Új privát üzeneted érkezett!

Beu!
Jó, hogy sikeresen túl vagy rajta és hamar orvoshoz jutottál. Gyógyulj meg hamar!!!

Moni!
Tényleg jó gyorsan megoldottátok :wink:
Ügyesek voltatok.

Betti!
Nálatok mizu?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Beu!
Mihamarabbi jobbulást.Remélem minden rendben lesz.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Beu, :( !
Jó, hogy azért a petevezetőid megmaradtak.
Jobbulást és várunk vissza!!

Reni!!
Köszike
:lol: :lol:
Képzeld a párom fejébe vette ,hogy robogot akar venni,és nem tudom lebeszélni rola :evil: :evil: !!
Na meg lehüllt az idö ,ilyen az én formám!!Kedden délután még olyan jot pancsiztunk most meg majdnem fázok a lakásba :evil: !!

Ma elmegyünk bevásárolni !!

Meliz!!
Nem sokat irtál mi van veled??

Angel!!
De örülök hogy itt vagy :lol: :lol: !!

Nemsokára kezdem használni a lh teszteket ,ja meg nem is mondtam megint hömérözöm ,ha lesz értelme majd felteszem a görbét !De egyenlöre 36.2 !

Most be kell fejeznem !I

Sziasztok!!
Puszi!!
Vendég
 

 
 

sziasztok!

Moni! megegyszer nagyon nagy gratula :D , gyonyoru a kislanyod es a szulesz tortenete is fantasztikus :wink:

Angel! mar nagyon hianyoltunk! milyen volt? meselj, meselj legyszi mert nagyon kivancsi vagyok :D !
rima
 
 


Keditke!
Mi is menni akartunk holnap a strandra,hát nem tudom mi lesz belőle.Pedig új fürdőruhám van. :shock: :lol:
Lassan én is elkezdem használni az LH tesztet,remélem most lesz pém.Ja és lehet elkezdek hőmérőzni,bár már el kellett volna kezdeni,de elég nehezen tudom rávenni magam.

Angel!Gyere mesélj!!!!!

Beuka!Remélem jobban vagy már!

Kép
breni
 
 


Közbe rájöttem hogy nekem még van kb.8-9 napom az LH tesztig! :oops: :roll:

Kép
breni
 
 


Reni!!

Még nem késö ha nekiállsz hömérözni!!
De holnap reggel dugb be a nyelved alá 5 percre :wink: :wink: !!
Hát kiváncsi leszek az lh teszt mutat -e vmit !!A mulkor szerintem késön álltam neki ! Már kezd a pocim szurkálni ,remélem pé közeleg pár nap mulva :lol: :lol: :lol: !!!
Vendég
 


Keditke!
Digitális hőmérőm van,az kb.1 perc.
Remélem fog mutatni vmit az az LH teszt,aztán hajrá.Kapd el apát :wink: :wink:
Nekem tetszenek a robogók,miért akarod lebeszélni róla?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Mit meséljek, Csajok? :wink:

Szuperjó volt, jó helyünk volt, tul.képp 10 napig csak tengerpartoztunk! 8) :lol: És ettünk-ittunk! :lol:
Kicsit kultúrparaszt nyaralás volt, nem mentünk semmi fakultatív kirándulásra, csak döglöttünk, de ez volt a cél! :lol:
Irdatlan meleg volt, elérte a 45 fokot, az utolsó napokban még a parton is szinte viselhetetlen volt, de ez a görög nyár! :)
Ja, és ha nem lettem volna fogin és nem lennének így megmacerálva a női szerveim, akkor tuti teherbeestem volna! :D

Reni,
ha még ennyi napod van a Pé-ig, akkor simán kezdheted a mérést most is! :)
angel37
 
 


Angel!
Biztos nagyon szép helyen voltatok.
Úgy néz ki mi is megyünk Horvátországba szeptemberbe "nászútra".Mi sem fogunk mást tenni csak fekszünk a homokba,ja és szeretgetjük egymást!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
breni
 
 


Második nászút? :wink:

Jó is ez a program, nem? :lol:

Azért nem kizárt, hogy már 3-an mentek! :)
angel37
 
 


Első nászút,mivel mi nem voltunk még.Kocsit vettünk az esküvő után,így már nem maradt pénzünk.
Na de most bepótoljuk. :D És pont középidőbe leszek kb. :wink:

Kép
breni
 
 


Ja, bocs, tényleg... Akkor van mivel menni! :lol:

Az időzítéssel így nem lesz gond! :)
angel37
 
 


Angel!
Ja és akkor lesz a házassági évfordulónk is.Igaz egy egy pár nappal később,de azért azt is megünnepeljük.
Melyik városba voltatok?Drága?

Kép
breni
 
 


Naná, tessék kitombolni magatokat! :lol:

Rodoszon belül Falirakiban voltunk. Egy nyaralás sosem olcsó, eléggé kiköltekeztünk :oops: , de sztem a Balatont sem lehet olcsóbban megúszni! :wink: Horvátország drága, azt úgy tudom, épp tegnap is erről beszéltek vmelyik tv-ben.
angel37
 
 


Nem tudom,amit mi néztünk Porecs várost az elég olcsó legalábbis a szállás 30.000.- egy hétre kettőnknek.Meg persze a többi majd meglöki.

Kép
breni
 
 


Ja, a szállás sztem nem sok, de valszeg a kaja, a vásárlás nyomhatja meg. Mondjuk lehet vinni kaját... :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Kedves Moni, koszonom en is a beszamolodat, egeszen meghatodtam. Azert a ferjed lehetne kedvesebb is... Le a kalappal elotted 3 gyermekes anyuka!

Gatmetszest nem csianlnak mar minden kismamanal? En elegge viszolygok is tole.
katavirag
 
 


Sziasztok!

Vagyok csak nem nagyon tudok mit mesélni magamról.
Visszamentem dolgozni.Amolyan light-asn.
Néha már érzem,hogy mozog a babóka.Tegnap voltunk Uh-n de képet nem tudtunk csinálni mert folyamatosan pörgött a kis drága.Ameddigre beállitóta a doki a képélleséget addigra már fordult is egyett a baba.
Párom és fiam teljesen belém beszélik,hogy kislány lesz.Kiváncsi leszek mi lesz a végeredmény.

Angel!
Biztosan nagyon jó lehetet a nyaralás.Bár én az ilyen nagy meleget már nem birom.

Kedike!
Nálunk is tegnap hirtelen lehült a levegö.De ma délután már megint 30 fok volt.

Üdv. a többieknek.
Vagyok minden nap,olvaslak benneteket.Csak nincs nagyon amit írhatnék magamról.Kívánom,hogy mindenki,hogy babásodjon.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok :lol: :lol: !!

Reni!!
Mértél höt?
Figyi nem baj ha digitális csak 5 percig hagyd a szádba !!

Angel!!
De jol hangzik :lol: :lol: !!
Én is megbirnám viselni 10 nap tengerpart hmmmm :D !!

Beuka!!
Remélem már jol vagy !!
Sokat gondolok rád !!

Hajny!!
Te már megint dolgozol :( !!




Képzeljétek jol éreztem a hasamon a szurkálást pé közeleg az lh tegnap este halvány + volt !!
12 cn lh teszt!!
Kép


Bocsi hogy nagy betüvel irtam de ne hogy valakit megtéveszen :lol: :lol: !!
Vendég
 


Sziasztok!

Editke,
nagy betű ide v. oda engem jól megtévesztettél! :lol: :lol:

Meliz,
mi is nehezen bírtuk! :wink:

Szerintem is kislány lesz! :)
angel37
 
 


Keditke!

Szépen alakul az LH-d!!!Remélem ma erősebb lesz.
Ma mértem hőt, 36,5 volt.
De nekem csipog a hőmérő és utána felesleges bent hagyni a számba mert úgy sem mér tovább.Ha hétvégén nem 6 kor kelek akkor az a mérés nem lesz érvényes ugye?

Kép
breni
 
 


Mindig ahogy felkelsz dugb be a höméröt a szádba ,ha kialudtad magad nem lesz gond :wink: !!
ÉN csak azért hömérözök mert kiváncsi vagyok használnak-e.....,tudod
Na meg az lh miatt is ,mert a mulkor késön álltam neki!!
Ha lesz idöm dobok a görbém ,ne lepödjetek meg ma is 36.1 volt a,lassan kihüllök :lol: :lol: !!
Vendég
 


Keditke! Jól alakulsz! Azért azt ugye tudod, hogy az LH tesztnél, ellentétben a HCG-vel, számít az erősség is! Szerintem még van egy pár napod az ovu.-ig. (Bocsi, ha lerágott csont...) Ja, most látom, hogy te is azt írtad, hogy "közeleg"....... Egyébként az összes ilyen péfigyelő marhaság közül az LH-teszt a legjobb. Ezt még a dokik is elismerik.

Szia Ötye társ!
Képzeld. A tűzzel játszom.
Amióta új gépem van itt a cégnél, meg vadi új windows XP, megint megy a babanet. Én meg nem bírom ki, hogy ne irogassak. Remélem azért nem járok pórul...Végülis már mindenki tudja, hogy gyereket akarok.
Mindjárt itt a te időd, nem? Augusztus? Nem tudom mennyire vagy képben, de már nekünk is augusztus, mert előre hozták. Semmi fogigátlózás meg ilyenek, durr bele a közepébe!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Reni,
amint egy kicsit magadhoz térsz, bedugod a hőmérőt, ha letelt az idő kihúzod, megnézed, és alhatsz tovább! Nem kell kimászni az ágyból! :)
angel37
 
 


Helló! :D

Egyszer minket is beijeszettek, alá is irattak valamit, de pár nap után lesz@rtam! :D Túléltem az ordas leépítéseket is, pofátlanul végignetezve az időszakot! :oops: :lol:

Igen, augusztus??? :D Pontosabban? :wink:

Nem kötelező a fogi, a Káalin kivül másutt nem is tudom, csinálják-e...

Jövő kedden megyek petefészekleállás-nézésre, aztán terv szerint 27-tól szúrhatok! 8)
angel37
 
 


Ja, Ötye-tali??? Most ráérek! :wink:
angel37
 
 


Kamilla!!

Igen tudom, hogy csak közeleg azért is figyelem .De ari vagy hogy szoltál :wink: !!
Vendég
 


Hát pontosan még nem tudom a menetrendet. Annyit beszéltünk meg a Sipivel, hogy ha megjön (jövő héten), akkor egyből menjek 3. napi és 21. napi vérvételre. Ezzel le is tudjuk az "összes" kivizsgálást. Aztán onnantól nem tudom az ütemezést, de azt ígérte, hogy augusztusban már + tesztem lesz. (gondolom azért, hogy a vége felé, mert ha jól számolok, akkor júli végén aug elején kezdjük a stimut és akkor a középidő aug közepe, a tesztnap meg aug vége. )

Nekünk nem kellett aláírni semmit, csak szimplán letiltották az összes csetelős-fórumozós oldalt. (Aztán a babanetet valahogy kifelejtették...) A lombikosokat, meg különben sem rúghatják ki, nem?

Keditke! Akkor hétvégére meg van a programotok...:) HAJRÁ!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok!

Angel! tuti nagyon jo volt, en mikor Rodoszon voltam 2hetig mast sem csinaltam csak setaltam (az orokmozgo noveremnek koszonhetoen :( ).... de hihetetlenul szep sziget.

en meg Horvatorszagban nem voltam, mert az anyukamnak nm tetszett es en inkabb ha nyaralok, nem fozok, csak a tengerparton suttetem magam, szoval a horvatorszagi apartmanokat nem nekem talaltak ki... tudom, tudom lusta vagyok :lol:
rima
 
 


Én imádom a Horvát tengerpartot. Meg a görögöt is. Nagyon szép tiszta a víz. Most mikor Balin voltunk, a tenger nem volt annyira átlátszó kék. Sőt inkább szürkés kéknek mondanám.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Végre rávettem magam a hőmérőzésre.Még lehet lázba is tud hozni!!!! :lol: :lol: :lol:

Kamilla,Angel!Augusztus mindjárt itt van!Nagyon szorítok nektek!

Kép
breni
 
 


Csajok!!

Most mennem kell a párom tiszta ideg a hülye fönöke miatt ,nem akarja kifizetni normálissan :evil: :evil: !!

Sziasztok
Vendég
 


Kamilla,
akkor szinte tökegyszerre fogjuk! Juhéj, együtt leszünk babások is! :) :)

Sajna a lombikos-kirúgós dolog nem ilyen tiszta :roll: Csak a kezelés alatt vagy védett. De én nem szóltam hivatalosan, szabadságkeretből intézem.

Reni,
csak nehogy függővé válj! :lol: Könnyebb, mint gondolnád! :wink:

Rima,
nekünk is nagyon teszett, bár Falirakin kívül csak Rodosz városba mozdultunk ki egyszer, legalább a lovagnegyedet lássuk! :) Bár azon a kis helyen is útikönyvvel-térképpel sikerült eltévednünk - én néztem! :oops: :lol:
angel37
 
 


Végülis nekem rendó a főnököm. Sosem rúgna ki. :)

Hát eddig én is mindig szabit vettem ki inszemre. Csak most ott tartok, hogy 3 kemény napom van egész évre, úgyhogy augusztusban elhúzok két hét betegállományba.

Hát igen, mindig együtt akarunk babásodni, aztán eddig még sose....de majd most!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Igeeen, majd most!!! :)

Persze engem se rúgna ki a főnök :wink: , végülis januárban született Kaális kisfia, u.annál a dokinál készült, akihez én is járok! :)

De ennél "feljebb" nem akarom, hogy tudjanak róla. :?
angel37
 
 


itt aztan felperdul az elet:)))

Angel! Rodosz varosban mi is elvesztunk, orakig keresgeltuk a szallodankat es kozben a bogo noveremet vigasztaltuk, aki az 5 eves kislanyat a ferjevel hagyta a szallodaban es bepanikolt, h tobbe nem latja oket (eleg konnyen ketsegbe esik :lol: ) :lol:


Kamilla! nekem Cyprus tengerpartja tetszik, ezen belul Nissi beach, de igazabol az arab orszagokert vagyok oda :D
rima
 
 


Hááát, ez a kétségbeesés nővéred részéről kis túlzás volt! :wink:

Cipruson voltunk tavaly, bevallom nekem ez a Rodoszi nyaralás jobban bejött! :D

Arab országokban még nem voltam.
angel37
 
 


Sziasztok!

Milyen csodaszép helyeken nyaraltatok már!Nem semmi. :D
Az Arabországoktól most én is félek kicsit.
Pedig párom jövöre ismét oda szeretne menni.
Szerintem én maradok a jól vevált Olasz tengerpartán.Már évek ótta oda járunk évente két hétre.
A víz nem olyan kristály tiszta mint Horvátban de nem is mélyül annyira hirtelen.Igy nyugotan be merem engedni a fiókámat a vízbe egyedül. :)

Pusz mindenkinek!
Kívánok mindenkinek szép és kellemes 7végét.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a kedves szavakat, drukkolást, szorítást!

Annyira jól esett!!!

Már szerdán este hazajöhettem a kórházból a körülményekhez képest nagyon szerencsésnek tartom magam.
Még most kezdem csak igazán felfogni, hogy mi történt. :(

Most már jól vagyok, köszönöm.

Majd még jövök bővebben is.

Szép napot, és jó hétvégét mindenkinek!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Beuka!!

Örülök,hogy már haza is engedtek!!
Sokat gondoltam rád !
Reni!
Sikerült?

Most este is teszteltem és már eröseb egy picit a csikocska,tényleg hétvégén apát elkapom,bár lehet hogy ma este is :lol: :lol:
Holnap nem leszek délután megyünk pancsizni :lol: :lol: a Katával biciklivel!!Ennyi mozgás kell !
A párom meg megy esküvöt videozni :wink: !

Sziasztok
Vendég
 


Beu,
örlülök, hogy jobban vagy! Hát igen... szerencsétlenebbül is alakulhatott volna, de persze így se jó... Várunk majd! :)

Editke,
csak így tovább! :wink: Kapd el apát már most! Meg majd az erős csíknál is! :lol:
angel37
 
 


Beu!
De jó, hogy már otthon lehetsz. Azért gondolom még pihengetni kell. Vigyázz magadra!

Keditke!
Hajrá a hétvégén!
És jó pancsizást is.

Kamilla!
Én is szeressem a horvát partokat, meg a fincsi kajákat, amikkel mindig feltankolom magam :P

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok Lányok!!

Ezt olvastam a másik topicban:

MA REGGEL 5:31-KOR MEGSZÜLETETT EMESE (SZONIBABA) KISFIA URBANICS MARCELL, 59 CM-REL ÉS 3760 GR-MAL!! Smile


Gratulálok nekik, és sok tejcit kívánok!

Kép
kata05
 
 


Szonibaba!

Szívből gratulálok!!!!!!!! Jó nagy baba lett!

Puszi nektek!

Kérünk képet is!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szonibaba!Gratulálok!!!!!!!!!!
Még este fent voltál,hál istennek nem volt hosszú vajúdás!Viszonylag! :wink: :lol:

Kép
breni
 
 


Most csak bekuk :lol: :lol: :lol: !!

Szonibaba!
Gratulálok!!!!!!!!!!


Csajok ,nem tudom de örülök mint majom a farkának ,bocsi ha valakit fárasztok az lh tesztekkel de egyre erösseb :lol: :lol: :lol: :

Kép


Remélem kisüt a nap mert az elöbb esett az esö
:evil: ,de az unkokatesomhoz mindnképpen menni akarok ,rétest süt :D :D nyam-nyam! Ma este ha nem leszek tul fáradt,akor benézek !!

Puszi!!Sziasztok!! ,
Vendég
 


Keditke!
Na ennek nagyon örülök. :D :D :D

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!
Nem tudtam sokat visszaolvasni, de a lényeget kiszűrtem!!
Beuka!!Nagyon sajnálom, ami történt veled, de szívből remélem, hogy jobban vagy!!Pihengess sokat, amennyit csak tudsz!
Keditke!!Hajrá!!Hajrá!!Nagyon drukkolok, hogy két csíkosd is legyen!Apát mikor kapod el??Amikor csak lehet szerintem!!Valami csak lesz belőle?Vagy inkább valaki??
Szonibaba!!Gratulálok a csöpséghez, és jó egészséget, és sok-sok tejcsit kívánok!!Ha ráérsz kiváncsian várom a részleteket is!!
Meliz!!És te, hogy vagy??Már megmozdult a babád??Az enyém még nem, de már nagyon várom!!Szerdán megyek 18. hetes UH-ra, hátha addigra kiderül ki lakik a pocakomban!!De ha itt nem, akkor 13.án megyek 4 dimenziósra!!Már nagyon várom!!Most be kell fejeznem vendégeket várok!Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok!!Puszika:Anita
anita21
 
 


Szoni,
sok boldogságot a kisfiadhoz!

Editke,
egyre erősebb csíkokat pisilsz! :wink:
Sztem holnap egyforma lesz a kontrollcsíkkal, lehet belehúzni! :)
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?