetileg igy akartam: O.S. csak véletlenul ranyomtam az ok-ra. még sehova nem értam ezzel az azonositoval.

koszi, Orsi
Névtelen
 


Szia Gabi !

Nem tudod, mi lett Dorkával? Kezdünk aggódni, hogy valami nagy baj van. Ha csak nincs ideje, kedve naplót írni, az nem gond, de félek, hogy ez a gyanús csönd miatt valami más van.........

Ha publikus, írd meg mi van!!

Köszi: Ladányi Kata
LadányiKata (ladán
 


Szia Gabi,
vki az én e-mail címemmel írt a Hozzátáplálás topikban ma 18.39 órakor. Ez azért is igen bosszantó, mert egy olyan anyukának szólt be, akivel néhány levelet magánban is váltottunk, és jogosan kaptam tõle egy ilyen-olyan levelet, én sem hagytam volna szó nélkül. Lehet ez ellen tenni vmit? Még véletlenül sem én voltam, mert netközelben sem voltam abban az idõben.
Ha a nevére kattintunk Ági, akkor egybõl kiadja az e-mail címemet. Hogy lehet ez?

Ágci

Kép
Ágci
 
 


Ágci,
a Próbaterületen is van az e-mail címeddel egy Ági.
Mariann
mariann
 
 


Köszi Mariann,
igen ott már én próbáltam, hogyan is lehetett. Rájöttem: beírta azonosítónak a nevet és az e-mail címhez az én címemet mielõtt elküldte. De, hogy vkinek ennyi ideje legyen, hogy ezzel szórakozik...
És jól megbántotta a másik anyukát.
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Gabi

[url=http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/28/13308.html?1052846636" TARGET="_top]http://www.babanet.hu/ujgep/discus4messages/28/13308.html?1052846636[/url]#POST37965 ezt nezd meg es ott is ezt a hosszaszolast sddfwefwe 2003 Május 13 kedd - 19h 23: kattints a sddfwefwe-re ez mar egyre durvabb hamisitgatas.

Agi te neveddel meg ugy eltek vissza hogy nevet es email cimet irtak csak. Sajnos csak nagyon rutimos babanetesek tudjak hogy amikor nezed hogy ki irt neked akkor mi az ami egyertelmu hogy ki irhatta neked az uzenetet es melyik kinezet lehet akar hamisitas is.


Napocska
napocska
 


Sziasztok!

En tenyleg katkamano vagyok, es azt a sddfwefwe jelzesut nem en irtam. Bar Emese adatai, meg kepe van alatta. Hogy lehet???? Egyelore meg nem lattam olyan hozzaszolast, ami az en teljes nevem alatt futott volna, ahhoz kellene, hogy tudja a jelszot, IGAZ???? De akkor mostmar ez sem biztos? Mit tanacsoltok, hogyan lehet ezt kivedeni? Abszolut nem ertem, hogy kinek van ilyenre ideje, ezzel szorakozni....

Kati
katkamano
 
 


Katka,
megneztem en is, erdekelt a mukodesi elv... nem akarom leirni /bar ezek utan nem nehez kitalalni/, de a teljes nevedhez tovabbra is kell a jelszo, emiatt ne aggodj. A profilod elerhetosege azonban megteveszto modon beirhato valoban.

-Afonya
Névtelen
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?