Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!Baba és gyerekruhák 56-146os méretben, új és használt - ez utóbbiak KIFOGÁSTALAN ÁLLAPOTÚ,MOSOTT VASALT CUMÓK...-márkás mindegyik , és mindenki számára elérhetõ áron.HÍVJ , gyere válogass kedvedre!!!06/30/9-316-807
koristyl
 
 


Szia Gabi!
Ne haragudj, hogy ilyennel zargatlak, de az olyan hirdetõkkel, mint a DVD-s nem lehet vmit tenni, mármint a hozzászólásaival. Lassan már minden topic-ba benyomja a hírdetését és a DVD véletlenül sem mondható sportszernek, babakocsinak és anyatejnek végkép.
Phaedra
phaedraa
 
 


Phaedra, igazad van és minden háborgónak, de szerintem a legegyszerûbb átlépni ezeken, mintha ott se lennének.

Kérek mindenkit, hogy az apróhirdetéseket az Keres-kínálba tegye. Máshonnan ki fogon törölni õket.
Gabi
szerk
 

 
 

Szia Gaba Kép
Persze igazad van, nem kell vele foglalkozni, csak bosszantó már a pofátlansága.
Phaedra
phaedraa
 
 


Sziasztok!
Ha tudna valaki abban segiteni, hogy ide (a hirdetés rovatba szeretném pontosabban) hogy kell képet feltenni, megköszönném!
Giti
Giti
 


Szia Gabi!

Véletlenül kétszer indítottam útjára ugyanazt az új témát a gyerekek rovatban, ha lehet akkor amit másodiknak indítottam azt töröld ki.

Köszi elõre is.
Üdv: Lara
mano
 
 


Giti, azt hiszem a segedletek menupontban, formazas alatt le van irva pontosan. Egyebkent
image { barmilyen szoveg }
szokozok nelkul, a perjel dolesiranya fontos!

-Afonya
Névtelen
 


Szia Gabi!
Kérdésem a következõ lenne:
A Friss Kismamákban amikor
szeretném visszaolvasni a hozzászólásokat, és esetleg le lett már archiválva, elég sok hozzászólás elveszik.
Ezeket esetleg valahogy visszatudom-e keresni, vagy nem?? Az elmult napon - sincsKép
Köszi
Hajni
hajnii
 
 


Hajni, egészen megijesztettél, de megint csak arról volt szó, hogy idõnként nem jeleníti meg az a topikon belüli topikokat. Úgy tûnik,ezt akkor csinálja, ha túl soknak találja az altopikot, de ez a túl sok bármennyi lehet.
Gabi
szerk
 


Áfolnya!
Köszi, próbálkozom. Én a segédleteken belül formázást nem látok, csak regisztrációt, keresést és új üzeneteket.
Hol lehet ez a formázás?
giti
Giti
 


Gabi!

Szeretnélek megkérni, hogy akeres-kinál rovatból kitörlöd a gitike elsõ képbetételét? Sajna nagyon nagy méretben sikerült a szandit betennem és bocsánatot kérek, nem kicsinyitettem le a fotót. CSak igy mások számára zavaró lehet. A másik is egy kicsit nagy,de az azért jobb.
Köszi szépen, sziasztok:Giti
Giti
 


nincsmit, es bocsi, a dokumentacioban van, eggyel feljebb, sokat nem tevedtemKép
van probaterulet is, szerintem ott lodd be a meretet. Modemeseknek tenyleg nagyon lassuva teszi a letoltest a nagy kep. HajraKép
-Afonya
Névtelen
 


Kedves szerk.!

Nem tudom, hogy csak engem zavar-e, hogy a Gyerekkuckó nevü bolt szinte minden kereskinálos topicban reklámozza magát... Szerinted ez etikus?

zsani
zsani
 
 


Miért? Az jobb, hogy Virág is telepakolta a témákat a megszépülõsdivel?
Névtelen
 


Zsani, ez egy olyan mûfaj, ahol szinte mindent szabad. Van néhány dolog, ami magánemberként nem tetszik, de szerkesztõként nem akarok beleszólni.
Gabi
szerk
 


szerk: Értem... Részemröl "internetsznob" vagyok, és visszasirom azokat az idöket (6-7-8 évvel ezelött), amikor a Netikett még szent dolog volt annak a kevés (de normális, értelmes, segitökész) embernek, aki hozzájutott. Na, mindegy.

Névtelen: 1. az nem szúrta ki a szemem minden topicban, ezért nem is tudom miröl beszélsz, 2. ennyire félsz töle, hogy nem mered aláirni?

zsani
zsani
 
 


Kedvaes Gabi!

nem tudom megnyitni a Nõi 2-es számú klinikás mamák élményei címû topicot. Az én gépemmel van a baj (minden egyéb megnyílik), vagy tényleg ott van a gubanc?

Megnéznétek?
Köszi, shine
shine
 


zsani, nagyon félek. nekem viszont feltûnt, különben nem említettem volna. csak azért, mert valamit nem veszel észre, attól az még ott van. mindegy, engem egyik sem zavar, mert nem zavarnak sok vizet ezek a hozzászólások.
Névtelen
 


Gabi! Még mindig nem tudom editálni a hozzászólásaimat. Lehet tudni már hogy miért?
mikoo
mikoo
 
 


Shine, nekem tökéletesen mûködik a topik.
Mikoo, tudom, hogy az editálás ügyben csináltak valamit, azt hiszem óra állítás történt. A te órád jól van beállítva?
Csak tipp. És továbbítom a panaszt.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Megmondanád,hogyan jutok hozzá az indexen kívüli egyéb clipartokhoz?Az enyémeket nem veszi be a gép.Az lehet baj,hogy a megnevezést magyarul írom és nem angolul,mint az indexben?

Köszi:
Vera
Névtelen
 


Gabi, köszi, most már nekem isKép
shine
Névtelen
 


Vera, ugyanúgy írd (angolul), mint az indexben.
Gabi
szerk
 


Kedves Gabi!

Nyitottam egy topikot az Errõl-arról fórumon, de kiderült, hogy már van ilyen topik, azóta már meg is találtam. Tudnád törölni a tegnap este általam nyitott "építkezõk! - Kérdésem van." c. topikot? Nagyon jó lenne, mert nem szeretném, hogy miattam legyen egy téma több helyre szétszórva.
Köszönöm.
Adrienn

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Szia Gabi!

Megtennéd, hogy archiválod a Gyermekek/2001. június 1 -- 2002. május 31. közötti gyerekek topikban a februárt és a márciust? Kép Esetleg a tavalyi évet is lehetne? Kép

Köszönöm

Szila
szila
 
 


Gabi!

Próbáltam az Albumban újat létrehozni (Még csak 2 van.) De sem az új album gomb, sem a kép feltöltése nem reagál. Én vagyok ügyetlen, vagy valami éppen folyamatban van?

Köszi
Solya
solya
 
 


Szia Solya!
Szerintem nálad nem stimmel valami... de ha megy majd tartósan, akkor jelezd!Kép))))
apa
apa
 


Gabi!

Megoldódott, ma reggel egybõl sikerült!

Apa!
Szerinted sem nyomtam elég erõsen az egeret, ugye?! Kép

Solya
solya
 
 


Gabi!
Megint én!
Mégsem megy. Megint nem reagál a kép feltöltése. Minden futó programot kikapcsoltam, hátha... Albumot sikerült létrehoznom, de azt is csak akkor, ha feljelentkezés után egybõl a Fotóalbumba mentem és a chates regisztráció jött fel. Na most akkor mi van? Én próbálkozom...
Solya
solya
 
 


Kedves Gabi!

Legyszives ird le nekem, hogy ha csinalok a Fotoalbumba egy NEM publikus albumot, akkor hogyan tudom annak a cimet valakinek megadni, hogy megnezhesse! Illetve, hogyan talalja meg akkor az en albumomat...(remelem erted, mire gondolok!?)
En eddig probalkoztam, de nem jöttem ra, es nem talaltam semmi erre utalo utmutatast.(bar lehet, hogy van, csak en nem vettem eszreKép)
KÖszönöm,
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Kryss!
Megtaláltam Neked, miközben próbálgattam: a '"Módisításban alul van egy pici négyzet, amit ha kipipálsz publikus, ha nem, akkor gondolom nem.
Solya
solya
 
 


Gabi!
Nem tudom, hogy van-e mód rá, de légyszi töröld az "UNIO"-s topicban a 04.02 15'57"-es beszólást!Azt gondolom, túlmegy egy bizonyos határon.
Köszi
Csi
csii
 
 


Solya!Gabi!
Köszi szepen, ezt en mar megtalaltam es meg is csinaltam mar a NEM publikus albumot, de nem tudom, hogy talalhat ra mas.
Ugy ertem, a publikus albumok listaja az fel van tüntetve, de hol lehet rakeresni egy nem publikusra.
HA azt az internet cimet beirom, ami ott fönnt a "cim" rovatban szerepel, ami http-vel kezdödik,amit akkor latni, amikor megnyitom az albumot, az nem megy. Nem tudom, ertd-e, hogy mit gondolok.
"Lehetõséged van arra is, hogy fotóidat csak az nézhesse meg, akiknek e-mail útján elküldöd az albumod címét."Ez az, amire gondolok, ha elküldöm neked, hogy az albumom cime teszem azt "dömdödöm", akkor te hol kezdede ezt el megkeresni??


De azert megint csak köszi!Kép

Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sajnos a fotóalbumra nem tudok válaszolni, megkérdezem.
Gabi
szerk
 


Kryss, hogy erted, hogy ha a http-s cimet irod be, akkor az nem megy?

-Afonya
Névtelen
 


Kryss!
Bocs, felületes voltam, csak emlékeztem halványan valamire és úgy megörültem, hogy sikerült! Kép
Solya
solya
 
 


Apa!

SoS

Megnézte a férjem, ötlete sincs. mi lehety a baj, de már törölni sem tudok és semmit albumon belül sem. De amint látom, mókás kedvû érzelmileg nulláknak sikerül! Kép
Nincs ötleted, mitõl lehet? Tényleg nem tudom erõsebben nyomni az egeret! Kép

Köszi
Solya
solya
 
 


Afonya!

Tudom, nem tudom mindig szakszerüen kifejezni magamKép :
Szoval ugy ertettem, hogy ha az albumomat nezem, akkor ugye megjelenik egy internet cim (a babanet+ az album+sok szam es betü), es ha ezt akarom beirni, akkor erre nem jelenik meg az album.
Es most megint kiprobaltam, es most megjelent.Kép Tehat megis csak vagy mostmar, vagy mit tudom en, de müködik.Remelem igy is marad!

Nem tudom ez Gabinak köszönhetö-e vagy az en benasagom volt, hogy nem ment, de: HURRA!!!Kép

Solya!
Nem törtent semmi, köszi, hogy segiteni akartal!

Kryss
Ez most a javitas a vegere szurom be:

Afonya, Gabi!
Szoval, ha nem vagyok bejelentkezve, akkor nem megy! MOst gyorsan meg igy is kiprobaltam.
Tehat tovabbra is fennall a problemam.Kép

Köszi,
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Kryss,
En itt nem csinaltam albumot, de altalaban ugy mukodnek ezek a nem publikus keptarak, hogy annak, akinek meg akarod mutatni, meg kell irnod az album cimet /a hosszu sor, amit irtal/ es a jelszot, nehol bejelentkezo nevvel egyutt.

-Afonya
Névtelen
 


Afonya,
ebbenigazad lehet, hiszen igy -mint ki is probaltam- müködik!
Lehet, hogy akkor igy van a megoldas!
Köszi!
Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


De azert, ha belegondolok, akkor barki, akinek megadom a belepeshez a jelszot es a nick-et, megvaltoztathatja az albumot.
Bar ha mar nem publikus, azert akkor csak megbizhato szemelyeknek arulnam el, de akkor is!
Mondjuk veletlenül is rakattinthat egy törlesre es aztan oda a munkam.Kezdhetnem elölröl.Tehat megsem olyan jo megoldas...Kép
Akkor most eleg belölem!!!

(CSak le kell irjama gondolataimat, hogy ertsetek, mi a bajom.)

Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Sajnos ezek szerint még nem mûködik rendesen.
Ahogy az informatikában lenni szokott, nem mindig könnyû a hibát megtalálni. Bocsánat.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!
Nem lehetne valamit kezdeni a fotóalbumban lévõ eszementtel? 2 napja ott van az albuma, és nem történik semmi!
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Az albumok nem publikus címe most már megjelenik az adminisztrációs felület nyitóoldalán: "Az album nem publikus címe: .....".
Elnézést a kellemetlenségért!

Ata
Névtelen
 


Ata, tenyleg!
De azert meg nem müködik.Kép
En nem is kötözködni akartam, csak, hat fel lett kinalva, akkor ki is szeretnem probalni, es ha jo hasznalni is!Kép

Persze nem tudom, ti hogyan terveztetek, de lehetne egy cimlistat csinalni a nem publikus albumokrol, csak nem lehet ra kattintani (ellentetben a publikus albumokkal). Csak akkor ha van hozza valami jelszo.
Lehet hogy hülyeseg, amit javaslok, en nem vagyok "tul" nagy internet szakertö!Kép

Kryss

Szep napot, jo kedvet!
Kryss
Aaron (1999.X.13.)
Rebecca (2002.VII.23.)
Lea (2008.VI.19.)
Miriam (2010.X. 8.)
kryss
 
 


Gabi!
Már törölni sem tudom az általam létrehozott albumot! Kép De látom, Ti igen! Kép Megtennétek nekem, hogy a brrrrrrr:próba1 -et letörlitek? Albumon belül sem megy a módosítás, nincs ötletetek, mit nézzek át a gépen? Tûzfal van, lehet, hogy az a hibás?
köszi
Solya
solya
 
 


Köszönöm az elõzõ törlést!
De megint csináltak egy új albumot. Nem lehetne velük valami véglegeset csinálni??
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Kryss, Solya, persze, hogy nem kötözködés, a hibát nyilván jelezni kell. CSak nem mindig könnyû megtalálni, és mindenkitõl elnézést kérek.
Cory, valaki ránk szállt. Gondolom, Attila (Ata néven fent) próbál valamit kitalálni, csak hát az alapelv az lenne, hogy könnyen hozhasson létre mindenki saját albumot.
Én sajnos nem tudom törölni.
Gabi
szerk
 


Szia Gabi!

Tudom is, hogy ki az aki rászállt a babanetre, vagyis kik azok. A chat-en szinte minden este fent vannak, és fenyegetõznek, hgoy tönkreteszik a babanetet... Valamit mindenképpen kéne velük kezdeni, mert kezd teljesen élvezhetetlenné válni a babanet használata Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Szia cory!
Valóban tudjuk, hogy kik ezek a túrkevei középiskolások. Elmagyaráztam nekik néhány játékszabályt és azt is, hogy nem akarnék áttérni az õ stílusukra. Sajnos az értelmi színvonaluk alapján várható, hogy egy ideig még visszatérnek a babanetre. Bízom a babanetes közösség erejében, abban, hogy nem ugrik be az ilyen tuskó megnyilvánulásoknak. Kép
apa
apa
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?