Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm a választ!
odusszeusz
 
 


Sziasztok!
Nagyon király ez a Hancis kép, kissé elektromos a drágám! :) Direkt csinálta vagy így alakult?

Légkondi fogságából csak augusztusban szabadulunk, csak hosszú hétvégékre, most látom, hogy az aug. hónap összes hétvégéje programmal teli. Tök jó! 8)

Majd szeptemberben lesz egy kis Horváto., de idén nem Krk.

A kocsmában Toma juice van, de hát ugye sajnos nem csak a mi kricsmink van, amúgy faja lenne, mindenki oda járna :)

Blanka már ekkora? Még jó hogy én nem öregszem :roll:
Boldog szülinapot neki! :)
És a Pétereknek is boldog névnapot!
Annyi Péter nap van, nem? Akkor most ez volt az igazi? A Pállal együtt?

Edó, sajnálom a gyűrűt, én is mindig attól rettegek, hogy lecsusszan. Főleg mosogatáskor, vagy takarításkor.

Ági, milyen híres gyermek kerül a kezeid közé szeptembertől? Orbánéknál még van kisiskolás korú? Ugye őket tanítottad?
Vagy csak álmodtam? :oops:

Ha valaki az én általam felhalmozott vasalnivalót ugyancsak el tudná tüntetni, azt nagyon meghálálnám!
Soha nem érek a végére! Már nem ér a plafonig, de 2-3 óra vasalás után még meg sem látszik, hogy hozzányúltam :twisted:
Ti hogy csináljátok mindezt?

Mindenkit pusszantok, jó legyetek, élvezzétek a friss időt 1-2 napig!
anniecoe
 
 


Ancsa, de jó Rólad hallani! A Toma isteni finom, főleg a kajszi barackja, sajna itthon nem látok mostanában!
Hannamanna haja az ugrálóvártól lett ilyen :wink:
Mesélj,milyen programjaitok vannak augusztusra?!
(én spec. mindig kivasalom, az éppen kimosott és megszáradt adagot, így nem gyülemlik fel)

Kép
seriff
 
 

 
 

Nagyon jó ez a "feltöltődött" Hancis kép. Julcsinak a műanyag csúzdától szokott égnek állni a haja. Ancsa, nem direkt. :lol: Jól vannak az Orbán gyerekek. Rozika most lesz elsős, úgyhogy van még utánpótlás, sőt még van kisebb is, így remélem egy jó pár évig nem zár be a sulink. Hacsak nem MSZP-s lesz a polgármester. Most színész csemetéim lesznek.

Nagyon élvezem eddig a bölcsit, de szerencsére Julcsi is (talán ez a fontosabb). És Serfi, úgy lapátolja be az ebédet, mintha nem is az én gyerekem lenne. Fél 12-kor kajálnak, de Julcsi már 11-től hajtogatja: ebéd, ebéd. Szinte az utolsó kanálig megeszi, eszeget a gyümiből is. Nem lesz gond a kajálással tuti.

Pedig kérdezte a gondozónő, hogy milyen evő? Elpanaszoltam, h. nem túl jó. Na ehhez képest volt nagy meglepetés. Alig bírja kivárni, hogy kezdjék már el, és ő áll fel uztoljára az asztaltól. :D

Orsi, te adatsz be Hancinak bárányhimlő ellen oltást? És ha igen, mikor?

Kép
agianyu
 
 


Ági,igen,amint hazajöttünk a nyaralásból, mert kb 2-3hét,mire kialakul a védettség. Közösségbe kerülés előtt érdemes beadatni-aszongyák.
Kajálásról én is ezt gondolom, ill. mondták sokan,h remek építő ereje van a többi jól evő gyereknek :wink: !

Kép
seriff
 
 


jaj, csajok, hulla vagyok, de ezt nem hagyhattam ki:

Kép

ez a kép is egy ilyen ugrálószerűségben készült :lol: 8)

Fersi, az a rühes kupac nem tűnt még el, pedig nagyon igyekszem. tegnap miután kipuceváltam az egész lakást még 11ig vasaltam (fél szemmel néztem csak a House-t...) (mondjuk én van hogy 4 adagot mosok egy nap - mikor 40 fok van. Na azt meglesem, hogyan vasalod ki - hogy ne gyűljön össze :wink: :wink: )) Bár neked még azt is elhinném :lol:

Szóval Ancsa, megértelek - válaszokat és megoldásokat én sem ismerek!!

Persze most mentek el vendégek, meg moziztam is a héten, így nehéz. Az uramat lecsekkoltam ám aznap, jól viselkedett :lol:.

Én sokmindenről lemaradtam, Ági te tanítod az Orbán gyerekeket? És mikor mentek nyaralni? Tök jó, hogy ilyen jól megy a bölcsi!

Edó - sajnálom a gyűrű dolgot. Képzeld, a Balázsé sincs meg vagy 1 hónapja....


majd jövök még, de laragad a szemem. még dobok pár képet, régen láttátok már őket.
na pussz

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A hajcsatos kép csalóka. Pancsinak még mindig csak pár szál haja van... Persze ma voltunk az ikres barátainknál, akikkel a Kolpingban is voltunk. És jött még egy barátnője a Zsuzsinak, a velünk egy idős kislányával - copffal, göndör fürtökkel - brühühü...

Kép
diane
 
 


Sziasztok!

Tegnap este jöttünk haza, anyósoméknál voltunk, majdnem egy hetet. És nagyon-nagyon jó volt!!! Gyerekek is nagyon jól érezték magukat, Peti hipp-hopp beilleszkedett, este alig tudtuk begyüjteni az árokpartról. :lol: Blanka is hozta a formáját, evett, aludt mosolygott. Persze mindig volt valaki, aki épp rázza a popsiját, ha nyekkent egyet. Persze így könnyű. 8) Nekem pedig tényleg semmi dolgom nem volt, néha már zavart is a dolog, és kerestem valami munkát. Ami kb annyiból állt,h ki meg bepakoltam a mosogató gépből. :oops:
Gépem nincs. Józsi elkezdte megjavítani és nem ért a végére. én meg jól megjártam. most is az ő gépén írok, de már nyaggat, h jönne, mert dolga van. Csak ezt az oldalt tudtam vissza olvasni. Képek szuper jók. cukik a csajok, és persze a kishapsi is. :D
Jajj, mit akartam még írni....

Ancsa, tegnap előtt veled álmodtam. :wink:

Este megpróbálok még jönni.
tikata
 
 


Hű, de bájos a Panna azon a csatos képen! Zsombi meg egy igazi lovag!! Szerezzél nekünk béka-királyos törölközőt!!! 4 mosás? Hát annyi bele sem fér egy napba! Na látod, én mindennap csak 1-t mosok,és azt ki is vasalom :P :P :P :lol: ...Na persze,h azsa jól viselkedett,mert nem talált partnerre K.Gy-ben :wink: ! De hol hagyta el a gyűrűjét 8) :? ?

Kata, üdv!Mesélj már,mit csinál a Blanka így több,mint 1évesen?

Mi holnap reggel indulunk! legyetek jók! pussz

Kép
seriff
 
 


azsa=Bazsa,bocs :oops:

Kép
seriff
 
 


Most csak rövidem. Dia miből gondolod, hogy Pancika mindig "kopasz" marad? Több bizodalmat! Legalább 3 csatt simán elfért benne, úgyhogy csönd legyen!!!

Nagyon édesek!

Kép
agianyu
 
 


Hahó!

Remélem, valami tutit álmodtál velem pár napja, Kata! Igazán rámférne :wink:

Nagy dolog történt gyerekek péntek hajnalban, megszületett az öcsémén kislánya, Zsófi! :D
Egy tündéri kiscsaj, gyönyörű bőrrel, piros pozsgás arccal, és totál nyugodt lélekkel.
Én teljesen belezúgtam! Még nem is fogtam sokszor 1 napos babát!
Na ezek történtek, legalább ez felvidított, mert a munkaundorom lassan a tetőfokra hág :roll:

Ági, milyen színész csemeték? Persze, sima dolgozó ember gyerekét nem nagy kunszt tanítani, mi? :wink:

Vasalás :evil: Én nem tudok kivasalni száradás után. Mert ez a mosás általában este 9-kor történik :oops: Viszont örülni kell, mert ez azt jelenti, hogy van ruhánk :)

Na jó, megyek dolgozom, aki nem nyaral, jelentkezzen!
Puszi!
anniecoe
 
 


Gratulálunk a kisöcsinek! Ha már Ferike is apa, akkor mi nagyon megöregedtünk.
Azért a "híres" kölköket sem semmi tanítani, mert mindenre van vmi magyarázatuk. Orbán Gazsika, a miért nem tanulsz és mi lesz így belőled kérdésre 3. osztályban azt felelte, hogy földművelő paraszt.

A legnagyobb bankunk második emberének a kislánya csúnyán beszélt (kuss), én próbálom finoman, "hol tanulod ezt a stílust, mert otthon biztos nem így beszélnek?" Dehogy nem, apukám mindig azt mondja, ha már elege van, hogy most már kuss legyen.

Köv: Ági néni, apukám megcsalta anyukámat, ráadásul egy fiatalabb nővel. (Öregebbel mi értelme lett volna?)

Kép
agianyu
 
 


Matáv nagymufti apukának a kisfia 1. osztályban: " Á. n., apukám elutazott New Yorkba egy konkurenciára."

Nagy politikusunk (köztársaság kikiáltása fűz. nevéhez) kislánya: " én vagyok apukám első számú törvényes örököse"

Választáskor az én 1. osztályomban 1 kisfiú mindenkit körbekérdezett melyik gyerek szülei kire szavaznak? Az egyik (vélhetően MSZP-s) kisfiú közli a többiekkel: "titketet is megszédített Orbán a jóképű fejével."

Kép
agianyu
 
 


Úristen, de jót röhögtem! :D :D :lol: :lol:
Azért ezek nem semmi dumák. És lejegyzeteled őket, vagy így megmaradtak?
Majd a kis színészpalánták meg szavalnak neked, vagy előadják a monológjukat, amit apa/anya éppen otthon tanul :)
Érdekes lehet azért, mert ugye ismerjük a szülőket a tv-ből :wink:
Te hogy bírod ki nevetés nélkül?
anniecoe
 
 


Sziasztok!
Ági, ez csúcs! Csak írjad ezeket a gyerekszájas köpéseket!

Edó sajnálom a gyűrűdet én is. Kevés tárgyhoz ragaszkodom, de én is belepusztulnék, ha a jegygyűrűm, vagy mátkagyűrűm odaveszne. Mondjuk az én tömpe ujjaimról kevés eséllyel esnének le. Nézd meg a szennyestartóban.

Mi egy újabb náthaán vagyunk túl.

:evil: Pontosan tudom kitől jött, dehát az ember mit mondjon, ha valaki megjelenik a küszöbön egy taknyos gyerekkel? Ti küldtetek már el így valakit?
Legalább erősödik az immunrendszere.
Viszont oda a nyugis alvásoknak. Az egy dolog, h 5 kor kel, de utóbbi időben éjszaka kellős közepén is kukorékol. Konkrétan üvölt. Nincs felvezetés és nem elég egy simi. Má' tök ki vagyok.

Serfi, még csak most mentek Pagra? Azt hittem az a hajós kép Hannáról már ott készült épp akartam kérdezni, milyen volt. Nagyon jópofák az elektromos képek. Csak ugrál benne és ilyen lesz? :lol:

Utólagosan mi is gratulálunk Blankának, Petiknek, kicsit lemaradtam. És Ancsa a te unokaöcsikédhez is gratulálok, bár én nem ismerem az öcsédet.
És a gepárdok is milyen nagyok. Kisgyerekek lettek. Dia, pont azon gondolkodtam, hogy mostanában voltam nálatok látogatóban múlt évben és kb most akkora Luckó, mint akkor az ikrek. De Luci még nem mászik, csak négykézláb billeg, felemeli az egyik kezét, meg húzza magát felfelé a járóka rácsánál. (10,7kg!! :shock: Nincs megállás, nagyon kottás vagyok, elképzelhetitek)

Én nagyon egyszerűen oldom meg a vasalást. Nem vasalok. 8)
Csak inget, mert az már tényleg túlzás lenne.

Lucinak cápás törcsije van. Abban pompázik babaúszás után. Már komolyan mondom észrevehető, hogy várja a merülést amikor elhangzik a vezényszó. Megnézzem neked, Serfi, van-e békás?

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Dia! Nagyon édesek az ikrek! Panci eszméletlen bájos a csatos képen! Zsombor meg kis zsiványnak néz ki! Olyan sz@r ez a gyűrűelhagyás dolog :(

Orsi! Néztem a szennyestartóban (a múltkor az órámat találtam meg ott :oops: ) de most nem jártam sikerrel :? Hát az ajtóból nem küldtem el még senkit, de ha vki el akart jönni hozzánk mindig megkérdeztük, hogy mindenki egészséges-e? :oops:

Én is a gyűlik-gyülik és kénytelen vagyok egyszerre 3 órát vasalni csoportba tartozok. :D Azt nem is értem hogy oldjátok meg ezt a nem vasalok dolgot. Nekem tök gyűrött minden amit kiveszek a mosógépből. Bár gondolom nem kéne 1000 fordulaton centrifugázni oszt nem lenne olyan gyűrött :lol: meg olyan anyagú rucikat kéne vásárolni....

Ancsa! Én is gartulálok! Kép esetleg az unokahugiról?

Ági! Tényleg jók ezek a dumák! Tegnap mentünk hazafelé, LAci beszaladt a pékségbe. Petivel meg a kocsiban maradtunk és a kisfiam rugdosta az ajtót és a lábával akarta letekerni az ablakot kértem hogy ne tegye, mert letöri a kart. Apa jött vissza, hogy vett a kicsifiának finomságot. Megjegyeztem, hogy nem mintha megérdemelné, mert rosszalkodott. Erre a Peti nekem: Na ezt most már hagyd abba!! Hát amilyen képet vágott hozzá én nem tudtam megállni röhögés nélkül. A múltkor meg mentünk a mamiékhoz volt egy cica a lépcsőházajtóba és mondta a mamának hogy adjanak neki husit. A mama megkérdezte hogy akkor Ő mit eszik, ha odadják a husit a cicának a husit? Egyből rávágta : májcis kenyeret. Szóval asszem Petinek is lesz mindenre válasza....

Kata! Remélem gyorsan megjavul a géped :)

Bogi?

Kép
edó75
 
 


Igen, Petike sem lesz semmi ezekkel a szövegekkel. A nem vasalás titka, teregetésnél jól kirázni. szépen elegyengetve teríteni, és kis ráncokat nem észrevenni.

Kép
agianyu
 
 


Hello Lányok!

Jól eltűntem, igaz? De tényleg nincs 20 percem egyben, hogy kimerítően tudjak írni. Most alszik a két csimóta...ilyen is van néha.

Velünk minden okés, túl vagyunk egy 1 hetes balatoni nyaraláson, most szombaton pedig 3 hétre költözünk le, többek között azért is mert fürdőszoba felújítás előtt állunk. Persze csak Vászolyban leszünk, Ádikával nem lenne értelme nagyon másfelé menni.
Fiacskáim szerencsére jól vannak, Bali már nagyon nagy fiú nekem, készülünk a szeptemberi ovira, elméletben jól megy, a gyakorlatra egyelőre nem merek gondolni. :( Nagyon fura lesz, hogy elsőszülöttem nem lesz itthon velünk egész nap. De úgy látom megérett rá, mert ha tehetné egész nap kint lógna a 8-10 éves gyerekekkel a kertben. Szegénykém teljes jogú tagnak érzi magát a társaságukban, de látom, hogy a nagyobbaknak nincs mindig türelme az én kis vásott kölykömhöz. Viszont mondhatom, hogy vagányságban túlszárnyalja sokukat, próbálja ott is eljátszani a falkavezér szerepét kisebb-nagyobb sikerrel. :) Mindenesetre nagy élmény látni, hogy így feltalálja magát.
Ádika egy tündér, továbbra is türelmes a szentem, nagyon szeret dumálgatni, gajdolni, főleg a mozgó faleveleknek. Az idegenektől sokszor megijed és akkor bizony jó nagyot ordít. Éjszakák változók, kétszer szokott felkelni, van hogy többször, de egyelőre kibírható. Balázst nagyon szereti, állandóan követi a szemével, hogy mit csinál. Ja és már rendesen nyáladzik és rágja az öklét. 2,5 hónaposan megfordult vagy kétszer, azóta még nem sikerült, de majd csak belejön.

Képek nagyon-nagyon édesek!!!!!Mindjárt teszek fel én is párat.

Fersi, Dia tudja a vászolyi számot, azon tudunkmajd beszélni.

Most mennem kell, mindenkinek jó pihizést! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép


Ja, aki nem tudja még: januárban nagynéni leszek én is!!! :wink:

Kép

Kép
babszy
 
 


Bogi, üdv. Nemsokára megírom, nekünk milyen a böülcsibe való beszokás. A kezdeti jó indulás kezd katasztrófába fulladni. Ez gyerekkínzás. Legalábbis most úgy érzem. :-(. Szomorú vagyok.

Kép
agianyu
 
 


Boguskám, szépségesek a fiaid! Árpinak gratula?

Csajok, jó sokat írtatok!
Mi megjöttünk- Orsi az Isztrián voltunk most-és csodaszép volt, meg klassz, meg szép idő, meg cukin játszó tengerbe aligbemenő gyerek...majd mesélek, ma el Bajára halászléfőzőre, holnap Szolnok, de aztán ittvagyok!

pussz

Kép
seriff
 
 


Orsi, már itthon is vagytok?
Holnap bölcsi, gyomorgörcsöm lassan beáll. :evil:

Kép
agianyu
 
 


Sziasztok!

Bogi! Nagyon aranyosak a fiúk! A vízpartos gondolkodós Balu nagyon édes!

Serif! Várjuk az élménybeszámolót és a képeket! :)

Ági! Mi a gond a bölcsiben??

Kép
edó75
 
 


Hi, igen már itthon mindig olyan gyorsan eltelik a nyaralás.....annyit kell rá várni aztán meg sitty-sutty.
Képeink nem nagyon vannak mert az aksink sz..dik, és 2 kép után lemerül a gép, de majd teszek. Gyönyörű helyen voltunk, romantikus kis városkában, appartmanban, a közeli szálloda kis strandján is fürödhettünk,me medence, csúszda is volt, de idén az én kicsikém nem akart belemenni a vízbe, inkább a szélén kavicsozott, és ami nagy élmény volt az a trambulin(apáknak is az volt :oops: ).Motorcsónakoztunk is 2x, hát az vmi fantasztikus dolog!
Pénteken 5-6körül értünk haza, és szombat délután mentünk Bajára, előtte Anyukámék elvitték Hannát, és én csak vasárnap du mentem utána,ma jöttünk vissza.Jól érezte magát, percig nem hiányolt, elaludt meg evett :D .

Na belőlem elég is ennyi.Ági mesélj mi van? Rájött Julika, h ez örökké így marad?

Kép
seriff
 
 


Képek? Egyet találtam, de nem látszik rajta a tenger, a part, csak Hannamanna egy motor előtt az appartmannál.... Kép

Kata, Ti már itthon?Mesélj már az építkezés, költözésről!!!!

Csajok,jelentem asszem -kopkopkop-vége a cicibolondkodásnak nálunk is, 3 napja, jó-jó itthon sem voltunk,vagy legalábbis Hannácska, de amikor én ottvoltam Sz-n se kapota, és itthon se tegnap és ma se az alváshoz, nem mondom,h repdes örömében, de nem sokszor mondja, h " Anya én még nagyon kicsi vagyok" :? ....
Én már nem bánom, sőt, és persze kemény is vagyok, igaz így az 5perc elalvásból min. félóra lesz.....

Kép
seriff
 
 


ím a hajam: Kép

Kép
seriff
 
 


Így van, rájött, hogy ez nem játszóház, hanem arról szól, hogy anya most itt fog hagyni. A 2. héten keddtől csütörtökig folyamatosan sírt, csüt. este már jól be is lázasodott. Pénteken nem mentünk emiatt. Aztán hétfőn úgy döntöttem ott maradok vele, nekem ne ordítson 40 fokban. Így is volt, de azt mondta a gondozónő, hogy holnap (vagyis ma) nem maradhatok. És láss csodát, ma nem sírt. Amikor elmentem, akkor egy pár percet, de utána befejezte. ma boldog vagyok.

Viszont a szája alatt megint nagyon ronda, tán rosszabb mint a bőrgyógyi elött. Mi a p...át csináljak. Én nem ülök megint másfél órát a dokinál, hogy felírja a 3. kenőcsét hátha alapon.

Orsi, jó kis nyári frizurád van.

Kép
agianyu
 
 


Ági, jól van, hát biztosan mindenkinél így van ez-mondom én a nagy tapasztalt, majd csak nézzetek meg egy hónap múlva! :wink:

Esetleg magángyermekbőrgyógyász? Mit mond a gyerekorvos egyébként? Mitől jön?Nem vmi kaja? Nálunk a mandarin volt a ludas egy száj körüli kipattogásban....

Kép
seriff
 
 


Majd Szolnokon akarom elvinni magánrendelésre. A gyerekorvosunktól pedig a t..m ki van. Pénteken lementünk hozzá, mert lázas volt a gyerek, és egy büdös szóval nem kérdezte, hogy ez mi a gyerek szája alatt, v. mivel kezeljük? Pedig minden jóérzésű ember megkérdezi, h. mi történt Julcsival? De ő le se tojta. De képzeld, amikor Julcsi a lázcsillapítót szedte, egészen visszahúzódott neki.
Hogy lehet kideríteni, hogy melyik étel az? A bőrgyógyi szerint a gyümölcsök marják neki ki. De az összestől nem tilthatom el.

Kép
agianyu
 
 


Pedig sztem csak úgy lehet,h ha visszahúzódik,utána egyfélét adsz neki 2-3 napig,ha attól semmi mehet a következő. Miket eszik most?Barack? Az elég sok gyereknél okoz ilyen tüneteket, próbáld ki,h elhagyod, esetleg a paradicsom, szintén gyakori(nálunk is egyedül attól piros pöttyös a popó).
Épp akartam kérdezni,h mentek-e megint hosszabb időre Sz-ra?

Kép
seriff
 
 


Hi!
Fersi, tuti a hajad nagyon!
Hanna meg aztán tud pózolni :)

Hogy bírjátok a melegben? Nálunk 3 napja nem megy a légkondi, elromlott. Mikor ha nem most? :evil:

Bőrgyógyászat :cry: siralmas.

Szolnokon hová vinnéd?
anniecoe
 
 


Azt hiszem Berényi Annához. Vagy Mosonyi nődoki feleségéhez.

Már hosszabb időre nem megyünk Sz-ra, mert másfél hét múlva indulunk nyaralni :D 8) , 2 hétig leszünk, utána talán 1 hét Sz. , és lassan kezdődik a meló. De ha akkor pont ott lennétek, :wink:
Nagyon dúúúúrva, hogy pont most nincs légkondi. Ancsa, te milyen kocsival jársz, nem láthattalak egyik nap a Déli pu. környékén. Ott toporogtam a dugóba, és a másik sávban, mintha, akár te is lehettél volna, de hírtelen meglódult a sorom, így nem tudtam tovább bámészkodni. Szeretnék :idea: látni.

Kép
agianyu
 
 


Ancsa, nálunk itthon meg nincs is légkondi,alaphangon 31 fok van most reggel is.....Na de majd 2 múlva az ultrahangban hűsölök :? ....Tarts ki és ventillátorozzatok!

Ági,mi már nem megyünk most Szolnokra hosszabb időre, most voltunk Hanna 2.5 én 1 napot, mindjárt kezdődik a munka, addg meg még Anyukám dolgozik. Tényleg megkérdezzem az Ő bőrgyógyászát? De a gyümölcsöket próbálod egyesével adni?

Esztikém, Te meg már hol vagy elveszve? Mallorca milyen volt?Képek? Esküvővel minden ok?

Orsi, nyaralás még?Lucimuci hogy van? Ja a törölköző, ha megnézed megköszönöm, egyenlőre ne vedd meg, csak kérdezz már rá az árra,és a fajtákra! :D Éjszakák hogy alakulnak? Hidd el egyszer csak megint jó lesz! Ne keress okokat, csak fogadd el!

Kata, mostmár,ha itthonvagy, meséljél a házról!!!

Kép
seriff
 
 


Edó, Ti már nyaraltok?

Kép
seriff
 
 


Még itthon vagyok! Nyomom a melót a 40 fokban :D Még jövő héten dolgozunk és utána szabi! Már nagyon várom.

Serif! Napszemüveges csajszi vagány! Olyan aranyos Hanna ahogy az öledben ül. Nagyon jó a frizud. Olyan kalssz nyári. Nekem meg mérisne most hosszú... Klassz volt reggel szárítani a 26 fokban (a kiszellőztetett lakásban ennyi volt. 24 fok alá kint se ment hőfok :shock: )

Ági! Sajnálom ezt a bölcsis dolgot. De azért remélem csak okés lesz. Kiváncsi leszek nálunk mi lesz... anyuval tegnap elmentek a bölcsibe és egyfolytában haza akart menni :shock: Nálunk a Peti nekem csinálta a műsort. Reggel sírt hogy ne menjek el. aztán mikor elbúcsúztam kijöttem és hallgatóztam, hogy meddig bőg még? Nem kellett sokáig várnom. Ha nem látott nem csinálta. Mindig mondogatjuk neki hoyg akkor szeptembertől majd bölcsi stb. Erre egyszer azt mondta, hogy nem akar menni mert mindig sokára megyünk érte :cry: (1/2 4kor) de tényleg sokszor ő volt az uccsó :(

Kép
edó75
 
 


Edó,gyűrű? Nálatok ki lehet szellőztetni 26 fokra????Itt nem,max. 30.5-re megy le.

Kép
seriff
 
 


Nincs meg a gyűrűm :( a héten válogattam képeket, kinyomtatni és egy csomó képen az volt az első amit észrevettem ...
Hát ma még sikerült kiszellőzetni (hajnali 4-kor keltem kitárni minden ablakot, basszus akkor is még 25 fok volt kint aztán utána ment még pár fokot lefelé) ja persze utána még 6-ig aludtam ám :D

Kép
edó75
 
 


Már jó a légkondi, jelentem, ma délelőttre megjavították :roll: Hurrá! Télen is el szokott romlani, akkor meg nem megy a fűtés, és az is a legnagyobb hidegben. :roll:
Ez az irodában értendő, otthon nekünk sincs.

Nálunk otthon kb. 26 fok van, de ablak ajtó bezárva, spaletta becsukva. Így meg lehet őrizni egy kis "hűvöset".

Forddal járok, és szoktam menni a Déli felé, mert a Krisztina krt-on megyek hazafelé. Vagy ezüsttel, vagy sötét szürkével. Attól függ, mikor melyikkel jövök. :oops: Mindenkinek van egy, aztán szoktuk cserélgetni. :oops: ezt a luxust....

Ma megyünk Buena Vista Social Club koncertre! Remélem, jó lesz, már nagyon régen hallottam őket!

Jók legyetek, puszi!
anniecoe
 
 


Ancsam gondoltam,h az irodáról beszélsz :wink: .Örülök,h azért mára megjavult :D , meg holnap még durvább lesz :( .
Jó mulatást estére!

Edó,Te hogy bírtál fekelni 4kor? Mi mondjuk egy drága jó szomszéd 6óra riasztójára keltünk....

Kép
seriff
 
 


Anikó, bingó, ezüst F.M (?). , Krisztina k. Na de kár, hogy pont most nem állt még kicsit a sor. Tessék most már figyelni arra a zöld Renault-okat! Szeptembertől ott leszünk minden nap.


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: - ennek okáról később!

Kép
agianyu
 
 


Betegség vagy sírás?

Kép
seriff
 
 


Betegeskedés, v. ki tudja. űMahazajöttünk még ebéd elött a bölcsiből, mert 4 x kakilt elég hígat, de szerintem nem fosi. Na de úgy kicsípte a kis lyuka körül, hogy fájdalmasan zokogott. Pelust nem viseli el (nem csodálom), nem engedi, hogy kicsit megzuhanyozzam, terpeszben fut el a krém elől. Úgy megy, mint szülés után a nők. Most alszik pelenka nélkül, azóta nem volt kaki.

Serfi, szerinted, ha nem lesz több kaki levigyem a dokihoz? Írassak fel egy speckó krémet a popira? Vagy elég ami itthon van? Jön a hátsó (17.) foga (szerintem), talán attól is lehet.

Kép
agianyu
 
 


Mindenekelőtt tudod,h nem vagyok gyerekorvos, de: sztem a hasmenésre max. Smecta por-t írnának/javasolnának,nem vényköteles,meg van mégegy spec. lötty-hasonlóan szar ízű, azt sem szeretik a gyerekek, meg én adnék Normaflore-t, és persze igyon sok-sok vizet, kevés édeset és gyümölcsöt adnék, persze csak ha kibírja, ha nem akkor nem érdekes annyira ez a diéta dolgo, és ha nem lenne több fosi én biztosan nem vinném el. Popókrém pedig sztem Bepanthen vagy Neogranormon vagy Sudocrem-ezek közül bármelyik amelyiket nem használjátok napi szinten. Na remélem segíthettem! Jobbulást! Gondolom holnap nem lesz bölcsi :( .

Mi meg vasárnapig kettesben vagyunk,mert Apája haverokkal bulizik a Balcsin :D .

Kép
seriff
 
 


Ági! Remélem nem lesz hasmars. Jobbulást Julcsinak!! Én azt mondtam Petinek a smectaporos lötyire hogy tejeskávé és úgy immel-ámmal megitta. ill. a kórházban bevált módszerrel fecskendővel nyomtam a szájába. A sudocrem nekünk nagyon bevált ilyen esetekben. Ja és hasmarsnál nálunk előnyt élvez az étcsoki :oops: 8)

Kép
edó75
 
 


Tegnap háztartási kekszet eszegetett, és szinte végig aludt délután. Fosi (kaki) már nem volt. Veszek popsikrémet ezekből.

Kép
agianyu
 
 


Örülök!

Edó, én nem mondtam semmit a smecta porra de csak fél csomagnyit tettem a 2 dl-nyi vízbe, és simán iszogatta Hanna, tudom nem a megfelelő mennyiség volt, de vmennyi belement-ja és ez a tengerparotn volt, mert a drága nyalogatta a sós vizet a kezéről, állandóan :shock: .....

Kép
seriff
 
 


Na akkor tényleg csak a fogától lehetett

Serif! Azért látom ti is izzadtok :? Reggel 27 fok volt kint semmi légmozgás, szóval el lehet képzelni mennyire tudtunk kiszellőztetni :(

Kép
edó75
 
 


Helló Csajok!
Na, látom már, hogy mindig lesz valami új műsorszám. Már alig várom, hogy Lucinak is elkezdjenek jönni a fogai. Kicsípett popója még úgyse volt. Merthogy megint egy hülye vírus elkapott..én ezt nem is értem. :x Nincs semmi tünete a lázon-hőemelkedésen és elcseszett hangulaton kívül. Ráadásul pont most, amikor ilyen hőség van!
Kedden némi bűntudattal elmentünk este Ádámmal a George Benson-Al Jarreau koncertre, ami elég jó volt (nem is tudtam, hogy ennyi híres száma van), mikor hazaértünk minden rendben volt, aztán hajnalban mikor átmentem hozzá, mert nyöszörgött, csak néztem nagyokat, hogy milyen meleg a kis teste, de fura mód nem izzad és nem hül le. Aszittem elromlott az ő légkondija (is).
Lekopogom, tegnap délelőtt volt utoljára hőemelkedése.

Mi is a harminc fokos lakásban ülünk. Még reggel leszaladunk a bótba, de már nem tudok elég hamar elindulni, hogy ne legyen izzadás mire hazaérünk.

Serfi nagyon aranyosak a képek Hannáról. Ő olyan gyerek, aki folyamatosan dumál-énekel?

Csajok, engem is nézhettek a Krisztina krt-on elhaladva. Nekem egy Graco típusú kocsim van. :wink:

ezt most elküldöm

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Orsi,gyakorlatilag igen, folyamatosan jár a szája, majd ha elalszik elmesélem mennyire édes volt tegnap este,meghatott teljesen....
Lucinak lehet,h csak melege van...
Nyaralás?

Kép
seriff
 
 


nem akarok nyavalyogni nektek, de eléggé kivagyok akadva ettől a nem alvástól. Hetek óta ez megy. Gondolom sem a meleg sem a láz nem segített a dolgon, minden esetre rosszabb a helyzet mint a kezdetekkor. És napközben sem hajlandó elaludni. Ti hogyan tanítottátok meg aludni a bébiket? Valami tipp?

Ancsa, te merrefelé jársz dolgozni, hogy itt húzol el a Délinél?

Esztikém, mizujs, úgy hallanék már egy két beszámolót tőled.

Puszi

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 


Nyaralni majd aug20 után megyünk -bár hagyományosan mindig akkor romlik el az idő, de nem volt választási lehetőségünk-. Megyünk Ausztriába egy picit. Itt megpróbláom a szanatóriumi körülmények között Ádám idegeit kisimítgatni, beolajozgatni. Aztán balcsira is megyünk bartátokkal, utána meg kifekszünk a tengerpartra Olaszországban. Ez a terv. Aztán majd meglátjuk. Ti ezzel az Isztriával bevégeztétek, vagy lesz még ráadás?

Orsi
Kép
g-dorsi
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?