Új privát üzeneted érkezett!

Betti,
nagyon boldog szülinapot Bendinek!!!!!!!!!!!

Nagyon izgi volt tavaly ez az időszak, ugye? :wink:
Hajrá ketteskéhez! :D :D :D

Móni,
Ramóna baba csudaszééééééép! :D :D :D Biztos nagyon boldogok vagytok! Milyen a babázás rutinosként? Fiúk hogy fogadták? Hű, remélem jössz majd a beszámolóval! :)

Kamilla,
hajrá az ikrekhez!!!! Szorítok szerdára!

Vica,
nagyon szép Ati!!! Kis huncut, kedves mosolya van.
Megkaptam a mailt, olvastam is, köszi...de én nagyon lusta vagyok ilyen téren és időm sincs sok... :oops: , de igyekszem azért majd válaszolni. Néha eszembe jut, hogy pár órára bébiszittert hívok, mert B. is mindig későn jön haza munkából és a nagyszülők is messze laknak. :(
potter_76
 
 


sziasztok,

Moni gratula a babahoz, gyonyoru egy kishercegno :)

Katavirag, vmi jo hir?

en olyan szomi vagyok, kesik a menzim mar 2hete, hat ma reggel raszantam magam, h csinalok tesztet(mert amig nem tudom biztosra h nincs semmi addig van remeny alapon, eddig nem csinaltam) es sajna semmi :cry: csak tudnam, h miert kesik...
rima
 
 


Móni!

Hát csudaszép ez a kisleány!! Mégegyszer gratulaí4

Zsuzska!

Magadról nem írsz???? :roll:

Köszönöm Bendi nevében is a szülinapi jókívánságokat. Annyit nosztalgiázom.... :D

Vica!

Édes Ati bébi nagyon.

Ági!

Nagyon izgi volt igen. Épp egy éve jöttünk haza a kórházból. Reggel voltam KZ (egyébként Szt. Imrés lett!) barátunknál, már ideje volt, mert kb. 1 éve látott utoljára orvos. Egészséges vagyok, jöhet ketteske, ajánlotta, hogy szedjek némi vitamint.

Jó lenne megint egyszerre pocakosodni!

Lara!

Édes a kis poronty-fotó!! :)

Betti
betti73
 
 

 
 

Betti! Én is Szent Imrés vagyok! Szülünk együtt? Mondjuk márciusban?

Ági neked is hajrá a ketteskéhez! (Én meg majd egybe produkálom a kettőt. :))

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok!

Móni Híradó

Besárgult a pici, kékfényben van. legkorábban csütörtökön jöhet haza.
de minden más reméljük okés.

Bocsi Mindenkitől hogy nem írok. már csak pár hét, aztán beszámolok.
Addig vonalzót sem csinálok. Tudjátok a bűvös 12. hét....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Moni!
Remélem minden rendben lesz!Nem is lehet ez másképp! :wink:
Kitartást!!!!!

Zsuzska!Megértelek! :wink:

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!
Én i9s eltűntem egy kicsit,olcvastalak titeket, de nem igazán van miről irnom!!De itt látom pörögnek az események!!
MóniÉn is gartulálni szeretnénk ehhez a gyönyörű kislányhoz!!Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!a BESZÁMOLÓRA ÉN IS NAGYON KIVÁNCSI VAGYOK!! Kép Sok örömöt a picihez! Remélem mielőbb hazaengedik, és együtt lesz a család!!Az olyan jó!!
Kamilla!!Hajrá az ikrekhez!!Én is bavállalnám!!
Betti!!Gratulálok, hogy Bendike 1 éves!!Szülinapi fotó lesz??
Most be kell fejeznem!Még jövök!
Csók:Anita
anita21
 
 


Sziasztok Mindenki! :D

Rima, ha ilyen rendszertelen a mensid, megiscsak el kellene kezdeni a kivizsgalasodat, talan van valami hormonalis elteresed.

Moninak, ismeretlenul is gratulalok!

Az anyasagra vagyoknak meg gyors babasodast!

En a 30 napon jarok, 2 napja kesik. Ilyen meg nem volt. Szonibaba, Anita, ahogy irtatok, semmi kulonoset nem erzek. A hasam 5 napja gorcsolget idonkent. Tesztet meg nem csinaltam. A ferjem kert, hogy varjak 1-2 napot, nehogy meg ne jelezzen semmit es elkeseredem e miatt.
Remenykedem... 3 ev utan mar rankferne egy csemete.
katavirag
 
 


Katavirág!
Nagyon szorítok!!! Nekem mindegyik babámnál úgy volt, hogy azt hittem meg fog jönni, mert fájdogált a hasam, aztán mégsem. Hődet nem mérted?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Katavirág! Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön!
Szonibaba! Mindent bele! Könnyű szülést kívánok!

Na, nekem meg volt az "uccsó" inszem. Reméljük ez most már sikerülni fog. Viszont van egy jó hír! Következő hónapban indulunk a lombikkal. A doki bácsi legkésőbb augusztus 20-ra megígérte a + tesztet!

Én most 2 hét "babanetelvonóra megyek" muszáj kikapcsolnom picit, ne haragudjatok. (Végülis Zsuzskának is bejött .:))

Ancsa! Örülök, hogy találkoztunk! írd meg nekem légyszi, hogy mi volt UH-n és hogy mit mondott a doki!
kamilla306@freemail.hu
Ide írj! Drukkolok Neked nagyon, hogy sikerüljön.

Puszi!

Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Teljesen egyetértek veled.Nagyon-nagyon drukkolok neked.
Gyere majd ha úgy látod hogy itt az ideje. :wink:

Kép
breni
 
 


A homerozeshez nem ertek. Egy honapig mertem, eleg ossze vissza volt, aztan kimerult benne az elem es hagytam is... :D
Lehet, hogy most meg kene mernem?
Talan az a legfurcsabb, hogy azt a tipikus menszesz elotti letargiat (nulla eletkedv es mindenki idegesit) nem ereztem-erzem most.
Na de nem akarom elkiabalni, nehogy nagy beeges legyen :oops:
inkabb nagy orom :lol:
Szoni, amig nem szulsz, addig jelentkezem! Igyekszem csikosodni. :D
katavirag
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem nagyon írok.

Gratulálok Moni kislányához, nagyon szép baba!

Beu!
Szép és ügyes a nagyfiú! :)
A táblához: 7. cn-n vagyok, novemberben lombik. Köszi.

Vica!
Örülök, hogy láttam képet Ati babáról, nagyoooon szép baba!

Puszi mindenkinek, jó nyaralást, pihenést aki nyaralni készül, aki dolgozik, annak kitartást.

B.Ági
buboskemence
 
 


sziasztok,

remelem a pici Ramona mar jobban van...

katavirag: azt hiszem igazad van, regen problemaim voltak a menzivel kapcsolatban, de mar egy ideje nem, hat de a legjobb ha meglatogatok egy dokit :? es feletek mi ujsag :wink: ? nagyon drukkolok, h a megerzeseid igazak legyenek :)
rima
 
 


sziasztok!

csak bekukk egy picit...
az ovutesztekről annyit, hogy nem sokat érnek, nekem nem mutatta ki a pé-t -a dokim mondta hogy megvolt (amúgy a hőm alapján és is reménykedtem). Csak sajna ma meg is jött, úgyhogy kezdhetek mindent elölről :( :evil:

Katavirág!
Drukkolok a 2 csíkhoz :wink:

Kép
kimma
 
 


Sziasztok!

Én teljesen új vagyok ezen az oldalon, csak pár napja olvasgatlak Benneteket, hátha tudok dönteni. Még csak 20 éves vagyok, de nagyon szeretnénk gyereket. Vőlegényem van, vele 2 éve élünk együtt. Ő is nagyon szeretne, csak még azt nem mertük kimondani, hogy na akkor hagyjam abba a fogamzásgátlót. Az Ő részéről az egész család nagyon örülne neki, az én részemről kicsit fura a család, de ez nem is lényeg. SZóval Anyóséknál lakunk most tervezzük az emeletráépítést a házra. Anyagilag is rendben lenne a baba. Főiskolára járok levelezőn és dolgozom is. Ti mit csinálnátok a helyemben? Várnátok még vele?

Köszi!

Encsi
encsike87
 
 


Tul elhamarkodott volt az oromom :oops: tegnap megjott.
Nem kell reszleteznem, tudjatok mit erez akkor az ember, ha mar majdnem teljesen bizonyos, hogy terhes.
Azert a tesztet megcsinaltam, de masodik csiknak meg halovany nyoma sincs.
Eddig kezzel labbal kuzdottem a lombik ellen, ma varolistara kerulunk. Itt ugyanis nincs inszemi, ahol en lakom.
Teljesen selejtesnek erzem magam. Es oregnek is.
Encsike, te meg a 20 eveddel...meg raersz gondolkozni mindenen :D en akkor kezdtem csak el fiuzni.
katavirag
 
 


Sziasztok!!
Katavirág én a helyedben még várnék a teszttel én a 37 napon csináltam és addigra szerintem tutira kimutatja a két csíkot!!Akkora már 1 hetet késett a mensim!!Remélem zebrás leszel!!Nagyon drukkook!!Ha van valami feltétlenül ird meg!!Kiváncsian várom!!
Encsike!
Hát ebbe a babaügyben nehéz tanácsot adni!Mindenki maga dönti el!!Csak akkor vállald szerintem ha 100%-ra akarjátok!!Az, hogy a a többi családtag mit is akar az egy dolog!!Nektek kell felneveleni a babát!!És ez nem olyan dolog, hogy most akarom, holnap meg már nem!!Jól gondold át!!Még van időd babát vállalni!!Főleg most, hogy a szülés a mai világban egyre jobban kitólódik, és sokan 30 körül szülnek!!Én is 33 éves vagyok!!Bár nekem nem is volt ezelőtt normálsi kapcsolatom. egészen eddig!Ez az én véleményem!! :)
Kamilla!!Nagyon drukkolok, hogy végre
sikerüljön a babaproject!!Most befejezem!Még jövök!
anita21
 
 


Sziasztok!!

Bocsi de csak bekuk :D !!

Reni!!
Meghivtallak a baratikor.com-ra ahol ingyen tudsz napi 10 sms-t küldeni!!
Ha valakit érdekel szoljon és küldök meghivot !! Csak e-mail cim kell :)!!

Bocsi hogy külön nem irok senkinek de most futok dolgozni :( !!!

Puszi! Sziaztok!!
Vendég
 


sziasztok,

Katavirag, nagyon sajnalom, ismerem en is ezt az erzest, kb minden honapban megesik velem :( , ma voltam dokinal, kettonel is, hat mit mondjak mind a ketto nagyon felidegesitett, mondtam nekik, h mar a menzim ket hetet kesik es h nagyon irregularis a menzim es h csinaljanak vmi kivizsgalast, erre mind a ketto elkuldott a fenebe, h feleslgesen aggodom, es h ez nem lehet osszekottetesben azzal, h meg nem estem teherbe, majd 6honap mulva.... erted? honnan tudjak, h 6 honap mulva mar nem lesz tul keso? es nem vagy se selejt sem oreg, hidd el osszefog jonni az a baba...

encsike, ez szerintem emberre valogatja, ki mar 16eves koraban lelkileg, testileg kesz egy babara, van aki meg 37evesen is tart tole, de ezt tenyleg atkell gondolnod, en most leszek 20 a parom 25 es nekunk aztan barki mondhat barmit, nem tudjak megvaltoztatnia a dontesunket, de mi egyszerre mondtuk ki egy esti beszelgetes folytan, h szeretnenk egy babat, aztan egesz ejjel errol beszelgettunk, h vajon anyagilag, h allunk, mennyire eros a kapcsolatunk, letudjuk e cserelni a penteki bulikat, pelenkazasra, stb, mert ugye egy kisbaba nem jatek, az egy eletre szol..
rima
 
 



Sziasztok!
Vissza még nem olvastam, de mindenkinek köszönöm a gratulációkat.
Ma jöhettünk haza, részletekről később. Holnap itthon lesz apa, hétvégén hozzák anyuék a ygerekeket. Majd jövő héten megírok mindent!

moni
 
 


Szia Moni!
Várunk a szülési történeteddel.Addig is minden jót.

Kép
breni
 
 


Sziasztok !!


Moni!!

Én is nagyon várom a történetet !!!

Reni!
Mensi helyzet?
Ugye még van remény??Drukkolok+++!!

Hajny!!
Mi van veled ???

Katavirág!!
Nagyon sajnálom:(!

Encsike!!
A helyedbe belevágnák:)!Nagyon drukkolok hogy ne kelljen sokat várni a babára !!

Rima !
Fel a fejjel !!
Csajok tudok ajánlani egy oldal ,ha érdekel,nagyon sok fontos informácio van : http://www.babatervezok.otthona.net/
Én is nemrég kaptam ,és még igy is sok érdekességet találtam !

Tegnap szép kis (4.)házassági évfordulo volt , a páromnak Pestre kellet mennie :( ! Jövö héten ünneplünk ,szabin leszek keddtöl :lol: :lol: !!

Puszi!! Sziasztok!!
Vendég
 


sziasztok,

Moni, en is nagyon kivancsi vagyok :)

Keditke, az az oldal tenyleg erdekes, koszi :). Gratula a 4 evhez :wink: es sok meg ilyen 4evet kivanok es kellemes unneplest :wink:
rima
 
 


Ma 1 cn.De tudtam,mivel nem volt pé. :?

Kép
breni
 
 


Reni!!!

De ugye nem borultál ki nagyon?? Pedig én attol még drukkolotam neked!!Na majd most :)!!
Puszi :D :D :D
Na hogy tetszik a napi 10 sms ingyen!! Képzeld én eddig mindennap elküldtem a 10-et :lol: :lol: :lol: :lol: ha má ingyen van :wink: :wink: !!
Holnap nem leszek dolgozok ,utánna meg megyünk pancsizni a kavicsbányába(unokatesoval,mivel a párom esküvöt videoz) :lol: :lol: :lol: !!
Vendég
 


Keditke!

Mivel hogy nem volt pé,nem volt min kiborulni.Már az is valami hogy megjött megint 30 napra.Én ennek is örülök.:)
Még nem küldtem,mivel nekem olyan előfizetésem van hogy jár 20 sms.
De jó lesz neked holnap délután.Pancsizhatsz.Én is akartam menni,de így hogy meg van,így nem :(

Kép
breni
 
 


SziasztoK!

Katavirág!
Nagyon sajnálom, pedig úgy drukkoltam :cry:
Ilyen butaságot pedig ne is gondolj, hogy selejtes vagy v. mit írtál! Ezer oka lehet annak, hogy nem jön össze a baba, attól még nem selejtes vki! Fel a fejjel, tudom könnyű mondani, de én is ismerem azt az érzést, amit te érzel most és meglásd előbb-utóbb babás leszel! Nagyon szorítok továbbra is!!!

Moni!
Jó, hogy végre otthon lehettek, kíváncsian várom én is a történetet!

Keditke!
De az elmaradt ünneplést annál nagyobb pótlás követi, ugyi?
A mi 5. évfordulónk most 29-én lesz. Csak azon izgulok, hogy ne pont akkor legyek bent a kórházban.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, bocsánat.

Pont egy hónap lemaradásban vagyok, úgyhogy meg sem kísérlek visszaolvasni.

Mi megvagyunk, jól vagyunk. Már látszik a pocak, sőt az is látszik, hogy rugdalózik. Nagyon kis drága. Csak mindenért reklomál. Nem úgy fekszem, nem úgy ülök, nem annyit eszem, pisilni kell... stb. Szóval jól el vitatkozunk, hogy ki mit akar.

Most voltam genetikai UH-n. Nagyon bunkó volt a doki (ezt nem saját doki csinálja). Semmit nem mutogatott el, csak sorolta az adatokat. Fogalmam nincs mit jelentenek dolgok, mikor megkérdeztem, hogy nagy e a baj, annyit mondott, hogy sok kicsi. Főleg az idegesített, hogy a placentán valami cisztikus felritkulásokat látott, ami fogalmam nincs mit jelent, a védőnő azt mondta, nyugodjak meg nincs semmi baj. Egyszer csak eljutok majd a dokiig is és ő elmagyarázza. A legfőbb problémám az volt, hogy nem tudom, hogy mekkora, nem láttam, hogy mozog. De a védőnő megmutatta, hogy milyen erőse ver a pici szíve, meg most már érzem, hogy kalimpál, úgyhogy úgy dönöttem minden rendben.

Legszívesebben nem mennék el egy vizsgálatra sem, mert mindig felhúzom magam. A vérvétel eredményemen is ott vannak a csillagocskák, legalább két napig stresszelem magam, mire közli a doki, hogy azzal nem kell foglalkozni, minden rendben. Akkor meg mi a fenének nézik? Na jó hagyjuk.
Próbálok sűrűbben jönni.

Gratulálok a csíkosoknak (valaki felsorolhatná hányan vannak igazából, mert csak Zsuzska esett le nekem, de bizti többen vagytok) :).

Látom született pici lánykánk is. Úgy örülök neki. Nagyon jó egészséget nektek :).

Puszi mindenkinek, megyek kertészkedni, végre jó idő van.

Sziasztok

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!!
Itt vagyok én is, bár velem semmi különös nem történt azért nem is irtam!!Nő a pocim neklem is!!
Hajni!!Neked mikor mozdult meg a picur??Mész 4d UH-ra??Ird ám meg ha megtudod mi lesz!!Már én is alig várom!!
Fürdeni én sem fogok az idén, de én nem is bánom, csak apárom sajnálja, mert egyedül mit csináljon a vizbe?Én jól bírom, ezt a kánikulát szerintem egy kismama sem!!Ha lehet ki sem mozdulok, csalk estefelé amikor tényleg kellemes az idő!!Most befejezem drukkolok mindenkinek, hogy babás legyen!Csók:Anita Kép Jó éjszakát!!
anita21
 
 


sziasztok!

Talán egy vonalzón nem múlik semmi :D :D

A többit majd később!

Pusza

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Végre egész időben itthon dolgozóból :).

Mondtam, hogy átkerültem a Baleseti sebészetre? Ráadásul én lettem a rangidős. Fene gondotla volna ezt ennyi idősen :). Szóval a nyakamba szakadt minden. Azért nagyon jól viselem, sőt szinte élvezem is. Elég furin hangzik.

Anita
mi nem fogjuk megtudni remélhetőleg a nemét, míg meg nem születik. Nekünk meglepi babánk lesz. Hogy megyek e 4D-re az is egy jó kérdés, még nem döntöttem el. Szerintem nem biztos. Igazából próbálom nem a baba körül forgatni a napomat. Még én is vagyok, igaz, hogy sok esetben már csak egy pocak, vagy inkább a Kópé kihangosítója , de még próbálom kiharcolni, hogy velem is foglakozzanak. Tudom önző vagyok, de az este a gyereké, akkor mindketten vele foglalkozunk, de reggeltől délutánig én vagyok én.

Most utáltok hogy ilyeneket beszélek ugye?

Zsuzska
a vonalzó csak szerencsét hoz :), attól ne félj. Ráadásul nagyon jó érzés látni :).

Na megyek, mert ellepi a kertet a gaz.

Puszi

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy én sem jöttem.

Kamilla nagyon drukkolok Neked, hogy a kikapcsolódás meghozza a sikert!!!!

Angel két hétre mentetek????

Zsu jó, hogy csináltál vonalzót!!! Nagyon várom már, hoyg betölts a 12. hetet és mesélj!!

Hajni örülök, hogy végre jöttél! TÉnyleg bunkó volt a doki!!
Nem csoda, hogy ilyeneket beszélsz, hisz ez egy olyan állapot. Az ember röpköd örömében, még egyenlőre felhőtlenül :)
Aztán történik valami, pár kilóval könnyebb lesz az ember, és ezerszer boldogabb lesz, de hirtelen felnő, ANYÁVÁ válik :)

MINDENKINEK KÍVÁNOM EZEKET AZ ÉRZÉSEKET!!!

Emese nem lenne jó egy házassági évfordulós baba????

ja és előtte én is szívesen vállaltam volna ikreket, most már azért belátom nagyon nagyon kemény dió lehet!!!!!

Bocsánat, csak nagyjából olvastam.

Táblát holnap próbálok összehozni, bár nődokihoz kell mennem, mert 11 napja megvan :evil: :evil:

jó éjt!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok Lányok!

MSE????? Frontok? Kit fogsz értesíteni, ha esemény lesz? Jaj, nagyon drukkolok.

Zsuzska!

Egy vonalzón tényleg nem múlik semmi. Bízzál a picúrokban!!!!

Beu!

11 nap??? Nem semmi, nekem a 9 volt a csúcs (előző hónapban). Doki szerint nem kell aggódni.

Velem semmi különös, még nem jött meg.

Kamilla!

DRUKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Beu!
De, évfordulós baba jó lenne, de max. akkor szeretnék pont aznap a kórházban lenni, különben cska úgy az ottlétért nem (érted, hogy mit akarok összezagyválni?)

Betti!
Ja! Frontok. Én is bíztam bennük, de semmi. Már nagyon nyűgös vagyok, olyan: senki ne szóljon hozzám hangulataim vannak.
A topikból nem tudom senki elérhetőségét, sztem Apával iratok egy hsz-t v. vki dobjon priviben egy mobilszámot!
A "még nem jött meg"-nek most örülünk ugyi? Mert úgy rémlik, hogy azt írtad, hogy már zöldutat kapott a Kistesó?

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Csanita, Betti, Kata!
Lányok, köszi a számokat és a jókívánságokat is. Nagyon aranyosak vagytok. Mindhármotok számát eltettem, bár már ott tartanék, hogy lenne mit sms-ezni...
Túl vagyok egy autótakarításon, de még nem érzem hatását. Most megyek és bedobom magam egy jó kis fürdőbe, utána mákosgubázok...

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok!!!

Beuról hoztam híreket,de sajnos nem jókat.Bent van a kórházba,méhekívüli terhes,ma műtik.DRukkoljatok neki,hogy minden rendben mennjen.Amint tudok valamit írok.

Puszi mindenkinek.
csanita
 
 


Te jó ég!!!!
Beuka veled vagyunk!!!!! :cry:

Kép
breni
 
 


Atyavilág!
Beu! Sokat gondolok rád és szorítok!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Beuka
ja szegénykém :( hát ez most teljesen spontán jött rágörcsölés nélkül, nagyon sajnálom, hogy a kicsike nem jutott el oda ahova kel neki :cry:

Kép
gaby25
 
 


Beu! Kitartás! Remélem, hogy minden rendben lesz és hamar kijöhetsz a kórházból.

Puszi és sokat gondolok rád!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!!


Beuka veled vagyunk!!!
:( :(

Betti!!
Tényleg lehet kisteso van a dologban??

Reni!
Tegnap se tudtam veled beszélni,mert délután elmentünk pancsizni :lol: :lol: ,nagyon jo meleg a viz!!

Hajny,
irtam !!
De én a helyedbe már akor se dolgoznák :( !!
Vigyázz magatokra!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Vissza még mindig nem olvastam... Csak Beukát... Aki beszél vele adja át neki jókívánságaimat, és kívánom hogy épüljön fel hamar, és a köv. baba jó helyre tapadjon!!

De az ígért szüléstörténet:
Péntek reggel voltam NST-n, minden oké volt.
Ebéd után aludtam egy jót, utána átmentünk a gyerekekkel kutyázni barátnőmékhez, mert aznap hozták haza a kiskutyájukat. Orvosom épp ügyeletes volt. Semmi extrát nem csináltam. De már alvás után is, meg este is bővebb, tojáfehérje-szerű váladék jött. Nem értettem mi lehet, mert azt tudtam, hogy a nyákdugó véres. Férjemmel a gyerekek lefektetése után be kellett mennünk az egyik cégautóért az Isis parkolójába, mert a munkatársa otthagyta, és Férjem nem akarta, hogy éjjel feltörjék. 8 óra körül elindultunk. Útközben mondtam férjemneknak, hogy felhívom az orvosom a fentiekért, meg keményedéseim is voltak, persze azok már ugye nagyon régóta vannak. Férjem mondja, hogy már megint hisztizek, nem hiszi el, hogy 3. gyereknél nem tudom eldönteni, hogy elindult-e a szülés. Mondtam neki, hogy nem azért, de nyugtalan vagyok. Beszéltem az orvosommal, mondta menjek be, vár. Mondtam férjemneknak jöjjön be, de szerinte nagykislány vagyok már, meg különben is a gyerekek egyedül vannak otthon. Így én kiszálltam az Isisnél, átültem a cégautóba, mentem a kórházba, Férjemmeg jött haza.
Orvosom megvizsgált, mondta, hogy 2111 a méhszájam. Ebből a hétvégén szülés lesz. Fel-alá járkált, hogy mi legyen. Majd mondta feltesz NST-re. Jó darabig lenn az ambulancián ment az NST. Közben elment elintézni valamit, majd jön, és csóválja a fejét. Odahívja az aszisztensnőt, nézik a gépet. Majd elkérte a de.-i NST eredmény, és megkérdezte mit csináltam du. Ugye én a fentieket mondtam. Gépet leállította elém tette a két papírt. Kérdezte látom-e a különbséget. Mondom igen. Ugye a de.-in mikor Ramóna mozgott a szívhang megemelkedett(ez ugye a normális), a mostanin meg amikor mozgott, akkor leesett... Mondta, hogy vagy a méhlepénnyel vagy a köldökzsinórral van gond és méhlepénytesztet csinál oxitocinnal. Ha nem javul a szívhang azonnali császármetszés, ha javul, akkor majd meglátjuk. Én haza akartam jönni a cuccaimért, de nem engedett. Csak azt hajtogattam, hogy én nem szülni jöttem... Akkor gyors telefon a Robinak, hogy mi a helyzet, majd a barátnőmnek, hogy menjen haza, mert ő meg nem volt otthon. Orvosom leszervezte, hogy hogyna kerüljön a cégautó haza, majd a gyerekek át hozzájuk, hogy Férjembe tudjon jönni. Kaptam hálóinget, felmentünk,és 21:30-kor bekötötték az infúziót, feltették az Nst-t, Ctg-t. Egy kismama vajúdott. Közben befutott Férjemés barátnőm. Fájások nem indultak, de egy kicsit jobb lett a szívhang, így a császárt megúsztam. Nagyobb adagra kapcsolták az oxitocint. Lettek fájásaim, de nem éreztem továbbra sem őket, csak a derekamat. Nem tudom mennyi idő telt el, kb. egy óra, mikor mondta Kornél megnézi, hogy tágultam-e. Már két ujjnyi voltam, mondta burkot repeszt. Közben Robiék hazajöttek átvinni a gyerekeket, hogy visszatudjon Férjem jönni. Leszedték az Nst-t, Ctg-t, és átsétáltam a szülőágyra. Burokrepesztéskor már 3 ujjnyi voltam. Orvosom mondta, látja hozom a formámat, gyorsan tágulok. Szülésznő meg is lepődött. Azon poénkodtunk, hogy nehogy beelőzzem a másik kismamát, akinek a férje már nagyon türelmetlen volt, hogy mikor lesz meg a baba, mert akkor biztos kitört volna a botrány (ő fél 5 óta volt benn). Kb. 11 körül ért vissza a férjem. Akkora már azért kezdtem érezni fájásokat. Közben elkezdődött a kitolás a másik kismamánál. Szólt az orvosom, hogy feküdjek fel az ágyra, hogy nálam lassítsuk le az eseményeket. Igen ám, de már én is éreztem, hogy ezek a fájások már tolófájások. megnézett az orvosom, majd szólt a szülésznőnek hogy eltűnt nálam is a méhszáj... Mivel még elég fenn volt Ramóna feje, így átmentek a másik kismamához, és mondták tartsam vissza a nyomást. Szerencsére viszonylag hamar megszült kb. 11:10, 15 körül, így miután meglett a méhlepény is egyből jöttek hozzám. Az első nyomást elbénáztam, Férjem meg is jegyezte, na mi van elfelejtettél szülni? 2.-nál kibújt a feje búbja, közben folyamatosan masszírozta a gátam a szülésznő. Nem volt kellemes, mert feszített nagyon, mondtam is, ha vágni kell vágjanak, de jött is köv. fájás, nyomtam egyet. és egyszerre kibújt Ramóna. 11:27-kor. 11:23-kor kezdtem nyomni, mert pont akkor hívta a barátnőm férjemet, hogy állunk, mert Viki nem aludt még el...
Az orvosom mondta a férjemnek, hogy akkor jöhet a 4., ugye? Persze csak cikizte, mert tudja, hogy Férjem annyira nem szeretne, mint amennyire én igen. Az összevarrás nem volt kellemes, mondta Férjem jól jegyezzem meg, hogy ne akarjak 4.-et.
nagyon féltem az oxitocintól, hogy biztos sokat fogok szenvedni, de nem így lett szerencsére. Ha nincs a másik szülés, sz.tem gyorsabb is lehetett volna...

moni
 
 



Sziasztok csajok!!!

Túl van Beu a műtéten,nem kellett lapar "csak" küret volt,most többet még nem tudok,még kába volt mikor írt.De ha jelentkezik majd írok.

Puszi mindenkienk.
csanita
 
 


Beuka,
nagyon sajnálom. Remélem már túl vagy a műtéten. Mielőbbi gyógyulást kívánok!
potter_76
 
 


Móni,
egész lazán "lerendezted" ezt a szülés dolgot. :D :wink:
Milyen jó, hogy felhívtad a dokidat akkor.

Betti,
hanyadik napon vagy?
Legutóbb már csak 5 és fél hetes volt a ciklusom, lehet, hogy hamarosan nekem is kinéz egy peteérés. :) Peti még 3x szopizik, de a nyáron ennyit még biztos fog a meleg miatt. Kb 2 éves koráig tervezem a szoptatást , de remélem még előtte visszaáll a ciklusom és megint reménykedhetem egy poz tesztben! :D

Mi újság Mamintivel? Szült már?
potter_76
 
 


Csanita,
köszi a hírt Beuról. Nagyon örülök, hogy nem lett petevezeték eltávolítás.
Gyors felépülést Beu!
potter_76
 
 


Beu!

Épülj fel mihamarabb!!! Jó, hogy elmentél időben orvoshoz!!! Puszilunk!

Móni!

Köszi a történetet, tényleg elég gyorsan lezavartad a dolgot!

Ági!

31. napon vagyok. 19. napon volt tojásfehérjém, úgyhogy szerintem még kb. 2 nap és megjön. Előtte 25 napra jött meg (esküvői izgalmak), előtte volt egy 30-as és egy 27-es. Ennél jobban nem figyelem magam. Elkezdtem szedni Gravidát. Szerencsére Bendi is annyira lefoglal, hogy nem görcsölök ezen. :) Képzeld, hogy járunk "ringató"-ra. Kb. 100 m-re van tőlünk egy ovi és május óta van foglalkozás. Ma is megyünk.

Csanita!

Köszi a híreket! Veled mi újság?

MSE!

Várjuk az sms-t nagyon!!!!!!!!!!!!!!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Újra itt! :D Most nem tudok visszaolvasni, de majd próbálkozom.

Beu,
:( :(
Jó, hogy azért a petevezetőid megmaradtak.
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?