Új privát üzeneted érkezett!

Én is itt vagyok, bár egy óra múlva indulunk! Ma még Hévizen alszunk és reggel indulunk Rovinjba.
Este megpróbálok valakit elérni, hogy mi van Ágival! Ugye valaki küld nekem egy SMS-t, ha megszületik Liviket?!
Nagyon-nagyon drukkolok!!!!

Sok puszi mindenkinek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Ági
Juj de izgi, remélem hamarosan a kezedben tarthatod Livit.
Ahogy Juci is írta ez pont a leg(nem) alkalmasabb időpont. :D
Nagyon szorítok neked és várjuk a híreket+

Verzsike
Szuper, hogy tudtatok egy jót beszélgetni, és gondolom közben fini fagyit ettetek.Bízom benne , hogy alegközelebbi talira én is eljutok.

Juci
Köszönjük a híreket és a képeket Mesiékről-
A pici lányoddal én sem tudok betelni, annyira édes. :)

Na sikerült lekicsinyítenem a képeket így elárasztom az oldalt. Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Ami még lemaradt az előbb: Kép Kép Kép Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

 
 

Hoppá az egyik képet 2x küldtem el. :oops:
Ezt akartam de úgy látszik elnéztem. Kép

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok,mert összerogyok a fáradtságtól.
Ma szuper napom volt.Reggel vérvétel a kórházban,utána Erzsike elkisért a Bolgárkerékbe genetikai UH-ra.Fantasztikus volt.És ami a legfontosabb mindent rendben találtak.Van gyomor és hólyagtelítődés,szép aprócska a nyaki redő és van orrcsont. :D Utána találkoztunk Titivel és hárman meglátogattuk Mesit.Gyönyörű volt a kis Ágioka és nagyon jó volt a lányokkal beszélgetni is.

Bufo!

Nagyon szépek a képek,gyönyörű két fiad van és nem semmi milyen csini lehetsz,pedig alig látszol a képeken.Biztosan gyönyörű volt. :wink:

Juci!

De jók a képek.Eszterem zabálnivalóan gyönyörű,mint mindíg. :D Jó lehetett kimoccanni. :wink:

Ági!

Ezt te most nem olvasod,de nagyon izgulok értetek és drukkolok,hogy mielőbb megszülessen Livi. :wink:

Jajj lányok le kell feküdnöm,mert reggel fél hét óta úton voltam és aludnom kell picit.Természetesen délután teszek fel képet is.A gyermekem továbbra is egy mackó formájú gumicukorra hasonlít. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

2 másodperces bejelentkezés, mert ettől a melegtől rosszul vagyok...

Ági úgy látom már sínen van, megy a drukk!

Eszter!
Annyira örülök, hogy mindent rendben találtak! Sokat gondoltam rád ma, vártam a bejelenkezést!

Titi volt már az eredményért? Nagyon várom, hogy írjon ő is!


Mesinek tündéri a kislánya, bár egyáltalán nem picurka:) Köszi a képeket!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Zusza, Gyöngyi:)

Jó, hogy újra itt vagytok!
Írok még nektek, ha magamnál leszek ebben a melegben... :x

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Juci :lol: :lol: :lol:

Most olvastam,mit írtál Zsuzsának!
"És annyira csini vagy! Szép vékony, széles vállakkal, jó kis cicikkel...
(De maradok Illésnél!)"

Olyan jót nevettem :lol: Amúgy teljesen igazad van, Zsuzsa fantasztikusan nézki 2 gyerekmellett /után!
Rajtam van kb 4-5 kiló és mivel alacsony vagyok, baromira meglátszik :evil: Dícsérgetnek is mostanában, hogy milyen jól nézek ki,megmintha meghíztam volna egykicsit :x Nem kell az a vékonyság, amilyen voltam....de én úgy érzem magam jól. Majd ha nem szopizik Bencus, leadom. Egyáltalán nem aggódom,ez legyen a legnagyobb bajunk egész életünkben:)


Dudi meg zabálnivaló! Ez olyan édes korszakuk!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Ági! Nagyon szurkolunk!!!!!!!!

Zsuzsa! Nagyon jók a képek, csudaszép helyen jártatok… A gyerkőcök extra aranyosak.

Koda! A képeken abszolút nem látszik rajtad hogy lenne súlyfelesleged, nagyon csini vagy.

Remélem Titi nem haragszik meg, de hogy ne izguljatok, minden ok-s az amnio eredményével. Mi már tudtuk délben mikor találkoztunk.

Én is teljesen lefáradtam ma, mikor hazaértem nem tudtam aludni olyan meleg volt a lakásban, utána meg jött a férjem és el kellett menni a babaágyba való matracért, mert elkészült végre.
Tisztára nam vagyok normális… Alig bírok megmozdulni úgy elfáradtam ma, a lábam extra dagadt, ennek ellenére olyan mehetnékem van, hogy akárhová elindulnék, itthon meg szenvedek…

Puszi
verzsike
 
 


Erzsike:)

Végre, hogy írtál Titiről :) Neki meg elfenekelés jár, amiért nem írt! De nagyon örülök ám!!!!!!

És köszi, hogy megnyugtatsz a "bálnaságomat" illetően! :)

A lábad miatt nagyon sajnállak! Kis kitartás, a szülés után remélem enyhülni fod ez a dagadás. vagyis azt remélem, megszűnik!

És már csak 4-5 hét neked is. El sem hiszem! Jaj de fogunk izgulni érted is:) Aztán jön Titi, aztán kevéssel Eszter! Remélem Éva miatt is lassan izgulhatunk:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok lányok!

Húúú, Koda, tényleg igazad van! Megérdemlem, hogy ledorongolj! Csak egyszerűen szét vagyok esve!

Ma reggel voltam a klinikán, hál' Istennek minden rendben, negatív lett az amnio, és egyértelműen kislányunk lesz!!! Aztán úgy volt, hogy jönnek a vizesek, de végül csak holnap jönnek. Szóval, gondoltunk egyet, és bementünk Mesihez Erzsikével és Eszterrel. Nem volt egyszerű, mert rohantam volna haza a vizesek miatt, úgyhogy már itthon voltam a ház előtt, mikor indultam tovább a Szent Imrébe. Persze, a víz ömlött rólam, a vérnyomásom a padlón, ez a meleg nagyon megvisel.

De remélem, szerdán tényleg kellemesebb idő lesz már.

Ja, amíg el nem felejtem, aug. 15-én mennem kell még magzati szív uh-ra, amit egyáltalán nem bánok, már nagyon várom!

Jucikám, de jó, hogy hozod a híreket Ágiról!!! Végre, hogy történik vele valami! Gondolom, mennyire izgatott, és várja már nagyon a reggelt. Kérlek, add át üdvözletem, ha beszélnél vele. De gondolom, mondod neki, hogy mindenki ezerrel drukkol neki, és puszikáljuk!!!
Jaj, de irigykedem! Holnap már ő is babázni fog!!!

Drága Koda, kérdezted a baba dolgocskáit... hát, végül lassan el kezdtem vásárolgatni. Van már pár rózsaszínű ruhácskája, rugik, meg bodyk, ma vettem kifogót, csakis Tetrát, ahogy ajánlottad, úgyhogy szépen lassan el kezdek beszerezni a dolgait a bébinek. Így könnyebben megy, mintha egyszerre venném meg őket.
Persze, mindent el kell dugni, úgyhogy az ágyneműtartóban rejtegetem őket, hogy Dani meg ne lássa!
Úgy várom már, hogy lássalak benneteket, és egyelőre minden úgy néz ki, 6-án tudok menni!!! Az már csak pont 2 hét! :)

Bufo, húúú, de csodaszép helyen voltatok!!! Nagyon sajnálom, hogy nem volt igazi pihenés, de legalább kicsit máshol voltatok, talán agyilag ki tudtál picit kapcsolni. Ha másért nem, már azért megérte, mert a gyerekek élvezték. :wink:
Zsuzsikám, és tényleg igaza van Jucinak! Baromi jól nézel ki! Gondolom, és remélem, a párod is oda van érted!!!

Gyöngyi, remélem, hamarosan jösz a beszámolóval, és hozol egy halom képet is!!! Már nagyon várom!!!

Jucikám, a drága kislányod továbbra is zabálnivaló! Ez a kis édes arcocska... és tényleg állandóan vigyorog. Mondd, hogy kell ezt csinálni, hogy ilyen legyen az én kis drágaságom is?!

A fenébe, folyik rólam a víz, megyek lezuhanyzom, ma már harmadszorra!

KépKép
titi_27
 
 


Kéz csókolom a hölgyeknek, Karcsi vagyok Ági férje.

Bocsánat, hogy csak most tudok írni, de drága Ágnesem igen nehezen engedett el a kórházból, ugyanis kicsit unatkozik:)

Látom hogy Juci folyamatosan tájékoztatott titeket, melyet nagyon szépen köszönünk. Amivel szeretném kiegészíteni, hogy Ágnesem jól van, folyamtosan vigyorog mint a vadalma, ellenben velem, aki úgyis mondhatnám, kissé feszült élete első "Live" szülése előtt.
Ahogy Juci is mondta, az oxitcciliseess.... vagy mit tudom én milyen terhelésen gyönyörű görbét produkált, amire az orvos azt mondta, hogy most kellene visítania a fájdalomtól. Erre Ágnesem szerényen mosolyogva megjegyezte, hogy neki ugyan nem fáj semmije.
Most este megérkezett az orvosunk, aki a vizsgálatok után közölte, hogy nem reggel 6-kor, hanem 8-kor fognak burkot repeszteni. Ennek kicsit örülök, mert később kelhetek - bár aludni szerintem egész éjszaka nem fogok - de jobb lene már ha a kezemben foghatnám a drágámat és ölelhetném a drágáimat!
Ha bármi fejlemény lenne, akár az éjszaka is, akkor szerintem Ági valamelyikőtöket biztos értesíti, mielőtt én haza érnék.

Üdvözlök mindenkit és jó egészséget kívánok mindenkinek:
K-roy
csné
 
 


Karcsi!

Nagyon köszönjük,hogy hozod a híreket és annak is,hogy Ági ilyen jól van.Reggel nagyon fogunk rátok gondolni és szurkolni nektek,hogy könnyen és gyorsan szülessen meg Livike. :wink:

Koda!

Nekem is nagyon tetszel így kövéren. :lol: Még leírni is vicces. :lol: Persze értem én,hogy te úgy érzed magad jobban,ha vékonyabb vagy, de a fotók alapján valóban nincs okod elégedetlenségre.Csini vagy nagyon. :wink:

Mutataom a gumimacim: :D Kép Kép

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Ági!!

Tudom most nem olvasol, de akkor is nagyon dukkolok nektek. Nekem is a Rezinél oxicotinnal indították, és én se éreztem a fájásokat. Olyan jó emlékek törtek most elő bennem. Köszönöm neked, és azt kívánom, hogy te is legalább ilyen jó emlékekkel gyere közénk következőleg.

Karcsi!

Köszi az infót, azért nehogy elaludj reggel?

Bufo!

Én is csatlakozom a többiekhez. Szuperek a képek, és csini vagy nagyon.
Még jó, hogy nálunk általában én vagyok a fotós. Főleg most így fogatlanul, alig engedtem magam fényképezni.

Képzeljétek, ma voltam a fogdokinál, és lecsiszolta a nyuszi fogimat. Most úgy nézek ki mint egy vámpír :? :? , de remélem jövőhétre végzem, és akkor küldöm a mosolyt.

Ja, Bufo!
Nagyon szép helyen voltatok. A Rezinek is mutattam a képeket, mert szokott kérdezni a Dávidról. Nagyon jól kijöttek nálunk egymással.
Lassan megint összehozhatnánk egy nagy talit!!!!!


Eszter, Erzsike!
Irigykedem ám a fagyi miatt. Sajnos én nem tudtam menni, na nem a tűz miatt
Tényleg hallotátok az erdőtüzett az m5-nél. Jó nagy dugók alakultak ki a környezőő falukban. Mi is kifogtuk mikor a szüleimhez mentünk.
Ja, és a mai tali miatt is irigy vagyok. Jó nektek, hogy bármikor összefuthatok. Nem akar valaki Hernádra leköltözni?

Titi!
Megkaptam a privit, és persze, hogy adom amit tudok. Már pont irni akartam az Áginak is a mérleg miatt, mikor olvasom, hogy szerzett már.
Majd beszélünk mobilon, bár most eléggé sejpítek (így kell ezt leírni??), de majd hívlak a jövőhéten.
Annyira örülök a jó eredmény miatt, na meg persze az miatt is, hogy kislány a drága.

Koda!

Még nem is dícsértem meg a fiúkat. Nagyon arik. A cumisüveges kép nagyon tetszik, ahogy szívja, de nem jön belőlle esett. Nalunk is hasonló. Persze a Rezi segít neki, jól megnyomja, még az orrán se kap levegőt.

Juci!

köszi neked is az infót Ágiról. Remélem mikor jössz este, akkor már azt írod nagy betűkkel, hogy Megszületett......

Jó mozgalmas hétvégétek volt. A képek meg fantasztikussak. Látszik, hogy mennyire imádja a vizet Dudi.
Azóta is mondogatja, hogy Apa?
Sajnos én nem láttam a iwiw-en a kanapéra mászást, mert nem vagyok rajta.

Tényleg, lányok, nem tud valaki nekem meghívót küldeni? Ugye, úgy kell csatlakozni?

Momo!
Hogy vagytok? Már alakul a fogacska? Nagyon nyűgös miatta. Bár ki nem az most ebben a dög melegben.

Mesi!

Remélem hazaengednek kedden, és minden rendbe jön közted, és a férjed között.
Milyen tündéri Ágika. Vigyázz magatokra, és pihens azért nekem!

Akkor a nyaralásról:
Elég rosszul kezdődött, mert az Apartmanunk (4.-en) nagyon koszos volt, ezért a párom telefonálgatott, hogy küldjenek takarítót, vagy kérünk másik szobát. Aztán megnéztük anyósomék apartmanját a 7.-en. Az ővéke sokkal jobb elrendezésű volt, hatalmas hálóval, és a tengerre néző terasszal. Persze apósom fél a magasban, ezért mikor felajánlotta, hogy cseréljün, azonnal belementem. Aztán kimentünk a partra, és addigra ki is takarítottak( még nálunk is )
A lányok imádtak lennt lenni. A Sára, ha már meglátta a homokot sikítozott. Jó össze kenték magukat a homokkal, aztán mindig mentünk fürdeni.
Általában délelőtt 11-ig voltunk a strandon, aztán valami gyors ebéd a szobában, és nagy alvás. Délután megint pancsi, és este hatalmas séták. Persze a Sára soha nem akar elaludni a babakocsiban, mint más kisbaba, így általában 10 körül már mindig hazamentünk.
Vacsorázni azt nem lehetett tőle, mert ő is enni akart(persze hiába vittem neki babakaját, az nem kellett neki),így mindig valaki tologatta addig a butikok előtt. Imádta a nyüzsgést, és csak nézelődött.
Egyik este pedig a párommal kettesben vacsiztunk. Nagyon jó volt, nem is tudom mikor voltunk utoljárra.
A Rezi is élvezte a nagy vacsikat, mert mindig a kedvenc kajáját kérte (spagetti), és volt játszópark, ahol nagyokat játszott.
Persze az utolsó nap délután a férjem elhagyta a kucsot, mert a fürdőnacijába tette, és a nagy pancsi közben kiesett a zsebéből. Ujabb telefonok, és jöttek megint ajtót nyitni, meg zárt cserélni.Gondolom, hogy örültek nekünk mikor eljöttünk.

Na mostmár eldugulok, és majd küldöm a képeket.

Sok puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Most olvastam vissza. Bocsi a sok hibáért, meg elütésért.

kucsot=kulcsot



Ez a sok Lidokain, amit ma kaptam jól kiütött. Megyek is aludni.
Jó éjszakát mindenkinek!

Kép

Kép
oné
 
 


Agi+ Karcsi!

Mennek a drukkok,hogy holnap gyorsan,fajdalommentesen(amennyire lehet :lol: ) menjen minden es mihamarabb karjaitokban tarthassatok a kicsi Livit!!!!!

A kis Agika is nagyon edi ....nemsokara mar ok is johetnek am haza!

Eszter!

Es a te kis gumimacid olyan edibogar...tenyleg hasonlit ra...na ha meghallja hogy hogy is hivod??!!!!
A mienk Zümike volt.
Es latod minden rendben!!!

Koda!

Na,te es a koverseg,az ket kulon fogalom. De tenyleg!!!!! Persze sokat szamit hogy hogy is erzed magad a borodben. De ahogy irtad...ez legyen a legnagyobb bajatok.. :lol:

Gyongyi!

Varjuk a beszamolot!

Bufo!

SZep helyen voltatok es szepek a kepek is...A csinossagod..hat igen,tenyleg nagyon nagyon csinos vagy,hihetetlen hogy ket gyerkoc mamaja vagy.
Eszembe jutott,hogy anno a ferjem meselte..hogy az arab pasik azert is szeretnek europai not felesegul venni,mert azok szules utan is jol neznek ki! :lol:

JUci!

Hivtalak,nem vetted fel :cry: .de gondolom el voltal foglalva. Szerettem volna holnap randizni,de mivel nem jelentkeztel beszerveztem a kivitelezot,stb...szerda??? De most Agi a fontos,gondolom mentek majd be hozza! :cry:

Verzsike!

Kitartas....nemsokara te kovetkezel! Es pihenned kellene felpockolt labakkal...A hoseg viszont iszonyu bent,meg is ertem,hogy mehetneked van.

Titi!

Annyira orulok,hogy jo lett az eredmeny..talan mar nem aggodsz annyira! :roll:
Szep lassan vasarolgass is,sokkal nagyobb elvezet igy mintsem egyszerre megvenni mindent csak azert mert muszaj.

Balimama!

Megegyszer jo nyaralast,es csak pihenjel ne gondolkozz!!!! :lol:

Millio puszi mindenkinek!
Juci,akkor ird meg hogy mi is van Agival majd!!!
momo35
 
 


Gyongyi!

Most latom hogy irtal!

Szuper lehetett a nyaralas...es a vampir fogad..nemsokara fogreklam lehetsz majd :!: :lol: :lol: :lol:

Sara felul akkor mar magatol??? Hogy csinalta??Mert mi meg nem ulunk(vagyis Mishal :lol: ),kuszik mindenhova,meg negykezlab alldogal,rugozik...de ezzel o jol elvan.
Fog jon,de meg csak keves van ki belole,de mellette is hamarosan attor. Rettenetesen rag mindent,ma a kovaszos uborkat ragcsalta.
Es extra nyugos a hosegben,igy beiktattuk az esti setakat ,akkor 2 orat alszik a babakocsiban.

Na,eldugulok,varjuk majd a fejlemenyeket!

Te kerdezted a babakajakat?? Vagy KOdaval kevertelek ossze???
Leirom,bar Kodanak irtam,hogy Hipp,Humana,SUnval ,Holle biokajakat veszek.
Az a spenotos rizs dolog,biokaja volt,nem en keszitettem.Sajna a sajat kajaimat meg mindig nem nagyon csipi,kiveve a gyumiket.

Szep almokat!
momo35
 
 


Jó, és babahozó :D reggelt kívánok mindenkinek!

Éjszaka nem történt semmi említésre méltó, úgyhogy elindulok a kórházba.
Igazából nem tudom, hogy ma még tudok majd írni nektek élménybeszámolót, mert éjszakára kellene mennem dolgozni.
Köszönök minden biztatást tőletek, Ágnesem nevében is.

Üdv: K-roy
csné
 
 


sziasztok,

valaki megadná Mesi számát?

Másik,

K-roy
Igazi büszke férfi ember. Annyira jó volt olvasni a soraidat:D:D:D
nagyon szorítunk nektek mindannyian. :D:D:D:D:D:D

Többiek,
nem feledkeztem meg Rólatok sem. még jövök, de rohanok dolgozni. Sajna megint mehetek Bukarestbe és legalább 3 nap lesz. :(:(:(:(:( :twisted: :twisted: :twisted:

Mindenki vigyázzon magára.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok!

Karcsi! Köszönjük a beszámolót, nagyon rendi vagy!

Juci! Nagyon bejön Illés almás mondása…
Szerintem tök jó a babakocsi amit néztél. HA karfás lenne, az már sokkal nehezebb lenne. Ebben is tuti megtanulná Eszter hogy hogy üljön úgy hogy kényelmes legyen. Meg ebből kilát akkor is, ha hátradőlve ül, míg gondolom a mostaniból annyira nem.
Szerencsére már csak a kórházba kell magamnak venni egy pár cuccot a patikában, azt szerintem ma be is szerzem, he esetleg korán érő almácskánk lenne… Ezeket pont nem bíznám Zsoltira, szegény magyarázhatná a patikusnak, hogy tena hálós bugyit szeretne…

Momo! Este már kint sétáltok? Tegnap mi is elmentünk, már csak 34,5 fok volt… De várjuk hősiesen a szerdát. Állítólag már 30 se lesz.

Gyöngyi! Szupi lehetett a nyaralás… Semmm főzés, mosás, takarítás. A kis kellemetlenbségek meg símán beleférnek.
Rezi gondolom egy időre azért megunta a spagettit.

Eszter! Meg vagyok veszve a kis gumimaciért!!!!!! Annyira aranyos még mindig. Le is mentettem a páromnak megmutatni.

Titi! Nagyon le voltál tegnap strapálva, még mindig tírtom, hogy valami úton módon ki kellene pihenned magad. De lehet h elég lenne tényleg, ha a vérnyomásod rendbe jönne. Miután én egyszer elájultam és mondta a doki a napi 2 kávét, azóta semmi gond (előtte pedig direkt a baba miatt hagytam abba, de a doki szerit sokkal hasznosabb, mint amennyit árt).

Én itthon ücsörgök, nemsokára elmegyek felderíteni a gyerekorvost meg ilyesmi.
Az a gáz, hogy már unatkozom egy kicsit…

Puszi
verzsike
 
 


Jó reggelt lányok!

Na, mit szóltok? Itt vagyok ilyen korán!!! Merthogy sajnos ma már dolgozom, és tudjátok, hogy ilyenkor gyakrabban is jövök!

Jucikám, teljesen igazad van, hogy ritkábban jövök, de így is majdnem minden nap bejelentkezem!!! Szerintem csak az eddigi termésmennyiségemhez tűnik ez kevesebbnek, nem lehet?!

És eszedbe se jusson, hogy itthagylak benneteket, Nekem Ti már az életem részei vagytok, számomra elképzelhetetlen, hogy ne jöjjek!!!

Csak az igazság az, hogy ez a meleg baromian megvisel. Folyton folyik orromon-számon a víz, így otthon a gép elé sem ülök nagyon, mert iszonyatos meleg van! Csak pihegek. Idebent kényelmesebb, viszont mégis valahogy nincs kedvem már dolgozni!

Lányok, azt ugye írtam, hogy a lány csak aug 21-én kezd?! Így csak akkor kezdem betanítani, és utána szerintem még kb 2 hét, és végre mehetek táppénzre.

Persze, hétvégén anyósom hozta a formáját ismét... apósom szülinapja volt, a Balcsi után rögtön odakanyarodtunk. Ott voltak még rokonok. Az egyik hölgy megkérdezte, hogy meddig akarok dolgozni? Én meg mondtam, hogy kb 1 hónapot. Erre anyósom: nem, hát még több, mint 1 hónapot, mert akkor jön csak a lány. Meg különben is, mit csinálnál Te otthon? Ismerlek én, nem lenne jobb neked otthon. Szerintem teljesen meg van győződve, hogy én még maradok jó sokáig. Erre mondtam, hogy már azért nem kényelmes, egész nap ülni, meg nem tudok ledőlni fél órára sem. Megvédett a hölgy, de anyósom csak hallgatott. Annyira fura, hogy fel sem fogja, mi volna a legjobb számunkra. Már nagyon szeretnék csak magunkkal foglalkozni, ha kedvem szottyan kimenni kertészkedni, vagy aludni egyet, vagy olvasgatni, stb. De hisz Ti megértitek! Nagyon nehéz ez így lányok! Persze, a pénz miatt jó most dolgozni, de a táppénzt is kifizetik előbb-utóbb, és kb annyi lesz, mint a fizum. Szóval, nem oszt, nem szoroz. Addig meg már tudom, hogy oldom meg.

A vérnyomásom ismét a padlón van, de talán el kezdek kávézni, mint tegnap, ahogy rávettek a lányok, hogy igyak meg egyet, és rögtön jobban lettem. Vagy inkább teázni... a védőnő ezt javasolta, mivel az tovább fent tartja a vérnyomást.

Húúú, lányok, nagyon izgulok Ágiékért!!! Vajon hogy állnak?! Jucikám, hogyha bármit tudsz, szólj azonnal kérlek!

Karcsi, nagyon-nagyon kedves Tőled, hogy így informálsz minket!!! Ha nem is tudsz jönni estig, valaki csak kap üzit Ágitól! Istenem, de irigykedem!!!! Én is akarok már szülni!!!

Erzsike, irigykedem az unatkozásod!!! És igen, a kávéval kapcsolatban tökéletesen igazad van! Az kell nekem. Vagy a tea, ahogy írtam is már.

A fenébe, most mennem kell, mert jön ma egy külföldi vendégünk, megyek kávét főzni....

Igyekszem még jönni! Hisz annyi mindenkinek akartam még írni!

KépKép
titi_27
 
 


Köszi a híreket :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Háááát....nem irigylem Ágit a következő 3-4 óráért :lol: De a vége szuper lesz!

Kicsi!
Elnézést, amiért nem válaszoltam neked a kérdésede. Hogy hogy végzem a házimunkát? Sehogy 8)
Áll a kupi a lakásunkban. Porszívózni kb. 4 naponta tudok. Hogy mikor volt felmosva a kő.... 8) ki tudja. Az ágyat sincs időm összepakolni reggelente. Főzésről nem is álmodhatok, így még mindig hozatjuk a kaját. A gyerekeim nem egyszerűek, ezt csak az tudja, akinek ilyen típusu gyerkőcei vannak. :) Ha Bencét le is tudom egy kicsit tenni az ágyra nézelődni, Marci rögtön kitalál valamit:) És mivel Bence nem alszik csak rajtam, nincs lehetőségem semmit se csinálni alvás alatt.......
Egy dolog van, amit mindig megcsinálok, az a mosás. Ebből nem engedek. Meg a wc tisztántartása :lol: Ez a két dolog soha nem marad el.
A babakocsi szuper, szerintem nem kell kar. Ha már tili-toli,legyen egyszerű és könnyű! Ez a lényege!!

Eszter!
Tündér drága a Gumimacid:) Szóval akkor neki ez lesz a beceneve :lol:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Istenem, lányok, a hideg futkos a hátamon! Pont ma, a házassági évfordulójukon!!! :) Szuper ajándék ez nekik!

Jaj, de izgi!!! Jucikám, puszika a tudósításért!!!

Drága Koda, Neked pedig nemsokára válaszolok mailben!!!

Istenem, én is szülni akarooooooooook!!!

KépKép
titi_27
 
 


Ági!

Annyira izgulok.Folyamatosan rátok gondolok és nagyon várom már a nagy hírt. :D

Titi!

Én is ugyanezt érzem,mint te,szülni volna jó. :D :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Ági és Karcsi
Nagyon szorítunk nektek legyetek ügyesek és egy gyönyörű élmény részesei a mai nap.
Karcsi külön köszönet a tájékoztatásért, nagyon szerencsés Ági, hogy ilyen férje van. :)

Titi
Jaj kedvesem te még ne akarjál szülni hidd el jó helyen van ott a kicsi Szandi még egy ideig. :)
Örülök, hogy minden oké az amnio eredménnyel bár én nem is hittem, hogy bármi baj lehet.
szegénykém megint a család meg vagy velük áldva. Lépj a sarkadra és mond el, hogy nem bírod és kész úgy sem tud mit tenni.
Panaszkod egy kicsit minden nap, hogy lássa nem neked való már az egész napos hajsza.

Oné
na akkor nektek is megvot a bosszúság, de azért összességében jól éreztétek magatokat.
Nekem van iWiw meghívóm, ha adsz email címet küldöm. :)

Juci
Köszi az élő tudósításért Ágiékkal kapcsolatban.
Remélhetőleg a kicsik élőben is így fognak örülni egymásnak ahogy a képen. :) A talit mindenképpen összehozzuk.
Nagyon aranyos volt , amit írtál jót mosolyogtam rajta( maradok Illéssel mondat)

Momo
Csak nem, van már fogatok? Hú nagyon lemaradtam amíg nem voltunk itthon. A mozgása pedig teljesen normális ne aggódj,van olyan gyerek aki szépen kúszik meg már fel is áll de még nem ül. Hidd el előbb utóbb fog. Ne erőltesd hagyd hagy csinálja magától.

Verzsike
Jaj te szegény jól megküzdessz ezzel a fránya lábdagadással. Használ valamit amiket eddig kipróbálltál ellene?
Csak ügyesen a dokinézőben , remélhetőleg sikerül kifognod egy rendes gyerekorvost, ha már a védőnő nem az.

Koda
Hú így tényleg nem könnyű a két gyerekkel. Nekem Áron aludt egyedül mégis mindig időhiányban szenvedtem az elején.Az elején még idegesített a dolog hogy nincs megcsinálva ez vagy az de aztán beletörődtem hogy nem megy. Próbáld nézni a jó oldalát mennyi mindent nem "kell" megcsinálnod.

Ó csajok annyira aranyosak vagytok, hogy így dícsértek a kinézet miatt, de a valóság nem teljesen ez, a képek sikerültek jól. Szerintem egy kétlábon járó vállfa vagyok a kis piszkafa karommal és lábammal. :)
Beszéltem ma reggel Mesivel úgy néz ki ma hazajöhetnek csak a gyerekorvosnak kell áldását adnia rá. A férje megy értük és hazaviszi őket, de nem nagy kedvvel megy. Azt mondta, hogy holnap vagy ahogy kijön rá az alkalom akkor beszél vele és elmondja neki, hogy nem szeretné ezt így tovább folytatni és az új lakásba már csak a gyerekekkel akar menni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Eszter
Jaj nem is írtam hogy nagyon gyönyörű a kis gumimacid . :D
Igazán találó nevet válsztottál a kis csöppségnek.
Öülök, hogy mindent rendben találtak, most már remélhetőleg megnyugszol egy kis időre amígy nem jön egy újabb vizsgálat ami miatt megint lehet aggódni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Ági, Karcsi!

Nagyon szorítok nektek, és várom már a híreket.

Bufo!
Persze jól sikerült a nyaralás. de tudod mindig történik valami, amin akkor bosszankodsz, aztán meg szép emlék lesz belőlle.
A párom első mondata is az volt, miután jól kiosztottam a kulcs miatt, hogy majd lesz mit mesélnem nektek
Nagyon megköszönném a meghívot. A címem: gyongyi_gal@freemail

Verzsike!
Sikerült találnod gyerekorvost? Most akkor mikor meg hozzátok a védőnő? Nálam is volt a szülés előtt (na meg még ma is kijár rendessen), és mindent megnézett. Felmérik a terepet!!!

Ne hidd, hogy nem kellett takarítanom a nyaralás alatt. Amennyi homokot behordtunk a partról. Mindennap 2X kellett seperni. Na meg mosni a fürdőruhákat állandóan. De akkor is jó volt. Szerintem én már hülye vagyok a takarítás terén, és ha nem csinálhatnám, akkor az lenne a baj.

Lábadat pihentes sokat.
Ne izgulj, nem fogsz te otthon unatkozni. Mindjárt moshatod a kis rucikat, és készülödhetsz. Nagyon hamar elmegy majd ez a pár hét.

Momo!

Igaza van Bufonak, mert minden gyerek más. A Sára például nem kúszik. Hasrafordul, és oldalról kitolja magát. Miután sikerül felülnie, jól elvan egy ideig, aztán érdeklik a tárgyak, és előrehajol értük, majd már rögtön négykézláb van, aztán újból elhasal. Viszont nem kúszik el a játékért, hanem kezdi előröl, addig amíg végül megszerzi. Pörög forog, és nem lehet egyedül hagyni sehol.
Mostmár a földön is félek letenni, mert hiába párnázom körbe, eldobálja őket, ezért félek otthagyni, mert néha még hátradől.

Majd még jövök!

Kép

Kép
oné
 
 


HAHO!

VAN MAR VALAMI HIR??????? :lol: :wink: :wink:
Be van kapcsolva a gep es varom,hogy mikor irja Juci,hogy felsirt a kis Livi!

Bufo!

AKkor is szuper alakod van..es megha tenylegesen is piszkafa lennel,gondolj arra,hogy oket hivjak MODELLEKNEK!


Koda!

Akkor te se haladsz sokat toluk! Nalam aminek meg kell lennie az a wc,kad,mosas ,vasalas...tobbi uszik...ja,minden este felmosok fertotlenitos vizzel.De amugy a haz ugy nez ki mintha robbantottak volna...+es en is :roll: :roll: :roll:

Verzsike!

Nem fogsz unatkozni...es olyan hulyen hangzik es en is kiakadtam amikor mindenki ezt mondta nekem...de tenyleg most pihenj,olvasd el amit szeretnel mert egy jo ideig nem lesz konyv a kezedben!!! :lol:

Boldog baba,gyerek...nem feltetlenul nevelesen ,stb mulik,azert genek is bejatszanak...

Mishal sajna nem ilyen :roll: ,a hugom multkor mondta,hogy rendesen leizzadt mire megnevettette..nem veletlenul feltem en a Skorpio gyerektol..szeriintem nagyon nehez vele.
Ugy erzem neha hogy kiteszem a lelkem es akkor se jo neki semmi se..ez nagyon elkeserito tud lenni... :roll:
De most nem panaszkodom.

Kulonben is jon a felmento sereg,anyukam...es hatha sikerul nyugodtan meginnom egy kavet.

Ja,ma Mishal mar gyumolcsot se hajlando enni es vizet se iszik,csak szopizik,tisztara mint ujszulott koraban...33C :roll: -ban bent nem csodalom.

Gyongyi!

Hat erdekes ahogy fejlodnek a gyerekek!Nalunk akkor pontosan az ellenkezoje van,kuszik mindenhova,de ulest meg se probalja.
Mennek Hernadra lakni,csak kerunk egy dupla telket ugy mint nektek??? Nem kapnank a polgarmestertol??? :lol: :lol: :lol:

Fogacskank igen,van Bufo ...gondolom ezert is ilyen nyugos....Te adsz neki homeosbogyot,vagy valamit ra??

majd jovok,felkezes lettem,Mishalt kell olben tartanom.

puszi
momo35
 
 


Én is tűkön ülök, hisz már 4 órája szül elvileg Ági!

Jucit hívtam, de még semmi híre Ágiékról!!!

KépKép
titi_27
 
 


Benéztem hátha van már hír Ágiékról.
Remélem minden simán megy és szépen haladnak vagy már meg is született a kis Livi. Nagyon izgulok!

Gyöngyi
Küldöm a meghívót. :D
Teljesen igazad van a nyaralással kapcsolatban ha minden jól sikerül akkor nincs mire emlékezni, így legalább van mit felemlegetni.

Momo
Van amikor adok homeós bogyót , de általában elfelejtem. :roll:
Ha adok akkor lefekvés előtt az utolsó szopinál szoktam, napközben nem, mert akkor nem nyűgös tőle, csak mindent rág amit lehet.
A nevetős babával kapcsolatban osztom a véleményed Dávid soha nem volt vigyorgós, Áron viszont mindenkire nevet.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!

Ági nagyon drukkolok remélem már a kezedbe van a kis csöpp Livike és nagy örömödbe felejtettétek el jucit (ö meg minket) tájékoztatni!vagy ez a kiscsaj még most is késik?:)nagyon izgatott vagyok már nagyon várom a hireket csak azt vettem észre hogy percenként rohanok a géphez:))

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág
Te aztán jól eltüntél. Nagyon örülök hogy azért olvasol minket.
Nem gondolnád meg magad és írnál újra ide mint régen? :D :wink:
Hiányzol ám a csapatból úgyhogy gyere légy szíves.
Mi van veled ? Ciszta eltünt már van valami fejlemény a ciklusod rendszerességét illetően?

Jaj lányok én úgy izgulok ágiék miatt mi van már velül reggel óta elég sok idő eltelt nem gondoljátok?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Aztaaaaaaaaaaa!!! Mekkora lett Livi!!!

Istenem, de boldogok lehetnek!!!

Drága Ági! Én is kívánok nagyon sok boldogságot Nektek, és hatalmas gratula a drága kicsi Livihez, aki nem is olyan kicsi :wink: !

Jó egészséget Nektek, és nagyon-nagyon várjuk a képeket a beszámolóval!!!

KépKép
titi_27
 
 


Ági és Karcsi

Nagyon nagyon gratulálok a szép nagy Livihez! Sok boldogságot kívánok nektek!
Izgatottan várom az esti beszámolót az újdonsült apukától. :)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Ági és Karcsi:)

Ügyesek voltatok, minden jót kívánok nektek!
Akkor az 56-os ruhák ugrottak? :lol: :lol:


Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jaj, lányok, teljesen oda-vissza vagyok!!! Milyen boldogok lehetnek!!! És hogy lekakilta Ágit! :) Ez annyira édes!!!

Tudom, Bufo, hogy még ráér, de már úgy szeretném, hogyha idő volna nekünk is!!! Ezek olyan boldog, tökéletes pillanatok lehetnek!!!

Este benézek még mindenképp!!!

KépKép
titi_27
 
 


Timi, pont ez jutott eszembe nekem is! :) Mármint hogy akkor nem jók rá az 56-os ruhák? Vagy ilyenkor hogy van ez lányok?! Az már kicsi lenne nekik? Tudom, részletkérdés...

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Végre megszületett!!!!
Annyira örülök!

Ági, Karcsi!!!

Nagyon gratulálok a kicsi lánykátokhoz, és sok örömöt.
Jó egészésget, és sok tejcsit!!!

Várom ám a képeket nagyon, igaz megint a fogászatra kell mennem. Remélem 10-re hazaértek.

Rohanok, de majd még benézek.
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Jajj de szuper!

Nagyon örülök.Ági,Karcsi nagyon gratulálok nektek a kis(nem is olyan kis) Livikéhez.Sok boldogságot és sok hasonlóan szép házassági évfordulót kivánok nektek. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Jupijééééééé juhuuuuu megérkezett!jajj én olyan boldog vagyok!juhuuuuu kb ilyen jupijés lett a hangulatom!

Ági Karcsi Vivike szivböl gratulálok nektek és nagyon nagyon sok boldogságot kivánok!
Livikének meg adjatok helyettem is millio puszit amiért végre megérkezett!

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Ági, de örülök, hogy kibújt végre Livi, és mindketten jól vagytok!!!! Sok-sok pusza tőlem is!!!!! :lol:
Kép

meri
 
 


Ági, Karcsi! Nagyon gratulálok a kislányotokhoz! Szupi ajándékot kaptatok az évfordulóra!
verzsike
 
 


AGI ES KARCSI!

GRATULALOK LIVIHEZ! ES MICSODA AJANDEK A HAZASSAGI EVFORDULOTOKRA!
BIZTOSAN EZERT VARATOTT MAGARA!
momo35
 
 


Virag!

El ne tunjel megint :!: :!: :!: :roll: :roll: :roll:

Verzsike!

Most mar te kovetkezel hamarosan,teged fogunk zaklatni azzal hogy mindennap jelentkezz be! :lol:

Vegre egy kis hus szello,..lehetne hidegebb is!

Gyongyi!

ALakul mar a fogad...gondolom most mesz elso probara,vagy meg nem?

Juci!

Koszi a tudositast! :lol:

Tovabbi szep estet nektek lanyok!
momo35
 
 


Kéz csókolom a Hölgyeknek!

Megérkeztünk Vivikémmel, úgyhogy tájékoztatnálak titeket a részletekkel, bár mint látom drága Jucikám ezt már nagyrészt megtette helyettem :), amit köszönök ismételten.

Először is köszönöm mind Ágnesem, mind a saját nevemben a gratulációkat.
Naszóval: reggel 8-kor a burkot nem repesztette meg az orvosunk, ő úgy látta jónak, hogy vizsgálja meg Ágit a főrorvos is. Miután ezt megtették háromnegyed 10-kor megrepesztették a burkot, majd 11-től adagolták az oxi....-t. Már a burokrepesztés után is Ágnesemnek 3-4-5 perces fájásai lettek, de ugye erre még rásegítettek az oxi-val. Ágnesem hősként viselte a fájdalmakat, közbe persze jókat is nevettünk, de megbeszélte velem, hogy kér epidurálisat, mert szegénykém egyre nehezebben bírta. Miután megkapta, bár a fájdalmak nem enyhültek, inkább szerinte csak rövidebbek lettek. Az epi. után nem a hasában, hanem lent érzete a fájdalmat és elmondása szerint az már nem hasonlított a hasi fájdalomra, hanem ott lent már feszített inkább, de nagyon. A vajúdás, utolsó fázisában, miután eltűnőben volt a méhszáj, telefonon doki értesítve, majd miután megérkezett, maga a szülés 18 perc alatt lezajlott. Ezt onnan tudom, mert a telefonomon videón, míg a fényképező gépen képeken próbáltam megörökíteni ezt a számomra hihetetlen élményt. Lányok! Én azt mondtam Ágnesemnek, hogyha még legalább 5 gyereket szülne, akkor is ott lennék vele minden egyes szülésnél. Én soha nem gondoltam volna, hogy ez egy ekkora élmény. Amit még ti sem láthattok - mert ugye a hátatokon feküdtök -, hogy két tolás között a buksija már látszik, és már meg is lehet simogatni. Hát az hihetetlen. Nade amikor az utolsó tolás után kibukkan az a drága pici test, és utána felsír. Hát hihetetlen, egyszerűen nem lehet szavakban megfogalmazni. Én minden egyes apukát arra kérek, aki szülés előtt van, hogy menjen be, segítsen a feleségének, akár a jelenlétével, akár a biztató szavakkal, de igenis csinálja vele együtt végig a szülést. Én nagyon féltem szülés előtt, de ott már nem volt idő ijedezni, ott igenis Ágnesemmel kellett törődni. Az a doki, aki az epi-t csinálta azt mondta, hogy büszke lehetek a feleségemre, mert nagyon jó szülő nő. Na hát ekkor legalább tíz centit nőttem, mert tényleg le a kalappal előtte. Hahiszitek hanem, drága Ágnesem, majd az utolsó pillanatig mosolygott. Láthatjátok mindjárt ti is - megpróbálok képeket felrakni - hogy közvetlenül a szülés után ugyanúgy mosolyog, mint pár órával előtte. Látszik a drágámon, hogy most ő a legboldogabb anyuka a világon, na meg én a legboldogabb apuka:).
Amiben szeretném kijavítani Jucit, hogy nem 3940 hanem 3930 grammal született, tehát Jucikám egy kicsit kövérebbnek szerette volna látni:)
Most beszéltem Ágnesemmel, azt mondta, hogy írjam meg nektek, hogy puszil mindenkit, és ha szeretnétek telefonon hívni, megtehetitek nyugodtan.

Mégegyszer köszönjük szépen a szurkolást és a gratulációkat.

Íme a képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
csné
 
 


Karcsi!

Nagyon szuper ferj vagy !!!!!
Es annyira szepen irtad le az egeszet,meg is konnyeztem.
Es csodaszep Livi es Agi es...es tenyleg hihetetlenul boldognak latszik. Vivi is mennyire orul! Kivanom hogy orokke maradjatok ilyen boldogok!!!!
Millio puszi neki es Livikenek is!
momo35
 
 


Karcsi!

Ez a beszámoló! Még meg is könnyeztem. Nagyon ügyesek voltatok, szinte magam előtt láttam a szülést. Olyan nagyon jól leírtad! Ági tényleg örülhet, hogy ilyen szuper férje van:)
Én férjem is imádta mind a két szülést :wink:

És azok a képek! Olyan meghatóak! Hatalmas baba lett Livike! Tüneményes a kis piros szájával és a dagadt szemecskéjével:)

Ági meg szuperül néz ki! Pusziljuk Őket, feltétlenül add át nekik!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Momo!

Köszönöm szépen, de szerintem Ágnesem a legszuperebb feleség, és anya! Én, mint férj azt hiszem eltörpülök mellette, mondhatom ezt bátran a mai nap után!

Mégegyszer köszönöm szépen!
csné
 
 


Momo:)

Látom egyformán érzünk:) Csak mert mind a ketten írtuk,hogy megkönnyeztük a történetet és hogy szuper férj karcsi:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jaj, jaj!

Szeretném még megköszönni lányomnak Vivikémnek, hogy reggel 8-tól bátorított mind engem, mind az anyukáját. Szegénykém még enni sem akart lemenni a büfébe, mert félt, hogy lemarad valamiről. Livikém megérkezése után pár perccel sikerült becsempészni a szülőszobára, de hát én még ilyen boldognak gyereket nem láttam. Mintha a világ legbecsesebb ajándékát kapta volna meg! Öröm volt ránézni.
csné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: