Új privát üzeneted érkezett!

Orsi! :)
Gratulálok! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


Orsi!

Gratulálok!!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Orsi! Sok szeretettel gratulálok Lilihez és minden jót kívánok Nektek!

dkata
 
 

 
 

Orsi!

Gratulálok!

Zsebi!

Az Elnökasszony azt mondta, hogy karácsonyra már tuti hárman leszünk. Szerintem már szeptemberben. Valahogy ezt érzem. Persze karácsonyi ajándéknak se rossz egy csöppség.
Már nagyon türelmetlenül várjuk. A babaszoba már teljesen kész.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok

ORSI!!!!
HATALMAS NAGY GRATULÁCIÓM LILI BABÁHOZ!!!!Várom a képeket!!!
Pihenjél sokat, és kívánom, hogy legyen sok tejcike Lilikének!!!!

"Minden nap megszünik valami
Amiért az ember szomorkodik,
De mindig születik valami,
Amiért érdemes élni és küzdeni"
kagyló
 
 


Orsi: Hatalmas Gratuláció!!!! A gyermek éppen olyan okos mint az anyja, hallgat Rád!!! Erőt és tejcsit!!!!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Timi!
Babaszobáról kaphatok képet?
Biztos vagyok benne hogy gyönyörű, de megnézném. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Ime Katyerina ikrei:

Kép Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Orsi
hatalmas nagy nagy gratula LILI babához!

Katyerina ikrei pedig csodálatosak!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Zsebi!

Küldtünk mailt. Kiegészítőket (asztali lámpa, stb) akkor veszünk, amikor már tudjuk, milyen nemű lesz a baba.

Katyerina!

Gyönyörűek a babócáid.

Timi
latimi
 
 


Orsi szívből gratulálok!!!!

És a másik Liliről (Szivvi Lilije)
A nevem Vilner Lili 2007.06.15-én 14óra 5perckor 2905g / 55cm –el világra jöttem.
Anyu+Apu már nagyon vártak és nagyon örülnek nekem!
Anyukám kórházban van . Doktor bácsi azt ígérte szerdán hazamehetünk.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Katyerina
Csodaszép babáid vannak :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Huuuh, gratu az összes kis Lilihez!!! :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Orsi

Szívből gratulálok Lilihez :D :D :D

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Szivvi! :)
Neked is gratulálok!

Katyerina! :)
Milyen tündéri Maja és Gaja! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


Orsi!
Teljes szivemböl gratulálok a kis Lilihez!
Kép

Szivvi!
Neked is gratulálok és jo egészságet kivánok!
Kép

Katyuska! :D
Gyönyörüek a lányok!
Nagyon édesek!

Erika!
Szerintem a 0.8-as érték az abszolut nem alacsony mivel a 0,7-es also határértéknél sem szoktak még további vizsgálatot kérni!
De menj el a doktornöhöz hogy ne ilyesztgessenek az amnioval!
Már szép gömbölyü lehet a pocakod!!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Gratulálunk Orsinak és a kis Lilinek, várjuk a további híreket! :D

katyerina,
nagyon szépek a babák! :P

KépKép
pompomlány
 
 


Nagy az összhang a LILIK táborában. :)

Orsi Lilijéről a paraméterek:

06.15-én született 14:10-kor 2970 g a hosszát még mindig nem írta meg, bár azóta már biztos együtt vannak a gyerekágyon. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Anikó
neked is köszi a választ,
a Mágus szerint is tök jó a 0,8
csak a klinikás dokim szerint
indokai:
34 éves vagyok (főleg ez)
lombik
ICSI
0,8 AFP (szerintük alacsony, az UH-os szerint is, és ezért a II-es re is kell mégegyszer mennek UH-ra a fő UH-os hoz)
hogy 18+3 hetes helyett az UH-os orvos az adatok alapján(vagy a gép) csak 17+2 hetesre számolta

Sziasztok

Erika

Tényleg valaki tudja hogy helyileg hol rendel magánban Hajdú Krisztina dr?

Kép

Kép
erika13
 
 


Ja és a lényeg képet is küldött egyszerűen gyönyörű barna hajacskája van csodaszép csecsemő, de a kép feltételére nem hatalmazott fel így azzalmegvárjuk míg ő maga tesz fel nektek. :wink:

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Milyen érdekes, hogy a két Lili 5 perc különbséggel és majdnem ugyanakkora súllyal született. :) :lol:

Kép Kép
kismokus
 
 


Orsi!!!!!!!!!!
Gratulálok Lilihez :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Várjuk a szülétörténetet! A fentiek szerint nem volt egyszerű!

Mindenkinek puszi, olvaslak Titeket folyamatosan, remélem, hamarosan én is jöhetek újra! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Júliusban megyünk az 5.lombikra :oops: MÁr nagyon várom 8)
puszi, anna
madaran
 
 



KépKép
pompomlány
 
 


Sziasztok!

Orsi! GRATULÁLOK a Kis Lilihez!!! Nagyon sok boldogságot és jó egészséget nektek!!!

Katyerina! Álomszépek az ikrek!

Erika! Hajdú doktornő az Istenhegyi Klinikán is rendel, de ott is kell fizetni! Én 32 éves vagyok, és 0,78 MoM volt az AFP-m. Az Uh nem mutatott rendellenességet, ráadásul én voltam az Istenhegyi Klinkán 12 hetes szűrésen is, ahol szintén azt mondták szinte 0-val egyenlő az esély arra, hogy baj van. Ennek ellenére én is voltam az I-es Klinikán genetikai tanácsadáson. Ott MINDENKINEK a szúrást javasolják. Nekem is azt mondták, 0,1% az esély downra, de ők mégis kötelesek javasolni a szúrást, mert ha mégis gond lenne, nehogy bepereljem őket. ( Nem szó szerint mondta így a doki, de ez volt a lényege) Én nem vállaltam be, ezt Kr.doki is javasolta. Ennek ellenére sikerült jól rám ijeszteniük. Én a 20. héten mentem el végül is Hajdú doktornőhöz, aki nagyon alaposan átnézett mindent, és azt mondta, hogy minden Ok. Ekkor nyugodtam meg csak igazán. Szóval gondold át jól a dolgot! Amúgy az AFP oly annyira megbízhatatlan, hogy a nyugati országokban már nem is alkalmazzák! Csak az ember ijesztgetésére jó, ami nálam is bejött! Hiszen mint itt mindenki egy nagyon régóta várt babáról van szó!
Bocsi, ha kicsit hosszú lettem! Remélem tudtam segíteni!!

Kép
mirr-múr
 
 


Isten hozta a kicsi Liliket a nagy világban!!! :lol: :lol: :lol:

Mi ma megvettük a babakocsit, végülis Graco lett, meg vagyok vele elégedve, szerintem jó vásárt csináltunk.

Jud

Kép
jud71
 
 


Zsebi!

Olvastad az emailt?

Timi
latimi
 
 


Sziasztok!

Zseboroszlán - Mirr-múrr
írtam nektek privit! Megkaptátok?
csak azért kérdezem, mert valami nagyon furát írt ki utána!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Orsi
Gratulálok a kis Lilihez,és nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

Nem szoktam már ide írni, de nosztalgiából mindennap olvaslak titeket, és nagyon örültem Zsebi ikreinek, Wish kisfiának. Persze az újaknak is drukkolok!!
Gyönyörűek a gyerekek!!

Rólunk: egy másik topikban már írtam, a húsvéti nyuszi elhozta Eszterkénket, aki most már 3,5 hónapos, gyönyörű, okos, jól eszik, gőgicsél, sokat mosolyog, és mindenki imádja!

Ildi
petyaanya
 
 


Sziasztok

Pompolány
bocs ha hülyeséget kérdezek, de ez a Dr. Hajdú Krisztina magánrendelési helye és telcsi száma?????????

egyébként nagyon köszi szépen!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 



Erika,
ez a rendelő telcsiszáma, ahol be tudsz jelentkezni. Kb. 2 hét az átfutási idő.

:D Ma vagyunk egy hónaposak! :D

KépKép
pompomlány
 
 


Sziasztok

Kata
igen, köszi szépen!

Pompomlány
köszi szépen, csak az a baj, hogy én másfél hét múlva megyek az I-es klinikára (26-án) és addig valahogy szeretnék vele találkozni, mert a dokim azt mondta hogy ott már másnapra adnak aminóra időpontot, úgyhogy gyorsan kell dönteni, de én az amniót tőlle tenném függővé, csak akkor ha ő is azt mondja, és akkor valszeg ha lehet vele csináltatnám meg, mert a másik dokim csak benne bízik meg, és én is ő benne, csak az a baj hogy nála nem lehet szülni, gondolom kitalálod ki lehet Ő!!!!

Szerintetek az Istenhegyi Géndiagnosztikába ha hozzá kérek időpontot akkor kaphatok korábbra is? Vagy ott válthatok vele néhány szót?

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Katyerina: Csodálatosak a babáid!!

Pompi: Éljen az hónapforduló!! :lol:

Erika: Küldtem privit!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Emma

Neked mennyit kellett várni a Faktumnál a bútorra?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok

Pézsé
írtam neked én is privit!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Zsuzsi
Május 19.én rendeltük meg, júni 13.án hívtak, hogy megjött.
Húú te, nagyon jót választottunk!!!! :D Gyönyörű bútor, és jól fel lehet dobni a színes kiegészítővel. Ma még a férjem a lámpát és a falikart felrakja (a szekrény+ pelenkázó +kiságy 5 óra munka volt drágámnak, tökegyedül boldogult vele- nagyon büszke vagyok rá), aztán lefényképezzük, majd rakok fel képeket.
Fél órát sírtam, mikor tegnap este elkészültünk... Szerintetek az normális, hogy az utolsó 2 hónapban megint olyan sírós lettem, mint az első kettőben?

Kép
Kép
emma1976
 
 


erika,
próbáld hívni az istenhegyit, ott úgy tudom, hogy sürgős esetben (ha előadod a storydat) besuvasztanak korábbi időpontban is! De ha mégsem, én a helyedben bepróbálkoznék a Praxisban is. Sosem lehet tudni...

emma,
várjuk a képeket! :D
:cry: sírás: naná, hogy folyton elérzékenyül az ember! :wink:

pézsé,
köszönjük! :)

KépKép
pompomlány
 
 


Emma

én szombaton rendeltem meg, kíváncsi vagyok, mikor hívnak, hgoy megjött.
a babakocsit pedig tegnap vettem meg a brendonban, a peg perego pliko 3-t, világos kékben.
ha a bútor megjön, én is rakok fel képet, a fal végül dulux citromsárga lett + bükkszinű parketta.
Ja, és az összes kisruhát is megvettem tegnap + ágyneműt, pólyát cumisüveget, stb.
Rakj fel képet, amint tudsz.
Én is örülök, hgoy ezt a Dollyt rendeltem meg, mert azóta se láttam sehol ilyen igényes bútort :D
Én meg akkor sírtam, amikor kiterítettem az összes tenyérnyi kisruhát az ágyra. Úgyhogy biztosan normális.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Latimi,
én nem értem, de nekem nem is küldtél privit! ekkorát ugrott a sor?

Petyaanya-Ildi,
Nagy gratula a kishölgyhöz, megkereslek a másik a topikon ha megtalálom.


Orsi,
Lili beviharzott ahogy azt vártad! Gratula a kisemberhez!

Valaki küldje felém a gólyáját illetve gólyáit!

ui.: Katyerina: bűbáj kisemberek a csajok!

FArkasok
farkasok
 
 


Katyerina! Gyönyörűek a babáid!

Petyaanya! Annak idején olvastalak... És most nagyon örülök a boldogságodnak, gratulálok a kislányhoz! Képet nem kaphatunk? Az én Bálintommal lehet egyidős a kislányod... Még egyszer, nagyon gratulálok! :lol:

dkata
 
 


Judit!

Hazajön az Imi és küldöm a képeket emailben. (az ő gépén vannak elmentve) Ne haragudj, hogy elfelejtettem Nektek elküldeni. :oops:

Timi
latimi
 
 


Kata
Igen, majdnem egykorúak, most már elmondhatom, hogy Bálinthoz szoktam hasonlítgatni... :oops:
Képet akkor teszek fel, ha már megvan az új anyakönyv, de priviben küldök szívesen képet.

Judit
Veletek mi újság?

Egyébként fantasztikus kis csajszink van!! Szinte mindennap produkál valami újat.
petyaanya
 
 


Orsi :)
Gratula itt is :)

Erika :)
Tökugyanilyen paraméterekkel (34 év, ICSI, 0.8 Mom) engem nem akart senki hasbaszúrni. Mi a 3. lombik után voltunk genetikusnál és ő azt mondta, hogy tapasztalatai szerint nem nagyobb a genetikai fejlődési rendellenességek valószínűsége a lombik miatt, ICSInél sem. Persze ha megnyugtat, akkor nézesd meg inkább több helyen a babát, ha attól nyugodtab vagy. Az amnio szerintem viszont felesleges.

Petyaaanya :)
De jó ilyen szép híreket olvasni rólatok :) Gratulálok Eszterkéhez :)
Kérhetek én is priviben képet?

Madaran Anna :)
Drukk az ötödikhez. Remélem minden klappolni fog végre!

Zsuzsi :)
Nekün k 2 hetet mondtak a Faktumra, de 4 nap múlva megjött. Nekünk nem Dolly van, hanem Mókus, de mi is nagyon elégedetteg vagyunk vele.

Emma :)
Ne aggódj én még most is sokszor elsírom magam :P

Timi :)
Remélem hamar csörög az a telefon!

wish
 
 


Petyaanya! Várom a képet! :lol: (Én ismindig hasonlítgatok, pedig nem szabad...)

Emma! Wishnek igaza van! Normális a sírdogálás... Én is szoktam,el sem hiszem, hogy van egy ilyen kis tündér-bogár gyerekem, és még egyszer megtörténik velem a csoda...

Csajok, aki szoptat, hogy bírja tejjel ilyen melegben? Én úgy félek, hogy kiszárad a gyerek... Mennyit kell ilyenkir egy anyukának inni?

dkata
 
 


Sziasztok :)

csak egy gyors bekukk :) mert most vanegy pcike időm :)
Babáim 1 hete császármetszéssel jöttek világra,Nórika volt az első,2700gr,és 1 percre rá Barnusom is követte Őt,3400gr-mal.
Műtét elég gázos volt 2 napot az örzőben töltöttem,de majd elmesélem.

Puszi,Napszemcsi. Kép

Barnus pár percesen Kép Nórika születés után

KépKép
napszemcsi
 
 


Napszemcsi :lol: Hatalmas gratuláció!!!! Gyönyörüségek a babáid. Sok tejcsit és egészséget kívánok mindannyiótoknak!

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Lukács verse

Lukács vagyok, csókolom, most hozott a gólya,
Szeretném, ha elsők között értesülnél róla.
Méreteim normálisak, körbeér a pólya,
Boldog Mamám és Apukám a megmondhatója.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Kép
Kép
Ő pedig Pöri, igy telnek mostanában a napjaink :D Kép
Kép
Köszönjük mindenkinek a gratulációkat, látom itt nagyon felpörögtek az események, tehát én is gratulálok a Lilikhez, Katyuska és Napszemcsi babáihoz. Nincs most több időm, de a fejemben már összeállt a történet, hamarosan leirom.
Puszi

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok

Napszemcsi - Melcsi
nagyon nagyon édesek a babócák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wish
neked is és Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


napszemcsi
Gratulálok a 2 édes gyönyörűséghez! Nagyon büszke lehetsz rájuk, hogy ilyen szép méretekkel jöttek világra! :D

Melcsi
A te csodálatos kisfiadhoz is szeretettek gratulálok! Ennivaló a drága! Meg Pöri is tündér! Jól megy az összeszokás?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Melcsi! :)
Nagyon aranyos a kis Lukács (Pöriről már nem is beszélve)... :)

Napszemcsi! :)
Nórika és Barnus is tündériek. A képekről nekem úgy tűnik, hogy nagyon hasonlítanak egymásra. :)

Kép Kép
kismokus
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: