Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tudom, h most is így van e még, de nekünk a kórház adta az igazolást és be kellett mennünk a egészségpénztárhoz (tb) és ott kifizették. Arra emlékszem, h ráadásul mivel a kórház ráírta, h kocsival jártunk, ezért nem kértek számlát a benzinről és még több pénzt is kaptunk vissza :lol:
De hozzáteszem, h ez már ezer éve volt!!!

babszika
 
 


Szia Ria! Köszi az infókat! :wink: Hogy vagy ma?

Kép
vikike0429
 
 


KÖszönöm, megvagyok!
Iszonyúan fáj a derekam, de izgulok is a dokim miatt..... már most mennék hozzá. :lol:

babszika
 
 

 
 

Drukkolok Neked, hogy csupa jókat mondjon!

Kép
vikike0429
 
 


KÖszi VIki!
Bár, nem nagoyn tud jót mondani, hiszen magas a cukrom. Gondolom, újabb vizsgálatok várnak rám.

babszika
 
 


Sziasztok!

Megjöttem. A dokim ajánlja a Metformint, de keresnem kell vkit, aki felírhatja. Persze, ő is megpróbál keresni vkit, aki támogatja ezt a gyogyit, de a MÁV-ban az átalakítás miatt most feje tetejére állt minden.

Az eredmények:
Éhgy. glukóz: 4.9mmol/L (3.9-5.8 )
120p glukóz: 7.1mmol/L
FSH: 6.29mU/mL
Prolaktin: 14.52ng/mL (1.2-29.93)
Tesztoszt.: 1.35ng/mL (0.09-1.3)
Progi: 0.7ng/mL
Ösztradiol: 172pg/mL
LH: 28.2mU/mL
HbA1C: 5.6% (4-6.5)

babszika
 
 


Jó reggelt!

Ria! A háziorvosod sem írhatja fel? Mennyi ideig kellene szedned? Vissza kell menned még majd a nőgyogyidhoz?

Kép
vikike0429
 
 


Na mi újság Babszi, hogyan oldod majd meg a dolgokat????
Vendég
 


Sziasztok!

Lafi!
Csak du. 6ra megyek a házidokimhoz, úgyhgoy majd este leírom, h mit mondott. Minden esetre, nála biztosan bepróbálkozom. :lol:

Viki!
A jövő hét folyamán kéne keressem a nőgyógyászt, h talált-e dokit... Azt, h mennyi ideig kell szednem, nem tudom. De talán a Lafi tudja. Valójában engem nem is ez érdekel, hanem az, h hihetetlenül pozitív vagyok és tudom, h most már hamarosan lesz babánk!!!! :lol:

Egyébként ma elkészült az építési engedélyünk!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Babszi, örülök, hogy ilyen pozitiv vagy!grat az engedélyhez!
A gyógyit elég sokáig kell szedni, kb az életed végéig.....van aki abbahagyja a terhesség alatt, van aki a 12. hétig szedi, van aki végig, de szoptatás alatt nem lehet, de onnantól életed végéig.....sajnos.
Vendég
 


Lafi!
Tudod, most ez sem lomboz le. Számítottam rá. Kép

babszika
 
 


Lafi! Élete végéig? Nem semmi! :cry:

Ria! Örülök, hogy pozitívan tudsz hozzáállni! Nekem egyre kevésbé megy ez sajnos. Az építési engedélyhez gratulálok. Akkor indul falazás?

Kép
vikike0429
 
 


Viki!

Mára várja a kivitelező a meghajlított vasakat, jövő héten mehet a betonozás, majd a föld vissza-lapátolása és döngölése.... utánna már egyenesben vagyunk!
Nekünk kéne felgyorsulni és eldönteni, h akarunk-e millát költeni a nyílászárókra, vagy elég a Metroban kapható.....

babszika
 
 


Végülis, annyi betegség van, aminél a gyógyit élet végéig kell szedni, szóval ennyi belefér egy egészséges élethez, nem????Én szedem bármeddig, életem végéig, ha ezzel látom, hogy gyógyulok, márpedig látom.... :lol: és már a hasamon is látni.... :lol:
Vendég
 


Jujj, lafi!
Ne is mond tovább, h milyen jó gyogyi! Mert félek, h nekem még nagoyn sok kört kell futnom érte.... :?

babszika
 
 


Most lelépek, mert dolgom van, este még benézek és mesélek!
Puszi nektek!

babszika
 
 


Ria! Hát mi azért veszünk drága nyílászárókat, mert nem pár évig fogunk ebben a házban lakni. És cserélgetni utána macerás lesz. Drukkolok, hogy a házidoki felírja a gyogyit! Majd gyere a hírrel!

Lafi! De jó lehet, hogy már látszik a pocid! Nem kaphatnánk pocifotót?Csak, hogy le tudjuk venni a mintát! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Megjöttem! Túl vagyok a rákszűrésen! Nem is volt gáz. Ha tudtam volna, biztosan nem parázok ennyit előre! Csak ez a doki még nem csinált nekem rákszürit, nem tudtam mihez tartani magam. De most már minden oké.

Ria!Remélem Te is sikerrel jársz a körzetinél!

Kép
vikike0429
 
 


Megjöttem!
Hát, nem jutottam sokkal előrébb.
Már majdnem felírta,mikor úgy döntött, h mégsem írja fel.... inkább elküld egy diabeteszes dokihoz.
Persze, időpontot kell kérni.... de már kértem is és 15-én 18:45 az én időpontom! Most aztán nagoyn remélem, h végre sikerül előrébb jutni :lol:

babszika
 
 


Sziasztok!
Ria! Biztosan! Én 16-án megyek a Bmc-be, tehát majdnem egyszerre leszünk okosabbak! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Jut eszembe, mikor tesztelnél, ha mégsem jönne meg??

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggelt!
Tegnap véletlenül hazudtam Viki!!!! 5-én kell mennem. Szóval, csak egy hét és okosabb leszek!!!! Bocsi, elírtam vhogy.

Hát, még ma sem jött meg... sőt, 36,89-et mértem. :shock:
De teszten nem gondolkodom.

babszika
 
 


Most lelépek,de még benézek!
PusziÍ!

babszika
 
 


Ria! Semmi gond, előfordul! :wink: Csodálkoztam is, mert 15-e vasárnap. De így már értem. (És csendben drukkolok! Pszt! :wink: )

Kép
vikike0429
 
 


babszika: Én is PCOS-es vagyok, ide is be sziktam olvasgatni. Nekem az endokrinológus dokim adta a Merckformint, de amikor megemlítettem a dolgot a háziorvosomnak, akkor azt mondta, hogyha már van egy ilyen szakvélemény, akkor ő is felírhatja. Próbálkozz be egy endokrinológusnál.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom. Én is Clostilos lettem:)
Ma voltam dokinál, 52 napos maratoni ciklusom volt.
Ma jött meg pont a doki után, tehát jöhet a Clostil.
3. és 7.napon kell bevennem 2X1, majd 12 napon UH és valami injekció.
Mennybe kerül a Clostil?Holnap veszem meg, norcolutot végülis nem kell kiváltanom, hiszen a doki délelőtt ítra fel, délután megjött.
52. napon, abszolút rekordom, egyébként 33-38 napra szokott jönni.

Jó éjt Nektek!

Vanda
k.vanda
 
 


Jó reggelt!
Vanda! Üdv. köztünk! Remélem, neked beválik a Closti. Mesélj picit! Merre laksz? Mivel foglalkozol? Mióta próbálkoztok?
Egyébként a Closty 800-1200 Ft között van, patikafüggő. Szóval nem vészes!

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Bocsi, h alig jövök, de az építkezésnél adódtak kisebb problémák... megoldjuk, de ez azzal jár, h mint a bolygó-hollandi, össze-vissza tekergünke gész nap.

Vicky79!
köszi az infot. 5-én megyek a diabéteszes dokihoz, remélem, az is segít. HA nem, akkor kérek beutit egy endokrineshez.

Vanda!
Tényleg nem drága a costi. Túlélhető. Az injekció viszont ált. jóval drágább. Az enyém közel 2000 forint volt és ebben 1,5 adag van (de a gyógyszertár nem bont meg gyógyszert) - legalábbis nálunk.

Viki!
És te hogy állsz??? Érzések???? :wink:

babszika
 
 


Sziasztok!
Most gyorsan végig olvasok,holnaptól már intenziven leszek!!!!!!!!!!
Nagyon jó volt!!!!!!!!!!!!!!
Puszi mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Ria! Érzések? Semmi. Tuti meg fog jönni. Nem is idegesítem vele magam. Már rettegve megyek pisilni ... :? De az vigasztal, hogy mindjárt mehetünk Pestre. Ez éltet. Remélem, a ház problémátokat meg tudjátok hamar oldani!

Kriszti! Nem kell sokat visszaolvasnod, alig írtunk. :( Hogy vagy???Ugye semmi jele a mensinek?

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!
Semmi jele pirinek,de még van 3-4 napom!!!!
Jól vagyok!!!!!!!!!!!!
De még úgy vissza mennék!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon jó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd még később irok!!!!!!
Vendég
 


Kriszti! Okés, várom az élménybeszámolót! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!
Kezdem azzal,hogy mikor megérkeztünk,kellemes meglepetésként ért,hogy csak 28 ezret kellett rá pótolni,a 60 ezer forintos kapott üdülési csekre.
Ebbe az összegbe,beletartozott,2 szoba fürdőszobás lakrész,hűtővel tévével szép erkélyel ami az egyik medencére nézett.
továbbá a mindennapi strandolás,a svédasztalos reggeli,a vacsora,igénybe vehettük ingyen a fittnes termet,a szaunát a szolit,a masszázst.
Nem fürödtünk egésznap,sokat pihentünk,sétáltunk,esténként kimentünk a boros pincékhez.
Az egészbe még az is jó volt,hogy korán reggel és késő éjszakáig fürödhettünk,az előttünk lévő medence langyos vizű volt,este sötétkor,az alaja ki volt világitva percenként váltott zöldre sárgára kékre lilára pirosra,nagyon élveztük!
Készült egy pár kép,de ha lessz idő feltesszük a gépre s teszek fel.
Az az igazság,hogy teljesen elfelejtettünk fényképezni,ezt a párat is csak,hogy legyen!
Egy másik családdal voltunk,nagyon jó volt velük,ott is volt 2 gyerek,igaz sokkal kisebbek,de jó volt!
Csak a férjek ismerték egymást,mivel kollégák,megbeszéltük,hogy jövőre is eggyütt megyünk!!!
Hát ennyi!!!
Vendég
 


Kriszti! Köszi a beszámoló!Biztos nagyon jó lehetett. Várom a képeket!!!!
Holnap nem leszek, mert egész napos program van.
És fáj a hasam! F.sza!!!!! :cry: :cry: :cry:

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT ÉS SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VIKKIKE!
A fenébe,de még nincs addig ne gondolj rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Viki!
Hogy is szoktad mondani?? "Amíg nincs piri...." - és különben is. Lehet, h kapaszkodik az a babó és azért fájsz.

Nálam, még mindig nincs piri. Viszont iszonyú fejfájással keltem.

babszika
 
 


Sziasztok!
Most értünk haza!
Ria! Kriszti! Renélem, még nálatok SINCS semmi. Itt továbbra is "csak" hasfájás.

Kép
vikike0429
 
 


Viki!

Merre jártatok?? Vagy ez indiszkrét? :oops:

Nálam nincs piri. Viszont iszonyú fejfájással keltem és még most is fáj... de nem akartam gyogyit bevenni. Nekem már elég rendesen fájnak a cickóim és a mensis görcs is megvan.... már unom ezt a hosszú ciklust. :roll:

babszika
 
 


Sziasztok!

Ria! Dehogy indiszkrét! :wink: A szokásos foci kupán voltunk. Férjem focizik, én meg szurkolok ezerrel! :lol:
Elhiszem, hogy unod a hosszú ciklust! Ez az utolsó fele mindig a legh/rosszabb!
Egyébként még nálam sincs semmi, csak ezek a rohadt görcsök.

Kép
vikike0429
 
 


Nekem lassan esik a hőm, úgyhogy sztem még pár nap és végre jöna megváltás.... :lol:

Ja, igen, tényleg, nálatok foci is van... el is felejtettem. :lol:

Tudod, h a görcs jót is jelenthet!!! NAgyon remélem, h nem kell jönnöd Pestre.... :wink:

babszika
 
 


Én sem bánnám, de sajnos érzem, hogy ezt nem tudodm elkerülni.Te messze laksz a János kh-tól? Mondjuk nem vagyok Pesten ismerős egyáltalán.... Beszéltünk is róla a Párommal, ha neki nem kell majd jönnie a vizsgálatokra velem,akkor megpróbálok majd egyedül busszal, vagy vonattal feljutni. Remélem, nem tévedek majd el...

Kép
vikike0429
 
 


Hát, nagyon nem felém van a János kórház. :?
Majd segítek megtervezni az utat. :lol:

babszika
 
 


Előre is köszönöm szépen! Majd akkor visszatérünk rá! Első alkalommal a Férjemnek is kell jönnie, a többit meg majd akkor tudjuk meg!

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggelt!

Gabi! Mi a helyzet? Régen jártál erre.

Kriszti??????

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggelt!

Új hónap, új remények! :lol:

babszika
 
 


Babszi, ez is valami!Kéne csináltatnod egy 3. cn vért!!!!!Megnéznénk volt-e pé biztosan és a többi hormont is abból jobban lehet látni, mint a 21. napiból!!!!
Vendég
 


Ria! Sajnálom. :( Bár sejtetted!
Lafi! Szerintem anno csináltak neki 3. napit, nem? Vagy csak nekem? :oops: Egyébként hogy vagy? Növöget a pocid?

Kép
vikike0429
 
 


Igen, Lafi!
Úgyis szerdán kéne mennem a dokinkhoz és sztem megyek korán és kérek vérvételt. Meg megdumálom, h írja rá a papíromra a metet és írja rá az Uh eredményt is (mert ugye azt nem írta fel, mert szerinte a 8 ciszta nagyon kevés a pcos-hoz) ...

babszika
 
 


Én meg kedden megyek most kivételesen a magánba, mert azt mondta a Mártika, hogy nem lehessen még tudni semmit, mi lesz..........tán keddre kiderülnek a dolgok......
Ha kérde, megteszi neked!!!!És ajánlani fogja írásban a metet!!!

Jól vagyok, köszönöm.Növögetek ezerrel!!!!!!!!Már a nacikat le kell húznom a pocak aljára , mert nyomnak, menni még tudok úgy hogy fel van húzva de ülni csak lehúzva tudok....még a metrón is le kell húznom....aztán öltözködök, ha kilépek.....még jó hogy egy dekát sem híztam!!!Sőt eddig összesen 9 ment le, abból 3 a terhesség óta!!!Hát van miből sajnos, de az a lényeg, hogy a baba szépen fejlődik, az nem baj,ha fogyok, aszongyák a dokik legalábbis!!!
Amúgy kijött a terhességi cukorbaj....... :twisted: de hát a pcos mellékhatása ez sajna. Szóval most megyen a diéta 1000-rel..........így aztán tutkóra fogyok még jó sokat!
Vendég
 


Én is erőteljesen gondolkodom, h kedden megyek a magánba és akkor szerdán csak be kell rohannom vérvételre... és hamarabb beérek a m.helyemre. Te mikor mész kedden?

Igen, már akartam is kérdezni, h előjött-e a cukor.... sajnálom, h igen. Mennyire komolyan?
Sztem csütörtökön, ha megyek a diabteszes dokkerhez, megkérdezem, h csinálna-e nekem vmi jó kis diétás étkezési rendet... nekem sem ártana fogyni.... :?

De a pocidon már látszik a babó, nem?

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?