Új privát üzeneted érkezett!

Mesi
A napi kaja mennyiség könyv szerint kg-ént 150ml, ezt kell elosztani a napi evések számával, így kapod meg mennyi egy adag. Remélem érthető. Nekem a fiúk kb 80 és 120 között szopiztak ilyen idős korban, olyan 3 óránként.
rettenetes, hogy ilyen dokitok van. Mi lenne ha betegek lennétek akkor is majd kijön egy hét múlva. Szörnyű! Tápszert is ő írja fel ha elfogyott akkor mi van éhezik a gyerek. :twisted:

Koda
Ez a fürdős játék gyengégg variációja. Van amikor nem látni a vizet, mindent behordanak amit csak gondonak. A vödrös sztori nálunk is volt de én utánna kitiltottam így csak poharak maradhatnak, bár azzal is lehet kifelé locsolni.
A hasalós kép ismerős ilyen nekünk is van egy pár.Csuda édesek együtt.
Ti boltoztok mi még ott nem tartunk. Most kardozunk, harcolunk és állatokka állatkertestl játszunk, ez a sláger.

Titi
Nagyon jó pihenést neked! Jó dumcsit Kodával!
Várunk vissza élményekkel kedden!
Keményedések pedig szerintem a túlzott pörgésed miatt vannak, lazíts ez nem vezet jóra. Szedd nagyobb adagban a Mg ahogy Eszter is mondta. De a legfontosabb vállalj kevesebbet! Ez parancs!!!
Ajándék megvan és vasárnap ünneplünk.Egy utazást kap én nem nagyon értettem vele egyett, de ez van. Így most csak torta és virág lesz, nekem hiányzik az a dolog ha majd ránéz néhány év múlva tudja, hogy ezt erre az alkalomra kapta.

Verzsike
Jobb ma már a hangulatod?
A férjed is minden gond nélkül hazaért?

Dávid ma tiszta dili volt. Kiszedte a farsangi tigrisjelmezét a szekrényből és felvette, ennek megfeleően is viselkedett. Folyamatosan Áront bántotta , mert ő volt szerinte az antilop akit el kell kapnia. Szörnyű volt, persze csak hiszti árán tudtam levenni róla. Hála az égnek a játszón kicsit lenyugodott és most már remélem alszik.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Jó reggelt!

Koda! NAgyon aranyosak a fiúk, Bence gyönyörűen tartja a kis fejét, mintha direkt pózolna a fényképezőnek...
Köszönöm szépen, hogy küldesz nekem ruhácskákat Titivel, nagyon rendi vagy.

Zsuzsa! Tuti A front mistt volt Dávid zizi, jelnleg én teljesen meg tudom érteni.
A párom persze hazaért rendesen, még odafelé úton felhívott, h feltölti a kocsiban a telóját, valószínű az lehetett a baj, hogy az apukája meg a tesója előtt muszáj volt nekem ellentmondani, mert különben nem elég "férfi".
A hangulatom ha lehet még gázabb, ma már kétszer kellett sírnom (bár okom nem volt rá) és semmihez nincs kedvem. De főzni azt kell valamit, úgyhogy gyord elugrok a boltba.

Puszi
verzsike
 
 


Erzsike,

Vigasztaljon, hogy én is ilyen voltam!!! Pár oldallal visszaolvasol, pont ezt irtam, hogy kibirhatatlan, bőgős, hisztis voltam az utolsó hetekben!!!

...amúgy jól vagyunk, csak kicsit sűrű a napirendünk...
jövök, amint tudok!

puszi mindenkinek!!!
Ági
csné
 
 

 
 

Sziasztok!

Ha tud valaki valamit Eszterről légyszi írjon. Küldtem neki sms-t, hogy kijött-e már a kórházból, de nem válaszolt, csörgetni meg nam akarom a telóját.
Puszi
verzsike
 
 


Titi!

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Kép
csné
 
 


sziasztok!

Drága titi névnapod alkalmábol nagyon sok boldogságot kivánok,teljesüljön minden kivánságod amire szived vágyik!
Kép


Jelentem sikerült felmondanom!Megint nem annyit adott amennyit kellett volna de nem is érdekel a lényeg hogy befejeztem!a héten nem vagyok valami jol ezért is nem irok nagyon!majd jövök valamikor!puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Titi! NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!
verzsike
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyors bejelentkezés Miskolcról.

Hát, sajnos iszonyatos volt az idő Hajdúszoboszlón, így a fürdőzés elmaradt, de sétára és pihire tökéletes volt az alkalom.
Muszáj is volt, mert pénteken már pánikoltam, annyit keményedett a hasam, estére pedig fájdogált is.

De Ági tanácsára vettem Magnerot tablettát, ami úgy érzem, segíteni fog. Ági, még egyszer puszikállak a tanácsért!!!

Ma írt a dokim, hogy a terheléses cukrom és a vérképes is tökéletes lett, úgyhogy ennek is úgy örülök!

Viszont Eszter miatt nagyon aggódom. Próbálom hívni, és nem veszi fel a telefont, én már tűkön ülök, hogy tudjak valamit róla. Remélem, jól vannak, csak egyszerűen nincs lehetősége a telefont felvenni!

Eszter, ha tudsz, nagyon szépen kérlek, jelentkezz be!

Lányok, nektek pedig nagyon-nagyon szépen köszönöm a névnapi jókívánságokat!!!

Mindenkit puszilok, holnap este megpróbálok jönni!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok, lányok!

Én is szeretnék gratulálni az új anyukáknak, és egyben nagyon nagy boldogságot kivánok! Ágika is és Vivi is nagyon aranyosak :D :D

Egy kicsit későn, de Titinek Boldog Névnapod kivánok! Azta, hogy telik az idő, már letelt 26 hét :D - mindjárt neked is lehet drukkolni a szüléshez :D

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Titikém!

Kicsit megkésve, de Nagyon Boldog Névnapot Kívánok!


Tegnap nem tudtam jönni, mert szinte egész nap kinnt voltam a falunapon. Délelőtt volt a főzőverseny, délután pakolászás, este pedig az eredményhirdetés. Persze közben sok program volt, meg koncertek.
A lényeg: ISMÉT GYŐZTEM A NAGYI BECSINÁLT LEVESÉVEL.

Majd este mesélek, de persze a Sára is most ébredt. Most indulunk a szüleimhez.
Addig írjatok sokat, mert úgy látom nem csak én hanyagoltalak titeket a héten.

Eszterrel mi a helyzet? valaki felbírta már hívni? Remélem minden rendben van felük.

Na rohanok.
Puszi mindenkink:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!
Tegnap este jöttünk haza, a hétvégét Parádfürdőn töltöttük.Nagyon jó volt.Most itt vannak anyosómék, úgyhogy nem tudok sokáig lenni, majd jövök, ha elmentek.Alig vártam, hogy jöjjenek.Az elmúlt hetek nagyon sűrűre sikerültek, nálunk is volt sajnos haláleset a családban meg más dolgok, úgyhogy csak most tudtak jönni, megyek is kihasználom, hogy itt vannak.
Bazsókám kiheverte a fülgyulladást, nem is volt nagyon nyűgös.És kijött az ötödik foga is.
Majd jövök.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Gratulálok! Nagyon ügyes vagy!

Én voltam reggel dokinál, a méhszájam még zárva, de e méhnyak már megrövidült egy kicsit azt mondta. Holnap megyek uh-ra, nagyon kíváncsi vagyok most mekkora a bébike.

Remélem most már kicsit felpörög a topic, hogy vége a hétvégének...
verzsike
 
 


Sziasztok!

Titi
Nagyon Boldog Névnapot Kívánok! így utólag.
Hát sajnos nem a legjobb időt fogtátok ki ezen a hétvégén. Bár ha tudtál pihenni akkor már megérte
Gondolom Kodával ismét jót dumcsiztatok.

Oné
Gratulálok az újbóli első helyhez. Nagyon ügyes vagy!
Áruld el hogy tudtad ezt kivitelezni a két lány mellett, ki vigyázott rájuk,a szopi ilyenkor Sárának kimarad?

Rimar
Nagyon szép helyen jártatok.Ott jókat lehet kirándulgatni és az idő is pont erre volt jó.
Élvezd, hogy itt vannak anyósodék és van egy kis segítséged.

Verzsike
Húha úgy látszik jó ütemben haladsz. A fiúknál már ez is jó, hogy rövidülés van. Kíváncsi vagyok mit mondanak a méreteit illetően. Mindenképpen gyere és mesélj!

Eszterről tud valaki valamit? Hogy van még kórház vagy már hazaengedték?
Drága eszter ha olvasol inket kérlek néhány szó erejéig jelentkezz! Remélem jól vagy és a babával is minden oké.

Ági
Mi a helyzet veletek szopi terén? Sikerült kicsit többet szopiznia a bimbóvédővel? Hízott már egy kicsit Livi?
Szeretnénk képet is ha van újabb.:)

Virág
Valahogy nem lepődöm meg, hogy most is kevesebbet adot mint amennyiben megállapodtatok. Ügyes vagy hogy volt elég erőd lelépni. Tényleg mit szólt szó nélkül elfogadta amit mondtál vagy megpróbált maradásra bírni?


Mi is jöttünk mentünk a hétvégén, de amint látom más is elfoglalt volt. Remélem a héten már többet tud mindenki írni. :)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem tapasztalt anyukákhoz. Olvastam újra a listát, amit Juci küldött, h mi kell a kórházba, meg itthon a babának.
Olyat írt, hogy anyatejgyűjtő kagyló, láttam is ilyet a boltban, de fogalmam sincs mere való. Légyszi...

Köszike
verzsike
 
 


Sziasztok!

Azoknak írok,amiket érdekel,hogy köszönöm az érdeklődést,már hazaengedtek,de azt sajnos nem mondanám,hogy jól vagyok.Pajzsmirígy túlműködésem van,amitől felgyorsult az emésztésem(is)és ezért hányok és van hasmenésem is.Az epém pedig kifli alakban megtört és folyamatosan önti az epét,amitől az egész gyomor és bélnyálkahártyám gyulladt.Enni nem igen tudok és ha eszek sem nagyon marad bennem.A kórházban csak infúziót adtak és végül nem kaptam semilyen gyógyszert,nehogy ártsanak a babának.A babaám szerencsére jól van.Akiket nem érdekelt ez a pár sor csak nyugodtan ugorjatok egyet és mehet minden tovább.Köszönöm mindenkinek aki érdeklődött és hiányolt,el sem hiszitek mennyit jelent ez nekem.

Mindenkinek szép napot!

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok,

csak gyors bekukk, mert itt vannak Karcsim fiai, a drágám meg most alszik...

Gyöngyi,
Gratulálok az első helyhez! Nem semmi vagy!!! :D

Erzsike,
én is nagyon kiváncsi vagyok már az uh eredményedre!!! Nemsokára te is szülsz! :)

Zsuzsa,
köszi, hogy érdeklődsz! :)
Most odaáig jutottunk a szopival, hogy tegnap pl 1-szer kellett adnom neki tápszert, mert olyan 60-70-eket tud cicizni... Tegnap este óta pedig 1 mellből szoptatom, mert külön külön is van benne 60-70 :D
A bimbóvédő nem vált be, de már nem is fáj a cicim!
Szerintem kicsit megnyugtatott a tudat, hogy van mihez nyulni és nem hal éhen a kicsi lányom! :roll: :lol: Amugy neki nem kell a "napi kilonként 150g"! 3-4 óránként eszik és sose ébred sirva!
Hízni is hízik a drágám, már 3700-at mértünk tegnap előtt este! :)
Úgyhogy most minden a legtökéletesebb! :D
Egy angyalom van, mert eszik, alszik és nézelődik!

Na, megyek, mert etetnem kell a családot! Ha tudok jövök még képekkel!

Puszika mindenkinek,
Ági
csné
 
 


Erzsike!

Én ezt az anyatejgyüjtő kagylót nagyon nem javasolnám.Csak sejtem mi ez,de szerintem ha van tejed,akkor lefejed a felesleget és azonnal hűtőben tárolod.Ha nincs akkor édes kevés lehet ami ebbe elfér,ráadásul nyár van és ott pang benne a tej akár 1 órát,vagy tudom is én.Vagy az is leghet,hogy nem értem mi is ez.De nekem nem volt ilyen sosem és most sem lesz.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Verzsike

Ez egy olyan műanyag kagyló formájú dolog amit a melltartóba teszel. ebbe csöpög bele a szivárgó tej( és nem a melltaróbetét szívja fel), amit össze lehet gyűjteni és lefagyasztani. Nekem nem volt és nem is hiányzott.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Eszter!
Titi volt nálunk, kérdeztem őt is mi van veled, hátha tud valamit, mert már igen csak aggódtam. Hála az égnek, hogy a baba jól van. De te igen rosszul, ahogy olvasom :cry: De mi lesz így veled? Csak úgy hazaengedtek? Ez hihetetlen!

Erzsike!
A rucikat elküldtem:)
A kagylót nem használtam soha 2 gyerek mellett sem. Eszter nagyon jól leírta az érveket!

Gyöngyi!
Gratulálok! Egyszer meg kell kóstolnom ezt a levest, ha ilyen szuper:wink:

Ági!
Szuper, hogy Livike jól van és hogy ilyen kis angyal! Képeket!!!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Koda!

Hát ez az.A dokik elég lelkiismeretlenek,mert csak úgy hazaengedtek,na nem mintha a kórház hiányozna,aztán lesz ami lesz.Mondjuk már a bekerülésem sem volt egyszerű,de majd leírom.Azért én nem teszek le róla,hogy meglátogassalak amíg egyben leszek. :wink:

GyöngyI!

Gratulálok a győzelemhez.Ez nagyon szupi érzés. :wink: Ügyi vagy.Ha jól emlékszem én épp akkor csatlakoztam tavaj,amikor erről írtatok.Azért a recept jól jönne a főzős topicunkba.

Zsuzsa!

Jó,hogy hazajöttetek.Várod,hogy majd félállásban visszamenj melózni?Azért édes lehetett Dávid kistigrisnek.Bár gondolom te ezt nem így érezted. :lol: Olyan jók ezek a gyereksztorik. :wink:

Ági!

de jó,hogy azért megy a szopi dolog.Örülök,hogy nem adtad fel és ilyen ügyik vagytok Livivel.Várjuk a képeket. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


SziASZTOK!

Eszter!
Jaj, de jó hogy jelentkeztél, már annyit gondoltam rád! Nem hiszem el, hogy hazaengedtek a dokik. (Bár nekem sincsen jobb tapasztalatom az egészségüggyel kapcsolatban) A pajzsmirigy túlműködéssel vigyázz, szerintem sürgősen menj el egy endokrinológushoz, mert az befolyással lehet a babára! Nem ijeszgetni akarlak, de erre tényleg oda kell figyleni. Zsoltikával nekem is epekövem lett, így amiatt sem irígyellek!

Ági!
Téged viszont irígyellek a szoptatáséert, nekünk nem megy :cry:
Már mejdnem szinte csak tápszeren élünk, és most indult csak hízásnak a drága!

Egy mai kép a lurkókról:

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Eszter!

Azert mert valaki nem ir minden nap az nem jelenti azt hogy nem gondol rad es nem aggodik! :roll:
Sajnos nem jo,hogy ennyire rosszul vagy ...nem is lehet igazan mit tenni??? Az epeddel sem??Turmixok,gyumi...semmi nem marad meg benned szegenykem?

Gyongyi!

GRATULALOK!

Titi!

NAGYON BOLDOG NEVNAPOT KIVANOK NEKED IGY UTOLAG IS!

Agi!

Ugy orulok,hogy van eleg tejcsid...a vilag legjobb(ok,egyik legjobb dolga :lol: ) a szoptatas. Es mar hizik is,es eszik,alszik,nezgelodik,tenyleg alom baba! :lol:

Verzsike!

Tejgyujto kagylot en is vettem..nos lehet hogy en bena voltam,vagy kisebb mellre terveztek...nekem mind kifolyt belole...es nem is tud olyan sokat felfogni...szoval szerintem is felesleges. En mind a mai napig ugy szoptatok,hogy bedugok egy pelust a melltartoba(egy reszet) ,mert a masik mellem is mindig elkezd csopogni ha szoptatok...De amugy meg vannak azok a melltarto betetek,igaz ezek csak beszivjak.(ha esetleg annyi folyna el akkor majd odatartasz eg ypoharat :lol: )

Virag!

Ugyes vagy hogy sikerult felmondani bar gondolom fajo szivvel hisz annyira megszeretted azt a babat! :cry:

Rimar!

A fulgyulladasra mibol jottetek ra? Mishal is huzogatja a fulet,de szerintem csak akkor amikor almos.5.fog,nem semmi!

Bufo!

Valami szep helyen jartatok hetvegen? SZuper az az alvos es kardozos kep! :lol:

Bocsi a kihagyottakert...megint csak elnezest kerek ha nem jovok egy ideig...de nagyon huzosak a napok+ a hab a tortan hogy nekem jott egy oszlop :lol: :roll: ,vihetem szervizbe a kocsit. Nem hianyzott!
Ja,Mishal azota mar Mishal is felul..fel is allt mar,kijott a 2. fogunk es jon a tobbi,sajna veresre harabdalja a szajat es belul is...lehetne valamit tenni ellene?

Millio puszi mindekinek!
momo35
 
 


Mesi!

Nagyon szepek vagytok egyutt! Es milyen csinos vagy!
momo35
 
 


Jaj Koda!
Teged kihagytalak,nagyon edesek a fiuk es milyen nagy mar Bence...de ezek szerint megmaradt a draga olbebabanak! :lol: Tu
dja o hogy mi a jo!

Bufo!

Most jutott eszembe a multkor mikor irtad,hogy David Aront antilopnak kepzelte,annyit nevettunk ezen anyukammal...hihetetlen hogy mit ki nem talal! :lol:
momo35
 
 


Sziasztok!

Ági! Nagyon ügyes vagy a szopival. Tök jó, hogy alig kell pótolni Lívikének a tejcsit. Lehet hogy előre kellene vennem tápszert, hogy két napot se szenvedjünk?
Nem sok még neked egy kicsit még plussz két gyerek, vagy nem több napig vannak ott a fiúk?

Koda! Köszönöm szépen a ruhákat, sajnos Titi nem tudta behozni őket tegnap. Nagyon aranyos vagy, hogy gondoltál ránk.

Mesi! Csudasépek vagytok így együtt… tényleg nem látszik, hogy most szültél.

Momo! De ugye nektek semmi bajotok nem lett?

Zsuzsa! Magatokról meg nem is írtál semmit… Nagyon jón a meleg, mehttek megint ki a játszóra, talán így nem lesz Dávid annyira beindulva otthon a lakásban ...

Juci! De jó hosszú iromány végre… Múlt héten összesen nem írtunk ennyit :) . Elbűvölő a kislányotok, el vagyok tőle ájulva… (Az én pici fiam túl fiatal lesz hozzá???? Na nem baj, Titinek is úgyis kislánya lesz… aztán meg talán Eszternek is…)
Nem lnne az neked jobb, ha nem utalna a színház még két hétig??? Úgy tűnik mintha egy kicsit Elég lett volna ez az egy hét…

Tényleg nincs még minden teljesen összepekolva… Azért már csak be kell dobálni a cuccokat a bőröndbe.
A homeos bogyok rendben vannak, mivel nem voltál itthon, elkezdtem visszafelé túrni a topicban, mert emlékeztem, hogy már írtad, és megtaláltam, hogy már nyitottál is egy ilyen topicot, ott meg szépen le volt írva, úgyhogy köszi szépen.
(Nem is baj, hogy nem voltál itthon, keresés közben újranéztem a képeket….)

Mindenkinek köszi szépen a tejkagylós hozzászólást, úgy döntöttem első körben nekünk olyan nem lesz… Remélem nem járok úgy, mint Juci és egyáltalán nem lesz rá szükség.

Még egy (remélem) utolsó pobléma felmerült bennem a listával kapcsolatban… hintőpor csak Hexachlorophenes volt írva. Ez azt jelenti, hogy azt nem csak a köldökére, hanem az egész testére lehet használni? Vagy fürcsi utánra vegyek szimpla gyógyszermenteset?
Lehet nemsokára ki foglak akasztani titeket, eddig azt hittem mindennel meg fogunk bírkózni, de ahogy közeledünk, egyre több kételyem támad….

Tegnap majdnem megszületett a bébike, legalábbis a férjem azt gondolta tutira meg fog… Délután kb 50 méterre a lakásunktól karambolozott. Mikor én értem haza még ott voltak a rendőrök, tűzoltók stb... Már a viliről leszállva tudtam, hogy ő az…. Szerencsére senkinek nem lett semmi baja, "csak" a kocsink tört össze használhatatlanra.
Fogalmam sincs miért, de akkor egész nyugodtan fogadtam a helyzetet… Kb éjjelre jött ki rajtam, a bébike is megérezte alig aludt valamicskét és már hajnal óta fent vagyunk. Szerintem a szomszédok nem szertenek, mert fél ötkor nekiálltam mosogatni, meg beraktam a mosógépet, de ha csak fekszem az ágyban, akkor jár az agyam és egyből bekeményedik a pocakom….


8 körül indulok uh-ra, utána jövök… Bocsi, hogy leginkább magammal vagyok elfoglalva, de egy kicsit besűrűsödnek az események….

Puszi
verzsike
 
 


Anubias!
Szegénykém!A pajzsmirigyedre szedhetsz gyógyszert?Mit mondtak?

Ági!
De jó, hogy megoldódott a szopi!Ügyes vagy.Nagyon érzékeny dolog ez a szoptatás, és lehet, hogy tényleg csak ennyi kellett, hogy ott legyen egy doboz tápszer...

Koda!
Nagyon szuperek a képek!Olyan aranyosak!

Momo!
Miből jöttünk rá a fülgyulladásra?
Nem engedte este a fürcsinél, hogy megmossuk, aztán megsimítottama füle előtt a bőrét, hogy engedi-e, de elhúzta a fejét.Más tünete nem volt, de mondtam, hogy nézessük meg, és műszeresen már látszott, hogy mind a kettő be van gyulladva.Mára már teljesen elmúlt(5nap volt).
Tegnap kibújt a 6. fogunk is :D
Ezt is csak úgy vesszük észre, hogy benézünk a szájába.Egyáltalán nem volt nyűgös egy fogával sem.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok lányok!

Már annyiszor léptem ki-be, mindig megpróbálom összekaparni magam, hogy írjak Nektek, de aztán nem megy.
Nyalogatom a sebeim, nagyon el vagyok anyátlanodva, így ne haragudjatok, de magamról fogok most csak helyzetjelentést adni.

Sajnos a tegnapi napom katasztrofális volt. Meghalt a drága kiscicánk Miskolcon! :(

Mikor hazamentünk Hajdúszoboszlóról, már akkor fura volt, hogy nagyon kapkodja a levegőt (a mellkasán láttuk), aztán olyan érzések kerítettek hatalmába az éjszaka... többször odamentem hozzá, megsimogattam, ő meg csak dorombolt nagyon-nagyon hangosan, egyfolytában!!! Reggel szokás szerint arra ébredtem, hogy ott fekszik a karomon, gondoltam, nincs nagy gond. De azért gondoltam, anyával gyorsan beszéljük meg, ha véletlen történne Rafival valami, mit csináljunk, hol nyugodjon a drágaságunk.
Sajnos 1/2 éve megállapították, hogy emlődaganata van, így nem tudhattuk, meddig él még. De olyan virgonc volt, rendesen evett, csak ez a légzés nyugtalanított. Úgyhogy gondoltam egyet, még Koda látogatása előtt gyorsan vigyük el az állatorvoshoz. Mire leértünk, nagyon rossz állapotba került, valószínűleg az izgalom okozta, de már aig bírt levegőt venni.
Kapott szurikat, meg gyógyikat, és szerdán kellett volna visszavinni. A doki megállapította, hogy tüdővizenyője van. Lehetséges, hogy a daganat átterjedt a tüdejére... :(

Hazafelé az úton már nyávogott is olyan keservesen, pedig nem szokott!!! Annyira féltem, hogy szenved a drága!!!
Otthon kicsit megnyugodott, de csak lihegett. Én közben elindultam Kodához, ahol kaptam a hírt, hogy meghalt szegényke.

Gondolhatjátok, szegény Timikémnél alig töltöttem el 20 percet, el is rohantam, gyorsan elszaladtunk Liszkára, nagyim kertjébe temettük a drágaságunkat.

Most persze minden olyan üres, anyukámat most hívtam, borzasztó a hiánya! Olyan üres minden!!! Nem jön reggelizni, na, a többit nem is sorolom, mert megint bőgök.

Igyekszem lányok összekaparni magam, és jönni közétek, mert nagyon-nagyon hiányoztok, csak most nagyon-nagyon kivagyok!!! Ezt szerintem csak az értheti meg, akinek van/volt állata valamikor, úgy lehet szeretni, mint egy családtagot, egy embert. Borzasztóan fáj a hiánya!!!

Azért néhány képet még felteszek... így szeretném picit megértetni, miért is vagyok annyira ki...

Rafika ekkora volt, mikor hozzánk került már kb 2-3 hete

Kép

Hugicám énekelt neki, ő pedig közben szopizta hugicám ujját

Kép

Mindig így aludtunk

Kép

És ha elmentem, így várt vissza

Kép

Itt pedig a kisasszony hozza a formáját, mindenbe belebújt, amibe lehetett

Kép

Koda, Istenem, annyira lelkifurdalásom van, kérlek szépen még egyszer, ne haragudj, hogy így elrohantam! Persze tudom, hogy nem így terveztük, de akkor is annyira sz@rul érzem magam emiatt is! Úgy szerettem volna pedig kicsit elbabázni!
Amit pedig Marciról írtál, hogy sírt ő is, meg hogy szeret engem, úgy meghatott!
Nagyon bízom benne, hogy tudjuk majd pótolni az elmaradt beszélgetést!

KépKép
titi_27
 
 


Mesi!
Nagyon jól nézel ki!Aranyosak vagytok együtt, tényleg nem látszik, hogy most szültél.
A szoptatás miatt meg ne aggódj, ha így van hát így van.Nincs értelme rágódni rajta, lehet hogy még helyrejön.
A problémák oldódnak?Vagy a helyzet változatlan?Nem lehet könnyű.

Juci!
Nagyon vagány a kiscsaj fűnyírás közben :D meg azon a nevetős képen...egy tündér :D
Az a kép hol készült, ahol Illés a lányokkal van?Az egy várrom a háttérben?
Ja, tegnap láttam az Angyalbőrben Illést :D kicsit megváltozott :D :D :D

Verzsike!
Úr isten, gondolom, hogy megijedhetteél!Szerencse, hogy csak a kocsinak lett baja.Bár most nem nagyon hiányzott nektek.Tudtok valakitől autót kölcsönkérni, ha szükség lenne rá?

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Tegnap volt a temetés...nagyon szép volt 2órás...de akárhogyis tartottam magamat nem bírtam ki sírás nélkül.

Amúgy jól vagyunk, s alakul minden körülöttünk..csak én érzem magamat nagyon egyedül sokszor..no persze nem szó szerint, mert gyerekek itt vannak mindig körülöttem, de mással nemigen tudok beszélni..:(

Mostis itt piszkálnak, mennem kell, de sokat gondolok rátok.

puszi mindenkinek.
Alvásidőben még megpróbálok jönni.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Ó Titi!
Nagyon sajnálom!Elhiszem, hogy kivagy.Szegény cica!Mennyi idős volt?
Azért ne nagyon emészd magad!Tudod, hogy vigyáznod kell magadra!
Nem is tudom, mit írjak, hogy megnyugodj?De ehhez idő kell.Nekem már 3 cicám halt meg, és nem lehet megszokni, de mindig gyorsan szereztem egy másikat, és úgy könnyebb volt elviselni.De mindegyikre nagyon jól emlékszem.

Ja igen, valaki kérdezte a ciklusomat, hogy visszaállt-e?Hát igen, nekem igen hamar rendeződött, amikor Bazsó 3 hónapos volt.Pedig azt hittem, hogy most egy darabig megúszom...

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Most értem haza, rettenetesen útálom a BKV-t. Több mint 20 percet vártam a buszra, ami elvileg 4-5 percenként közlekedik.... És a megállóban persze egy csepp árnyék sincs.

A bébike jól érzi magát a pocakomban, a becsült súlya most 3850 g. A méhlepény pedig már II. érettségi fokú. A magzatvíz több mint kellene, de azt mondta a szonográfus, hogy nem vészes.
De holnap a doki majd eldönt, nST után úgyis be kell mennem hozzá.

Puszi
verzsike
 
 


Verzsike!

Mar biztosan nincs sok hatra,szep kis sulyt becsultek! De az ultrahang mint tudjuk tevedhet! :lol:
Baleset borzalmas lehetett,vagyis latni a kocsitokat,de szerencssere a parod jol van es ez a lenyeg.

Rimar!

Koszi,megneztem,nem zavarta ha a fulevel bibelodtem. Fog nyugi nelkul jo lehet!

Juci!

Jo kep az a racsos!!! :lol: :lol: :lol: Es Dudi tunemenyes!
Nem hasznalok egyenlore semmit se a fogara,este hala Istennek masaallah alszik. :lol:

Eszter!

El is felejtettem kerdezni,ugye most otthon vagy tappenzen?

Mi jol vagyunk,csak en tolattam(Mishal nem volt a kocsiban).
Megyunk ki a hazhoz megint,hozzak delutan a csempeket ,kadakat,stb.

Titi!

ANnyira sajnalom a cicadat! Tudom mit erzel,elso cicank Joshua a karjaim kozott halt meg az allatorvosnal.
Masodik cicank(Joshua szinten) pedig otthon van,vagyis tavaly aprilis ota nem lattam...o 94 ota van nekunk es mar eleg oreg...szerintem a ferjem meg se mondana ha valami tortenne vele. Most meg total egyedul van mert ferjem Qatarban,ilyenkor a hazmester eteti...de ennyi,senki nem jatszik vele...nem is szeretek erre gondolni mert a szivem szakad meg.
De tul leszel rajta..az ujabb cica nem jo otlet..ugye nalatok most nem celszeru,talan anyukadhoz...de o ha jol emlekszem nem igazan orult hogy neki kellett torodnie vele.

Pusszancs nektek lanyok!
momo35
 
 


Sziasztok!

Jajj lányok,úgy érzem,sosem lesz vége ennek az egésznek,kész rémálom ami velem történik.Mondjuk nem meglepő,mert velem minden így történik.Ha nem bánjátok megpróbálom összefoglalni a kezdetektől.Szóval hányás,hasmenés,meg diéta és öngyógyítás,majd múlt csütörtökön végső kétségbeesésemben irány a házidoki,aki szabin van.Szimpi helyettes még a gépbe sem vette fel,hogy ott jártam,majd vállbavereget,hogy ügyesen diétázok és használok magamtól probiotikumot,szmektát...,csak így tovább.erre erősködtem,hogy ez nem ilyen egyszerű,mert terhes vagyok és fogyok,erre nevetve azzal riogatott,hogy a gasztroenteorolóigán csupa fájdalmas viszgálat várna,így reméli jobban vagyok és visz lát.A kocsiig hangosan zokogtam,úgy mentem az utcán,majd elkeseredésemben felhívtam a Bajcsy kórházatat(oda tartozom),és kértem a gasztrot.Még mindíg bőgve elmondtam a telefonban mi a helyzet,mire azt mondták menjek be.Na a recepción aztán legomboltak 1000 Ft-ra,mert nincs beutalóm,hiába hivatkoztam telefonra.Az ügyeletes orvos mosolyogva fogadott én meg mosolyogva nyomtam a zsebébe egy 5-öst és kezdtem.Nagyon türelmesen hallgatott én meg alaposan elmondtam mindent.Úgy 10 perc pofázásom után nagyon erős akcentussal megkérdezte,hogy még szoptatok e. :shock: Dokim nem beszélt magyarul,így a terhességet és gondolom a többit sem értette,azt hitte,szültem nemrég(gondolom)Itt megint sírtam,mert nem tudtam,mit keresek ezen a bolygón.Erre ő otthagyott és vagy 20-25 percig ültem egyedül a vizsgálóban.Majd visszajött és azt mondta,menjek vissza a recepcióra és vetessem fel magam.Ott visszaadták az 1000 Ft-ot és feljutottam egy másik dokihoz,aki beszélte a nyelvünket.Annyira örültem.majd hazamentem a cuccaimért és vissza megint.3 Napot voltam bent és csak infúziót kaptam,meg sok vért vettek és volt egy hasi Uh,ami inkább volt babamozi,mert itt ritka a kismama,így összesereglettek nézni a babaámat.A felvételis idegenajkú lelkesen látogatott,az éjszakásnővérnek szó szerint ezt mondta.A fiatal kis babalány(ez voltam én) régi ismerősöm. :lol: Szórakoztató,de egyszersmint felháborító is ez az egész.A kezelődokim is kapta a pénzt,na meg a nővérek,hiszen másképp be sem kötötték az infúziót. :? Aztán három napi nem evés után örömmel tapasztalták,hogy nincs mitől menni a hasamnak és mehettem haza.A zárójelentésem olyan volt,mint ha nem az enyém lenne,hiszen a fele hazugság és valótlan adat volt.Rohantam vele tegnap a nőgyógyászhoz,aki azt mondta,hogy nincs benne a pajzsmirígy eredmény értéke.Erre hosszas telefonos veszekedés után megszereztem,de addígra már nem voltam ugye a nődokinál,aki azt mondta,nem nyugtata meg,mert valóban veszélyes a pajzsmirígy,de ugye nem tudjuk a számot,viszont szerinte ahol feküdtem ott nem normálisak,a záróm is csupa ellentmondás,és pl antibiotikummal akarták kezelni a terhesség miatti emelkedett süllyedést. :evil: Ezután irány a házidoki,majd ma reggel vérvétel,mert ugye levettek egy pajzsmirígyre utaló adatot,de a hormonokat nem,így a lelet 0,ez újabb baki a kórháztól ahol feküdtem.Közben ott volt a dokim és adott egy endokrinológus számot ,hogy jelentkezzek be és már amíg sorbanállok a vérvételre hívjam,hátha ott veszik le a labort is.Hát én állok a sorba egy órát mobilozva,közben megvető tekintetek forognak,undok aszisztens közli,hogy minek mennék oda,ahol most vagyok,nincs ilyen orvos? És különben is,miért lennék én sürgős,nem is ismer.Na erre elmagyaráztam neki ami a csövön kifért,lett is időpontom holnap reggel 7-re. A kocsim közben elromlott így mehetek hajnalban Újpestre,éhgyomorra,amikor alíg húzom magam.De szinte hiába megyek,mert nincs egy laborom,egy hét,mire a mai vérvételnek eredménye lesz,addíg pedig üljek és várjam meg lesz e baja a babának.Mindenkinek adtam pénzt,felhívtam akit lehetett és elmentem ahová lehetett. :roll: Azt hiszem nem bírom tovább :shock: .Ha a kórházban levették volna már lenne eredményem. :evil:

Bocsi,de jó volt leírni.

Momo,Juci!

Olyan drágák vagytok,nehogy magatokra vegyétek,egyrészt senkire sem haragszom,hiszen akkor nem lennék itt,csak nagyon érzékeny és kiszolgáltatott voltam amikor hazaértem a kórházból és rossz volt látni,hogy nem írt nekem senki,de nem volt sem igazi sértődés,se pedig személyre szabott és ha nagyon meg akarok majd ezért haragudni,akkor se rátok fogok,hisazen ti előre lejelentve igazoltan hiányoztatok. :lol:

Okuljatok a sztorimból,kerüljétek el messze az orvosokat,vagy legyetek orvosfeleségek,vagy inkább orvosok. :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Eszter
Jaj ez borzalmas ami veled történik. Remélem hamarosan jobban leszel. A pajzsmirigyedet mindenképpen nézesd meg.
Most ugye táppénzen van bízom benne, hogy nem dolgozol.

Juci
Ja de jó hogy újra vagy. A képek mint mindig csodásak.
Együttérzésem az elmúlt héttel kapcsolatban. Igazán csodállom hogy bírod.

Verzsike
Ó istenem ekkora bajt. A lényeg, hogy ne izgasd magad föl, bár gondolom ez ilyen esetben nem nagyon lehetséges. Sajnálom, hogy megint így jártatok, főleg ezzel a szép új autóval. Még szerencse, hogy a párodnak nem lett semmi baja.
Most mi lesz szereztek valahonnan másik autót vagy marad a bkv és a taxi ?
Húha szép súlyt becsültek az uh-on. a II lepény ilyenkor már normálisnak tekinthető. Kíváncsi vagyok mit mond a dokid.

Momo
Nagyon megtörted az új autót? Fogd föl úgy hogy fel lett avatva.
:wink:
Gratulálok a kis Mishal csücsüléséhez.

Titi
Szegénykém elhiszem, hogy megvisel a cicád elvesztése. Nyugodtan nyalogasd csak a lelkedet. Gondolj rá és próbáld meg elengedni. Hidd el úgy talán könnyebb lesz.
Itt mindenki azt írja, hogy nagyon szupi az ágynemű, hol lehet megnézni vagy csak én maradtam le valamiről?

Mesi
Nagyon jól néztek ki a képen.
A szopi miatt ne aggaszd magad, a lényeg, hogy fejlődésnek indult nő a súlya nyugis és ez számít. :)
A helyzet gondolom továbbra is változatlan. Ha adhatok egy jó tanácsot vedd be a "le van sz@rva" tablettát és ne idegesítsd magad feleslegesen.

Velünk semmi különös újság nincs. Vagyis annyi hogy besegítettünk a játszónk rendbetételében, és most újra olyan mit új korában. Egy csomót lapátoltunk úgyhogy most érzem a hátamban és a karomban az eddig nem tapasztalt izmokat.
Hét vége felé elmegyünk anyához még egy kicsit amíg szabin van.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Na Erzsike,front van,nagyon gondolok rád,látlak e még egyben? :lol: :wink:

Bufo!

Persze,itthon vagyok,ennyi orvoslátogatás mellet nincs időm dolgozni menni. :roll: :lol:

Mesi!

Szépek vagytok a képen.

Juci!

Neked is nagyon jók a képeid ,nekem is az utolsó a kedvencem. :lol:

A többieknek csak azért nem írok,mert sokakkal telcsiztünk is,de millió puszi.

Itt a vihar. :shock:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Ne aggódjatok, szerencsére nem ijedtem meg nagyon, valahogy a tudatom kontrollálhatta, hogy a bébi most sokkal fontosabb.
A tűzoltók csak tiszta véletlen voltak ott, csak én őket láttam meg. Egy taxis hívott mentőt, mert kinyílt a légzsák, ők meg hivatalból értesítették a tűzoltókat, mert kifolyt vmi az útra…
Intézni már nem nagyon kell semmit szerencsére, bevittük a kocsit még tegnap este a szervízbe, kitöltöttük a papírokat és innentől mindent ők intéznek a biztosítóval, csak az a kérdés, hogy mikor lesz kész…

Juci! Olyan aranyos vagy, írjál csak nyugodtan ilyen kisregényeket nekem, bármi babásról mint most a fürdetésről.

Rimar! Gratula a fiatalúrnak a 6. foghoz… Nagyon ügyes, hogy minden nyűgi nélkül ki tudnak nőni.

Titi! Nagyon édi volt a kiscicátok.

Eszter! Elég gázul kibabráltak vled, mikor beszéltünk telcsin nem tűnt ennyire szőrnyűnek… Még hogy szoptatsz-e? Felháborító, akkor adjanak egy tolmácsot a dki mellé ha nem tud magyarul, meg hogy régi ismerőse vagy. Kiakadok azt hiszem.
Még egyben vagyok, bár olyan csípős marhahusit ebédeltem, hogy az csak na. De mivel elaludtam hazaérés után farkaséhesen ébredtem, ez meg volt a hűtőben, anyukám hozta vasárnap, gyors befaltam, nem álltam neki készítgetni…

Zsuzsa! Az tök jó dolog, ha a szülők segítenek megcsinálni a játszót, most egy darabig akkor megint szép környezetbe mehettek játszani. De gondolom mostanra se ti barmoltátok szét…

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok,

Eszter,
ezt nem hiszem el, hogy megint ilyen orvosok közé kerültél!!! Rettenetes ez a magyar egészségügy! Legfőképpen azért haragszom, mert ez nem az egészségügy hibája, hanem az orvosok hozzáállásán múlik, és ez felháborító!!
Mikor jössz Újpestre dokihoz?? Hova? Az Árpád kórházba esetleg??
Vigyázz magadra nagyon kérlek! És valamikor kéne taliznunk, mert a könyvet nagyon odaadnám!!

Juci,
ezek a képek fantasztikusak! Annyira visszaadja Dudi vidámságát mindegyik!!!
Jaj, hogy pont a csütörtök lenne a jó nektek... De sajnálom!! :( Pedig már nagyon várom hogy gyertek!!!

Zsuzsa,
nem semmi vagy! Ásni??? Két ekkora gyerek mellett... Hát, jól bírod mit ne mondjak!!?! :shock:

Verzsike,
tejgyűjtő kagylóról a véleményem: nekem nincs, de mivel nincs annyira sok tejem, én nem engedhetem meg magamnak, hogy pelusba csöpögjön. Én meg szoktam oldani azzal, hogy a mellszívóm cumisüvegét rakom a másik cicimhez, és addig abba folyik... Sokszor egy 10-20 ml igy összegyűlik, ami igy kevésnek tünik, de mellette meg aranyat ér!! :lol: Lehet hogy a kagyló is jó lenne erre a célra, de feleslegesnek tartom!
Más!
Nem semmi méretűnek saccolják a bébidet! Kösd fel a gatyádat, ha még egy pár hétig benn lesz! :shock: :wink:
Mennyire tört össze az autó? Meg tudják csinálni a szervízben???

Titi,
jaj, tudom, mennyire tud fájni amikor elveszíti az ember a cicáját. Tudod én is szinte pont igy voltam... Anyukámhoz kivittük a cicát amikor ideköltöztem, mondván "ezt a lakást ne tegye tönkre"... Rá pár hónapra meghalt. Nem tudtuk, hogy baja van, bár anyukám mondta előtte, hogy furcsán vert a szive és furán vette a levegőt, de betudtuk annak, hogy itt lakásban volt, ott meg kimerészkedett a kertbe is... Szegénykémmel, nem tudom a mai napig, hogy én tettem-e rosszat?! :(
Gyönyörű cica volt a tiéd is, látszik rajta, hogy olyan igazi ragaszkodó kiscica. :cry: :cry: :cry:
Segített a Magnerot? Jobban vagy valamivel?

Momo,
ez az új kocsi, amit megtörtél? Nagyon összetört??? Még szerencse, hogy a fiad nem volt veled, mert akkor biztos jobban szívbajt kaptál volna!!!

Rimar,
édesek a képek a kis Bazsiról. Mázlista vagy, hogy igy kijönnek a fogacskái!!! :wink:

Mesi,
nagyon édesek vagytok!!!
Mit tudtál meg, mennyit kellene ennie Ágikának? Nekem nagyon változó amit a csajszi eszik... Van hogy 60-at és van, hogy már 100-at is eszik. Éjszaka 6 és fél óra alvás után úgy szívta mind a két mellemet mint a vámpír! :twisted:

Sziszike,
gyere hozzánk sűrűbben!!!

...a vihar elmaradt... :D már csak a szél fújdogál kicsit...

Rakok nektek friss képeket... Napról napra szebbek leszünk!
Így alszunk hálózsákban... Csak általában inkább hason!
Kép

Amugy a fiúk tegnap és ma voltak itt... Igen, kicsit fárasztó, de jó volt látni, hogy örülnek neki!! :D Kép

A pelenkázón szeretünk a legjobban lenni!!!
Kép

Jaj, kérdezni akartam, aki még emlékszik rá, hogy szülés után meddig véreztetek??? Én már nagyon unom... :(

Millió pusza,
jövök ha tudok...

Ági
csné
 
 


Ágim!

A Károlyiba megyek,és az a furi,gy több kint 10 évig ezt bámultam az ablakomból,mert ott laktam a Nyár u-ba.Jó volna talizni,kicsit összeszedem magam és megoldjuk.Holnap én hajnalban megyek,kocsi nélkül,mire végzek tuti nem lenne erőm,pedig jó volna talizni,akár holnap,de ki tudja,ha hamar végzek és még életben vagyok felhívlak.Persze mennem kell a megyeri útra is,azt sem tudom az hol van. :roll: Annyira szép Livi.Nagyon sokat változott,mióta nem láttam.Nagyon szép kis nőci lesz,az tuti.Én nem véreztem ilyen sokáig.Szeded az ergam cseppeket? Vagy van még olyan egyáltalán :lol: Mert én azt szedtem és lehet,hogy azért vérzel esetleg sokáig,mert hogy beszéltük,lassabban húzódik a méhed. :roll: Dokidat kérdezted? Hívd fel.Legalább valamiben törődik veled,ha kicsit késve is. :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter,
Hivj azért mindenképp ha végeztél!!!
A Megyeri itt van tőlünk nem messze!!! Hova kell ide jönnöd?? Oda még lehet, hogy el is tudnánk babakocsizni hozzád (persze ha jó idő lenne)!!!
Nem is tudtam, hogy a Nyár utcában laktál!!! :shock:
csné
 
 


Az ÁNTsz-be,mert székletmintát :oops: kell leadnom,hogy megnézzék nincs e a hasmenésem hátterében esetleg baktérium.Akkor feltétlen csörgök rád. :wink: Igen ,6 éves voltam amikor a Nyár u-ba költöztünk és ott laktam úgy 18 éves koromig. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Mindenképp csörögj, mert mi nekünk csak az utcán kell kisétálni, és ott a 30-as végállomása. Neked ott kell leszállnod a buszról ha az ántsz-be jössz!!!
30-as busszal a központtól tudsz jönni!!!
Elvihetem neked a könyvet, hazacipeled???
...már csak az időjárásnak kell kegyesnek lennie hozzánk!!!
Hányra mész a Károlyiba? 7-re? Kb mikor lennél errefelé?? Persze ez hülye kérdés volt, nem rajtad múlik... :roll:
csné
 
 


Sziasztok Lányok!
Hazajöttünk már csütörtökön és az első utam hozzátok vezetett, csak írni nem volt időm! Próbáltam bepótolni amiről lemaradtam, de ugyanazzal a lendülettel utaztunk is tovább és vasárnap este értünk vissza. Azóta csak mosok és mosok és mosok , meg néha vasalok és takarítok is!
Én is ma voltam a pajzsmirigyemmel orvosnál. Jól nyakon is szúrtak. :lol: :lol:
Igyekszem ismét bekapcsolódni! Nagyon-nagyon hiányoztatok!!!!

Ági!
Nekem ilyenkor még bőven volt mindenféle folyásom és vérezgetésem. Egészen a 4. hét végéig, amikor szinte elmúlt és egyszercsak újra kezdődött. Na az volt az első mensim. Ne aggódj a 6 hétbe sokminden belefér. Azért, ha görcsölsz, erősödik, friss pirossá válik akkor jelezd az orvosnak.

Erzsike!
Csak gyorsan a hintőporra: a hexachlorophen-es csak a köldökre való, egyébként már nem szokás a hintőpor, mert csúnyán összegyűlik a hajlatokban és begyulladhat. Ne aggódj minden elég lesz, amit a gyerekorvos felír. Amit érdemes beszerezni az a Scudocrem. Nem olcsó, de a piros popsi problémát azonnal megszünteti!

Igyekszem behozni a lemaradást és mindenkinek írni, de most még plusz gyerekem is van!

Sok-sok puszi mindenkinek!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva!

De jó,hogy írottan is hallok rólad!Várom a képeket.Majd,ha már kevesebb a szennyes ruhád és lesz 1 perced. :wink:

Ági!

Igen 7-re megyek,bár Éva azt mondta menjek még előbb,mert így is ott fogom tölteni a fél napot. :roll: Az ANTSZ-be 3-ig mehetek,úgyhogy addíg oda kell érnem,de én azért bízom benne,hátha szerencsém lesz.Majd igyekszem nagyon korán menni.Feltétlen hívlak,ha elindulok a kórházból az ANTSZ felé.Előre is köszi a könyvet,naná,hogy szívesen hazacipelem. :wink:

Erzsike!

Tényleg,ha nem vagyok nagyon tolakodó,anno beszéltük,hogy esetleg kölcsönadod a Kismamák Nagykönyvét.Elkérhetem,ha megyek hozzád?Nem ér rásegíteni erős kajákkal,most már csak a szex hiányzik,ez borzasztó. :lol:

Jajj lányok néha annyira elkezdek félni,hogy valami baja lesz a babának. :cry:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Éva,
de jó, hogy itt vagy!!!! :) Már nagyon hiányoztál! Mesélsz nekünk kicsit a nyaralásról? Milyen volt? Kipihentétek magatokat? Most a lakókocsival mentetek???
Mikor lesz eredménye a "nyakon szúrásodnak"??? :lol: :lol:
Milyen plusz gyerekre tettél szert??? :shock: :D

Köszi a vérzéses infot. Nem vészesen vérzek, csak már elég belőle... Nem is görcsölök, csak nagy maradt a hasam még... :( De Vivinél is igy volt, csak most talán jobban zavar.

Eszter,
ergam cseppeket már nem adnak. Nem szokás. Én méhösszehúzó injekciót is csak 1-szer kaptam, amikor kértem. Pedig lehet, hogy nem ártott volna valami...
csné
 
 


Sziasztok!

Eszter!
Nem semmi ahogyan az orvosok bánnak veled mostanában! Pajzsmirigyes vérvételre beutalót pedig a házidoki is írhat! Ha kell jó endokrinológus, nekem van! A kútvölygiben rendel péntekenként, Szilvási professzor. Ott aznap leveszik a vért is, és meg is van aznap az eredmény még mielőtt a doki megvizsgálna. Ha kell info róla, szólj!

Titi!
Nagyon sajnálom a cicádat! Én is tudom milyen ez, Fricikém 13 évesen halt meg 2 éve karácsonykor. A bátyám (aki állatorvos) altatta el, mert ő is daganatos volt, és már nagyon szenvedett.

Ági!
Téged meg irígyellek a 6.5 óra alvásért! Nekem jó, ha 3 óra jut megszakítás nélkül! A leányzó meg egyenesen gyönyörű!

Erzsike!
Talizunk a héten? Úgy tűnik, a délelőtti séták váltak be (már 2 napja!!!) 9-11-ig kb.

Juci!
Nagyon jók a képek! Dudiért meg mint mindig, most is odavagyok. Olyan édesen mosolyog!

Gyöngyi!
Gratulálok az első helyhez.

A többiektől bocsi...

Én is elárasztalak titeket képekkel:

Kép

Kép

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi!

De aranyos Ágika! :wink: Holnap ahoz az endokrinológushoz megyek,akihez Éva is jár,persze csak véletlenül.Éva csupa jót mondott róla,és a nőgyógyim azért küld hozzá,mert egy másik kismamáját is ő kezeli,szóval remélem otthonvan a témában.de ha nem válik be,akkor megköszönöm a te dokidat és megyek hozzá.A TSH szintet nekem is megnézték a kórházban még azanap,ezzel megyek most a dokihoz,de a hormonok sajna 1 hét mindenhol.Persze lehet,hogy valami sürgősséggel meg tudják csinálni aznap,de ezt megkérdezem holnap is,aztán majd alakul a dolog.Ma Titi ötletére megkérdeztem a Schering dokitól,pont az rendelt,aki a te dokid,és azt mondta nem lesz baj. :wink:

Jó éjt mindenkinek

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!

Ha a dokim azt mondta, akkor az úgy is lesz! Én maximálisan megbízom benne!

A kútvölgyiben meg a T3 és a T4 is kész van aznap!!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Éva! De jó, hogy visszajöttetek... Remélem kapunk részletesebb élménybeszámolót is képekkel.
Köszi az infokat, Sudocremet pont tegnap vettem egy óriási 250 g-os tégellyel, mindenki azt javasolta. Tényleg elég drága, de azt gondolom ilyesmire nem szabad sajnálni a pénzt (majd inkább kevesebb csokit eszünk...).

Juci! Neked is köszi.

Ági! Szupik a képek, nagyon édes együtt a 4 gyerkőc.
Azt hiszem sok mindenről le vagyok maradva... Míg nem írtátok fogalmam se volt, hogy szopi közben a másik ciciből is folyik a tejcsi. De gondolom lesznek még ilyen dolgok, amiról fogalmam sincs jelenleg...

Mesi! Talizhatunk valamikor szerintem, holnap reggel megyek vérvételre utána NST-re, este majd írok és megbeszéljük h csüt vagy péntek.


Eszter! Persze, hogy adok könyvet, van egy sokkal részletesebb is, mint a kismamák nagykönyve, teljesen olyan, mintha abból lennének részletek kiszemezgetve bele.

Mióta délután felkeltem, folyamatosan fáj a hasam, nem görcsöl, hanem plyan, mintha ki akarna durranni, meg néha kétoldalt beszúr, mint régen mensikor. Gáz lehet ez szerintetetk vagy csak azért csinálj, hogy most is legyen miért paráznom??????

Puszi
verzsike
 
 


Szép estét lányok!

Nagyon-nagyon hiányoztok, úgyhogy jövök mindenképp. Talán jobb is, ha most elterelem a figyelmem, ugyanis nagyon nehezen megy másra gondolnom, mint a kis drágasáomra.
De a hozzászólások alapján mindnyájan megértitek, milyen is egy kis állatka elvesztése, akihez az ember úgy hozzánő.

Hú, lányok, a kicsi bébi annyit ficánkol! El is neveztük ficánkának! :) Édes, imádnivaló! Azért nagyon várom már, hogy idekint tegye ugyanezt! Jó volna már látni!

Ági, csodaszép ez a leányzó!!!
Hogy mennyire hasonlít Rád?!
A vérzés biztos szar lehet, de hamarosan elmúlik!
A pocidra nem használsz hasszorítót? Bár hozzá kell tennem, nekem tavaly nem sokat használt, nem ment vissza a pocim, de mégis úgy éreztem, megtennem mindent a cél érdekében.
A gyógyszer nagyon bevált, azóta minden rendben, biztosan jó hatással van rám. Még egyszer nagyon köszönöm!!!
És mikortól fogadsz látogatókat? Eszterrel akkor megdumcsiznánk, hogy elugranánk valamikor hozzátok.

Hú, a kisasszony csak úgy izeg-mozog odabent! Olyan fura, ahogy látványosan nyomkodja már ki a pocimat! :)

Mesikém, nagyon szépséges a hármas kép!
A kislány meg egyszerűen édes! Én is akarooooooooook!!!
És látom, van ám már fülbevalótok!
Otthon mi újság? Mikor is kell költöznötök? Van már konkrétum a költözéssel kapcsolatosan? Gondolom, mindenképp a két gyerkőccel mentek, párod lassan barátkozik a gondolattal?

Bufo, hűha, ügyesek vagytok!
Így legalább ha mentek a játszóra, mindig arra fogsz gondolni, hogy igen, mindez a Te kezed munkájától lett ilyen. Imádom az ilyen érzést!
Az ágynemű pedig az én hibám... mailben Jucinak tudtam csak elküldeni, mert itthon csak az ő címe van bent a gépben, aztán meg elfelejtettem feltenni ide a fórumra, pedig annyira akartam!

Évikém, nagyon örülök neki, hogy itt vagy újra köztünk!!!

Momo, Neked ment egy oszlop?! :wink: Mi történt?
Ez már az út autó, igaz? Remélem, van rajta Casco!!!
Na, akkor úgy látom, elkezdődtek az esztétikai munkálatok?! Biztosan nagyon szép lesz a házatok!

Gyöngyi, gratulálok az első helyezéshez! De mi ez a becsinált leves? Nem írod le a receptet a másik topikba?

Erzsike, nagyon kíváncsi vagyok, mit mond holnap a doki!
A súlya igen szépen alakul, de mint tudjuk, ez nem mérvadó. De jó, milyen közel vagy már a célhoz, és mindened lassan összeáll!
Remélem, a kisruhácskák még időben eljutnak hozzád!!!
Ezzel az autóval nagyon megjártátok! Alig vettétek meg! Remélem, volt rajta Casco! De most mennyi idő lesz, mire megcsinálják? Akkor ezek szerint nem vették totálkárra? Meg tudják csinálni?

Juci, nektek is ilyen ágyneműtök van?! Felhívtam a lányt, aki varrta, kérdeztem is tőle, hogy elég kemény az anyaga... Neked is az volt? Azt mondta, ha kimosom, megpuhul, de ne tegyem napra száradni, mert akkor ismét visszakeményedik.
Szegénykém, szóval kimerültél?! Mesélj! Mi történt?!
Kemény hét volt? Nem tudtál pihenni, igaz?
Gondolom, sok volt a gyerekekkel, de azt nem tudtam, hogy anyósodék is mennek.
Valamit elnéztem volna?
Dudiról pedig már nem tudok semmit mondani... mindig csak ámulok és bámulok, ha teszel fel képet!
Zabálnivaló, de ezt gondolom, Te is tudod!

Na, jöjjenek azok az ágyneműs képek! Jelentem, ezek nem nálunk készültek, olyan aranyos volt a leányzó, hogy feltette az ő kiságyukra megmutatni, hogy fest.

Kép

Holnap hozok pár hajdúszoboszlói képet is!

KépKép
titi_27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: