Új privát üzeneted érkezett!

Ez jó lenne, csak az a gond, hogy a mozgólépcső nem visz fel az utca szintjére, csak az aluljáróba...
De még gondolkodom a megfelelő útvonalon. Ha sikerül ilyet kitalálnom, akkor megyek én is.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Jaj, olyan jó lenne!!!
Az árpád hídnál mondjuk talizhatnánk és akkor ott segítenék neked. Egyikőnk a gyerekkel lenne, másikonk a babakocsival... ???!!! :D Vivi is tud ilyenben már segíteni!
csné
 
 


Mesi
Nagyon csinos vagy, és még fogysz is. Gondolom ebben a nagy melegben nem nagyon kívánsz enni semmit, vagy felhasználod a vizkészletedet a szervezetedben.
a a táska kész akkor már csak várni kell a nagy napot. :)
Nagyon sajnálom, hogy nem költöztök. Mi történt, mégsem tudjátok eladni azt amiben most laktok?

Ági
Sajnálom a Margitszigetes talit. Érezzétek jól magatokat és csináljatok képeket is, hogy lássunk mindent és irigykedjünk. :)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

 
 

Itt vagyok én is!

Zseppy, most őszintén, teljesen megnyugtató, hogy Neked is volt ilyen az UH-n. És biztosnak tartom most már, hogy a dokim is csak a megnyugvás miatt javasolt amniot.
Az tuti, hogy szerdától vasárnapig semmit nem csinálok. Holnap nekikezdek főzni előre a hétre, a takarítás meg már készen van.

Annyira jó, hogy előkerültél! De igazán mesélhetnél magatokról is egy kicsit! Olyan kíváncsi vagyok rátok!!!

Mesi, hogy-hogy nem költöztök mégsem? De ügyi vagy, már minden készenlétben?! Milyen bogyót vettél? Leírom én is, hátha jól jön majd.
Fogytál 1 kg-t? Na, akkor tuti hamarosan szülsz Mesikém! Nagyon drukkolok, és sokat gondolok Rátok!!!
Nagyon-nagyon szép a pocid! És nekem teljesen úgy tűnik, mintha leszállt volna. Te hogy érzed?

Ági, ne haragudj, én valóban nem megyek. Holnap még kertészkedés odakint, mert a következő 3 hétben nem lesz rá lehetőségem, 2 hét múlva megyek így Miskolcra, jövő héten ugye az a bizonyos... muszáj még haladnom itthon.
Nagyon jó lett volna látni benneteket, de azt hiszem, jobb, ha én most maradok.

Bufo, holnap jó utat Nektek! Aztán csütörtökön várunk vissza! Reméljük, Dávidka bírni fogja a nagyinál!

Koda, de drága vagy! Úgy meghatódtam! Hogy hálózsákot varrsz nekünk?! De jóóóóóóó, nagyon-nagyon örülök neki!!! Pedig nem hiányzik ez most Neked. Van annyi teendőd, biztos hulla vagy, és velem/velünk foglalkozol?!
Igaz, még nagyon messze van, de szerintem augusztusban, vagy szeptemberben fogok ellátogatni hozzád legközelebb, és utána egy darabig biztos nem. Legalábbis remélem. :wink: Mert akkor az azt jelenti, hogy babázni fogok végre!
Na, majd úgyis megbeszéljük!

Ági, ha szükséged van valaki számára, szívesen elküldöm, nem tudom, Eszter menne-e, és azt sem, hogy jön-e még netközelbe holnapig. Talán jó volna szólni neki telefonon.

Már akartam ám többször is kérdezni, Virágról semmi hírünk, ugye? Pedig elvileg már volt dokinál, nem? Olyan kíváncsi volnék rá!!!

Lányok, nagyon szuper talit kívánok holnapra, és kérlek benneteket, csináljatok képeket!!!

KépKép
titi_27
 
 


Köszi Ági, ez tényleg jó ötlet. Zsoltit kiszedem, én felviszem az üres kocsit, és Zsolti feljön veletek kézen fogva.
Akkor azért még nem ígérem 100%-ra, de szerintem megyek.
Mikor találkozunk? Zsolti fél3-ig alszik, 3-kor tudnánk indulni.
4-kor az Árpád hídi metrónál lent, amelyik a Deák tér felől jön?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi!
Anyu is azt mondta, hogy már leszállt a hasam...

A nagybátyám felesége asztrológiával foglalkozik, és megnézte a horoszkópomat a szülési fényszögeimmel.
Szerinte a két legtutibb dátumom: jún.22. (ez már elmúlt és még egyben vagyok) és július 2. hétfő. Ez még bejöhet.
Anyu szerint a jövő héten tuti megszülök, szerinte szerdán (kedden jön a hidegfront, és szerdán kezdik a lakásfelújítást, így Zsoltika nem tudom hol lesz, tehát ez egy tuti alkalmatlan időpont, biztos tényleg ekkor fogok szülni). Nekem csak az a fontos, hogy holnap estig ne, mert nincs itthon a dokim, aztán viszont 9-éig igen, mert akkor elutazik szabira.

A homeos bogyók:
36.héttől:
1.nap: Caulophyllum thalictroides 15 ch (5 golyó/nap) (ez puhítja a méhszájat, segíti a tágulást)
2.nap: Cimicifuga 15 ch (5 golyó/nap)
3.nap: Pulsatilla 15 ch (5 golyó/nap)
Aztán előről kezdeni.

Szüléskor: Caulophyllum 30 ch 5 perces fájásoktól 30 percenként 5 golyó
Szülés után: Arnica montana 9 ch (3x5 golyó 10 napig) (ez pedig gyorsítja a sebgyógyulást, és csökkenti a gyermekágyi vérzést)

Lakás:
A vevőnk vevője visszalépett, így most még nem tudja megvenni a lakásunkat, pedig szeretné. Remélem, azért nem fulladt kudarcba teljesen az üzlet, csak kicsit eltolódik, de az már biztos, hogy az a lakás, amit mi kinéztünk, minket már nem vár meg...

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


De sajnálom a lakást Mesi!

Köszönet a bogyólistáért!!! Gyorsan el is mentem magamnak, sőt, ha ott járok, be is szerzem őket!!! Majd mesélj, segítettek-e!

Na, akkor holnap estétől nyílt pálya van szülés ügyileg, és talán a hidegfront tényleg megteszi hatását. És ahogy írod, valóban úgy szokott történni, ahogy az ember legkevésbé számítana rá... ha jól emlékszem, annak idején Juci is azt mondta, bármikor, csak aznap ne, mert a párja nincs itthon. És persze mikor érkezett a kicsit Dudi? De bízzunk benne, hogy akkor nem pont szerdán fogja elérkezettnek látni az időpontot Ágika! (De szép nevet választottatok!!!)

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Jajj,én azt hiszem,most megint lemaradok. :cry: Én valahogy nem érzékeltem,hogy mostanra tervezitek.Eligérkeztünk reggel moziba a Sugárba és mire hazaérnénk idulhatnék vissza,pedig Bálintom hétfőn indul karate táborba,vasalni,pakolni kell neki,és takarítok is,az álomkóromról nem is beszélve.Tényleg annyira sajnálom.Ha csak egy nappal előbb tudtam volna,hogy most lesz,...De már nem mondhatom le a mozit,mert a gyereket viszem és nagyon várja.Én vele amúgy se tudnék menni,hiszen nem tudja,hogy baba lesz. :roll: Nem is tudom mit mondjak,annyira szégyelem,hogy nem tudok menni.Viszont holnap reagálok mindenkinek.Apropó Virág! Nekem írt sms.t úgy 1 hete,jól vannak, és próbálkoznak,akkor volt szerinte középidőben.Még az is lehet,hogy jó hírrel jön? Dokiról nem írt sajna,csak rólam érdeklődött.

Na megyek alszom tovább.ma szinte egyfolytában. :oops:

Jó éjt

Eszter
anubias
 
 


Juci, de jó, hogy újra itt vagy köztünk!!!

Nagyon köszönjük a képeket, be sem tudok telni velük! Micsoda szemei vannak Dudinak! És természetesen még mindig zabálnivaló a kiscsaj!

KépKép
titi_27
 
 


Jó reggelt!
Ági!
Most jut eszembe, mégsem jó az Árpád híd, mert nem jár a metró!
Az Örsön fel tudok szállni a pótlóbuszra, onnan el a Blaháig, ott meg a 6-os villamosra.
Azzal el tudok menni a szigeti lejáróig. Ott tudunk találkozni 4-kor?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok:)

Mesi:)
Tényleg hatalmas a pocakod:) És olyan aranyos formája van :) Nem olyan hegyes, előreálló, hanem olyan kis előlről lapított. Mindig olyan jót mosolygok rajta. És már 3 heted sincs :shock: Emléklszem nemrég hívott Titi telefonon, hogy sikerült a baba nektek és hogy 20 hetes vagy! Épp a kórházban voltam. Most meg már te leszel ott lassan, mert menni kell szülni :) Remélem ügyesek lesztek :wink:

Titi:)
Én is bízok benne, hogy a baba születése előtt még tudunk találkozni! Olyan jó lenne:)
És a hálózsákot szívesen csinálom, erre tuti szakítok időt!

Juci:)
Jaj de jó, hogy itthon vagytok! A képek szuperek! Ugye lesz több is??? :)
Nem is tudom hogy köszönjem meg, amiket küldtél szülinapomra! Minden csudaszép és csudajó! A teából már alig van valami :oops: Én még ilyen csokisat nem is láttam! És az a gyümölcsös.....A kis ruhák tökéletesek! Hordjuk is őket rendületlenül:) Épp a szárítón lógnak most is.
Marci pegid imádja a zöld békás tetkót :) Ez a kedvenc színe, a zöld! Na meg imádja a békákat. Szóval köszönöm mégegyszer, nagyon örültünk mindennek!!!
És jöhet az élménybeszámoló :D

Momo:)
Igazad lehet az éjszakai evéssel kapcsolatban Bencénél. Most cici helyett cumit kapot, és azzal is visszaaludt. Ezek szerint csak cuclizni akar, nem enni. Így éjszaka 1-kor evett utoljára, reggel meg 1/2 8-kor. Persze közben voltak felkeleések, de cumival kezeltem őket :wink:
És a műszálon még most is nevetek :lol:

Jó talit nektek, sajna ilyen kis időre nem tudunk felmenni, gondolom ezt megétitek :wink:

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

CSak egy percre jöttem, még kecsin vagyunk. Én mindenképpen megyek délután!

Mesi! Ha az Őrs felől jössz sokkal egyszerűbb, ha a 32-es busszal jössz az Árpád hídig, onnan meg a 26-ossal. Lehet kicsit lassabb, mint a metró, de nem kell sehol cipekedni meg annyit átszállogatni.


Piuszi
verzsike
 
 


Jaj lányok! :( ÉN úgy elkeseredtem :( Senkinek nem is jó a holnap szinte! :(

3-man maradtunk? :cry:
Mesi, Erzsike, ne halasszuk inkább el??? Ez így igen kevéske :(
csné
 
 


Ági!
Ha gondolod, elhalaszthatjuk. Vagy fagyi? Én úgy ennék egy jó fagyit! Azt meg lehet 3-an is!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi,
szerintem akkor hagyjuk... :(
Akkor nekiállok Vivivel kipakolni a szobáját, mert az ő bordűrjét még fel kell raknunk mielőtt megszületik a pici. Nem a legjobb program, de legalább hasznos! :roll:
csné
 
 


Sziasztok!

Tényleg nem talizunk akkor? Az árkádban egy fagyi se fér bele senkinek?

Puszi
verzsike
 
 


Mesi! Te itt laksz közel az Örshöz ugye?
verzsike
 
 


Erzsike!
Igen, az Örstől kb 10 percre gyalog.
Fagyikelyhezünk egyet? Talán Zsoltit itthon tudnám hagyni egy kicsi időre...

Juci!
Nem július 2. a tuti legmegnemfelelőbb (ezt jól megmondtam) időpont, hanem a jövő hét szerda. Júli 2-t csak a horoszkópom alapján jósolták. Szerintem is szerda lesz a befutó. Aki egyben akar látni, az jöjjön ma fagyizni, én jövő hétvégére már szerintem babázni fogok. (Ha mással nem, akkor Zsoltival tuti :lol: )

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Naaa, Ági, gyere el te is egy fagyi erejéig. Aztán bordűrözhettek! Hozd el Vivit is!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


MEsi! Akkor szerintem mi mindenképp menjünk fagyizni... Te mikor tudsz jönni? Mert nekem mindegy.
verzsike
 
 


Ági! A fagyi nem vesz el annyi időt és legalább pihiztek is egy kicsit. GYertek...
verzsike
 
 


Erzsike!
Zsolti felkel fél 3-kor, elmosogatok, rendetrakok, kiteregetek, stb...
4 óra? Talán az apja bevállalja Zsoltit egy órácskára (többet nem bír ki vele) Fent találkozzunk a fagyikelyhesnél?
Ági?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


OK! 4 óra jó lezs. Majd csak megismerjük egymást valahogy... A nagy poci talán segít.
verzsike
 
 


Igen, a poci az jó támpont

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi és Eszter írták, h nem jönnek mert nem sok idejük van... Ha esetleg nem ültek volna a számítóp előtt: Titinek írtam sms-t, hátha a fagyi azért belefér, ez sokkal közelebb van neki mint a sziget. Eszternek is jóval közelebb esne, lehet ide aért eljönne csak az őszámát sajna nem tudom... Ha tudja valaki légyszi szóljon neki. Köszi
verzsike
 
 


Én szóltam Áginak, de nem tud jönni... :cry:

Megadom azért a telcsiszámom: 06-30-606-1578. Ha esetleg nem nagyon akarnánk megtalálni egymást.
Bár ahogy én magamat ismerem, ott leszek már korábban és a fagyi választékot fogom tanulmányozni.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Mesi, Erzsike,
nekem az Árkád ahhoz nagyon messze van, hogy csak úgy most elugorjak fagyizni. :(
Arról nem is beszélve, hogy a lakást szétbombáztam és mostmár itt se hagyhatom...

Egyetek helyettem is egy óriási fagyit és érezzétek jól magatokat!!! ...Sajnálom, hogy igy alakult a mai nap! :cry:

pusz,
Ági

Juci,
köszi, akkor azt nem veszünk! :)
csné
 
 


sziasztok!megérkeztem:) sajnálom hogy nem jött össze a tali amig otthon voltam mert szerettem volna még a kismamikat is pocisan látni de sebaj majd a következön babázok:)

titi ugy örülök hogy minden rendbe és hogy kisnuncis babád lesz:)nagyon csini kismami vagy:)

ági mesi huh a cél egyenesbe és ekkora pocikat!juhuu nemsokára meglátjuk a kislányaitokat!:)

eszti jajj annyira aggodtam érted de amint látom végre látszik uh-n is aminek kell:)
hányadik héten jársz?

erzsike huh milyen csinos vagy!teljesen ki vagy virulva:)jol áll neked a kismamaság

csajok le vagyok maradva és eddig csak a képeket sasoltam de évával mi ujság?

kicsijuci láttam illést a tvbe direkt csak azért megnéztem azt a nekem nem szimpi müsort:)
tök jok a nyaralos képeitek!dudika meg már milyen nagy huh!te meg csucs jol nézel ki!

koda huh marcit alig ismertem meg!mekkora nagy gyerek már!

bufo jajj áron baba még mindig elvarázsol jajj azok a gyönyörü szemei!veletek amugy mi zu?

momo a fiad hááát már most álmaim netovábbja ha nagy lesz és én még nem nézek ki vénasszonynak(csak korba leszek az) akkor lecsapok rá:))

na puszi mindenkinek

ui:kedden megyek dokihoz bogyoért!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Erzsike!
Tuti megismersz, Zsoltival leszek babakocsival. Az apja nem vállalta be... Inkább nem kommentálom.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Erzsike,Tücsi!


Gyertek és számoljatok be a jó kis fagyizásról! :D

Mesi!

Azért nem semmi a párod.Remélem szülni elenged úgy,hogy esetleg vigyáz Zsoltikára. :evil: Meg sem érdemel téged.Ti együtt szültök? Én nagyon rmélem,hogy ha megszületik Ágika észbekap és változik egy kicsit(nem is kicsit). :roll: Jajj mindjárt kint van az a kislány. :D

Erzsike!

Ugye jól vagy már.Megilyesztettél ezzel a hányós reggellel.Voltatok Kecskeméten? Örülök,hogy minden ok a babáddal. :wink:

Virág!

jajj de örülök,hogy jelentkeztél.Légyszi soha többet ne tünj el ilyen hosszú időre.Nagyon drukkolok a dokihoz és a gyógyszer sikeréhez is. :wink:

Juci!

Szuper jók a képek.Nagyon szép és vékony vagy.Eszter meg olyan kis mosolygós.Igazi boldog elégedett baba. :D Illetve nagylány.

Ágikám!

Én feltétlenül látni szeretnétek 2 in 1.Mit szólsz a jövő vasárnap délutánhoz? És persze a többiek is.Jó volna?Vannak mostanában is jósló fájások? Egyszerűen hatalmas a pocakod. :wink:

Koda!

Remélem a kicsi nem kapta meg Marcitól a bacit.Ugye ő is jobban van már?

Oné!

Szegénykém! Elviselhetetlen lehetett ez a fogfájás.Nagyon sajnállak ám ,hogy ezen kellett kersztülmenned.Remélem már teljesen jól vagy.

Zseppy!

de jó,hogy jelentkezel.Viszont magadról alig írsz,csak nekünk.Gyere mostmár sokat és írj magatokról is. :wink:

Éva!

Nagyon hiányzol és ezzel bizti nem vagyok egyedül.Légyszi gyere közénk. :wink:

Zsuzsa!

Ti merre jártatok a hétvégén?

Titi!

Ugye azért nem viszed túlzásba a kerti melót sem. :roll: De az jó,hogy elfoglalod magad,így hamarabb repül el az idő is. :wink:


Momo!

Nálatok hogy telnek a hétvégék? Ilyenkor anyuddal,tesóddal vagy? Gondolom nem építkezel hétvégén.Vagy igen?


jajj lányok én annyira rosszul vagyok.De nem bánom,csak legyen miért.Szédülök,jártányi erőm sincs, és folyton hányingerem van,ja és a mellem is szétdurran. :roll: :D Közben Bálintkámnak pakolok a táborba.Nagyon rossz lesz nélküle. :roll:

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Sziasztok!

a hétvégén nagyon látványosan haladtunk.:)
Annyira örülök neki.

A heti tervem, hogy vasat csiszolok, festek, majd fákat csiszolok festek..vadázkerítést is átkenem.

Ez elég sok munka, de talán összejön. Mellette pedig gyerekekkel leszek/játszunk:) és takarítok, főzök, mosok.....

A hétvégén ültettük el a tujákat, nádaztunk, terveztünk, földet töltöttünk, virágoskertet csináltuk...tervezgettem azt is, meg a játszós részt.

A végeredmény most nagyon tetszik, hétvégére talán kész is a kert.:)
Majd, ha elkészültünk fotozok nektek.

Eszter: drukkolok neked.
Zsolti is most pár napra a nagyszülőkhöz ment, annyira fog hiányozni, reggel vitte párom. Nem mutattam, mennyire rossz lesz nélküle, annyira imádom.

Balimama: nagyon nehéz összeegyeztetni, amit szeretnék és, amit megtehetek.
Igen szükségem lenne feltöltődésre egy kis kimozdulásra a 7köznapokból, de még nem tudom, hogy hozom össze.

Ma is néztem egy pihenés 7végét, 3 nap, 2 éjszaka, 95800.- helyett, 40 000-ért már megvehetném. Szept. elejéig használható fel, 4 csillagos szálloda-kastélyszálló, medencével , welnessel.
Kacérkodtam a gondolattal, milyen jó is lenne.....

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Bocsi, egy kicsit megint le vagyok maradva a reagálásokkal, de megint áthelyeztem a szgépet lábemelős pozícióba, úgyhogy most addig ülhetek itt ameddig csak akarok. Valahogy ki kellene találnom, h mindig így lehessen…

Gyöngyi! Nagyon megszenvedtél a fogaddal… Akkor most kell helyette újat csináltatnod, mert látszik a helye ugye? Azzal is járhatsz még egy darabig a dokihoz sajna.

Titi! Valószínűleg igazad volt h tudat alatt megijedtem egy picit, hogy előbb jöhet a baba sokkal és bepánikoltam, azért voltam rosszul. Szerencsére már nincsen semmi gáz.
Nekem is 20 hetes kora körül volt legjobban érezhető, hgy mozog a baba, nemsokára a tiéd is megnő és obbnak látja majd nyugton maradni, mert nem fér el.
Nagyon sokat dolgozol előre az amnio miatt, aztán nehogy túlzásba vidd! Az anyósod nem főz nektek is abban a pár napban?

Koda! Nem jól kezdődött Marcinak a nyári szünet… Remélem azóta már jobban van.
Úgy tűnik akkor a cumi kezdi megoldani az éjszakás problémákat, talán akkor már te si tudsz egy picit többet pihizni. Meg kellene tanítani Bencét, hogy a kiságyban csak bekapja a cumit egymaga… (Mondjuk fogalmam sincs erre mennyi idősen képes egy baba).

Eszter! Sikerült elalvás nélkül a pakolás? A rosszulléteidet tudod titkolni a kisfiad előtt? Nem lehet könnyű.

Juci! Nagyon szép helyen voltatok. Mindig olyan jó képeket hozol magatokról.

Tegnap óriási fagyit ettünk Mesivel, csak mikor hazaértem egyből le kellett feküdnöm, meg fel a lábakat, mert kb 5x akkorára dagadt, mint eredetileg. A családunkban a vizesedés mindenkinél megvan sajna, a bébi meg még rá is tesz egy lapáttal. Tegnap már a párom 43-as papucsa se volt rám jó… Most falom a görögdinnyét azt mondják az a legjobb természetes vízhajtó, meg Mesi mondta a bodzaszörpöt, de az a páromnak jobban ízlik, mint nekem…
Teljesen sikerült túltennem magam a pánikon, mert felhoztuk Kecsiről a kiságyat, a férjem tegnap össze is rakta, mire hazaértem a fagyizásból. Elkészült a hordozó is, bár az még Kecseméten van, csak képet küldött a tesóm, hogy áthúzta. Most úgy vagyok vele, hogy már akármikor is jön megbírkózunk vele, csak mondjuk úgy két nappal előtte szóljon…

Puszi mindenkinek
verzsike
 
 


Hali lanyok!

Zseppy!

De jo,hogy jelentkeztel,de tenyleg nem irtal semmit magatokrol,
Most akkor dolgozol???Es a parod talalt munkat???Atkoltoztetek mar az uj lakasba??? Irjal azert ha tudsz!!! :lol:

Gyongyi!

Juj,szegeny az fajdalmas lehetett es ijeszto...Hat,akkor csinaltathatsz oda fogat,az se lesz egyszeru!!!
Kajcsi...szopi utan probalod??? AKkor se eszik ha nagyon ehes??Nekem anno csak ugy ment ha eloszor szopizott es nem volt annyira ehes...de meg most is tiltakozik az elejen ,sot van hogy sir...es a vegen megis megeszi az osszes kajat.Ki tud elmenni rajtuk?! :roll:

Verzsike!

Orulok,hogy jobban vagy.Es hogy megnyugodtal...de azert meg van jocskan idod,elvezd ki hogy van magadra es a parodra idod!!
Es pihenjel!

Agi!

Tudom,ezer eve kerdezted es mar javaba iszod...de 36. hettol ihatod a malnalevel teat!Szerintem tenyleg jo+ a homeobogyok!!!

Ki is irta,Verzsike te hogy bevasaroltal beloluk??Jaj,bocs,Mesi te voltal ugye??
En fel orankent felvaltva kapkodtam a kettot vajudas kozben.Mondjuk ahhoz kell aki adagolja,mert nem az orat fogod nezni. :lol:
Szegenykem,nem vallalta Zsoltit a ferjed...nem tul jo,de vannak ferfiak akik nem tudnak mit kezdeni a gyerekekkel sajna amig kicsik. :lol:
Aztan remelhetoleg megoldodik a helyzet.

Titi!

Mar megint mennyi mindent terveztel az amnio ele...pihenjel ...es utana tenyleg PIHENJ :!: :!: :!: :!: :!:
Hanyra mesz,hogy gondolhassak ratok!

Bufo!

Te mar anyudnal vagy...remelhetoleg jol erzed magad! :lol:

Eszter!

Na,milyen a nagyfiad nelkul?? Legalabb nem feltuno neki,hogyha roszul vagy.Jo,hogy ennyire orulsz neki...hamarosan elmulik majd szerintem(jo,meg par het :lol: :lol: :lol: ).

Agi!

Na,sikerult Vivi szobajaban a bordur??nem semmi hogy mikre vallalkozol.Egyedul csinaltad??
Fajdogalsz mar? Milyen kozel vagy Uristen!

Sziszike!

Hihetetlen hogy mennyi mindent sikerult megccsinalni,latod hamarosan minden kesz lesz es akkor elvezhetitek.Tenyleg,mekkora kertetek van???

Juci!

Nagyon szepek vagytok am!!! Es a hely,hat az is szepseges. talan jovore nekunk is sikerul eljutni valahova,ha mas nem akkor a Balcsi.
Es most hova is keszultok??? :lol:

Es elore ezer bocs ha megint kihagytam valakit,veletlen :roll:

Mi megvagyunk...rajtottem,hogy Mishal agyonunja magat itthon velem...ma egesz nap jottunki-mentunk,azt jobban elvezi,igaz igyse ajult be az agyikojaba.
Nektek mennyit alszik nappal???Mert nalunk jo ha van 2x fel ora, 2x1 ora az a rekord es szokoevben egyszer..
Fog nuku.
Haziko alakul,igerem majd csinalok fotokat rola.Most van a gepeszem ott(viz,csatorna),majd aljazbetonozas,szigeteles es johet a hideg burkolat.Ma is azokert rohangaltunk,ugy nez ki hogy vegre kitalaltam hogy milyenek legyenek a furdok.

Jaj,Koda,na teged kihagylak! :roll: :roll: :roll:
Marci jobban van mar??Es hogy Bence mar ennyit alszik,ez haladas am a javabol! :lol:
Es milyen boldog ,elegedett baba lehet,ha kacaraszik ! Hogy telik az ido,nem??

Na,megyek,folyk a viz bent rajtam,kiulok a teraszra.Johetne mar ez a lehules...nagyon varom.

Puszi mindekinek es szep estet!
momo35
 
 


Sziasztok!

Végre elaludtak! Kicsit hosszú volt ez a nap. Ráadásul ez a dög meleg. Kismamik hogy bírjátok?
Verzsike!

Pihentesd a lábad, nehogy gond legyen. Én mindig felpolcoltam mikor tévéztem. Már nagyon várom a képeket a babaszobárol

Momo!

Nálunk meg pont fordítva van. Imád itthon lenni. Na jó élvezi, hogyha kiruccanunk valahová, de mikor hazajövünk, akkor úgy tud örülni. Sóhajt egy nagyot, és mosolyog. Odavan anyósomért. Ma is mikor meglátta sikított neki.
Az alvás nálunk is változó. Általában 3x egy nap. Délelött egy fél órát, délután általában 2 órát, és estefelé megint fél órát. Persze ez nem mindig van így. Ma például csak 2x aludt, de mind a 2x több mint 2 órát.
Miket eszik már Mishal?
Mióta hányt a Sára (mert kis mohó volt), azóta csak délelőtt kap gyümölcsöt, és délután tejpépet. Próbálkoztam már mindennel. Jó is volt eleinte, amíg nem hányt, na meg nem lettem beteg, és cumisüvegből ettették. Azóta csak cicizni akar. Mindent kiköp, csak az alma jó neki. Pedig már a borsótól kezdve a csirkehúsig mindent kipróbált előtte, és ízlett is neki.
Úgylátszik, most kezdhetem előröl megint.

Mesi!
Mindjárt szerda. Nagyon várom. Addig is mindennap kéretik pár sort írni. Hogy ízlett a fagyi?

Koda!
Hogy van Marci? Szegénykém, hogy nem jutott el a Wc-re. Nálunk is így volt. Gondolom mennyire megviselte. Nálunk nagyon bántotta a Rezit, és mindig mondogatni kellett neki, hogy semmi baj, majd kimossuk.

Bufo!
Jó pihenést anyukádéknál. Használd ki!

Juci!
Annyira jók a képek. Várom az élménybeszámolót? Hogy bírta Dudi az utazást, meg az idegen környezetet?

Sziszike!
Mostmár tegyél fel képeket, mert nagyok kíváncsivá tettél. Hányszor szoptatsz egy nap? Már adtál valami mást is a kicsinek?

Eszter!
Hogy bírod a fiad nélkül? Hová ment táborba? Gondolom mennyit idegeskedsz most, hogy mi lehet vele.

Titi!
Mikor mész az aminora?

Ági!
Ne dolgozz már sokat. Használd ki ezt a néhány napot, és pihenj. Na meg gyere netezni, mert neked is mostmár mindennap be kell jelentkezned.

Amúgy már jól vagyok csak a fogam hiányzik még mindig. Holnap megyek röntgenre, és akkor kiderül hogyan tovább. Remélem a nyaralásra azért lesz fogam.
Mindenesetre ha sikerül talit szerveznetek a hétvégére, akkor elmennék még fogatlanul is.

Na rohanok, majd holnap jövök.
Sok puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Képeket talán, majd ma készítek.:)

A kert pont elég nekünk..200-220nm között lehet.
Gyerekeknek van játszórésze, amit leválasztottunk vadászkerítéssel, s hátul egy füves rész-lesz.

Ami még nagyon tetszik a szauna, de párom nem preferálja..pedig idővel jó lenne.

Bence most 6hónapos, 1hónapja adok neki napi 1* almát, majd kb. 1hete, őszit és banánnal, mert, amúgy nagyon hajtósnak bizonyult.:)
Ebben a melegben pedig itatom teával-kamilla vagy édeskömény.

Napi 5-6*szoptatom, 1*etetem,1 üveg teát pedig megiszik mellé.
KB. itt tartunk.

Az éjszakát véig alussza, hajnalban kell fel 5-6fele, majd evés után visszaalszik és reggelig nyugi van. Illetve én már nem fekszem vissza, mert vár a házimunka, s párom etájt indul.

most mennem kell, mert Anna felébredt....

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is vagyok ám, csak nem írok. Egyszerűen kerülöm a babás témákat, mert egyelőre úgy érzem fel kell hagynom a babás gondolatokkal. Azért nem fogom fel szomorúan. Egyszerűen véget ért egy szakasz az életemben.
Persze nagyon szorítok Nektek! A két kismamánknak, aki mindjárt szül, Erzsikének, aki szintén nagyon közel jár, Titinek, akivel minden rendben lesz, csak valami hülye elnézés történt, Virágnak, aki most kezdi a projektet igazán komolyan, Eszternek, aki megérdemli, hogy végre nyugodt terhessége legyen és a többieknek, akik már nem kismamik, hanem igazi anyukák!
Sok puszi Nektek! Néha azért benézek! Nagyon hálás vagyok a sok segítségért, amit Tőletek kaptam!

Éva

Kép
balimama
 
 


sziasztok drága barátnöim!!!megjöttem a dokitol én olyan happy lettem mert mondta megkapom a bogyot mert tök jo hogy már két ciklusba megjött magátol el is magyarázta 5-10cn szedem majd 12nap uh és igy tovább már ugy örültem hogy végre elkezdödik és minden oké lesz nemsokára lesz babám! aztán jött rákszürés kézi vizsgálat és meguh-zott mert amikor megnyomta a hasam akkor feljajjdultam!hát kiderült van egy 4cm es cisztám ugyhogy négy hét mulva vissza kell mennem uhra!(csak nem tudom miért mert az nem fog magátol eltünni) a bogyot is meggondolta és azt mondta majd négy hét mulva meg megkapom mert nem akarja hogy a bogyotol tovább nöjjön a ciszta!ugyhogy szerintem vége az álmodozásnak és én itt be is fejezem amit még csak most kezdtem volna isten igazábol!nem lesz baba és ennyi!ne haragudjatok de én most egy kis idöre eltünök!olvasni foglak titeket mert nagyon szeretlek mindegyikötöket de mivel érdemlegeset nem tudok irni ezért ne haragudjatok ha irásaim eltünnek!puszi mindenkinek további szép babázást és babavárást!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Éva, Virág! Hová lett a pozitív gondolkodás???????? Tudom, hogy nagyon nehéz lehet ennyi kudarcot elviselni, de mi veletek vagyunk és nagyon szorítunk nektek!

Juci! Jól érzitek magatokat kettesben Dudival?

Mesi, Ági! Ma elmaradt a bejelentkezés... Így honnan tudjuk még egyben vagytok-e????

Titi! CSak egy mondat erejéig írj nekünk légyszi... Mikor lesz holnap az amnio és meddig kell bent maradnod?

Én éppen tortát sütök, pénteken megyünk szülinapi buliba, már csütörtökön be kell töltenem, ezért inkább kisütöm hogy ne kelljen éjszakáznom csütörtökön.

Puszi
verzsike
 
 


Virág!

Jajj dehogy nem fog elmúlni.A ciszták nagy része funkcionális ciszta,azaz jó esetben egy méretes ki nem pukkadt petesejt,ami nő nő és eldurran észrevétlenül.Nekem 2 hónapja egy 5 cm-es volt a bal petefészkemben,pár éve meg egy még nagyobb és magától eltünt.Nyugi,ez nagy valószínűséggel nem lesz ott 4 hét múlva és ezzel megoldódik.E miatt tényleg nem kell csüggedned. :wink:

Éva!

Nem találok szavakat.Talán azért is fáj,amit írsz,mert olyan labilis lelki állapotban vagyok,de nehezen értem,mert én azt gondodlom,hogy mi barátnők vagyunk,és ez nem csak a babákról szól,annál mélyebb és több a barátságunk.Már máskor is kértelek,hogy ne fordíts hátat nekünk csak azért,mert másként alakul most ezen a téren az élet,mint ahogy te szeretnéd.Ezzel nem csak saját magad bünteted meg,hogy ha nem jön a baba nem kellenek a babás barátok sem,de nekünk is el kell engedni téged és ez nekem nagyon fáj és bánt.Szóval már nem kellünk? :cry: Nem akarok erőszakos lenni,hiszen az sms-re sem válaszoltál és értem én,ha nehéz,vagy ha tudatosan más dolgok irányába is nyitsz,de biztosan attól könnyebb,ha ezt az ajtót bezárod? Szerintem nem,és kérlek gondold át mégegyszer.Ha végül mégis ezt gondolod,akkor nem zaklatlak a szeretetemmel és azzal,hogy mennyire hiányzol nekem.

Lányok még jövök,csak annyira rosszul vagyok,mint még soah hányok és minden amit akartok,de néha fáj a hasam,nem görcsölve,de annyira félek. :roll:

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Eszter! Ne félj, amíg nem görcsöl a hasad, addig nem lehet semmi baj. A sima fájás "természetes" és vedd úgy mint a hányást... :)
Pihizz sokat, hogy mire a kisfiad hazaér már jobban legyél!
Puszi
verzsike
 
 


Virag!

Ne haragudj,tegnap kihagytalak. De nehogy eltunj mar!!!!
Eszternek igaza van..es tapasztalatbol en is tudom,nekem is volt szamtalan cisztam,es ezek el szoktak tunni!!!!!
NEHOGY FELADD MAR!!!!

Balimama!

Te is idetartozol,de ha ugy erzed hogy egy idore neked jobb nelkulunk,persze megertem. Lehet hogy egy ido utan ujra pozitivabb leszel es visszajossz, igaz? :lol:

Eszter!

Hat ez szuper jo(marmint hogy olyan rosszul vagy :lol: ).,tudod azt mondjak,hogy akkor rengeteg hormont termel a szervezeted !!!! Es ez ugye jo!!!!!!
Perzse biztosan nagyon szenvedsz.Megint csak magammal tudok elohozakodni,anno azt hajtogattam a ferjemnek,hogy minden almom az hogy rosszul legyek,emelyegjek,mert akkor terhes lennek mar.
na,amikor megtortent es panaszkodtam, a ferjem emlekeztetett ra.
Mindig ezt szokta mondani...Be careful what u ask for,u might get it!
Vagyis legy ovatos hogy mit kivansz,mert megkaphatod. :lol:

Juci!

Hat igen :roll: :roll: :roll: Megint nem tudok datumot mondani,annyit biztosan tudok(na,jo,majdnem biztos) hogy csutortokon bemegyek az Arkadba,vagyis a Cedrus piacra bio dolgokat venni Mishalnak.Ha gondolod a kavezoban osszefuthatnank,mar ha Dudi birja es neked nincs tul messze es lenne kocsid...Ha nem most,jovo heten is lehetne...heti 1x szoktam vasarolni zoldsegeket neki.
A zold dino es a tobbi ott arvalkodik a szekrenyben. :roll:

Egyedul Dudival....ahogy ismerlek mar meg is bantad hogy leirtad ahogy erzel..pedig teljesen jogos...gondoltam is magamban,hogy vegre NORMALIS vagy,mert amit te csinalsz az nem az,vagyis tulsagosan is megerto,jo vagy!!!!
Fogacska,egynel tartotok?
AMugy majd tenyleg hivjuk egymast!!!!

Es most kit is hagyok ki???

TITI!!!!

Bar nem irsz,azert biztosan olvasol minket,gondolni fogok ratok!!!!!!!

Oda-visszarohangalok,palacsintat sutok...max. heti egyszer szoktam a tuzhely melle allni...de ugy megkivantam a turos palacsintat.Egyedul Mishalnak fozocskezek,bar eleg szegenyes a repertoar ha biobol akarom csinalni. :cry: De megeszi,es szerintem jobb is mint az uveges.
Nem is irtam,mar masodik hete hason alszik,o aki orditott ha hasra tettuk. :lol:

Lanyok...a Ravakon kivul nem tudtok nekem valami jo szaniteres ceget,markat ajanlani? Mert a Ravaknak igazabol zuhanytalcai es kadai vannak csak.

Sziszike!

Az epp eleg kert,akkor ez sorhaz igaz?

Gyongyi!

Sara akkor csak biztonsagban akarja erezni magat,ezert cicizik ennyit.Gondolom a fogorvosi kalvariad miatt nem tudott.
De most az is igaz,hogy a nagy melegben nem kivanjak a kajat annyira,Mishal se valami nagy evo.


Verzsike!

Mikre nincs energiad!!! Milyen torta??? A labad mar nincs megdagadva?

na,megyek,kozben megprobalom locsolni a viragokat es Mishalt es helyre kellene tenni,leszedte a racsvedot es azon alszik. :lol:

Szep estet nektek,almodjatok szepeket!
ANuykam mindig azt mondja nekem hogy almodjak farkas angyalkakkal!!! :lol:
Ertelmezzetek ugy ahogy akarjatok :lol:
momo35
 
 


Itt vagyok lányok!

Dehogy mennék el a vizsgálatra szó nélkül!!!

Annyira kedvesek vagytok számomra, tudtam, hogy így hiányoltok, és azt is, hogy nagyon sokat gondoltok rám/ránk.

Az igazság az, hogy most kezdek betojni. De nagyon! Félek az eredménytől... nem is a vizsgálattól.

Lényeg a lényeg, hogy holnap reggel 8-ra kell mennem a klinikára a genetikára. Elvileg a dokimmal ott találkozunk. Már csak azért is, mert ma kiderült, hogy nála hagytam a kiskönyvem még szerdán. Eddig nem is kerestem...

Remélem, meg is csinálják a vizsgálatot, és nem küldenek el, hogy jöjjek vissza 1 hét múlva.

Szóval holnap tuti nem jövök, de küldök egy sms-t valakinek, ígérem, fogjátok tudni, mi történt!

Mindenkinek hálásan köszönöm a sok szurkolást, ne haragudjatok, de most képtelen vagyok többet írni, és szólni mindenkihez, de nagyon sokat gondolok rátok, hihetetlen erőt adtok ám nekem!!!

Remélem, pénteken már gép elé tudok ülni!

Millió puszi mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Jucikám! Nem megyek most haza, lefújtam a miskolci utam! Csak jövő hétvégén megyek!
És szabit vettem ki a hétre, úgyhogy vasárnapig csak pihi!!! Ezt most komolyan betartom!!!

És nem is igaz, hogy ritkán jövök mostanában!!! Csak tegnap meg ma... :oops:
Tudod, ki jön ritkán? Teeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! :wink:

Tudod, hogy csak viccelek. Az igazság az, hogy baromi sok a munkám odabent, napközben nehezen tudok netezni, itthon meg teljesen őszintén... alig várom, hogy ledőljek, mert úgy érzem a bébit mozogni!!! Imádom, és sok időt töltök el mostanában így esténként. Most picit önző vagyok, de imádok magunkkal foglalkozni!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok,

Bocsi, nem nagyon lesz időm sokat irni, de azért megpróbálkozok vele.

Hulla vagyok, mert ma fejeztem be a bordűr csinálását (tegnap nem jutott rá idő), persze apa segítségével.
Tegnap voltam kötelező korházi uh-on. Nem volt semmi extra, még azt is úgy kellett megkérdeznem, hogy kb hány kiló lehet az én drágaságom... Hát, kb 3300g :D Úgyhogy mostmár akár ki is jöhet :roll: :lol: Mindent rendben talált a doki, de ez olyan semmilyen vizsgálat volt...
Úgy fekszik ahogy kell lennie és a placentára azt irta, hogy G-II. Ez már annyira nem jó, de belefér a terhességi koromba, nem??
Felháborító ám, hogy ha csak a kötelező uh-okra támaszkodnék, akkor azt se tudnám, hogy milyen nemű, sőt azt se, hogy van-e egyáltalán szeme, szája...??? Annyira nem alaposak az orvosok, ha nem a saját betegükről, pénzükről van szó, hogy az rettenetes!

Na, nem mérgelődök.
Amúgy jól vagyok! Nincs semmi fájás igazán, az a múltkori 10 percenkénti is csak akkor két napig volt... Apa azóta bevallotta, hogy nagyon megijedt, hogy itt az idő, mert még nem készült fel rá! :lol: :lol:
Ma összepakoltam mindent a kórházba, már csak a táskába kell berakni. Valahogy szorít az idő mostmár azt érzem.
Holnap még apró simitásokat kell végezni, és minden kész lesz Livi érkezésére. Szeretném már rendben tudni az egész lakást, hogy nyugodtan mehessek szülni...
Egyedül az éjszakáim rettenetesek, valahogy szinte semmit nem alszok. Aztán pár napja ezt napközben pótolom. :roll:

Juci,
nem irtál... Ezek szerint a mai napod sűrűre sikeredett!
Nem tudom, hogy hogy lesz a holnap. Még van dolgunk itthon, és délután Vivit el kéne vinnem a kullancs elleni oltásra...
No, majd meglátjuk! ...csak már nagyon hiányzik Dudi! Meg Te is!

Eszter,
nem tudom, hogy a vasárnap jó lesz-e... Karcsi unokaöccse jön megint fel Pestre egészségügyi alkalmasságira (hétfőn meg én kisérem őt a Honvéd kórházba, és majd csak kedden megy haza)
Mondtam, jöhet, max ő jön velem szülni :D
Viszont ettől még lehet, hogy belefér a vasárnap délután, mert Karcsi ki tud menni érte az állomásra, utána meg max engem összeszednek...
Irok, hogyha tudom, hogy mikor érkezik vasárnap a vonat, mert akkor ahhoz esetleg tudnánk igazítani!

A hasfájás pedig te is tudod, hogy természetes! Azért tessék pihenni. Tudom, hogy nem vagy olyan, de akkor is!!!!Hidd el sokat segíthetsz neki azzal, ha nem hajtod magad.
Nem merek már annyira örülni, de mégis olyan boldogság fog el mindig amikor rátok gondolok! :)

Titim,
mikor mész az aminora??? Utána benn kell maradnod??
És igen, én is azt mondom, mint Juci! Szigorú pihenés! Azért annak megvan a maga kockázata! Semmi és senki nem fontos most, csak TI!

Virág,
nekem is volt cisztám, azért ez még nem azt jelenti, hogy fel kell adnod!!!! Kérlek. Igenis lesz kistesója Nimródkának, nem is olyan soká... az a 4 hét el fog repülni, meglátod, és megkapod a gyógyszert!!!!!
CSak ne add fel!

Éva,
Sajnálom hogy igy érzel... Azért én is reméltem, hogy ezektől még ugyanúgy itt leszel velünk, irsz nekünk, mesélsz, hogy mi van veled, hogy nem hagysz itt minket... Én nagyon szeretlek, és nagyon rossz lenne, ha nem jelentkeznél.
Amugy mire ez a nagy elkeseredés??? Hisz jársz folyamatosan orvoshoz, nem??? Hol tartotok a kivizsgálásokkal? Kikezeltek már?

Erzsike,
hát te sem vagy semmi! Fáj a lábad és nekiállsz tortát csinálni??? Ejnye. Ahelyett, hogy pihennél!?

Momo,
az én bordűrözésem elbujhat amellett, amit te nap mint nap csinálsz a házon!!! Tudsz majd nekünk képet csinálni? Olyan kiváncsi lennék rá!

Mesi,
hogy vagy? Veled is minden okés? Nem okozott gondot a front?

Gyöngyi,
szegénykém! Át tudom érezni a helyzeted! Emlékszel, hogy nem is olyan nagyon rég nekem is vágták fel az inyemet??? Hát, még nekem is vissza kell mennem majd, de megfogadtam, hogy majd csak szülés után már...
Azért nagyon jó, hogy újra vagy net közelben, mert már nagyon hiányoztál!!!

Zseppy,
ahogy előkerültél úgy el is tüntél. Mi van veletek? Nem irsz kicsit magatokróL??

Megyek alukálni...
Akinek nem irtam annak ezer bocsi. :oops:

Csinálok holnap képet is, mert mintha lejjebb dugná a kis popsiját ki a drágám... És mostánában tényleg kevesebbet mocorog. Ez kicsit ijesztő tud ám lenni. :(

Millió puszi,
Ági
csné
 
 


Titim,
megelőztél amíg gyártottam a kisregényt. (ilyenkor látom, hogy mennyit ülök itt...).
Küldj sms-t mindenképp valamelyikőnknek holnap és nagyon fogunk gondolni rád!
Azért én ezt a vasárnapig pihenést nem tartom túl soknak! A jövöhetet nem kellett volna még pihenned???
Az eredmény miatt meg ne izgulj! Nem lehet semmi gond. :wink:
csné
 
 


Lányok, nekem a doki csak annyit mondott, hogy aznap ne erőltessem meg magam, ne emeljek, cipekedjek, stb. Azt nem is mondta, hogy szigorú pihenés napokig.
A kollegnőmnek is megcsinálták, azt mondta, ő nem is pihent utána. Szóval, én úgy gondolom, elégnek kell lennie ennek.
Jövő héten muszáj mennem dolgozni, nincs sok szabim, és a végére tartalékolom. Arról nem beszélve, hogy nemsokára kiválasztjuk a behívandó, helyemre pályázókat, szóval van mit csinálni. de majd meglátjuk. Remélem, nem szól közbe semmi!

Minden esetre meglátjuk, mit mond holnap a doki, aki csinálja az amniot.

KépKép
titi_27
 
 


Ígérem lányok, hogy vigyázok!!!

Én is nagyon félek, úgyhogy mindent betartok, amit csak mondanak a dokik, még annál is többet!!! Vasárnapig semmi munka!!! Esküszöm!!! Olyan drágák vagytok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok Lányok,

Dehogy tűntem el megint. Csak történt egy kis baj a gépemmel:):):):)
Nagy Lánykám neki esett a billentyűzetnek, és kiszedegette a legtöbbet. :D:D:D:D el is vittük doktor bácsihoz, remélem hamar kész lesz és nem lesz drága.

Valami hihetetlen ez a Lányka. Ki tesz egy fiút. Mondjuk Báttya van, azt mondják ezért nem csoda:):):)

Akiket még kihagytam...

Koda,
remélem meggyógyultatok.

Gyöngyi,
ez a fog nem semmi. de már túl vagy a nehezén.

Aztán,

Eszter,
Nekem Encivel nagyon sokáig szószerint görcsölt a hasam, mintha megjönne. Nem is mertem elhinni, hogy terhes vagyok ezért. Még kinyújtott lábbal aludni sem tudtam, mert akkor folyamatosan fájt. Szóval ne izgulj, élvezd a rosszul léteket:):):)

Virág,
A ciszta miatt egyáltalán ne izgulj. A többieknek igazuk van. Én PCO-s vagyok, és mégis van két gyerekem. fel a fejjel és ne csak olvasgass minket. Én továbbra is javaslom a testgyertyát, mi is elkezdtük és a 2. hónapban lettem terhes.

Juci,
állj is a sarkadra, pontosan az önzetlenséged miatt történt a Lányokkal kapcsolatos változás is. Nagyon szépek vagytok a képeken. Nem akarlak elkeseríteni, de a sex még nálam is neuralgikus kérdés. Én továbbra sem hiányolom:D:D:D:D

Titi,
Tudom már nem olvasod, de ne aggódj, és pihengess sokat.

És akkor magunkról.

Költözés lezajlott, bár még van egy-két doboz.
Aztán megkaptuk a 15 hónapos oltást. Elvileg egészségesen. Aztán elkezdődött a kálváriánk. Először csak hőemelkedés, oké ez még belefér. Aztán belázasodott. kb. 1 hétig 39,6 - 39,8 volt a lázunk és semmitől nem ment le. A hűtő fürdő is csak 38,5-re vitte le. Szegéynkém csak ült a kádban (mint agy rakás kaki - ezért bocsánat) és sírt. ha letettük egy óra múlva is ugyan abban a pozícióban ült. Aztán a láz elmúlt, de szegénykémnek hasmenése lett. Na ez is eltartott egy ideig. Persze a hosszú láztől kipöttyösödött. Aztán a hasmenés miatt, meg a legyengült szervezete miatt gombás lett a popsija, nagyon csúnya volt szegénykémnek, úgyhogy kaptunk krémet, meg valami lötyit amivel kenegetni kellett. Szóval kb. 1 hónapig szenvedtünk a 15 hónapos iltás után.

Aztán én már gőzerővel dolgozom, olyan 2-3 hetente járok Bukarestbe 2 napokra. Szóval ez most egy kicsit nehéz. De nem panaszkodom, mert ettől eltérően élvezem a helyzetet. Na, mondjuk a repülést annyira nem:(:(:(

Nagyfiam már itthon van, mert Apával megbeszélték nem jár oviba. Egyszerűen imádja a Hugát (meg persze a Huga is őt), kergetik egymást, megrosszalkodnak, meg röhögnek. Imádni valóak együtt is:):):)

Szóval ez a helyzet nálunk.

Megyek fürdeni, aztán indulok..

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Lányok!

Titi túlvan a vizsgálaton.Nagyon izgult és szerintem ez továbbra is megmarad,hiszen 1 hónap múlva lesz eredmény.Most otthon fekszik és pihen.Azt mondta kb 5 perces volt a beavatkozás és nem fájt,csak nagyon félette a kis babácskáját.Amikor szívták le,az volt kellemetlen,de túlvan rajta és ez a lényeg.

Puszi

Eszter
anubias
 
 


Sziasztok!

Titikém!
Nagyon sokat gondoltam ma rád, és betartani amit ígértél. Semmi munka! Pihenj sokat!!!

Juci!
Annyira tetszett, amit a Momonak írtál, hogy kezdesz normális lenni. Nem bántad meg, hogy nem mentél végül velük? Bár Dudival biztos nagyon jól elvoltatok. Én is imádom amikor csak 3-an vagyunk, és csak heverészünk a nagy ágyon, meg nevetgélünk. Szerintem nem " Normális" kezdesz lenni, hanem ANYUKA vagy, és szerintem nagyon jól csinálod.

Virág!
Szomorúan olvastam soraid, de nincs igazad. Nem szabad feladnod, mert imádod a gyerekeket. Tudom milyen nehéz most, de már közel vagytok a célhoz. Még egy kicsit kell kibírnod. És nem itthagyni minket, meg havonta jelentkeni, mert a végén még elmegyek hozzátok!

Balimama!
Rád is vonatkozik amit a Virágnak írtam. Nem feladni, és eltűnni. Tudom hogy milyen jól kijössz a kicsikkel. Még meg se köszöntem, hogy mikor nálunk voltatok (és én rohangáltam , meg a Sárát etettem) ,akkor vigyáztál a Reziékre.

Eszter!
Nem lehet valami könnyű most neked a rosszullétek miatt. Szerencsére legalább kicsit hűvösebb most az idő. Még minidg fájdogál a pocakod? Kisfiad meddig táborozik?

Momo!
Mikor teszel már fel képeket a házatokról?
Még nekünk sincs fogunk. Megvan már a kocsid?

Ja, Juci!
Még nálam sincs semmi mensi téren. Na nem mintha hiányozna. A Rezi szülése után nekem a 9. hónapban jött meg.

Zseppy!
Hááááát nem semmi amin a kislánykád átment. De akkor most ez az oltástól volt, vagy nem lehet tudni? Szegénykém!
Hogy bírják a gyerekek, hogy anyuci hetente néhány napra elutzik?

Ági, Mesi!
Merre vagytok? Tán már a szülőszobán?

Ági!
Emlékszem, hogy felvágták az ínyedet, de már nem tudom, hogy miért?

Na akkor rólunk: Ma visszamentem a fogászatra, mert vittem a röntgen felvételt a fogaimról. Gondoltam megbeszéljük, hogy akkor hídat csinál a doki, vagy csavaros fogam lesz. Erre csak rosszat tudot mondani!
Mint kiderült a bal oldalamon lévő szemfog (ami már egyszer be volt gyulladva, és gyökérkezelt is a doki) szintén nagyon rossz állapotban van. Azt mondta vagy megműti, és kicsípi a gyökerét, vagy ki kell húzi.
Szóval úgy döntöttem, hogy inkább húzzák, mert azzal a fogammal már voltak gondok, és később úgy is ki kéne húzni. Így holnap megyek, és gyönyörű leszek, mert csak két fogam lesz elől, mint a nyuszinak.
Persze jövőhéten kapok pót fogakat, amíg begyógyul a seb (1 hónap).
Mostmár megnyugodtam, de mikor kijöttem a rendelőből én úgy remegtem, hogy csak ültem a kocsiban, és nem mertem elindulni.

Végül biztos jól megcsinálja a doki, és akkor majd küldök nektek mosolyt teli szájból. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na sajnos mennem kell, és szorítsatok nekem holnap délután, mert akkor húzzák a fogam.

Puszi:GYöngyi

Kép

Kép
oné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: