Új privát üzeneted érkezett!

Tiza!

Gratulálok a kicsi Marcellhez, és minden jót és szépet kívánok nektek!!!!!!
Vendég
 


Tiza!!! :D Gratulálok, sok boldogságot Marcellhez! Nagyon szép nevet találtatok így a finisben!!! :lol: :lol: Vigyázzatok egymásra és legyetek boldogok!! :wink:

Fenci
fenci
 
 


Mofly :)
Ezt hogy érted, hogy szaladgálok már Boldival??????
Még a pocakomban van!!!!!!!!!

Manda :)
Persze, hogy írok :P

Gaby :)
Már most én következtem volna, csak Tiza beelőzött :P

Kép
Kép
szilva069
 
 

 
 

sziasztok!

hazaértem és első dolgom az volt hogy ide bekukkantsak!!!!!!

TIZA!
TISZTA SZÍVEMBŐL GRATULÁLOK ÉS KÍVÁNOK NEKTEK JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK-SOK TEJCSIKÉT A MANÓNAK AKINEK IGAZÁN GYÖNYÖRŰ NEVE LETT!!!!!!
/nagyon izgultam értetek egész nap/!!!!!

sikerült a vizsgám így egy darabig nem kell mennem végre elkezdhetek pihenni és ezmár nagyon jól fog esni!!!!

majd este még jövök!!!

szilva!
mostmár érted izgulunk és szorítunk neked ugye lesz aki értesít minket ha meglesz a babád!!!!!!!!!!

sziasztok

tündi23
 
 


Na, jól lemaradtam megint....

Tiza :D

Húúúúúúúúú, túlvagy rajta. Remélem hamar rendbe jössz, és elmeséled milyen volt!
Marcell babát pedig ISTEN HOZTA !!!!!!!!!!!!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Tiza

Nagy-nagy gratula Marcell babához. Kívánom, hogy minél előbb épülj fel a szülés okozta fájdalmakból. A picúrnak meg sok egészséget, és még több tejecskét kívánok. A többiekhez hasonlóan én is azon aggódtam, hogy mivel ilyen hirtelen történtek az események, nem lesz hirtelen nevetek. :D

Szilva

Most már érted izgulunk majd. Reméllem minden rendben lesz veletek is. Gondolom azért már izgulsz egy picit.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Sziasztok!

Huuu milyen reg jartam erre, hat volt tortenes :)

Tiza :lol: NAGYON GRATULALOK MARCELLHEZ :lol: :lol: :lol:

Tündi! :) Gratulalok a vizsgadhoz, es hat mos mar megerdemled a pihenest!

Szilva :) Hajra!!

Nem nagyon tudtam visszaolvasni :( bocsanat, egesz hetvegen Balatonon voltunk olyan jol ereztuk magunkat :D Na es ami a legfontosabb , ma voltam UH es mar 6mm a babus es gyonyoru szivhangja van :lol: :lol: Olyan boldog vagyok mint meg soha!

Na de ennek van egy tortenete hogy hogy toretent hogy en ma uhangon voltam! Elmentem dutan a kutvolgyis dokimhoz, mert megakart nezni, mivel multheten beszeltem vele hogy hat baba van es szeretnek egy dokit , megnezet ma dutan, hat a< petezsak 22mm de nem latszik benne semmi, csak azt mondta hogy majd penteken jojjek vissza es ujra megnez meg vervetel, tisztara rosszul voltam hogy na itt a vege stb... Taliztam a baratnommel megmutattam neki a kepet mondja hogy olyan mint ha 2 babat latna benne, en majdnem lefordultam, es ekkor kitalatuk hogy irany a Janos korhaz! Bementunk van ismeros szuleszno, talizam vele es mondtam hogy mi van O is mondta ha nagyon akarja akkor kettot latt :? :? De mondta hogy keresunk egy orvos en mondtam neki hogy csak is olyant akire sajat magat rabizna! Meg is lett a doki.
UH ujra. Kezdodik a vizsgalat es mi lett az eredmeny hat ott volt a babus a gyonyoru szivhangjaval :lol: :lol: :lol: En olyan boldog vagyok hogy csak na!

De most mennem kell, ezer bocsi mindenkitol hogy ilyen hosszu lettem! Es visszaolvasok es regalaok!

Lara neked utolag is nagyon koszonom a kepet hogy feltetted :)

Jo Ejt Mindenkinek!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Tündi :)
Persze lesz értesítés. A barátnőm megírja Boldi érkezését.

Timi :)
Most kezdek azért már izgulni. Én is remélem, hogy minden a legnagyobb rendben lesz :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Cirkuszka :D
nahát, kalandosan indult, de nagyon-nagyon örülök, h a kis 6mm-es is jól van és orvost is találtál. Ilyen és ehhez hasonló beszámolókat máskor is szívesen fogadunk ám... :D

Szilva :D
most neked mennek ezerrel a drukkok. Olyan hihetetlen és izgalmas egyszerre, hogy már csak két nap és Boldika a karodban lesz nem a pocidban...

Tündi :D
Éljen-éljen, hogy túlvagy a vizsgákon, mostmár nagyon nagyon megérdemled a pihenést, lazítást. El sem tudom képzelni, hogy bírtál ilyen sokat tanulni egy örökmozgó mellett. Nagyon ügyes vagy!
Te mikor érezted először a babád mozgását?
Az hülyeség, ha néha úgy érzem, van némi buli odabenn? Semmi rúgás meg ilyen, csak mintha mozogna belül a hasam... De csak mikor nagy nehezen sikerül este hátradőlni. Hú, tiszta tapasztalatlan vagyok... :lol:

Tünde :D
Jaj, de édi ez a Ficibaba! Meg kell zabálni azzal a labdatechnikával... Kézis vagy kosaras lesz?

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Cirkuszka!
Szívesen segítek máskor is amiben tudok. :)

Kép
lara26
 
 


Kép
Kép
gtünde
 
 


Szilva :)
Pénteken! Amikor megyek, remélem már ennyire jól leszel műtét után!

Kép
mofly
 
 


Répa:
Kép
gtünde
 
 


Tüncsi :)
Tünemény ez a kisbaba! Nagyon cuki! :P

Manda :)
Most olvastam. Phfú... :(
Én pénteken megyek BMC-be. Úgy kb. jövő hét pénteken lesz inszem, ha minden igaz. Mi volt a gégésznél?

Cirkuszka :)
Sok boldogságot! :wink:
Tudsz valamit a Kútvölgyiről, hogy most mi lesz?

Kép
mofly
 
 


sziasztok!

gtünde!
tünemény ez a csajszi és hogy nő mintha nyújtanátok!!!!

szilva!
akkor megnyugodtam és már nagyon izgulok érted mostmár te következel és 2 nap múlva már babázhatsz de jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kismok!
köszike a gratulációt!
kész vagyok a vizsgákkal majd a szigorlatomat kell pótolnom de csak szeptemberben addig meg pihenek!!!!
a 14.héten én is mintha éreztem volna a manócskát mozogni de amikor már biztos voltam az a 19.hét volt és azóta mocorog is!!!

cirkuszka!
köszike!
én is gratulálok neked a manócskádhoz és hogy sikerült dokit találnod!!!!

többieknek szép napot!!!

tündi23
 
 


Jó Reggelt! :)

Mofly, marad a kutvolgyi. De en mar nem megyek oda tobbet! :? Sajnalom is meg nem is de nagyot csalalodtam....

Most megyek egy kicsit aztan hosszabban jovok!

Szep Napot!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Mofly :)
Majd este megírom mi volt a dokinőnél, mert délután munka után megyek hozzá magánrend.-re.
Pénteken nem tudok menni, mert az még csak a 19.napom lesz és 20-23.napok valamelyikén kell menni a szurikért, persze ha indulunk.

manda
 
 


Sziasztok!

Tiza!!! Itt is óriási gratula, nem tudom lesz-e időd ennyi mindent visszaolvasni, gondoltam ide is írok!

Gtünde! :)

Répa IMÁDNIVALÓ!!!! :D És nagyon ügyes!!! :D

Múltkor írtad, hogy menjek TP-re. Hát nagyon úgy fest, az lesz, ma megegyezett a főnökség, hogy békében elválnak, és eladják a céget. Az lenne a kérdésem, hogy szerinted/tetek mondjam el ezt a sztorit a nődokinak? Mert gondolom sejti, hogy terhesen (hiába nem látszik még) nem fognak felvenni sehová, vagy ha igen, kirúgnak próbaidő alatt... Mert akkor megtehetik. Szerintetek túlspirázom? Könnyen megy ez a TP-re vétel? Nem nagyon szoktam/szeretem, de most nagyon nincs más választásom. Aztán még el kell gondolkodnom rajta, hogy a maradék fél évben mi a francot kezdek magammal, mert otthon ülni nem fogok az fix! Max. a végén, az már jól fog esni! :D

Holnap reggel megyek a dokihoz, mert recept is kell, megpróbálok beszélni vele, remélem lesz ideje a kórházban! Kiskönyvem csak jövőhét hétfőn lesz.

Köszönöm a segítséget előre is!

Szilva! :D 2 nap... de izgi... :D :D

Mindenkinek minden jót addig is!!!!

Pusz!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Viki,
Valamikor könnyen megy valamikor nem de szerintem teljesen érthető hogy nem fogsz terhesen munkát keresni. Kinek is kellenél? Bocsi de érted hogy írom.
Vendég
 


Sziasztok!

Meglepődve gyorsan visszaolvastam Tizáék szülését :P
Sok szeretettel gratulálunk!!!!!!!!!!!!!!

Szilva, neked is minden jót, szerencsés szülést kívánunk, most épp csak Ágnessel, ő még emlékszik a dologra :lol:
Furcsa lehet így előre tudni, hogy mikor van a nagy nap, de biztosan mindenki innen is aznap csak rátok gondol.

Tüncsi, tegnap szopi közben az jutott eszembe, hogy akkor lesz időm majd leírni Ágnes egy napját ha majd ebből áll: felkel, öltözik , eszik, iskolába megy, délután tanul, játszik majd vacsi után lefekszik :lol: :lol: :lol: :lol:

Fici nagyon aranyos! Ágnes csak a mi ennivalónkból hajlandó zöldségféléket enni, babásítva nem kell neki semmi...
Gyümölcsöket már kap, de a mai barackot is inkább szopira cserélte :roll:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Tiza :P :P :P

Gratulálok, nagyon sok boldogságot és minden szépet kívánok Nektek!!!
De jóóóóóóó!!!!!!

Tücsi :D

Répa cuki kiscsaj, mint mindig!!!!

Tündi :D

Örülök, hogy kész vagy!!!!!!

Cirkuszka :D

Jó volt olvasni az örömödet, Veled örülök!!!


Csajok!

Ma voltam cukorterhelésen, hááát mit mondjak, jó túllenni rajta...

Pussz Mindenkinek

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Végre tudtam lementeni képeket a 32.hétről. Bár mindenhol az arca előtt van a keze, lába, és a köldökzsinór :roll: :D
Kép Kép Kép

Kép
mona76
 
 


Mona
Édes kis cukifalat babád van!

Bogáncs
Ugye nem volt vészes? Eredmény mikor lesz?

Tüncsi
Megzabálom Ficikét!

Szilva
Hú, te 2 nap múlva már ölelgetheted Boldit!

Mi jól vagyunk. A héten megint jó aktív a kicsikém, szóval szerintem nem készülődik kifelé - bár ki tudja. Enyhe hasmarsom van, de hát nem árt, már nem akarok hízni, ébben ez a meleg sokat segít, mert fele olyan az étvágyam. Mondjuk a jégkrém az jöhet :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


csak tájékoztatok magunkról kicsit azoknak akiket ismek, és esetleg ritkán jönnek a megint megjött topikba :wink:
apa kiskatonaeredménye határozottan jobb, mint eddig :D a sok vitamin amit beletömtem :wink: na meg szerintem számított az is, hogy nem vittük a cucccost, hanem helyben csapolás volt :lol: és 20 perc múlva már kuksizták is. Szóval...
30M/ml ; 25% jól mozgó, ésképzeljétek 51% normál szerkezet :D
érdekes, hogy két helyen 3-5 % volt csak normál :shock: mindkét helyre vitte az anygot, magándokinál ott produkált, és akkor az is azt írta, hogy normálarányban van. Ki érti ezt :?: :roll: viszont másnap most is 0% mozog :( és menyiség csak 1 ml, ami kevés
Papírra az van írva, hogy Asthenozoospermia - azaz kevés mozgó spermium. 4-ből 2* OAT szindróma volt - mindhárom paraméter eltér a normálistól :roll: elvileg inszemre még ez sem jó, főleg mivel másnap nem mozog semmi. De majd spontán elkapjuk a grabancát a lombik előtt :lol:
holnap megtudjuk a hormoneredményt is.

Kép
gaby25
 
 


Mofly :D
Megjöttem a gégész doki nénitől. Valószínüleg benyeltem valami vírust anno. Most szedek valami ásványi sókkal dúsított kanalas gyógyit (igazából nem gyógyszer) és kaptam Panthenol tablettát, hogy helyreálljon a nyálkám és az jó a köhögés csökkentésére.
Azt mondták, hogy a köhögésem inkább pszichés már, hát van benne valami, sajnos elég nagy gondok elé nézünk a családban.
Apukámat műtik majd a jövő héten. Na, de majd lesz valahogy.
A lényeg hogy kezdhetem a szurizást. Most olvastam a másik topicban, hogy júl.28-aug.20-ig szabin lesz a dokink. Hát jó lenne ha még beférnénk. Számításaim szerint igen, lehet felhívom holnap őket.
Bocsi, kicsit hosszú lettem.

manda
 
 


Sziasztok!
Nem tudtam mostanában jönni, mert két gyerek mellett egyszerűen nem ment. És nem haladok semmivel, pedig a baba már szerintem jövő héten kint lesz. Ma voltam dokinál, és a feje lent van, de még zárt vagyok. Viszont a ctg nem lett jó, mert nagyon gyorsan vert a kicsi szíve. Meg kell ismételni pénteken. Megijedtem, de remélem, csak a meleg miatt volt.
Kis ízelítőt kapok a gyerekektől, mennyire nem lesz időm 3 gyerek mellett.
Meg megijedtem, hogy nemsokára megváltozik minden.

Tiza :)
Hatalmas gratula! kívánok sok boldogságot, jó egészséget, sok tejcsit és nyugodt éjszakákat!
Marcell baba így tényleg nem lett nagy, de majd idekint megnő.

Nekem most 3076 g-ra becsülték, így talán ő sem lesz 3,5 kg-nál nagyobb.

Szilvi :)
Köszi, hogy érdeklődtél itántam.

Cirkuszka :)
Hatalmas gratula a kis Pöttyhöz!

Tünde :)
Ficike továbbra is egy tünemény!

Szilva :)
Drukk a csütörtökhöz!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli,
három gyerek mellett... :wink: :wink: :wink: :roll: :twisted: :oops: :lol: :shock: 8)
a tieid is ilyen kicsik még mint az enyémek?
Ügyes vagy, nálunk a harmadik szülés nagyon gáz volt. 36 hétre szültem és közben a családban is szörnyű dolgok történtek.
De itt vagyunk, és Ágnes mindjárt egy éves :wink:

Ne ijedj meg, úgysem olyan lesz mint ahogy tervezed vagy elképzelted. Sok-sok örömöt ad majd a három gyerek!!!!!!!!!!!

Manda,
sok puszi!
Családi bajokban segítsétek egymást, ahogy eddig is összetartottatok Karcsival! Jönnie kell már annak a babának is! Ágnes szól majd az érdeketekben, Wish is tavaly a mi gólyánkat kapta el :lol:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Amica :P
Köszi! Nagyon szép Ágnes baba!!! Annyira le a kalappal előtted!!!
Puszillak!!!

manda
 
 


Amica :)
Nem olyan kicsik már mint a Tieid, de azért adnak munkát rendesen :lol: Biztos belerázódunk majd, csak a házimunka lesz nehezebb.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Manda :)
Nem kellemes, hogy ilyen stresszes időszak elé nézel. Tudod, az nem tesz jót a programnak. Jó lenne ha még beleférnél az időbe. Én se szeretnék máshoz kerülni. Nem mintha rosszabbul csinálná, csak megnyugtatóbb az embernek a saját orvos jelenléte. Nekem pont jókor megy szabira. Júliusban pihenek, a 6. inszem meg az aug. 20-ás hét végére esik.

Tüncsi :)
Tizáról nincs valami hír? Remélem jól van a babával együtt!!!

Cirkuszka :)
És fizetős lesz? Sajnálom, hogy csalódnod kellett. Érdekelne hogy miért és kinél voltál? Nekem ott egy orvos nem volt szimpatikus, amúgy csak jót tudnék mondani.

Kép
mofly
 
 


Mofly :P
Köszi, tudom, majd megpróbálom magamat nyugtatgatni, és csupa pozitív lenni. Igazából még nem tudom apukámmal kapcsolatban mi vár ránk, én olyan típus vagyok, hogy majd akkor szembesülök a problémával, ha már ott leszek.
Anyukámék el sem akarták mondani, pont a program miatt, de hát tesómék tudják és azért milyen dolog lett volna, hogy mi megy nem. Meg azt is észrevettem volna, hogy apu nincs otthon, hanem a kórházban van.
Bocsi az off-ért!

manda
 
 


Sziasztok Lányok!

Elköszönni jöttem :P
Délután befexem a kórházba, és holnap elérkezik a várva várt nap. Megszületik Boldikánk :P
Tudom sokat fogtok rám gondolni, és drukkoltok is, hogy minden rendben menjen.

Köszi szépen mindannyiotóknak!

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilva :D
Kívánom Nektek a LEGESLEGJOBBAKAT!!!! s mielőbb gyere Boldi képekkel, s a történettel!!!!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Szilva
Rajtatok a világ szeme :D Szorítunk!

Én meg megmutatom a Zalán-birodalmat:

Kép

Kép

Kép Kép

Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :D
Ez nagyon klassz!!!!! Egy kicsit nagyobb képeket nem tudsz felrakni??? hol vettétek??? Nekem is a narancs/citrom sárga az elképzelésem, ha jól látom nálatok is az a domináns szín!

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Emma :)
Gyönyörű ez a bababirodalom :lol:

Szilva :)
Nagyon szorítunk, hogy minden rendben menjen, és holnap a kezedbe tarthasd a babádat!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilva,
szaladj, Boldi vár :wink:

Nelli,
a házimunka rettenetesen sok :cry:
és hiába mondják, hogy megvár, sajna akkor is csak ránk vár :?
Azért ezen ne agyalj előre, gyönyörű lesz újra kapni egy kisbabát!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Szilvia,
Megpróbálom kicsit nagyítani

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!
Szilva: Holnap még a hajam is keresztbe lesz!! :lol: Nagyon fogunk Értetek szorítani!!! :wink:
Emma: Nekünk még csak fejben van meg a baba szoba de asszem vili zöld lesz legalábbis most még az tetszik. :lol: De mint minden ez is változhat. :roll:

drumka
 
 


sziasztok!

szilva!
NAGYON SZORÍTOK NEKED ÉS VÁRUNK AZ ÉLMÉNYEKKEL ÉS PERSZE BOLDI KÉPEIVEL!!!!! :P
gondolok rád holnap!!!!

emma!
nagyon szép lett a bababirodalom!!!
már csak a manó hiányzik de ő még jó helyen van a pocakodban!!!

bogáncs!
kösuike!
és szupi neked hogy túl vagy a terhelésen én még csak ezután megyek még a nyaralás előtt és pont azon a héten megyünk 4D-re is!!!!

mona!
nagyon édes a manócskád!!!!

képzeljétek ma voltam vásárolgatni magamnak egy kicsit az elmúlt névnapomra mert még csak most volt időm!
na szóval bementem egy üzletbe és a pénztáros rám nézett és azt mondta "gondolom nem sok van már hátra!"
én válaszoltam neki hogy majdnem a fele mire ő azt mondta na akkor biztos ikrek lesznek!
én mondtam neki hogy nem vagyis nem tudok róla!!!
na szóval ebből is látszik hogy jó nagy pocakom van ha azt hiszik hogy ikreket várok!!!
egyébként jól vagyunk igaz reggel randim volt rókakomával de már megszoktam!!!

mindenkinek szép napot!!!!
bocsika ha hozú lett!!!

tündi23
 
 


Szilva, szorítunk, de jó, hogy pontosan tudod, hogy holnap már a karodban lesz a babód :wink:
Emma, nagyon szép a szoba :D , nálunk csak babasarok lesz, mert a babának szánt szoba az emeleten van, szóval messze tőlünk. Szóval majd csak később lesz babaszoba :?
Szerintetek az nem baj, hogy ha ülök akkor a combomon pihen a pocim?

Kép
mona76
 
 


Szilva :D

Mennek holnapra a drukkok! Már nagyon izgulunk!

Mona :D

Ne izgulj, nemsokára a babád fog a combodon pihenni, a pocid meg eltűnik!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok!

Szilva :)

Drukkolunk holnapra! Hajrá-hajrá! :)

Mona :)

Édes izgő-mozgó babócád lesz! Nagyon aranyos :)

Emma :)

Nagyon szép a babaszoba! Jól látom, hogy az autó egy kislámpa? Hol szereztétek be?

Tündi :)

Szép nagy pocid lehet! Mi lesz később? :D
Tőlem meg mindig megkérdezték, hogy "akkor ikrek lesz"? Mindig tiltaskoztam,hogy nem, csak egy baba, mire rájöttem, hogy a horoszkópjára gondolnak :D :oops:

Mona :)

Dehogy baj :D Jó nagy lehet már a te pocid is! ;)

Nelli :) Amica :)

Mi hárman voltunk ;) Mostmár a legkisebb öcsém is 18 éves, és Anyukám mindig azt mondja, hogy "megérte" :) Kitartás nektek! Én is hármat szeretnék ;)

Mindenkinek kitartás a nagy hőségben! Emese úgy érzi magát itt kinn, mintha a pocakban lenne :D 37 fok ;)

Üdv,
Vera

Kép
rejtjel
 
 


Tündi
Gratula a sikeres viszgához! Most aztán pihi legyen!!

Cirkuszka
Hú, elég ijesztő lehetett, de örülök, hogy minden rendben a babával!

Kismok
Ez jó! Még hogy tapasztalatlan! :) Hiszen Julit is Te szülted. Max. régen volt már, és elhomályosult az érzés, hogy milyen, mikor a baba mozog. :)
Nem tudom kosaras vagy kézis lesz-e. Kérdeztem tőle, de nem válaszolt. :D Mindenestre mindkettő van a családban. Azóta egyre jobban megy neki a labdadobálás!

Mofly
Te milyen aug-i inszemről beszélsz?! Babával a pociban nem csinálnak inszemet!! :wink:

Manda
Örülök, hogy indul a szurizás!! Apukádnak sikeres műtétet és jobbulást! És ahogy Amica is írta, mostanában sok gólya szabadul fel! :wink:

Sleepin
Én simán megmondtam a dokimnak, hogy szeretnék elmenni TP-re, adjon javaslatot. Ui. a körzeti doki ír ki, a nőgyógyász csak javasolja a TP-t. Tök simán belement. Szerintem, nem lesz gond. Ha kérdezi, hogy miért akarsz elmenni, nyugodtan mondd el, ha meg nem kérdezi, akkor minek. :)
Előtte én is csak 1x, a porckorongsérvemmel voltam TP.

Amica
OK, nem gond. :) Én meg úgy érzem, hogy Fici a napközbeni szopit nem is nagyon igényli már. Csak alváskor. Viszont éjjel…. :) Hétfőről keddre este 8-tól hajnali 4-ig 4x kelt. :shock:
Az evéssel az az egyetlen gond, hogy a darabosat még nem nagyon szereti. Viszont ma adtam először spenótot, és még csak el sem fintorodott. :) Megevett fél üveggel.

Mona
A középsőn tök jól látszik! :) Nagyon édi!

Szilcsi!!!
Gondolom, már beköltöztél a kórházba. Olyan izgi!! Holnap már a kezedben tarthatod Boldit!! :)

Nelli
Hú, tényleg! Te is már jól a finisben vagy! :shock: Én is néha elgondolkodom azon, hogy hogy fogok 2 gyerekkel bírni, mikor Fici is teljesen kimerít a nap végére. :? Neked a nagylányod viszont majd tud segíteni.
Biztos csak a meleg miatt volt gyorsabb a szíve, különben nem engedtek volna el.

Emma
Nagyon klassz Zalán birodalma! Nagyon tetszik az ágynemű mintája, meg a falon a kis állatfigurák. Hol vettétek?? Mármint az állatokat? Öntapadósak?

Vera
Akkor Emese biztos jól érzi magát. :) Jól vagytok? Szopizik? Jól alszik még mindig?

Ma beszéltem Tizával. Felhívott délután. Marci baba már próbálkozik a szopival, csak nehéz felébreszteni és hamar elfárad. Kicsit besárgult, de nem kell kékfényezni. Ha holnap minden OK, akkor hazamehetnek. Tiza jól van. Egész jól tud mozogni a sebével. Viszont a csecsemősökkel ő sincs megelégedve. Eddig még meg sem mutatták neki, hogy kell a babát fürdetni. :? Gondolom, ha hazamennek majd ír ő is, és beszámol a történtekről.
gtünde
 
 


Kép
Kép
gtünde
 
 


Sziasztok!

Szilva :D
nagyon-nagyon gondolok Rátok holnap!!!!!!!!

Tündi :D
hát, szerintem örülj, h szépen gömbölyödsz! Julival nekem is nagy pocim volt, most meg azon parázom mindig, hogy bizti rendben mennek-e odabenn a dolgok, mert alig van hasim, meg egy dekát nem híztam, pedig azért eszem normálisan. Igen, hányinger még nálam is otthon van, de Vuk már egy hete elkerül. Mindig arra kell figyelnem, hogy ne éhezzem meg, akkor egész jó. Bence mennyire van tudatában annak, h kistestvére érkezik?

Emma :D
gyönyörű szép szobácskája lesz a babótoknak. És nagyon helyesek az állatfigurák a pelenkázó felett. Már lassan én is elkezdek gondolkozdni, hogyan fogjuk átrendezni a hatalmas 2,5x4m-es gyerekszobát?! :lol:

Tünde :D
kitartást a kis nemalvóhoz. Valami lehet most ebben a nyárban, mert én is pont a múltkor dicsekedtem, hogy már Juli végre alszik éjjel, erre most minden előzetes bejelentés :roll: nélkül, kitalálta, hogy nem a saját ágyában, hanem velünk szeretne aludni. Ez kb. 5 hós koráig egész jól működött, de már ezer éve szívesen aludt a sajátjában, arról nem is beszélve, hogy úgy pörög, hogy nem lehet mellette aludni... Hát, nem tudom, mi lesz ma. Tegnap másfél óra alatt sikerült elaludnia, ordítás-Bóbita-Tente baba-ordítás és melléfekvés után... :roll: :)

Amica :D
én is nagyon várom már, hogy eggyel többen, majd még többen legyünk. Pont így gondolom én is, hogy "csak" az első 10 év rázós, utána meg olyan jó érzés lesz, hogy sokan vagyunk és ez megér mindent...

Mona :D
nagyon szép kis babátok lesz, ám!

Vera :D
nagyon ügyi vagy ám, hogy ilyen gyakran tudsz jönni a picur Emese mellől!!!

Manda :D
nagyon drukkolok Nektek, hogy minden a legeslegjobban alakuljon!!!

KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Köszönöm mindenkinek a drukkokat!
Remélem minden ok lesz! :wink:

manda
 
 


Emma
Nagyon szép a baba-birodalom!!! :lol:

Szilcsi :P
Drukkolunk nagyon!!!

manda
 
 


Képzeljétek az augusztusi topicban megszülettek az ikrek, 1990g és 2170g. Augusztus 6.-ra volt kiírva a csajszi. A koraszülött osztályon fekszenek, de jól vannak.
De izgi ez a babaeső :wink: Én annyira elérzékenyültem :cry: :lol:
Ma kimostam mindenét a babónak, bár még nincs meg a komód, de olyan jó rendezgetni a kis holmikat :wink:

Kép
mona76
 
 


lányok, köszönöm szépen a sok dícséretet! Olyan jó érzés, hogy nektek is tetszik!
Felsorolom, mit-hol lehet kapni:
RS-Faktumbútor: bútor, öntapadós falidísz, autós falikarlámpa és mennyezeti lámpa, ágy fölötti képek, forgó
Kenguru: ágynemű
És a lámpák a Brendonban is megvehetők, ár ugyanaz

Mona
Nekem a mosás még hártavan :) nem is tudom, mikor álljak neki

Tüncsi
köszi a híreket Tizáról Jó lenne képeket látni a kicsiről

Ma lesz a rekordkánikula! Vigyázzatok magatokra!

Kép
Kép
emma1976
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: