Új privát üzeneted érkezett!

Ayse
Kazán :evil: :evil: :evil:
remélem, gyorsan sikerül megjavíttatni!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Szép jó estét!

Elképesztő milyen hőség volt ma!!!! :evil: de Pannám délután három és fél órát aludt!!! :shock:
Elég érdekes lesz alvásügyileg a hétfőnk, nem tudom, fog e a vonaton aludni????
Ill.mennyire lesz neki hosszú reggel fél hattól este fél kilencig..... :roll:
várjuk már Pannival, hogy újra láthassunk Benneteket, ill.akiket a múltkor nem sikerült!!!
Ayse:
ez azért a nyári szünetes dolog ölég jó! :wink: Kazán..... :evil:
Csibi:
éljen, éljen a stressz-könyv-jegyzetnélküliség!!!én már vagy két napja az államvizsgámmal álmodom, gőzöm nincs, miért!
annyira fejet hajtok akik gyerkőc-gyerkőcök mellett járnak egyetemre, fősulira!

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Szép jóestét!

Hát nem mondom hogy jól vagyok...mármint úgy igen...csak amúgy nem...szóval hogy nem birom ezt a rohadt meleget..Léna csak menne kifelé...de ma olyan játszótérre tévedtünk anyumnál ahol egy centi árnyék sem volt..volt viszont perzselő homok és kavicsrengeteg, használhatatlanná forrósodott csúszda és társai :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Annyira el tudok fáradni :? :? :? :?

Mondjuk hozzáteszem hogy Léna 1 órát hajlandó aludni egész nap :evil: :evil: :evil: :evil: nem úgy mint Totka Pannija....és igy baromi hosszú ám a nap...pláne hogy extra anyás lett Léna :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

És ami a legrosszabb hogy hiába vagyok hulla..aludni mégsem tudok...felébredek óránként...inni aztán pisilni aztán megint inni aztán megint pisilni...
Már alig állok a lábamon...és Léna meg nem marad nyugton egy picit sem :roll: :roll: :roll: és egyre jobban nem akar menni az apjához sem :roll: :roll:

Na panasznapnak vége....

Aniko!

Kérdésedre válaszolva..segitségem???
Háááát annyi amennyi eddig..anyum nem nagyon, ugye ott van a két unoka(p)öcsi :lol: , anyósom meg az anyósom..
De mostmár próbálom magam átformálni hogy anyósom ügyben, igaz hogy sok faszsága van, de Lénát szereti és nagyon jól bánik vele és Léna is szereti anyósomat...úgyhogy ha bármikor segitségre lenne szükségem anyósomra biztos számithatok...

Prüntyi!

Sajnálom nagyon :(
Valahol éreztem én hogy van valami..mert amúgy sem vagy egy "szenvedélyes" fajta, de a bejelentkezéseid a szokottnál is tárgyilagosabbak és érzelemmentessebbek voltak...
Igy már érthető..
Nagyon sajnálom, de tényleg örüljetek az egynek, és aztán még lehet ám harmadik is..... :wink:

Én jövő hét kedden megyek a dokihoz....remélem hogy uh-n is megnéz és nem csak vérvizsgálat lesz...
valamit mondott a telefonban, hogy vett valami új gépet a rendelőjébe, igy mostmár ott tudja csinálni a terhesgondozást is..(a kórház helyett)..valahogy úgy értelmezem ebből hogy talán uhgépet vett :shock: :shock: :shock: na majd elválik :roll: :roll: :roll:

And!
Én már meg sem merem kérdezni :oops: :oops: :oops: mert gondolom nem siserehadra készülsz igy pocakosan...úgyhogy felejtsd is el.....kósza ötlet volt...
De ha nyilvános helyen lenne a tali, lehet hogy mi is mennénk, de csak akkor...nem akarunk gondot okozni senkinek...

Jó éjt!

M.

Kép

Kép
megann
 
 

 
 

Ayse
Kazán :evil:
Igen egyelőre marad a B terv. Nagymamák vigyáznak majd Tomira, ill. megpróbálom úgy alakítani a munkát, hogy délelőtt vele lehessek, így már csak Apa hazaérkezéséig kell nagyizni.

Csibb
Festés :? Milyen szerencséd van férjjel! :wink: Úúútálok dobozolni, pakolni! Hurrá Balcsi! Ebben az időben csak víz mellett lehet élve maradni.
Jajjj! Lazulni én is szeretnék!!! Hogy csinálod?
A teraszon van egy mentabokrunk, mindig egy jó kis mojitora gondolok, ha megérzem, az illatát. Na, én most így lazulnék!

Prüntyi
Nagyon sajnálom a babót! Hogy vagy? Rosszullét?

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ayse
Hűűű, de jó lesz Nektek holnaptól!!!!!!
Kicsit lehet irigykedni? :wink:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne
Hát lazulni úgy lazulok, hogy nem csinálok semmit, bambulok ki a fejemből, bár az előbb elkapott a hév, és szőrtelenítettem... :? :lol:
a mojito nekem is jólesne, de sajna minden hiányzik hozzá... :?
sőt, semmilyen alkohol nincs itthon...
lehet, holnapra kéne halasztanom a lazulást???? :lol: :lol:
majd a külker parkban bedobok egy koktélt, ha van ilyen... :idea:

ráadásul Ati ma focizik, úgyhogy egyedül lazulok...

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Thomasanne!
Naná hogy lehet! Ez az év értelme :D

Csibb!
A külker parkkal mi is szemezünk. Úgy 3 éve visszapattantunk a kapujából. Mert bár hirdette magát a kerületi lapban, azt elfelejtették beleírni, hogy éves bérletet kell venni az V. kerületben, asszem nagyságrendileg olyan 20 ezer tájékán. Viszont most állítólag van napijegy és úgy döntöttünk, hjogy újra megpróbáljuk.
Várom az élménybeszámolót! :D

A mai nap fénypontja az volt számomra, amikor a tészta főzése alatt leheveredtem a kanapéra, mivel nagyon fájt a hátam (már minden egyéb elő volt készítve). Andriska odaállt a fejemhez és elég hangosan, ellentmondást nem tűrő hangon azt mondta: TÉTTÁT!!! :lol:
Aztán befalt egy tekintélyes mennyiséget. Lili is. Mostanában állandóan éhes, szerintem valami növekedési ugrás előtt áll. Én meg a konyhában ugrálok egész nap...

ayse
 
 


Csibb!
Ne Te is tudod, hogy kell élni! :wink: :lol: :lol:

ayse
 
 


Ayse
Tészta nálunk is menő! Ha megkérdezem Tomit, mit szeretnél enni, akkor kettő lehetséges válasz létezik: Tétta, vagy tutu (túrórudi). :lol:

Csibb
tengerpart (na jó, majdnem) és koktél ez az igazi. :wink:
Holnap mi is strandolunk, de Tomi olyan hévvel veti bele magát a mélyvízbe, hogy észnél kell lennem.

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Hello-bello :P :P :P

Én is lazultam ma Mankával és Cleoval a Ráday utcában......... :wink:
Ittunk bacardi-colát, gin-tonicot

Csibb!
Hol van ez a külker park pontosan és mennyi a belépő?
Gratula a vizsgaidőszak végéhez!

Ayse!
Kazán :evil: :evil:
And-ék egyébként Kőbányán laknak, a bkv-zás Tőletek jó bonyolult lehet :? Nem próbálod meg kocsival? :roll:

Megann!
And rámbízta a szervezést, szóval gyertek nyugodtan Ti is :wink:
Jönnek Mankáék is, lehet Cleoék is.......
Majd rendelünk pizzát és akkor nem kell And-nak semmit előkészülnie.

Thomasanne!
Ti hova jártok strandra?
Mojitot én is szeretem :wink:

Na megyek alukálni, mert jóóóóó álmos vagyok :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Jó reggelt!

Thomasanne!

Jó strandolást!Ti melyikre mentek??

Csibb!

Jó Balatonozást..

Lehet hogy mi is lemegyünk egy gyors egynapos bográcsolásra holnap hajnalban, de legalább látjuk közelről a Balatont....
feltéve ha nem lesz dörgés-villámlás..
Vagy csak ámitanak minket az időjárásjelentéssel??? :? :?

Barbi!

Köszi, aranyos vagy..megfontoljuk...
Maximum majd rádcsörgök hétfőn..
Hánytól is van a tali???

Lányok.....
Mi a fenét kezdjek Lénával a mai hőségben???
Rájöttem hogy strandra nem tudunk menni mert itt a takaritócsajszi...és őt ki kell engedni 1 kor, úgyhogy 2 óráért nem érdemes odacuccolni.
Viszont lehet hogy el kellene mennem cicitartót venni :oops: :oops: :oops:
De hát az megint nem túl ideális program Lénának...
Igaz legalább légkondi van a plázában..

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Barbi
Budakeszi útról kell lekanyarodni, de pontosan még én sem tudom, hogy hol is.. jobbra, aztán lefelé egy kis úton, majd balra, és ott már látni. szerintem a Kórház felett kell lekanyarodni.
a belépő kicsit borsos, de állítólag megéri, mert gyönyörűűű.
asszem 2500, 2 évestől kell fizetni... :?
mi most indulunk, nekem azért kell mennem, mert egy jóbarátom csinálja ott a büfét, és hívott.
majd beszámolok, Ayse!!!

azért, ha nem riasztott el az ár, akkor szuper lenne, ha jönnétek!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Jó reggelt lányok!

Köszönöm az együttérzést! Jól esett nagyon! Bár szerencsére annyira nem éltem meg rosszul...hisz igazából nem is élt egy percet sem...de a lényeg, hogy van egy szép és egészséges másik...
voltam már vérvételen, ami szinte minden jó...2 *-om volt csak, az egyik az alacsony koleszterin, a másik a magas bilirubin (májenzim), de ez nekem születésemtől magasabb az átlagnál!
tarkóredő :0,9 és a baba most 5 centis :)
Kép


Most itt van nővérem és a kis Anna, úgyhogy, most sem fogom túlzásba venni a hozzászólásokat...:)

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Prüntyi!

Jajj de édes :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Nem akarsz a picinek is egy új vonalzót csinálni???csak mert soha nem tudjuk hogy ki hol is tart éppen :wink:

Ha jövő héten megjárjuk a dokit, és minden rendben.. lehet hogy én is csinálok egyet...bár nekem még nagyon nagyon korai.
Bár jövő héten elvileg orvosilag az 5. héten leszek..akkor még szivműködés sincs, ugye?????

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann,

Ha jol emlekszem, eloszor van a vervetel es a huvelyi UH, legalabbis itt, de ilyenkor meg csak a petezsak lathato! Szivhang ugy a 7-8. het korul van!

Pruntyi,
Oh, most visszajottek az emlekek, pici babocit meglatva!

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Jaj Prüntyi Megann és többi bébis!

Picit irigykedem, bár most abszolút nem jönne jól az életemben egy baba, de azért nem adom fel a reményt, hátha.....lesz megint egy.

Per pillanat van elég baj, és Lívivel kell törődni és hát ki tudja mit hoz a jövő.......

Ma picit szomorúbb vagyok, de sajnos csak a félelem miatt, hogy mi is lesz most.....

Férj jön Lívihez rendesen minden este! :shock: de jó ez így, csak borzalmasan ki van akadva ezen a szünet ötleten, de nem érti meg, hogy ez volt már a legjobb megoldás, különben csak ment volna tovább a rossz kapcsolatunk.................

Annyira zavarodott vagyok és kiváncsi, hogy mi sül ki ebből, de van egy olyan érzésem, hogy ő már nem fog visszajönni sőt küzdeni sem, tehát úgy veszem észre ő sem akarja..................

Jövő hétvégén mennénk 3-an Alsópáhokra, de oda meg végképp nem akar(biztos érthető részéről dehát jó lett volna Lívi miatt)

Azt mondta keressek más útitársat :?

Hát fogok is, mert nem hagyom elveszni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hát nagyjából ennyi velünk......

várjuk, hogy mit hoz a jövő........és per pillanat teljesen káosz van az agyamban, de végülis nem rosszabb egyedül mint vele(eddig persze ehhez még sok idő kell, hogy kiderüljön mit jelentünk egymásnak

Na nem is fárasztalak Titeket!

Pussz és szép Napot!

Mea
mea
 
 


Lányok!

De Ti már megigényeltétek a Gyest????????????????
Mi kell hozzá???
Én intézhetem váci Tb-be is???

Mea
mea
 
 


Barbi!
sajnos nem táltosodtam meg autóvezetés terén és még azt is megfogadtam, hogy amíg ilyen törős suzuki van alattam, addig megelégszem a faluban való vezetgetéssel.
Sejtem merre laknak Andék, a főiskola végül is irányban arrafelé van. Egyébként a férjemet majd beszervezem valameddig.

Mea!
Még nem kezdtem el intézni.
És bevallom arra ácsingózom, hogy a férjem majd megoldja, ahogy a gyedet is. Egyébként is az ilyen tébés csajok közé jobb őt küldeni. :wink:

Déltől várható a kazánszerelő. A telefonba azt mondták, hogyha az az alkatrész romlott el, amire gondolnak, akkor az 22 ezer lesz, de ha megvan a jótállási jegy és még nincs 3 éves, akkor nem kell kifizetni, "csak" a kiszállási és szerelési díjat, ami szerintem kábé ugyanannyi lesz. Ezt azért nem teljesen értem, ha egyszer elromlott valami időnek előtte, akkor logikus, hogy ki kell cserélni, az mért az én felelősségemre, pénztárcámra megy???

Ma cukkinikrémlevest főztem pirított kenyérkockával, reszelt sajttal utána meg karamellakrémen párolt gőzgombócot vaníliaöntettel, cseresznyelekvárral. Hát a gyerekeim igencsak befalatoztak belőle. :) De ami tök meglepett, hogy a gőzgombóc után még kértek levest! :shock:
Tegnap megnéztem 2 epizódot Jamie Oliver újabb sorozatából, ettől általában lenyugszom és békésen bírok főzni pár napig. :lol:

Andris ma extra nyűgös, aztán hallottam a rádióban, hogy délutánra itt a vihar, óriási (akár 120 km/őra) széllel.

ayse
 
 


Mea!

Teljesen természetes hogy zavarodottnak érzed magad.
És a félelmed is jogos...van egy csomó dolog ami bizonytalansággal tölthet el.
Itt van pl hogy a szép új ház-at pl egyedül is fenn fogod tudni tartani???vagy segit a család mert azt mondtad nem fogsz melózni még..úgyhogy az a kevéske gyes nagyon kevéske..

Párod meg sértett és biztos mérges is, azért vágta hozzád hogy keress más utitársat.
Talán anyukáddal el tudtok menni Alsópáhokra.

Hát nagyon szoritok nektek..hogy sértettségetekben ne vagdaljadok egymáshoz olyan dolgokat, ami inkább még mélyiti a szakadékot és mégjobban elmérgesiti a viszonyt.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


NNa megvolt a kazánszerelés :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Mégsem garanciális, mert magát a kazánt 5 éve gyártották :evil: :evil: :evil: Tokkal, vonóval 37 ezer ft volt, ami pontosan annyi, mint a férjem évvégi kiemelt jutalma. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Legalább nem kell gondolkodni rajta, hova is tegyük azt a pénzt :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

És az ember azzal nyugtatott, hogy ezek a szelepek max 5 évig bírják, de legközelebb nem kell már cserélni, hanem lehet eldobni az egészet a francba, 12 évnél egyik se bírja tovább. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Mivel minden műanyag :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Ja és nem ám valami bóvliról van szó, hanem az egyik legdrágább, piacvezető német márkáról :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Kár, hogy ez csak az árán és a karbantartási költségeken látszik :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

ayse
 
 


sziasztok!

szóval, hogy világos legyen: jöjjön mindenki, aki szeretne, és tud!!!
mindjárt megkeresem a térképet, és küldözgetem priviben.

Zsuzsa, tőletek nem is vagyunk nagyon messze, mert a gyömrői úthoz közel lakunk :)

Ayse, annyira örülök, hogy jöttök, de minden tiszteletem a tiétek, ha idáig elbékávéztok (na a szlenget hogy kell ragozni?).

Megann, emlékszel hol adtad régen át az Eszti magnóját? na onnan 2 sarok ;) úgyhogy nehogy otthon maradjatok! neked most jön a fáradtságos rész, én már középidős vagyok, sokkal jobban érzem magam :) azért a frigónk és a mosogatógépünk valamint szemetesünk közelébe ne menj, hátha jön a rókakoma :lol: legalábbis én ezeket nem bírom.

egyébként meg Barbi a felelős szervező, én ezt mindig elbénázom ;)
KÖSZI BARBI!

Prüntyi, sajnálom én is, de tényleg igazából nem lehet megmondani, hogy ilyenkor mi is történik pontosan, rossz érzés az biztos, de tényleg szerencsések vagytok, hogy van egy egészséges magzatotok :)

Csikken, most épp alszik az eszti, és az ő szobájában vannak a papírok, de mindjárt megkeresem azt az oldalt.... naná, hogy férj laptopján van elmentve, mindjárt keresek valamit...

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok!

Thomasanne
Ma sajnos Marcival sem lehetett bírni. Tudom,hogy hülyeség, de olyan rosszul esett, hogy a lekemet is kiteszem Neki és olyan szófogadatlan volt ma. De nem ám egyszerű módon. Úgy rendesen rosszkisiúskodott!

Lányok
Tényleg ez a GYES dolog engem is érdekel,hogy akkor mikor is kell megigényelni?

Beszéltem ma a bölcsivel és jövő héten megyünk be valamelyik délelőtt kicsit szétnézni. Nagyon szimpi volt a telóban a bölcsöde vezetője, remélem személyesen is megerősíti ezt a benyomásomat.

Ayse
Sajnálom a kazánt! Olyan bosszantó, hogy mindig valami kiadás beukrik az embernek. És olyan idegesítő,hogy csak azért fizetsz ki x összeget, hogy működjön az aminek amúgy is működnie kéne.

Felébredt.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


And, remélem odatalálok majd. Az jó, hogy közel van..., csak az a baj, hogy előbb el kell vinnem apukámat a keletibe, mivel kiveszem a feneke alól az autót, igy vonatozik haza.

Remélem, kihúzzuk addig épségben ezt a pár napot: holnap Karcsi elutazik, jön apukám segitségnek.

Mostanában elég nehezen birok én is a lányokkal. Anna nyűgös, mert már mászna, de még nem jött rá, hogyan is kell pontosan. Ha nem lát, rögtön rázendit.
Julcsi meg elkezdett nagyobbakat hisztizni, nagyon akaratos, nyűgös ő is. Ki akar bújni már napok óta a negyedik szemfoga, azóta éjjel még többször ébred és mindenért nyafog. Amúgy is kiabálós.
És már a doktornéninél is kiabál, pedig eddig hősiesen viselte az oltásokat. Most kullancs ellen (illetve szövődményei ellen) kap, és nagyon nehezen viseli. Már azt sem engedi, hogy megnézzék a torkát.
Szóval küzdök, csak az a nehéz, hogy mindkettőjüknek több törődésre, szeretgetésre lenne szükségük, viszont csak úgy tudom valamennyire kordában tartani őket, ha szigorúbb vagyok, különben csak ideges leszek én is, meg ők is még nyűgösebbek. Ha sikerül jókat mesélni, bábozni, játszani mindkettőjükkel egyszerre, az olyan jó érzés, csak ahhoz meg iszonyú sok energia kell, ami hamar elfogy, igy a napnak csak egy kis része telik ilyen jó hangulatúan.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola,
Probalj meg kitartani egy kicsit meg, olyan gyorsan telik az ido, Anna mar majdnem fel eves :lol: Szerintem az ido is betesz a hisztikbe, amilyen meled es hidegfrontos valtozasok vannak, a mi idegeinket is kiprobalja nemhogy a babaket! Nekem is sokszor van lelkiismeret furdalasom olyan szempontbol, hogy nem hasznalom ki teljesen a napot es csak szedelgek neha a ket gyerek kozott, de utana van egy par jobb napom veluk es a kedvem is visszater! Mint szerintem neked is!!! Nagyon sok erot es kitartast kivanok!!!
Nagyon-nagyon jo anyuka vagy!!

Jajj, en meg most uszok mamoromban, mar tudtam, hogy jonnek noveremek juliusban, maradnak egesz augusztus kozepeig egy egyuttnyaralas lesz az oceannal es ma meg anyukam bejelentette, hogy jonne o is, meg maradna is, ameddig jo nekem, ha akarom! Hat persze, hogy akarom, igy marad egesz oktoberig velunk! Ugye a haz jo tervezesu, kulon studioja van, igy bennunket nem zavar, mi sem zavarjuk ot :oops: :lol: :lol: es annyira jol jott most, mert legalabb segit a gyerekek korul!!! Ne haragudjatok, de most valahogy annyira "megkonnyebbultem"!!! Ki erti ezt, :lol: :lol: lanykent nem gondoltam volna, hogy ennyire fogok orulne anya laogatasanak :lol: :lol:


Mea,
Ez azert eleg onzoseg szerintem, hogy azert Livi miatt jo lenne, ha ugye buszkeseget felrecsapva ferj jonne veletek egy kis nyaralasra, dehat ez most ugy kikivankozik belolem, ne haragudj meg ram legyszives, de kepzeld bele a helyebe magad! Epp elkeszul az uj hazzal, kozlod vele, hogy mar nem szereted stb, kulonelesre kered, de azert kiserjen el nyaralni??? Szerintem semmi jo nem sulne ki belole!! Miert nem probalsz meg inkabb "csak" vele menni valahova, hogy egy kicsit egyutt -talan-atlassatok vegre a kapcsolatotokat??Vagy ha nem akarsz mar belole, akkor meg ne vagd a fejehez, hogy nincs kedve hozzad!
Remelem nem bantottalak meg, nem volt szandekomban, csak .....nem is tudom, ez most kikivankozott!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


áramszünet volt, azért nem jöttem vissza.
Csikken, próbáltam, de most valahogy nem sikerült egy oldalt sem találnom, pedig volt vagy három :( esetleg másnak nincs meg elmentve? tudjátok, ahol be kellett írni pár adatot, fejkörfogat ilyesmi, ésw kiadta, hogy hány hetes terhességnek felel ez meg..

megyek pancsolni az esztivel, itt meg lehet dögleni a gép mellett, rosszul vagyok ebben a melegben

KépKép
KépKép
and
 
 


Ayse,

En is szeretem Jamie-t, ha nezem, mindig olyan erzesem van, hogy a fozes tok egyszeru dolog, amit meg vagy 15 szemely reszere is csak egy kis gyerekjatek osszedobni!! Eleg otletesek a receptjei. Kazan, :cry: :twisted: fenne vinne el ezeket az allando plussz kiadasokat!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Sziasztok,

köszi And, most megyek készülödni a Balcsira. Vasárnap jövök remélem addig megtalálod. Egyébként melyik nap van tali???

Jók legyetek!

Puszi mindenkinek! Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Egyébként nekem se jut eszembe az az oldal. Mintha valami női név lenne benne. Vagy nem?
K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Azta, micsoda vihar van itt... :shock: :shock:

Egész nap kinn voltunk a külker parkban, nagyon szuper volt! Van egy kis medence, ahova nem léphet be felnőtt, csak a széléről lehet fogni őket, de van egy nagyobb, ahova a szülők is bemehetnek, és hát a nagy úszó medencéről nem is beszélek, nagyon szép tiszta az egész, és szép a park, úgyhogy aki bírja anyagilag, mindenképp ajánlom. Na én sem fogok minden héten menni, de egyszer-egyszer belefér. Azért a Kondorosi is elég jó volt kedden! :wink:

Ayse
Kazán... :evil: :evil: :evil:

Prüntyi
Nagyon édes a piciről a kép!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Huh, itt is nagy a vihar ...


Prüntyi, tényleg édes a kis pocakbébikéd :)

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


Szép jó estét!

itt még mindíg 28 fok van, mindjárt kilenc óra!viharnak még semmi jele!
Prüntyi
igazán jó kép készült Kistesóról!! :D
Ayse
Kazán és költségei...... :( mi meg a lopás költségeit nyomjuk, már 20e-nél tartunk....... :? :cry:
Majola
Rókinak is mindíg írom, hogy néha nem irígylem!én mindíg is két gyereket akartam, de úgy, tudatosan, hogy legalább 5-6 év legyen köztük.
Na férj, csak Pannit akarja Tesót nem.Így egyenlőre hármasban vagyunk, ami csak ritkán 2fárasztó", és strapás.
Azért titkon bízom benne, ha sikerül két év múlva szép kertes házat venni, akkor jöhetne Pannitesó(férjnek az a mániája, hogy ilyen kis lakásba két gyerek.... :shock: )
mondjuk nálunk erőteljes szerepet játszanak mindezeken túl azok a tetű anyagiak is. :cry:

ma voltunk vásárolgatni, mondja férj, hogy mivel Ő is látja rajtam azt a hatalmas fogyni akarást, és már tűnnek el az úszógumik, ezért jutalomból válasszak magamnak valami szép, jól dekoltált blúzikát!!! :shock: :D :D Nem kellett kétszer mondani! :twisted:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


sziasztok!

itt remélhetőleg elment már a vihar. úgy be voltam tojva, mert ember elment valahova budára, amikor kezdődött, miatta is izgultam, én meg mi9nden redőnyt lehúztam, stb, hogy ne is halljam, de szerencsére nem volt annyira vészes, mint a múltkori. akkor kicsit átrendeződött a teraszunk, mire vége lett :shock:

Eszti tök rendes volt, mert hétfőn, amikor szintén nem volt itthon az apja, és én fektettem, nem akart, csak kézben elaludni, most kicsit később fektettem, és mondtam, hogy mi az ábra, és egy hang nélkül dudorászva ment az ágyába :) imádom. és olyan nagyokat kacagtunk, igazi csajbuli volt pancsi előtt :D

Ayse, kazán :evil: embernek eg az aksija merült le olyan durván, hogy újat kellett venni, pedig az is csak most lett volna 3 éves. én már kezdem azt gondolni, hogy gyárilag rövidebb élettartamúra tervezik a cuccokat :evil:

Hajni, milyen jó fej a Csaba! te pedig ügyes vagy!
mi szombaton megyünk a balatonhoz vendégségbe, és én már azon parázom, hogy ne kelljen fürdőruházni... így is mindenki minimum egy hónappal többet mond, bár ez az Esztinél is így volt.

tegnap voltunk egy álomvillában vacsorázni, meghívtak minket. hát ezt nem lehet elmondani. a 3. fogás után bátortalanul megkérdeztem, hogy mennyit kell még enni, jót röhögtek, hogy pont a terhes kérdezi :D viszont fini volt. a lakás meg pazar. olyan igényesen ízléses, látszott, hogy nem kellett spórolni, de mégis olyan meleg, otthonos volt.
asszem tegnap híztam 1-2 kilót, úgyhogy tényleg kezdetét vette a második trimeszter...

Prüntyi, már 5 centi :) :) :)! és ficánkolt? :)

olyan jó, hogy ilyen sokan vagyunk megint terhesek :)

jaa, hétfőn lesz a parti!

KépKép
KépKép
and
 
 


Totka,

Azt irtad az elozoekben, hogy addig nem irod le a fogyasi modszeredet, amig valami eredmenyt nem ersz el! Na marmost ha ferj is latja rajtad, akkor fogytal, amihez nagy gratula, DEEEEEE elarulod vegre a titkos fogyis recepted :lol: :lol: :lol: ???????????????

Na, mivel itt ma este minden varoskaban a muzsika unnepe van, elmentunk egy kis utcai hangversenyre emberrel meg a gyerekekkel! Jo kis keszulodes, hamarabb is vacsiztunk stb, erre :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: a franc usseon ebbe a franya idobe, akkora vihar kerekedett, hogy talan meg a zeneszek hangszerei is majd elszalltak a nagy szelben!!!!! Vege is lett cakk-pakk, gyorsan, olyan onos eso esett, hogy alig lattunk valamit! Hazajopttunk, erre mostmeg megcsak szel csincs, elult a vihar es az eso is :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Na nem ragozom, azom is kivan, mar harmadik este ez megy, nappal hoseg, este meg eso :roll: :shock:

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ayse, és hogy van a família?

KépKép
KépKép
and
 
 


Anikó!
ha jöttök ősszel feltételnülk hozzunk össze valamit! sztem simán fog menni, miért ne? :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Itt is nagyon durva vihar volt/van. :( Bár a fiúk álltak az ablakmellett elalvás előtt és nagy élvezettel bámulták, nem ijedtek meg a dörgéstől, villámlástól. Sőt, Daninak annyira tetszett a villámlás, hogy kért mééééé (még).

Mi ma strandoltunk. :) Apa is korán végzett és utánunk jött. Utána elmentünk a Római partra ebédelni, nagyon jó volt. Kb. fél 3-kor jöttünk el a strandról, ott nem tudott Dani elaludni, mert túl sok volt az izgalom, a kocsiban egy perc alatt elaludt. A Római kivettem, áttettem a babakocsiba, végigaludta az ebédet, ami jó kis nyugisra sikeredett így és még vissza is tudtam tenni a ülésbe, mikot indultunk haza, felébredt, de még hazáig rágcsálta a takaró csücskét.

Barbi,
Találkoztunk a strandon a fiúkkal és a szüleiddel. Nolcsi megismerte Danit, szólt Anyukádnak, ő meg megszólított minket. Anyukád igazán nagyon kedves volt, beszélgettünk is egy kicsit, sőt még Leon is odajött hozzánk egy kis ropi erejéig. :) :)

And,
Próbálom szervezni a hétfőt, hátha mi is eljutunk a talira. Kaphatnék egy útleírást?

Juci,
Megyünk együtt? A részleteket majd személyesen. :) Egyébként veled álmodtam tegnap, összecseréltük a bankkártyánkat valahogy, aztán rohantam utánad, hogy nehogy meglepetés érjen a vásárlásnál, mert nincs túl sok pénz rajta. :wink: :oops:

Ayse,
Kazán :( , ára :evil: :evil: . Andris :) :)

Prüntyi,
Nagyon jó lett a kép a kistesóról! :)

Totka,
Éljen a kitartó fogyükúra és az új blúzod! :) Odaért már a vihar? Készüljetek, nagyon durva lesz! :?

Aniko,
Nagyon meg tudlak érteni, hogy ennyire örülsz Anyukád látogatásának és hogy kicsit leveszi a válladról a fiúkat. :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


And,
:lol: :lol: Nem irtad, hogy a harmadik fogas utan akkor volt meg valami??? Ra se rants a kilokra, meg afurdorucibol kibuggyanno gombolyodesekre sem, most meg meg is van ra a kibuvod, -terhes vagy!!! En cirka 24 kilot szedtem fel mindket fiuval pedig nem vittem tulzasba a kajakat, szerintem ettol te messze allsz meg :lol: :lol: :lol:
Most csak az t a franya 3-4 kilot banom, ami nem akar sehogysem eltunni :shock: :shock:

Benianyu,
Koszi, remelem jon is, nemcsak mondta :lol: :lol: Elkepzelem Danit a parnaragcsalassal :shock: :lol: :lol:

And,
Koszi, aranyos vagy, remelem egyszer valoban osszefutunk majd :lol: :lol:

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


lányok, most kezdem küldözgetni a térképeket, de nem írtam hozzá kommentet, viszont szerencsére találtam a régi levelek között útleírást is, úgyhogy azt másolgatom be, mert olyan, de olyan lusta vagyok :oops:
természetesen nem bírom magamat lekövetni, hogy kinek miket küldök, úgyhogy ezer bocs, majd szóljatok, hogykinek mi hiányzik :lol:

Anikó, a harmadik fogás kérlek szépen ízsemlegesítő volt, és utána jött a főfogás és a desszert :lol: ja, a terhesség jó alibi a hasamra, de afenekemre :oops: :oops: :D :lol: de azért ember is jól összeszedte magát, úgyhogy összeillünk :wink: :lol:

KépKép
KépKép
and
 
 


Anikó!

Nem haragszom, de én nem önzőségből mondtam neki, hogy jöjjön velünk, nem magam miatt, hanem Lívinek lenen jó.
mármint úgy terveztük, hogy visszük erre a bababarát helyre és sajnálom, hogy nem együtt leszünk.
De igazad van, bizti szarul esik neki, hogy kérdeztem tőle, hogy jöjjön esetleg velünk.
Én nem rossz szándékból tettem...
De bizti idióta dolog.......
Csak gondoltam addig eltelik majdnem 2 hét, hátha segít......de bizti nem segítene.

Na mindegy, úgyis Ő dönti el, és valószínűleg nem is akar!

Tudom, hogy most ő a szegény, akit elhagytam, de mindenhez KÉT ember kell, és nem válunk hanem szétköltöztünk, tehát még végső döntés nem született.

Én úgy gondolom még mindig, hogy ha mégis sikerül a dolog, akkor megérte és jót tesz a táv, ha meg nem akkor jobb is, hogy megtettem a lépést végre, mert semmi kedvem szétgyilkolni szegényt teljesen!!!!! :( :( :(

Vagy úgy kezdjük újra, hogy mindketten nagyon akarjuk és igyekszünk, vagy sehogy inkább!

Na jó éjszakát mindenkinek!!!

Pusssz

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Benianyu
Persze, mehetünk együtt! :P
A bankkártya cserével kérdés ki járna rosszabbul! :lol: :oops:
Nolcsi milyen édes lehetett, hogy megsúgta a Nagyinak, hogy ismer Titeket! :P

Aniko
De jó, hogy megy a családod hozzád és Anyukád pedig ilyen hosszú ideig marad! Azért nagyon nehéz lehet ilyen távol a családtól!

And
Te olyan helyes és csinos csajszi vagy, hogy a helyes pocakod és popód igazán csak dob a látványon! :wink:

Totka
Gratulálok a - kilókhoz! Én is nagyon kíváncsiv vagyok a csodafogyidra.

Mea
Biztos nem könnyű most Neked sem és nem bántani akarlak, de igaza van Anikónak szerintem is. Gondold el, ha a férjed lépi meg Veled szemben uezt. Tőled mennyi toleranciára, megértésre és türelemre számíthatna? Te biztos, hogy feltétel és sértettség nélkül küzdenél érte? Remélem nem bántottalak meg, de gondolom azért írod le azt ami Veletek van mert érdekel a véleményünk.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


jesszsuom Juci :oops: :oops: :oops: ilyen bókot még embertől sem kaptam soha :lol: :lol: aranyos vagy, köszi :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Prüntyi
Nagyon helyes a babóca! :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


And
Nincs mit, a Szüleid érdeme :wink:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Fú, ez itt nagyon durva volt!!!!!

De bátor Dani, az én gyerekeim féltek :(
Igaz náliunk az áram is kiment :(
(gyertyáztunk)

Viszont a játszó ki lett próbálva, nem vitte el a szél! :)

And!
Köszönöm kérdésed, Lili teljesen meggyógyult és Andris is jól van, sőt én is, a férjem meg nem kapta el :)

És itt a nyári szünet! :D

ayse
 
 


Sziasztok!

Ma is strandoltunk a barátnőmmel + 3 gyerek, pihenés 0.
Nagyon elfáradtam.....
Tomit kenegettem ezerrel, magamra már nem jutott idő, energia, szépen leégett a hátam :? , de azért irtó jól éreztük magunkat.
Legnagyobb meglepetésemre Tomi ebéd után bemászott a babakocsiba és egy kis tologatás után elaludt. :shock: Ez azért fura, mert ő, nem az a bárhol elalvós gyerkőc. Nagyon örültem, egy kicsit még úsztam is! :D

Barbi
Rendőr-strandra járunk a Lurdy mellé. Semmi extra, kismedence a gyerekeknek, + 2 medence a nagyoknak, de mivel a barátnőm férje ott dolgozik, ingyenes. :oops:
Hetente egyszer biztos kint vagyunk, ha ilyen marad az idő, többször is.

Mea
Itt megtalálod, a GYES igényléssel kapcsolatos dolgokat, szerintem még nem vagy elkésve. Én augusztus végén, szeptember elején tervezem.
http://csaladinet.hu/kisokos/gyed-gyes/ ... rsai/#info

Ayse
Kazánszerelés
Ha nem lennél ilyen messze, biztosan beállítanék mindennap ebédidőben!!

And
Mi is beférünk még a buliba?

Juci
Szerencsére ma Tomit lefoglalták a barátnőm cserfes kislányai, így „csak” a testi épségére kellett ügyelnem. Minden félelem érzet nélkül beleugrik a nagymedencébe.
Nagyon jó időben jelentkeztél a bölcsibe, az ovinál szólj rám, légyszi, nehogy megint „elaludjak”.

Zsuzsa
Kitartás! Olyan jól csinálod!

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Ayse
A nyári szünet olyan jóóóóóóóóó! :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


szóljon, aki nem kapott és szeretne jönni!
Prüntyi, Szilvi?? többiek? ne várjatok egy terhes agytól többet ;) szóljatok!

Ayse, ez már tiszta kánaán :lol: :lol: :lol: azért ez a nyári szünet fantasztikusan jó lehet... mármint, hogy a tanárok is gondolom úgy várják, mint a diákok.
szeretném megkérdezni a mai ebédetek receptjét, tudod, olyan kezdő háziasszonyosan! olyan jól hangzott! köszi :)

KépKép
KépKép
and
 
 


Thomasanne
Pont Neked akartam írni, hogy bár kissé homályos a Brigi-Tomi fotó, de édesek lehettek.
Én képzeld, pont ezért ne merek elindulni strandra Marcival egyedül. Ő sem alszik el, csak úgy és azért a kb 1-2 óráért nagyon macera kicuccolni a strandra.
De lehet, hogy teszek egy próbát. Én akkor feladtam amikor elmentünk a szigetre és ott ebéd után addig hisztizett amíg haza nem indultunk :roll: :cry:

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


olyan jó, hogy így mentek strandolni a gyerkőcökkel. én egyrészt hőgutát kapok bárhol, talán még a lakásban hűsebb van, plusz néha légkondizunk. másrészt nagyon féltem az Eszti bőrét. tiszta melegkiütés, és egy pillanat alatt megfogja a nap.
ezen kívül, a bőrgyógyász dokinő is azt mondta, hogy nagyon vigyázzunk, az anyajeggyel mást nem lehet kezdeni, és tuti nagyon érzékeny a bőre.
moöndjuk én sosem voltam az a nagy strandolós, úgyhogy annyira nem bánom..

KépKép
KépKép
and
 
 


Jó éjt Lányok! :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?