Új privát üzeneted érkezett!

Breni, itt vagyok :)

ma érkezik unokahúgom, két napig rendrakás takarítás vasalás vásárlás :lol: mi most nem megyünk külföldre, de sok sok programunk lesz szép Magyarországon :D megyek is, negyed óra múlva indulunk a reptérre, juhéééééééééj :D

Kép
gaby25
 
 


Gaby!

Akkor jó kikapcsolódást kívnok nektek.Bizti nagyon jól fogjátok érezni magatokat.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!


Csak elköszönni jöttem.Vasárnap kora reggel indulunk a balcsira. És addig valszeg már nem jövök, mert készülődni kell!

Mindenkinek addig is hajrá, drukk hegyek.
Remélem mire visszajövök már boldog kismamikat találok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Van itt valaki?
Vagy mindenki nyaral? :(

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok, nagyon amatőr kérdésem van, de honnan tudod, hogy volt-e pé? A hőmérőzést ismerem, az alapján nézitek?
danuska
 
 


És még azt szeretném kérdezni, hogy melyik meddőségi centrumba érdemes menni? Jó a Budai, ami a Szent Jánosban van?
danuska
 
 


És még azt szeretném kérdezni, hogy melyik meddőségi centrumba érdemes menni? Jó a Budai, ami a Szent Jánosban van?
danuska
 
 


szia Danuska!

Én még most hőmérőzök először.Van ehez több táblázat amiben lehet írosgatni a reggeli adatokat.
Én például nagyon érzem a pét,csak ez még kevés ehez,mert lehet hogy van péd,de lehet nem reped meg.
Én nem pesten lakom ezért ebben nem tudok segíteni.
Írnál magadról egy kicsit többet?

Kép
breni
 
 


Hahó, hát mi négy hónapja próbálkozunk. A pasimat megvizsgálták, semmi baja. Engem megnézett egy nődoki (minden rendben), de most elmennénk egy szak szakemberhez, hogy vizsgáljanak meg. 30 éves vagyok, ezért lehet, kicsit túlaggódjuk a dolgot. Viszont az idő rohan, ez tény. Így aztán hőmérőzök, vizsgálódom, stb:)
danuska
 
 


Aha értelek.A 4 hónap még nem nagy idő.De azért egy vizsgálódás nem árt.Az amúgy sem.:)
Előtte szedtél fogamzásgátlót?
Nekünk lassan 2 éve nem sikerül.Bár új időszámítást kezdtünk,ami kb 5 hónapja nem sikerül.:)

Kép
breni
 
 


nem szedtem én semmit régebben sem, mert nem bírom a tablettát. Ezért ez a "kiszállok hatvannál" ment évekig, ami szintén gyanús, hogy nem lett "balesetes":) Ezért is vizsgálódunk, meg ahogy olvasom a fórumokat, minél előbb, annál jobb. Mi ez az új időszámítás?
danuska
 
 


Sziasztok!

Segítsetek nekem! Vannak tapasztalataitok herebiopsziát illetően? Minden érdekel. Műtét, fájdalom, felépülés, lelki érintettség, sikeresség. Minden-minden.

Előre is nagyon köszönöm
Picúr
picúr
 
 


danuska!
Bocs hogy ezt írtam,de az tényleg gyanús.Menj és vizsgáltasd ki magad.A párodnak milyen vizsgálatai voltak?

Picúr!
Az én páromnak herevisszérműtétje volt,laparoscóposan.Nálunk ez nem volt kérdés hogy belemegy e a műtétbe.Fájdalom volt,de kibírható.Ez azért tudom,mert előtte egy hónappal nekem is volt laparom.Tudtam milyen fájdalmai vannak.A sikerességről beszélve,eddig nem volt az.:(

Kép
breni
 
 


danuska!Neked nem válaszoltam.
Mi egy év sikeretelenség után,egyből az esküvőnk után elmentünk dokihoz.Nálam kiderült hogy PCO-m van,és volt egy születési rendellenességem(sövény).Ezzel műtöttek novemberben és januárban.A férjemet januárban herevisszérrel.
Ezért írtam hogy nálunk újra kezdődött a számlálás. :)

Kép
breni
 
 


A pasimnak a kiskatonáit vizsgálták, kiderült, hogy ott minden rendben.
danuska
 
 


Aha értelek,az jó hogy nála minden oké.
Hátha nálad is "csak" egy is hormoningadozás van amin tudnak segíteni és jöhet is a baby.

Hogy nem féltél hogy egyszer csak terhes maradsz,ezzel a megszakításos módszerrel?

Mi egyszer-kétszer próbáltuk,nekünk nagyon nem jött be.Olyan rosz amikor már ott vagy és kikapja.Nem?Nekem a lelki része nem jött be.De ez az én verzióm.

Mióta vagytok együtt?Hány éves vagy?

Kép
breni
 
 


Én nem aggódtam, nekem ez így ok.
2 éve vagyunk együtt, én 30 vagyok az ember 28.
Én korábban nem akartam babát, mert nem volt olyan pasim, akivel szívesen terveztem volna családot. Most ez megvan:)
danuska
 
 


Sziasztok Csajok!
Megjöttem Londonból, de egyelőre hulla fáradt vagyok...elolvasom amit írtatok.
T
tapedli
 
 


Szia Tapedli!

Gyere mesélj,ha van mit. :)

Kép
breni
 
 


Szia Breni,

sok mesélnivalóm lenne, de már dolgozom, így majd később. Jól elfáradtunk, én a repülés (és a terroristák) miatt elég stresszes voltam. Ennek meg is lett az eredménye, mert ma 1. Cn lett belőle :twisted: Ez azért is bosszant, mert az előző ciklusom 28 napos volt végre, így viszont ez megint 26 lett :twisted: :twisted: De este úgyis megyünk a természetgyógyászhoz, majd mondom neki...

Bazi meleg van...Londonban 20-25 fok volt, így este majd megfulladtunk a reptéren :shock:

T
tapedli
 
 


Tapedli!
Mi volt a természetgyógyásznál?

Én ma 6-ra jöttem dolgozni. :shock:

Kép
breni
 
 


Szia Breni,

6-ra? Na az durva :shock: A természetgyógyász rendelési idejét jól elnéztük és amikor odamentünk, kiderült, hogy aznap délelőtt volt :evil: Holnap lesz délután, akkor tudunk elmenni hozzá.
Egyébként miért kezdtél ma ilyen korán? Valami extra meló van?

T
tapedli
 
 


Breni, most látom, hogy 3 nap és tesztelhetsz :)
tapedli
 
 


Megbeszéltük a főnökökkel hogy jöhetünk 6-ra és akkor 2-ig vagyunk.Így még délután van idő sok mindenre.Tegnap pl.a strandon voltunk.:)

Tuti nem fogok tesztelni még,már annyiszor megszívtam,hogy most nincs kedvem megint.Ha nem jönne meg vasránap,akkor a jövőhéten tesztelek.De nem is tudom mit gondoljak.

Kép
breni
 
 


Breni,
régen nem jelentkeztél. Nem akarsz feltenni új hőgörbuszt? :D

Kép
wandrea
 
 


Jó reggelt!
Itt a görbém,elég érdekes.

Kép

Kép
breni
 
 


Szia Breni,
ez a rendszer nem jelöli, hogy hol volt a pé? Vagy ott az a kék szöveg jelenti azt? Sajnos nem beszélek németül egy kukkut sem :oops:
tapedli
 
 


Tapedli!
Elvileg a rendszer szerint a 20 napon volt pém.
Szerintem a 18-19 napon volt akkor jelzett a szervezetem is és többek szerint is akkor lehetett.Megkérdeztem egy lányt aki nagyon ért hozzá és ő is azt mondta.

Voltatok természetgyógyásznál?

Kép
breni
 
 


én is ott tippeltem a pé-d :D , de én arra értettem a kérdésem, hogy nem tesz-e be vonalat...ahogy a ferty. A lényeg, hogy volt és az is látszik, hogy a progid is szépen alakul :wink: .
Na a természetgyógyászt jól elnéztem. :oops: Hétfőn és csütörtökön rendel délután és akkor szoktunk járni hozzá. Most viszont hétfő éjjel értünk haza Londonból és valahogy mivel másnap kezdtünk dolgozni valamiért azt hittem (hittük), hogy hétfő van. Szépen odamentünk és ki volt írva, hogy délelőtt volt rendelés. Váááá! :evil: Viszont tegnap meg nem tudtunk elmenni. Szóval jövő hétfőn megyünk. :?
tapedli
 
 


Aha,azt tudom hogy rossz napon mentetek,csak azt hittem hogy tegnap sikerült elmennetek.
Úgy tűnik ez a program nem csíkot tesz,hanem szöveget ír be.
Ehez a progis dologhoz nem értek.Te?

Kép
breni
 
 


ha jól tudom, amennyiben a pé után a vízszintes vonal fölött marad a hőd, az azt jelenti, hogy elég magas a progeszteron termelésed...ami ugye a megtermékenyülésnél lényeges. Tudod akinek alacsony, ebben a szakaszban szokták pótolni gyógyszeresen (utrogestannal)
tapedli
 
 


ja már leírtam, hogy elnéztem a rendelést? :oops:
tapedli
 
 


Tapedli!
Semmi baj.:)
És szerinted az nem baj,hogy egyik nap fent másik nap lent van a hőm?

Kép
breni
 
 


szerintem az a lényeg, hogy ne legyen vonal alatt... meg ebben a melegben szerintem semmin nem lehet csodálkozni :shock:
tapedli
 
 


Akkor jó.

Én majd csak holnap este leszek legközelebb.

Kép
breni
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!
breni
 
 


Breniiii!

Láttam a görbéd!! :D Szerintem a 27 napon becsücsült valaki a pocakodba :lol: :lol:
Juj! De izgulok!!! Szorítok nagyon!

T
tapedli
 
 


Tapedli!

Sajnos ma lesett a hőm,ami nem túl jó jel.:(

Kép
breni
 
 


de nem ment a vonal alá :wink:
tapedli
 
 


Ezt írta nekem egy lány: (babatervezők.otthona.netről)

Szia Renáta,

sajna leesett ma a höd, ami nem olyan túl jó jel. Söt már 14 dpo-nál jársz, úgyhogy ma vagy holnap esetleg már meg is érkezhet a piri. Ha nem jönne meg, a piros vonalnál tesztelhetsz, bár inkább azt mondanám, hogy ez a hónap nem babás :-(

Ő nagyon ért hozzá,bár az ő honlapján láttam olyan görbéket ami tutira nem babás és mégis terhesgörbe.

Na de majd kiderül.

Veled mizu?
breni
 
 


Breni,
szerintem se írd még le ezt a hónapot. Nem esett vissza a vonal alá :D még minden lehetséges...

Kép
wandrea
 
 


Mindig vissza esik a vonal alá,ha jön a menszi?
breni
 
 


Nekem mindig a mensi előtti napon esik vissza, de van akinek csak később. Ez az első hőmérős hónapod? Szorítok :lol:

Kép
wandrea
 
 


Igen ez az első.:)
Köszi,kezdek izgulni én is.De tudom megint megszívom.
Na mára elhúzodok csendesen. :shock:
breni
 
 


nyugi Breni, mi szorítunk :wink:
tapedli
 
 


Breni,
szorítok én is. Ne legyél ilyen negatív. Meglátod, nálad is nemsokára eljön az a hónap, amikor NEM SZÍVOD MEG! :lol: Jelentkezz holnap :D

Csajok,
ha a 13. napon kaptam choragont, mert már 24 mm-es tüszőim voltak, akkor ez azt jelenti, hogy annyival előbb, 27-28 napra fog megjönni?! :roll: Egyébként mindig a 17. napon van pé-m és "csak" 31 napra jön meg.

Kép
wandrea
 
 


Ma 1 cn.

Kép
breni
 
 


Brenikém,
a következő hónap a Tiéd lesz! Akkor már azt is jobban látod majd, mikor van a pé-d a két görbe alapján. Remélem nem szomorkodsz, hiszen csak előre szabad nézni! :wink:


Wandi,
én úgy tudom, hogy ha a ciklus hossza nem átlagos, akkor az többnyire az első szakasz terhére módosul. Tehát a pé, mindig a végétől vissza 14 napra van. Ha előbb volt a pé-d, akkor előbb lesz a mensi is...

T
tapedli
 
 


Próbálok előre nézni.

Kép
breni
 
 


Breni :cry:
tapedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: