Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Nagy-nagy gratula Monának és Mikegirlnek a babákhoz.

Andi


Kép
f.andrea
 
 


Franciska,
szerintem próbálkozz az Auchannal, sosem lehet tudni, kinek mi jön be... :D

italoman
 
 


wow, mikegirl!!!! gratula......
nekem is lustizik ma zsuzsi. mozgolódott, de csak lájtosan. de a húgyhólyagomat lelkesen nyomogatja.....
anyósom megnézte, és már tuti beilleszkedett a medencébe. aug. 1én lesz a szülésznőm. addig bírjuk ki :)

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 

 
 

MIKEGIRL: TISZTA SZIVBŐL GRATULÁLOK!!!! Se szó, se beszéd elmentél szülni :D:D:D Rohanok a tescoba, de már idegesit hogy mindenki azt hiszi hogy 5 gyereket hordok a hasamban :D

Mandala?????? remélem jól van a tegnapi nap után.

A fiút váruk anyukák készüljenek ezerrel, úgy látszik a fiúk nagyon akarnak jönni. Remélem virággal várják majd a lányainkat :D:D:D :lol:


Ha jobban belegondolunk 2 hét plusz/minusz és ez monánál és mikegirlnél simán belefért!!! Úristen akkor nekem is lehet hogy csak napjaim vannak hátra??????


BOGESZ: annyira szupi a képed, te aztán nem hiztál csak hasra, szemből meg nem is lehet "szinte" látni. :D:D:D

este még csinálok egy pár képet, mert szerintem megint nőtt a hasam :D tegnap óta :D

na mostmár egész végig itt fogok ülni a gép előtt, mert nagyon mennek az események

Remélem mostmár mindenkinek van kapcsolattartó személye itt a fórumon és tud üzeni ha vmi történik.

horvviki: bugyog még a hasad????

ÉN MÉG MINDIG VAKARÓDZOM :cry:

Kép
sziszike77
 
 


Na lányok.... akkor beindultunk... szép... most nézem... jéééé ez nem is a júliusi topic...... naháááááááát... pedig azt hittem.... akkkoooo most mi van?! Ez most augusztusi babások csapata vagy mi fene?!
Mondom én, aki este szépen elkezdtem tenni a dolgom... csak 3 magnézium tabletta segített... de nem baj lányok... jön a délutáni hidegfront....
Jucut és Monát tájékoztattam Mikegirl babájának érkezéséről!!!! :)

Nehogy mán kimaradjanak... :)

Sok-sok gratula az újdonsült anyucinak! :) Hát, lányok a csajokat már 8 (????!!!!) pöckös legény várja...

Jucu írt reggel egy sms-t mindenkitől elnézést kérek, hogy csak most teszem közzé....

"Nagyon jól vagyunk, szépen cicikézik Bálint. Igaz még csak előtejci van. Hétfő reggel irány haza. Képet majd teszek fel :-) . Mindenkinek sok puszi. Monának gratula."

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Bogesz: Bakker! Hogy csinálod, hogy a ciciden és a pocakodon kívül midnen maradt a régi? Hogy csak azok nőttek meg????? :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Amúgy az értem aggódó, mandala-funclub-nak üzenem, hogy anyósom főzött tegnap, küldött kaját, úgyhogy a brigád kipipálva... én ma a s....em meresztem kint a teraszon, és pihizek, nehogy babólány kifele igyekvésre adja piciny buksiját... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Mandala,
akkor egyelőre mégsem lesz sárkányeregetés? :D:D:D

italoman
 
 


Mona írt:

"Hűűű de hosszú fiúcska. Nagyon gratulálok nekik. Sok boldogságot és sok tejcsit kívánok. Mi tanulunk szopizni. Elég nehezen megy, de majd belejövünk. Puszi."

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Ja, fenti üzi Mikegirlnek szól... bár sztem levettétek... :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Ildi: háááát, nem tom... ami visszatart, az az, hogy azzal a fránya madzaggal ami a sárkány végén van, azzal futni köll, én meg alig bírok vánszorogni is akár.... :) Bár ha jobban belegondolok, lelökhetjük a hegy tetejéről is... de nem kap bele a szél... közel 120 kiló...

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


most akkor mona simán szült vagy csaszival?

Kép
sziszike77
 
 


Sziszike: köszi az érdeklődést, de elmúlt hál istennek. De tényleg nagyon ijesztó volt. Tök hangos volt. És azóta egyfolytában mozog a babókám. Szerintem már nem fér el bennem.

Apa ma kerti partira akar menni. Hát én annyira nem. Szülinapja van az egyik ismerősünknek, és meghivtak egy kis sütőgetésre. Csak én már mozogni sem birok...

Anyukámnak meg elmeséltem, hogy már mennyi baba megszületett. Hát nem kellett volna :? Azóta óránként felhiv hogy egyben vagyok-e még....

horvviki
 
 


horvviki: elhiszem hogy nincs kedved menni, de mozdulj ki mert ki tudja hogy mikor mehetsz újra : :lol:

nekem anyóssal semmi gáz, inkább a sógornőm egy elmebeteg! Az elmúlt 37 hét alatt egyszer sem kérdezte meg hogy mi van velem vagy babóval, elég gáz nem, de aztán mondtam a családnak hogy a fejét nehogy betolja a kórházba mert ott verem szét

Kép
sziszike77
 
 


[b]Friss anyukák,apukák,nagy gratula,sok örörmöt.!!!!!!!!!!!![/b]

Tegnapelött voltam a Corában,tanszereket vásárolni.4 óra.Nekem bezzeg nem használt :cry: Pedig eddig úgy tudtam,hogy az enyém is fiú!

Kiváncsi vagyok,hogy valaki fog-e a tényleges idejében szülni?
tuza edit
 
 


Mikegirl, nem semmi! Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!

Horvviki, nekem is bugyborékol a pocim, most is! Pár nap óta, én is gondolkoztam, hogy mi ez...

Nem semmi 8 fiúcska... :D

Kép
nap12
 
 


Sziasztok!

Későn kelőként csak most tudok szívből gratulálni Mikegirl-éknek...!!!!! :D:D :D Nagyon ügyi voltál, csak úgy ripsz-ropsz szülni támadt kedved... :lol: Legyen sok örömötök Attilában! :D
Hát, lányok, nálunk semmi változás, Emma továbbra is a pocimban:
Kép 38.hét 5.nap
Szerintem ha ez a front se segít, akkor simán kivárjuk az augusztust...Pedig már úgy babáznék! :D
Viszont a súlyom csökkenni kezdett, állítólag ez is a közeli szülésmegindulás jele...Nade, mennyire közeli? :D

KépKép
dincuska
 
 
 
 
 
 


[quote="mikegirl"][ írta:mikegirlb]Tipetpua: Üdv!!! :D

Pattogo
Még szülés előtt én is beterveztem egy uccsó nagy takarítást :D És rendeltem szombat délutánra mozijegyet. :)

Sabine
Nemsokára mehettek haza...szuper!! :D
Ha a két kis manó mellett van egy kis időd, Írj nekünk, hogy mi volt, milyen volt, hogy vagy......

Na megyek, mert indulunk apával bevásárolni. Este rátok nézek, kíváncsi vagyok ki szül még :D

Kép
sziszike77
 
 


[quote="pattogobolha"]m írta:pattogobolhaikegirl: biztosra mész mi?? :lol: :lol: Mozijegy. Csak nehogy Murphy bácsi beleszóljon.. :lol: :lol: :lol:

Kép
sziszike77
 
 


Megejtettem egy adag vasalást, még a bugyimon is folyik a víz. De délutánra beterveztem még egy adagot.

Itt a nagy hírek hallatán el is felejtettem írni, hogy milyen aranyos volt este a Márk, azt hittem megzabálom. Apával együtt megmasszírozták a hátamat. Egyszer csak megszólal a kisfiam: anya szóljál ha szülnöd kell, akkor átmegyek a szobámba! Hát olyan aranyos volt, de mondtam neki, hogy az nem megy csak úgy olyan gyorsan.

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Hello!

Viki: ilyenek az anyukák! Enyém is itt van most, azt várja, hogy induljak szülni...mert így tök egyszerű lenne, nem kéne neki feljönni még jövőhéten is.:) De én meg vagyok róla győződve, hogy elötte komoly jóslóim lesznek...amik most egyáltalán nincsennek!

Mona simán szült, úgy látszik csak elkezdett tágulni!:)

J.

mamiblue
 
 


Mikegirl!
Gratulálok a kis Attila születéséhez! Jó hosszú babóka!


Remélem a mi Miránk rövidebb lesz, mert igazából csak 56-osból van teljes ruhatára.

Tényleg lányok melyik az a hosszúság amire már nem jó az 56-os ruci.

Újdonsült anyucik!
Nagyon kíváncsi vagyok a szülés türténetetekre, meg az előzményekre is!

Italoman!
Én mindenképp meg szeretném várni az augusztust. Légy szíves küldd el nekem a szavakat , amivel be tudok jutni a telefonszámokhoz, mert már megint nem tudom hova írtam fel. ( marot.98@invitel.hu )

Jucu! Sabine!
Szuper, hogy már hétfőn mehettek haza! Nagyon irigyellek.

Kép
mirosz
 
 


Hú......... ilyen hírekre ébredni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mikegirl
Gratulálok!!!!!


ÉS...............................



MSN-n írt Betsy...
"Lucas is olyan, mint a nővére.... türelmetlen.... elindultunk..."
Vendég
 


Sziasztok Kismamik és Anyukák!

Látom felgyorsultak az események, nem győzök visszaolvasni!

Gratulálok Jucu, Mona és Mikegirl a kis hercegekhez! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!

Tegnap este nagyon szarul voltam, a párom már azt hitte megyünk szülni, mi a Corában voltunk, úgy látszik az is esélyes szülés közeli állapot előidézésére. Csak én nem voltam olyan sikeres, mint mikegirl!
Szóval görcsöltem egyfolytában és a méhszájamat meg folyamatosan nyomkodta a fejével a kisfiam, iszonyatosan nyilalt, keményedéseim viszont nem nagyon voltak, csak egy-egy ritkán, de azért nagyon ijesztő volt! Anyósom szerint tágítja a medencémet és már nincs sok hátra!

Próbálok még majd jönni, nem hagyhatom ki ezeket az izgalmas eseményeket, már nem lehet tudni, hogy éppen mikor szül megint valaki! Délután/este esküvőre megyünk, úgyhogy nem tudom mi lesz a vége!

Mindenkinek további szép napot!

Üdv
Móni

Kép
szamo
 
 


Na és amíg ezt leírtam már itt is a kövtekező jelölt! Hajrá Betsy, ügyes legyél!

Kép
szamo
 
 


Sziasztok,
Zeze férje vagyok, hétfőn megszületett Geri (Kalmár Gergely Attila). Tegnap délután hoztam haza őket a kórházból, nagyon jól vannak. Sajnos Zeze rosszul írta fel Mandala számát, ezért nem üzent eddig. Amióta hazajött, sajnos nem volt még ideje netezni.
Szerintem hamarosan jelentkezik, addig is néhány kép és adat itt elérhető: http://geri.veres1.hu .... Üdv mindenkinek: Atika

Kép
Kép
zeze
 
 


Lányok!

Rangidős Anyukaként... (az aktívan fórumozók között)... :lol:
Megnyitottnak tekintem a jogutód topikunkat!


Vendég
 


Jól van lányok! Csak így tovább... Szerdáig csak lerakjuk a pocit... akkor meg mire fel vagyunk augusztusi babások?! :) Ja, hogy augusztusban már babázunk... ahaaaa talán azért... :)

Szamo: én nem voltam a Coraban, viszont szülni majdnem elindultam.... :) Nálam 11 körül kezdődött és kb fél egyig tartott nagyon brutál volt! Simán visszajöttek az emlékek amikor Gergővel vajúdtam a szülőszobán.... jaj istenem..... kész horror!

Szóval akkor Betsy is... hát hajrá hajrá!

Lassan köthetünk fogadásokat egy a százhoz, egy az ötvenhez... stb, hogy ki lesz a következő... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sabi: pont most töröltettem..... tegnap... megvan még?

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Nem abban maradtunk, hogy ez marad az új is? Jaj, akko most mi is van?

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Zeze: Isten hozott kicsi Gergő!!!

Hát csajok... komolyan mondom.... áh, kész vagyok!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de két aranyos történet jutott eszembe amikor a bébikék fotóit néztem.... nem annyira vág ide, de valamiért eszembe jutott... ha nem bánjátok, megosztom....

Amikor megszültem a fiamat és anyukámmal találkoztam, (ott ült édesem a szülőszoba ajtajában.... ) azt mondtam neki szemrehányóan....: "és anyu különben is.... nem mondtad, hogy nem a gólya hozza!!!!!"

A másik meg amikor a szülésznő rámsegítette a bugyit (amikor indultunk fel a gyerekágyra), pironkodva megszólaltam: "le már sokszor vették rólam, de rám még nem nagyon adta senki...."

Oldom a saját feszültségemet, amikor ilyen hülyeségek jutnak eszembe.... para a köbön, hogy nemsokára én jövök....

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Zeze: juj, megnéztem!!! Nagggyon édiiiii!!!! :)

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Sziasztok!

Látom, csak úgy záporoznak a kisfiúk!

Mikegirl!Ezt nevezem! Te csak úgy beugrottál szülni...Gratulálok és sok boldogságot kívánok a kis családnak!Én is voltam ma délelőtt a Tescóban...rám nem volt ilyen hatással.

Betsy!
Neked pedig mennek a drukkok!+++++

Mandala!
Hogy vagy? Egészben jött dugesz bácsi vagy jön még részletekben?
Szerintem neked tényleg várnod kellene a sárkányeregetéssel. Lehet, hogy nem is olyan reménytelen eset...Az enyém még soha egy szelet kenyeret sem hozott nekünk, mint ahogy azt sem kérdezte meg soha, hogy vagyok. Szóval, én megpróbálnék futni azzal a madzaggal és szerintem erősen motiválna, hogy ki van a végén...

Márkanyuka!
Ez a beszólás tényleg zabálnivaló volt. :lol: Bárcsak ilyen könnyen és gyorsan menne...

Lányok!
Elmentettem pár telefonszámot azok közül, akik utánam vannak kiírva, de ígérjétek meg, hogy nem fog mindenki hamarabb megszülni!( Mandala, Huni, Sziszike, Márkanyuka, Kis pupu, Nora80 + Italoman, aki a kabalám, hisz fej-fej mellett haladunk.) Aztán majd meglátjuk ki lesz akkor még 2in1. Zargathatlak benneteket???

SOS! Használta már valaki a Gyno-Pevaryl hüvelykúpot? A kenetemben Candidát találtak, ezt írta fel rá a doki. Tegnap este helyeztem fel az elsőt és amint szétolvadt elkezdett csípni, égni. Egész éjjel szenvedtem tőle, olyan érzés volt mintha felmart volna. Ez normális, vagy valami allergiás reakció? van valakinek tapasztalata? Köszi!

További kellemes hétvégét!
bee73
 
 


Bee: Megtisztelsz vele... :)
A sárkányeregetést most én is napolom... :)
Na futok, mert apának kell a gép... ügyeletes.. puszi csajok!

Ja, Bee. sztem hagyd abba és beszélj a dokival! pussz!

Kép
Kép
Kép
Kép
mandala
 
 


Hopp, alig fejeztem be az írást és már megint egy babahír...

Zeze, Ati!

Gratulálok a kis Geri érkezéséhez, sok tejcsit és sok boldogságot nektek!


Ja, és az előbb elfelejtettem: Gyönyörűek a pocakos képek! Csinik vagytok!
bee73
 
 


Hát, lányok, én már néhány órára sem merek eltávolodni a gép mellől - tényleg nem néztek néha a naptárra? :lol:

Zeze,
gratula a "szép csöndben" megszült babókához. :D Csajok, amúgy ezért is mentsetek el több számot, hogy ha egyet véletlenül rosszul írtok fel, legyen kéznél másik is!

Betsy,
hajrá, hajrá! Híreket várunk! :)

Mirosz,
máris küldöm emilben a jelszót!

Bee,
megtisztelsz, ha elmented a számomat, a kabala pozícióval meg még inkább - nagyon igyekszem majd szerencsét hozni! :D Cserébe én is megteszlek a saját kabalámnak! :lol:

italoman
 
 


Sziszike,
most vicces visszaolvasni az általad idemásolt idézeteket (amit Mikegirl írt még tegnap). Én szerdára terveztem be egy mozit, de ezek után nem merek elővételben jegyet venni... :lol:

Mandala,
szerintem jó az is, ha itt maradunk ebben a topikban. Nem érdemes most már tovább bonyolítani. Sabine meg szerintem csak úgy képletesen nyitotta meg az új fórumot, mert végre már nem érzi magát tök egyedül. :D

italoman
 
 


Feltöltöttem a kis Geri képeit is a fényképalbumunkba.

Sabine,
valaki megjegyzésként hozzáfűzte a babáitok képeihez, hogy mennyire édesek! :D

italoman
 
 


Elmegyek egy pár órára a géptől, és megint micsoda hírek!

Zeze: gratulálok Geri baba érkezéséhez, sok boldogságot és még több tejecskét a kisbabának! Ha tudsz akkor jelentkezz, mindannyian kiváncsiak vagyunk rátok! A képek nagyon édesek!

Betsy: hajrá, mennek a drukkok! Ezek a fiúk tényleg nagyon sietnek valahová, remélem az én picim még maradni akar egy pár hetet.

Bee: egyáltalán nem haragszom, hogy felírtad a telcsiszámomat!

A kis pocaklakóm most behozza a mocorgásbeli lemaradását!

Kép
Kép
márkanyuka
 
 


Áááááááááááááá... kicsit elmegyek, erre hírt kapunk egy újabb babáról :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ZEZE
Gratulálok!

Mandala
Az előbb még meg volt.... :roll:

Akkor most mi van????????????
Vendég
 


Jó lenne egy tábla... én már követni nem tudom, hol tartunk.... :oops:
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zeze: Gratulálok a pöttömhöz. Sok-sok tejcsit, és egészséget, meg boldogságot!!♥♥♥

betsy: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol:

komolyan csajok.. erre már nem lehet mit írni...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Hahó, Atika vagyok megint. Zeze köszöni a gratulációkat. Császár volt, mert lábbal kifelé feküdt a Kicsi. Vasárnap este 10-re értünk be 10 perces fájásokkal, nem volt túl erős, de rendszeres volt. Hajnalra 5 perces lett, aztán reggel fél 8-ig még aludtunk is egyet a vajúdóban. Kilencre tűzték ki a császárt, a fájások időközben elmúltak. A műtők mind foglaltak voltak, ezért csak 11-kor kezdték az epidurálást, aztán pikk-pakk kikapták Gerit.... Péntek délben engedték őket haza, mindketten jól vannak, alakul a tejecske, Gergő kicsi éhenkórász, ügyesen szopizik, most tanulja a bimbóvédő használatát. Egész ügyes, majd belejön. Majd teszek fel még képet a http://geri.veres1.hu oldalra. Szorítunk mindenkinek, bátorság! Ja, és Zeze azt üzeni, hogy nem is fáj... De nem ez az első eset, hogy nem mond igazat :-)

Kép
Kép
zeze
 
 


hát csajok elmegyek egy picikét szenvedni, mert iszonyatós görcseim vannak, erre újabb hirek. és persze megint kisfiú!!!

szerintem én fogom a legtovább tartani a frontot, ti már rég babáztok amikor én még a vajúdó felé tartok, sőt lesz akinek már több mint 1 hónapos lesz addigra a bébikéje :D


A barátnőm is megszült amúgy, természetesen kisfiú (augusztus 10re várták). Ő szlopálta a málnalevél teát, még viz helyett is és a magzatviz szivárgása után 1 órával már totál kivolt tágulva és szült.
Most lefőztem 2 liternyit, bedugtam a hűtőbe és én is azt iszom.

megyek csinálok egy kis máglyarakást :D, kivánós lettem :D

Kép
sziszike77
 
 


Kép

Kép
sziszike77
 
 


ezek ma készültek Kép

Kép
sziszike77
 
 


Nehéz követni a babaesőt, mindenkinek gratula a kiscsávókhoz!
Mikor jön az első lányunk? Tényleg érdekes h ez az aug.i topik, de hát ezek a babák majd eldöntik mikor jönnek.

Ildi,
én is az utolsók között vagyok, elvileg, már mindenhol baba lesz, mi meg itt izgulunk a szüléstől... :wink:

a változatosság kedvéért mi is a tescoban voltunk tegnap, de ugy megfájdult a lábam, a végén már csak úgy vánszorogtam mint egy öregasszony :?

mostanában eléggé érzem a savam a torkomban, tippek ellene?
köszi

várom a további babócákat, szerdától már tényleg aug.ban leszünk! Kép
nora80
 
 


Nora!

A savtól én is folyamatosan szenvedek, minden csak ideig-óráig hat. Próbáld ki a Rennie-t vagy az egyszerű szódabikarbónát! Nekem mindkettő jó, de gyakran csak 1-2 órára hatnak. A védőnő most ajánlotta a Nilacidot, van akinek az jön be.

Atika!
Köszönjük a tájékoztatást!
Linda hogy fogadta a kisöcsit?

Sziszike!
Te sem panszkodhatsz, szép nagy a pocid! Nagyon csini vagy!
bee73
 
 


Ááááááá...
Az utolsókból is lehetnek elsők... :lol: :lol: :lol: :lol:

Akkor én arról lemaradtam, hogy maradunk... de.... semmi vész... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Kellett nekem valamelyik nap siránkozni, hogy egyedül vagyok mami.... :roll: :lol:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?