Új privát üzeneted érkezett!

Emma :)
Hát igen, ebből a rekord kánikulából van elegem nagyon :(
Én már nagyon nem szeretem a nyarakat :(

Tündi :)
Nem baj, ha nagy a hasad, legalább látszik, hogy babát vársz :lol:

Amica :)
Tényleg jó érzés, hogy megint baba lesz a háznál :lol:

Szilva :)
Neked meg folyamatosan mennek a drukkok a mai naphoz!

Ha megvan nekem is a pici, kit tudnék értesíteni?

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


sziasztok!

szilva!
lehet hogy már babázol!!!
szupi lesz neked a mai nap és életed legszebb napja lesz!!!!

emma!
szupi hogy ilyen ügyesen összeválogattátok a bútorokat!
mi a Bippa kft-nél szeretnénk vásárolni ami pesten van de szerencsére csak kiságyat kell vennünk!!!

nelli!
köszike és igazad van csak így nem tudom mi lesz még októberig dulpa ekkora leszek!!!
szerintem bármelyikünk vállalja hogy szólj neki hogy megvan a babócád hiszen itt mindenki mindenkiért aggódik és várja a híreket!!!

gtünde!
köszi Tizáról a híreket!
bizti minden rendben lesz és ma már otthon babázbak!!!

sziasztok

tündi23
 
 


rejtjel!
nagyon aranyos Emese baba hogy hagy téged még netezni is!
szóval nem tudom mi lesz később de majdcsak kibirom ha már inkább fogok hasonlítani egy bálnához!

kismok!
örülök én csak így valószínű hogy "Balázs" sem lesz kisebb Bence is 4100g-mal született!!!
egyébként Bence örül a kistestvérének de ő mindenáron hugicát szeretne de ez már nem valószínű!!!!
de szerintem örülni fog a kisöcsinek is ahogyan mi is!!!

további szép napot!!!

tündi23
 
 

 
 

Nelli
Én szívesen vállalom a tudósítást! Mindjárt elküldöm priviben a telcsiszámom.
gtünde
 
 



Sziasztok!

Szilva barátnője vagyok, róluk hoztam híreket.

BOLDI BABA MA 9 ÓRA 20 PERCKOR MEGSZÜLETETT!!! :D
3500 GRAMMOS, 52 CM-ES EGÉSZSÉGES BABUCI. :lol:

MINDHÁRMAN JÓL VANNAK! :lol: (most már az apuka is) :lol:

Ha megtudok valamit, vagy üzen nektek, még jövök.

Köszönjük, hogy ennyien gondoltok rá és aggódtok.

Tiko

tiko
 
 


Szilva :D

Gratulálunk Boldi babához! Sok boldogságot, örömet és sok-sok tejcit!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Tiko :D

Köszi a híreket!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Szilva :D Gratulálok Boldi babához!! :wink: Sok boldogságot és sok tejcsit! :wink:

Többi kismaminak kitartást ebben a nagy melegben és boldog pocakosodást! :D

Fenci
fenci
 
 


Szilva :P :P :P


Nagyon örülök!!!!!!! Sok szeretettek gratulálok, szép nagy baba, pont, jó!!!!! SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!!!


Ma hajnalban felébredtem, és egyből Rátok gondoltam!!!!!!! Csodás hír!!!!!! Várunk!!!!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Emma :D

Gyönyörű a baba-szoba, nagyon tetszik, én is, én is.....
Nem volt olyan vészes a terhelés, de jó túl lenni rajta, meg a laborba nálunk nem túl kedvesek...

Nelli :D

Most már rajtad a sor tényleg!!!! Minden rendben lesz, várjuk a híreket.

Tündi :D

Izgi lesz a 4d!!! Ne törődj a megjegyzésekkel, a poci alkati dolog.
Nekem meg sokkal kisebb az átlagnál... A cukorterhelése is volt két kismami, az egyik 22, a másik 23 hetes, hát nem túlzok sokat, hogy majd dupla akkora volt a hasuk...pedig én meg már 26 hetesen mentem :oops:

Rejtjel :D

Még akartam korábban írni, hogy olyan szépen írtad le Emese érkezéséz!!! Jó volt olvasni!!!!

Tücsi :D

Köszi a híreket!!!

Kép
bogáncs
 
 


Tiza,Szilva
Gratulálok Nektek pici fiacskáitokhoz...Nagyon sok boldogságot,egészséget és tejcsit kívánok!


Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Szilva!!!! Gratulálok!!! Szuper, hogy minden rendben!!! :) Sok sok tejcsit!

Gtünde :) Köszönöm a tippet, túlvagyok rajta. Mondtam a dokimnak a helyzetet és rögtön mondta, hogy javasolni fogja a tp-t! Írt is rögtön egy papírt, hogy barnás folyás, Utro, javasolt pihenés, kímélő életmód, tp! Hétfőn megyek kiskönyvért és megyek a háziorvoshoz is! És tök jó, mert be fogok tudni segíteni Anyukám cégénél (most indul)!!! Úgyhogy talán még jól is jön! Bár elég szörnyű olvasni, (hiába tudom, hogy nem igaz) hogy fenyegető vetélés... :? Na mind1, nem igaz, úgyhogy nem foglalkozom vele...

Mindenkinek minden jót! Igyatok sok sok folyadékot ma!!!!!!

Puszi!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Drága Szilva!
Szívből gratulálunk és nagyon jó egészséget kívánunk Neked is és Boldi babának is!!!!

manda
 
 


Képzeljétek, felhívott a doktor úr, hétfőn mehetünk, a férjemet kell valószínüleg vitminnal erősíteni, remélem ez már nem lesz akadálya a kezdésnek. Doki nem mondta, hogy emiatt nem indulhatunk, majd hétfőn megbeszéljük vele! :wink:

Mindenkinek köszi a drukkokat, én is küldöm az enyéimet+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!

manda
 
 


SZILVA :D
Hatalmas GRATULA!!! VIGYÁZZATOK NAGYON EGYMÁSRA ÉS A PICURRA!! Én is egész nap gondoltam Rátok, hogy vajon mi lehet! Köszönjük a híreket!

gTünde!
Még nem is dícsértem Ficit, nagyon aranyos, s nagyon ügyes kiscsaj!! Köszi a Tiza híradót is!

Tiza!
Már remélem, hogy otthon vagytok, s bizti, hogy most tanulgatjátok egymást! +1x nagyon sok boldogságot Nektek!!!

Rejtjel!
Én is akartam írni, hogy le a kalappal a kis puncisod előtt, hogy ennyit engedi anyát a géphez ülni :)

Kristóffal éppen tegnap néztük a róla készült (92-es :oops: ) videófelvételt, amikor még a pocimban volt. Próbált viccelődni, de láttam rajta, hogy furi érzés volt neki....na meg a nagy pocakos felvételek rólam :oops: :lol: 15 évvel ezelőttről.........háááááát :lol:

Pocim növöget, s sajnos ezzel egyenes arányban a kilóim is gyarapszanak :oops: , kismama ruhákat még nem vettem, próbálkozom még a régi nagyobb méretű darabokkal :roll: Várom a szombatot, amikor is a köv vizsgálat lesz, s látom majd a Mütyür Manót....aztán jövő szombaton spuri haza!!! :D :D már nagyon várom!! Eszek egy csomó málnát, ribizlit, anyukám kapros tökfőzelékét....nyamnyam :lol:
Na eldugultam, sziasztok!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Kedves Szilva!
Nagyon sok boldogságot kívánok a kis Boldihoz, sok-sok tejcsit, nyugodt éjszakákat és sok nevetést az együtt töltöt időben!


Tiza :D
talán már otthon is vagytok azóta. Élvezd ki a picibabázás minden percét! :D

Tünde :D
Bejelöltelek iwiwen, ha nem baj, nagyon cukki csaj ez a Fici!

Nelli :D
kitartást a hőségben, hátha már csak pár napot kell várni... :roll:

Kép
Kép
kismok
 
 


Csak gyorsan írok:

Szilcsi
HATALMAS GRATULA BOLDI BABÁHOZ!!! TANKÖNYVI MÉRETEKKEL SZÜLETETT!! SOK BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCIT!!

Tiza hírek:
Az előbb telefonált Tiza. Mehetnek haza. Amint tud, jelentkezik és rak képet is. Én meg hétvégén jól megkukkolom Marci babát. Bibibi!!!! :D
gtünde
 
 


Szilva: :lol:
GRATULÁLOK BOLDI BABÁHOZ!!!! JÓ EGÉSZSÉGET ÉS MINDEN JÓT KÍVÁNOK!

drumka
 
 


Szilva :)
Sok-sok boldogságot! Szép nagy babuci! :D

Kép
mofly
 
 


Tücsi :D

De jó Neked, irigyke vagyok!

Tiza :D

Jó összeszokást kívánok!!!! De jó, hogy mehettek haza!!!

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Szilcsi
Nagyon sok szeretettel gratulálok Boldi babához!!! Hipp hipp hurrrá!!!!!!!!! Sok boldogságot az édeshármasotoknak!


Tiza
De jó, hogy hazamentek! Rakj képeket minél előbb!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Szilva nagyon gratúlálok, sok boldogságot, és sok tejcit kívánok. :wink:

Manda nagyon drúkkolok :wink:

Tiza, már biztosan otthon vagytok, de jó lehet :)
Majd kérünk képeket :wink:

Csajok a 32.heti laborba is éhgyomorral kell menni? Már nem lesz cukrosvíz :D

Vasalom a babó rúháit, de folyik rólam a víz.
De múszály megcsinálni, mert ha meg elkezdünk költözködni, rendezkedni, félek hogy nem lesz rá időm :roll:
Vasaltatok már pólyát? Hát én most kivasaltam, többször biztos nem fogom, kegyetlen :cry: :roll: :x

Kép
mona76
 
 


Tiza, Szilva!
Szívböl gratulálok nektek! Sok egészséget kívánok!!!


szilvia!
Mennyi idöre mentek haza? De jó lesz neked... :) Tudom miröl beszél én is mikor hazamegyek anyukám a kedvenceimet fözi. Kapros tökfözelék szintúgy, juhtúros sztrapacska... Föleg, hogy itt nem lehet juhturót kapni! :cry:

Dzsulee!
Mi újság veletek?

Nem akarlak elkeseríteni titeket, de itt kb 20 fok van és esik. Küldöm Magyarországra, kitartás!!! 8)

Jön a mensi hétvégén(remélem), aztán mi is beleadunk apait-anyait :) :)
susy75
 
 


sziasztok!

SZILVA!
HATALMAS GRATULA NEKED!!!
SOK ÖRÖMET ÉS BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK BOLDI BABÁHOZ!!!
SOK TEJCSIKÉT ÉS JÓ EGÉSZSÉGET!!!!

tiza!
de jó akkor ma már hármasban lesztek otthon!!!!
ha ráérsz rakj képeket kíváncsiak vagyunk!!!

gtünde!
irigyke vagyok!!!!
jó lesz neked babázni!!!

bogáncs!
én kis így vagyok vele legalább látszik a pocakom!!!
és már nagyon várjuk a 4D-t olyan jó lesz újralátni manócskát!!!!

susy!
akkor mindent bele és várunk ide minél hamarabb!!!!

szilva!
én is imádom a tökfőzeléket!!!
jó lesz neked te hamarabb mész 4D-re gondolom már nagyon várod!!!

egyenlőre sziasztok!!!

tündi23
 
 


Tiza :D Szilva :D

Nagyon sok szeretettel gratulálok a kislegényekhez, és a lehető legjobbakat kívánom Nektek, és Családotoknak :lol:
Vendég
 


Sleepin
Hát igen, nem jó ilyet olvasni, de hát a dokinak vmit kell írni, amivel el tudsz menni tp-re. Nekem meg állandóan görcsölt a hasam. Mármint ezt írta rá. :)

Manda
Hétfőre megadrukkok!!!!

Szilvi
Köszi a dicséretet! Hát ügyesedik a lány rendesen. Most épp mindenre fel akar mászni. Ha kérdezzük, hol a labda, megkeresi. Legtöbbször. :) És kezd ragaszkodó lenni. Ma pl. Apa ebéd után el akart indulni, de nem tudtam tőle átvenni, úgy csimpaszkodott a nyakába. Az a trükk jött be, hogy úgy teszünk ilyenkor, mintha én mennék el. Ilyenkor elkezd nyafizni, visszajövök, átveszem Apától, Apa meg le tud lépni. :)
Hm, tökfőzelék. Én nem szeretem. Meg a kaprot sem. :)

Kismok
Dehogy baj!! Azért írtam, hogy hogy találsz meg, hogy jelölj be. :wink: Klassz hobbijaid vannak!! :) Nekem is hasonlók. Nagyon édes Julcsi a képeken. Igazi kis kópé!

Mona
Pólyahuzatra gondolsz? Én ötöt vasaltam anno. :D

Susy
Juhtúrós sztrapacska jöhet!! Én is imádom. Küldd a hideget lécci, lécci!!!
gtünde
 
 


Köszönöm csajok!
Nagyon aranyosak vagytok, de akkor lesz a legjobb, ha hétfőn megkapom az első szurit!
Azt hiszem még soha nem örültem annyira neki, mint most fogok, mindig utáltam!!!!

Puszi mindenkinek! És vigyázzatok a melegben! Bár hozzánk lassan ide ér a vihar, már mennydörög!

manda
 
 


Szilva :D

Gratulálok, hogy sikerült összehoznotok egy tökéletes Boldi babát!

Manda :D

Mennek a drukkok hétfőre ++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Susy :D

Akkor mindent bele, várunk ide vissza minél előbb!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Szilva :)
Hatalmas gratula! Sok boldogságot, jó egészséget, sok tejcsit és nyugodt éjszakákat kívánok!

Tiza :)
Biztos jó lesz otthon! Furcsa, de mindennél jobb érzés :lol:

Manga :)
Mennek a drukkok!

Tünde :)
Köszi a telcsiszámot, írok majd SMS-t.
Ficike már hihetetlen hogy megnőtt :lol:

Bogáncs :)
Nekem sincs nagy hasam, csak magamhoz képest! De azért így a vége már nekem is nehéz. Pláne, hogy a két gyerek lefáraszt, plussz haladnom is kéne. Tegnap kitakarítottam a pici szobáját, legalább az megvan néhány apróságon kívül.

Ma megint megyek ctg-re, mert a múltkor nagyon vert a pici szíve, de félek, megint ez lesz. Most sem vagyok halál nyugodt, mert nem alszom.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Hi!
Tiza, Szilva!
Gratulálok a kisfiatokhoz!!
Minden jót kívánok!!! :D

Kép
lara26
 
 


Tiza, Szilva :P


Nagyon Sok Boldogságot,Egészséget és Tejcsit Kívánok a Kislegényekhez. Annyira de annyira örölők nektek hogy pottyogtak a könnyeim :P örömömbe.


Manda :P most aztán Te jössz,Hétfői kezdéshez drukkolunk Balázsal közösen nektek(majd keresztbe rakom a kiskezét miattatok :lol: )


Mi egyre vidámabbak vagyunk(egyre többet dumál és nevet meglehet zabálni),megkaptuk az első kötelező szurit végig nevette az egészet,voltunk hasi,csipő és koponya uh-on ott is minden rendbe :P
Jövő hétvégén megyünk nyaralni egy hétre Hévízre hát kíváncsi leszek milyen lesz az első nyaralásunk :lol:
Barbi
zbarbi
 
 


Barbi
Te aztán vagány csajszi vagy! Irány a nyaralás! Persze ahogy írod, áldott jó kisfiad van :D Biztos ti is nagyon nyugodtak és kiegyensúlyozottak vagytok, azért ilyen vidám a kis drága

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!
Megjöttem Uh-ról. Utána beugrottam Szilvát meglátogatni. Nagyon ügyes csajszi, már fent ücsörgött. Éppen nála volt Boldi baba, meg is nézhettem. Tündéri, gyönyörű szép kisbaba! Édesdeden aludt, föl se akart kelni szopizni. Szóval mindketten jól vannak.
Fel is villanyozódtam! Én is szeretnék egy ilyen aranyos kisbabát!

Kép
mofly
 
 


Szilva!

Gratulálok Boldi babához, és minden jót kívánok nektek!

Remélem ittál sok-sok folyadékot, és nem fáj a fejed!!!!!
Vendég
 


boboka!
Igyekszünk, rajtunk nem fog múlni... :oops:

Gtünde!
Küldtem a hideget,remélem odaért!!! Itt igen sz..r idö van! :lol:
susy75
 
 


Sziasztok!
Mi is ma voltunk uh-on. Kaptam egy UFO meg egy "kéz" képet. Minden rendben van velünk, szépen növöget, minden mérete normális. :)
Kép
Kép

drumka
 
 


Mofly :P
De jó, hogy láthattad őket!!!
Na, és mi volt az UH-n, mikor is lesz az inszemed?

manda
 
 


sziasztok!

drumka!
aranyos a manó és szupi hogy minden rendben van veletek!!!

manda!
mennek a drukkok!

boboka!
nem semmi hogy te is már a 20.hétnél jársz!!!
és hogy vagy???

nelli!
mi újság a ctg-n????
remélem most ügyesen viselkedett a manó!!!!

barbi!
szupi hogy minden rendben van veletek!!!
és tényleg merész vagy hogy már nyaralni is mentek!!!
milyen idős is a manócskád????

mofly!
szupi hogy minden rendben van!
és jó neked hogy láthattad Boldi babát!!!!

susy!
akkor már nemsokára próbálkozhattok ez nagyon jó hír!!!!

én ma teljesen ki voltam cserélve főztem mostam takarítottam és még Bencével is tudtam foglalkozni!!!!
ezt mind egyedül mert a párom dolgozik!!!
szóval jól elvoltunk és ha hazajön még megyünk anyósékhoz megyet szedni is!!!
ja egyébként megfőztem a kapros tökfőzeléket mert teljesen ráizgultam de ez még semmi mert töklevest is csináltam szóval ma töknapot tartottunk már csak a rántott tök hiányzott volna!!!
ja és nagyon jóízűt ettem belőle és Bence is mert imádja a tökfőzeléket!!!

na további szép napot!!!

tündi23
 
 


Tündi23 :D
Küldj egy picit!!!!!!!!!! Egészségetekre!!! Meg is érdemeleted a finom tökfőzeléket, annyira ügyes voltál ma!! Én most ébredtem 2 óra szunya után, délelőtt reptéren voltam (transzfer), s annyira befáradtam....még lenne egy csomó dolgom, de egyszerűen nincs erőm...pedig az álomkóros szakasznak elvileg vége, mostanában már nem is volt ilyen :roll:

Susy :D
két hétre, ha minden igaz, még nincs vissza jegyem....aztán még szeptember végén +1x hazamegyünk, akkor már a párommal, mert otthon szeretnék pár dolgot megvenni...
Nagyon drukkolok Nektek, hogy mielőbb sikerüljön újra a baba, s most már biztos, hogy minden a legnagyobb rendben lesz!!!!!

Rejtjel :D
Azt hiszem nálatok láttam az egyik képen, mintás textil pelust....emlékszel rá, hogy hol vettétek?? Köszi!! Emese még mindig olyan jó kislány??

GTünde :D
Apa gondolom olvadozott, amikor csepp lánya így kimutatta, hogy mennyire odavan érte!! :) Ilyenkor érzi úgy az ember - még évekkel később is!!! - hogy megéri minden átvírasztott perc :D egy-egy ilyen ölelés felér minden szóval!!!

Mofly :D
Nem fényképezted le a kis Boldit??? Jó neked!! Veletek minden ok?

Szilva :D
Gondolok rátok sokat, biztos, hogy nagyon ügyik vagytok, s minden a legnagyobb rendben!!!

Tiza :D
Túl az első otthoni éjszakán!!!! Milyen volt, hogy érzitek magatokat? Gyere, ha tudsz egy picurit!!

Mona :D
Ti nagyon kicentizitek a költözést!!! Ne erőltesd meg magad, nehogy baj legyen!! Mindent bízz a fiúkra, Te csak irányíts, s a könnyű dolgokat rendezgesd!! Mikor költöztök?

Drumka :D
Nagyon jó képek! Gratula! Holnap én is megyek, már nagyon várom!!!

Manda :D
Reméljük, hogy Te jössz a következő pozítiv teszttel!! Mennek a drukkok!!

Barbi :)
Én is arra gondoltam, amikor olvastalak, mint Emma, hogy biztos, hogy nagyon nyugodt lehet Balázska körül minden(ki), s attól ilyen kiegyensúlyozott...a nyaralás is biztos, hogy szupi lesz!! Első nyaralás HÁRMASBAN!!! Ez tök jó! Én anno a fiammal úgy mentem anyósékhoz 80km-re, hogy vittem a kiskádját, de még azt a lábast is, amiben a cumijait főztem ki :oops: :) ..... most majd megpróbálom több "aggyal" előadni...bár nálam nem lehet tudni :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Nelli :)
Remélem, hogy minden ok volt a ctg-n??? a kicsi szobájának kitakarítása nem valamiféle anyai megérzés volt???? :wink: :roll:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Tündi :P 11 hetes lesz mikor nyaralunk,megkérdeztem mindenkit gyerekorvost,védőnőt és azt mondták hogy nyugodtan mehetünk egészséges kissrác :lol:

Szilvi, Emma :lol: igazából én vagyok ilyen nyugodt :wink: az biztos hogy ha nekem is rosszabb napom van akkor neki is.
zbarbi
 
 


Tünde, Szilvi :)
Köszi kérdéseteket, ma teljesen rendben volt a szívhang. De persze végigaludta az egészet. Mikor leszálltam a gépről persze kirúgta az oldalamat, na meg azóta is nyüzsög, még Anyu is látta :lol:

Takarítás: legalább az ő szobája legyen tiszta. De most már csak az ágy van hátra, minden ragyog :lol:

Tündi, nagyon ügyi voltál, hogy ennyi mindent elvégeztél :lol:

Barbi :)
nagyon bevállalós anyuka vagy, hogy már nyaralni mentek, de valószínű, Nektek van igazatok :lol:

Drumka :)
Nagyon aranyos a kis "ufód" :lol:

Mofly :)
Bizti nagy élmény volt Szilva babájának megnézése :lol:

Tegnap a körzetis dokinő asszisztense azt mondta, hogy ne szüljek előbb, mert áldatlan állapotok vannak az Istvánba, annyira tele van. Hát nem lesz egyszerű bent lenni. Remélem, nem a folyosón kell majd szűlnöm.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Drumka :)
Tényleg olyan kis ufo. Tök ari. :D

Manda :)
Kedden meg is lesz az inszem. Most nem lacafacázunk. :)
De jobb is így, mert mindig korai pé-m van.

Tündi :)
Végre egy jó nap! Küldök rókaüzőket!!!!

Szilvi :)
Biztos jó érzés lesz hazajönni! Érdekes, hogy egyre több magyar költözik ki oda. Régi vágyam, hogy megtanuljak rendesen spanyolul, csak sose jutok el odáig. :?
Á, nem akartam Szilváékat zavarni, csak öt percre néztem be, hogy jól vannak-e. Meg pont jöttek anyakönyvezni is a kicsit.

Kép
mofly
 
 


sziasztok!

szilvia72!
oké küldök egyébként nagyon finom lett és nagyon jót ettünk belőle!
én mostanában is alszok délutánonként és nagyon jól esik!!!
szerintem pihenj ha jól esik!!!!

nelli!
szuper hogy minden rendben van örülök neki!!!!
hát rég volt már ilyen hogy ennyi mindent megcsináltam!!
örültem is neki!!!

mofly!
én szívesen elküldeném a rókacsaládot máshová olyan jó lenne ha mostmár vége lenne a hányos korszaknak!!!!
hajrá inszem szurkolok!!!

barbi!
akkor megnyugodtál hogy mindenki rábólintott a nyaralásra és szerintem is jó lesz nektek!!!!

tiza!
milyenek a napjaitok milyen baba Marcell????
gondolom élvezitek a hármast otthon!!!
de azért kérünk képeket ha tudsz majd jönni egy picurikát!!!!

szép napot mindenkinek!!!

tündi23
 
 


Mofly
Hát akkor sajna megint elkerüljük egymást! :(
Nem tudom vajon Szilváék még ott lesznek-e hétfőn. Majd rácsörgök.
Drukkolok nagyon az inszemedhez! A BMC-s topicban most az egyik csaj sikeres lett, és ketten várnak majd eredményre! Indítsd a babaesőt és én szeretném folytatni, persze lehet más is közben!!!

Köszönöm Mindenkinek a drukkokat!!! Bocsi, hogy nem írok külön!
Én is viszont küldöm az enyéimet, a babanövesztőket, a tüszőnövelőket és a babatapasztókat és a puszikat a babóknak+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

manda
 
 


Barbi :P
Drága vagy! Nagyon köszönöm a drukkokat!Azért vigyázz ám Balázs babára! :D
Remélem a régiek közül már tényleg én jövök, bár lehet, hogy Márcsibe beelőz, ő előttem lesz pont, mert ha jól emlékszem jövő héten indul a short protokollja.
Érezzétek majd nagyon jól magatokat a nyaralás alatt!!!
Olyan jó olvasni a soraidat, annyira árad belőlük a boldogság!! Már nagyon rátok fért!!

És persze mindenkire :!:

manda
 
 


Mindjárt visszaolvasok, de először:

Voltam ma Marci-kukkolóban, bibibi!!! :) Annyira édes, kis picuri pöttömbaba. Olyan furcsa volt arra gondolni, hogy Fici is ilyen pici volt, mikor megszületett. Szinte hihetetlen!! Főleg, hogy most egymás mellett láttam a két babát, és hát Fici hatalmasnak tűnt Marci mellett - aki nagyon jól viselkedett, kicsit nyekergett, de Anyucinál rögtön megnyugodott. Tiza meg olyan jól néz ki, mintha nem is szült volna.

Íme egy kép róluk - ugye milyen szépek?!
Kép

Kicsit sötét lett, mert a redőny félig le volt engedve, de nem akartunk vakuzni.
gtünde
 
 


Tüncsi :D
Köszi a képet! Nagyon szépek rajta, baba is és a mama is! Add át üdvözletemet és gratulációimat Tizának!!!

manda
 
 


Nelli
Nekem mondod?? Most tűnt csak fel igazán, hogy láttam Marci mellett. Várom az SMS-t!!

Barbi
Örülök, hogy Balázs ilyen kis vidám baba. Nálunk azért a szuriknál mindig volt bömbi, de hamar elhallgatott utána.
Hú, már nyaralni viszitek Balázst?! Hát, én is kíváncsi leszek, hogy telik majd a pihenés. Majd gyere és mesélj! Amúgy hova mentek Hévízen?
Nekem anno a védőnő azt mondta, mikor kérdeztem, hogy mehetek-e Ficivel Győrbe, hogy nyugodtan, mert a lényeg – az anyja, úgyis ott van vele. :)

Mofly
Meglesz az a baba! Szerintem Szilcsi gólyája még ott bolyongott, és biztos úgy döntött, hogy nálatok jelentkezik majd be. :D

Susy
Hát, estére odaért Debrecenbe (azért oda, mert most már Pécsett vagyunk) vmi kis hideg, de ma megint dög meleg lett. :?

Drumka
Örülök, hogy minden rendben a babával! Hagyom a régi képet a tábliban, azon jobban látszik a kiscsaj. :D

Tündi
Ügyi voltál, hogy ennyi mindent el tudtál végezni! Látom, jól el is tökölted az időt. :lol: Én egyedül a rántott tököt eszem meg. Remélem, azért Fici szeretni fogja minden formában.

Szilvi
Igen, ez így van. Az ilyen pillanatok feledtetik még az éjszakai keléseket is. :)

Manda
Nem baj, ha Márcsibe beelőz. A lényeg, hogy kövessed!!! :D
gtünde
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: