Új privát üzeneted érkezett!

:mrgreen:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


:?:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Nem, nem vagyok kismami!! :lol:

Hétfőn megyünk Pannival Pestre!!!!!! :D apának menni kell valami kongresszusra, mi meg elkísérjük, csak elütjük addig az időt!! :D

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 

 
 

Hajni!

Pont ezt akartam kérdezni, hogy nálatok is jön a tesó???? :lol: :lol: :lol:

Akkor egy tali esetleg????
Időtől függően akár nálunk, akár a telken, akár strandon? :wink:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Andnál lejelenkeztem! :D


Mea:
engem akkor is megviselne, ha csak ketten volnánk, és nem lenne gyerek.
Én harcolnék magunkért, magamért , Érte, a végsőkig.
üknagyanyám!!!mondta régen, (talán 10 éves lehettem), és most is a fülembe cseng:
"Hajnikám, rossz a rosszal, de rossz a rossz nélkül"

De dönteni Nektek kell.
kívánom őszinte szívvel, hogy a lehető legjobban kerüljetek ki , és a legkevesebb lelki sebekkel. :cry:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


:D Barbi
Édes vagy!!! :D Anddal rendelkezzetek Velünk!!!Én és Panni azt tesszük, amit mondtok, amit akartok!
el sem tudjátok képzelni, mennyire feltúrbóztam magam, hogy Szénás határát 30 km-rel átléphetem!!!!! :D :D :oops:
Nolcsi alvása, :D
Ancsi
szenzációs jó fotók készültek Molliról!!!!!!
Benianyu
rövidnacis, izmis fiaid nagyon helyesek, mint mindíg! :)
Juci
szédületes, mennyire össze tudod rendezni az írnivalóidat!annyira szépen, és szépeket szoktál írni, hogy nagyon írígykedek!!!!!én csak csapongok össze vissza! :oops:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


jajajajjj!!!!!!
olyan ciki, remélem nem tűntem/ök a pesti kiruccanásunkkal szemtelenül pofátlannak....... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép

Hajni&Panna
totka
 
 


Mea!
Hű, ez így sokkal rosszabbul hangzik, mint elsőre! :(:(:(
Kívánom, hogy megtaláld a helyes utat...jajj de nehéz lehet!

ayse
 
 


Mea!

Tényleg nem tűnik valami rózsásnak a helyzet...de még hadd mondjak pár szót...

Egyik baráti párnál kb 4 hónapja hasonló szakitóproba volt...a lány felvetette hogy üresa kapcsolatuk, sehova sem haladnak és kialudt a tűz meg hasonló....
Fura módon ott is kiderült hogy az egyik kedves szomszéd hasonló jelszavakkal panaszkodott a saját házasságára...(persze azóta is együtt vannak)....szóval arra biztos jó volt a dolog hogy felébressze az alvó oroszlánt.....
Nos megvolt a szétköltözést stb....
Azóta már együtt vannak, most vettek egy házat és épp felújitásban vannak...
Valaki azt jósolja hogy még egy kis idő és végképp kifullad a kapcsolat....
Nem tudom hogy igy lesz e vagy sem...mindenesetre én örülök hogy adtam még egy esélyt maguknak....

Már csak azt az egyet nem értem hogy ha ez már nem mai eredetű probléma, akkor hogy jöhetett mégis szóba a költözés, új ház vásárlása stb.....vagy ez is már csak egy kényszerlépés volt részedről...amiről a párod nem is tudta hogy kényszerlépés valójában??????? :roll: :roll: :roll: :roll:

Hát minden esetre én szoritok hogy a legjobb legyen mindenkinek....
és továbbra is nagyon sajnálom a dolgot...

(mellékesen megjegyzem hogy én is egy házisárkány lettem, és is folyton buzerálom férjemet, mert természetesen mindent csakis én tudok jól csinálni a gyerekkel és egyébként is ,stb..és én is türelmetlen vagyok és fáradt mire már ő hazatér..és flusztrál hogy Léna nem akar még egy tapottat sem békén hagyni mert még fürdeni sem megy az apjával, tekintve hogy alig találkznak, csak szinte hétvégén.... és levegőt nem tudok venni néha..de azt hiszem hogy jelentős változás fog beállni ha Léna elkezd bölcsibe járni..és akkor egy kicsit én is fellélegezhetek és remélem több emberi érzés, szeretet, gyengédség fog jutni a párkapcsolatunkba is....mert azért valljuk be, hogy egy ilyen picivel való állandó foglalkozás, aggódás, szeretet eléggé kiégeti az embert lelkileg olyan értelemben hogy más érzelmekre szinte nem is marad idő, energia..)

Prüntyi!

Köszi az infokat.

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Prüntyi!

Honnan tudod hogy ikerterhességnek indult???
Már mondta a saját dokid is??

Jó éjt lányok..hulla vagyok..ma is :?

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Totka!

Nem értek egyet a mondással, nem hiszem hogy rossz a rosszal de rossz nélküle!!!!!!!!

Mert szerintem rosszban élni veszélyes az emberre, lelkileg tönkre vágja!!!!!

De köszi a drukkot, hogy ne legyenek lelki sebek, bár lesznek csak minél kisebbek az volna jó....

Ayse!

hát ez az, hogy ezek az igazi mély gondok részemről, bármennyire is sajnálom és szégyellem magam emiatt........ :oops:

Megann!

Úgy jött a költözés, hogy nem tudta férj hogy ekkora a baj, ill. akkor még én is csak éreztem, hogy nagyon nem stimmel valami ezért gondoltam jöjjünk vissza, hátha az még segíthet......
De valóban tudtam, ha ott maradunk nem tudnánk lépni, műhelye a ház alatt, akkor mindig együtt kellett volna lennünk.....
Meg nem szerettem a házunkat, hiába volt fullos és gyönyörű és készen.
Sokkal jobban érzem magam ebben a félig készben!!!!!!!!!
Itthon vagyok, és ez nekem nagyon sokat jelent!!!
Meg vissza mehetek dolgozni így könnyebben!!!
Van, ki vigyázzon Lívire(anyum)
Szóval én tudtam, akár önzőség de hogy jobb lesz nekem, Lívinek
Balázsnak sme lett rossz, mert lesz egy nagyon jó helyen lévő telke és saját műhelye.
Ha szétmennénk, mind kettőnk "jól" jár, nincs vagyonon vita veszekedés......és az nagyon fontos nekem!!!!!

Mea
mea
 
 


Persze valószínűleg Balázs ezt per pillanat nem így látja de később jó lesz neki, hogy van egy egszisztenciája.

Mea
mea
 
 


Pedig anno hogy terveztük a verőcei házunkat, imádtuk szerettük és ez lett a vége, eladtuk.....ott akkor tudtam, ha erre képes voltam csak úgy, akkor már nagy a baj...................................

Mea
mea
 
 


Prüntyi
Pont ezt szerettem volna én is kérdezni, hogy honnan tudod, hogy ikerterhességnek indult?

Megann
De tetszett az utolsó bekezdésed! :P

Mea
:cry: :cry:
Egy mondatot még írnék Neked. Kérdezted az egyik hsz-edben, hogy van e visszaút? Nem tudom,hogy a kérdésed költői volt e, de jelentem, hogy van visszaút!

Totka
Remélem most már Mi is megismerhetünk! :wink:
És aranyos vagy, de nem volt túl összeszedett az írományom szerintem. Már csak abból is látszik, hogy vagy 5 hsz-en keresztül taglaltam, mert mindig eszembe jutott még valami :P

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Eléggé úgy hangzik ez Mea, mintha már döntöttél volna.
Így van?

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Mea!
Én is kérdeznék valamit, ha indiszkrét lennék, ne válaszolj!
Azt írod, hogy nem lelki társad a férjed. És valaha az volt? Ha nem, akkor csak később jöttél rá erre? Vagy ez elmúlt? És ha igen, akkor az hogy lehet?

ayse
 
 


jajj, ma nem bírok lépést tartani veletek. szeged, plusz most bent voltam a kórházban a laborokért, mert nem akartam napközben bemenni érte.
és sajnos a barátnőm kisfiának nagyon súlyos szívfejlődési rendellenessége van, ma többször beszéltünk, és alig bírtam ki, hogy ne sírjam én is el magam :cry: :cry: :cry: pedig annyira bíztattam, minden tőlem telhető erőt igyekeztem átadni, de nem volt elég a végére :(
nincs igazság :(

Hajni!!!
és Barbi! ;)
pont azért is jöttem, hogy szóljak, hogy akkor nálunk lehetne a parti! már úgyis esedékes. van homokozó, csúzda, addigra felfújunk valami medencét, ha meg rossz idő van, maradunk bennt azzal a pár játékkal, ami van :)
szóval, Barbi szervezheted :D majd a fuvart meg megoldjuk :) mert az Eszti nincs el nélkülem.
Hajni mikor is jöttök, mármint hánykor?
és nem vagy pofátlan, végre van konkrétum ;)
ja, és Pannival jöttök, ugye???! vagy nem mersz még? azt is megérteném, de azért gyere csak a lánykával :) sajnálom, hogy pont most kedden nem megyek le szegedre, de ha van kedvetek, és esetleg Csaba akar pihenni egy napot, szerdán szívesen leviszlek titeket, és akkor itt is maradhattok nálunk.


Mea, csak gyorsan..
nagyon sajnálom, ami történik most veletk, pláne, hogy van egy kislányotok is, és biztos ő is érzi ezt. azt hiszem én értem mit érzel, nekem az előző vőlegényemmel volt hasonló a helyzet, csak mi nem is veszekedtünk. nagyon unalmas volt, esténként már sírtam, annyira nem voltam boldog. kívülről nem látszott semmi, és neki sem tudtam megmagyarázni, hogy ez így nem stimmel, mi ehhez még túl fiatalok vagyunk, hogy így éljünk.
és most van ez a férj, akit igazán nagyon szeretek, bármilyen hülye tud lenni néha, sokkal inkább ki tud akasztani, de tudom, hogy őt mindig szenvedélyesen fogom tudni szeretni. legalábbis most így érzem.
én nem bántam meg, pedig nem volt könnyű a váltás, nem sokan álltak mellénk, de egyelőre minket igazol az élet, mert mindketten elmondjuk sokszor, hogy minden rossz tulajdonságunkkal együtt mi újra egymást választanánk :)
fontos, hogy tudd, hogy neked mi a fontos. ha kell egy papírra írd le, hogy neked mik a fontos dolgok, és ezért mit kellene neked, kettőtöknek tenni. legalább te legyél magaddal tisztában.
kívánom, hogy hamar túl legyél/legyetek ezen a nagyon rossz, válságos időszakon!


most sietek, mert holnap is szeged...

KépKép
KépKép
and
 
 


Sziasztok,

Mea :(

Hát sajna én nem nagyon értek egyet a többiekkel, inkább csak veled.
Ha Zsoltival úgy éreznék ahogy te most elmondtad akkor én se gondolkodnék a különköltözésen, akár a váláson. Imádom őt és sose legyen ilyen nálunk, de nem vagyok annak híve, hogy azzal kell lennem aki iránt semmit nem érzek (és nem feltétlen a hatalmas szerelemről beszélek, bár jó ha van :) )sőt. A gyerek miatt sok mindent feláldoznak az emberek. Szerintem van amit nem kéne...
Bár nekem elég sok válás van a környezetemben, (szüleim, háromból-két tesómnál) de sose láttam, hogy rosszúl döntöttek volna. Tehát láttam, milyen volt és milyen lett. És sokkal jobb volt külön. Pedig tesóm kint él Svájcban, van a férjétől egy 4 éves lánya mégis meg merte tenni. Ugyan ennél az oknál fogva mint te, hogy különmenjenek. Komolyan mondom hogy kivirágzott. Szép lett, már olyan volt a férje mellett...
Na nem ragozom tovább, mert nem akarok feszültséget. Lényeg, hogy szerintem jobb egyedül ( gyerekkel) kettesben és boldogan mint együtt boldogtalanul. Persze ez akkor igaz főleg ha már eldöntötted mit is akarsz. Ha még látod a visszautat akkor hajrá :) ha meg nem akkor szintén ...

Rólam is kicsit. :)
Ma voltam cukor terhelésen, mert a zsömlés szar lett. Majd holnap vagy pénteken felhívom őket hogy milyen lett.
Volt uh is, láttuk bébit, törökülésben nem mutatta meg magát milyen nemű. DE! Kisebb mint amekkorának lennie kéne. 1 héttel. Ez nem lenne baj, csak azért izgat mert eddig normál ütembe nőtt, most meg ? Nem értem. Na mindegy. Szombathoz egy hétre megyek 4d-re remélem majd behozza önmagát.

GYED, GYES TGYÁS.
Én megkérdeztem nálunk a könyvelőt és a minimál bér kétszerese lesz alapja a GYEDnek ez most kb 91 000 Ft.
Én elég gáz helyzetben vagyok, mert szept 1-el GYESre vagyok jogosult. Aztán hogy ne kelljen sokáig (november 14-ig ) azt a marha nagy összeget kapnom, így okt 14-től elmegyek TGYÁSra mert azt lehet kérni szülés előtt 4 héttel, (annak is a 91e lesz szerintem az alapja.) utána meg GYED
Ez csak papírmunkailag szar, mert a Gyes miatt mennem kell + egyszer intézni. (Ezért is lett volna jó, ha szeptember 1 előtt megszületik a baba)

Ancsi, te GYEDről-TGYÁSra, majd GYEDre mész, de szerintem érdemes megkérdezni, hogy van e különbség a GYED és TGYÁS összege között mert ha nincs akkor szerintem GYEDre menjél és nem kell mégegyszer intézkedni menni.

Na pusszancs mindenkinek. Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


Juci,

Nekem is ez az erzesem, hogy ez mar egy eldontott dolog.

Mea,
Te tudod, en is csak azt kivanom, hogy ugy keruljetek ki a dologbol, hogy minel kevesebb fajdalom maradjon a szivetekben!

Megann

Ez a hazisarkanyos dolog tuti mindenkinel megvan. Csak neked igencsak gyorsnak kell lenned ketteske miatt ugye, mert akarmennyire is lesz bolcsis Lena, a dolgod megduplazodik majd ket kicsivel! Lesz aki segitsen?

Barbi,
Tokre birom ezt a gyors felajanlast

Hajni
De jo neked, remelem en is megismerhetlek majd, ha hazamegyek.............egyszer

Lanyok,
Bevillano almos pillannataimban arra gondoltam, hogy ha minden jol alakulna, akkor uuuuuuuugy szeretenek en is talalkozni veletek! Ha ferj is jonne oktoberben, akkor egy nappal hamarabb felmennenk Pestre es egy napot eluthetnenk mi is Pesten egy talalka elejeig!!! Na?????????? Almodik az almossag???? :lol: :lol: Mit szoltok,??? Cska azt nem tudom, hova tegyem a magyarul abszolut nem beszelo ferjem?? Majola, ferjed beszel franciaul??
Na jo, megyek aludni!!

Ayse,
Egy tunder vagy!!!!!!!!!!!! Erre nem is gondoltam!!! Neha olyan jol jonnek ezek kis sugasok!!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Ancsi, az egy hét lemeradás, az nem számít lemaradásnak, az tűréshatáron belül van. az Esztivel való terhességem tanulságaként annyit ajánlok neked viszont, hogy figyeld az egyes eredmények alakulását az időben. az esztinek a haskörfogata tendenciában egyre kisebb lett, de az össz adarokat értékelve mindig kb egy héttel volt kisebb, és ugye 2400 gr-mal született. nem megijeszteni akarlak, mert látod, az eszti is milyen gyorsan behozta, sőt lehagyta a kortásait :D csak figyelj te is oda, de önmagában ez nem jelent semmit, ne aggódj!

KépKép
KépKép
and
 
 


ezer bocs!
Csikken, természetesen neked írtam!

KépKép
KépKép
and
 
 


Csikken,

Remelem nem lesz semmi baj, bar ilyenrol nagyon sokszor lehet olvasni, hogy kisebb a baba!!Ugyhogy szerintem ne aggodj, nem lesz semmi baj!

And,
Hat belevalo egy csaj vagy te is, gyrekkel, babasan, allandoan uton, nehogy leterheld azert magad!! Nagyon-nagyon egyutt erzek veled a baratnod miatt, szegeny!!!!!! Hogy nem lattak ezt az uh-n???? Sajnos nekem is volt egy ismerosom akinek igy ment el ket hetesen a kisfia, nagyon-nagyon nehez volt "tulelnie"!! Orulhet, hogy vagy neki, jajj, nem is tudom, hogyan lehet ezt elviselni!!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Csikken írta: "de nem vagyok annak híve, hogy azzal kell lennem aki iránt semmit nem érzek (és nem feltétlen a hatalmas szerelemről beszélek, bár jó ha van )sőt. A gyerek miatt sok mindent feláldoznak az emberek. Szerintem van amit nem kéne... "


Sztem többen arról írtunk, hogy próbálják meg megjavítani a kapcsolatukat, az érzelmeiket. Mert azért az ember tudja befolyásolni bizonyos szinten őket, nyílván valamilyen mértékig. Amit második körben leírt Mea, abból nekem az jön viszont le, hogy ez talán már nem az a szint...Én is úgy érzem, ez a hajó elment... :(:(:(

ayse
 
 


And!Csikken!

Köszönöm Nektek is a hozzászólásaitokat, szívemből beszéltetek!!!!

Ayse!

Igen a második körben már leírtam azt, ími miatt szerintem már nagyon nagyon rossz a helyzetünk.....

Lányok!!!!

Nagyon köszönök minden szót és igyekszem jól dönteni....
Fogok jönni, ha tudok vagy ha lesz kedvem beszélni az érzelmeimről.

Míg mások kerülik ilynekor a nyílvánosságot, én ilyen nyitott vagyok.
Mert szerintem az őszinteség a legfonotsabb és én felvállalom mindig a tetteimet! Előttetek is, holott más azt gonolná megbuggyantam :D

Puszika és jó éjt Nektek, bocsánat hogy most magammal voltam elfoglalva és nem reagáltam............. :?

Mea
mea
 
 


Hajni, Barbi, And
Mi is szeretnénk csatlakozni a talira, ha lehet, addigra már tanulnom sem kell, és vállalok fuvarozást!!!

Mea
Sajnálom nagyon, ami veletek van, remélem, minden úgy alakul, ahogy szeretnéd! Szerintem is eldöntötted már, jó régen, és ennek megfelelőlen alakítgattad az életed. Gondolom ez is közrejátszott, hogy nem tudod elképzelni még a kistesót...
Én is hárpia vagyok szerintem, de holnaptól megpróbálom kicsit összekapni magam párkapcsolatilag, szegény férjemet nagyon hanyagolom az utóbbi időben... :oops: de sajnos a napi energiakészletemnek is vannak határai... neki már nem jutott...

Csikken
Egy hét különbség szerintem sem olyan nagy gáz... Minden rendben lesz!!!

Holnap lesz az utolsó vizsgám, reggel 9-től, aki olvassa még, az legyen szives drukkolni!!!
most már hulla vagyok, de levezetésnek persze muszáj volt beleolvasnom a babanetbe... :oops:

Fanni felsőtestén, arcán van egy csomó kis piros pontszerű kiütés. ez ugye melegkiütés??? vagy napallergia???? vagy vigyem bőrgyogyihoz???? szerintetek???
voltunk strandon egy párszor, azóta van, meg mióta dm-es napozót vettem neki... lehet, hogy arra allergiás??? de akkor a lábán miért nincs... azt is kenem...
na szóval ezen morfondírozom éppen... :lol: :lol: :lol:

Anikó féle tali is szuper lenne!!!

na most futás aludni!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Mea,
Én is nagyon sajnálom, hogy így alakul az életed. Most, hogy végigolvastam a tegnapi írásaidat, nekem is úgy tűni, hogy már te eldöntötted és nagyon kéne legalább egy kis szünet, hogy utána tudjatok mérlegelni. Drukkolok, hogy így vagy úgy, de boldogok legyetek Lívivel! :)

Csikken,
Engem végig azzal riogattak, hogy Dani túl pici. Össze kellett hasonlítanom az UH adatokat Beni UH adataival, úgy is kisebb volt. Végig vágták belém az ideget. A végén nem lett semmi baj, bár túlhordtam, de szerintem inkább elnézték a korát. 3050 grammal született, nagyobb volt mint Beni (2950). Nálunk családilag 3 kg körüliek a babák.
Szóval nyugi!!! Nem lesz semmi baj!

Totka,
Éljen a kirándulás! Megpróbálom úgy szervezni, hogy mi is el tudjunk menni a talira. Nagyon szeretnék, de még nem ígérek semmit. :oops: Sajnos elég necces a hétfőnk. :(

Anikó,
Nem álomötlet! Szerintem, simán megvalósítható az őszi tali. :)

Csibb,
Ha még olvasod, akkor drukkdrukkdrukk :!: :!:
Szerintem melegpöttyök lehetnek Fannin, ilyen tűhegyszerű pirosak? Daninak is szokott lenni néha, ha pl. megizzad az autósülésben. De reggelre mindig elmúlik. Azért figyeld!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
benianyu
 
 


Köszi Benianyu, Csibb!

És Csibb!

Valóban ezért nem szeretnék(nénk) kistesót........amit nagyon sajnálok, de így eszembe sem jut.........

Az életemet jól olvastad, valóban úgy "alakítgattam" már, ha netán végleg szétmennénk....

Megvolt sz első éjszaka nélküle és míg eddig mindig hívogattam, visszahívtam hozzánk, most nem éreztem késztetést........ :roll:

Úgy látom, ez most ténylegy egy szünet lesz, mert nagyon át kell gondoljam a dolgokat (szerintem azért neki is)
Ha meg nem bírja ki a kapcsolatunk 6 év után ezt a próbát, akkor sajnos annyit is ért...................

Hiszem, ha van köztünk még valami, az ettől csak előjön!!!!!

Na megint hosszúra sikeredtem, bocsi Csajok és kösznök mindent!!!!!!!

Olyan rendik vagytok :wink:

Mea
mea
 
 


Anita!

Külön köszi Neked a prividet!!! :wink:
Jólestek soraid!!!

Mea
mea
 
 


Lányok!

Ma anyumnál vagyunk, de este jövök..

Szép napot!

M.

Kép

Kép
megann
 
 


Megann, Juci,
igen , mert valószínűsíthetően ketten voltak, a kora terhességi (5-7-9 hetesen) uh.- okon, csak az egyiknek volt szívhangja...és várható volt, hogy nem is lesz másképp. :( ...csak erről, akkor még nehéz lett volna beszélnem...örültünk annak az egynek, aki jól volt...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Mea,

Igen igy a masodik korben mar sokkal vilagosabb, hogy mi is a helyzet. Igy csatlakozva a tobbiekhez en is csak azt kivanom, hogy alalkuljon mindenki szamara a leheto legjobban.


Megann,
ok, persze egy szot sem! de azert jo, hogy mondtad :wink:

Csibb,
ha nem mulik el par nap alatt azert mutasd meg szerintem dokinak, amugy igy ahogy leirtad melegkiutes szerintem is.

Barbi,
gratulalok a rendebejott ejszakahoz, nem semmi, hogy Nolcsi milyen okos kisfiu, hogy igy meg lehet vele beszelni!!

Kép

Kép
ppanna
 
 


Csibb!
Megy a drukk!!! :wink:

And!
Szerintem mi is szeretnénk menni Hozzátok. Andris már ma sem taknyizik, teljesen jól van, hétfőre meg már el is felejtettük az egészet.
Priviben megírod, hogyan jutunk el? (BKV)

ayse
 
 


Ma éjjel se volt műsor és 1/2 8-ig aludtunk :P :P :P

Ppanna!
Hát remélem ennyire értelmes, hogy felfogta, éjszaka nem bulizunk.......

And, Hajni!
Tök jó, én benne vagyok a taliban Andnál :wink:
Valakit el is tudunk vinni kocsival.

Mea!
Nagyon sajnálom, ami köztetek történt és tökéletesen megértelek, ha nagyon régóta nem érzed jól magad ebben a házasságban, akkor lépni kell. Kívánom én is, hogy úgy alakuljanak a dolgaitok, hogy boldogok legyetek, akár Balázzsal, akár nélküle.

Csikken!
Az egy hét szerintem se olyan vészes, bizti nem lesz semmi baj! :wink:

Csibb!
Pont 9:00-kor olvastam a hozzászólásodat, hogy drukkokat kérsz, úghogy drukkoltam is :wink:

Prüntyi!
Ikerterhesség :(
Persze annak örüljetek, hogy egy baba is jól van és nem lesz vele semmi probléma!

Anya már 1/2 9-kor elvitte a fiúkat, most gondolkozom, mit kéne csinálnom.......rend van, talán elindítok egy gép mosást.
Meg lehet ki kéne néznem a strandra...... :P

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok,

And, mikor lesz tali nálad? Hátha vissza tudom szerezni a kupakomat :)

Remélem én is nem lesz baj, csak azért izgat mert két uh között (két hét) nem nagyon változtak az értékek, csak a feje. az nőtt valamennyit. Bár lehet azért mert az egyik egy jobb minőségű a másik nem annyira jó minőségű uh volt.

Mea én nagyon drukkolok neked!

Ayse, értem mit mondtál, csak már nem látom ezt a lehetőséget...

pusszancs: Kriszti

KépKép
Kép
csikken
 
 


And, nem nézel nekem 18 hetes adatokat Esztiről?

K.

KépKép
Kép
csikken
 
 


And, mi is mehetünk? 90% csak, hogy lesz autónk, mert Karcsi épp Párizsban lesz, de apukám lehozza a kocsiját nekünk.

Csikken, ne izgulj, egy hétnyi eltérés tényleg simán belefér.

Prüntyi, én úgy tudom, hogy nagyon sok terhesség indul ikerterhességnek, csak általában nem tudnak róla, mert később mennek el orvoshoz.

Mea, sajnálom, ami történik veletek.

Anikó, Karcsi beszél franciául, viszont kicsi az esélye, hogy sikerül elvinnem egy babatalálkozóra. Azért ha aktuális lesz, majd megpróbálom rábeszélni.

KépKép

KépKép
majola
 
 


Majola s a Tobbiek

Majd megdumcsizzuk, ha mar valoban biztos lesz a hazaut oktoberben!! De, nekem valoban nagy kedvem lenne talizni veletek!!

Pruntyi,
Ha egy is, de legalabb o egeszseges!!!

Nagyon meleg van nalunk, meg jo, hogy van klimank, bar a kicsim most a fejebe vette, hogy fel tole!!
Jaj, Csikken, latod el is felejtettem, jelentem, hogy az en bilit meglato es ordito fiam ma egyedul, keres nelkul belekakilt es pisilt a bilibe! Bar azota mar ketszer is bepisilt a kisgatyojaba, de nem adom fel, van itt remeny! Majdcsak megerti az osszefuggest, nekem mar ez is nagy diadal, a reggeli kaki! Meglatod, nalatok is alakul majd!

Aniko

KépKép
KépKép
aniko47
 
 


Na megjöttem!!!
Hááát, még akár meg is lehet a vizsga, hál istennek mindenhez hozzá tudtam szólni, úgyhogy remélem, görbülni fog!!! :D
Számvitel volt, ezért sok mindent el lehetett rontani, remélem, azért sikerült. :?
Nagyon köszönöm mindenkinek a drukkokat, biztos ezért volt a lehetőséghez mérten könnyebb!!! :wink:

Jaj, de jó!!! mostmár szabad vagyok!!!!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


ja, és a pöttyök mára elmúltak, valószínűsítem, hogy akkor tényleg melegkiütés! és Benianyu, igen tűhegyszerű!!!

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 


Sziasztok!

Életjel! :oops:
Már régen nem olvastalak Titeket, ma azonban Tomit elvitte a nagymamája, így bepótoltam a lemaradást.
A teljesség igénye nélkül, azért megpróbálok reagálni…

Megann
Hatalmas gratula! Kívánok nagyon szép, problémamentes pocakosodást! :D :D :D
Az orvosom azt mondta a második gyerkőcök gyorsabban “jönnek össze”, ti is javítjátok a statisztikát. :wink:

Csibb
Én is drukkoltam! Mi újság a festéssel?
A leírtak alapján nekem is melegkiütésnek tűnnek,Tominak is volt, csak a mellkasán és a nyakán, de gyorsan elmúlt.

Csikken
Ne aggódj! Minden rendben van!

Annamami
Micsoda jó hírek!!!! Nagyon örülök Nektek! :D :D

And
Nagyon sajnálom, hogy szomorú vagy!!!! Talán egy kis idő elteltével, mindketten másként látjátok a dolgokat, csak az első beszélgetés nehéz!?
Én is nagyon eltávolodtam a középiskolai barátnőmtől, hiszen ő továbbra is a szinglik életét éli, nekem pedig a pasizás a legutolsó gondolatom. DE! Remélem, még fel tudjuk venni egymás fonalát….

Mea
Már csak a végjátékra értem ide, látom már döntöttél, ill. döntöttetek, kívánom, hogy a jövőben mindhárman boldog család legyetek!
Tudod, hiszen itt is többen írták már, egy gyerkőc születése megváltoztatja az életünk, mi is változunk, mindketten. Mi is eltávolodtunk, mostanában kezdünk magunkra találni, ez természetes, mint ahogyan a sárkányosodás is. A fejeimet én is növesztem. :wink:
Nem gondolkodtatok egy olyan közös programon, ami alatt felfedezhetnéd Balázsban újra a férfit, a társat? Talán egy kis távolság, egyedül töltött idő után érdemes lenne, egy esélyt adni a dolognak. Ahogy Juci is írta, rafting, siklóernyőzés, vagy valami bolondság!?

folyt. köv.

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Sziasztok!

Csibb
Gratulálok! Éljen a szabadság!

Aniko
Szerintem is elérhető az álmod! :P

And
És ez gyógyíthatatlan a kisfiúnál?
És amikor várta a babát akkor nem lehetett ebből semmit tudni?
Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

And
Hol is laksz?Én is nevezhetek?

Prüntyi
Elszorul az ember szive mindenképpen, ha ilyen történik, de örüljetek az egészséges babának!

Barbi
Én is strandra mennék! a helyedben! :lol:
És Nolcsi tényleg nagyon kis értelmes, ha ezt így meg lehetett Vele beszélni!

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Ancsi
Molli már milyen nagy kislány, nagyon jól sikerült fotók!

Anikó
Fiúk nagyon szépek, Mat igazi csábító, Balázs pedig nagyon huncut.
Hogy éred el azt, hogy ott is maradjon a sarokban? Tomit már kergethetném, rohangálna keresztül-kasul a lakásban.

Benianyu
A dunaparti képek nagyon jól sikerültek! Dani pocakja továbbra is cuki. :wink:

Barbi
Nolcsi igazán ügyes fiú, örülök, hogy újra édes az álmod!

Juci
A bilizéssel, még mi sem tartunk sehol, igaz nem is látom még sok értelmét próbálkozni, Tomi simán elüldögél a kakis pelusban is, egyáltalán nem zavarja. Néha ráül a bilire, de inkább csak széknek használja.

Rólunk
Tomi mostanában próbálgatja feszegetni a határokat, azt hiszem felköthetem a gatyámat. Most látom csak, eddig milyen jó dolgom volt. :roll:
Tegnap meglátogatott minket Brigi és Maresz. Egyszerre természetesen nem aludtak, de nagyon édesek voltak, pancsiztunk a kertben, aztán bemenekültünk a hőség elől.
Apropó,
Ti hogyan kezelitek, ha gyereketek ragaszkodik a játékaihoz?Tominál ez most igazán aktuális, már csak közelít valaki a motorja, vagy más játéka felé, rázza a fejét és kiabál, hogy nemnemnem!!Aztán odarohan és megpróbálja a merénylő kezéből kitépni az adott tárgyat.

Szilvi

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Thomasanne
Én próbálom Marcinak elmagyarázni, hogy csak kipróbálja a másik kisgyerek és nem veszi el. Aztán próbálom elterelni a figyelmét más játékkal. Nem mindig, de általában sikerül meggyőznöm.

Kép

Kép

Juci, Leila és Marci
juci6
 
 


Juci
Köszi! Eddig én is ezt alkalmaztam, de mostanában tántoríthatatlan! :? Nem szeretném erőszakkal elrángatni! Próbálok nyugodt hangon elterelő hadműveletet kieszelni, de nagyon nehéz. Akaratos kismalac tud ám lenni! :wink:

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Múlt héten Mareszéknél jártunk, íme pár kép a pancsiról...
Kép Kép

Kép
Kép
thomasanne
 
 


Majola...mihez képest későn...normál esetben, ha van gyanú a terhességre, és utána van pozitív teszt, akkor az az első, hogy elmegy az ember az orvoshoz...mindez kb az 5.-6. hét körül van...na akkor már ketten voltak...hát én is hallottam már olyat aki csak a 8-10.hét köül megy dokihoz, vagy, mert ő így gondolja, vagy a doki mondja azt neki...de én ezt felelőtlenségnek tartom...
én is hallottam, hogy sok indul ikernek, de Tüncsit is ilyen korán kezdtük uh.-ozni, de ő mindíg is egyedül volt, és furcsa volt a tudat, hogy ketten is lehetnének/lehettek volna...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Lányok!

Segítsetek, a gyest már igényelnünk kell? Vagy már kellett volna???
(szeptember 6-án jár le godolom a Gyedem mikor Lívi született, ugye???)
Hol találom a nyomtatványt hozzá???
És hány órában lehet gyes mellett dolgozni???

Mea
mea
 
 


Mea, a kifizetőhelynél kell igényelni a GYES-t, ahol a GYED-et is szerintem... és 8 órában dolgozhatsz...

Kép

Kép
prüntyi
 
 


Mea!
Egy csomót gondoltam ma Rád!

Csibb!
Éljen a szabadság! :D

Már marhára várom a holnap estét, amikor a férjem azt mondja - mint minden évben - , hogy NYÁRI SZÜNEEEEEET!!!!!!!! :D

Thomasanne!
Végül is marad a B-terv, azaz a nagyik?

Bakker, elromlott a kazánunk!
AMikor a férjem Andris fürdővizét engedte, veszettül elkezdett melegedni a radiátor, pedig a hőérzékelő kábé 5 fokra van beállítva... :roll:
Hívtam a szerelőket, de csak az üzenetrögzítő működött...
Úgy utálom ezt!!!!

ayse
 
 


Thomasanne
Háááát a festés az áll... :lol: :lol:
méghozzá úgy, hogy a férjem már megbánta, hogy nem szakembert bíztunk meg, de nagyon megbánta!!! :twisted:
az alsó szinten minden ok volt, az már nagyjából készen is van, de az emeleten ahogy ráfestett, feljött az előző réteg, úgyhogy nagyon sok helyen le kellett vakarni a falat, glettelni... :evil: :evil:
de már apukám is besegít, aki ezermester típus, tehát mindenhez ért, de tényleg, még nem volt olyan szerintem, amit nem tudott volna megcsinálni! 8) szóval pénteken még befejezik a glettelést, aztán hétvégén nekiesünk még a festékkel. Fanni szobája fűzöld lesz rózsaszín virágokkal, pillangókkal! :D

Júl. 9-től lemegyünk egy hétre Balcsira, csak csajok (4-en) 5 gyerekkel, és szerintem Ati addig átköltözik helyettünk is!!! 8)
olyan rendes tőle, hogy megkímél!

Ma este olyat fogok lazulni, csak nehogy szétessek!!! 8) 8) 8)
:lol: :lol: :lol:

holnap kinézünk a külker parkba strandolni egyet! Ha van kedve valakinek csatlakozni, mi ott leszünk! :)

Juci
Te már végeztél a vizsgákkal?

Kép
Kép
Kép
csibb
Budapest
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?