Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Tünde
Én még tartozom neked egy képpel, reméllem ezt be lehet tenni a táblába.

Tiza

Ügyes légy kismami. Kicsit irigyellek, hogy nemsokára babázhatsz.
Szorítok, hogy minden rendbe menjen. Én sem bánnám ha hamarabb meglenne a baba, mint aug. közepe. [/img]

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Hi!

Tiza!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx!!!!!!!!!!

Kép
lara26
 
 


sziasztok!

TIZA!
KÜLDÖM A DRUKKOKAT ÜGYES LEGYÉL!!!!!!
SZORÍTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tegnap mi is hazaértünk este 10 órakkor a ballagásról hát eléggé fárasztó volt de jó volt!

timi!
nagyon édi a babó!!!!

mindenkinek puszika!!!

tündi23
 
 

 
 

Tiza! :D

Nagyon szorítunk értetek!+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Tiza!!
Mennek a megadrukkok!++++++++++++++++++++++++++++++++++ Biztos, hogy minden rendben lesz!!!

Tündi!
Írj, ha tudsz valamit!

Szilvi

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


TIZAAAA
Jaj, de nagyon izgalmas! Ma már megláthatod a kicsikédet!!!!

Képzreljétek a kaális topikomon 2 lány szült meg pénteken egyik 35 másik 37 hetesen!!!! Ettől úgy bemajréztam, hogy egész hétvégén vásároltunk, mert nekünk kocsin, bútoron meg függönyön, ruhán kívül semmi nem volt!!! Na most már a 3/4 -e itt van, és férjem küzd a bútorszereléssel. Jövő héten komplett babaszobánk lesz, majd rakok képeket.
Közben meg rágom a körmömet, míg Tizáról újabb hírek érkeznek..

Kép
Kép
emma1976
 
 


TIZA :) ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Hú, de izgi! Nagyon szorítok nektek!!!

Kép
rejtjel
 
 


Timi :)

Nagyon édes a baba!!! Már neked sem kell sokat várni ;) Nekem a 32. héttől repült az idő (a 38.- ig, aztán a körmöm rágtam) :D

Szilcsi :)

Megadrukkok neked is csütörtökre! :) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

GTünde :)

Sejtettem én, hogy nem tart örökké ez a sokat alvás ;) De így is örülök, legalább ki tudtam pihenni a kórházi napokat ;) Örülök, hogy Ficike is sokat aludt, mert már kezdtem aggódni, hogy Emese álomkóros... sok helyen írják egyébként, hogy ha 5 óránál tovább alszik, ébresszük fel enni - hát, én sajnálom... :roll: :D

Hú, most mindenki rágja a körmét Tizáért...én is! Hajrá-hajrá!!! :)

Kép
rejtjel
 
 


Kép
TIZA???????
Vendég
 


Iza :)
Drukkolok nagyon++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Minden rendben lesz!!!!

Tüncsimami :D
Aranyos vagy, hogy érdeklődsz!!! :wink:
Hát ha semmi nem kavar bele (főleg a mostani köhögésem) akkor 25-én hétfőn megyek a BMC-be a szurikért és onnan még kb.4 hét a leszívásig és a beültiig.
Megnéztem Répa videoit, annyira aranyos rajtuk!!! Tisztára az anyja!!! Jó apuci is van benne! :lol:
Puszillak!!!

manda
 
 


TIZA!

DRUKK ÉRTETEK

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Még semmi hír. Már tűkön ülök. :roll:
gtünde
 
 


Én is!!!!!!
Vendég
 


Én is. :D

Délután vagy 68* felnéztem, hogy van e hír. :D

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Én úgyszintén :D
A férjem szerint éjszaka lesz meg... :) Remélem hamarabb!!!
Nagyon drukkolunk!

Kép
rejtjel
 
 


Én is izgulok maitta.

Tüncsi, nem dobnál egy sms-t, ha hírt kapsz róla?

manda
 
 


De sokan toporgunk a szülőszoba előtt!!!! :lol: :lol:
Nyomjad Tiza!!!! Nyomjad!!!!!
Kép
Vendég
 


húú de izgi 8) :lol:
Vendég
 


Még mindig semmi :?:
Ez tényleg izgi :roll:

Kép
mona76
 
 


Mona :)

hogy vagy?
új msn címem van... ha esetleg beszélgetünk majd, akkor a régi már nem él
Vendég
 


sziasztok!

MÁR ÉN IS NAGYON IZGULOK TIZÁÉRT ÉS A BABÁÉRT!!!!
SZEGÉNY NAGYON MEGSZENVED MA!!!!!
DE ESTE MÁR BIZTI BABÁZHAT!!!!! :lol:

gtünde!
írjál ha megtudsz valamit mert én is ma már meg se tudom számolni hányszor néztem meg hogy mi újság itt!!!!!!
ja meg már körmöm sincs!!!!!!!

sziasztok!!!

tündi23
 
 


emma, én is úgy voltam reggel mint te, hogy annyira bepánikoltam :oops: , egésznap beszélgettem a babókámnak, hogy nemszabad korábban kijönnie. Nekünk még csak babakocsink van, és rucik. Sőt csak jővőhéten jön a festő, utána a parkettázó, aztán az asztalos az ajtókkal, berendezés, és csak ezt követően költözhetünk. Szóval rendesen ki van számolva :shock: :x Állandóan ez miatt parázok :roll: :cry:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Hűha! Hajrá Tiza!!!!!!!

Rejtjel:)
Gratulálok a Babádhoz!

Szilva :)
Nagyon drukkolok Neked! Remélem csak jó tapasztalataid lesznek!
Nagyon izgi, hogy eljött ez az idő is. Majd gondolok rád! És mikor, délelőtt kerül rá sor? Én meg pénteken megyek tűszőnézőbe.

Kép
mofly
 
 


Tiza, ügyesen!!! :wink: :wink: Nagyon izgi, jöjjön már a postás vagy inkább a gólya a hírrel!!! :lol: :lol:
fenci
 
 


Kép
Vendég
 


Még semmi hírem nincs. :roll: Megyek aludni, majd holnap jelentkezem.
gtünde
 
 


Húú, amindenit!
CSak most jöttem gyors bekukkra, de
Tizaaaa, hajrá-hajrá!
Nagyon izgulok értetek!
Most nem fogok tudni aludni és eltüntetem a körmeimet reggelre.
Biztos ügyikék lesztek! Sok erőt küldök!

Kép
Kép
kismok
 
 


sziasztok!

Tiza!
hajrá szorítunk értetek!!!!

gtünde!
aranyos vagy hogy edig kitartottál reméljük holnap reggel már jó hírekkel jössz!!!
szép álmokat!!!

na lehet izgulni egész este nembaj úgyis fent leszek mert tanulnom kell!!!
szóval mégegyszer gondolok rád Tiza!!!!!

sziasztok!!!

tündi23
 
 


Sziasztok!

Tiza :D

:?: :?: :?: :?: :?: Nagyon szorítunk értetek!
Én is megyek aludni. Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kép
.........????????????
Vendég
 


szép jó reggelt!!!

Tiza!
mi újság veled nincsenek hírek!!!!!
már nagyon aggódok!!!!!!

gtünde!
mi újság ??? nincs még semmi hír????

tündi23
 
 


Tiza drága, jó lenne már hírt kapni rólatok! Biztos kibújt már a kicsike és vele vagytok elfoglalva, ez persze érthető :D

Elkészült a nagy mű, a lámpán kívül minden összerakva, felrakva a szobában. Csodás helye lesz a kisfiamnak. Tegnap fél órát sírtam, úgy meghatódtam, hogy eljött ez a pillanat... Normális dolog, hogy most megint olyan pityergős vagyok, mint az elején?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Hi!

Tiza!
Nagyon izgulunk!! Biztos már babázol, ahogy Emma írja!! :D

Kép
lara26
 
 


TIZA HÍREK
Sikerült Tizával beszélnem. Azért nem üzent, mert most is úgy kellett kicsempésznie a telcsit a WC-re, ugyanis császár lett a vége, és az intenzíven van még. Tegnap 15.30-kor 2320 grammal és 45 cm-rel megszületett Marcell baba!!!!
Szegény semmit sem tágult, ezért lett császár a vége, de még szerencse is, mert össze-vissza rá volt tekerdve Marcell babára a köldökzsinór.

GRATULÁLUNK!!! PIHENJ SOKAT!! MIELŐBBI HAZATÉRÉST, SOK TEJCSIT ÉS SOK BOLDOGSÁGOT!!
gtünde
 
 


Emma!
Szerintem normális, hiszen szeretettel várjátok, várod a babát!!
Tegnap nekem is majdnem könnyezett a szemem, amikor nővérem kisfia (2 hónapos) pityergett, mert fájt a hasa. Szerencsére hamar elmúlt neki. :)

Kép
lara26
 
 


Tündi!
Köszi a híreket!!

Tiza!
Sok boldogságot és minden jót!!

Kép
lara26
 
 


Jó reggelt!
Első dolgom, hogy ide benézzek!!

Kedves Tiza!
Nagyon sok boldogságot kívánok a Picihez, sok tejcsit, hozzá jó étvágyat és egészséget! Nyár végén már együtt mehettek kirándulni! :D

Emma :D
ha ez megnyugtat, én már a lányommal se voltam semmi sírásilag, de most aztán, mindennek a netovábbja, reklámon, egy kósza gondolaton, egy távoli ismerősöm ballagási ! élménybeszámolóján, szóval bármin képes vagyok könnyekbe borulni!
És arra is számíts, hogy ez már mindig így marad ám... :wink:
EGy baba után az ember már sosem lesz az a régi, az "életet lazán veszem" típus. :wink: és sokkal, sokkal többet fogunk könnyezni, mint előtte bármikor. Persze főként az örömből fakadó meghatottságtól, hogy milyen jó, hogy Ő van nekünk... :wink:
Na, kellett ez nekem... Most is.... :lol:

Kép
Kép
kismok
 
 


Sok boldogságot Tizának!!!! :D Ezek szerint a szülőágyon csak sikerült kitalálni a kicsi nevét is. :D

Kép
mofly
 
 


Tiza
Nagyon sok szeretettel gratulálok Marcellhez! :D

Köszi csajok a bíztatást. Nekem volt 4-5 hónapom mikor egész beszámítható voltam :D de úgy tűnik vége. Főleg, hogy heti 2-3 bébi születéséről olvasok, ezek is tejesen felpörgetnek :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


TIZAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :P

Gratulálok a kis Marcellhez!!!!!!!!!!!!!!!! Mielőbbi felépülést neked, és sok-sok tejcit! :P :P :P
Nagyon várunk a beszámolóval!

Megjegyzem, nem szép tőled, hogy így, ilyen viharos gyorsasággal beelőztél :twisted:


Mofly :)
Szerdán este fexem be a szülészetre, és elvileg akkor fogom megtudni, hogy hány órára vagyok kiírva műtétre.
Ha van kedved, benézhetsz hozzám pénteken, bár egyenlőre nem tudom, milyen állapotban is leszek????

Kép
Kép
szilva069
 
 


Sziasztok!

Tiza :D :D :D

Gratulálok Marcell babához! Sok Boldogságot és még több tejcsit.

Szilva :D

Érted is nagyon fogunk szorítani csütörtökön. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Iza! :P
Szívből gratulálunk Marcell babához, nagyon sok tejecskét és jó egészséget kívánunk a mamának és a babának!!!!
Andi és Karcsi

Tüncsi :)
Köszi a telcsit!

Szilva :)
Én is gondoltam rá, hogy 25-én hétfőn, ha megyünk a BMC-be meglátogatnálak, de lehet, már addigra otthon lesztek!
Most már aztán bizti te jössz!!!! :lol:

manda
 
 


TIZA!

Gratulálunk a babához! A Marcell gyönyörű név! Sok boldogságot, tejcsit, szép babás napokat nektek!!! :D

Vera és Sanyi

Kép
rejtjel
 
 


Emma :) Kismok :)

Én is könnyen elpityeredtem már a terhesség alatt is, de amióta hazajöttem a kórházból, a legkisebb dolgon is képes vagyok meghatódni :D
Mikor hazaértünk, azon sírdogáltam egy sort, hogy milyen jó itthon :D
És akkor ez így marad???? Hűha! :) :) :)


Jut eszembe, pár kiegészítés a kórházi csomaghoz:

- Ha visztek eldogható bugyit, feltétlenül ellenőrizzétek a méretét! Nekem a szülés után a szülőszobán derült ki, hogy kicsik rám... :? :)

- Nekem nagyon bejött a körömvirágos törlőkendő wc papír gyanánt - hűsít meg minden... ;)

- A szopis párna nem volt nálam, de nagyon hiányzott - tudom, hogy óriási a kórházi pakk, de ha kicsit is kényelmetlennek látjátok a kórházi ágyat, érdemes Apával másnap bevitetni...

Persze egy csomó mindent nem használtam, amit bevittem, de sebaj... :D
Ja, a szülés utánra vigyetek jó sok gyümölcslét/ásványvizet ;)

Kép
rejtjel
 
 


Tiza!!!!
Gratulálok!!! Sok boldogságot, tejcsit, nyugodt éjszakákat kívánok!!!
Olyan hihetetlen, hogy így megy az idő :)
Várjuk a jelentkezésed, ha lesz egy pici időd!!

Rejtjel :D
Nagyon drága Emese baba! Kívánom, hogy maradjon ilyen nagyon jó kislány!

Lara :D
Csoda jó képeid vannak babóról! A "pontyszeletes" nagyon hasonlít a mi képünkre :wink:

Timi :D
Nagyon édes a babód! Szép kis pofija jól látszik :D

Bejelentkeztem júli 4-re 4D UH-ra a Baross utcába, már nagyon várom! Nagyon kedves volt a pasi a felvette a telefont, már nem is érdekel, hogy itt mi van :)
Dokihoz még megyek 23-án, remélem, hogy minden rendben lesz. Most nem érzek semmit, csak nagyon gyorsan elfáradok, a vérnyomásom néha eltűnik..

Szilva :D Nelli :D
Hogy vagytok???

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Manda :)
Ha még bent leszek, szívesen látlak benneteket :P
Csörögj rám hétfőn!
Mondjuk én úgy gondolom, ha nem lesz semmi probléma, akkor hétfőn jöhetünk haza :P

Szilvi :)
A júli 4-e nem sokára itt van. REmélem szerencsétek lesz, és mocorogni is fog a kismanó :P
Köszi, én jól vagyok. Tök jól viselem ezeket a meleg napokat, de egyre izgatottabb vagyok. Tegnap beüzemeltem, és kipróbáltam a mellszívót is, hogy ne érjen meglepetés. Érdkes érzés volt :oops:

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilva :D
Ok, de te is küldj ám sms-t, ha megvan Boldika!!!

manda
 
 


Tiza, nagyon gratúlálok, örülök hogy minden rendben, és nagyon szép neve lett a fiúcskának. Sok tejcit, és boldogságot kívánok nektek :wink: . Már nagyon várom a beszámolódat :)

Kép
mona76
 
 


Tiza
GRATULÁLOK!!! SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK!!! :D

Rejtjel
neked is gratulálok pindurihoz :) és köszi a jó tanácsokat, remélem jövő nyáron már hasznosíthatom :wink:

Tündi23
hogy szalad az idő, már te is 21. héten vagy :shock:

itt nyáron micsoda babaeső lesz :D :wink: Szilva te leszel a következő a sorban :P

Kép
gaby25
 
 


Szilva :)
Remélem már szaladgálsz, Boldival az öledben. :wink:

Kép
mofly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: