Új privát üzeneted érkezett!

Wandrea, üdv itt is!
Pé után kell elkezdened, bőven elég onnantól, mert onnantól majd a progi segíti a beágyazódást!!!!!

Babszika, tudod, én is PCOS vagyok, ha csak ennyi a problema, akkor nyugi!Azt megoldják!
3*500 mg metformin (meforal is jó) majd 3 hónap után 3*850 lesz. Remélem azt fogod kapni!És akkor minden oké lesz!
Vendég
 


Andrea!
Nekem most irta fel a doki a ciklus 17 én napján kell kezdeni!!!
Vendég
 


babszika,
csatlakozom lafihoz. gyogyival beállítják, meglátod, minden rendben lesz. engem műtöttek egy éve laparral, fél évig jó volt, aztán megint kis ciszták, elkezdtem a metformint és most hónapok óta nincs egy se :D a hormoneredményeimen sem látszik a pco, tök jó minden érték, petefészkek "tökéletesek" (doki szerint). ne aggódj, nem olyan rossz mint amilyennek elsőre hallatszik :lol:

lafi,
szerintem most lesz pé-m. a hőm még nem ment fel, talán holnap vagy holnap után :D lehet, hogy azért nem is mondta az utro-t, mert pénteken ugyis uh. csak még maradt tavalyról és úgy gondoltam, ártani nem árthat.

t.kriszti,
ha neked 17, akkor nekem talán kicsit később, mert 31 naposak a ciklusaim. várok, amíg felmegy a hőm.

megkérdezhetem, mióta clostyztok? :roll:

Kép
wandrea
 
 

 
 

Andi, én épp clostyzni kezdtem volna..... :lol:
Utro tényleg ráér pé után. De ha progizol, akkor kb semmi értelme hőmérni, mert a progi miatt nem valósak az értékek. Úgy tudom, magasabb lesz.
Vendég
 


Andi! Én 3 hónapig szedtem. Ez az első hónap nélküle.

Kép
vikike0429
 
 


Andrea!
Szerintem nem ciklus hossz függő az utró,az tény,hogy pé-után kell szedni,nekem most a házi orvos irta fel,igaz megbeszéltem telefonon a nődokival,hogyha a házi orvos is felirhatja akkor nem mászok be a kórházba,de hogy,hogy kell szedni elfelejtettem megkérdezni a házi orvos meg annyit mondott pedig nem is tudja milyenek a ciklusaim,azt mondta hogy 17-ik nap!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Lafi és wandrea!
De komolyan mondom, h valahol még örülök is, mert végre lesz gyógymód a babanélküliségünkre és most Lafi Te vagy a példa előttem!!! :wink:

én a clostit 3 hónapig szedtem, de ez a 2. nélküle.

babszika
 
 


Legyen szép estétek!!!!

babszika
 
 


Jó reggelt!

Ma megint 40 fok lesz.....

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT ÉS SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ma dolgozok utoljára ma is foghijasan,holnaptól szabin leszek!!!!
Ma is nagy meleg lessz,itt nálunk,most lehült egy kicsit,most jó,de egy óra múlva maga lessz a pokol!!!!!!!!!!!!!!!

Hogy vagytok??????

PUSZI MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!
Ha ez megnyugtat Kriszti, akkro tudd, h én is izzadok már most :shock:
Jó lesz neked, h szabin leszel!!!! Irigyellek!!!!

babszika
 
 


Dana? Monyo? Gyöngyi? és a többiek????

babszika
 
 


Monyó!!!
Mi van veled? Az előbb láttalak, h bejelentkeztél.... de nem írtál.... :cry:

babszika
 
 


ez van velem
Kép

Kép
monyo83
 
 


Gabi! Nem értek a hőhöz. De ez most akkor jó??
Ria! Neked nem lesz szabid?


Tök rosszul érzem magam. :? Most megpróbálok reggelizni, hátha jobb lesz.

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!
Még most írok ide előszőr,bár olvasgatni azt szoktam.Pont tegnap voltam a dokimnál és elkezdtük a clostilt,mert 60 napos ciklusaim vannak és az utóbbi 3 hónapban már ez is felborult,úgyhogy mondanom sem kell,hogy mennyire aggódok,hogy nem fog összejönni a baba. :cry:
Szerintetek ha most elkezdtem a gyógyszert,van rá esély,hogy 2 hónapon belül összejönne a terhesség?Nem tudom,de az orvosom,nem volt túl tájékoztató kedvében-pedig az árát elkéri-.Köszi
prücsök2
 
 


viki lehet hogy jo,lehet hogy nem:)

prucsok ezt elore nem lehet megmondani hogy mikortol sikerulhet.
sikerulhet az elso honapban de az is lehet hogy nem segit a closty egyaltalan.

Kép
monyo83
 
 


sziasztok...ismertlem amint gephez ulok mindenkit olvasok...csak eppen a heten 5-bol csak 2 napot dolgozom holnap szabi...irany Lovasbereny...szoval en feladtam ezt a babatemat ...de az egy pontos IR vizsgalatot elintezem majd ...5 ponotsat nem csinalnak Zala megyeben..... :lol: rohej ez az orszag!!!!

homerozom meg utoljar az eletemben ebben a honapban...aztan varom az uarcskamat mert aszem nalam foleg a psziches hatter nem megfelelo.

Nalunk jo az ido az irodaban...de a csarnokban HALAL...szegneyk akik ott meloznak... tegnapfutamon voltam Zalegerszeg Kehida Zalaegerszeg, aztan ujra Heviz,Majd Nagykanizsa este pedig vissza Zalaegerszegre....nem a mennyiseg hanem a minoseg miatt irom...60 fok autoban...no klima....csoppoges
gyongyi1971
 
 


Prücsök! Nekem nem segített! De kívánom, hogy neked beválljon!

Gabi! Akkor én csendben elkezdem a drukkolást!

Gyöngyi! Lehet, hogy pont az kell, hogy ne hőmérőzz, ne stresszelj, ne gondolj rá.....Drukkolok!

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok! Gyors jelentkezés!

Monyo! Látom elkaptátok! :lol: ++++++++++++++++

Gyöngyi! Na na! Tessék bízni! :twisted:

Vikike! Te meg apára fel! :lol:

Mindenkinek pussz! Legyetek jók! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike!!!!!Te mikor tesztelsz?????????

Kép
vikike0429
 
 


Na akkor jó hétvégét mindenkinek, én most megint nem leszek hétfőig. Addigra minden kiderül, mert vasárnap kellene (NEM) megjönnie. 25. nap, reggel 37 volt a hőm. Egész ciklus alatt nem volt ennyi. De nem nagyon remélek, mert a melleim ugyan szétrobbannak, de tele vagyok pattanással, úgyhogy biztos nincs semmi.
Drukkolok mindenkinek!!!!!!!

Fürödjetek, pihenjetek, igyatok sok folyadékot!
heheni
Kecskemét
 
 


Jó reggelt!

Heni! Jó pihenést a hétvégére. Remélem, hétfőn csupa jó híreket hozol! Drukkolok!!!!!!!

Ma megint kidobott az ágy.... :? 8-ra meg megyek edzeni. :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Gabi!
Nagyon drukkolok!!!!

Viki!
Majd júl-ban tudok csak szabira menni.... :evil: :(

Én nagyon fáradt vagyok... alig várom, h vége legyen a mai napnak... viszont a fiúk iszonyú ügyesek voltak! AZ alap már majdnem teljesen kész. :lol:

babszika
 
 


JÓ REGGELT!

Babszika!
Nagyon ügyesek vagytok,az alap után,már megy gyorsan a falazás,egy kettőre kész lessz a ház!!!!!!
Hogy érzed magad,lassan ciklus vége,reméllem piri kikerül!!!!
Nagyon drukkolok neked!!!!


Vikike!
Te már olyan fitt leszel,hogy az csak na!!!!
Látom,megvolt a pé-d!!!!!
Most már lehet izgulni,nagyon drukkolok!!!!


Nekem hő szerint tegnap volt,de nem tudtunk rádolgozni,mert apa tegnap este és ma reggel is fáradt,volt,tegnap előtt este volt utoljára,igy ebben a hónapban,sincs esély!!!!

Szép napot mindenkinek!!!!

Puszi mindenkinek!!!!
Vendég
 


Hát, Kriszti!
Építési engedély még nicns, úgyhogy egyenlőre ennyi volt a munka.....

Egyébként pedig szólok, h ne is izguljatok:
anovus ciklusom van, úgyhogy értem nem kell szorítani :lol:

babszika
 
 


Babszika!
Azt nem tudtam,hogy épitési engedély nincs!!
De gondolom,hamarosan lessz!

Hát ez a ciklusod is úszik??
A fene vinné el!!!!!
Mikor leszünk már mi babásak???!!!!
Vendég
 


Nincs bizony!
Már több mint egy hónapja beadtuk.... még jó, h 30napjuk lenne rá... elvben.... :evil: :x :?

Bizony, ugrik megint egy hónap.... én sztem leghamrabb 1 év múlva leszek babás. :(
Neked viszont drukk ezerrel, h minél előbb az légy!!!!!

babszika
 
 


Köszi!
De sajnos nem sok reményt fűzök hozzá!!!!!
De azért van remény,mig piri nincs!!!!!

Sőtt a tiéd sem biztos,hogy 1 év!!!!
Van egy ismerősöm,meddőnek voltak mind ketten nyilvánitva,és a csaj 4 hónapos kismama,ez is érdekes!!!!!!!!!!!

Tehát bizni kell!!!!!!!!!!!!

/Én mondom/

Na de fel a fejjel!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttem. Kemény volt..... :lol:

KEDVES CSAJOK!!!!!!Ne tessék feladni. Amíg nincs piri, nincs para! (Egyébiránt sztem én sem leszek most babás. Hogy miért? Nem tudom, megérzés.) :oops: :wink:

Ria! Remélem, hamarosan meglesz az engedély! A falazás nagyon hamar megvan, és nagyon látványos! Nekünk most a födémmel cseszekednek hetek óta, mert állítólag nagyon bonyolúlt lesz. :? pedig már nem bánnám, ha az ácsot látnám dolgozni. :wink:

Kriszti! Nem biztos, hogy nem lesz baba, mertúgy tudom, a kiskatonák élnek 72 órát, úgyhogy ma este azért hajrá!!!!!!! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Vikike!
Én nem mondom,hogy biztos,vagy nem biztos!!!!!!!!!!!!!!!
De én is igy vagyok mint te!!!
Megérzés,hogy nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok szükségem lenne 10 db clostira ha valakinek nincs rá szüksége átvenném sürgös.botosneibolya@freemail.hu
ibolya5
 
 


Szép reggelt!

Ibolya! Dokid nem írja fel? Nem kerül sokba. Nekem csak 5 db van itthon, azzal akkor nem mész semmire.

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT ÉS SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Látom, ma mindenki a családjával van! Nagyon helyes!!!!!

Szép hétvégét nektek!

Kép
vikike0429
 
 


Csajok! Merre vagytok?

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggelt!

Én itten vagyok!
Még ma!
Holnap már nem leszek,de ha találok valahol netet,jelentkezek!!!!!!!!
Vendég
 


Kriszti! Jó nyaralást neked!!!!A nyaralás után pedig a pozitív teszted hírével gyere hozzánk! :wink: Drukkolok!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Szia VIKIKE!
Köszönöm a jó kivánságot!
Ha időm reggel engedi,akkor irok!!!!
Megpróbálok ott keresni netet és jelentkezem!!!!!!!!!!!!!!!

Vigyázzatok magatokra,puszi MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Én élek, de alig...

Viszont: kész az alap!!! :lol: :lol:
hullák vagyunk, úgyhogy most le is lépek.

Puszi

babszika
 
 


Jó reggelt!

Ria! Gratulálok az alaphoz!!!!!Meglásd a falazás hipp-hopp fog menni, és nagyon látványos lesz.Tudom, hogy most nem számítasz a babóra, de azért megkérdem: mensi????

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT ÉS SZÉP NAPOT MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vigyázzatok magatokra!!!!
Mega drukkok MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!
Millió puszi!
Vendég
 


Kiszti! Jó nyaralást!!!!!!

Ma voltam a dokimnál, mert még 1-2 dolgot kellett egyeztetnünk, mielőtt eljön a pesti út időpontja. Szerdán este kell még majd mennem hozzá rákszűrésre. :? Hogy én azt mennyire utálom!!! :oops:

Kép
vikike0429
 
 


Szia Vikike!
Hát ki nem utálja a rákszűrést??!!!
Akkor közeleg,hogy mennetek kell majd Pestre!!!!
Ma már lehet nem irok,mert már készülődünk!!!!

Nagyon fogtok hiányozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Majd keresek netet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MILLIÓ PUSZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Most hivott a
www.lombikbaba.hu
oldalon feltett kerdesem kapcsan egy jogi tanacsadono...nos az inszeminacios parokat a lombikosokhoz hasonloan vedi a trv....viszont ha ebbol adodik problema amunkahelyen, akkor alairatva a fonoknek be kell mutatni a reprodukcios intezet igazolasat a dolgokrol...sot az utikoltseget is teritik a megfelelo formanyomtatvanyok benyujtasa utan( TB)

udv
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Ez nagyon jó!!!! (ne nem mintha éppen érintene)

Viki!
Mensi még sehol, de ma már megy fel a hőm, szóval hamarosan öngyi lesz :lol:
Holnap viszont megyek a dokimhoz!

babszika
 
 


Ria! Doki után majd gyere a hírrel!

Gyöngyi! Akkor szted , mivel mi kocsival fogunk Pestre járni (40km) azt is el lehet valahogyan számolni? A vizsgálatokat is? Vagy csak a beültit?

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggelt!

Gabi! Merre jársz? Mi újság?

Kép
vikike0429
 
 


Viki szia

nos az auto hasznalatot elszamolhatod, az intezet adja az igazolast...a beultit nem ...a stimus gyogyikat fizetni kell( tobb arfelves van)....
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi! A BMC adja a papírt az elszámoláshoz? És ki, hogyan adja vissza a pénzt? Bocs, de szőke vagyok! :oops: :lol: :lol:

Kép
vikike0429
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?