Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Kép
gtünde
 
 


És akkor pár Ficikép, ha nem baj:

Lökd ide a sört!
Kép

Fici fekvőtámaszt nyom. Félkézzel. :lol:
Kép

Dömperezés:
Kép

Fici ül a fűben...
Kép
gtünde
 
 


Sziasztok!!!

Tüncsi :)
Ez nagyon komoly!! :lol: :lol: :lol: Csípem a kiscsajt!!!!

Az összes megintmegjöttbébi gyönyörű!!!!! Mindig jövök és könnybelábadt szemmel gyönyörködöm.....
Kép
Vendég
 

 
 

Tünde :)
Köszi kérdésed, ha aludnék, jól lennék. Ez az egyetlen bajom egyenlőre. Pont akkor kezd neki bent a picur a mozgolódásnak, mikor aludnék. Meg meleg is volt, ill. a vihar megijesztette Domcsit, aki átjött hozzám. Na meg a pici rátelepszik a hólyagomra, és óránként járok WC-re.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Hali!

Haga :D

Gratulálok! Te kis ravasz. :wink:

Tüncsi :D

Fici egy tündér. :D Jó gyönyörködni benne. És szereti is a sört, vagy csak az üveget?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


sziasztok!

nelli!
még most pihenj mert nemsokára nem lesz rá időd!!!
ma mész dokihoz???
de ugye nem indítja meg a szülést???!!!!
hátha a frontok meghozzák Brigi babát!!!

gtünde!
Fici egyszerűen zabálnivaló!!!
és hogy milyen gyorsan nő!!!!
igazi kishercwgnő!!!

na csajok megcsináltam a töltött tököt most sül a sütőben hát kíváncsi vagyok milyen lesz mondjuk igazán gusztán néz ki mielőtt a sütőbe tettem!!!
na majd ebéd után elújságolom hogy hogy ízlett a családnak!!!

sziasztok!!

tündi23
 
 


Szilva
Tündéri a pici fiad!!!!

Tüncsi
Annyira édes Ficike! Mosolygós kis kópé :D

Mi meg megkezdtük az utolsó hónapot :D Babóca nyomul lefelé, kapok levegőt, de a pisilés-téma nálam is fokozódik. Még jó sokat ficánkol, szóval remélem még 2-3 hétig bent marad. Még el sem kezdtem mosni a kis cuccait, jövő hétre tervezem. Ez a hét még a találkozzunk utoljára szülés előtt jegyében tellik. Meg szerdán védőnő, csütörtök reggel CTG.

Kép
Kép
emma1976
 
 


emma, te számolsz magzatmozgást? Nekem elvileg mától kell kezdeni, de szerintem jó sokszor elfogom felejteni. :oops:
Kaptam a védőnőtől egy papírt, azon kell vezetni, 17órától kell figyelni, de csak addig amíg a 10mozgás meg nem lesz :roll:
Holnap doki, már nagyon várom :D

Kép
mona76
 
 


Hagaaaaaaaaaaaaaa :D
Bocsánat, csak most láttam meg a csodás, erős 2 csíkodat :D
juhhhéj, nagyon örülök!!!!!!!!!!!!

Mona
Nem, eddig még nem lettem rá felszólítva. De eddig nem is volt ok aggodalomra, mindig ébredésem után hancúrozott egy nagyot, aztán kaják után, meg este is. Tegnap is este 7-től 9-ig egyfolytában éreztem. Ma valahogy sokkal nyugisabb, 3-4 mozgás volt csak eddig. De megfigyeltem, hogy nagyon aktív nap után altalában egy nyugisabb jön. Csak annyit mondott a doki, ha egyik napról a másikra teljesen megváltozik a mocorgások száma (vagyis radikálisan csökken), akkor hívjam.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Egy kép pocakkal és kutyusunkkal

Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma, Mona! :D Ha jól látom Ti vagytok a soron következő anyucik! :wink: Ez már a finis, nagyon izgi! :wink:
Emma, szép nagyon a pocid!! :wink:
Mindjárt a kezetekben tarthatjátok a fiúkat!! :wink:
fenci
 
 


Csajok! :lol:

Köszönöm a gratulációkat, de igazándiból nem tudom felfogni, hogy a manóba sikerült :wink: :lol:

Ezentúl igyekszem majd gyakrabban jönni, de sajna este 5kor érek haza, és reggel 5kor megyek el itthonról :roll:
Vendég
 


Off topic.... :oops:


Tud valamelyőtök németül? Sürgős lenne!
Vendég
 


Haga
Ha még aktuális, én vmennyire tudok németül. Megírom a telcsiszámom, mert innen most kilépek.

És akkor, amiért benéztem:
Nelli üzent, hogy Ma éjjel 1.02-kor rekord gyorsasággal megérkezett Brigi baba 3560 g-mal, 54 cm-rel. A baba és én is jól vagyunk.
Úgy látszik, dolgozott front. :D Gratulálunk! Sok boldogságot, sok-sok tejcit kívánunk!!
gtünde
 
 


Nelli :D
Szeretettel gratulálok Brigihez!
Kíváncsi vagyok, mi volt a rekordgyorsaság, majd biztos beszámolsz a részletekről

Kép
Kép
emma1976
 
 


Nelli :)
Gratulálok Brigi babához! :)

Tüncsi :)
Tetszenek a képek! Kis zabálnivaló! :wink: Senki nem mondaná meg róla, hogy koraszülött volt.

Kép
mofly
 
 


szép jó reggelt!

nelli!
SZÍVBŐL GRATULÁLOK BRIGI BABÁHOZ!!!
szóval a frontok csak hatással voltat rád!!!!!!
várunk a beszámolóval és persze a képekkel!!!!

szép napot!!!

tündi23
 
 


Sziasztok!
Nelli: :)
GRATULÁLOK BRIGI BABÓHOZ!!!!
JÓEGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!!! :wink:

drumka
 
 


Nelli :D

Gratulálok Brigi babához! Sok Boldogságot és sok-sok tejcit. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Nelli
Kép Gratulálok Brigi babához, sok tejcsit kívánok :D

Kép
gaby25
 
 


NELLI & BRIGI

Itt is gratulálok!!!!!! :D :P :D :P

Kép
Vendég
 


Nelli :D Sok-sok boldogságot a kicsivel, gratulálok!! :wink:

Fenci
fenci
 
 


Sziasztok, csajok!
Hát, amindenit, két napig nem tudok jönni és mik történnek itt...

Haga :D
kis huncut! Néha-néha bekukkantasz, aztán egyszer csak mutatsz nekünk egy jó vastag kétcsíkosat! Apa hegymászó fickóihoz igazán gratula!!! :D Legyen nagyon boldog, örömteli 9 hónapod... :D

Nelli :D
hát, nem vagy semmi ám! Tegnap délben még vígan netezel, meg a pocaklakó mocorgásáról írogatsz, erre éjjel már a karodban ficánkol a kicsi Brigi! Nagy szeretettel gratulálok mindkettőtök teljesítményéhez! :D Sok boldogságot, egészséget a babóhoz, neki jó étvágyat, neked pedig kifogyhatatlan tejcsiraktárakat kívánok!
Kérjük a tippeket a rekordgyors szüléshez!!!

Tündi :D
Én is töltött tököt készítettem ma. Apával befaltuk negyed óra alatt (nyami-nyami), Juli szokás szerint, erre is fújjolt...
Ez van, kapott barackot :lol:

Holnap megyek az Afp-eredményért, uh-ra és a dokimhoz. Szurkoljatok, hogy ugyanolyan méhszájat találjon mint két hete, mert akkor jöhetek haza. Ha nyílt tovább, akkor lehet, hogy babás életem további részét a Szabolcs utcai szállodában töltöm. Nagyon nem szeretném... :?
KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Szilva, Tündi, Timi, Kismok :D

Bejelöltelek benneteket az iwiwen. Ugye nem baj?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu :D
én meg máris visszajelöltelek!!!

Kép
Kép
kismok
 
 


Nelli :D

Hatalmas GRATULA Brigi babához!!!!! Nagyon ügyes voltál!

Kismok :D

Akkor küldök drukkokat ++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


na megjöttem Krizsa bácsitól :P
Augusztusban inszem :P csakazértis kezdek bízni benne :wink:
3. naptól closti 5 napig, mikor abbamarad a vérzés klion, majd 7. és 9. nap merional, 9-11 nap Uh :P Végülis próbaszerencse, ha nem sikerülne, akkor októberben marad a lombik. Mondta doki bá, hogy hát tudja kevesebb az esély, de nem lehet azt előre tudni, hogy sikerül e rögtön vagy sem, valakinek hadsereggel nem sikerült, de volt olyan, akinek inszem napján csak 6 milla kiskatona lett, és a lány ragaszkodott az inszemhez így is, és baba lett :D azt mondta, ha ragaszkodunk csak a lombikhoz, akkor nem kell inszemezni, de úgy döntöttünk, adunk ennek egy esélyt :wink:
Merionalhoz lehet a tollat használni? csak fecskendőt kaptam. :roll:
Nem volt még pé, domináns 18mm-es tüsző baloldalt
:wink:

Kép
gaby25
 
 


sziasztok!

zsu!
én is visszajelöltelek és nem baj!!!!!

kismok!
hát nem is gondoltam volna hogy ez ilyen finom nagyon jót ettünk és Bencénak is nagyon ízlet!!!!
szóval köszönöm ezt a jó receptet!!!!!

szép napot!!!

tündi23
 
 


Hi!
Nelli!
Hatalmas gratula!! :D :D Sok tejcsit és minden jót!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból. Tök jó időnk volt, de az ágy baromi kényelmetlen volt. Bár szerintem nekem már minden ágy kényelmetlen. Már sehogy sem jó feküdnöm. Egyre jobban zavar mindenben a hasam.

Nelli

Gratulálok! Ügyes voltál. Sok boldogságot kívánok nektek.

Haga

Ez ám a szuper hír! És csak úgy mellesleg megjegyezve, hogy "ja, jut eszembe teszteltem egy kétcsíkosat". Tök jó. Örülök neked.

A többit csak úgy ömlesztve, mert egy hét termésére reagálni név szerint az nekem már sok.
Nekem minden hónapban csinál a védőnőm vizelet-vizsgálatot. A dokim pedig méhszáj-vizsgálatot.
A párom, meg Anett most próbálják összeszerelni a kiságyát a kicsinek, de egyenlőre jókat kuncogok rajtuk, mert nem nagyon akar nekik összejönni. Hiába kilenc év az kilenc év.Holnap elkezdem előszedni a babaruhákat, méret szerint elrendezem őket, és majd nekiállok átmosni őket, miután leltárba vettem a készletet. Ami pedig hiányzik azt nekiállok beszerezni.

GTünde

Van már nevünk. A férjem és a lányom úgy döntött, hogy a hugit Annának fogják hívni. Nekem is tetszik mondjuk a név, csak mivel a nagyobbikat Anettnak hívják, kicsit hezitáltam. Még a Noémi jött volna szóba.

A mazgatmozgásra a 10-et, hogy kell számolni? Mert nekem ha egyszer beindul, akkor percekig mozog. Néha nem is tudom mit gondoljak, hogy mit művel ott bent.

Most egyenlőre ennyi jutott eszembe. Ha van még valami, akkor írok még.

Puszi Mindenkinek!

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Nelli!
Szeretettel gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


A napokban gondoltam épp rád tengernyi házimunka közben, hogy azért valahogy csak megleszünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kép

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Gyugyi, Tüncsi,
rohanok, zenggggggggggggg a gyerekszoba :twisted:
Puszi :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Amica :) :lol:
Kép Kép Kép
Buli van?????? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nelli, nagyon-nagyon gratúlálok! Majd mesélj, mert én is rekord gyorsasággal szeretnék szülni :lol:
Tündi el is felejtettem megköszönni a tecsi számodat :oops: köszönöm :wink:
Tegnap voltunk dokinál, nagyon normális volt, sokat beszélgettünk, mi lesz ezután :roll:
Már nem kell mennem a rendelőbe, csak a kórházba. Jővőhéten csinál méhszájvizsgálatot, tenyésztést, és ctg-t :lol:
Persze feltettem neki azt a hülye kérdést, hogy biztosan észre veszem-e mikor beindúl a dolog? Azt mondta, eddig 1 paciense volt aki nem vette észre, egy 6 gyermekes anyuka, és azt hitte wc-re kell mennie.
Babó 2929gr
BPD: 89,6
HC: 322,9
AC: 324,8
FL: 64,8
kicsit nagy a babónk, ugye csajok? Bár a doki nem mondott ilyesmit, csak előre hozott pár nappal :roll:

Kép
mona76
 
 


Szia Mona!

Hogy megnyugtassalak az én nagy fiamnak 36 hetes uh-on 106-os volt a BPD-je és 4200 gr.-mal született. Szerintem pont jó!
Ezekre a becsült súlymértékekre nem érdemes adni, aznap amikor a legkisebb fiam született reggel voltam uh-on és 3820 grammra becsülték, éjfélre megszületett 3200 grammal!
Vendég
 


Szia Mona!

Hogy megnyugtassalak az én nagy fiamnak 36 hetes uh-on 106-os volt a BPD-je és 4200 gr.-mal született. Szerintem pont jó!
Ezekre a becsült súlymértékekre nem érdemes adni, aznap amikor a legkisebb fiam született reggel voltam uh-on és 3820 grammra becsülték, éjfélre megszületett 3200 grammal!
Vendég
 


Bocsi ez kétszer ment el!
Vendég
 


Mona
Szerintem csak egy picit tértek el a nagyátlagtól. (sőt BPD egyáltalán nem nagyobb)
Nézd csak ezt meg, mi a 35 hetes UH-n:
BPD 91 mm
FL 72 mm
Súly 3080 g :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Mona
36 hetesen 2750 gr az átlag, szóval ne izgulj, nem lesz óriásbébi :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


sziasztok!

emma!
szép pocakod van!!!!

mona!
ne aggódj Bencének 92mm volt a BFD-je 36.hetesen!!!!!
szóval szerintem jók az eredmények a súlybecslésnek meg nem mindig lehet hinni!!!!

mondjuk én egyszer kérdeztem rá 24 hetesen a 4d-sen és utánna inkább nem mert teljesen megrémültem akkor mondta a doki hogy kb 2kg-os a gyerek és mire megszületik meg fogja duplázni a súlyát és igaza lett mert 4100g-mal született és 60cm-mel!!!

szóval ne aggódj!!!!!!

szép napot!!!

tündi23
 
 


Sziasztok Lányok!

Kihasználtam az alkalmat, visszaolvastam egy kicsit, hogy képben legyek. Hozzászólni már nem tudok, annyi infó volt!
Anyukám ma hazament, úgyhogy mostantól kettecskén vagyunk Boldizsárral. Egyedül kell helytállnom.
Hááááááát nem egyszerű dolog ez a babázás.
Boldi nagyon mohón eszik, utána egy csomó tejcsi visszajön belőle. Minden étkezés után minimum egy átöltöztetés, aztán 1 óra dajkálás, mire végre elalszik, aztán alvás közben is néhányszor bukik, száj törölgetés, még egy kis alvás, és aztán kezdődik minden előről....
Sajnálom szegénykét, mert biztosan fáj a pocija :(
De különben tündéri a kiscsávó :twisted: nagyon büszkék vagyunk rá!

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilcsi :)
Nálunk hasonló a helyzet, csak nem minden etetésnél. A kicsi rettentő mohó. Már volt, hogy 100 g-ot is peszopákolt egy evéssel, de általában 60-80 g az adagja (a kórházban 40-50-et írtak neki elő.) Tegnap már 2770 g volt, pont két hete a kórházból 2250 g-mal hoztuk haza. Legalább kétszer eljátsza, hogy nem alszik el szopi után és üvöltésbe kezd. Éjjel általában nem veszem fel és negyed óra után abbahagyja (az a negyed óra iszonyat, de ha felveszem, akkor két órán keresztül viribül és újra szopizni akar). Szóval tényleg nem egyszerű, de erre vágytunk már mióta, nekem édes teher, bármennyire fáradt is vagyok.

Nelli :)
Gratulálok!!!! Minden nap gondoltam rád, de ritkán van időm netezni. Sok boldogságot és jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

Haga :)
Hát ez szupi. Éljen,éljen! Örülök, hogy végre sikerült.

Lányok! Szerintem én leszek az egyetlen, aki nem a terhesség alatt hízik el. Visszatért az étvágyam és torkosabb vagyok, mint valaha. A férjemnek nagyon tetszem, állandóan elmondja, hogy milyen szexi vagyok és nem fogyhatok egy grammot sem. Azt mondta, hogy Rubint Rékát elégeti, a parkot (ahol futni szoktam anno) meg felszántatja és ezentúl egyfajta sportot űzhetek, az a fejkörzés. Hi-hi.

Kép
Kép
tiza
 
 


anyukák, nektek van bébimérlegetek? Érdemes venni?

Kép
mona76
 
 


Sziasztok, lányok!

Mona :D
ne aggódj, pont ideális méretű a babácskád. Juli a végét 105 mm-es BPD-vel zárta és 3700 g lett, tehát nem túl kicsi, de végül is messze van az óriásbébitől, pedig az uh-on végig 4,5 kg-val rémisztgettek. Kisfiad meg még messze van ettől...

Szilva :D , Tiza :D
Ügyesek vagytok és a babáitok is. Én mindig arra gondoltam, hogy lehet, hogy nehéz ez az első időszak, de nekik még inkább. Mi legalább tudjuk, hol vagyunk és mit csinálunk, nekik meg még minden új és azért nem lehet könnyű belejönni ebbe a kinti életbe és megszokni saját magukat, az embereket. Egyetlen biztos pont van nekik, akit még maguknál is jobban megismernek: az anyukájuk. Soha többé nem lesztek a gyerekeitekkel olyan fantasztikus összhangban mint ebben az időben és ezért olyan édes ez a teher... :)

Lányok! Csütörtökön voltam dokinál is és uh-n is: a méhszáj hál Istennek nem változott, bár a keményedések egész héten, amióta tart ez a lehülés, megvannak. Manócska nagyon szépen fejlődik, normális paraméterekkel és már ficánkol, hogy magam is meglepődöm, és párom is kívülről már könnyedén érzi. Julcsi kb. egy hónap múlva rugizott ennyire.
Azt azonban nem volt hajlandó elárulni nekünk, hogy hugi vagy öcsi lesz.
Most várhatunk a 28. hétig? Akkor kell mennem legközelebb megint uh-ra. Haj, de messze van az még... :roll:

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Tiza :)
Akkor fiacskáink kezet foghatnak. Én még nem próbáltam ki, hogy hagyom sírni, mindig felveszem, ill. kiveszem a kiságyából.
Megjegyzem a számára kialakított kiságyban tölti a legkevesebb időt. Napközben lent vagyok az alsó szinten a nappaliban, olyankor ha éppen nem böfiztetek, akkor a babakocsiban altatom, éjszaka meg ahogy sikerül. Ha nem hisztis és elalszik a kiságyban akkor szerencsém van, de sokszor alszik köztünk az ágyban.
Bravo, nagyon szépen gyarapszik Marcell. Hogy becézitek?
Hol csináltál új vonalzót? Úgy nézem az enyém már kissé elavult :P
Tök aranyos a férjed! Biztos igaza van :P

Mona :)
Én nem vettem mérleget, csak bérlem 1 hónapra. Szerintem nem érdemes venni. Ha nem lesz semmi baj az evéssel, akkor én nem is tervezem, hogy további 1 hónapra bérelném még, mert szerintem úgyis be fog állni a kajálás.
Bevallom most sem mindig mérem Boldit, mert a mérlegeléskor felébred teljesen, és akkor kezdődik a haddelhadd :twisted:

Kismok :)
Abszolút igazad van, hogy a kiscsimbókoknak sokkalta nehezebb lehet megkűzdeni ezzel az új helyzettel, mint nekünk. Kíváncsi vagyok, hogy tényleg megismerik-e az anyucit, mert Boldi időnként olyan kimérten és morcosan mustrálja az arcomat, hogy még magam is megrémülök. Olyankor bemutatkozom neki, hogy én az anyukája vagyok :twisted: Nagyon muris.
Örülök, hogy Manócskáddal minden rendben, kár, hogy ilyen szégyenlős :oops:

Kép
Kép
szilva069
 
 


Lányok!
Nagyon édesek vagytok, köszönöm szépen a sok gratulációt!

Tegnap jöttünk haza a kórházból, ahol tényleg nagyon sokan voltak, mégsem akartak a 2. nap kivágni.

Most minden percem be van osztva, de ahogy tudok, írok születéstörténetet, és rakok fel képeket.

Néhány szóban: rekord gyorsaság azt jelentette, hogy a kisebb fájások 1/2 10-10 körül, az erősebbek 11 körül jöttek, 1/4 1-kor indultunk a kórházba, és 1.02-kor már megvolt Brigike. Majdnem a kocsiban szültem, a magzatvíz ott ment el, és már jött a székelési inger.

Front mellett lehet, hogy az is közrejátszhatott, hogy délután a doki nagyon erősen megvizsgált. Csütörtökre tett javaslatot a burokrepesztésre, mert már kétujjnyira ki voltam nyílva, és rövidült a méhszáj. Én este beszéltem Brigikével, kértem, jöjjön ki az éjjel, na de azt nem gondoltam, hogy ennyire szófogadó lesz, és ennyire gyors :lol:

Dorka és Domcsi nagy szeretettel fogadták őt. Domcsit le sem lehet vakarni melőle. Szegénynek nagyon strammnak kell lennie, hogy mellettük nyugalomban legyen :lol:

Az éjszaka még nagyon kemény volt, mert ugyanazt csinálja kint, mint a pocimban: nappal eszik, alszik, éjjel meg fent van, és sokat eszik, meg még bántják a szelek.

Kívánok mindenkinek ilyen gyors szülést! Bár amilyen gyors volt, olyan brutál erősségű a fájdalom.

Jövök majd, de most mennem kell.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli :)
Örülök, hogy minden rendben van. Nem mindennapi a szülésed gyorsasága. Én is valami ilyesmit szerettem volna, de hát az élet másképp hozta. Most már nem bánom. Kívánok nektek minden jót és nyugodalmasabb éjszakákat. Az én kicsim is este szeret rakoncátlankodni, amikor már majd leragad a szemem.

Szilcsi :)
Marcinak becézzük. Nálunk is a babakocsi a kiságy. Jó drágán megvette anyósom a kiságyat meg a kókuszmatracot, aztán pár óránál többet még nem töltött benne a szentem, mert még mindig lent lakunk a földszinten, a kiságy meg fent van. Akkor szoktam beletenni, ha egyedül vagyok és fent van dolgom, de még sosem siekrült neki elaludni benne. (Összepisilni már sikerült.) Magunk közé nem szeretem venni, mert félek, hogy a férjem álmában ráfekszik és egyébként nem szokott megnyugodni, csak ha valamelyikünk a hasára veszi. Már volt, hogy ilyen helyzetben aludtam vele egy órát. Viszont igazán hosszan és mélyen csak a babakocsiban alszik, legjobbat, ha kiteszem a levegőre. Ott képes 4 órát is aludni egyfolytában, még a kaja sem érdekli, pedig borzasztó torkos továbbra is. Már többször megevett 100 g-ot is.
Az én anyukám ma van utoljára, holnaptól elengedtem, habár eddig is 2-3 napont hazament egy éjszakára.
Remélem boldogulok majd egyedül, habár a takarítás még nehéz lesz a sebbel, bármennyire is jól érzem magam.

Kép
Kép
tiza
 
 


Mona :)
Én Tüncsitől kaptam kölcsön a mérleget. Eleinte jó, ha van. Főleg nekem, mert nagyon pirinyón született a baba és fontos, hogy mennyit eszik. Most már a szopás hosszából és intenzitásából nagyjából meg tudom saccolni is. Én is van, hogy elbliccelem a mérést, Szilcsiéhez hasonló okokból. Venni és sem vettem volna, Te is inkább béreljél. Hátha nem is lesz rá szükséged. Ha jól emlékszem már most is méretes babátok van.

Kép
Kép
tiza
 
 


szép vasárnapot mindenkinek!

mona!
mi a mérleget annak idején kölcsön kaptuk a védőnőtől de kb egy hónapig használtuk és szerintem elég is volt!
venni szerintem is felesleges!

nelli!
mégegyszer gratulálok a kis Brigi babához!!!
nőjetek nagyra és most ő a legfontosabb azért nem semmi hogy ilyen hamar meglett nagyon ügyesek voltatok mind a ketten!!!

szilva!
majdcsak belejöttök mind a ketten a dolgokba! Boldi baba biztos nagyon édes lehet és majdcsak megtanulja hogy hogyan kell nem mohón szopizni!
sok türelmet kívánok és nyugodtabb éjszakákat!!!
hidd el anyukád nélkül is belejössz majd az anyaszerepbe és ennél nincs is szebb a világon!!!

tiza!
nem baj ha van étvágyad és milyen aranyos a férjed!!!
nagyon szépen gyarapodtok ne aggódj idekint majd megnő Marci baba!!!
de már korán kezdi hogy ilyen rafinált és szopi után nem akar aludni!!!
de igazad van ez egy édes teher!!!!!

kismok!
el is hiszem hogy befaltátok a tököt mi is így voltunk ezzel!!!
örülök hogy minden rendben volt a dokinál kár hogy ilyen szégyenlős a kismanótok!!!
na és hogy viseled ezeket a frontokat??? mert mi eléggé megszenvedünk igazán beállhatna már az idő!!!

lara!
hogy vagytok mi újság veletek olyan ritkán jössz és olyan szűkszavú vagy írj magatokról ha nem gond!!!!

boboka!
hogy vagytok???
tudjátok már hogy mitek lesz???

többikenek puszika további szép napot!!!!

tündi23
 
 


Tündi :D

Itt vagyok, itt vagyok!
Még nem voltunk azóta UH-n, mert holnap lesz egy hete, hogy éreztem a baba mozgását, csak még nem tudtam, hogy az. De azóta folyamatosan mocorog, és ez olyan megnyugtató! Most érzem először, hogy van valaki a pocimban, mert eddig semmi tünetem nem volt. A 4D-n még vacilálunk, mert 10 ezerbe kerül, de lehet hogy kikunyizok egy sima uh-t a dokitól, mert Ricsi már nagyon szeretné tudni, hogy kisfiú lesz-e v. kislány. Nekem már tök mindegy, csak itt lenne!

Róka koma járt nálatok mostanában, vagy már teljesen elhagyott?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: