Új privát üzeneted érkezett!

No, lassan elköszönök.
Legyen szép napotok!!!!!

babszika
 
 


SZÉP NAPOT MINDENKINEK!

Vikkike!
Még nem teszteltem,mensi még nincs,de szerintem még holnap megjöhet,a múlt hónapban is 29 napra jött meg!!!!
Nálad mi a helyzet?????
Vendég
 


Babszi, negyed 3-ra!Mert hogy most szabin leszek 10 napig holnaptól és akkor így tudok menni. reggel meg cukor ambulancia....kéthetente keddenként.........
Nem jött ki annyira....vagy hát fene tudja....8.9 lett a terheléses cukor, azóta diéta és a legtöbb is 6,2....szóval remélem, diétával visszaszoríthatom.
Vendég
 

 
 

Kriszti! Nálam folyamatos mensis fájások. :? :? De Piri még nincs. Mikor tesztelnél?
Lafi! Remélem, a diéta megteszi a hatását!
Ria! Neked is legyen szép a napod!

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok Lányok!

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek utalhat-e alacsony progi szintre az, ha a PÉ után nem emelkedik meg csak 3-4 tizedet a hőm, és a lutális szakaszom elég rövid. Most várom a vérvétel eredményét. Nekem a 22. napon nézték a progi szintet. Amúgy 30-32 naposak a ciklusaim és általában 18. nap körül van PÉ-m.
mirci74
 
 


Mirc, sajnos igen!
Vendég
 


Vikike!
Jelen pillanatban nem érzek semmit!!!!Mármint mensi jeleket!!!!A hőm még ma is 37.1!!!
Még nem teszteltem,délután veszek!!!
KITARTÁS!!!!!!!!!!!!!!!
A mensis fájások lehetnek baba miatt is!!!!!!!!!!!
Drukkolok!!!!
Vendég
 


Szia Lafead!

Én is ezt sejtem sajnos. De majd kiderül az eredményből. Akkor lehet, hogy PÉ-m sincs? Vagy ez a kettő nincs összefüggésben? A hőgörbém alapján úgy tűnik van.
mirci74
 
 


attól még lehet péd, csak kevés a progiszinted, ennyi, de erre rá lehet segíteni.
Vendég
 


Kriszti! Drukkolok neked én is!!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Azért kezd itt izgis lenni a dolog!!!!!!!!!!!!! :wink: Szurkolok!!!!!!!!
Vendég
 


Még egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek mennyire fontos a megfelelő időben megtörtént vérvétel a progi szint meghatározása szempontjából?

Nekem azt mondta az orvos, hogy a ciklus 23-25 napján menjek, de mivel abba a laborba ahová én járok nincs minden nap vérvétel ezért a 22. napon vettek vért. PÉ-m meg kb. a 18-19 napon volt. Nem egy héttel a PÉ után érdemes nézni a progi szintet? Ami nálam kb. a 25-26 napra esne.
mirci74
 
 


Mirci! Én eddig úgy hallottam, hogy a 3. és a 21. nap szoktak vért venni. +- 1 nap még belefér.

Kép
vikike0429
 
 


vikike!

De nem függ a ciklus hosszától, meg a PÉ időpontjától, hogy mikor kell vért venni? Mert ugye a progi szint általábana PÉ után kezd emelkedni, és ha túl korán veszik le a vért akkor az adhat okot téves diagnózisra. Vagy rosszul gonolom?
mirci74
 
 


Mirci! Ezt sajna nem tudom. :oops:

Kép
vikike0429
 
 


Mirci, pé utáni 7.nap nézik meg!!!!!!!!!!!!!!!a 21. nap nem általános, pé-függő!!!!!!!!!!FONTOS!!!!
Vendég
 


lafead

Akkor jól tudtam?

Így viszont nálam a 25 napon kellett volna vért venniük, ehelyett vettek a 22. napon, és ezáltal lehet, hogy akkor még túl alacsony volt a progi szintem ami azóta emelkedhetett. Így viszont benne van a pakliban, hogy tévesen állapítanak meg alacsony progi szintet nem?
mirci74
 
 


Ez így van, sajnos. Nem is értem, miért ekkor vették le neked...... :twisted:
Vendég
 


Lafi! Én meg azt nem értem, hogy honnan tudják, hogy mikor van Pé. A Bmc-s csajok is 3. és 21. napon járnak.
Mirci! Melyik kh-ba jársz?

Kép
vikike0429
 
 


és mit javasolsz? ha alacsony progi szintet diagnosztizálnak, kérjek egy új vérvételt?

persze ettől függetlenül lehet, hogy tényleg alacsony a progi szintem, de azért jó lenne egy megbízható vérteszt
mirci74
 
 


vikike én a Bolgárkerék utcai családtervezési tanácsadóba járok, ott csinálják a labort is.
mirci74
 
 


Értem. Pedig ott sztem kell, hogy értsenek hozzá.

Kép
vikike0429
 
 


Viki, nálam ez úgy volt, de másnál is úgy tudom, hogy amennyiben pét érze, tekintettel arra, hogy lehet éreznim, ahhoz képest a 7. nap.
pl. mi van azzal akinek mondjuk a 40. napon van pé....hallottam ilyet, na meg különbet is......akkor valahogy tudni kell, kell-e progipótlás.Azt pedig csak úgy tudjuk meg, ha pé utáni progit nézetünk meg, vagyis, az általunk sejtett vagy hő alapján valószínűsített pé után.
Amúgy a 3. nap is megfelleő, mivel akkor azt állapítják meg, volt-e pé.
Vendég
 


Lafi! Na, látod én ehhez hülye vagyok. :oops: De bízom benne, hogy a Bmc-ben majd értik a dolgukat.

Kép
vikike0429
 
 


Viki, érteni fognak a dolgukhoz, nyugi!!!Ezért meddőségi kp.
Azért egy stimus ciklusnél valószínűbb, hogy a 21. napon kell progit nézetni, kézzel foghatóbb a pé ideje és mérhetőbb is, mint egy spontán ciklusban.
Vendég
 


az ok, hogy a pé+3 nap jó arra, hogy megnézzék van-e peteérésem, de akkor most mi van a progi szinttel? én hőmérőzöm és abból majdnem biztosra kivehető, hogy mikor volt pém.

na mindegy lesz ami lesz.............kíváncsi vagyok az eredményre
mirci74
 
 


Mirci! Drukkolok, hogy jó legyen az eredményed! Ha ez megvan, akkor mi a következő lépés?

Kép
vikike0429
 
 


vikike!

Az attól függ mi az eredmény. De még kb. 3 hét mire kész lesz :)

köszi, hogy drukkolsz aranyos vagy :) Majd beszámolok ha megvan.
mirci74
 
 


Sziasztok!

Én ma vagyok a ciklusom 5.napján, 3-7 napig napi két clostil kell bevennem.
Tehát szerdán veszem be az utolsó kettőt, hétfőn a 12.napon uH vizsgálat és valami injekció!
Erről tudtuk valamit mondani?
Szerintetek érdemes akkor holnaptól akár naponta szexelni?
Vagy inkább két naponta?

Köszi:)

Vanda
k.vanda
 
 


Sziasztok!

Hallottatok a Alchemilla Vulgaris (palástfű) nevű homeopátiás szerről? Állítólag az is nagyon jó alacsony progi szintre.
mirci74
 
 


Mirci!
A closty szedés mindenkinél másként van!
Kinek,hogy irja fel a doki!
Nekem pl. 3-ik napon kellett elkezdeni 5 napig.
12-ik napon uh,de szuri nem volt!
A szuri az tüsző repesztő lessz!!!!
A szex ajánlott a 2 naponként!!!
De ki,hogy tartja be!!!
Én pl.vagyis mi,össze vissza,nem koncentráltam a 2 naponkéntire!!!
Te is tedd amikor jól esik!/Bocs,hogy ezt irom/


JÓ ÉJT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, felpezsdült az élet! Ez tök jó... csak sajna kimaradok belőle... :( :wink:

Hosszú napom volt.

Lafi!
Akkor sajna nem talizunk... Én 5re megyek. Már nagoyn kivi vagyok, h mit fog mondani.... :wink:

babszika
 
 


Jó reggelt!

Vanda! Nekem 2 naponta javasolta a doki, de nem mindig tudtuk betartani. :oops: Egyébként nekem is néztek anno a 12. napon Pé-t, de nagyon kicsik voltak még a tüszők, így visszarendelt a dokim 16. napra, és addigra szép nagyok lettek! :wink: Igaz aztán nem mentem velük semmire...... :?

Kriszti! Vettél tesztet? Ma csináltad? Vagy holnap fogod?

Ria! Sajnálom, hogy sok a meló, gyere, ha tudsz! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT!

Mirci!
Az este tévedésből vagyis figyelmetlenségből neked irtam!!!
Vandának akartam!
Bocs!
Vendég
 


Vikike!
Még nem teszteltem!!!
A hőm felment,37.2-re!!!
Mensi még nincs!!!
A vonalzóm meg autómatikusan váltott!!!!
Vendég
 


Kriszti! Mikor tesztelsz? Kilyukad az oldalam..... :wink: A hő emelkedése jót jelent asszem.

Kép
vikike0429
 
 


VIKIKE!
Csak holnap akarok tesztelni!!!
Nem akarok koppani,a múltkor is 29 napra jött meg,annyi,hogy reggel!!!
Jele,most per pillanat nincs!!!
Egy picit nyugodt vagyok,mert tegnap már 37.1 volt a hőm ma pedig feljebb ment!!!!
Reméllem ilyen hő mellett nem jön meg!!!!
Bár sosem lehet tudni semmit!!!!
Veled mi van?????
Most megyek nem sokára dolgozni délelőtt jövök!!!!
Vendég
 


Kriszti! Oké, drukkolok!!!!!!!Velem? Szokásos. Fájdogálás. Tudod, én 1-2 napot barnázni szoktam mensi előtt, tehát most azt "várom". Edzeni megyek 8-ra majd, sztem az is be fog segíteni. Tiuti nem úszom meg. :?
Jó munkát neked!

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!
Ne ird még le ezt a hónapot!
Igaz én sem merem beleélni magam!!!
Ahol vezetem a hőmet elég későre tette a pé-t,tehát még megjöhet!!!
De viszont én éreztem a pé-t minden téren,meg a tojcsi fehérjét is láttam,jóval hamarabb volt mint ahogy bejelölte!!!
De kitudja,majd lessz valahogy!!!
Azért én is drukkolok neked!!!
Jó edzést!!!!!
Vendég
 


Kriszti

Semmi baj előfordul az ilyen. Akinek meg szól szerintem úgyis tudja.
mirci74
 
 


Behalt a netünk. lejöttem anyuékhoz, hogy be tudjak nézni hozzátok.
Remélem, holnapra megjavítják!
Puszi nektek!

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Kriszti!!!!!
Iszonyúan izgulok érted!!!!!!!!! +++++++++++++
Kabala: Kép :wink:

Fruzsi!
Voltasm a dokkerünknél és tök jó fej volt. Pont téged hozott fel példának és ha nem baj, elárultam, h ismerlek (de azt nem, h honnan) hihi :lol: :lol:
Ma már jóval több cisztát látott (azt mondta, h most a 2.cn miatt tök jól látszódik) ... 13 után már nem is számoltuk..... :?

babszika
 
 


És???????????????Mit mondott????Adott valami papírt????????????És névszerint engem hozott fel....de aranyos.mondta, hogy nekem hatott a met????Vagy mit????
Vendég
 


Igen, mondta, h Te is most voltál nála és hogy ő azt gondolta, h reménytelen vagy.... és mégis ott a babó... és minden ok, mióta szeded azt a gyogyit (bár, a cukrod előjött), de tök jól vagytok és nagyon örült. Látszott rajta.

A papíron nem látom a Met nevét (bár, tudod milyen ocsmányul ír), de holnap még reggel úgyis megyek hozzá és pontosítom.
Megyek 3. napi vérvételre. A pcos-ban már kérdeztem, de szted mit nézessek meg?

babszika
 
 


De édi..............én már válaszoltam oda, mert nem tudtam, hogy írtál oda!
Progi kellene még!
Vendég
 


Akkor kb mit írt a papírodra???Mit javasol pontosan???
Vendég
 


Ocsmányul????????Na az nem kifejezés!!!!!!!! :wink:
Tök jó, hogy ennyire örült tényleg....jól esik, főleg mert mennyit eltököltünk mi ott velem na meg a pcos-ommal.....
Vendég
 


Ocsmányul????????Na az nem kifejezés!!!!!!!! :wink:
Tök jó, hogy ennyire örült tényleg....jól esik, főleg mert mennyit eltököltünk mi ott velem na meg a pcos-ommal.....
Vendég
 


leírta, h pcos vagyok és steryl I-es
írta vmi szót és utána inzulin rezisztens
diabetesz gyanús, lássa doki!
Toxoplazma .... (nem tudom, h mit akart)
és amit nézni akar vérből ennyi

babszika
 
 


Szerintem ez kb jó lesz már, remélem!!!!Jó doki!!!Mostmár egyenesbe kerülsz!CSak kell egy doki, aki felírja majd a metet!
Tudod, ha más nincs, még ott a mensmentis is.....nem reklámozni akarom,csak szólok, hogy ott egyszerűbb.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?