Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most értünk haza a Tiszáról...
hú de jó volt.

Hova megyünk holnap? :D és hánykor találkozunk?és hol?
ilgya1
 
 


ILDI tudtam, hogy hosszú hétvégéztek, ha ennyire eltünsz!

Találtam egy jó kis játszóteret, ami kocsival 5-6 percre van tőlünk. Ide készülünk, ha az időjárás is engedi. Én javasoltam a MAVAD-ot találkahelynek, mert ott több autó is meg tud állni. Hát igen időpontot még nem is beszéltünk, de jó, hogy szólsz. 10 óra??
Mit szóltok többiek??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Ez a játszó valahol ott van, ahol a gyorsforgalmin a nagy emelkedő? Vagy tucc nekem vmi közelebbit mondani? 100 %-ra nem ígérem, mert ki tudja milyen éjszakánk lesz. Időpontra meg inkább nem mennék... :lol: Nem tudok vmi pontos lenni... :lol: :lol:

Puszika, Dórika, Jutka és Pocaklakó 34+6
jatka
 
 

 
 

Ez jól hangzik...

Nekünk jó a 10 óra MAVADnál. :D akkor ott. :D
Szandra,te tudod hol van? :wink:
Jutka,szerintem nem az lesz amelyikre te gondolsz :D de azt is kipróbálhatjuk egyszer. :D

Anették nyaralnak,szerintem azért nem jönnek.

Nóra?Andi?????

Gyöngyi,de ügyes Marietta azta.........
Szandra,képeket remélem kapunk a strandról :wink:
ilgya1
 
 


Jutka, jól gondolta az Ildi nem arra gondoltam, olyan Vecsésen is van. Az Üllői úton kell menni a Béke tér felé, és balra, de ennyi, mert pontos címet nem tudok, csak oda találok. De megpróbálok utánanézni térképen.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Megvan: Háromszéki úton kell bejönni, ez balra esik (egy buszmegálló után van). Menni- menni, és könnyen megtalálható ,jobbra esik.
Esik, nagyon, és a szél is nagyon fúj, mi lesz holnap??
Remélem csak éjszaka marad ez a szörnyű idő.
Reggel helyzetjelentést kérek mindenkitől!!!!

Jó éjt!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Sajna képekkel nem tudok szolgálni mert apa nagy gépét nem merem ilyen helyre elvinni nehogy..., kinőjön a lába oszt elvándoróljon :roll: :lol: .

Arra jól ráéreztél, hogy nem vágom merre van a MAVAD de bízom benne, hogy megosztjátok velem ezt a titkot. :wink:

Most éppen esik de ugye nem ijedünk meg egy kis esőtől, legalább nem fog porozni utánunk az út holnap. Persze ha reggel is gáz idő lesz akkor (szomorú leszek :cry: ) buli sztornó :cry: :cry: :cry: .

Szandra

szandrakiss
 
 


Szia Gyöngyi

Most látom csak, hogy Te is írtál. Vissza kellett altatnom Edóbedót mert olyan hangosan verte a tetőt az eső, hogy felébredt és addig te is elemezted az időjárást. Remek! Mármint az idő! Reméljük a legjobbakat!

Szandra

szandrakiss
 
 


Jelentem addig agyaltam amíg ki nem találtam mi lehet a MAVAD, rájöttem!!!! Asszem!!!! Igaz, hogy már egy órája majd leesek a székről de rájöttem!

Ott a Lőrinci úton a vadfeldolgozó! Ha az akkor én nagyon ott vagyok a toppon :wink: . Nem vagyok semmi mi?

Mostmár húzok aludni

Azért reggel benézek hátha mégsem az amire én gondolta :roll: és nehogy rossz helyen várjalak benneteket. :lol: :lol:

Ja és a 10 óra szerintem nekünk is jó, hacsak el nem alszunk :wink: :lol: .

Szandra

szandrakiss
 
 


SZANDRA: csillagos pirospont kitalálásből!!! Igen, jól beazonosítottad a MAVAD-ot. De úgy tünik hiába!!!

Most is szakad az eső, és minden vizes: hát porozni nem fog mögöttünk az út, inkább sarazni.
Annnnnnyira sajnálom!!!

De jó is történt!! Rábeszélőkészségemet bevetve meggyőztem a Mariettát, hogy aludjon pelenka nélkül (nem volt könnyű), és, és, és........nem pisilt be!!!!
Jó, tudom már itt volt az ideje, mert a Dávid kisebb és mégis...., de akkor is nagy lépés egy ilyen kisembernek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Szandra,szerintem nyugodtan aludjatok!!!!
Sajnos ez nem olyan porelverős eső volt :( itt még most is esik....esetleg délutánra,hátha felszárad....
Ki gondolta volna hogy ilyen ramtay idő lesz :?: :x :evil: ,na nem baj azért nem fogok unatkozni :D :D :D

Te egy zseni vagy!!!!!(MAVAD= vadfeldolgozó :wink: )és ottan van ahol mondod! :D
hát tényleg értehető a félelmed a fényképezőgéppel kapcsolatban,csak én olyan képmániás vagyok.............................

Gyöngyi,én sejtem melyik lehet,de nem egyszerűbb,ha a Béke tértől a volt mozinál elmegyünk balra,az az út nem oda vezet? vagy nem egyről beszélünk?Ott is volt egy játszótér.
Lehet,hogy nem az végül is....

Szerintem halasszunk,mert ez délutánra nem szárad fel nemhogy 10 órára,vagy esetleg gumicsizma,esőkabát? Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Gyöngyi egyszerre írtunk...

Gratula Mariettának!!!!!! Kép
ilgya1
 
 


ige egyszerre, de nem ennyire korán!!! Elállítodott az óra?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


mindig ilyen szar mostanában... :shock:
ilgya1
 
 


Még valami eszembe jutott: mehetnénk a játszóházba is!!!!
Az 9-kor nyit. Csak azt nem tudom, hogy nyáron is van-e. Ha elkezdődik a munkaidő felhívom őket és megkérdezem!!
Mit szóltok?

Basszus süt a nap!!!!! Hát hülye ez az idő!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Nem jön össze: a játszóház nincs nyitva a héten!!!
Sajnálom, akkor majd összehozzuk a talit jobb időben!

És ha belegondolok, hogy a héten még strandra is akartunk menni!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok

Esőnap miatt a buli nem marad el csak a Kisvakond játszóházban tartjuk ez uott van ahol a játszó csak mellette. ugyanúgy 10 kor talizunk a megbeszélt helyen. A játszóház 8-12ig van nyitva így délben oszlik a társaság!

remélem nem felejtettem el semmit, lényeg 10kor MAVADnál

Szandra

szandrakiss
 
 


Bocsi lent voltunk reggelizni,kicsit lemaradtam....

köszi Szandra ,hogy írtál. Az a számom ami volt. (Még a baba klubos időből? :D :?: )

Most akkor nem értem...van játszóház vagy nincs? :oops:
mondjuk nekünk lehet,hogy mindegyj,mert bekavartam apánál. :shock: Az előbb hívott,hogy mi van :?: én meg mondtam neki,hogy elmehetnénk megvenni egy két cuccot,mert ilyen időben nem megyünk a játszótérre. :x

bocsi csajok :oops:

Ildikó
ilgya1
 
 


Elértem telefonon a játszóházat: 9-12-ig vannak, de ez jó nekünk.
Van testvér kedvezmény, a harmadik gyerek ingyenes - ez Nórát érinti!!

És fontos: légkondis a terem, így öltözzetek.
Kandó tér-en van, ha segít ez a Jutkáéknak!!
Akkor nosza, tali 10-kor

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Én ilyen időben nem merek elindulni.... :( :( :(
Meg este eszembe jutott és kizárt, hogy játszó után fél 1-re puccba tudom vágni magunkat... Ma megyek nődokihoz....

Bocsika, Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Na, hogy sikerült a mai nap? Voltatok játszótéren vagy játszóházban? Képek? :wink:

Mi jól vagyunk, telnek a napjaink hármasban, néha nehezebb, néha könnyebb. A mai esős időtől például egész nap aludt Rebeka, de a hétvégi szeles időt igen nehezen tűrte.
Lőrinc továbbra is nagyon szereti a húgát, tőlünk talán egy kicsivel több együttlétet igényel, amit igyekszünk is neki megadni, amúgy meg nagyon kis okos, megértő. :)
Rebeka arca tiszta pötty az anyatejtől. Lőrincnek is volt, de neki nagyon kevés. Szegénykémnek meg nagyon rémesen néz ki az arca.
Képzeljétek, a kiscsaj 3 hét alatt 1 kg-ot hízott :shock: már 4800 gramm. (3 hete 3880 grammal jöttünk haza a kórházból).

Majd teszek fel képeket, csak annyira nincs türelmem a kicsinyítésre. :?

Puszi!

Andi
idna
 
 


Szia ANDI!!!!!!!!

Pedig csak kicsínyíts, ha még tölünk is kéred!! Képzeld mi mennyire akarjuk látni Rebekát!!!!
Türelem!! Rebeka pöttyei elmúlnak!

Jó volt a játszóház, rakok is fel képeket, csak az én gépem hamar lemerült, de a Nóráéval még csináltam párat. Na azt még én sem láttam!! (Nóra ez a zok szava).

Akkor a képek: Kép Kép Kép Kép Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Több mint jó ez a játszóház ahol voltunk mert a kicsik és a nagyok is nagyon élvezték. Rossz idő esetén simán tudunk ott bandázni ha gondoljátok :wink: .

Andi!
Jó, hogy írtál. Már nagyon hiányoztok a bulikról. Képeket csak a Gyöngyi meg a Nóra csinált így náluk reklamálj :wink: :lol: . Nálad meg reklamálok én mert már jöhetnének tényleg a képek. Nagyon ügyesek vagytok, hogy Rebeka ennyit "hízott".

Ildi!
Kéne anyukámnak is egy ilyen aloe krém amit nekem hoztál, megoldható? Legközelebb ti is gyertek!

Csajok!
Jó volt a buli, képeket kérem csak finoman felhasználni mert ami kompromittáló és felteszitek :x :lol: :lol: :lol: :lol: .

Köszi a mai napot.

Ja és a nagyobb zsivány 2 a kissebb pedig 3 óra hosszát aludt délután.

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!

Ez tényleg jónak tűnik....és mennyi volt?És hol van pontosan?
Én már nem indultam el,majdnem fél 11 kor kelt a Réka és még akkor kapott 10 órait,mire odértem volna jöhettünk volna haza.Meg bekavartam apának.... :shock:

Nóra,te kis hamis!!!! :wink: :D

Szandra,majd próbálkozok krém ügyben. Örülök,ha bevált.
Kidőltek a csajok? :D

Judit,mi volt a dokinál?

Gyöngyi,jók a képek!

Andi,tényleg lassan utolértek. :wink: :D akkor nem éhezteted a kis édest:)
tejpötyik miatt meg ne aggódj,el fog múlni hamarosan. :D

Puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Kedves Nóra!

Sok boldog névnapot kívánunk!

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm,hogy mindig írtok nekem is pár sort,pedig én olyan disznó vagyok,hogy sosem jelentkezem :oops: :roll:

És köszi mindenkinek,aki bármilyen módon felköszöntött ma!!!!
Nagyon örülök,hogy vagytok nekem!

Szombaton elutazunk 2 hétre a Balcsira,addig már nem ígérek semmit,de utána megpróbálok visszatalálni hozzátok!

Puszilok mindenkit!!!!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 



Ígértem néhány képet:

Kép

Kép


Kép


Kép

Andi
idna
 
 


JAJ ANDI!!!!!

Gyönyörűek vagytok!!!
Olyan jó látni Lőrinc kezében Rebekát!! Emlékszem mikor Marietta fogta Sárát - hát könny szökött a szemembe! Most volt, és már 2 éves a Sára!! Élvezd ki, mert rohan az idő nagyon. Mekkora már Edó és Réka is. Jaj, de öregszem.

JUTKA!! Eltüntél!! Mi volt a dokinál? Hogy vagy?

KRISZTI: hogy megy a vezetés? Levizsgáztál már?? Lehet, hogy szembejösz velem, ha jöttök Ildiékhez????

ILDI!!
Befejezted végre a pakolást?? Vagy még mindig tart?? Te is ritkán jelentkezel! Jó tudom nyár is van, bár az idő nem mindig bizonyítja.

ANETT: nem akarlak kihagyni (nem is tudok rólatok megfeledkezni, mert annyit emlegeti Tamit Marietta), de tudom még nyaraltok.

SZANDRA!!
NÓRA!!
Veletek találkoztam hétfőn, azóta remélem semmi nem történt.
Unalmas egyhangúság, én azt szeretem, akkor nincs okom panaszkodni!

Na megyek mert Sára sz éhenhalás szélén van!

Pusza

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Köszike a "hiányolást"!
Mi jól vagyunk, kifestettünk, persze a visszapakolással sehol sem tartok :D , ágyat szeretnénk venni Dórinak, persze ez sem tart sehol :lol: , hivatalos ügyeket intézek (monnyuk fölöslegesen mentem be az OEP-hoz is, mert újat nem mondtak :evil: ), próbálom az ügyeinket gyorsan rendbe tenni még a Törpe előtt! :lol: :lol: Kizárt, hogy sikerül, de megpróbálom!
Hétvégére vendégeink lesznek, már ma este érkeznek és hétfő reggel mennek, hétfőn talán érkezik 1 hétre Nagyim Dédikézni :lol: , jövő hétvégén megint nagyobb családi összejövetel lesz nálunk... Programokról lazábban csak ennyi! :D
Dokinál minden rendben, bár nem tudom eldönteni fogadjunk-e szülésznőt... NST-kre meg műtét előkészítésére.... mert így járhatnék szülőszobára, amúgy meg csak munkaidőben a "rendelőbe"! Tényleg nem tudom....
Tuti óriásbébink lesz :D:D:D Már most 9,1 cm a fejátmérőnk és elméletileg hetente még nő 0,2 cm-t! :) Doki feldobta, hogy lehet kedd-szerda helyett már előtte pénteken megcsinálná a császárt, nagy bébire való tekintettel... péntek teccene is, de inkább utána péntek, mint előtte :lol: !

Ja és birkózok a Lányommal, mert túl vagyunk 2-3 magamat földhöz vágom hisztin... Eddig nem csinálta, remélem nem lesz rendszeres. Igazából nem tudom eldönteni, hogy ráhaggggyam vagy inkább a figyelemelterelést vessssem be... Szerintetek?

Azé, ha taliztok jövő héten (hétfő kizárva monnyuk), megpróbálunk csatlakozni!

Puszika, Dórika, Jutka + Törpe 35+3
jatka
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy így eltűntem (na nem lettük még kész még)de zajlik az élet nálunk is :D ma éppen doki látógatóban voltunk a Dózsa György úton. (Gyerekek,én le vagyok hidalva,hogy ez a doki milyen jó fej)hétfőn strandon voltunk Cserkeszőlőn és sikeresen benyaltunk egy vírust,ami magas lázzal jár és hólyagok jönnek ki a szájban.Nem is gyanakodtam egészen máig,mikor is hajnalban Réka belázasodott.(hőemelkedés)
(Dávid is nyűgi volt két napig,meg kicsit izélt,hogy fáj a füle,de nem vettem komolyan,gondoltam belement a víz,azért adtam neki egy fél Nurofent.Nem nagyon akart enni,de nem egy nagy evő,ez nem is tűnt fel, csak ma hogy mondta a doktor úr,hogy azzal jár meg hogy járvány van,és a melegvízes strandokon és közösségekben terjed.)
És semmi antibigyó :D Septofort és chorsodyl.
Rékának még nincs hólyag,és csak lázat kell csillapítani Nurofennel.
Így jártunk....

Andi,úgy örülök,hogy raktál fel képet Rebekáról és Lőriről.Olyan édesek. És pelenkázni is akar segíteni Lőri? Mert látom fogni nagyon tudja már. :D
Dávid nem akart semmit csinálni,hiába mondtam neki,hogy gyere tegyük tisztába,vagy fürdessük meg. Ő csak simogatta,kicsit később jött rá az is,hogy ő akarja megfogni. :D
Már 4 hetes a leányzó....

Gyöngyi,jöhetsz pakolni :D csakhogy ne legyen olyan egyhangú az életed :wink: :D
szegény Sára,anyád itt éheztet?na majd feljelentjük a családvédelmiseknél. :D

Szandra,nagyon megijesztetted a lányokat,mert azóta egy képet se raktak fel a játszóházról. :D
Mennyi volt a játszóház? Vagy nem publikus? :shock:
Kiscsibéid?

Nóra,mostmár szavadon foglak. :D
Mit szólsz Kiminkhez? :D
Érezzétek jól magatokat a Balatonon,kérünk képeket!!!Sokat!


Jutka,örülök,hogy minden rendben volt a dokinál.Hát....lehet,hogy felesleges pénzkidobás a szülésznő,nem?Én meggondolnám.
Meglátod sikerül rendbe tenni a dolgaidat ne aggodj.Légy optimistább,tök ügyi vagy!
Hisztik még csak most jönnek,ne aggódalmaskodjál,ez csak a kezdet. Lányok nyugtassátok meg anyóspajtit! :wink: :D

Most képekkel nem traktállak benneteket,majd hooooonap.

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Topikunk legfiatalabb tagjának sok boldogságot kívánunk 1. hófordulója alkalmából.


Kedves REBEKA!!!

Isten éltessen sokáig!


Kép

Ildikóék
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Pofátlan módon csak kopizom amit a másik topikra is írtam de ami nem ide való azt azért kitörlöm :lol: :wink: .


Dög meleg! Ezt máshogy nem tudtam volna jobban leírni. Mindenki kivan. Ráadásul Edó lázas volt ma :cry: és nagyon rosszkedvű, most este meg már abba sem akarta hagyni a sírást. Adtam neki lázcsillapító kúpot így remélem éjszaka kicsit tud aludni és amiben mégjobban reménykedem, hogy holnapra kutya baja sem lesz :roll: . Szegénykémnek egyszerre jön két foga a bal középső és szemfog így az is lehet a láz oka viszont nem fájlalta az ínyét, ez a nagy meleg is lehet a láz oka, akkor lehet, hogy tényleg jobban lesz holnapra na és persze ki tudja még mi lehet..... Annyira rossz amikor az embernek a saját gyereke beteg, másnak mindig olyan könnyen adok tanácsot és amikor meg itthon kéne cselekedni akkor meg szinte meg vagyok bénulva :oops: :cry: .

Viszont, hogy valami jót is írjak drága Edó megtette az első mászó mozdulatokat. A kúszás az teljesen kimaradt (bár még nem biztos, hogy így is marad) ő egyből a nagyobb falatokkal kezdi a dolgot.

Úgy néz ki, hogy a szobatisztaság éjszakai üzemmódja nálunk is 100%-os mert a Tami szólt már tegnap is, hogy nem kell pelus de én egy kicsit parázva azért még ráadtam mert mi még este 8kor dinnyéztünk és mondom, ha beindul a pisilés akkor az elég gáz lenne erre a drágám tök száraz pelussal kelt és reggel annyit pisilt mint egy viziló :) . Volt itt egy barátnőm múltkor akinek a lánya szűkítő nélkül pisilt és azóta a Tami is úgy ül a wc-re. :lol:

Most megyek mert lecsekkolom a milédi hőjét, remélem nem lesz lázas éjszaka.

Ha minden jól megy akkor mi a jövőhéten kedden lemegyünk Balcsira így egy darabig nem leszek mert csak vasárnap jövünk haza, persze ez attól is függ, hogy javul e Edóka állapota.

Puszi mindenkinek

Szandra

Bocsi, ennyire futotta mert kivagyok Edó miatt de azért hozzátok még benézek holnap.

Pusssssz
Szandra

szandrakiss
 
 


Ez tényleg hihetetlen......

Réka is lázas és mi is megyünk kedden Balcsira :D

Gyógyuljatok meg drága Edoka!!!Lázmentes éjszakát kívánok nektek is!Reméljük nem komoly a dolog.

Nekünk tegnap volt a csúcs éjszakánk,semmit sem aludtam :(

Gratulálok a mászáshoz! :D
ilgya1
 
 


Helló lányok!!!!

Szegény kicsik, és szegény anyukájuk!!!
Akkor ez biztos valami fránya vírus, amit sikeresen benyeltetek!!!!
Remélem azért mindkettötöknek jobb éjszakája volt!!!!!!
Tudassátok mi van a "kicsikkel" (mert már nem Edó és Réka a kicsi!?)

Gyógypuszik telepatikus úton utaznak!!!!! A Balatonra is tudnak követni benneteket!!!!

Mi "csak" itthon pancsizunk, úgyhogy a Nórával együtt Ti is gondoljatok ránk, amikor a lábatokat áztatjátok a hűs Balcsiban!!!
Persze remélem mindkét csöpp egészségesen utazik holnap!!!!!

Puszi a többieknek is!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Aranyat érsz, mondták már?

Ildi!
Oké, akkor holnap várlak benneteket a krémmel, ha nem haragszotok csak az udvarig invitállak benneteket mert az Edó még ma is folyamatosan 38,5-39 fokos lázzal küszködött és nem akarom, hogy elkapjatok valamit főleg ne vigyétek tovább a bacit a drága Rebekának. Remélem megérted :oops: . Ha nem lennénk lent a kertben akkor dudáljatok mert nincs csengőnk vagyis ami van az az anyósomé.

Megyek mert kicsit gyűrött a képem az éjszaka és a mai nap után.

Szandra

szandrakiss
 
 



Sziasztok!!

Ildi! Ti is Rebeka látogatóba mentek??

Akkor csak én nem láttam élőben Rebekát??

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi,nem Rebeka látógatóba megyünk,hanem viszek egy pár rucit neki,de csak bedobom,mert mire hazaérünk Balcsiról ki fogja nőni,ha ilyen ütemben halad,már több,mint 5 kg. :D

Megyek az Esekhez vissza kontrollra,és akkor már ezt is letudom,ha arra járok.

Szandra,én is így gondoltam. :D

NA rohanok ,mert még sok pakolni valóm van...ennyi cuccot,te jó ég!!!

Gyöngyi,tartsd a frontot!!! :D

Puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ezerrel irígykedem azokra, akik ezt a 40 fokot a Balaton parton élvezhetik!!! Amúgy is nagy Balaton rajongó vagyok! :lol:
Borzalmas ez a kánikula, és még napokig ez várható. Mi reggel fél 9 - 9 óra körül szoktunk kimenni egy kicsit a kertbe, akkor még szinte mindenhol árnyék van és ott elviselhető az idő. Meg esténként, akkor meg általában a medencében, főként Lőrinc.
Napközben meg a besötétített szobában hűsölünk (26 fokban :shock: ).
Tegnap védőnéni látogatóban voltunk. Rebeka már 5180 gramm, hatalmas ütemben fejlődik, 3880 grammal jöttünk haza a kórházból 4 hete. :lol:

Ildi, köszi a ruhákat! Átnéztem és nagyon aranyosak! :wink:
Mikor indultok?
Megtaláltad Szandráékat?

Szandra, Edó jobban lett? Kiderült, hogy mitől volt a láz?
Ti is ma mentek, ugye?
Gratula Taminak az éjszakához! Mi még nem tartunk sehol a szobatisztasággal; igaz, nem is erőltetem.

Gyöngyi, végülis tényleg csak te nem láttad még Rebekát, de gyere el nyugodtan valamelyik nap!!! Mikor lenne jó??? Legalább felteszem az összes kérdésemet!!!!! :wink: :wink: :D És "panaszkodom" egy sort, hogy Rebeka milyen más, mint Lőrinc. :wink: :wink:

Jutka, Dóri élvezi a Dédi társaságát? Még mindig nem árultad el, hogy hogy fogják hívni a kislányodat!?!? :wink:
Érdemes az nst miatt szülésznőt fogadni? Dórival volt?

Na, megyek diót darálni, a gyerekek alszanak, én meg diós gubát csinálok (mákom nincs). Vigyek valakinek? :wink: :lol:

Puszi!

Andi
idna
 
 


Kép

Kép

Kép

Andi
idna
 
 


Szia ANDI!!

Azt hiszem mi maradtunk!! Ti nem mentek nyaralni??

Már nagyon szeretném látni Rebekát!!!, de ezen a héten Sanyi dolgozik, nem tudna vigyázni a csajokra. A jővő hétre kell elhalasztani a látogatásomat, de amint lehet bejelentkezem!!!!!

Képeket elnézve nem is vészesek Rebeka kiütései, sajna ilyen szokott lenni. De hogy mekkora haja van!!!!!!!!!!!!!! Hihetetlen!! És milyen melege lehet!!!!

Írigykedjünk együtt a nyaralókra!!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok! Mobilról jelentkezem. A sôr hideg,a víz meleg :D Puszi! 0 !.Nekem hozhatsz ha maradt. Andi.Gyôngyi puszi neked is!Este megyünk csak fürdeni.Nagyon meleg van.ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!!!

Hát nnnnnnnnagyon írigylem a nyaralókat!!!!! Most tényleg csak víz mellett elviselhető ez a meleg!!! És mi emeleten vagyunk!!!!!
Alig tudok aludni, szerencsére a lányok jól alszanak, csak a Sára ébred inni.
Mi van Ildi???? Mobilról jelentkezel? Ez mit jelent? én nem értem!!!
Te bezzeg nagyon vágod!!! Ügyes vagy. És örülök a helyzetjelentésnek. Meg annak is, ha jobban vannak a gyerekek, legalább teljesen kiélvezhetitek a nyaralást!!! Rád fér!!!!!


Többek?? Itthon csak mi vagyunk az Andival?

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Hát igen komoly jóslóim voltak a reggel! Már azt hittem megindul a szülés... Dórinál ugyanis semmi ilyenem, sőt még hasonlóm sem volt! Ráadásul a Manóm sem szokott reggelente ficánkolni és Ő is bokszolt ezerrel, meg mocorgott! Olyan fura volt! Alig aludtam éjjel (még csupaszon, óriási, nyitott ablak mellett is ömlik rólam a víz éjjel, a ZSÍROK :lol: :lol: :lol: ) És reggel próbáltam visszaszundizni, de olyan erősen fájtam, hogy nem ment... Rövidek voltak, de miután felkeltem és mértem egy ideig 3 percenként ismétlődtek! Párom persze közölte, hogy augusztusi gyereket ígértem Neki! :lol: :lol: :lol: Meg ne akarjak ebben a dög melegben a kórház negyedik emeletén szaunázni! :lol: :lol: :lol:

Már megint papírmunkázom, meg Dédizünk! Itt van Nagyim a héten! Olyan sokat segít! Ha már fele annyiszor kell felállnom a Tyúkhoz, már jobb... Apa persze a napon rohad.... :( :( :(

Jövő héten kezdem az NST-t, de lehet már a hétvégén! Szülésznő probléma megoldódni láccik, mert úgy tudna elvállalni, hogy csak az NST-ket csinálja meg, a császárt meg nem vállalja... De nekem pont így volna ideális, mert amúgy munkaidőben kéne járnom, Apa dolgozik, azért nincs közel a kórház, főleg, ha maradna a meleg, meg bébiszitterem sincs... Majd beszámolok, ha az elsőn túl leszek... Persze csak, ha nem szülök meg addig!!!!! :lol: :lol: :lol:

Mindenkit PUSZIKÁZUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dóri, Jutka + Törpe 36+ 2
jatka
 
 


Gyöngyi!

Kitartás!!!!!!!!!!!
Nincs vmi homeós ötleted vagy más amivel esetleg lehetne "sürgetni" a Manót, mert nem akarom, hogy az időpont előtt kivegyék..... Úgy szeretném, ha Ő akarna kijönni és nem X időpontban kivennék és kész!

Köszike!!!!!!

Pusza!
jatka
 
 


JUTKA!!

Augusztusi gyerek? Ilyen fájások mellett és ilyen időben? Nem túl hiú ábránd???
Miért is tervezik a császárt?? Bocsi, de erre nem emlékszem.
Azt tudom, hogy " fejre állítani" a babát a Pulsatilla C200 -al lehet. Hogy fejvégű legyen a fekvése. Szülés beindításra a szex a legjobb!! Persze apával!! (hi-hi-hi)

Betöltött 36. hét után azért bármikor számíthatsz a szülésre.

Még pár homeos szer a szülésre:
- sebgyógyulásra(akár sima, akár császár): Staphysagria D12 7-10 napig naponta 1X5 golyó
- gerincvelőérzéstelenítésre: Hypericum D12 24órán belül 4X 5 golyó
- mindenképp: Arnica C200 24 órán belül 3X 5 golyó

Lehet adni a babának is:
- ha minden rendben ment: Arnica C200 (mint az anyukának) 3 golyó
- ha elhúzodó a szülés, vagy császár lesz, vagy sárgulás ellen és ha bármi komplikáció van: Aconit C30 3 golyó

Megjegyezném:: de jó dolgod van, dédi segítséggel!!!! Nálunk ebben az időben még a nagyik sem segítettek, nemhogy dédi (bár csak egy van, ő is Szabolcsban és nagyon beteg).

Nálunk most éppen nincs víz, már 2. órája!! Isteni!!!!

Na kitartás lányok, mindjárt itt a tél!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Húúú, ez elviselhetetlen!!! Én sem alszom jól éjszaka, de a gyerekek szerencsére igen - csodálom!
Napközben viszont nekik is melegük van. Főleg Rebekának, aki néha még egy kis sírással is ráerősít. Én mondom neki, hogy nem érdemes, mert annál inkább melege lesz, de ő úgy döntött, hogy szüksége van napi néhány perc sírdogálásra. :wink: szegénykém :?

Gyöngyi, a képeken nem olyan vészes az arca, mint élőben. Amúgy hol megerősödik, hol meg elhalványul. És a héten már a nyakán-mellkasán is kijött néhány pötty. Nem lehet, hogy ebben már egy kis meleg allergia is van? Azokkal mi a teendő? Szintén semmi?
Szóval, ezerrel irígykedünk a nyaralókra, innen a szobából, ahol 140 fok van. :shock: :evil:

Ildi, jó, hogy Te is jelentkeztél. Ezt a mobilos dolgot én se értem teljesen, de tök jó. Olvasni is tudsz minket? Meleg a Balcsi? Gyerekek élvezik?

Jutka, jóslók? Hűha! :D Nem augusztusról volt szó?
Akkor végülis választasz szülésznőt?
Dórinál megindultak a fájások, vagy "csak kivették és kész"? (hogy Téged idézzelek).

Csajok, kitartás a hőséghez! 8)

Andi
idna
 
 


Gyöngyi,
tél??? :D:D:D:D:D:D
(Egyébként egész télen ezt vártuk :? most megkaptuk :? )

Itt sincs víz!!! :shock: :roll:

Szülés beindításra szex? :wink: Nekünk nem vált be... :wink: Rebekát semmi nem zavarta bent, ő megvárta a velem előre megbeszélt időpontot! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

Andi
idna
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?