Új privát üzeneted érkezett!

Orsi!
Láttam a másikon a képet Liliről :D Gyönyörü kis Hölgy, milyen dundi kis arcocskája van :D

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Orsi! Lili gyönyörű!!! Gratulálok hozzá! Fiúk hogy viselik az új hálótársat?

dkata
 
 


Köszönöm mindenkinek a jó tanácsokat!

Úgy döntöttem felkeresem a helyettest is. Vele is megbeszélem a dolgokat, aztán szülök annál aki éppen lesz akkor amikor jönni akar a picúr. Ha a dokim lesz akkor, akkor nála, ha nem akkor a helyettesnél. A legborzasztóbb az egészben, hogy én még meg akartam indíttatni a szülést, azért, hogy a saját dokimnál szülhessek!! Ezek után ez már nem érdekel,rá hagyom a természetre a dolgokat. Azt is eldöntöttem, hogy nem adok neki annyi pénzt, amennyit gondoltam.
Örüljön, hogy kap! Inkább a babára költöm. Ja, és ha a jó oldalát nézem, így olyan, mintha két dokim lenne! :D

Pompi! Nem irigyellek! Kitartás! Azért én minél hamarabb megpróbálnám megbeszélni anyóssal a dolgokat, mert így állandóan csak felidegesíted magad, az meg nem jó!

Kép
mirr-múr
 
 

 
 

Sziasztok!!!
ne haragudjatok, de egy kis segítséget szeretnék ismét kérni tőletek.6 hete is ti nyugtattatok meg.

Ma voltunk 18 hetes UH-on, vegyes érzelmekkel jöttem el.A méhlepényem még mindig lent van,mellső falon tapadt eléri a méhszáját, és ami nagyon megijjesztett láttak a pici agyában 2mm plexus cisztát.Mondták, hogy ez semmi ez fel fog szívódni ez természetes az agy fejlődésénél 5 terhességből 4-nél előfordul,de akkor is nagyon ijjesztő. Valaki volt vagy ismert hasonló helyzetet???
Ja és nem nagyon mutatta meg magát,arcát sem láttuk izgett mozgott képet sem tudtak csinálni róla annyira aktív volt.... kislány gyanus,de ez nem biztos.3hét múlva menni kell kontroll UH-ra.Addig esz az ideg a méhlepény és aciszta miatt.
Mondjatok nekem valami szépet,megnyugtatót!!! :shock:
Vendég
 


Vikimi

én a méhlepénnyel kapcsolatban tudlak megnyugtatni, ui. nekem most, 32 hetesen is eléri a méhszájat, nem moccant onnan egész idő alatt. A 12. hét óta ez semmi gondot nem okozott, előtte vérezgettem.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Vikimi :D
a méhlepényen ne aggódj, lehet, hogy nem fog feljebb húzódni, de az, hgy nem fedi teljesen a méhszájat jó jel.
A ciszta tényleg gyakori, fel fog szívódni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viki!

Nekem is a mellső falon tapadt már legutóbb a méhlepény, és a doki azt mondta minden ok. A másik problémával kapcsolatban sajnos én sem tudok semmit mondani. Nem írtad hol voltál Uh-on, de én biztos elmennék a helyedben egy másik orvoshoz is már csak azért is, hogy megnyugodjak!

Ja, én meg beszéltem a helyettessel, holnap vár minket! Olyan kedves volt a telefonban, és ez már úgy megnyugtatott! :D

Kép
mirr-múr
 
 


Zsuzsi,Orsi,Mirr-múrr!:)
nagyon szépen köszönöm a válaszokat kicsit megnyugodtam.

Orsi!:)
neked szeretnék gartulálni a kislányodhoz jó egészséget kívánok nektek! :)
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Restellem, hogy így eltűntem, de a kismanóm eléggé lefoglalja az időmet! Már volt, hogy elkezdtem írni nektek, de vhogy törvényszerű, hogy mindig elkezdett ordítani. Épp most is, de majd apa megvígasztalja.
Szóval, először is nagyon köszönöm a sok-sok jótanácsot a szopival kapcsolatban Katának, Melcsinek, Orsinak, Wishnek, Anikónak, Zsebinek! Sokat segítettetek! És az invitálást is a babásba, már olvasgatok ám ott is!

És a legeslegfontosabb, lemaradtam néhány kismanó megérkezéséről: úgyhogy Isten hozott titeket Napszemcsi Nórikája és Barnuskája, Katyerina Majája és Gajája, Melcsi Lukácsa, Orsi Lilije, Szivvi Lilije! Boldog szülinapot nektek! A babák pedig gyönyörűek!

Pézsé, Potykamanó, Kismókus nektek küldöm a drukkokat, és könnyű szülést kívánok!

Katyerina, a te babáid pont egy nappal születtek előbb, mint Olivér!

Pompi, nem lehet egyszerű ilyen akaszkodós anyóssal! Szegény!

Erika, nekem 0,7 volt az afp-m, és nem lett down-os gyerekem. Pedig engem is mindenki rá akart beszélni az amniora.

Viki, a barátnőm kisfiának az agyában 3 vagy 4 ciszta volt, születésére elmúltak, teljesen egészséges a fia. Ő is parázott, ne izgulj, tényleg gyakori.
20140901102739
 
 


Erika!
Én is azt akartam irni, hogy a 0,6-os AFP-ből végül semmi eltérés nem lett, a férjem a mai napig meg van győződve róla, hogy bizonyos orvosok nem véletlenül aggitálnak annyira az amnióra...
Én mindenesetre többet nem fogok parázni ezen, ha még 1x sikerül bebabásodnom.
Hajni!
Hát én is küszködök itt a tejjel meg a fejéssel, remélem Ti már tulvagytok a nehezén.
Viki!
Szerintem se parázz, mondjuk az a lepény alul nincs olyan szerencsés helyen, de nem vészes, legfeljebb császár lesz belőle, de azt is tul lehet élni.
Orsi!
Hogy vannak a fiuk megelégedve Lilivel? És Nálatok hogy zajlik az esti móka? Nincs olyan érzésed, hogy mindig akkor kell foglalkozni a picivel, mikor a nagyocskáknak van valami kialakult rituáléjuk? Nálunk sajnos egyelőre ez a helyzet pont a fürdetésnél, és az uram ugyan rendesen helytáll, de engem bánt, hogy most nem tud olyan meghitt lenni mint korábban. De bizom benne, hogy csak átmeneti jelenség.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok LYányok!

Kismókus férje vagyok, és örömmel közlöm, hogy ma reggel megszületett a Mókusunk! :mrgreen:
3850 g, 52 cm, és Klárinak hívják.
Mindketten jól vannak!
Üdv Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
Kép
kismokus2
 
 


Ez aztán a jó hír! :D

Kismókus! SOK SZERETETTEL GARATULÁLOK NEKTEK EHHEZ A CSODASZÉP HAJAS BABÁHOZ!!!!! JÓ EGÉSZSÉGET, SOK TEJCSIT!!!!

Kép
mirr-múr
 
 


Kismókus :D
GRATULÁLUNK NEKTEK!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kismókus!
Gratula a még kisebb mókushoz, igazán nagyon tündérire sikeredett!! :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszönjük szépen a jókívánságokat!

Kismókus ma már jobban van, és üdvözöl Mindenkit!
kismokus2
 
 


Kismókusok :D
Szívből gratulálok!!! Annyira gyönyörűséges, husos, bájos kicsi lányod van!
És micsoda méret!
Kérünk majd szüléstörténetet

Ó, már megint sírok :D
Tudtam, hogy erre a hidegfrontra vkinél kibújik a bébi :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok.

PéZsé férje vagyok. 2007.06.25-én 14.45-kor megszületett kislányunk Petra. 2650 g. 48cm. Baba és mama jól vannak.

Zoli

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Kismólus! Gratulálok! Nagyon édes Klári babád van!
Emma! Nemsokára Te jössz, nem csoda, ha elérzékenyülsz...

Nekem ma a gyerekorvos mondta, hogy az időjárás ellenünk dolgozik (már a szoptatósok ellen), mert a nagy melegben nehezebben megy. Veszem észre, sajnos. Irigylem az összes klímás lakást! Én meg itt izzadok a tej rovására. :cry: (Mondták a tv-ben is, hogy a tehenek is 16 fokon termelnek legjobban, akkor mit akarok én itt 32 fokban?! :twisted: )

Anikó! Nekem is ez van: estére elfogy a tej... Már én is adtam neki a fagyasztóból estére, aztán tegnap megint fejtem, nehogy kifogyjon a fagyasztó. A doktornő szerint 5 hónaposan elkezdhetjük a hozzátáplálást, ha nagyon nem lenne tejcsi, de én ki akarok tartani 6 hónapig. És még utána is szeretném, ha szopizna, mert ez a legjobb neki. Egyébként Bálint is cicifüggő, nekem rendszeresen le kell választanom, mert 40-50 percig simán szopikál, és nem úgy néz ki, mint aki abba akarja hagyni. Mikor meg le akarom venni, akkor hirtelen megint óriási hévvel kezd enni, mint aki akkor kezdte! Szerintem ez a gyerek egésznap ellenne a cicin.
Bálint 2 napja a hátáról a hasára fordult, így most már mindkét irányba forog, de még mindig csodálkozik rajta. Mászik is, bár nagyon lassan halad, meg az irányt is belövi, és arra teker, ahol érdekes dolgok vannak. Leginkább a tv felé. :twisted: :twisted: :twisted: Már a lengő tárgyakat is elkapja és gyűri a szájába, és hangosakat nevet. Mikor pl. épp sopánkodom, hogy kijött a tej, megint éhes leszel, mit eszel este, ha most meg kihánytad... erre röhög egy óriásit. Akkor biztos nincs nagy baja.
Valakinek van még ilyen hányós gyereke, mint nekem? Vagy van valami jó tanácsotok a tej pocakban tartására?

dkata
 
 


Hűűűűűűűűű megint babaeső van! Kismókus, Pézsé gratulálok a babáitokhoz! :lol: :lol: :lol:
Tegnap megint lányos nap volt!

Potykamanó??? :roll:

Kép
jud71
 
 



Kismókus, Pézsé
Gratulálunk mi is!!!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


PéZsé :D
GRATULÁLUNK!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kismókus

gratulálok Klárihoz, gyönyörű nagy baba.

Pézsé

gratulálok nektek is a kislányotokhoz, várjuk nagyon a képeket!!

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Pézsééknek és Kismókuséknak!

Lányok!
Zsu, Zsuzsi, Andrea23 (ő jár ide???), Erika!
Várható születési időpontok -és ahol hiányzik nevek- kellenének a táblába!

Köszi,
Fanni
fanni73
 
 


Sziasztok!

Pézsé, Kismókus - nagy nagy gratula a babócákhoz!!!!

Engem mindenki megelőz? :shock: :lol: :lol: Hiába voltam a topon?
Mit nekünk front és bármi más! Mi keményen álljuk a sarat a Kisfickóval! :lol:

Hajni - köszönöm!!! :lol:

Kép
potykamanó
 
 


potykaM,
ne izgulj, időben vagy - és hát ami késik, nem múlik (de hát még nem is késik!)

Pézsé, Kismókus,
szívből gratulálok a kicsikhez, legyetek nagyon boldogok!

kata,
nekem is pont így ciciznek a Micik, végeérhetetlenül lógnak rajta, mikor már biztos vagyok benne, hogy semmi nem jön belőle, akkor is, ha meg leválasztanám őket újra belehúznak.
Benedek fiam tiszta cumi-függő lett, sajnos - szerintem emiatt - érezhetően romlott a szopástechnikája: türelmetlen, össze-vissza dobálja a fejét. Ha éhes - márpedig ő mindig ordítva ébred sokszor meg sem próbálom cicire tenni, egyből nyúlok a tápiért. :oops:

Az éjszakáink is kritikusak megint, etetés után lehetetlen letenni őket. Végigvirrasztom a hajnalokat mostanában. :(

Na de megint off vagyok itt a babás beszámolóval. Megyek is át, ott folytatom, hogy mi volt a dokinőnél és tanácsot is kérnék.[/b]

KépKép
pompomlány
 
 


Kedves Pézsé és büszke apuka
Szeretettel gratulálok nektek a kislányotokhoz!


Húha, akkor hogy is van ez? Én is a dobogóra kerültem??!!
Különben egész új dolgok történnek: tegnap pl eszméletlen szúrások voltak a méhszájamnál. Kitaláltam magamnak, hogy lehet, hogy a babó feje helyezkedett be: szerintetek?
Kicsikém egyre nehezebb, egyre rosszabbul alszom (4 wc/éjszaka), köldököm felett néha viszket a bőr, meg itt fáj- ott fáj.
Na azért ezek ellenére vidáman elvagyunk :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kedves Mókuskák és Pézsé!
Szeretettel üdvözlöm a pici lánykákat idekint, nőjetek nagyra, szerezzetek sok örömet Szüleiteknek!
Manó!
Na ne félj, ami egyszer bement, az ki fog jönni :wink: :lol: Már nem várat Téged se sokáig!
Emma!
Dobogós vagy!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kismókus, Pézsé,
Olivérrel mi is üdvözöljük idekint a csajokat! :D

Manó,
én 39+4-nél szültem, lehet, hogy te is akkor fogsz :?: :!:

Melcsi,
mikor lesz új vonalzód? :D Kitartás a szopihoz, tényleg gázos. Mi a múlt héten elmentünk már szoptatási tanácsadóba is az Istvánba, ahol jól megdícsérték a gyereket, hogy ő ügyesen szopik, mit akarok. :shock: :D De egyébként nagyon kedves volt a doktornő és nagyon segítőkész is! :D

Persze megint felébredt, most épp éhes, pedig akartam írni a szopiról, de azt majd úgyis a babásba. :D
20140901102739
 
 


Sziasztok!

Emma - Te is megelőzöl??? :P :wink:

Pompika - még nem késik, a többiek siettek :wink: És bizony már kezdek izgulni!!!! :shock:

Melcsi - :lol: :lol: Tuuuudoooom, bizony ki fog jönni!

Hajni - Holnap megyünk NST-re, lehet haza sem jövünk???? :wink:

Egyébként Lányok!! Két napja fáj a hasam, (mintha a petefészkem lenne, mintha meg akarna jönni. Van ennek valami jelentősége? Ti éreztetek ilyet a finisben, (már aki túl van egy finisen)?

Kép
potykamanó
 
 


Hű! Eztán a babaeső! Pézsé! Neked is sok szeretettel gratulálok, és nagyon jó egészséget kívánok!!

Kép
mirr-múr
 
 


Az " eztán" Ez aztán akart lenni... :oops:

Kép
mirr-múr
 
 


Manó :D
Na azt azért csak nem :lol: :lol:
Még 3 hetet szeretném ha bent lenne a kis drága, addigra meg te már haza is érsz a kórházból :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma - reméltem is, hogy lesz végre Valaki aki nem húz el mellettem! :lol: :wink:

Kép
potykamanó
 
 


sziasztok :D

Orsi,Kismókus,Pézsé gratulálok a gyönyörű babáitokhoz :P :P :P :P sok tejecskét kívánok Nekik,Nektek pdig sok örömet és boldogságot kívánok! :) :) :) :)


IKRES MAMIK :) RÉGIEK ÉS ÚJDONSÜLTEKvan volt Nektek segítségetek a babák körül?
Nekem a férjem segít,mert kispapa szabin van,de a jövőhéten már dolgozik.Szégyelem magam,hogy néha nem tudok 100%-os mami lenni!Tanácsokat szertnék kérni,hogy jobban összetudjam rendezni a soraim :roll: Szoptatni nem tudok,nincs elég tejecske,fejek szorgalmassan,hátha fokozódik a tejtermelés,és táopval egészítem ki az vacsit.Napközben tápit esznek,3 óránként.

KépKép
napszemcsi
 
 


Napszemcsi :D
nekem nem volt, én nem is éreztem szükségét, de nem vagyunk egyformák.
Szerintem most a babákon kívül mással ne foglalkozz, a lakás megvár, 1-2 hét és lesz valami napirendetek, vagy felvállaljátok a napirend hiányát :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!
tök jó reggelünk volt:

első CTG - első 10 percet végigficánkolta, utána lecsöndesedett, de ez elég volt, szépen vert a kicsi szíve, határértékeken belül

szülésznővel ismerkedés - szimpi a csaj

UH, áramlásvizsgálat- Minden rendben, kicsi bogarunk jó méretes: már 3 kg!!!!!!!!!!!!! Szóval bőven 3,5 fölött leszünk, ha megvárja a 40. hetet

orvos: júli 9-től 17-ig lesz szabin, szóval még 20 napot szeretnék Zalánnal egy testben tölteni

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Napszemcsi! Bár nincs tapasztalatom, de szerintem felesleges azon görcsölnöd, hogy nem vagy 100%-os! Szerintem is csak babázz egyenlőre, a többi megvár!

Meglátogattam a helyettes dokit. Nagyon-nagyon szimpi és lelkiismeretes! Mondtam, hogy aggódom, hogy kicsit kevesebbet mozog a baba. Erre rögtön megvizsgált, kicsit megtapogatta a babát, és megnyugtatott, hogy igenis ficánkol. De azért csináltatott Ctg-t, Uh-ot, áramlásvizsgálatot. Szerencsére minden ok! Úgyhogy most már nem is bánom, hogy a szülés idején szabin lesz a dokim, mert inkább nála szülnék. :D

Találkoztam a szülésznővel is. Ő is annyira szimpi és kedves! A férjem is teljesen megnyugodott. :D

Lányok! Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy a szülésznőnek csak a szülés után " szokás" borítékot adni, vagy most már menet
közben is " kell"?

Ja, még valami. Szülés utánra melyik Tena betétet érdemes venni? A szülésznőtől megkérdeztem, de elfelejtettem. :oops:
Mintha a normált mondta volna, de a gyógyszertárban meg az extrát javasolták.

Köszi a segítséget!

Kép
mirr-múr
 
 


Mirr-Múr :)
szerintem szülésznőnek csak a szülés után.
Tena betét, nem kell a legnagyobb, de nem tudom, mi a neve. Hálós bugyit is vegyél, nagyon praktikus.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


hello, napszemcsi,
kár, hogy ilyen keveset hallunk rólatok...
Nekem az anyukám volt a nagy segítségem, mindent elintézett, vasalt, stb. szóval nem a babákat tutujgatta, rendes volt. Viszont a férjem csak 1 szabadnapot kapott, max. bevásárol munka után, meg persze ő fürdet. Kb. mostanra kezd nálunk valamiféle rend kialakulni, mikor már nem görcsölök annyira, hogy semminek nem érek a végére. De folyamatosan "újítok", találgatom, hogy tehetném még frappánsabbá a dolgainkat. De kell minimum 1 hónap, hogy az alapjárat beálljon.
Sajnos a tejcsivel én is szenvedek, olyan értelemben, hogy kevés van, és ahogy olvasom a többieket, engem is elfog a lelkiism.furdalás, mert úgy érzem, én csak ennyire tudom szorgalmazni a fejést-szoptatást, amennyire, és így most átlagosan 20-80 a tejcsi-tápi arány, a tápi javára, sajnos.

KépKép
pompomlány
 
 


Orsi

a hálós bugyi az, amelyiket gyógyszertárban lehet kapni és eldobhatós?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Pompika,ez egy kicsit megnyugtat amit írtál :D :D Nálunk is anyu lesz velünk a jövőhéten,és majd megpróbálok egy-egy napot egyedül is lenni.
Babák kiszámíthatatlanok :lol: mert van amikor olyan jók,,mint a kisangyalok,és megtudok csinálni mindent,fejés,sterilizálás,tápi kézítés stb...
Mindenki azzal bíztat,hogy 6,hét után tlán beállnak a babák valamiféle napirendre.

Lányok, a babák 2 hetesen mennyit alaszanak?
Nórika
most már úgy 3kg körül van,és (este mérjük) nagyon sokat alszik,még Barnusom,aki a 4kg-os határt,többet van már fenn,nézelődik,aztán be-be alszik.

A másik kérdésem az Apgár lenne?!
Maj leírom a szüléstörténetem,és abből kiderül,hogy altattak.A zárójelentésben láttam,hogy Nóri 9/7 kapott,Barnus 9/6.
A régi tanulmányaimból valami rémlik,hogy bőrszínt néznek,felsír a baba stb...és ha ezeknek mind megfelel,akkor kapja meg a 9 pontot.
Barnust,lélegztetni kellett,ballonnal mert az altató gondolom hatott rá.Remélem nem lesz semmi bajuk!!!!!


Kismamik,aludjatok sokat,amennyit csak tudtok :P :P :P :P :P :P :P :P én alváshiányban szenevdek!!!
Orsi,Pompi,Zsebi ezt hogyan oldottátok meg+ evés,ivás,tisztálkodás,szükségletek elvégzése?????
:D :D :D :D :D :D :D

KépKép
napszemcsi
 
 


Napszemcsi!
Mi egy napon szültünk? :D Junius 12.
Ne görcsölj a 100 %-on. A lényeg, hogy Neked meg a férjednek megfelelj, a babák nem tudják, hogy nincs elmosogatva. Kb 1-2 hónap mire rend lesz, mikor már könnyebben etethetők és kiszámithatóbb minden. Ha nincs segitséged, akkor is próbálj pihenni, ha a babák alszanak, pár hétig nem fonots a főzés, lehet házhoz rendelni kaját, a vasalást is csak minimumon végezd, fő hogy a babák rendben legyenek.
Pompika!
Hát mi is ott tartunk ahol Ti a szopi terén. Már jónéhány napot végigbőgtem emiatt, de kb. mára tudatosult bennem, hogy a sirás nem segit, és ha rajtam a fejés sem, akkor marad a tápi. Luka egyre nehezebben akarja kiszivni azt a hatalmas 40-50 meg 10! gr-ot, ami van a 2 mellemben összesen! + jó esetben a fél óra alatt kicsöpög kb 20 gr és egyre kevesebb, szóval azt hiszem lőttek a tejünknek, a fiatalember néhány nap alatt rájött, hogy mennyivel könnyebb üvegből szivni. Emesének ehhez 2 hónap kellett, Neki 5 nap is elég volt. De nem ettől leszünk jó anyák. Ha valaki kérdezi, szépen azt mondod, persze, csak szopnak, és akkor nem fog senki huhogni, a doki meg a védőnő meg láttak már ilyet. Hát ez van. Nem lesz betegesebb (Pöri eddig 1x volt csak beteg, és Mátém is igen ritkán), nem fogod kevésbé szeretni őket, sőt lehet hogy több időd lesz rájuk, mert nem nyammognak olyan sokáig a cicin és nem fejsz + fél órát, meg még a tápi is, szóval ez nagyon macerás valóban.
Mirr-Mur!
Én szülés után adtam a szülésznőnek.
Nem kiszámitható hogy mennyire vérzel majd. Vegyél inkább kétfélét, a kórházba vidd el mindkettőt. Valszeg ott a kisebb fog kelleni, mert sokat fekszel, de ha hazamész, meglódul 1 kicsit jobban, és lehet hogy kelleni fog az erősebb.
Napszemcsi!
Még az Apgarról akartam irni, hogy valszeg forditva lesznek az eredményeitek, tehát 6/9. Az első érték 1 perces, a másik 5 perces korban van. Nekem a kórházban azt mondták, 5-nél lehet már aggódni, felette jók. a 10 a legjobb, de az egypercesek nem igen szoktak 10-ek lenni. Szerintem Barnusnál átmeneti probléma volt a légzés, az altatás miatt. Van légzésfigyelőtök? Érdemes alátenni.
Manó!
Te hamarosan megszülsz!Jóslófájások lehetnek! :D
Emma!
Te pedig még maradj akkor 2in1!
Mirr-mur!
Örülök hogy szimpi a doki, hátha nála szülsz majd! Bár szerintem nyugodtan lecserélheted a régit, mert azért ő sem volt tul fer!
Orsi!
Nem irtad, hogy zajlanak Nálatok a közös programok!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Napszemcsi :D
írtam a babásba.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Melcsi- köszönöm a választ! :P

Kép
potykamanó
 
 


napszemcsi, melcsi
én is a babásba írtam! :D Tessék átjönni! 8)

KépKép
pompomlány
 
 


Sziasztok :D

melyik az a babás oldal :?:
hol találom meg,írjátok le légyszi :oops: :lol: :wink:

KépKép
napszemcsi
 
 


Napszemcsi,
Kaális párok fóruma - babás topik :D
20140901102739
 
 


Sziasztok Lányok! :)

Köszi a sok-sok gratulát! :)
Ma jöttünk haza, minden rendben! :) Szép, egészséges a babánk, és van sok finom tejecske is!

Részleteket majd később!

Kismókus és még kisebb Mókus :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Ja!

Hamarosan csinálok új volnalzót is! :oops:

Kép Kép
kismokus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: