Új privát üzeneted érkezett!

Valami nem volt jó a mélcímemben. Újra próbálkozok....


adamne.kovacstimea@chello.hu

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kép

Kép


Kép


Kép


Kép

Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok,

Velünk semmi, még egyben, ezt a gyereket nem hatja meg semmi, pedig apát is magamra rántottam :lol: :oops:
Ma 12-re megyek orvoshoz, remélem megvizsgál rendesen, mert nagyon szeretnék a szülésznőnkkel szülni még szerda előtt...

Koda,
nagyon szépek vagytok! Gyönyörű lett Bence, olyan igazi babás már, nem is látszik, hogy picinek született!!
Te pedig ki vagy virulva!!!

Éva,
sajnálom,hogy a gyógyszer ennyire összezavart! :(
Feldob, hogy mész vissza dolgozni??? Ezt annyira jó hallani! Olyan jó, hogy ennyire szereted a munkádat!
Reméljük szeptember azért meghozza a várt vizsgálatot, addig meg pihenj és élvezzétek a nyarat!!

Ezster,
nagyon drukkolok, hogy semmi ne legyen! Kérlek irj pár sort, hogy mi újság, mert nagyon izgulunk érted!!!

Titi,
ari vagy hogy hívtál! :D

Meri,
olyan jó látni a vonalzódat!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Mesi,
én vagyok az utolsó... :(
Boldog névnapot kívánunk neked!!!!
...azért örülök, hogy nem ittad meg a ricinusos pálinkát :D :wink:
Remélem a dokid megengedi, hogy bejárkálj csak vizsgálatokra, mert az Zsolti nélkül nagyon rossz lenne nektek!

Gyöngyi,
fogad???
Kérdezted, hogy Vivi kivel lenne addig amíg szülök. Anyukámmal. Szerencsére nem lakik messze, és mire mi beérünk a kórházba (ha Vivi velünk van, akkor jön ő is) anyu is odaér! Persze Vivi most amugy is sokat mamázik, igy kicsit könyebb lenne, ha olyankor indulna meg, de viszont kifejezetten kérte, hogy ő hagy üljön kinn a folyosónk és várjon, amíg szülök! :)

Juci,
nagyon nem jó, hogy nem jössz közénk!!! Hiányzol, nem jelentkezel... :( Gondolom a nővéred gyerekei lefoglalnak. :roll:

...bocsi, most mennem kell, mert apa csinált nekem reggelit, utána meg készülünk az orvoshoz!

irok majd, hogy mi volt a dokinál!!!

Akinek nem irtam most, annak millió puszi!!!!!

Ági
csné
 
 

 
 

Ági, köszi. Nekem is tetszik! :D:D:D
Húúú, neked meg már meg vannak számlálva a perceid! :)

meri
 
 


Sziasztok!

Ági!
Mi volt a dokinál?
Olyan drága a lánykád, hogy ő is ott akar lenni akkor veletek. Már biztos nagyon várja a tesót. Melyik kórházban is szülsz? Nálunk kihozták a folyosóra a kicsiket a rokonoknak, szülés után megmutatni.
Bírsz még aludni éjszaka?

Mesi!
Mostmár tényleg én leszek az utolsó, aki Boldog Névnapot Kíván neked. Hogy vagytok? Most jönnek, mennek a frontok. Hogy bírjátok?
A kisfiad felkészítetted már arra, hogy nemsokára néhány napot nélküled kell töltenie?

Koda!
Nagyon jók a képek, és a Bence milyen hosszú. Hány centi már? Megkaptátok már az utolsó oltást?
Olyan csinos anyuka vagy.

Titi!
Remélem megfogadtad Bufo tanácsát, és nem válalsz magadra mindent.

Bufo!
Na....megérkezett Dávid! Örült a levesednek.
Gondolom azért nem jöttél még mert élvezed, hogy végre együtt vagytok. Azért gyere mesélni.
Ja, és már készültök a nyaralásra. Mi is pont akkor indulunk, csak mi autóval (ti hamarabb ott lesztek :D )
Már most kezdek gondolkodni, hogy nehogy valamit itthon hagyjak.
Szállodába mentek? Kajákat viszel a piciknek, vagy majd ott veszel?
Én szerintem egy 2-3 napra valót viszek. A többit majd ott beszerzem. Mondjuk mi apartmanba megyünk, így a Sárának majd összedobok valamit.

Eszter!
Nagyon izgulok, hogy miért nem írsz? Merre vagy

Jucikám!
Mikor írsz már nekünk megint regényeket. Nagyon hiányzol!

Verzsike!
Te is rég jelentkeztél már.

Hahó lányok merre vagytok?????

Elkészült a pót fogam. Nem valami kényelmes. Olyan mint egy fogszabályzó (nem a kinézete, hanem az érzés), de legalább nem vagyok fogatlan. Viszont enni, aludni nem lehet benne.
Jó lesz majd, mikor megyünk vacsorázni nyaraláskor. Majd kikapom, hogy tudjak enni.
Napközben nem is használom itthon , csak ha kimegyek az utcára.

Lányok!
Kinek küldhetnék néhány képet, hogy feltegye?
Előre is köszi!

Majd este jövök megint, és akkor küldöm a képeket.
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Rohanunk, mert esküvőre megyünk. És persze még sehol sem tartunk......Holnap írok nektek :) ! Annyira hiányoztok!

Gyöngyi!
Miattad jöttem most. Nekem küldheted a képeket az új mail címemre!

Puszi nektek! Sietek holnap írni nektek!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem ám el, csak jól lefoglalnak a fiúk.
Dávid tegnap megjött, és azóta megint minden a feje tetején áll. A férjem rosszul emelt jó nehezet és most rettentően fáj a dereka. És ugye itt van Áron is.
Ja amikor meglátták egymás mind a kettem őrült visongással és nevetéssel voltak. Majd megzabáltam mind a kettőt.

Ági
Remélhetőleg rendesen megvizsgál a dokid!Ha mégsem még apa mindig ott van és repetázzatok. :lol:
Nagyon tündéri Vivi, hogy a folyosón akarja végigizgulni a kistesó érkezését.

Koda
Nagyon jók a képek. Szépek vagytok mindannyian.
Jó szórakozást az esküvőn!

Oné
Nézd a jó oldalát, van fogad mosolyogni tudsz. Az evést, meg majd valahogy megoldod a nyaralás alatt.
Nekem nem lesz lehetőségem főzni, mert szállodába megyünk, teljes ellátással. Áronnak viszek bébikaját ebédre, estére tejpépet, mert az kevesebb helyet foglal, és csak néhány gyümit, mert az van ott is és viszem a botmixert hogy összeturmixoljam. Remélem, így elég lesz.Az út meg nem lesz rövid, mert 2 órával a gép indulása előtt már kint kell lenni, és az út meg 3 óre hosszú, utánna még a transzfer ami elvisz a szállodába. Nem lesz egyszerű, kicsit tartok is tőle, hogy fogják ezt bírni.

Juci
Várjuk az irásodat este! :)

Éva
Nagyon jó nyarat kívánok neked!
Aztán lehet, hogy nem is kell visszamenned dolgozni. :)
Sajnálom, hogy így megviselt a gyógyszer, de most már vége. Fel a fejjel.

Eszter
Mi van veled? Remélem minden rendben. Jelentkezz, hogy ne izguljuk halálra megunkat.

Mára ennyi, mennem kell.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok,

Hááááááááááááát, a doktorbácsi azt mondta, hogy 2 ujjnyira nyitva vagyok, bármikor szülhetek! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azt is mondta (kicsit viccelve), hogy holnap ügyeletes, úgyhogy vár szeretettel és még a szülésznőm is dolgozik! :D Azt mondta, ha szeretnék még gyorsítani a folyamaton, akkor gyalogoljak sokat, ugyhogy apát most este még megsétáltatom! :D :roll:

Azért ha valami van, akkor üzenek Jucinak, hogy tudjatok róla hamar.
Sőt, apának a legfontosabb teendői közé fel van irva a "BABANET" jelszóval együtt :D

Na, megyek átnézem a táskámat, hogy mindenem be van-e pakolva tutira!

Juci,
Köszi a "pelust", nem semmi méret! Amit Livinek vettem ugyanekkora :shock: :lol:

puszi mindenkinek,
Ági
csné
 
 


Ági
Öregem te milyen mázlista vagy. A vajúdás nagy részét el is felejtheted. Vigyázz a végén még fájások nélkül tágulsz ki.
Ügyeskedjetek a pároddal ha a séta nem teszi meg a kellő hatást!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Koda!
Igérem következőleg neked küldöm a képeket, de most már elküldtem a Jucinak. Nagyon drága vagy.
Remélem jót mulattok az esküvőn. A gyereket nem vittétek?
Ja, és te is hiányoztál nekünk.

Ági!
Atyám.....akkor már nincs sok hátra. Még a végén meglepsz minket holnap.
Amúgy nagyon jó napon születne a kicsi Livi, ha úgy gondolná, hogy még ma ki akar jönni:07 07 07.
Nagyon drukkolok nektek, és könnyű szülést kívánok.
Aztán rögtön üzenj!!!!!

Juci!
Elküldtem neked a képeket. Jó sokat (bocsi :roll: :roll: )!!! Majd a végén még beterítem az egész oldalt.
Még elég régiek is vannak közte (májusi), na meg a Rezi szülinapja is.

Momo!
Merre vagy? Mikor hozol képeket a házról?

Bufo!
Hát nektek se lesz, akkor rövid az utazás, de még így is előbb értek oda. Mi is pénteken indulunk, de megszállunk az osztrákoknál, és csak szombat délután érünk majd olaszba, mert akkortól lehet átvenni az appartmant.
Már én is előre félek, hogy mi lesz. Mivel kötöm majd le őket a kocsiban. A Rezivel nem lesz gond, mert ő már jól elvan az autóban, de a Sára egy idő után megunja.
Jó, hogy írtad a botmixert. Én is azt viszem.
A fiúk találkozását én is szívesen megnéztem volna.Azért hosszú volt ez az 1 hét.

Mennem kell, holnap jövök
Szép álmokat mindenkinek!
Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok Lanyok!

Mesi!

Nem,en vagyok az utolso aki NAGYON BOLDOG NEVNAPOT KIVAN NEKED! Bocs :roll:

Gyongyi!

Nem lehet konnyu az ideiglenes foggal,de ideiglenes,es ha kesz lesz az uj,biztosan super mosolyod lesz! :lol: Akkor igy mentek nyaralni?
Irigykedem...mindenki nyaral 8)
Mi megyunk a jardaszigetre Mishallal :lol:

Bufo!

Vigyazzatok magatokra es jo nyaralast! Milyen edesek lehettek hogy igy orultek egymasnak! Ezert is jo a teso! :lol:

Koda!

Nagyon szepek vagytok,olyan nagy mar Bence! Es milyen rendes a parod,hogy mar szerzett is neked computert,azt hittem,hogy hetekig nem fogsz tudni jonni.
Jo volt az eskuvon? Gyerekekkel mentetek?

Balimama!

Nektek is nagyon jo nyaralast kivanok,pihenjel sokat!

Eszter!

Jol vagy ugye??? Gondolok rad!

Juci!

Na,hazamentek a gyerkocok??Most meg jon a valtas,mi? :lol: HOgy birtad?? Es Dudi??Gondolom o elvezte a tarsasagot!

ANita!

Nektek is jo nyaralast!

Agi!

Megy a drukk,olyan izgalmas..hat meg nektek!!! Akkor mar "csak" 3 ujjnyi maradt hatra...a homeobogyokkal lehet hogy gyorsan fog menni.Gondolom a malnalevel tea is segitett.
Es hogy a kislanyod ott fog kint ulni,annyira aranyos! :lol:
Varjuk a hireket! :lol:

Titi!

Hazaertel epsegben? Picur jol van? Gondolom otthon is agyondolgoztad magad! :roll:
Kerdezted a vasalast..igen az uj dolgokat kimostam es kivasaltam. Bevallom,en meg most is vasalom Mishal cuccait es a textilpelusokat is.Na,jo elofordult mar hogy a pizsije nem lett kivasalva. :roll:
AMugy szerintem nyugodtan vegyel inkabb 56os cuccokat(nekem mindenki azt mondta,hogy inkabb 62est vegyek,de azok oriasiak voltak ra),foleg a H&Mos dolgok.
Kell jopar hosszu ujju body,tipegok (minel egyszerubben lehet oket kikapcsolni annal jobb),a zoknik,nadragok,felsok nem igazan jonnek be az elso ket honapban.AMi fontos az majd a teli bundazsak,sapka.
Szoval bar nagyon edik a kis melegitok,pulcsik,kisruhak,stb,az elejen feleslegesek.Dehat gondolom ezeket mar te is tudod.

Na,es most kit is hagytam ki?

Valakinek kuldhetnek at par kepet en is? Vegre csinaltam a hazrol is,igaz csak egyet elolrol.

Mi jol vagyunk,fogunk egy se,bar meg nyugosebb mostansag.
Haz halad,most jon az aljzatbetonozas,en meg megyek megrendelni a burkolatokat+ a zuhanytalcakat,kadakat.
Anyukamek a Balcsin,hugomek utaznak Bulgariaba...nekem is ugy hianyzik a tenger! :cry:
Ferjem tegnap a fraszt hozta ram,nem hivott,csak ma hajnalban. Delutan lefekudt es csak masnap ebredt fel 12 oraval kesobb. Nincs is kimerulve :roll:

Verzsike!

Hova lettel?? Jol vagy?? Palacsintat sutok! :lol:

Puszi mindenkinek es vigyazzatok magatokra!!!

Agi!

Na,holnap mit talalok a forumon???? :lol:
momo35
 
 


Sziasztok,

Vagyok, egyben, és egy jó éjszaka után :roll:
Este voltak jósló fájások, és séta közben is szurogatott, görcsölgetett, de ennyi egyenlőre...
Úgy látszik ez a kicsi lány jól érzi magát benn :D

Egy tegnapi képet azért rakok fel nektek, aztán majd jövök hosszabban is, ha tudok.

Kép
csné
 
 


Juci!

Koszi szepen,aranyos vagy! Varom azert a te regenyed! :lol:

Agi!

Annyira szep ez a kep,te a hatterben a Duna(ugye,az?),ezt a kepet jol tedd el mert mindjart kibujik Livi,meglatod! Erzem!

Merre vagytok? tipikus,amikor tudok irni akkor nincs senki. :roll:
Megjartuk a hazat,mergelodtem,csak hosszas kinlodas utan tudtam kinyitni es bezarni. Riasztottam par embert(nehogy jo hetvegejuk legyen :lol: ).

Gyongyi!

A fa lepcso nagyon draga volt??Tudom,eleg indiszkret kerdes volt..vasbetonbol van es ugy ment ra a faburkolat,nem? Mert ezen dilemmazok,de holnapra el kellene dontenem.
Kislanyaid gyonyoruek!!!!! :lol: Mond hogy fogacskatok meg mindig nincs,nehogy mar mi legyunk az egyeduli fogatlanok! :roll:
Szep vagyok,eloszor kerdezek a lepcsotokrol.
Ezt kepzeld ugy hogy eloszor irom hogy milyen szepek a gyerkocok,bocsi... :lol:

Itt mar megint feltamadt a szel. kemeny fel oras :lol: alvas utan Mishal jatszik...gozom sincs,hogy mit egyen ebedre..azt hiszem marad a spenot..nekem meg a palacsinta.

Jo etvagyat az ebedhez es tovabbi szep vasarnapot nektek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönöm,hogy így aggódtatok értem.Jól vagyok ,remélem az ijedtség és a félsz az egyetlen bajom.Továbbra is használom ugye az utrot,ami eléggé iritál,szerintem csak ennyi,de most kicsit átlendültem odabent.Ráéberdtem,hogy történik velem az élet,nem pedig irányítom a dolgokat.Ez a baba akkor és úgy jön,ahogy ő szeretné,úgyhopgy fölösleges aggódnom,mert azzal még bajt nem előzött meg senki,viszont ha minden ok,akkor csak árthatok vele.Szóval tegnap vettünk egy méregdrága nacit,mert már nem jön rám semmi,akkora a pocakom.A kisfiam továbbra is mit sem sejtő stádiumban van,oly annyira,hogy együtt mentünk hármasban a kismamaboltba.Én persze szóltam az eladóknak,hogy hírzárlat,ő meg megkérdezte apuját,miért itt veszünk ruhát.CSak annyit mondott neki,hogy úgyis szeretnénk tesót és így ebben a naciban majd akkor is elfér anya,de addíg is hordhatja.Ezzel le is tudtuk.Itthon meg nagy bő cuccokban vagyok,meg ugye abba is járok melózni is,szóval senki sem tud semmmit.Én már nem hányok,viszont a fáradékonyságom csúcsokat dönt. :oops: A cicim csak nő és fáj,de agyomrom azért evésre alkalmatlan.Viszont már visszaszedtem amit lefogytam az elején,úgyhogy most ugyanannyi kiló vagyok,mint eltte,csak más elrendezésben.Optimista vagyok,de azért csöndesebb.
anubias
 
 


Titikém!

Először is had kérjek tőled bocsánatot,amiért amikor végre pihenhetnél arra kelsz,hogy telefonon zaklatlak. :oops: Nagyon sajnálom ám.Valamiért azt hittem,hogy már talán a vonaton ülsz útban hazafelé,és nem hallod az sms-t.Én meg felzargattalak.Nagyon szégyelem magam. :? :oops: Remélem kicsit már kímél a család,és nem csak dolgozni jársz haza.Gyere,ha hazaért és mesélj. :wink:

Koda!

Olyan szépek vagytok a képeken.Javult valamit az alvásritmusotok? Mondjuk az arcod kipihent. :wink: Örülök,hogy megint van neted,gyere mostmár sűrűn. :wink: Na lehet,hogy követem a példád a méhlepény tapadása végett.Úgy néz ki közel tapad a lepénykezdemény a méhszájhoz. :roll: Remélem nem lesz gond.De ha úgy alakul,akkor majd fekszek,csak baj ne legyen. :roll:

Bufo!

Jajj de jó nektek,hogy mentek nyaralni.Jó,hogy a férjed is ilyen talpraesett,szervező tipus és csak a döntést kell meghoznod. :wink: Nálunk akkor van ilyen,ha én megszervezem és lebonyolítom,na de nem akarok panaszkodni,mert tényleg nincs miért.Szóval biztosan fantasztikus élmény lesz nektek ez a nyaralás.Érezzétek nagyon jól magatokat és hozzatok sok szép egzotikus fotót nekünk. :wink:

Momo!

A házatok nagyon szép, és jó nagy is.A fiad még mindíg gyönyörű és hogy nincs foga :lol: Nem is tudom,egyszer majd csak lesz. :lol: Azért az a kép az apával nagyon megindító ám.Olyan beszédes,olyan szép.kell ő nektek,ez tuti. :wink: Nekünk is fa lépcsőnk van,mindene fa,nincs vasbeton alapja,szerintem gyönyörű,hálás is,mindenki dicséri,és amúgy tényleg horror ára volt.Ettől függetlenül én is csak javasolni tudom neked. :wink:

Ági!

Olyan szép ez a várakozással teli utolsó időszak.Nagyon jól sikerült ez a fotó.Akkor csak sétálj bátran és ha nem bánod én is komolyan gondoltam,hogy bemennék hozzátok. :wink: Biztatóak ezek a jóslófájások.Remélem minden úgy alakul,ahogy te szeretnéd. :wink:

Juci!

Bálintom is nagyon jól érezte magát a gyerkőcökkel,kár ,hogy csak átmenetileg vannak nálad,mert a legközelebbi talin is bizti jól ellennnének.Bár gondolom azért nem véletlen írtad,hogy igen fárasztó 3 gyerkőc.El is hiszem.Illés kisebbik lányával mi a helyzet?És a nagyobbal?Az jó,ha nem vágysz még dolgozni.Szerintem is megvan a varázsa az anyaság ezen részének.Én sajnos csak másfél évig maradhattam itthon Bálintkámmal,de csodaszép időszaka volt az életemnek.Szóval élvezd ki minden percét a maga fárasztó és rohanós valóságával együtt. :wink:

Erzsike!

Merre vagy? Csak nem ti is hazautaztatók?Tényleg olyan kedvesek voltak a boltban,ahogy mondtad,bár mintha a fogamat húzták volna úgy éreztem magam,amikor is vettünk egy farmert 12000 Ft-ért :roll: Nagyon sajnáltam ennyit kiadni,de a párom olyan aranyosan megmagyarázta,hogy megvettük.Teljesen jó gatya,nem amolyan zsákfazon,hanem olyan csinos kis naci,amiben nőnek érzem magam,és ráadásul vbégig hordhatom a 9 hónap alatt.Holnap hozza haza a párom,mert fel kellett hajtani,de nem volt bent a csaj,aki tud varrni is.Majd teszek fel képet. :wink: Valamiért teljesen bizti vagyok benne,hogy a te kisfiad előbb ki fog bújni,mint amikorra ki vagy írva. :wink: Na mi legyen a talival? Szervezünk valamit?A vsárnapot mondtad ugye?Én benne vagyok.

Gyöngyi!

Gyönyörűek a lányok és nagyon szép az otthonotok is.Megkérdezhetem miben ül a lánykád a kádban? Érdekes ötletes dolognak tűnik.Remélem nekem is hamarosan szükségem lesz ilyenekre. :wink:

Na megyek,mert a gyerkőcöm fagyit szeretne. :D

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Sziasztok!

Juci!
Köszönöm, hogy feltetted a képeket. Gondolom örültél neki, hogy ennyi melót adtam neked, főleg késő éjszaka. Várom ám a Dudiról is képeket.

Ági!
Nagyon jó a kép, és tényleg nincs már sok hátra. Látszik a pocakodon. Jövöhéten már babázhatsz. Tudod én is hétfő reggelre szültem. Ma még pihenj, aztán hajrá

Eszter!
Örülök, hogy jól vagy. Már izgultam, hogy miért nem írsz. Jól megoldottátok a vásárlást.
És igazad van, a baba akar titeket, úgyhogy ne izgulj.

Momo!
Húú..mekkora szemei vannak Mishalnak. Nagyon szép baba. A házatok nagyon tetszik. Kár, hogy csak előlről fényképezted.
Jönnöd kellett volna a talira hozzánk, mert a szomszédban a sógoromnak is hasonló a háza, neki is mediterrán. Pont ugyanilyen a tető, és fa ablakai vannak. Döntöttél már a ház színt illetően.
A lépcső pedig vasbeton, és úgy ment rá a fa burkolat. Gondolom ez a fától is függ, hogy mennyi. Nekünk gőzölt bükk, és mivel íves, na meg fennt van még galéria is. Az ár 900 ezer volt, de azért mert az apósom jól tud alkudni.

Na megyek, mert nem hiszitek el, de megint vasalnom kell.
Ja, és ne izgulj Momo, még nekünk sincs fogunk.

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Bocsi lányok, nagyon link voltam, már régen írtam, de nem kapcsolom be a gépet, mert akkor itt ragadok előtte és már nagyon fáj tőle a hátam…

Mesi! Úgy tűnik versengünk ki lesz az utolsó… És azt hiszem én nyertem. Utólag is boldog névnapot kívánok!

Zsuzsa! De jó nektek! Biztosan nagyon szuper lesz. Dávid repült már, vagy mindkét gyerkőc most fog először?


Éva! Az jó, ha már örülsz, hogy viszamehetsz dolgozni… Az egészségügybe mégy, vagy emlékszem mondtad, irodában is dolgoztál a férjedéknél?

Koda! Gyönyörű a fiad, mindig elájulok tőle… És te is ragyogsz, nagyon szépek vagytok!

Gyöngyi! Kivehető pótfogat csinált a doki? Lesz végleges is?
Én szívesen teszek fel neked képeket ha átküldöd verzsike@freemail.hu -ra. (már látom elküldted Jucinak, de máskor nyugodtn…)
Nagyon édesek a lányok!

Ági! De jó hírek! Nagyon szorítok! Vivi nagyon aranyos lehet, hogy végig ott akar lennni.

Momo! Te is küldd nyugodtan a képeket! Ma én is sütök palacsintát…
Gyönyörű a pici fiad! A házatok pedig egy palota lesz ha készen lesz…

Juci! De jó, hogy ilyen sokáig itthon maradhatsz… Az meg hogy nem hiányzik a munka, azt hiszem az első évben senkinek.
Nagyon kész lettél mire elmentek a gyerekek?

Eszter! De jó, hogy tudtatok venni nadrágot! De így átvágni egy kisfiút…. NA de a jó ügy érdekében nem gáz.
Vasárnap délután megint talizhatunk valahol, mi szombat este vagy vas reggel már visszajövünk Kecskemétről.


Annyira aranyosak vagytok, most már teljesen megnyugodtam, külön szobában lesz a baba és kész.
Voltunk tegnap lagziban, elég jól bírtam csak fél 2 körül jöttünk haza. De sajna a lábaim nagyon megsínylették, még mostanra sem lappadtak le… ÉS mire felkeltünk délelőtt, már a kezem is tiszta dagat volt a víztől. Nem tudom a doki majd mit szól hozzá, szerdán megyek, bent lesz a kórházban, csinálnak uh-t is.

Puszi
verzsike
 
 


Gyöngyi!

nem árultad el,mi az a dolog,amiben Sára fürdik.Mármint nem a kádra gondoltam. :lol:

Momo!

A mi lépcsőnk 700 000 Ft volt,de mi szerencsére anyuéktól kaptuk ajándékba. :oops:

Erzsike!

Tudom,hogy így bután hangzik,hogy hazudunk a gyereknek,de sajnos nincs jobb ötletem.Pénteken megpróbáltam szóbahozni és beszélgetni vele arról,hogy azért biztos lesz majd tesója,erre ő sírt és kiabált velem,hogy neki már majdnem volt és ő beleélte magát és ki tudja mikor lesz,addígra ő megnő és egyáltalán ő most azonnal akar,aztán otthagyott.Végül ejteni kellett a témát,mert nem tudtam vele beszélni,annyira kiborult.Szóval azt nem mondhatom neki,hogy talán most lesz,de még én se merem beleélni magam és hogy ne borulj ki mégjobban ha nem,de örülj ha igen,szóval ez őrület. :roll: Ha lehetne,akkor csak akkor mondanám meg neki,ha megszülketett. :lol: Nagyon féltem őt a csalódástól.Persze tudom én,hogy nem védhetem meg mindentől,de ez más.A vasárnap nekem is jó.van tipped hol talizzunk?

LÁNYOK! VASÁRNAP TALIT SZERVEZÜNK ERZSIKÉVEL!MINDENKIT SZERETETTEL VÁRUNK?CSAK MÉG NEM TUDJUK HOVA?DE GYERTEK: :lol:

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Gyongyi!

KOszi,hat az nagyon huzos,annyi mindennel mar reg tul leptuk a tervezettet. Holnap megnezem hogy milyen a lepcsoburkololapja annak amit kivalasztottam...aztan eldontom. Csak ezek is horror aron vannak,darabra. :roll:
Tenyleg,Sara eszik mar rendesen,sikerult raszoktatni??
Mishal ujabban sztrajkol,nagyon nem akar enni,illetve akkor eszik es azt amit kedve van,de tobbnyire marad a szopi. Bar ma megevett egy egesz uver spenot-rizst,igaz nem lehetett bekotozni az etetoszekebe.

Eszter!

Neked is koszi,milyen rendesek anyukadek! :lol:
Es milyen edi a kisfiad..en azt hittem,hogy nem akar tesot,azert titkoljatok meg. Elobb-utobb ugyis rajon majd..de ez a magyarazat hogy miert is kell anyanak terhes farmer..nagyon edes. :lol:
Jo beruhazas volt,majd meglatod. Az Arkadban lent a kisebbik bababoltban(nem tudom mi a neve) aranyos nadragok vannak,es kenyelmesek,lenvaszonosak.Meg tudod mit hordtam tavaly? A H&M-ban voltak 2490ert terd alattig ero lenvaszon szoknyak,zsinorral lehetett osszehuzni,azok is nagyon kenyelmesek...talan most le is vannak arazva.
Orulok,hogy megnyugodtal..igen,valtoztatni az ember dolgokon nem nagyon tud,de ettol fuggetlenul azert fogsz meg aggodni,ami normalis. Csak nem szabad tulzasba vinni. :roll:

Verzsike!

Latod,el is felejtettem hogy hol voltatok. Remelem ma akkor pihentel a palacsintasutesen kivul! Szerintem is nyugodtan altasd kulon..nem lesz semmi baja ha van legzesfigyelod.
EN eloszor vele aludtam egy szobaban,de o annyira nyogott,tekergett almaban hogy kitettem a nappaliba. :twisted: Most is kulon alszik,csak nappali szopis alvasnal alszik az agyamban,de akkor en is ott maradok mert felek hogy leesik.

Hazikorol max. meg hatulrol tudtam volna kepet csinalni,mellettunk kozel van a telekhatar,...
Falszin kivalasztva,de meg nem mondom mar hogy milyen,nincs is nalam mar a szinskala...talan a barackrozsaszin es terrakotta kozott valami...remelem nem szurom el vele. :roll:

Megyek,var a kotorles,egyeb...

Szep estet!
momo35
 
 


Sziasztok!

Eszter!
Ne haragudj, de csak most tudtam jönni.
Biztonsági ülőke a neve, és mi a Brendonban vettük. Szerintem már több helyen lehet kapni, és több színben. A barátnőméknek kacsás van.
6 hónapos kortól ajánlott.
Én nagyon megszerettem, mert így tudnak a lányok együtt fürdeni. Nem kell a Sárát tartanom, és nem is csúszkál (na meg a Rezi sem tudja meglökni).
Akkorákat fürdenek azóta!
A brendon honlapján biztos megtalálod. /www.brendon.hu/

Verzsike!
Igen most még kivehetős a fogam. A mellette lévő fogam tartja meg, (dróttal) ami akkor látszik ha teli szájból nevetek (ami mostanság nem sűrűn fordul elő. Sajnos elég kényelmetlen,így naponta csak 1-2 órát használom.
Enni nem lehet benne, sőt aludni sem. Tehát tényleg csak pót. 1 hónap múlva remélem végzek, mert most még gyógyulnia kell a húzás helyének.
Vigyázz magadra, mert nem jó, ha ennyire dagad a lábad. Nekem a doki mindig azt mondta a vizesedésre, hogy kevest igyak (napi 1,5 liter). Na de ilyen melegben, próbálja ki ő.
Köszi a címet, akkor majd köetkezőleg neked küldöm.
Ja, meg Kodának, mert ő is felajánlotta.


Momo!
Biztos jó lesz a szín, ne izgulj. Igen, sajnos elég drága minden. Nem árt szétnézni több helyen.

Most úgy néz ki, hogy a Sára kezdi élvezni az evést. Minden kellene neki. Ma fagyiztunk mikor a kezemben volt, és engedtem neki, hogy megnyalja. Na azt a hisztit,ami utánna következett, mert nem adtam neki. El kellett vele menni a fagyizóból, mert nem lehetett megnyugtatni.
A spenotriszt te csináltad neki, vagy vetted? Melyik márkát szoktad neki adni a bébikajákból?

Koda?
Milyen volt az esküvő? Meddig maradtatok?

Bufo!
Merre vagy? Párod jobban van már?

Képzeljétek a Rezi ma nem aludt délután( persze volt már ilyen többször is), és annyira elfáradt, hogy már 20 után el is aludt.

Most várom, hogy legyen vizünk. Mindenki locsolt dögivel, és ilyenkor egyszerüen nincs vezetékes viz. Annyira örülök neki.

Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, délben majd bővebben.

Még egyben vagyok, igaz néha néha van 1-2 jóslófájás, de ez nem jelent semmit.

Juci!
Nem kaptam meg az üzimet? Pedig küldtem! :(

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok:)


Végre ide jutok hozzátok. De szerintem kb. 1 óráig fogom írni a hozzászólásomat, mert a gyerkőcök közül valakinek mindig van valami kívánsága :)
Most otthagytam őket együtt a nagyágyon. Már nagyon jól elszórakoztatják egymást.

Először is nagyon köszöm, hogy megdícsérgettétek a családomat:) Nagyon jólesik!


Látom többen is kérdeztétek a lagzit.
Hát nem sokáig voltam. A szopi miatt 8-ra beestem a vacsorára. Épp lenyeltem az utolsó falatot, aztán rohanhattam is haza a következő szopira. Se inni, se sütit enni nem volt időm. A salátát se tudtam megenni.
Marci ő ott maradt Gáborral, meg anyukámékkal. 1-kor jöttek haza. Bencére anyósom vigyázott amíg én vacsiztam. Úgyhogy olyan volt, mintha nem is lettem volna lagziba.........

Eszter!
Remélem ez a lepény probléma megoldódik, ha valóban erről van szó. Legtöbb esetben, az ilyen korán észlet méhlepény felhúzodik a 18 hetes uh-ig! Az enyém rosszabb eset volt. Ott épp a 18. hét környékén volt lent nagyon.......ezek nem is szoktak már felhúzódni. A dokim azt mondta, csodát látott bennem a 30 hetes uh-on, mikor jó helyen látta a lepényt :lol:
Úgyhogy rendben lesz valószínűleg! És a fekvés is sokat segít! Mármint ettől nem fog felhúzódni, de a bajt meg lehet előzni. Kitartás!
Kérdeted az alvásritmust: este 11-től le lehet tenni aludni, de még 2-szer szopizik éjszaka. Reggel 5-től már fent van. Nappal pedig csak rajtunk alszik még mindig. vagyis rajtam, mert én vagyok itthon.
UI: nekünk is van pont olyan biztonsági ülőkénk,mint Gyöngyiéknek:)

Mesi!
Nagyon izgulok miattatok:) Úgy várom már, hogy kibújjon a kislányod! Mindig nézem, hogy jelentkeztél -e?!

Ági!
hatalmas a pocakod:) Nagyon kíváncsi vagyok, mekkora lesz Livi! Boztos nem lesz picurka.

Momo!
Isteni a házatok! Kicsit mediterrán, kicsit japános nekem :) A cserepetek a kedvencem :wink:
A fiad pedig csak szépül :D

Juci!
Nagyon remélem, hogy el fogtok jönni Miskolcra! Én már nagyon rá vagyok készülve! És ősszel a legszebb a Bükk!
Kérdezted a pánikbetegséget: most elfogatható állapotban vagyok. Néha rosszul vagyok, de nem egész nap. Amióta eszem meg iszom ezeket az aloés dolgokat, normalizálódott a helyzet. És azóta mondogatját, hogy ki vagyok simulva meg virulva :)

Titi!
Ugye jobban vagy egy kicsit?????? Minden nap eszembe jutsz, hogy hogy lehetsz.......Bárcsak meglenne már az eredmény (ami tuti jó lesz!!!!!!!!!!!!!!!) és akkor biztos te is kicsit nyugodtabb lennél. Nem idegesítene a családod se ennyire.....
Mocorog szépen a babucid?

Verzsike!
Én most látom, hogy 33 hetes vagy! Én még leragadtam a 24. hétnél :lol: :lol:
A vizesedés lement egy kicsit? Nem lehet túl jó! Én csak a terhességgel járó szokásosat vizesedtem, de az is elég volt... :shock: Úgyhogy nem csodálom, hogy kínlódsz.
A babarucikat gyűjtögetem szépen. majd nemsokára el is küldöm, hogy legyen időd kimosni, vasalni őket.
Látom te tovább maradtál az esküvőn :)

Gyöngyi:)
A képek tényleg jöhetnek bármikor, de nem kell előtte kérvényt benyújtani nekem vagy szólni! Ha jönnek a képek, alakítom is át őket és rakom fel! Ez mindenkinek szól! :)
Annyira édesek a gyerekeid! Sára egyszerűen zabálnivaló! Az a húsos combok :lol:
A medence a házatokban van? Azt ne mond, hogy igen, mert akkor hozzátok megyünk nyaralni :lol: :lol: :lol:
Kérdezted hány centi Bence. Tegnap lemértem neked. Kb. 64-65 cm. És 5,30 kg.
És képzeld, 8 napig nem kakált......előtte 7 napig :cry: Úgyhogy most már kap szilvapépet, bébiételből, kanállal. Pedig még csak 4 hónapos múlt. De a védőnő mondta, kezdjük el adni neki, hátha segít kakálni neki a rost miatt.

Zsuzsa!
Hogy van a férjed dereka?
Nekem is örül már a két fiú egymásnak:) Annyira tündériek nem? :)
Nagyon jó nyaralást nektek

Anita!
Szuper, hogy minden rendben van veletek, nagyon örülök nektek!!!!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Lányok!

Nem hiszitek el, de tényleg kereken 1 ÓRÁN ÁT ÍRTAM a hozzászólást véletlenül :lol:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Na megjártam a gyermekorvost, és felírattam a gyógyszereket a nyaralásra.
Közben mondtam neki, hogy nézze meg a Sára lábfejét, mert nagyon befelé fordítja, és állandóan dörzsölgeti össze a lábait. A múltkor már egy kis seb is volt rajta.
Azt mondta valószínűleg a pocakomban is így tartotta, és jobbnak látta, ha elmegyünk vele az ortopédiára. Szerencsére van egy jó ismerőse, csak időpontot kell kérni.
Azt mondta, hogy gyógytornával megoldható, ha mégis valami gond lenne.

Bufo!
Azt tudnod kell, hogy ti miattatok kérdeztem rá, mert ha te nem említed, hogy az Áronnal mi a helyzet, akkor szerintem nem is vettem volna észre.
Sajnos itt falun belül nem lesz könnyű megoldani a tornát, ha mégis kell.
Holnap hívom is a dokit a Heim Pálban.
Hogy állsz a pakolással? A doki adott egy túlélő csomagot, ha gondolod leírom nektek.

Mesi!
Várom a leved délben. Azóta is voltak fájások?

Juci!
Annyira megnéznem Dudit, ahogy megcsókol. Nem tudjátok lefényképezni?
Olyan édes lehet. Gondolom jól megsértődik, hogy nem kapja meg.
Imádnivalók, igaz?
Az olajbogyót, hogy bírja megenni? Összerágja, vagy csak kis falatot adsz neki?

Koda!
Akkor jól sikerült az esküvő. Ismerős a helyzet, hogy inni már nem bírtál, csak enni.
Akkor mikor jöttök nyaralni?

Szegény Bence jól megszenvedhet akkor a kakilással. Próbáld ki a sütőtök italt. A Sárát rendesen meghajtotta. Utánna a barátnőm is kipróbálta, mert az ő kisfia is volt, hogy 10 napig nem kakilt.

Délután megyek megint a fogászatra. Csak este jövök megint.

Képzeljétek tegnap este hiába vártuk a vizet. Sőt még most is alig van nyomás, így épp hogy folyik valami a csapból. Mint kiderült, felrobbant a szivattyú, így most egész Hernádon alig van víz. Remélem estére megcsinálják, mert hajat is úgy mostam, hogy alig folyt valami.

Ági!
Hogy vagytok?

Titi!
Sikeresen hazértél?

Kép

Kép
oné
 
 


Mesi

leved=leveled

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Eszter! Tiszta fura, hogy milyen érzékeny kis lelkük tud lenni a gyerekeknek… Mikor találkoztunk a kisfiaddal egyáltalán nem tűnt ilyennek, aki ki tud fakadni és kiabálni az anyukájával.
Hogy tervezed vasárnap ő is jön?

És légyszi írjatok, hogy ki ér rá egy kicsit dumcsizni vasárnap du és ki jönne gyerkőccel, mert akkor úgy igazítjuk a helyszínt.

Momo! Igazán szakíthatnál ránk egy kis időt vasárnap…

Gyöngyi! Legalább volt egy hosszabb nyugodt estétek, hogy Rezi hamar elaludt, de gondolom Sára meg nem…
Az meg hogy lehet, hogy a locsolás miatt nincs víz?????

Juci! Sajna valamikor úgy is elkezdik ugyanazt enni, mint mi… Semmivel nem lehet Dudit leszerelni evéskor, ami neki való?

Mesi! De jó hogy írtál, már nagyon aggódtunk mi lehet veled… Be kell menned végül a kórházba vagy csak anyukádhoz költözöl, ahogy tervezted?

Koda! Tényleg nem volt hosszú neked a lagzi. Azért egy kis sütit ugye vittek a fiúk?

Titi! Hazaértél rendben? Remélem nem fárasztottad ki magad, és tudtál még szombaton aludni miután Eszter hívott. (Én is bocsit kérek, hogy már régen nem írtam be a számomat és ezért kellett zaklatnia).

Ági! Mizújs? Hoyg érzed, Lívike készül már nagyon?

Ma egyedül vagyok az irodában, úgyhogy kipakoltam a fiókjaimat meg az íróasztalomat, hogy csak az maradjon itt, amit mindig használok. Fogalmam se volt, hogy az 5 év alatt ennyi kacatot összegyűjtöttem… Lett vagy 2 kukányi szemetem.

Pénteken megérkezett a babakocsi is, úgyhogy már tényleg majdnem minden ok. Mondjuk majdnem elfelejtettem, hogy a kiságyba matracot is kell venni, de a hétvégén szerencsére eszembe jutott.

A védőnővel a múltkori kínos eset óta nem beszéltem, akkor ő azt mondta majd 5hét múlva jelentkezik. Ennek már több mint 2 hónapja és azóta semmi.
Lesz belőle valami baj, ha nem hívom fel? Fogalmam sincs ez nekem kötelező vagy neki?
Mielőtt megyek szülni kell valami papír vagy más tőle?
A barátnőmnek a gyerekorvos már előre írt fel cuccokat a babának és azokat a recepteket is a védőnő vitte neki. Ti ezt hogy oldottátok meg?

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, semmi különös nincs velünk.

Igaz a hasam most már rendszeresen keményedik, meg néha ici-picit görcsölget, de semmi egyéb.
Szerintem talán kicsit lejjebb is ment a hasam, mert úgy tud fájni a szeméremcsontom, hogy szinte néha alig tudok lépni.

Koda, Verzsike!
Nagyon irígy vagyok a lagzi miatt, még ha csak rövid ideig is voltatok ott. Én úgy szeretek esküvőkre menni. Kár, hogy a közeljövőben senki nem tervez nálunk ilyet.

Koda, Momo, Gyöngyi!
Tündériek a gyerkőcök! És Momoék háza! Csak ámulok és bámulok!

Eszter!
Ha lent is van a méhlepény, attól még szülhetsz egészséges babát időre is! A sógornőmnél is szinte a méhszájon volt a méhlepény, és neki nem is ment feljebb. Igen sokat volt kórházban, mert szinte állandóan vérzett, de csak a 38.héten szült egy egészséges és gyönyörű kislányt. Így tehát nem kell elkeseredni, sokat kell viszont pihizned!

Erzsike!
Azt hisze, te kérdezted a külön szobát! Zsolti nekem az első naptól külön van, és most is így tervezem. Mi légzésfigyelőt használtunk (bébiőröset), így a legkisebb rezdülésére is fel tudtam kellni, és nekem ez nagyon bevált.

Ági!
Hogy vagy? Megy a drukk ezerrel, hogy legalább te szüljél meg időben, hogy még a szülésznőd is itt legyen! Talán a holnapi hidegfront?

Képzeljétek, lassan elfogy a homeopátiás bogyóm, és egyik patikában sem kapok. Sőt ha megrendelik, akkor is azt mondják, hogy a nem szállítanak. Mi lesz így velem?

Egyébként csütörtökön megyek NST-re, akkor beszélek a helyettes dokival a pénteki befekvésemről. Nagyon nincsen kedvem hozzá, de sajnos erre is fel kell készülnöm. Tegnap már vettem is magamnak még 1 pizsamát, mert ha 11 napra fektetnek be, akkor fog kelleni a váltás.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Ja, így a vasárnapi tali a részemről tuti ugrott... Valószínűleg a kórházban leszek.
Vagy esetleg lehetne ott a tali: :lol:

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok,

bocsi, csak magamról fogok irni. Őszintén megvallva, se időm, se energiám most többre.

Először is nagyon köszi, hogy ennyire gondoltok rám! :)
Hogy vagyok??? Jól.
Megint egy csodálatos éjszakám volt, úgy aludtam mint a bunda :roll:
Viszont.... egész délelőtt folyamatosan fáj a hasam. Elmentünk apácskával még vásárolni és arra jöttem haza, hogy ELMENT A NYÁKDUGÓM!!!
úgyhogy mondtam apának,hogy: "kezdődik, kezdődik, kezdődik..." :lol: Szivbajt kapott! :) Neki megy a hasa helyettem! :lol: :lol: :lol: :lol:

Valakinek van tapasztalata a nyákdugóval? Mennyi időm van még vajon???

Délután megyek NST-re. Szerintetek táskával együtt menjek??

Eszter, kérdezted, hogy jöhetsz-e??? Hát hogyne!!! Örülni fogok neked!
Én nem bánom, ha jön bárki, aki szeretne látogatni! Üzenjetek a telefonomra, nálam lesz végig!

Mesi, a jóslók azért már jelentenek valamit!!! :) Én drukkolok neked!!!

na, megyek, megpróbálok ebédelni egy kicsit a nagy izgalomban :wink: :roll:

puszi,
Ági
csné
 
 


Juci!
Nekem a CH30-as Caulophyllum fog elfogyni 1-2 napon belül.
A szülésznő azt mondta, hogy a Cumicifuga és a Pulsatilla csak akkor kell már, ha kezdenek rendszerződni a fájások!
Jaj, ha tudnál nekem küldeni, nagyon megköszönném.
Írd meg, hova küldjem érte a pénzt!
A címem: Jeneyné N. Emese
1144 Bp Kőszeg utca 55. fszt.3.

Nagyon, nagyon köszönöm.

ÁGI!
Jaj, de izgi!
Nekem du 1-kor ment el Zsoltival a nyákdugóm, és másnap hajnali 4-kor született meg. De állítólag 1 hét is lehet még addig, de én nem hiszem. Szerintem te már ma babázni fogsz!! Én is bemehetek hozzád? (Persze, csak ha Zsoltit tudom hol hagyni)
De jó, de jó! Mennek a drukkok!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Juci!
MÉg azt akartam kérdezni, hogy CH9-es és CH15-ös Caulophyllum van itthon. Szerinted azt nem szedhetem a 30-as helyett? Mert akkor nem kellene neked se patikába rohagálnod.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


De aranyosak vagytok... :)
Remélem én is, hogy ma már babázhatok, vagy legkésöbb holnap! ...de Livim tudja, hogy mikor akar jönni, biztosan!
Olyan mensisen fáj a hasam folyamatosan, és folyamatosan kemény a pocim, igy nem nagyon érzek "keményedést"?!

Boszi,
remélem igazad lesz!!! :D
Megkérhetlek én is valamire?
Csak a málnalevél teát ittam végül, mert trehány disznó vagyok, és nem mentem el a gyógyszertárig bogyókért! :roll:
Megírod nekem, hogy utána mit szedjek, megpróbálom beszerezni!? Vérzésre, gátsebre, tejcsire...

Mesi,
persze, hogy jöhetsz, de inkább szülj meg!!! :wink:
csné
 
 


... :lol: :lol: :lol: :lol: Apa elaludt nagy izgalmában :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem szülés közben nem fog!!!! :shock: :D
csné
 
 


Ági!

Drukkolok, hogy szüljél még ma meg, (kicsit önző vagyok), mert mikor Zsoltit szültem, akkor is az egyik kolleganőmmel együtt voltam terhes. Ő kb 1 héttel utánam volt kiírva. Ennek ellenére 2 nappal előttem megszült.
Remélem, ha te ma megszülsz, holnapután én is követlek! Az olyan jó lenne, mert akkor van Zsolti szülinapja is!! És akkor még a szülésznőm is itt lesz!

Szülés utánra:
ArnicaCH30 a szülésznőm javaslata szerint.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok! Megint egy kis bepofátlankodás... :)

Húúúúú, Ágim ez nagyon izgi!!!! Olyan furi, hogy nemrég kezdődött minden, nem? Őrület...

Lenne egy kérdésem, köztetek már sok a tapasztalt mami. :D Nem tudjátok véletlenül, hol van a neten az a fórum (???), ahol táppénzzel, munkaügyi, pénzes témákkal kapcsoltatos kérdésekre tudnak válaszolni?

meri
 
 


Jaj, teljesen lázba jöttem. Úgy érzem magam, minta legalább én szülnék...

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Azta lányok, most írtatok bőven. Ezt már szeretem. :D
Egy kicsit el vagyok havazva. Még be kell szerezni egy két dolgot az utazáshoz és minden olyan ruhát kimosni amit viszünk és közben a persze a szokásos teendők is megvannak.
Holnap van a párom születésnapja, hála az égnek azzal már nem kell foglalkoznom, mert már múlt héten megvettem az ajándékot és a tortát házhoz hozzák.Interneten rendeltem, remélem jó lesz, ha beválik akkor máskor is így fogom csinálni.
A férjem dereka már sokkal jobb a hétvégén pihentette kentük krémmel és szedte a voltaren kapszulát így ma már egészen jól volt.

Juci
Aranyos vagy , hogy írtad a vízforralót én is gondoltam rá.
Dudi evése miatt pedig ne aggódj azok amiket írtál már szerintem mind ehetőek neki. Jó kivéve a fagyi. Vegyél neki tölcsért Áronnál bevállt , így nem kell neked sem lemondanod róla. A bónusz kaja nálunk a kölesgolyó azzal mindig le lehet szerelni ha muszáj.

Ági
Na beindultak a dolgok. :D
A nyákdugó távozása után max egy hét és baba van, van akinél hamarabb is , de ez már mindenképpen azt jeleni hamarosan kibújik kicsi Livi. :)
Szerintem pihengess és készülj fel, hátha ma lesz a nagy nap. Én Nst.re már táskával mennék.:)
Aranyos a párod , hogy átveszi a tünetek egy részét. Szegény gondolom, hogy mennyire stresszel most.

Mesi
Ha vannnak fájások az már jó. Lehet, hogy jelent valami, ha azt mondták fájásgyenge vagy és mégis van az jó nem? Hú ez lehet, hogy zavaros, remélem érted mire akarok kilyukadni.
Akkor úgy néz ki, hogy hétvégén már bent kell maradnod a kórházban?

verzsike
Jaj rossz lehet ez a lábdagadás. Gondolom minden papucs és cipő baromi kényelmetlen. Próbálj meg sokat felpekolt lábakkal lenni, hátha segít egy kicsit.
Végül mibe mentél a lagzira, van róla kép kíváncsi vagyok?
Úgy látom már egészen jól állsz a babadolgokkal. A szoba is készen van, ha igen arról is jöhetnek képek::)

Koda
Szegénykém pont a sütiket nem ehetted végig. Sajnálom. Nézd a jó oldalát legalább el tudtál szabadulni egy kicsit te is Bencus mellől. Mégis csak egy kis kikapcsolódás a monoton hétköznapokból. Szuper, az is, hogy beváltak az aloés dolgok a betegségedre.

Eszter
Ha tényleg ennyire megviseli Bálintkát a dolog akkor jobb ha nem tud róla egy ideig. Lassan úgy is látszani fog a pocakod de addigra már túl leszl a kritikus időszakon akkor biztosan ő is észre fogja venni. Jó a gatyás sztori. :)

Momo
Nagyon tetszik a házatok! Igazán ügyes vagy, te álmodtad meg ilyenre vagy a tervező ilyet hozott ki abból amit kértél?
Mishal pedig egyre szebb. Jaj reszkessetek lányok, ezek a szemek tényleg nagyon e fognak varázsolni mindenki. Tetszik a közös kép a papával. :)

Oné
Szörnyő lehet ez a vizre várás. Remélhetőleg hamar kijavítják a hibát.
Nagyon édesek a lányok. Sára igazán jó húsban van ne aggódj nem tűnik úgy mintha éhezne. Rézi igazi hölgy lett, szerintem sokat nőtt mióta ott voltunk.
A túlélő csomagot nagyon megköszönöm, ha leírod, mert a dokihoz már nem lesz időm elmenni. Én is összerektam volna egy csomagot de biztos valamit kihagynék.
Remélem Sára lábával minden rendben lesz, és nincs semmi komoly baj. Mi már befejeztük a tornát Eszter szerint minden oké, de a dokinéni csak 27én lesz újra úgyhogy addig csak szünet.

Jaj lányok remélem nem hagytam ki senkit . ha mégis akkor bocsánat.
Megyek ebédelni , mert éhen halok.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Istenem, lányok, percnyi időm sincs jönni írni!!!

Pedig annyira akarok!

De folyamatosan figyelemmel követem az eseményeket, Ági, irtóra izgulok! Legalább annyira, mintha én várnám a kis jövevényt. Még el is bőgtem magam. Imádkozom érted/értetek! Iszonyatosan irigyellek, hogy már itt jársz!

Mesikém, Rád is nagyon sokat gondolok, Neked is kérem a Jó Istent, hogy segítsen!

KépKép
titi_27
 
 


Meri, Babafalva.hu/Szakértők között van egy hölgy... meg fogod találni! Valamilyen Mónika.

KépKép
titi_27
 
 


Ági
Most látom csak, hogy mi a helyzet. Nagyon drukkolok. a végén még online vajúdsz. :D :D :D :D

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Csak beugrottam megnezni hgoy mi van Agival es Mesivel!

Agi!

Drukkolok,minjdart itt lesz Livi! :lol: Es hogy elaludt a parod..olyan edes..legalabb kipihent lesz mkor szukseged lesz ra. Nagyon sokat gondolok rad!

Mesi!

Es utana tenyleg te kovetkezel!!!!!

Jovok majd es irok bovebben es a tobbieknek is!
momo35
 
 


Boszi :D,
Ezt a kettőt (Arnica C30 és Staphysagria 30CH) együtt kell, vagy vagy-vagy??? (ez jól sikerült mondat lett :D)

A szülés utániakat is, mind a 3-mat szedjem egyszerre???

Tejecskére: ha van tejem, akkor is jót tesz, ha szedek valamit, nem??? Biztos ami tuti?! Vagy akkor nem kell???

...nagyon értek ám hozzá :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock:
csné
 
 


Sziasztok!

Pár óra alatt mennyi minden történt....

Ági! Nagyon szorítok most már. A kismamatornán a csoportvezető is babát várt, pár hete szült. Neki a nyákdugó elhagyása utáni 8. napon született meg a babája. Remélem neked azért nem kell ennyit várni.

Puszi
verzsike
 
 


Juci!
Köszi, akkor ma délutántól áttérek a 9CH-ra.
Na, most én is jól összekutyulom itt a dolgokat, össze vissza szedegetem ezeket a bogyókat.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Jajj Ági annyira drukkolok,hogy gyors könnyű szülésed legyen.De melyik kórházban is? Mert ha meg szeretnélek látogatni,azért jó tudom,hová menjek. :lol: Nos valóban lehet még néhány nap is a szülés a nyákdugó távozása után,de ha te észrevétlenül kitágultál 2 ujjnyira és most elment a dugó,szerintem tovább is tágultál.És ha fáj a hasad,akkor szerintem délután már nem jössz te haza.Nagyon drukkolok.
anubias
 
 


Ja, amugy ma hozták meg anyukámék a bölcsőt... Azt hiszem erre várt Livim (remélem!!! :))

Kép
csné
 
 


Juci!
Akkor köszi, de 9Ch-s Caulophyllum van itthon,a többit meg beszerzem felkészülvén a császárra.
De azért ha gondolod, nyugodtan beugorhattok bogyók nélkül is, ha erre jártok: :lol:

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Lányok én ma elég bénán jártam a munkahelyemen.Bementem reggel és a hétvégén bepolcozták a falakat és a lazúrfesték állati büdös.nem volt mit tenni,bementem a főnökömhöz és mondtam neki,hogy terhes vagyok és zavar ez a szag úgyhogy én most el is indulok haza,és szabit veszek ki.Nem örült nekem kifejezetten.De mit tehettem volna.Az első 3 hónapban nagyon veszélyes belélegezni a vegyszereket.Csak attól rettegek,hogy holnap már mennem kell és nyilván még lesz szaga.vagy azért attól már nem annyira veszélyes,ha nem frissen festett.Arra gondolok,hogy esetleg már a nagyja elpárolgott,csak büdi.vagy hogy van ez szerintetek?

Még jövök

Puszi

Eszter
anubias
 
 


De szép ez a bölcső.Én is szeretnék szülni. :lol:
anubias
 
 


köszi doktornéni!!! :)

Értettem mindent, de ha mégsem, akkor hivlak, mert készülünk menni az Nst-re :)

Eszter,
Péterfyben leszek (keletinél)

Erzsike,
ne ijesztegess a 8 nappal!!!! :shock:


Millió puszi nektek, Olyan jó, hogy vagytok!!!!
irok ha van valami!
csné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: