Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Köszi, hogy írtatok Mesiről! Nagyon szorítok, biztos minden rendben lesz! Nagyon várom már, hogy lássam Ágikáról a képet!

Titi!
Jajjjj! Ez a hússütés :x Jó, hogy nem ájulsz el........én így sem bírom. Bencével is úgy összeizzadunk, hogy elképesztő.......de ha leteszem, ordít.
Én már totál rosszul vagyok ettől a melegtől........egyszerűen nem bírom. Szegény öcsémet sajnálom nagyon. Jövőhéten megy Györbe, ott fognak dolgozni (kéményseprő). Napi 10 órát lesznek fent a háztetőn a tűző napon, fekete ruhában 5 napon keresztül. Attól félek, valami baja lesz......de menniük kell, nem lehet visszacsinálni. Ez emberkínzás......

Erzsike!
Hogy sikerült a vacsora, mit ettél?

Juci!
Tüneményes a videó! Olyan gyors ez a Dudi:)

Eszter!
Ugye jól vagy????????? rengeteget voltál az eszembe!

Éva!
Köszönöm nagyon a dícséretet a fiúk nevében:)
Olvasni is rossz volt, hogy mennyi mindnt kell elintéznetek és hány helyen.....ilyen melegbe hogy fogjátok véghezvinni ezeket??

Nem bírom itt tovább, önti a gép a forróságot.....ma már hatszor zuhanyoztam!!!!! És még fogok is vagy háromszor.....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Nagyon nehezen viselem a meleget.Ma már 34,9 fok volt nálunk.Mostanára 1 fokot lejjebbment.Nem élek.Estére most is fájtam,de alvás és magnézium segített.Lányok,olyan,mintha a petefészkeim görcsölnének.Lehet ez,mitől?

Koda!

Köszi,hogy gondolsz rám,vagyok. :wink: Szegénykém.Most is csak rajtatok alszik Bence? Jajj,tényleg nagyon meleg lehet így. :roll: A zuhi nekem is bevállt,csak sajna nem tart elég ideig a hatása.

Erzsike!

Gratulálunk az évfordulóhoz.Érezzétek nagyon jól magatokat. :D

Titi!

Máskor fagyszd le a húst.Én ma vettem a plusszban előre elkészített fasirtgolyókat,csak melegíteni kell a mikróban és csak egy zacskósrizst főztem hozzá.Amúgy dinnye és fagyi a menü.Az esik jól.

Mesi,Ági!

Nagyon sokat gondolok rátok és nem irígyellek benneteket .Pedig most volt a tv-ben,hogy a melegben 2* annyi a megindult szülés. :roll:

Jucikám!

Remélem a vendéglátóidnál légkondi van.Ha igen,maradjatok sokáig. :lol:

Éva!

Ez brutális mennyi az elintéznivalótok.Főleg ilyen melegben. :roll: Megváltás lesz ennyi teendő után a szabi. :wink:

Na megyek pihenni,mert megőrülök ebben a hőségben.Meddíg fogjuk bírni? Állítólag jövő keddíg folytatódik. :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Na, itt vagyok, végeztem, le is zuhanyoztam, bár semmit nem ér, tudom.

Húúú, Koda, szegény tesód! Reméljük, lejjebb megy jövő hétre a hőmérséklet, és bírni fogja a gyűrődést.
Hát, nem lehet könnyű Bencussal magatokon aludni ilyen melegben!

Eszter, látod, meg sem kérdeztem, hogy vagy?! Bevallom, nagyon megijedtem, mikor felhívtál, szokás szerint. Csak nem tudtam beszélni, most hogy nem leszek holnap meg hétfőn, bolondok háza volt nálam. Mindent előre meg kellett csinálnom.
De örülök nagyon, hogy minden rendben. De mi a fenétől lehet ez a görcsölés?! Istenem, bár túl volnál már a következő 3-4 héten!!! Az utrot használod még, ugye? A doki mit mondott? Meddig kell használnod? Van belőle bőven? Mert tudod, nekem is maradt, szívesen odaadom neked!

Erzsike, hogy sikerült a vacsi? Mit ettél? Megünnepeltétek az utolsó munkanapod is? Volt odabent valamiféle búcsúzkodás? Megleptek a kollegák valamivel?

Évikém, ez borzasztó! Ennyi teendő! De jó, hogy mindjárt itt a hétfő, és utána elfelejtheted egy ideig a sok intézkedést!!!

Ági, ez a babakocsi szuper jól néz ki! Mit tud? És hol nézted ki? Mit lehet tudni róla?

Erzsike, Ti milyet vettetek? És nem csalódtatok? Hogy működik ez az online vásárlás? Ezek szerint nem is látod az árut, csak ha kifizetted, átvetted? És ha nem tetszik?
Én is megnézem ezt a weblapot.

Mi holnap megyünk a Balcsira, Dani nagyijához, de előtte még rohangálunk a fenti fürdőhöz csapokért, szifonokért, meg ilyesmi. Ha minden igaz, hétfőn jönnek a vizesek, és utána a héten a bútor is megérkezik a fürdőbe. Dupla mosdós lesz!!! :)
Na, meg az előszoba bútort is hozzák, már annyira várom, remélem, szupi lesz!

Na, megyek, kicsit felteszem a lábam.

Holnap jövök, ha Mesi üzen, és küld képet!

KépKép
titi_27
 
 

 
 

Eszter... jut eszembe!

Ha jó Neked, akkor jövö hétvégén itthon vagyok, szívesen látlak a rucik miatt! Majd egyeztetünk addig.

KépKép
titi_27
 
 


Titi!

Ok,köszönöm.Akkor összehozunk egy délutánt. :D Olyan jó lesz találkozni.

Jó éjt

ESzter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Csak par szo megint,bocs :cry:

Mesi!

Bar nem olvasod,nagyon drukkolok am neked,hogy minden siman,gyorsan menjen es minel hamarabb a kezeidben tarthasd Agikat! :P

Agi!

Neked kitartast,mar tenyleg nem is tudom hogy mi lenne neked a legjobb,szulni vagy nem szulni?! :lol: Vagyis most vagy kesobb?

Eszter!

pihenjel ha tudsz... :lol: Es nagyon vigyazz magatokra!

Balimama!

Kitartas...mar mindjart itt a nyaralasotok!!!!!! Erezzetek jol magatokat! :lol:

Koda!

Rajtad Bence...nagyon meleg helyzet lehet. Szopinal rajtunk is folyik a viz...meg amugy is. :roll:
Nem irigylem a tesodat...de van valami torveny most hogy mennyi idot lehet egyfolytaban dolgozni es utana piheno...vagy senki se tartja be?! :roll:
Titi!

Na,vegre egy kis pihenes! Es a Balcsinal! Milyen lesz a furdoszoba butor???Es az eloszobai?? Es ugy orulok,hogy minden rendben veletek..a picurka vesei is...most mar lassan csak megnyugszol ,nem? :roll: :lol:
Burkolatmizeria letudva-terko,most mar a falszineknel tartok nemsokara+kert. :wink:

Verzsike!

Aranyos ferjed lehet??Mit vacsiztatok??

ZseppY!

De jo hogy jelentkeztel!!! De meg mindig nem irtad meg hogy mit is csinalsz te neha Romaniaban! :wink:

Mi megvagyunk,fovunk a sajat levunkben..ferjem szerint koltozzunk szallodaba :roll: ,nem ertette,hogy miert is nem olyan egyszeru ez.Eljatszottam a gondolattal egy pillanatig(Mishal szobajaban 31C van),de a hugom cicajara is vigyaznom kell,meg egyaltalan.
Ma voltunk dokinal,9kg Micimackom,ja azt nem is irtam,hogy mar kibujt az elso fogacskank(csak par mm) es mellette is keszulodoben van. :lol:


Juci!

Nem semmi,mar fel is tud maszni a kanapera Dudi...nagyon gyorsan fejlodik masaallah! :lol: Hivlak majd! :lol:
Szep hus ejszakat kivanok nektek!
momo35
 
 


Én is nagyon várom már a híreket Mesiről! Szerintem már megvan Ágika! Majd csak jelez valahogy, ha már tud:)

Ágikám!
Te hogy vagy? Érted is drukkolni akarunk máááááááár :)


A meleget továbbra sem bírom
:evil:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Semmi hír még lányok, én is úgy izgulok értük!!!

Remélem, tudja Mesi, hogy lélekben vele vagyunk!!!

Amint tudok valamit, azonnal jövök!

Csak délután indulunk a Balcsira!

KépKép
titi_27
 
 


Mesi!
Nagyon szorítunk! Lassan véget ér a várakozás! Nagyon várom, hogy valami hírt kapjunk Rólatok!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Titi:)
Azért vigyázz magadra a Balcsinál! Csináljatok fotókat!
És még nem is reagáltam az orvoslátogatásodra! Olyan nagyon örülök, hogy megint mindent rendben látott a dokid az Uh-on. Még anyukám is úgy izgult miattad, neki is te voltál az első kérdése aznap:)
Még most sem vettetek meg semit? Mármint babadolgokat?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok!!!

Megszületett Ágika ma reggel 9:30-kor 3450 grammal és 55 cm-rel! Minden rendben, jól vannak!!! Mesikém olyan boldog!!! És azt mondta, hogy tiszta Zsoltika!!!

KépKép
titi_27
 
 


Kicsi!

Ma fogtok névnapozni? :) Vagy más hónapban tartjátok az Illés napot?

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Jaj de jó! nagyon sok boldogságot kívánunk nekik!!!!!!!! Aki beszél vele, üzenem, hogy puszilom!!!


Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Szisztok,

Előre elnézést kell kérnem tőletek, mert ezek a napok már szinte csak rólam szólnak és képtelen vagyok irni sokat és mindenkinek... :( Bocsi, bocsi, bocsi!!!

Megdöglök ebben a melegben, nagyon-nagyon szenvedek! Aludni semmit nem tudok éjszaka, nem segít már a ventillátor se! El vagyok fáradva, napközben se találom a helyem. Ez rettentő, én nem ilyen vagyok!!!
Na, ettől jól ki is vagyok ám borulva! :cry: :roll:
De belegondoltam, hogy ebben a 40 fokban mit kezdenék egy pindurkával és hát arra kellett jutnom, hogy tényleg jobb neki odabenn! Hogy csinálnék neki elfogadható hőmérsékletet??? szegényt még ölelgetni is alig lehetne ebben a dögségben...

Szóval tegnap a doki megnézett, és azt mondta, hogy ugyanolyan a méhszáj (2 ujjnyi), magzatvíz rendben, szerdán kell majd befeküdnöm és csütörtökön indítja meg...

Hihetetlen, hogy a doki is és én is azt hittük, hogy júli 6-ra az ismerkedésinkre kibújik és nézzétek itt van 20-a, és sehol. Nemhogy az ismerkedésinkre, de még a házassági évfordulónkra (júli 24.) se fog kijönni... :wink: :lol:

Pedig mostmár jöhetne tényleg, mert itt az autónk is (nagyon szép! :)), és már apa is a kicsi lánykájával álmodott! :)

Eszter,
tudd, hogy nagyon izgulok ám érted, hogy minden rendben legyen! Nagyon vigyázz magadra kérlek!!!
Nekem is görcsölgetett a petefészkem! Sőt, nekem az volt szinte az első jele is a terhességemnek (mind a kettőnek)! Nekem nem folyamatosan görcsölt, hanem néha be-be görcsölt...
Örülök, hogy mész a doktorbácsimhoz!!! :) :) :)

Titi,
vigyázzatok magatokra a Balcsin, és érezzétek jól magatokat!
És szerintem nyugodtan fürödj is!!
Ja, a babakocsi Brendonos, Peg-perego. Megzavarodok érte. A házunkban ilyen van az egyik csajnak... Remélem jövöre már nem akarják használni és akkor azt tervezem, hogy megveszem tőlük! :D


Mi ma úgy néz ki, hogy megyünk pancsolni... Végülis mindegy, hogy honnan megyünk szülni, ha megyünk :)
Állítólag itt Gödöllő mellett van egy Domony-völgy nevezetű helység, ahol van egy tó, strandnak megcsinálva... Napernyő alatt, víz mellett talán én is jobban elleszek. 8)

Mesi,
nagyon sokat gondolunk rád és boldog vagyok, hogy ma már kezedben tarthatod a kis druszámat!!!! :)


na, megyek készülök!

Akinek nem irtam külön, annak millió pusza!!! Ne haragudjatok!

Ági
csné
 
 


jaj, közben megjöttek a hírek!!!!

Ez Szuper!!!!

Nagyon nagyon gratulálunk Ágikához! Isten hozta ezen a világon!!!!
csné
 
 


Sziasztok!

Mesi! Nagyon gratulálok Ágikához!
Szupi aranyos az sms.

Tegnap este már nem kapcsoltam gépet, mire hazaértünk olyan volt a lábam, mint egy kiselefánté… De ma egész délelőtt az egekig volt pakolva, úgyhogy alig van benne víz. Ez jó megoldásnak tűnhet, de hat hétig nem fekhetek folyamatosan felpakolt lábakkal.

Koda! Szörnyű lehet a tesódnak… Én itthon szenvedek egy szál bugyiban, ő meg fent atetőn… Rágondolni is rossz.
Az együtt alvás elég izzasztó lehet… És így is csak rajtatok alszik a bébi?
Nagyon finit ettem tegnap, roston csirkét ananásszal, grillezett mozarellával és baconnel. Csak elég későn értünk haza, mert ahova először mentünk, nem működött a légkondi, kb 40 fok volt úgyhogy egy inni után el is jöttünk, a másik kedvenc helyünk pedig Bp másik végén van…

Eszter! Pihizz nagyon sokat!!!!!!!! Nekem is görcsölt az elején a petefészkem, mintha meg akart volna jönni, de semmi gáz nem volt belőle.

Titi! Nagyon jó utat nektek a Balcsira, biztosan nagyon jó lesz. Csak vigyél sok innit az útra, ha véletlen dugó vagy baleset lesz, nehogy rosszul legyél.
Az új fürdőről maj dérünk szépen képeket! De csak óvatosan rohangálj minden felé ebben a dög melegben.
Szerdán mikor voltam a dokinál, akkor mondta, hogy azonnal otthon maradni, úgy volt, hogy pénteken megyek utolsó hosszú napra, de utána is be-bemegyek majd. Tehát elég hírtelen hagytam ott mindent, de különben se szokás a búcsúzkodás meg ilyesmi…
Mi láttuk a babakocsit amit megvettünk, még májusban kint volt az arzuhanas.com képviselete a bababörzén és ott tetszett meg nagyon. Ezt atípust itthon nem is lehet megvenni máshogy. Ha nem látom élőben, nem mertem volna megvenni. Felteszem a képét:
Kép



Momo! Gratula a fogacskához! Gondold meg azt a szállodát, ha már felajánlotta a párod…

Ági! Kitartás!!!!!!! Már nem sok van hátra, szörnyű lehet ez a várakozás.

Remélem hétfőn már egy kicsit hűvösebb lesz, akkor bemegyek Mesihez a kórházba. Vagy szerintetek hazamegy addigra? Most mindenkit dobálnak ki a kórházból. Pont most volt a híradóban, hogy a tb szülés után csak 3 nap benttartózkodást fizet a kórháznak… De mi van akkor ha netán valami komplikáció van, vagy esetleg besárgul a baaba????????

Képzeljétek megjelent ma nálunk a védőnő, bescsengetett és közölte, hogy hétfőn jön lakásnézőbe…

Puszi mindenkinek
verzsike
 
 


Nagyon sok boldogságot kívánok Mesinek és Ágikának! És persze Zsoltikának a kistesóhoz és remélem apukájának is!

Éva

Kép
balimama
 
 


MESI!

Vegre megerkezett Agika! Kivanok nektek nagyon sok tejcsit es azt hogy minden jora forduljon!!!!
momo35
 
 


Mesikém!

Én is mégegyszer gratulálok nektek és sok boldogságot kívánok.És remélem a férjeddel is rendeződik a kapcsolat.(Már sms-ben írtunk egymásnak Mesivel)

Lányok!

Nem nagyon reagáltatok a vasárnapi talira.Persze tudom én,hogy iszonyatos a hőség,de talán pont ezért otthon se megy igazán a pihenés,az Árkádban meg legalább légkondi van.Mi a véleményetek? Én szeretnék menni nagyon.Légszi írjatok! :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Jaj de szépséges!!!!
Nagyon-nagyon irigy vagyok!!!! :)

Titi, Juci,
köszönjük a csapatmunkát!!! :lol:
csné
 
 


Lányok!
Ilyen szép kisbabát!!!
Megkönnyeztem! :oops: Remélem nagyon boldog és gyönyörű élete lesz!

Ági!
Nagyon szorítok! Ki kell várni, de hidd el megéri!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok,

Csak bejelentkezem ebben a dögségben...

Jól vagyunk, semmi jel. Voltunk reggel NST-n, és magzatvíz vizsgálaton, minden a legnagyobb rendben van odabenn! :D
A szülésznőm felajánlotta, hogy hétfőn úgy menjünk reggel, hogy megpróbál egy főorvost elkapni, hogy megvizsgáljon, hátha olyannak látja a helyzetet, hogy nem kell várnom csütörtökig. :D
Kiváncsi leszek!!!

Egyet gyorsan elmesélek nektek!!! :roll:
Amikor mi bementünk NST-re a szülőszobára, akkor jött egy pocakos anyuka, meg a férje be szülni... Vizsgálóban előttem nézte meg a doki, teljesen eltünt méhszáj, mennek szülni... Mire engem megvizsgált a doki (5 perc múlva) a csajnak tolófájásai voltak. Apa végighallgatta az egészet, kicsit elképedve :D, és mire mi végeztünk az NST-vel, addigra ők megszültek, és a babát már láttuk a vizsgálóban! :) Hát, nem semmi volt...

Majd még jövök, ha tudok.
Puszi,
Ági
csné
 
 


Ágika gyönyörű! :D

Lányok,nem gond,hogy ha senki sem szeretne velem talizi vasárnap,de hogy legalább ne is reagáljon senki rá. :oops: Legalább írjátok,hogy nem megyünk és kész. :lol: :roll:

Nem haragszom amúgy,és nem duzzogok ám. :roll: :lol:

Tessék reagálni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 :D :evil:

Puszi

ESzter

Kép

Kép
anubias
 
 


Jajj Ági,szuper lehetett ez az élmény.Én mindíg nagyon meghatódok,ha szülést hallok,látok és már sírok is.Hátmég ha ennyire a küszöbön van. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszterem,
én elmennék és szeretnék is talizni veled, de nekem tudod, hogy nagyon messze van és ráadásul apa dolgozik holnap... Ebben a melegben nem merek elindulni BKV-val. :(

És duzzogj csak, igazad is van, hisz senki nem reagált!!! :roll: :lol:
csné
 
 


Hát jó,akkor rád nem haragszom.Mert azt mégsem kivánhatom tőled,hogy egy buszon szülj. :lol: Ne is indulj te BKV-val már sehová.Majd talizunk a kórházban. :D

De a többiek!!! :evil: :roll: :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Drága Eszter!
Ne haragudj! Hétfőn indulunki Horvátországba és még egy csomó elintézni valóm van! Meg be is kell csomagolni! :oops:
De azért nagyon szeretlek! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Tudom Éva,én is.Téged már előzőleg kihúztalak a listámról,mert tudtam,hogy utazol,meg beszéltük is mennyi az elintéznivaló.Csak egy a bajom.Ha mindenkivel ennyire megértő vagyok,akkor kire haragudhatok a végén a tali miatt?! :lol:

Seabj,kérdés még áll.Ki jön? Olyan ez mint széllel szemben pisilni?! :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk a nyaralásból.
Az első utam ide vezetett hozzátok. Visszaolvasok amint lesz időm.
Majd mesélek is és hozok képeket.
Puszi mindenkinek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Képzeljétek, hivott már a szülésznőm is, és a dokim is, hogy minden rendben van-e, mert ők elmennének.
A szülésznőm Velencei-tóra ment, azt mondta, hogy bármit érzek azonnal hívjam, az se baj, ha feleslegesen jön fel, de nem szeretne lekésni... :)
A dokim a Balatonra ment, ő is azt kérte, hogy időben hivjam, ha van valami... :roll:
A szülésznő még csak-csak ide fog érni, ha van valami, de a doki???!!!

Bufo,
várjuk a képeket és a beszámolót!!! :)
csné
 
 


Bufo!

Üdv itthon.Én is nagyon kiváncsi vagyok,hogy éreztétek magatokat.Várjuk a képeket és a beszámolót is. :wink:

Ági!

Figyu,ha úgy jön Livi,mint a vihar,akkor mindegy hol tart majd a dokid,mert bárki elvágja a köldökzsinórt,aki ügyeletes.Ha viszont több órát tágulsz,vajúdsz,akkor simán visszaérnek mindketten és nem lesz semmi gond.De ezek szerint még nem érzel semmit ugye?Vivivel mennyit vajúdtál?Azért ez nem semmi,hogy felhívtak.Nagyon rendesek.Bárcsak Mesinek is ilyen dokija lett volna.Nos dokibácsid nem uh-oz engem hétfőn.Hívtak,hogy menjek 1 órával hamarabb,mert a dokibácsi szabin van és a dokinéni akkor ér rá.Őt ismered? Mire számítsak? :roll:

Puszi

ESzter

Kép

Kép
anubias
 
 


Még valami.Ági,ugye te is a 11. héten voltál 4D-n.Az integrált teszt részeként? Vagy csak úgy? Hülye kérdés,de akkor esetleg már tippeltek a nemére?
Úgy izgulok. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Erzsike!

Te azért randizol velem vasárnap? Mi a véleményed?

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter,
nem mondod, hogy nem lesz a dokibácsim hétfőn se??!! Ez egy részről jó, másrészről azt hittem legalább megismered. :)
...a jó az, hogy akkor nagyobb az esélyem a főorvosos vizsgálatra hétfőn és még lehet belőle aznap esetleg bébi! :D
A doktornénit nem ismerem sajnos, de nem hiszem, hogy rossz lenne!
Igen, én is a 11. héten voltam uh-on ott, és már nagyon jól látszódott a kis formája! A nemére ne adjál, bármit mondanak, mert nekem akkor egyszer mondott a dokim fiút... Ilyenkor még kinn fejlődnek a nemi szervek a lányoknál is és a fiúknál is, úgyhogy megállapíthatatlan!!!
Ha találkozunk és szeretnéd, szivesen kölcsönadom neked a "csodálatos utazás" című könyvet, hogy végigkisérhessed a terhességedet, abba ilyenek is le vannak irva!
csné
 
 


Draga Eszter!

voltam ma bent az Arkadban,nyitasra mentunk de a fagyizoban mar akkor meleg volt(bar nem 32 mint itthon). ugyhogy szerintem delutanra az eleg meleg hely lesz,ezert en se mennek.Pedig gondolkodtam rajta,ezert is(reszben ) mentunk be+itthon elviselhetetlen.

Agi!

Mindjart neked is eljon...azert tenyleg hihetetlen hogy eddig hordod,a masodik hamarabb szokott jonni,vagy csak en gondolom igy?

Bufo!

Udv,varjuk az elmenybeszamolot! Cairoban nem volt olyan meleg mint itthon,nem igaz?

Megyek,mert Mishal a vizes uvegeket probalja kiszedni+ kamillaznom kell a szemet.

Tovabbi szep es hus hetveget! 8) 8) 8)

Koda!

Bocsi,a multkor kihagytalak...
Sunval,Hipp;Holle es Humana kajakat adok neki(bar azeert mar kotyvasztok is),ezek 300-500 Ft kozott mozognak,nem olcsok. A Univernek viszont van egy biokajaja,megpedig a borso,ami fincsa. :lol:
Es a Benced mar nagyon nagy,meg a cumisuveghez is viszonyitva!!! Ha tudtam volna hogy terpeszpelusos lesz...Mishal is az volt es volt egy rakas amit meg a bambino.hu-rol rendeltem,de odaadtam a gyerekdokinak. :roll:
momo35
 
 


Jajj Ági,előre is köszi a könyvet.Imádom az ilyen témájú könyveket,de egyenlőre nem mertem venni.Apa is azt mondta,hogy ha betöltöm a 12. hetet,akkor megveszi nekem a Kismamák Nagykönyvét.Azt pl olyan csodálattal olvasgattam 10 éve.Nem volt net és nem sok ilyen könyvet árultak.Ma viszont,annyi van,szebbnél szebbek,csak bírjon az ember választani,mert áruk azért van.Úgyhogy ha elolvashatom annak nagyon örülnék.És naná,hogy találkozunk.Rajtad múlik mikor.Csak szülessen meg Livi és le sms.-ezzük mikor nem vagyok alkalmatlan és már benn is vagyok nálad.Aztán meg ha már Livi beáll egy rendszeres életritmusba és nem esel össze a fáradtságtól,akkor megint talizunk,hogy én is babázhassak. :D

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Momo!

De jó,hogy jelentkeztél.Nem haragszom én,csak szomorú vagyok,hogy nem láthatlak.Téged meg már azóta nem láttalak,hogy tavaj nyáron fagyiztunk az Árkádban.Majdnem egy éve.Azért remélem majd sikerül még olyan nagyszabású talit is csinálni,amire szinte mindenki eljön. :wink:

Puszi

ESzter

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter!

Mihelyt lehul a levego! :roll: talizunk!
Tudod hova is szoktam menni??? A Home Centerhez(Mivel onnan rendeltem,rendelek meg sok mindent),ott van az a fagyizo,csakhat kint most nem lehet ulni es a napernyoik meg elromlottak. :twisted:
Nem is tudom mibol tartjak fenn magukat ilyen hozzaallassal.
Nem baj,majd osszejon egyszer! :lol:
Ja,nemere ne kerdezz ra...nekem a 12. hetes ultrahangon(genetikai) meg lanyt josoltak...es utana kinott neki a kukija! :lol:
momo35
 
 


Sziasztok!

Titi, Juci! Köszi az együttműködést, hogy megkaphassuk a képeéet...
Most értünk haza anyósoméktól, a lábam persze megint kész, mert semmit nem tudtam pihentetni...
De majd holnap.

Eszter! Én szívesen átmegyek délután az Árkádba, ott talán hűvösebb van egy kicsit, a apárom meg úgyis nézi itthon a Tour de France -ot, tehát nem zavarja ha nem nyafizok neki itthon... :)

Puszi
verzsike
 
 


Erzsike!

jajj de jó! Akkor szerintem talizzunk.Én írtam Zorának is,hogy jöjjön,ő holnap tudja megmondani,hogy ráér-e.Szóval ketten már biztos leszünk és esetleg 3-an,de azért én még nagyon örülnék,ha valaki jelentkezne még.Neked hánykor jó,olyan 3-4 körül?Szegénykém.Szörmyű lehet ez a lábdagadás.Nagyon sajnállak miatta. :roll:

Jó éjt

Puszi


Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


A 4 ór nekem jobb lenne, mert délben jön anyukám és addigra tuti hazamegy.

Puszi
verzsike
 
 


Ok,akkor 4-kor ottleszek.Holnap még írok.

Jó éjt

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Megérkeztünk mi a nyaralásból. Végül hazafelé már nem álltunk meg az osztrákoknál, mert jól bírták a lányok az utat.
Csak végigszaladtam, még nem sikerült mindent elolvasnom ( a lényeget igen).

Mesi Drága!

Szívből gratulálok nektek! Annyiszor gondoltam rátok! Várunk ám vissza! Sok egészséget és tejcsit kívánok!


Holnap jövök bőveben, de most hulla vagyok. Dög meleg várt itthon is.
Puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyöngyi és Zsuzsa!
Annyira várom az élmény beszámolókat és fényképeket!!!!

Ági!
Ne tolj ki velem! Tessék megszülni hétfő délig, mert utána 10 napig nem lesz hírem Rólad! Biztos belehalok majd az izgalomba!!!!

Én ülök a disznóól tetején! Hát mit mondjak, nem annyira szeretem ezt a nyaralás előtti pakolást! Ennél csak az rosszabb, amikor az ember hazajön egy rakás szenyessel!
Ettől eltekintve nagyon várom a hétfőt!
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én mindig attól rettegek ilyenkor, hogy nehogy valaki beteg legyen és ne tudjunk elindulni!
Balázskám tele van kiütésekkel a melegtől. Nagyon megijedtem, de észrevettem, hogy amint hűvös helyre kerül és fürdés után szinte nem is látsznak a kiütések, ráadásul csak azon az oldalán vannak, amelyiken aludni szokott!
Ilyenkor úrrá lesz rajtam a hipochondria! :lol: :lol: :lol:

Reggel jövök és nagyon szeretném azt olvasni, hogy Ági elindult szülni az éjjel!!!
Bárcsak én tartanék már itt!!!!! :cry:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok,

Jaj, Éva,
sajnos nem mentem sehova se, nemhogy szülni... :( Sajnos minden reményemet elvesztettem, hogy nekem magától megindul majd a szülés. :cry: Úgyhogy hétfő, vagy csütörtök.
Pedig már én is nagyon szeretnék hidd el! Mindent megteszek érte, amit csak lehet, már pótoljuk előre a 6 hetet is :oops: , iszom a málnalevél teát, és még a tonikor is, amit nem szeretek (bár ennek a hatásáról a szülésznőm még nem is hallott)! :)
Azért ha gondolod szivesen küldök neked sms-t, ha megkapod...

És ne idegeskedj, nem lesz beteg senki! Élvezd a nyaralást, pihend ki magad nagyon!

Eszter, Erzsike,
irigykedek a délutáni tali miatt! Úúúúúgy elmennék, de nem merek tényleg ebben a dög melegben... Pedig itthon is csak szenvedek! :(

Gyöngyi,
üdv itthon, várjuk a beszámolót tőled is! :)

Eszter,
örülök, hogy örülsz a könyvnek. Valamikor tényleg össze kell futnunk rendesen és nem csak a kórházban, mert ott nem tudom neked odaadni amiket szeretnék!!!

Pénteken mondtam, hogy megyünk pancsizni.
Felrakok nektek róla képet. Tőlünk 35 km-re van, Gödöllő után kicsivel. Gyerekekkel érdemes lehet elmenni, főleg hétköznap. A part mellett a víz sekély, homokos, a napernyőket ingyen lehet használni és a belépő: felnőtt 950, gyerek 500. És természetes tó! Szerintem elég jó kis hely! Nem túl kiépített és nem túl felkapott!
Kép

Na, megyek reggelizni.
Puszi mindenkinek,
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Erzsike!

Írt Zora ,ő is jön és a fiam is szeretne,úgyhogy 4-en leszünk,ha addíg nem jelentkezik más. :D

Éva!

Én is így szoktam parázni,de én ilyenkor magam produkálom a betegségeket is,amiktől félek,nehogy betegyenek az utazásnak.Szóval mikor görögbe mentünk pl rosszul lettem.De szoktam lázas lenni,hasmenni,hányni,csak a tuti kedvéért. :lol: Érezzétek nagyon jól magatokat és sok szép élménnyel jöjjetek haza. :D

Ági!

Nagyon haragszom Livire,amiért nem akar megszületni magától. :lol: Drukkolok,hogy történjen valami végre,ha orvosi segítséggel,akkor úgy,csak babázhass már. :wink:

Gyöngyi!

De jó,hogy itthon vagytok.Várom az élménybeszámolót és a képeket. :D

Még lehet jönni korlátozott számban( a nagy érdeklődésre való tekintettel ) a talira!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Lányok!

Váradi Eszter névre foglaltam asztalt 4-re.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Mesi
Nagyon Gratulálok Ágikához! Sok örömöt és tejcsit kívánok!
Sajnálattal olvastam, hogy min mégy keresztül, remélem hamarosan megoldódik ez a borzasztó helyzet. Szerintem én vagyok a legközelebb hozzád ha bármiben tudok segíteni akkor csak szólj.

Ági
Én már azt hittem te babázol mire mi hazaérünk. Gondolom, hogy milyen rossz lehet ez a várakozás főleg ebben a nagy melegben.
Remélhetőleg a kis Livi nem várja meg hogy kicsalgassák hanem elindul magától.

Eszter
Remélem azóta semmi penesz nincs és jól vagy. Nagyon édes a kis pocakod. Bálintka hogy fogadta a hírt?

Balimama
Nagyon jó nyaralást kívánok neked kapcsolódj ki és élvezd ki minden percét!

Titi
Jaj igazán csini vagy a képeken. Holnap már meg is tudod az eredményt és remélem megnyugszol néhány napra egy kicsit. Ezt atért írom így mert úgy is fogsz aggódni valami más miatt. :)

Gyöngyi
Remélem jól telt a nyaralás és mesélsz róla és hozol képeket.

Juci
Áron is mindenhová felmászik ahol csak tud kész életveszély. Állandóan a nyomában kell lenni. Már 3 foga van míg nyaraltunk 2 jött ki egy hét alatt, hát fel is kelt minden éjjel.

Momo
Remélem ebben a dög melegben azért halad a házépítés.

Koda
nagyon sokat nőtt Bencus.
Elhiszem, hogy fárasztó egyedül a két gyerekkel ha a picur még napközben mindig rajtad alszik.
Marci még továbbra is jól megvan a kicsivel nem féltékeny?


A nyaralásról annyit, hogy jó fárasztó volt. A repülőutat jól bírta mind a két gyerek aludtak is 1 órát oda is és vissza is.
Napközben amíg strandoltunk nem volt különösebb gond ott jól elvoltak mind a ketten, élvezték a vizet pancsoltak homokvárat építettünk, vagy a gyerekklubban játszottak.Persze felváltva aludtak véletlenül sem egyszerre, de így legalább mindig csak egy gyereket kellett szmmel tartani és foglalkozni vele.
Az étkezések viszont katasztrófálisak voltak. Dávid vergődött nem evett hisztizett mindenért alig lehetett vele bírni, nem akart leülni az asztalhoz úgyhogy ez kivette minden erőnket. Áron jól viselkedett egészen addig amíg kapott azokból a kajákból amit mi ettünk. Persze előtte már a szobában megette az otthoról hozott bébikaját.
A szálloda jó volt , bár itt sem családi szobát kaptunk mert nem volt úgyhogy ennyit az utazási iroda szervezéséről.
Összességében azt mondom, hogy jól megvoltunk, de pihenni nem tudtunk.
A képeket már feltöltöttem, de még le kell kicsinyíteni de arra most nincs időm azt holnap hozom.

Jó éjszakát mindenkinek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Most írtam egy regényt, és sikeresen kitöröltem valahogy. :evil: :evil:

Sikerült mindent végigolvasnom. Jó sokat írtatok.
Igaza volt Balimamanak. Én is imádom a nyaralást, de a pakolás, na meg utánna a sok mosnivaló. Ma már 4x ment a mosógép, és 2x szárítottam (persze dőg meleg lett tőle a fürdőben). Még lenne mit mosni, de már nem tudok hová teregetni.Szerencsére a tegnapi mosásaim már megszáradtak, és ki is vasaltam :lol:

Balimama!
Szerencsés utat, és jó nyaralást kívánok nektek. Csinálj sok képet nekünk.
Majd én is hozom a képeket valamikor (vagyis küldöm majd valakinek)

Ági!

Merre vagy??? Gondolom mennyire várod már a találkozást Livikével. Én is azt hittem, hogy már babázol. Annyit gondoltam rátok a nyaralás alatt. Nem csuklottál sokat?

Holnap jövök bővebben, de most mennem kell!
Szép álmokat mindenkinek!!!
Puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Tegnap nagyon jót dumcsiztunk fagyizás közben, igaz csak hárman voltunk, de így mindenki sokat beszélhetett… :wink:
Ma délelőtt meg megyek Eszterrel UH-ra, már nagyon várom… Lemondtam miatta a védőnőt is. Kicsit csodálkozott, hogy akkor miért mondtam pénteken hogy jöhet, de hát ez fontosabb és kész.

Gyöngyi! Ugye kapunk hosszabb élménybeszámolót is??????????? Nagyon ügyi vagy, alig értetek haza és már vasaltál is… Nekem ez nem menne.

Éva! Nagyon jó nyaralást kívánok! Pihenjetek sokat! (remélhetőleg Balázska is hagyja majd…)

Ági! Nagyon szorítok, hogy ma végre megszülessen Lívike… Az éjszaka állítólag jött hidegfront nem segített?

Zsuzsa! Ezek szerint akkor nem pihented ki magad… Azért biztosan jó volt.

Juci! Köszönjük a fényképeket Ágikáról!
Nagyon írígykedem a hűvös, erdős hétvégére. Talán akkor van esély, hogy legközelebb is jól sikerüljön egy közös hétvége.
A kislányotok egy tündér, nem tudom róla levenni a szemem!

Titi! Remélem jól telt a hétvége a Balcsin! Mindenképp írj, ha végre magkapod ma az eredményt!

Puszi
verzsike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: