Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Piros, Zsu!
Úgy néz ki megyünk pénteken. Nem tudom ugyan, hogy hogyan, mert nem biztos, hogy lesz külön autóm, viszont nem akarok sokáig maradni, mert Katica szülinapját, és Lili névnapját ünnepeljük ugye szombaton, és készülnöm is kéne valamit.
Majd megdumáljuk, jó?


Piros!
Azért küldtem a patiszont, mert Tamás mondta, hogy ő nagyon szereti :) Ehhez képest jól elfelejtette :)

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Bogi!
Örülnék ha tudnátok jönni!

Orsi!
Na végre, jelentkeztél! Hát, jó kis programjaid voltak! és a lényeg, hogy a pici lány is jól érezte ezalatt magát! Úgy néz ki, újra kislányt vársz? Fiút akartál volna?

Bea!
Nagyon jók a fotók! Örülök hogy jól éreztétek magatokat!

Nekünk is jól sikerült a nyaralás, Krisz ismét jól viselte az utazást, sokat aludt, vagy játszott. Mi biztosra mentünk, ugyanoda mentünk strandolni, ahova tavaly jártunk, ott ismertük a terepet. Vittünk egy kis sátrat, hogy Krisz majd abban alszik a parton, de ez a rész nem jött össze. Úgyhogy babakocsiban aludt, ami nekünk kb másfél órás sétát jelentett. De jó volt, legalább csatangoltunk az apartmanok közt. Krisz a tenger mellett medencében is fürdött, amiben kis vizicsibévé változott, és mindig úgy kellett kikönyörögni. Egy hajóutat bánok, túl hosszú volt az út, abszolút nem gyerekbarát programmal, köves, már már sziklás tengerparttal.
Az idő nagyon jó volt, bár odafele ment a para rendesen, mert a hegyek közt mindössze 13 fok volt...De a parton már tombolt a nyár. Szóval jó volt, ezért is maradtunk plusz egy napot. Krisz hazafele is jól viselte magát, okom nem volt panaszra. Dius is nagyon elvolt, jet ski-zett, napozott, utolsó nap vizi aerobikoztunk is egy jóképű tréner irányításával... :oops:

Tali: pénteken 4-től várunk mindenkit szeretettel.
na, dobok fotókat

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!
Amint olvasgatom mindenki jól érezte magát a nyaralás alatt.Ez jó!Kell egy kis kikapcs :)

Zsu!
Férjem készül egy kiállításra,de én megpróbálok lelépni a gyerekekkel a találkozóra,ha elárulod a címet.

Nálunk egész nap esett az eső,a gyerekek 4-ig bírták a négy fal között aztán felöltöztettem őket (esőkabát,gumicsizma)dagonyáztak , pocsolyákban ugrándoztak , tetőtől talpig vizesek és sárossak lettek,de már bedugtam őket egy kád melegvízbe.Most éppen kiabálnak,hogy menjek be,talán még visszajutok a gép elé,ha mégse akkor jó éjt mindenkinek!

seszter
samu eszter
 
 

 
 

Sziasztok!

Zsu!
Nekünk is jó a péntek. Csabi is tud jönni,remélem Tamás is otthon lesz.
Jók a fotók,látszik a jó hangulat.
Hát a mai játszóterezés nem jött össze :( ,majd talán jövő héten.

Luca!
Merre laktok? Irigyellek a nagy nyugalomért. Mi Csanakon lakunk sorházban,hát a szomszédok néha az agyamra mennek :roll:
Mondjuk van előnye is,sok a kisgyerek és jókat tudnak együtt játszani.
A Bodai Karcsi a jelenlegi dokim,nála szültem a 2 kicsit. Csak jót tudok róla mondani,nekem nagyon bejön a vidámsága,közvetlensége,nem érzem az orvos beteg távolságot.

Eszter!
De jó lenne ha valóban tudnátok jönni a talira,a lányaid biztos jót játszanának Kyrával.

Többiek? Ki jön még?

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Bea
Lekicsinyítve is nagyon jók a képek! Nagyon szép helyen voltatok! Nem hiszem, hogy lesz 3. gyerek. ez a kettő bőven elég lesz a következő 20 évre.

Zsu
Hát program terén te se panaszkodhatsz! :lol: Kriszi igazi vizimanó lett.
Kisfiút vártunk ill. várunk még most is. Én Zselykét is fiúnak vártam. Azért a kislányt se adjuk el. :D

A tali nekünk is jó. Megpróbálunk 4 körül odaérni, de lehet, hogy 5 lesz belőle.

Eszter
Zselyke fél 5-ig birta a bentlétet,és akkor határotottan kijelentette, hogy séta. Igy neki is esőkabát, cipő és indulás. Ő nem lett annyira sáros, mert a séta felénél az apja nyakában elaludt. :)

Akkor a pénteki viszontlátásig!!

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Gyertek minnél többen holnap!! A cím: Dunaszeg, Kodály Zoltán utca 19. A falu végén a temető előtt kell jobbra kanyarodni, aztán a kerszteződésben ismét jobbra, majd balra. A bal oldalon a 4. ház a mienk, sárga színű.

Ma voltam AFP-n ,magammal vittem Kriszt is, nagyon rendesen viselkedett. Lehet délután a dokihoz is magammal viszem.

Eszter!
Remélem férjednek jól sikerül a kiállítás, ti meg addig gyertek talizni!!

Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Hülye vagyok, a jobb oldalon van a házunk!!!!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó szórakozást kívánok Nektek!Majd tegyetek fel képeket, hogy jobban megismerjelek Benneteket!

Bea!
Mi Szentivánon lakunk, de a legeslegvégén, ahol már a madár sem jár.Néha tényleg hiányzik a társaság, a barátnőmék itt laknak közel,velük gyakra átjárunk egymáshoz, de más társaságunk nincs, fiatalok nem nagyon laknak erre sajnos.
Viszont azt csinálunk, amit akarunk, a kutyát sem zavarja.Vagyis maximum a kutyát... :D

Nekem a Likár doki is laza az eddigihez képest.Maradok nála.Érdekes, hogy a régi dokimmal kapcsolatban nekem is olyan rossz érzésem van!A legutolsó találkozás maradt meg bennem, amikor kiderült, hogy elhalt a terhesség.Ezért sem mennék vissza hozzá szívesen.

Szeretném megkérdezni a véleményeteket:szerintetek nem kellene valamiféle bogyókat szednem, hogy ne történjen meg újra a dolog?A régi dokim azt mondta, hogy ad gyógyszert, hogy könnyebben összejöjjön, és erősebb petesejtek legyenek, meg utána is, hogy ne szakadjon meg.
Most nagyon elbizonytalanodtam, mert én úgy gondoltam, hogy a természet rendjébe nem kellene gyógyszerekkel beavatkozni, de mivel most így jártam...hát nem tudom, mi lenne a jó...bár a Likár doki szerint sem kell.De akkor a másik doki miért akarta felírni?
Az is igaz, hogy nekem már nincs időm kísérletezni, hogy hátha sikerül segítség nélkül is...
Teljesen meg vagyok már keveredve, nem szeretnék mégegyszer így járni.


Nagyon jók a nyaralós képeitek, öröm ennyi boldog családot látni!

Mégegyszer jó bulizást kívánok!Üdv Mindenkinek!

Luca
Vendég
 


Sziasztok!

Luca

Mi is Szentivánon lakunk. A falu vége ez is, de azért itt vannak szomszédaink. :)
Homeopátiás bogyókat szoktak ajánlani, és teák is vannak, amik elősegítik a fogamzást. Sajnos én nem tudom pontosan, hogy mik a jók. De van a babaneten is egy fórum, azt hiszem valami biobaba címen, ahol biztos, hogy tudnak segíteni. Remélem nem voltam túl zavaros. :oops:

Szia: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Katica! Pici lányom!
Anya nagyon nagyon szeret Téged, és Boldog Születésnapot kívánok Neked. Két évvel ezelőtt, mikor először a karomba vettelek, kicsit maszatosan, kicsit ráncosan, még nem is gondoltam arra, hogy egy szép napon 2 éves leszel. Mintha tegnap történt volna, hogy első éjszakádon a nővér nénik visszahoztak hozzám, mert nem tudtak megnyugtatni semmivel, Te csak sírtál és sírtál. Én megsimogattalak, a hasamra tettelek, és Te elcsendesedtél majd elaludtál. Büszke vagyok rá, hogy Te vagy a kislányom és hogy én lehetek az anyukád, még akkoris, ha nem én vagyok a legeslegjobb anyuka a világon. Érzem, tudom, hogy Te is szeretsz, hiszen naponta többször el is mondod: "Anya szeretrek".
KÖSZÖNÖM!
Sok boldogságot kívánok Neked kicsi Katicám!
Puszi: Anya


Sziasztok Lányok!
Hát eljött ez a nap is. Katica 2 éves lett.

Zsu!
Sajnos nem tudok menni holnap, mert az hagyján, hogy nem lesz kocsim, de rengeteg dolgom gyűlt össze, amit el kell végeznem szombatig.

Jó éjt: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Ilyen volt:
Kép


Ilyen lett:

Kép

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!
Katicának küldöm szeretettel!
Sajnálom,hogy nem tudtok jönni.
Jó bulizást holnapra!

Kép
beátab
 
 


Jó reggelt!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Katicának!!!

Bogi!
Bizti nem tudod megoldani valahogy hogy elgyertek? Jó lenne!

Luca!
Ha úgyis kevés a barát, miért nem jössz el a talira? Szeretettel várunk!

Puszi:

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok lányok!
Megint akkor tudok ránézni a netre, amikor tali lesz. Ilyen gyorsan telik az idő vagy én vagyok ilyen elfoglalt? Már magam sem tudom. Vissza nézni nem tudtalak titeket, mert már mennem is kell a kicsihez.
A talit még megbeszélem apával. Ha nem gond akkor szivesen mennénk Zsu hozzátok, ha már irni nem tudok gyakran legalább időnként személyesen tudunk beszélgetni.
Katica boldog szülinapot. Anyukának sok boldogságot a kicsinyéhez.
Bocs futok tovább.
Üdv. Ági
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Köszönjük :)

Zsu!
Még beszélek Pirossal, hogy mikor szándékozik hazajönni, és meglátom a dolgot! Én is szeretnék menni, mert múltkor Veletek sem találkoztam, meg Orsit is szeretném már megnézni.

Tudod mit? Legyen meglepetés, hogy megyünk-e!

Luca!
Már én is hívtalak hozzánk a talira. Ha épp nincs semmi dolgod, szerintem is menj/gyere Zsuékhoz! Arról nem beszélve, hogy Áginak pont most van ici-pici babája, és vele gyakorolhatnál kicsit, szerintem Ági megengedné.

Ági!
Telik is, meg a tennivaló is több kettővel. :)

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szaisztok!!!


Katicának mi is Nagyon Boldog Születésnapot kivánunk!!!!!!!!!!!!!! :D



Puszi mindenkinek!


Sziasztok!!!!!!!!!!

Kép
vea
 
 


Ági!
Nagyon örülnénk, ha tudnátok jönni!

Bogi!
Ok, legyen meglepi!

Andi!
Nem jöttök talizni? Még nem is ismerjük egymást!!

Csók

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Boldog szülinapot, Katica!!

Bogi, hívlak.

Zsu! Mi mennénk mindenképpen a két kicsivel. Korán kell hazajönnünk, mert apjukom szórakoztatja a nagyokat, de 5.50-kor kirakja őket a sportterem előtt, mert 6-tól kezdődik a focija és az szent és sérthetetlen. De iygekszünk is már 4-re odaérni hozzátok, hogy legyen együtt vagy 90 percünk.

P.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Katicának nagyon boldog Szülinapot kívánunk!!!

Klári & Benike




Sajnos a talira most nem tudunk menni, de azért mindenkinek kellemes időtöltést és jó szórakozást kívánunk!

Kép
anyacuka
 
 


Sziasztok!

Biztos jól sikerült a találkozásotok, ugye majd tesztek fel képeket?

Köszi, hogy hívtatok engem is,de ma nem tudtam volna elmenni,mert a csajoknak táncos bemutató volt a Gyermekek Házában.Inkább majd akkor mennék, ha már én is kisbabás leszek, meg ha jobban megismertelek Benneteket, de azért lehet, hogy a következőre elmennék, mert jó lenne személyesen is találkozni Veletek, olyan aranyosak vagytok mindannyian!

Nagyon aranyosak vagytok, hogy engem is befogadtatok Magatok közé!

Bogi!

Katicának nagyon sok boldogságot kívánok!!!Az írásoddal könnyeket csaltál a szemembe...és hidd el, Te vagy a legjobb Anya a világon!A gyerekeidnek mindenképpen.
Anyának lenni csodálatos dolog, a legnagyobb kincs, amit a sors adhat egy nőnek.

Áginak mekkora a babája?Róla nem tudok semmit...

Orsi!
Örülök, hogy "földik" vagyunk!A falunak melyik végén laktok?
Majd bemegyek a patikába, gyógyszerészünk igazán profi homeopátiában! :D

Puszi:Luca
Vendég
 


Sziasztok!

Zsu! Nagyon klassz volt a buli! sajnálom, hoyg oylan korán kellett eljönnünk, mert nagyon jól éreztük magunkat. Jó volt látni mindenkit és bízom benne, hogy minden jóra fordul.

Jó éjt!

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Köszönjük a vendéglátást. Még mindig azon ámulok, hogy mekkorka a pocid :)
Hazafelé már tuti jól jöttünk, hamar haza is értünk. Bejövök, apa sehol. Hívom, hol volt? Piroséknál Tamással :) :)

Köszönjük a jókívánságokat!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Csajok!

Örülök, hogy itt voltatok! Szerintem nagyon jól elvoltak a gyerkőceink, ezért duplán bánom, hogy nem értem haza időben, mert most legalább tudtunk volna többet beszélgetni!!!

Eszter!
Hogyhogy nem jöttetek? Közbe jött valami? Remélem minden oké!

Puszi, jó hétvégét mindenkinek!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Bogi
Boldog szülinapot Katicának!!

Zsu
Örülök, hogy jól sikerült a tali. Készültünk ám mi is nagyon.

Luca
Az aranyos utcában lakunk, Győr felé a falu vége.

Rólunk röviden annyit, hogy csütörtök éjjel megrepedt a magzatburok elfolyt a víz egy része, bevitt a mentő, a vizsgálatnál a maradék is elfolyt, a babócát szombaton szültem meg. Esélye se volt az életre. Vasárnap reggel haza is jöhettem. Fizikálisan jól vagyuk, amúgy meg szarul. Itt van anyukám így tudok még pihenni, szomorkodni.

2 hét múlva nyaralunk, most még jobban várom!!

Üdv: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sorsoly, de hát... július 1-jén még azt írtad, hogy minden rendben. Jaj... ez borzasztó. Most olvasom nyolcadszorra, hogy nem értettem-e félre valamit, és ez tényleg azt jelenti-e, amit látok. Jaj, ez nagyon szörnyű... mit lehet ilyenkor mondani? Mert azt, ami most itt belülről szorongat, azt nem tudom megfogalmazni. Minden elismerésem, hogy ezt így le tudtad írni. Ez felfoghatatlan...

Kép
Kép
nyuszog
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Én se nagyon tudok mit mondani a történtekre,csak a könnyem nyelem mert nekem itt van 3 gyönyörű kölyköm... Árminnal még fel sem merült bennem,hogy baj lehet,Ráhelt már féltettem,Mirjamnál már nem tudtam kiverni a fejemből a félelmet.
:cry:
Tudom,hogy nem segít de egy emberként szomorkodunk veled.Nem tudok most többet írni pedig időm lenne ....
Ölellek innen távolból : Eszter

seszter
samu eszter
 
 


Orsi!

Jó lenne most megszorítani a kezed, hogy tudd veled érzünk. Remélem a pihenés és a család, főleg Zselyke segít majd helyre tenni a történteket.
P.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Orsi!

Igaz, mi még nem nagyon ismerjük egymást, de én is tiszta szívemből együtt érzek Veled!
Borzasztóan sajnálom ami történt Veled!

Nemrég én is hasonló dolgon mentem keresztül,és még mindig nem tudtam igazán feldolgozni, pedig nekem azért sokkal egyszerűbb volt a dolog, én csak 8 hetes voltam...

Kívánom, hogy a Családod adjon erőt Neked túltenni Magad a dolgokon!

Jobbulást kívánok: Luca
Vendég
 


Orsi ! :(
Gondolok Rád, ez is hátha ad még egy kis plussz erőt...
Ha van kedved beszélgetni tudod hol találsz,
puszi Erzsi
:(
erzsi100
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Nem is tudom mit mondhatnék, de az biztos, hogy lélekben Veled voltunk mind ebben a pár napban, és minden percben izgultunk értetek! Bevallom én már el is sírtam magam párszor, hiszen mi már olyanok vagyunk itt lassan, mint egy kis család, és mindannyiunkat letaglózott a hír.
Nehéz időszak elé néztek most mindannyian, de Zsezse baba kárpótolni fog mindenért.
Mindenesetre fogadd őszinte, és mély együttérzésemet, és ha nem bánod, elmotyogok egy imát a babádért.
Nem tudom ilyenkor mi a jobb, felejteni, vagy emlékezni és tovább lépni, de kívánom, hogy a nyaralás kicsit helyre hozzon benneteket lelkileg.

És köszönöm, hogy még Katicára is gondoltál!


Lányok!
Tegnap megvolt a szülinapi buli, ami kudarcba fulladt egy kedves falulakó miatt.
4 körül elkezdtük a bulit, volt Katicás torta, ajándékok, aztán 5 körül jött egy kombájn a utca végén lévő szántóföldre, és tönkre tette az egész szülinapi zsúrt.
Gondolom emlékeztek milyen szél fújt, itt a prérin, ahol meg fák sincsenek, a szél akadályba sem ütközik, és elkezdtek aratni. Az összes por, felaprított szalmadarabok átláthatatlan felhőjében találtuk magunkat. Hiába menekültünk be a házba, mindenki tüsszögött, köhögött, alig láttunk a bevörösödött szemünkkel, az összes kint lévő enni és innivaló kárba veszett. Ez több mint két órán át tartott, közben kimerészkedtünk, mikor úgy láttuk, hogy vége, de akkor épp a föld másik végén volt, amikor visszafelé jött, újra beterített minket. Aztán a szomszéd srác (Edina férje, Peti) kiment a földre, odament az autójában csücsülő tulajhoz, és megkérdezte a nevét, aki csodálkozva kérdezte, hogy miért érdekel az minket. Hát majd hétfőn megtudja, mikor a jegyzőnél panaszt emelünk ellene.
Na ennek örömére ma reggel 9-kor újra kezdte, akkor a másik oldalon lévő földjén, de ma reggel már nem volt akkora szél, így ebből mi már nem éreztünk semmit.
Tavaly késő este csinálták, akkor nem zavart senkit, most viszont mindenki rohangált, ruhákat beszedni, ablakot becsukni, kerti grillpartikról a húsokat bevinni.

A gyerekek amúgy jól érezték magukat, vettünk arcfestéket, és elég jól sikerültek a művek, majd teszek fel képet, csak ott hagytuk anyósomnál véletlenül.

Na megyek, mert látom már fél 2!!!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Én nem tudom mit lehet ilyenkor mondani,ahogy a telefonban is csak össze vissza beszéltem Neked ,amiért bocsi. Átérzem a fájdalmad,hisz én is voltam hasonló helyzetben. Nyújtson vigaszt Zselyke és a tudat,hogy remélhetőleg hamarosan újra örömmel tudatod majd terhességedet velünk.
Ha jó Neked akkor a héten kimegyünk és viszem Neked a beigért gyümölcs salátát.

Puszi!
Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Teljes szívemből együtt érzek veled, és persze a férjeddel is! Én sem igazán találom a szavakat, nagyon megdöbbentett a hír, és az hogy ilyen megtörténhet a várandósságnak ebben a szakaszában.. Sok erőt kívánok neked, és minden elismerésem hogy le tudtad írni a történteket. tartottam tőle hogy eltűnsz, ami megjegyzem teljesen érthető lett volna. De hát, ez a babanet, és neked van egy Zselyke babád!! ha bármire szükséged van, engem is megtalálsz!!

Sok puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Azóta se találok szavakat és egyfolytában eszembe juttok, nagyon sokat gondolok rátok. Rengeteg erőt és kitartást kívánok! ÉS szólj tényleg, ha bármiben tudunk segíteni. Pihenj sokat, az jót tesz a lelkednek is és Zselykét szeretgesd meg sokszor és nagyon.


Mi tegnap jöttünk haza nagyizásból, ami jól és gyorsan telt, majd ha több időm lesz visszaolvasok. ÜDv Nikiék

kancellárka
 
 


Szia Mindenkinek!

Hosszú idő után most tudtam ideülni a babanet elé,s máris könnybe lábad a szemem.Orsi teljes együttérzésem.Nem foghatom fel,ami Veletek történt,mégis átélem kicsit.Nekem is volt részem magzatvesztésben,de nem így;egészen korán.Azt könnyebb volt megérteni,feldolgozni.De hidd el,sikerülni fog.Tudd,hogy innen a távolból én is,mi is megölelgettünk kicsit.És elbúcsúztunk képzeletben a kistesótól.Zsezsét milliószor pusziljuk.Kívánom,hogy a nyaralás élményei legyenek gyógyító erejűek.Kitartás!

Mi is tegnap ünnepeltük Babintim szülinapját,de most nics erőm,se lelkem leírni az eseményeket.Ha lenyugodtam,fotókat is teszek fel.

A nyaralóknak jó utat,kellemes pihenést,felejthetetlen élményeket!

Zsu!Végtelenül sajnálom,hogy lemaradtam a taliról.Nem tudom kordában tartani rossz netező időzítésem.Pedig de jó lett volna talizni Veletek,főleg az után,hogy az előzőről is hiányoztunk.Pedig tudtam ám,hogy lesz valamikor a héten,csak elfelejtkeztem róla.Amilyen szitásodó agyam van...Remélem,a következőn már ott lehetünk.

Bogi!Kislyánykádnak boldog szülinapot!
Kép

Puszi Mindannyiótoknak!

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Én is teljesen ledöbbentem, ahogy olvastam az írásod, főleg azok után, amiről a múltkor beszélgettünk. Többször is elolvastam, nem akartam elhinni, hogy ilyen tényleg megtörténik!
Nagyon sajnálom!!! Biztosan nem lehet könnyű, de azért sok erőt és kitartást kívánok Nektek!


Bogi!
Ez döbbenet! Nem is tudok hozzászólni!
Az a lényeg, hogy azért a gyerekek jól érezték magukat!
Mi volt a szülinapi meglepi?
Mi is készülünk, az ajándékot már megvettük, de azt még nem tudom, hogy milyen tortát süssek!

Puszi mindenkinek: Klári, Beni

Kép
anyacuka
 
 


Sziasztok!
Zsu!
Elöször is elnézésed kell kérnem,hogy csak most reagálok,nem jutottunk el hozzátok :oops: Nincs semmi baj (nem is volt)csak a 3 gyerek alvása éppen úgy jött össze,hogy egymás után aludtak el.Nem tudtam kire bízni a nagyot (nem volt szivem felkelteni,meg egy felébresztett nyügös gyerek nem hiányzott a partiról).Egyszer csak összejön nekünk is egy találkozó :)

Péternek szombaton volt Győrújbaráton a kiállításmegnyitója,én nem sokat láttam belölle mert a két nagy húzott,hogy menjünk az ugrálóvárba!Ármin jól érezte magát,de Ráhelt miután fellökte egy nagyobb leányzó úgy emelte ki egy apuka teljessen bepánikolva.Nem nagyon érte még ilyen atrocitás.

Tegnap reggel zuhanyozás után furán éreztem magam,nem mozdultam rosszul meg semmi ilyen,de egyszer csak beállt a derekam,azóta se tudok kiegyenesedni.Szegény gyerekek néha nevetnek mert furán megyek néha meg sajnálnak,mert megjelenik némi kín az ábrázatomon.

Mára ennyi.Nyugodalmas jóéjszakát mindenkinek!

seszter
samu eszter
 
 


Sziasztok!

Írni nincs időm, de azért benéztem...

Puszi Mindenkinek, babáknak, mamáknak!Szülinaposnak sok boldogságot!

Luca
Vendég
 


Sziasztok!
Zsu!
Talira nem tudtunk menni mert mamánál voltunk Siófokon,nagyon jól éreztük magunkat,remélem azért meg ismerjük egymást személyessen!!!!!

Orsi!!!
Én sem tudom hirtelen mit is mondhatnék neked!Részvétem nektek,próbáljatok erőssek lenni hisz egy kislányka ott van veletek akinek szüksége van rátok mind szeretetben mind lélekben!Tudom könnyü ezt igy irni de tényleg próbálj erős lenni!És ha valamire szükséged lenne( igy hogy nem is ismerjük egymást nagyon)rám is bármikor számithatsz!Én is sokszor ölellek vigyázz nagyon magadra!!!!!!!!!!

Na megyek!Mindenkinek további szép estét kivánok!!!!!!!

Sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
vea
 
 


Kedves Mindenki!

Köszönöm a kedvességet, együtérzést. Kicsit jobb már. Van az a bölcs mondás, hogy amin tudsz azon változtass, amin nem tudsz azt fogad el.
Zsezse mókázik egész nap, anyukám megcsinál mindent, a kedves pedig annyira igyekszik, hogy az már zavarbaejtő. :oops: Olyan dolgokat csinált meg az elmúlt pár napban, amikért már hónapok óta könyörgök. Ma megbeszéltük, hogy 1 év múlva megpróbáljuk újra a babát, addig pedig Zselykével és egymással foglalkozunk, meg a házzal.

Bogi
Ez tényleg szemétség volt a faszitól. Várjuk a képeket.

Bea
A gyümisali jó ötlet! Csütörtök, péntek fogadóképesek vagyunk.

Niki
A héten még nem igazán akarok sétálgatni, de a jövő héten összefuthatunk.

Eszti
Lehet, hogy fel kéne keresned egy csontkovácsot, vagy masszőrt. Talán segítene.

Luca
Sikerült megtudnod valamit a bogyókról?

Zsu
Sajnos még ilyenkor se léphet ki az ember a saját életéből. Így inkább továbbra is veletek, mint nélkületek.

Maminti
Boldog szülinapot Marcusnak!! Remélem kapunk egy bővebb beszámolót a partyról!!

Erzsi
Szavadon foglak!

Anyacuka
Hát igen az ember tervezget a dolgok meg néha máskép alakulnak.

Még azt akartam kérdezni, hogy júli 20 -án van-e kedve valakinek Hot Jazz Band koncertre jönni? Bogival beszéltük, hogy elmegyünk, a Xantus múzeum udvarán lesz, a jegy ára 1700 Ft.

Na jó hosszú voltam, most már dugulok.

Üdv: Orsi

Ui.: Egy képet még dobok Zsezséről.
Kép

Kép
sorsoly
 
 


Szia Mindenkinek!

Orsi!Mindannyiunknak erőt adó a kitartásod,örülök,hogy jobban vagy,és sok segítséget akadt.Remek hír,hogy egészségi állapotod jövő hétig annyit javul,hogy sétálni és koncertre is el tudsz menni.Nekem is így kéne hozzáállnom a veszteségekhez...
Zsezse a hableány? :D Tünemény!Marcu csodálattal bámulta a képét az imént.Biztos elrabolta a szívét...Milyen nagy lány már.Őt is nemsokára ünnepelhetjük.Kéne rendezni egy közös szülinapot a mostanában két és négy és egyéb éves csöppöknek.Pl. Bogiéknál,hogy bepótoljuk a tuskó szomszéd miatti kudarcba fulladt szülinapot.No,mit szóltok hozzá?

Mi,a család vasárnap ünnepeltünk,épp a szülinap napján.Marcu nagy-nagy örömére.Egész napos elfoglaltságot terveztünk csöppömnek,ami rendesen ki is fárasztotta a nap végére.
Kezdődött azzal,hogy miután kispacsirta módon hajnalban mellénk bújt a pötty,anyum már át is adott neki egy óriási csokor virágot.Aminek a szagolgatásával Marcu nem bírt betelni,és minduntalan magára borította,hisz' annyi vot,hogy elveszett alatta.,nagy kacagások közepette.Miután összeszedtük magunkat,Apával elmentek a csokitortájáért (azalatt Adró hugommal és anyummal lufikkal díszítettük a szobát,ahova a köszöntést terveztük),amit nem nézhetett meg,mert a felköszöntést délutánra időzítettük.Persze kíváncsi volt,hogy mi van a dobozban,amit cipelnek,de még mielőtt sikerült volna belekukucskálnia,elindultunk az állatkertbe.Nagyot sétáltunk az állatok között.És simogattunk kiskecskéket,zsiráfot,sőt,összetűzésbe keveredtünk egy csacsival,aki mert Marcu nem adott neki semmi nyalánkságot,megharapdálta husi karját.De ez az incidens se tántorította el Pöttyöm egy kiadós pónilovaglástól,aminek a végét óriási visítás követte.Még szerencse,hogy a közelben pihentek az őzek,így elterelték a figyelmét.A rengeteg látnivaló kb. fél órára kiütötte a kis ünnepeltet,ám mire odaértünk a nádor étterembe,már újra vircsaftolt.Jól degeszre tömtük magunkat.Úgy bántak velünk,mint az angol királyi családdal,és nem is fizettünk sokat.Percről percre egyre fergetegesebb lett a hangulat.Ebéd után ,hogy el ne nehezedjünk,elmentünk a Kölyökparkba hancúrozni.Csak mi voltunk a játszóházban,el tudjátok képzelni mit össze vágtázott Marci.Futkároztunk,sikongattunk,csúszdáztunk,ugrálóváraztunk,plüssfigura csatáztunk,labdáztunk,stb.Másfél órán keresztül,szakadatlanul.
Mi felnőttek már rég kipurcantunk,amikor Marci újabb és újabb játékra invitált,de ezúttal nem engedtünk neki,elindultunk haza,ahol a meglepetés szoba, a Thomas mozdony marcipános torta,rengeteg ajándék és más finomságok várták.Azt a megilletődöttséget,örömet ami kiült arcocskájára a szoba láttán,nem adnám semmi pénzért.Remek volt a hangulat.Aranyom,nem győzte megnézegetni az ajándékait.
Csodás élményt nyújtott minden perc.Sokat fotóztunk és filmeztünk.Angyalkám gyorsan elaludt az esti pancsolás után,de másnap gyorsan fel is ébredt,hogy autópályázhasson... :lol:

KépKép
KépKép
babinti
 
 


És íme "néhány fotó":

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Kedvers vagy ,hogy mindenkire gondolsz,a derekam lassan helyre jön,már nem korlátoz annyira a mozgásban.

Babinti!
Marci igen aranyos a képeken,látszik a jó hanulat,meg a finom torta,abból én is bevállalnék egy szeletet :lol:

Reggel esett,de a gyerekek nem bírtak magukkal így kaptak gumicsizmát meg esőkabátot aztán csak a nagy nevetéseket hallottam.Mondanom se kell hogy nyakig sárossan,de nagyon boldogan kerültek elő a játszóterükről. :roll:
Most meg nem akarnak aludni,itt rohangálnak körülöttem.
na megyek mielött bajt csinálnának.

minden jót!

seszter
samu eszter
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Örülök, hogy jobban vagy!Biztos sokat segít, hogy ilyen rendes családod van, a barátokról nem is beszélve! :D
Zselyke nagyon szép kislány, ilyen nekem is kell!!!!!!Vagy hasonló...de egy kisfiúnak is örülnék, vagy kettőnek. :D
Kitől örökölt ilyen csodálatos kék szemeket?
Lehet, hogy együtt leszünk kismamák?Bár én 1 év múlva már jobban szeretnék babás anyuka lenni... :oops: Sajnos "ketyeg a biológiai órám".
Mi a falunak a túlsó végén lakunk, a buszvégállomásnál.
De régebben nagyon közel laktunk Hozzátok!Lehet, hogy látásból ismerjük is egymást? Sajnos nem sok embert ismerek Szentivánon, mert nem itt nőttem fel, de a nagymamámhoz szoktam jönni minden nyáron, mert nagyon szerettem Szentivánt.Aztán a szüleim is kiköltöztek Győrből, én meg ide jöttem férjhez, de elváltunk, és második férjemmel is itt maradtunk.Csak kicsit odébb költöztünk...

Bogyó ügyben még nem intézkedtem, de a kolléganőmet is nagyon érdekli a dolog,sajnos nem sikerül teherbe esnie, úgyhogy mindenképpen el fogok menni a patikába.A gyógyszerész úr ismer is szakembereket, akiknek a kisujjukban van a homeopátia, és személyre szabott gyógymódot javasolnak.

Babinti!
Öröm Rátok nézni, nagyon boldog család vagytok!A szavaidból sugárzik a szeretet.

Már csak 3 napot kell dolgoznom, aztán elmegyek 2 hét szabira.De jó lesz!
Megyünk egy hétre a Somogyi dombok közé, aztán két hétvégére a Balatonra.A gyerekek és a mamáék ottmaradnak 2 hétig, nekünk sajnos dolgozni kell, de hétvégére lemegyünk!Annyira szeretem a Balatont,ha tehetjük, mindig lemegyünk!Sajnos idén még csak egyszer voltunk...

Üdv Mindenkinek!

Luca
Vendég
 


Sziasztok!

Én is adós vagyok még fényképekkel!

Képzeljétek, találkoztam Orsival a Spárban, és annyira jó volt látni és beszélni vele!
Azt hiszem, hogy nem kell aggódnunk érte a továbbiakban, inkább valamiképp meg kell kicsit édesítenünk a napjait, amint készen áll rá!!!

Kriszti!

Jók a képek! :)
A torta nagyon szuper volt!
A miénk kicsit robosztusnak látszik, mert 20 szeletes volt.

Íme a képek:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


A két sárkányeregetős k-pen látszik, hogy a szomszéd házakat is alig lehetett látni attól a por és kosz felhőtől, amit csinálta kombájn.

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi!

Nagyon jók a fotók, szépek a lányok!
Jól megvannak együtt?Nem szoktak veszekedni?Jó, hogy ilyen kicsi a korkülönbség, gondolom, jókat tudnak együtt játszani.
Nekem 3 és fél év van köztük, most már nagyjából "összenőttek". Szerencsére ritka a konfliktus közöttük, nagyon jól megvannak, állandóan trécselnek valamiről.Sokmindent elmondanak egymásnak, olyant is, amit esetleg nekem nem... :D ami csak rájuk tartozik.Főleg a kicsi a nagynak.

A kombájnos tényleg nagy port kavart, elhiszem, hogy kiakadtál rajta.A katicatortát hol készítették?

Puszi:Luca
Vendég
 


Sziasztok!

Nem néz ki robosztusnak a Katica-torta!Hab volt a tetején vagy marcipán?Ki készítette az arcfestést?
Én a falnak mentem az oviban attól,hogy farsangkor minden fiú pókembernek lett kifestve ,minden kislány pillangónak,aztán mikor szóltam,hogy az én fiam ne legyen pókember akkor az ovonéni kioktatott,hogy minden gyereket arra fest amire a gyerek akarja.Hát Ármint kifestettem én kiscicásra,nem lett olyan szép mint a lányok,de nem lett 18. pókember.(nem tudja Ármin mi az a pókember,valójában én is csak annyit,hogy egy mese"hős".Nincs tévénk,az az tévénk volt csak antennánk nem volt bekötve aztán elcsomagoltam a tévét is,fennt van Péter műhelyében.)Nincs rá szükségünk,így van időnk beszélgetni,olvasni,együttlenni... .
Persze azt be kell vallanom,hogy dvd-t nézünk,könyvtárba járunk(gyerekbe+felnőttbe)és filmet is kölcsönzünk,de ezeket mi válogatjuk,meg a mamáéknál be van kapcsolva a tv és Ármin kérésére a minimax megy benne,de többnyire ki tudjuk csábítani biciklizni,hintázni... .

Ha valakinek van jó ötlete,hogy hogyan lehet egy alig 3 éves kiscsajt rászoktatni a fogmosásra az mondja el nekem is,mert bajom van vele! :oops: Árminnak szépek a fogai,de Ráhelnek már most látok elszineződést,pedig még egy darabig szüksége lesz a tejfogaira.
Péter hozott nekem sárgadinnyét,azt nem szereti a két nagy.Végre van valami amit csak a picivel kell megosztanom,ha valakinek volt már 2 vagy több jó evő gyereke tudja miről beszélek,egy pohár natur jkoghurtot nem tud Péter ugy megenni,hogy ne kérne belölle most már 3 gyerek,de én is igy vagyok a kefíremmel,vagy bármivel.Egy kezemen meg tudom számolni,hogy a 3 gyerek mit nem eszik meg.

Jó éjt mindenkinek!

seszter
samu eszter
 
 


Sziasztok!

A tortát a Judit Cukrászat készítette, a Pápai úton vannak. Belül dobos torta volt, marcipánnal volt bevonva. Eddig már nagyon sokszor rendeltünk tőlük, másféle tortákat is, és mind finom volt (itt lakik az egyik munkatársuk az utca végén, és házhoz szállít nekem mincent :) ). A dobostortájuk pedig páratlan, az a kedvencem, életem soárn sokat ettem, de ez a legjobb. A tészta, a krém, a marcipán nagyon finom. Árban teljesen átlagosak, ez a torta azért drága, mert formázott torta, és az egész marcipánnal van bevonva, na meg 20 szeletes, amiből azért jóval többen laktunk jól, mint 20-an, meg repetáztak is sokan.

Az arcfestéseket mi csináltuk, a szomszédasszonyom és én. A tigriseket a szomszédasszonyom, a két alsót meg én. Katica nem engedte kifesteni magát, ezért a pillangó így sikerült, Lili meg ehhez a cicához akart nyelvet, pedig nem volt eredetileg :)
A netről töltöttünk le képeket.

Luca!
Igen, jól megvannak együtt. Sokszor nehéz, de szerintem nagyon jó a kis korkülönbség. Tényleg ügyesen eljátszanak egymással, tanulnak egymástól sokat, még a nagy is a kicsitől.
Képzeld Lilivel csináltattunk egy foglalkoztató füzetből (Pirostól kaptuk :) ) feladatokat, és megértette őket és meg is tudta csinálni. Mármint válaszolt a kérdésekre, mert azért pl. csontot rajzolni még nem tud.

Húzós napom lesz, fél 2 és itt ülök. Okos Bogika.

Na mindegy.

FELHÍVÁS!

Lányok! Meséltem a talin, hogy voltam a Bóbita gyermekotthonban, ahol nagyon nagyon sok újszülött pici baba van, akiket otthagynak a kórházban, mert nem kellenek a szülőknek. Szörnyen elkeserítő látvány volt.
Nyomban felajánlottam nekik a testvérbabakocsinkat, ami ugyan régi és használt is, de nagy szükségük van rá, mert így egyszerre több gyereket vihetnek sétálni. Óvodás korig vannak itt gyerekek, de zömmel kisebbek vannak. Kérdeztem még, hogy mivel lehetne segíteni, azt mondták bármivel.
Piros barátnőm rögtön felajánlotta, hogy segít, mert ő eddig a nagycsaládosokhoz vitte pl. a kinőtt ruhákat, de ez azért sokkal személyesebb, de olyat is mondott, amivel meglepő módon még a férjem is egyet ért, hogy társadalmi munkában akár fizikailag is segíteni lehetne nekik, pl. játszani egy órát a gyerekekkel, vagy a pici babák fürdetésében segíteni. Mikor ott voltam, és láttam, hogy mennyi gyereket kell nekik füredtni, hát szegények már délután elkezdték, hogy befejezzék estére.
Szóval bármi segítség lenne, játék, kinőtt ruha, vagy a szanáláskor kidobásra szánt ruha, akár felnőtt is, mert vannak anyukák is néha átmenetileg, akik nagyon rossz helyzetben vannak, babakocsi, de akár popsikenőcs vagy bármi. Én pl. egyel több popsikenőcsöt íratok fel a dokimmal, 300 Ft, és beadom majd nekik.
A gyűjtést én végzem, ha bárki bármit tud adományozni, azt megköszönjük!

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Szia Mindenkinek!

Bogi!Csoda remek fotók készültek a szülinapon.És a torta kifejezetten csábító,ha nagy,ha nem.Jövőre én is formázott tortát szeretnék csináltatni,mert a 3. szülinapot valahogy mérföldkőnek érzem.
Gartulálok a készségfejlesztő gyakorlatok elvégzéséhez!Nagyon ügyes csöppöd.
Nekem is van hasonló élményem Marcuval.Éppen ma történt,hogy nem bírtam már a popómban bizsergő hangyákkal,és bringára pattanva nyakunkba vettük a várost (Gábim éjjeles volt,így aludt,a nagyinak fájdogál a lába,az idő is remek volt egy kis bringázáshoz,tehát mentünk).Gábim kapott könyvutalványt,s mert fejbe vettem,hogy megveszem Marcusnak a Scolar kiadó gondozásában megjelent Az élet számai sorozatot,körbejártuk a belvárosi önyvesboltokat.
KépKép
KépKép
KépKép
Sajnos nem jártunk sikerrel,egyik helyen sem ismerték,pedig a könyvszalonban kiemelt helyen volt,és neten is rendelhető.Így végül elmentünk az Árkádba.Addigra rendesen elfáradtam,hát hagytam,hogy Babintim bevegye magát a gyerekkönyv sarokba az Alexandrában.Ott találtunk egy készségfejelsztő lapozgatót,amiben a lap szélén mgejelölt logika szerint kell megkeresni a választ,és marcum megértette,mi a teendő.Kedvünkre elbabráltunk a feladatokkal.Néha segítenem kellett,de nem is ez a lényeg.Kiapadhatatlan kíváncsisága,felfedezési kedve,tett-,és tudásvágya.És az,hogy noha már beszél,ha máshogy nem tudja megértetni velünk mondanivalóját (pl.: "tegyél le",ha mosakodni,fogat mosni indulunk... ;) :D ),ez alatt a játék alatt egyre több szót igyekezett helyesen kiejteni.Nem siettetem a beszédalakulást,nem is tudnám,azért szuper érzés volt,hogy tud ő is,csak legtöbbször nem akar.
Megindított az árva gyerekek sorsa.Eszembe juttatta,amikor az anyás csecsemő-,és gyermekotthonban voltam gyakorlaton.Körbekutakodok,mit lehetne adományoznunk.Ruhát még nem tudunk,de talán tápszert,vagy tisztálkodó szerek akadnak itthon,vagy úgy,mint te,majd én is veszek eggyel többet valamiből,amiről tudom,hogy szükségük lehet rá,pl pelust.
Remek kezdeményezés.Csak így tovább!

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Seszter!Nálunk is mumus a fogmosás,de én rendíthetetlenül ragaszkodom hozzá.Olykor-igaz,az én porontyom még csak két éves-bizony ellenállását legyűrve,magam mosom meg a fogacskáit,nem várva,hogy ő megsikálja magának.Mindig együtt mosunk fogat,és kapott egy elektromos kefét,így valamivel nagyobb az érdeklődése.Még nem nagyon tud helyesen szájat öblíteni,és nem kedveli azt az érzést,amikor tele van habbal a szája,talán ezért viszolyog a művelettől.Példaként állunk előtte,ami ugye nagy vonzó erővel bír.Ha csöppöd lát benneteket közösen,rendszeresen fogat mosni,és ő választhatja meg a fogkrémét (a legjobb,bár kicsit drága az Elmex baby),fogkeféjét,esetleg megszínezett vízzel öblítsen (DM-ben,Rossmannban kapható ilyen készítmény).A fognyűvő manó meséje is erős hatást gyakorolhat a csöppökre,vagy menjetek el fogászhoz,aki meséléssel megértetheti a fogmosás szükségességét (az orvosi eszközök a legtöbb gyereket lenyűgözik,és ha nem kell beavatkozni,előre jó érzéseket rögzítünk a kicsibe,ami a későbbi rendszeres ellenőrzésre járást is megalapozhatja) ...
Kívánom,hogy járj sikerrel,és Pöttyöd foga épp úgy ragyogjon,mint a tesójáé.

KépKép
KépKép
babinti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?