Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsánat, hogy nem jöttem, de egyszerűen enni sincs időm. Olivér max. fél órát alszik, mindig enne, amitől meg a hasa fáj. Teljesen kikészít! A tesóm állandóan azzal idcegesít, hogy teáztassam, mert biztos szomjas. Én viszont inkább etetem (ugyan a cicim bánja, meg a gyerek hasa, de nem bírom hallgatni a félóránkénti üvöltését!) Aludni se tudunk, olyan gyakran kel! Szerintetek mit csináljak?

Már én is gondolkodtam, hogy inkább a babásab lenne való a sok nyűgöm, csak ott senkit sem ismerek, mindannyian itt vagytok, nem is mertem átmenni.

Kismókus,
nagyon szép a pocakod, és igazi nagy is!

Orsi, Potykamanó,
ti vagytok az elsők! Hű, izgi! Orsi, tényleg csinos a fejvédő! Mindig ezen gondolokodom, hogy milyen sokáig szoptattál ráadásul ikreket! Nem semmi!

Pompi,
igaza van Orsinak. Tudom, hogy én is hasonlítgatok, pedig nem kéne. Az a lényeg, hogy hízzanak, akkor elvileg minden ok!

Kata,
akkor megmondom a melleimnek, hogy holnapra meg kell gyógyulniuk! :D Egyébként a bal már tényleg nem is fáj annyira, a jobb az meg mindig is gyíkosabb volt! De biztos azért is gyógyul lassabban, mert Olivér állandóan szopizza. Azért a te példád, hogy ugyanígy fájt a melled, de sikerül szoptatnod erőt ad. Köszönöm a segítséged!
20140901102739
 
 


Zsuzsi! :)

Mostanában majdnem minden nap csuklik. :)
(Igen, Klári lesz. Nemrég döntöttük el véglegesen, pár napja módosítottam a vonalzót.)

Kép Kép
kismokus
 
 


zsuzsi73 írta:Orsi

Lili nem szokott csuklani?
Olivérnél sűrűn észreveszem.

ok... de mi az a csuklás.
számomra ez egy megfoghatatlan fogalom. a csuklást a rekeszizom nem szabályszerű mozgása okozza, a magzat rekeszizma le van tapadva, az a szüléskor "szakad fel"... tehát nem csuklik pocakban.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Orsi! :)

Én nem tudom, hogyan van ez, de pl. itt a Babaneten is a "hétről hétre" képeknél a 38. hétre ez van írva: "Tüdeje felkészült a levegő légzésére, gyakorolna is, de mivel nincs levegője, sok magzatvizet nyel, és ettől gyakran csuklik. " :roll:

Kép Kép
kismokus
 
 


Hajni :D
én csak azt tudom mondani, hogy én nem etetném folyamatosan, ráadásul hasfájós is... attól simán lehet az.
Máténál a legelső szabály az volt, hogy 1.5 órán belül nem kap még egyszer. Teáztatni felesleges, én sem adnám neki.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kismókus :)
azt tudom, hogy folyadékot forgat a tüdejében, de nekem ez akkor sem áll össze a csuklással.
de persze ettől minden lehet :lol: :lol:
de én nem tudom, milyen :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
köszi a gyors választ!
20140901102739
 
 


Átmásolom azoknak, akik a babást nem olvassák:

Melcsi híradó
Ma, június 12-én reggel 9.24-kor megszületett a kis Lukács Dés 58 cm-vel és 4.170 gr-al. Mama és baba is jól vannak!
Mindenkit puszilnak!

dkata
 
 


Gratulálok Melcsinek, szép nagy baba lett Lukács :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Orsi :)
Én is azt hittem, hogy csuklik Balázs a pocakomban. De ha igaz, amit írsz, akkor nem tudom mit csinált. Azt éreztem, hogy ütemesen ugrál a pocakom egy pontban.

Hajni :)
Nekem is volt ilyen az elején. Nagyon nehéz, de hallgass Orsira, ki kell húzni valahogy a másfél órát és alakulni fog a dolog. Nekünk kb két nap volt, mire jobb lett. Vedd figyelembe azt is, hogy ők még nem tudják megkülönböztetni a hasfájást az éhségtől és akkor is enni kérnek, ha dugig vannak lakva. Mi cumival próbáltuk becsapni, illetve ha az nem kellett, akkor kisujjamat dugtam a szájába és úgy ringattam, amíg le nem telt az idő. Nem volt könnyű az a pár nap, de megérte :)
Ja, és gyere át nyugodtan a babásba kérdezni, ismersz ott is sokunkat :) (Orsi, Zsebi, Kata, és most már Pompi is :) )

wish
 
 


Szívből gratula Melcsi a kisfiadhoz!! :lol: :lol: :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Melcsi :lol: Gratulálok a nagy fiadhoz! Sok erőt és tejcsit!! :lol:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Wish :D
jó, hogy mondtad, nekem eszembe sem jutott, hogy a babák az első 2 hónapban tényleg nem tudják megkülönböztetni a pocakfájást az éhségtől (bár szerintem ez felnőtteknél is van, hogy érzed, hogy fáj a hasad, pedig már egy csomót ettél, és mégis kívánod a kaját).

Hajni :D
amit meg Wish is írt :) a babásba mindenki, aki ide is ír át szokott nézni :) szóval a társaság ugyanaz, csak ott vannak nagyobbak is :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Melcsi
Gratulálok Lukács Déshez! Jó férfias méretekkel rendelkezik :D Jó, hogy nem várt tovább a dokid.

Csuklás
A jelenség márpedig létezik. Nekem több, mont 3 hete kezdődött. Azóta majdnem minden nap van. Teljesen más, mint a rúgás, mocorgás. 2-3 percig ugyanolyan ütemben, ugyanott "pulzál". Meg is beszéltem a dokimmal, ő is megerősítette, és azt mondta, kb. 2 héttel szülés előtt áll majd ez le.

Megjöttünk Zalakarosról. Tök romantikus napjaink voltak :D Szuper a hely, majd Zalánt visszavisszük akkor is ha már kibújt és akkora, hogy tudja élvezni, mert gyerekeknek is minden megvan

Ma este -3 hét után- megkukkantjuk a kicsikét! Nagyon várom!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Kép Melcsi, hatalmas gratula a nagyfiadhoz!

hajni,
tényleg gyere a babásba, én is ott sírok, hogy mééér nincs ott senki? (én már átmerészkedtem) :roll:

csuklás: én lemaradtam a pocakban való csuklásról - pedig kíváncsi lettem volna rá, milyen - viszont mostanában mindkét babám folyton csuklik, főleg kajcsi után.

emma,
jó kukucskálást neked mára! :P

vettünk orrszívó-porszívót Benedek fiamnak, de nem mertük még kipróbálni. van valakinek ebben tapasztalata?

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi :D
írok a babásba.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hahó!

Először is!
Melcsi!!!!!!!!!!
Gratula az ifjú urficskához! :lol: :lol: :lol:

Köszi Manó hogy hiányoltál! Nem nyaralni vagyunk hanem átköltöztünk. Dobozváros lakója lettem! És még nincs gázunk! :cry: Lavoros fürdés meg ilyenek! Romantikus! :lol: :lol: . Ott sajna nincs netünk, most is a tesóm gépéről írok. Nem is tudom lesz- e egyáltalán, de jelentkezni megpróbálok majd.

Egy nagyon nagy fájdalmam van!!!! :cry: :cry: :cry: Kétszer is ki lettem hagyva a táblázatból!!!! :cry: :lol: :lol: :wink:
Azért szülhetek? :lol: :lol: :wink:

Na lépek is mert tesóm a gépen szokott dolgozni!
Puszi mindenkinek!

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Melcsi!
Szivböl gratulálok a kis Lukácshoz!Sok boldogságot nektek! Kép

Orsi!
Csak azért kérdeztem mert sokszor olyan tanácstalan vagyok,hogy Marcikámat mivel kössem le!De már olyan nagy fiu hogy nem sokáig vagyok partner a számára! :?

Hajni!
Én is azt gondolom,hogy probálj cumit nyomni a kis szájába de ugy hogy simogasd közban az arcát és tartsd a szája elött mert a szoporeflex miatt kinyomja!Csak addig amig benem áll szegénykém a ritmusra!Hidd el a cumi megnyugtatja!Nekem van egy ujjszopos gyerekem(még mindig szopja az ujját :evil: )igy én nyomkodom a cumit amikor siros hangulatban van!Viszont ha már az sem nyugtatja meg és sir akkor már adom is a cicmet nem kisérletezek tovább semmivel!Viszont a teával én ugy vagyok hogy ha nagyon melege van és nyöszörög akkor megkinálom de ha már két ora eltelt az etetések között akkor csak cicit adok neki nem teázunk!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Teszek fel pár képet mert olyan sokat változott a kis drágám!
Már 5,5kg szép kis pufi béby!!!!
Ezt most csináltam!Imádom ezt a pozt!
Kép
Ezt a képet mag egy pár napja!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Melcsi! Gratulálok a kis Lukácshoz! Jó egészséget nektek!

Anikó! Gyönyörű ez a nagyfiú!

Orsi! Nagyon szép lett Lili ágyneműje!

Kismókus! Nagyon szép, arányos pocid van!

Pompi! Bár nekem még nincs tapasztalatom orrszívó porszívó ügyben, de mi is ilyet vettünk. Bár én féltem, hogy " kiszívja az agyát" szegény gyereknek, de nekem mindenki ezt ajánlotta. Az elektromosról is lebeszéltek.Aztán láttam mindkettőt használat közben, így engem meggyőztek. Ja még annyit, az üveges változatot könnyebb takarítani.

Kép
mirr-múr
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy belekotty,a csuklásról,szt érdekes:

http://www.geographic.hu/index.php/inde ... f86f5a384d



És ez itt szt nagyon igzi,érdemes megnézni :),kismamáknak bónusz :D (ha láttátok már,akkor bocsi :oops:):

http://www.ehd.org/resources_bpd_illust ... anguage=38

anyapoc
 
 


Melcsi! :)
Gratulálok! :) Szép nagy baba lett! :)

Kép Kép
kismokus
 
 


Sziasztok Lányok!
Elnézést, hogy igy betörök közétek, ráadásul reklámozni szeretnék :oops: :oops: :

Van egy fölösleges (második) légésfigyelőnk, amit el szeretnék adni. Baby Control (BC-230 digitális) márkájú. Bővebben az http://www.babycontrol.hu weboldalon olvashattok róla. Három érzékelőlapos, nagy méretű (140 cm hosszú ágyba is használható), kibontatlan állapotban van. Eredeti ára 30000 ft. Én természetesen ettől olcsóbban adom. Amennyiben érdekel vkit, priviben, vagy mailben megtalál.

Szép napot és egészséges gyarapodást kivánok mindenkinek
Vendég
 


Hajni!
Engem is ismersz és én is a babáson vagyok. :) Gyere bátran. Jó a csapat és sok okossággal tudnka a lányok segíteni. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Pompi!
Orrszívó hasznos és nem nehéz vele "dolgozni". Nekem sajnos már többször használni kellett az első egy SOS volt Balázs úgyanis bukott és az orrán vissszaszívta a cuccot :( és nem vett sehol levegőt azonnal lépni kellett kezem lábam remegett de sikerült kiszívni és meg is nyugodott a gyerek. A másik mikor Eszterem megfázott neki szívtam vele először nem tetszett neki de aztán rájött hogy segít és már csak kicsit sírt.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Láttuk tegnap Zalánbabát, hát tündéri volt! Jó nagyokat kortyolgatott, keze-lába járt.
BPD 86
Súly 2300
Szóval tökéletes méretek :D
Most mentünk utoljára a doki magánrendelésére, 2 hét múlvától minden héten CTG (és amikor kell UH, meg vér meg kenetvétel) a kórházban. Hú, most kezdem érezni, hogy izgalmassá válik a helyzet :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


emma,
gratulálok a tökéletes méretekhez! Jó izgulást (mármint egészséges izgulást) a finish-hez! :D

anikó,
tényleg nagyon nő a kislegény! Hihetetlenül szalad az idő!
Mindig csodálkozom, mikor olvasom, hogy az előttem járók már X hónaposak. Mi is ma vagyunk 4 hetesek! Vasárnap meg egy hónaposak! :P

cumi: pár hete még karakánul elutasítottam ezt a hülyeséget, hogy cumit a gyereknek (olyan bután néz ki vele), de mikor folyamatosan üvölt a "semmiért", csak azzal tudom lecsillapítani. Sajnos. Így Benikém minden viszolygásom ellenére cumit kap olykor. Szerencsére a kislányom nyugodt baba, neki legalább nem kell.

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi!
Ezzel én is pont igy voltam!
És ezért lett egy ujjszopos gyerekem :evil: !
Ami számomra maga volt a rémálom amikor elkezdett mászni!
Mert a kiskutyám akkor még élt és bennt lakott velünk és amint leereszkedett Marcikám négykézláb a földre utána leült és elkezdte szopni az ujját én meg állandoan azt lestem hogy hogy szaladjak vele a fürdöszobába vagy törlökendövel törölgettem a kis kezét!És ugyan ezt a parát eltudom mondani a mozgolépcsöfogantyujával a repülön meg szinte mindenhol!Mert hát mindent megfogdosnak!És hát az ujjacska meg mindig ott van "vigasztalonak" söt a mai napig :? !Nem is tudom,hogy fog rola leszokni! :evil: Igy nekem is hamar megváltozott a véleményem a cumirol! :roll: Igy ha nyiszi-nyöszi van mert nem tud elaludni én nyomkodom azt a cumit buzgon a kis szájába!

Emma!
Gratulálok a tökéletes méretekhez!!!!

Bzsuska!
Lassan már neked is jön a finish izgalom!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Melcsi! Nagy-nagy gratuláció a kisfiadhoz! :lol: :lol: :lol:
Nagyon jó egészséget kívánok és várjuk majd a részletes beszámolót!

Emma, Neked is gratulálok a szép méretekhez!

Jud

Kép
jud71
 
 


Sziasztok!

Orsi - Hát, lehet végül éppen a kiírt júli 2 lesz nekünk a nagy nap! Merthogy az NST-ken hálisten minden ragyogóan rendben van, vagyis Kispotyka nagyon jól érzi magát odabent, ígyhát ha addig nem történik semmi kijöveteli szándék vagy bajság akkor szülünk. :D

Melcsi - nagy-nagy gratula a kislegényhez! Szép súllyal született! Jó egészséget és sok boldogságot Nektek!

Hajni - bizony topon vagyunk Orsival! Nálam már az izgalom is egyre fokozódik! :D

Zsu - Hááát, költözés nem éppen olyan kellemes elfoglaltság, mint a nyaralás...
Annó mi is élvezhettük a lavoros fürdőzgetést, és tényleg van egy kis romantikája a dolognak. Nekem nosztalgikus hatása is volt, hiszen gyerekkoromban nagyimnál csak ez a lehetőség volt, mert szegénykének nem volt fürdőszobája! Azért próbálj jelentkezni majd.

Anikó - nagyon tündéri a kisfiad!!! Látszik, hogy nagyon jó étvágya van! :D

Szóval, azt mondjátok, hogy a porszívós orrszívó a legjobb vétel? Én éppen az elektromoson gondolkodtam.
Mirr-murr - Mivel indokolták Neked, hogy ne elektromosat vegyél? Az miért nem jó?

Csuklás nálunk is van, éppen ahogy Emma írta! Kicsit fura érzés! :shock:

Kép
potykamanó
 
 


Anikó :D
gyönörű ez a Pocok :) és tényleg sokat nőtt!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Na, eddig aggódtam, hogy nagy babám van, de most Emmát olvasva beparáztam, hogy kicsi... Nekem a 29. hét utolsó napján 1430g-ot mértek. ( Ugye +/- 10%- eltéréssel). Most kezdjek el aggódni, vagy csak én gondolok hülyeségeket??? :oops:

Cumi kérdésben az Anikó által leírtak nagyon elgondolkodtatóak! Én sem voltam-eddig-cumi párti, de most azt hiszem megfontolom a dolgot. Más gyakorló anyukáknak mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Pompi! Nekem a barátnőm és az ő összes szomszédja kipróbálták az elektromost. Most próbálnak túladni rajta, egyszer használták. Egyáltalán nem szívott semmit, ráadásul a gyerek a folyamatos berregéstől úgy megijedt, hogy utána még vagy 1 órát bömbölt szegény, alig tudtuk megnyugtatni. ( J, és emiatt az orrát sem tutuk rendesen kiszívni) A porszívó is elég zajos, de az csak egy pillanat, és mindent "kitakarított". Persze egy kisebb gyerek ettől is fél, de ez tényleg csak egy pillanat. Én is elektromos párti voltam, amíg nem láttam, mi a különbség a kettő között.
De ez csak az én, és az ismerőseim véleménye, biztos van aki meg a poszívósat utálja. :D

Zsu! Én lavorostul, mindenestül irigyellek! Bár már mi is költözhetnénk! De sajnos az még odébb van. :(

Kép
mirr-múr
 
 


Mirr-Murr
Ilyenkor már heti 200 gr-ot híznak, szóval ha 29 hetesen 1430tgr-nál jártatok, 4 hét múlva +800 gr-al számolhatsz, és te is kb. ott leszel mint mi :D Egyébként a nagyátlag 33 hetesen 2000 gr, szóval Zalán kicsit husibb, de ő végig nagyobb volt. Őt 3,5 kg körüli születési súlyra becsülik, ha másik baba 3300 gr az egy cseppet sem tragédia (sőt van, aki nem is akar nagyobbat). Szóval nincs okod a pánikra! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Anikó: Igazán kis puffancs a gyermeked! Csodálatos. :lol:

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Mirr-Múr :D
ha aggódni akarsz.... :wink:
de felesleges. vannak 4.5 kg-s 40 hétre született babák, meg 3 kg-sak is... és közöttük már a 30. héten is slykülönbség van.
amúgy a 29. héten az 1500 gr teljesen jó.

cumi: a homokot is megeszik, engem nem zavar, ha a szájukba veszik, és kicsit koszosabb. erősödik az immunrendszerük.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasni nem nagyon van időm, de gratulálok minden ujdonsült kismamának és olyan könnyű szülést kívánok a leendő mamáknak mint az enyém volt!

Jó régen nem jártam erre, de sajna a 26. héten megjártam a kórházat és utánna szigorúan feküdnöm kellett...
Végül a 35. hét végén (pont betöltöttük a 36-ot mire kibújtak) Megszülettek a bébik!
Máj. 21-én este fél 10-kor elfolyt a magzatvizem, pisilés közben :). Hirtelen ugy éreztem mintha kettőt belerugtak volna a hugyhólyagomba és a pisi mintha löketszerűen folyna... :) Hirtelen nem is tudtam, hogy akkor most mi van. Szépen lezuhanyoztam és elindultunk a kórházba, mondtam apának, hogy lehet hogy szülünk, de nem biztos, max hazaküldenek minket. 10-re benn voltunk a kórházban, na addigra már a cipőmből is önteni lehetett a magzatvizet, de fájásaim nem voltak :). 11-re fel is vettek minden adatot, akkorra már mintha lett volna egy fájásocska, de abban sem voltam biztos :). Az ügyeletes doki megvizsgált és elképedt, hogy nem szültem még és nincsenek fájások, de már rohadtul ki vagyok tágulva és hívják a dokimat, mert szülünk. :)
Felmentünk a szülőszobára, ott kérdezték akarok-e zuhanyozni, gondoltam miért ne. Ekkor volt megint egy fájásocska, de még mindig nem voltam benne biztos...
Végül éjfélre perces fájásaim lettek, kaptam edát, mert nem tudták mekkorák lesznek a babák és hogy fog végződni a szülés. Végül 0:45-kor hüvelyi úton kibújt Maja 51 cm-vel és 2940g-al. Majd mondták hogy akkor most várnak mert lehet hogy csak 1 óra múlva jön a másik. Akkor szóltam, hogy nekem most jön fájás, mondta a drnő, hogy akkor nyomjak. Nyomtam és 0:48-kor kibújt Gaja 49cm- vel és 2290g-al. :)
Hát kb ennyi volt a szülésem :)
A babák jól vannak, nagyon szépen esznek 90-100g-kat.
Megyek, mert ébredezik valaki :)

Sajna képet nem sikerül feltennem, erről a gépről nem sikerül :(

Zsebi, ha erre jársz, raknál fel képet? ha lesz időm küldök még neked :)

katyerina
 
 


Sziasztok!

Orsi! Nem akarok aggódni, de nem tehetek róla, én már csak ilyen vagyok! Abbahagytam a magzatvédő vitamin szedését kb.2 hónapja, és most jött elő a lelkiismeretfurdalás a kilóknál... Eddig ugyanis azt hittem helyesen tettem, mert rengeteg zöldséget, gyümit eszek a vitamin helyett, de ugye az a kisördög a fejemben...
Megijedtem, hogy esetleg rosszat tettem ezzel a döntéssel a babának!

Köszi az infokat, most már megnyugodtam! :D Emma! Neked is köszönöm! 3.500 gr. az tökéltes! én sem akarok nagyobb babát! :D

Orsi! Igazad van! most újra megkavarodtam ebben az ujjszopás-cumi kontra témában! :D

Katyerina! Gratulálok a babákhoz, és további szép gyarapodást, jó egészséget nektek! Remélem mindenkinek ilyen könnyű szülése lesz, mint neked! :D

Kép
mirr-múr
 
 


Orsi!
Köszönöm a dicséretet!
Igazad van a "homokevéssel" kapcsolatban!Ezt én is igy gondolom hogy annak a bizonyos mennyiségü kosznak be kell kerülnie!
De én ugy érzem sok felesleges betegséget kerültünk volna el ha nem ujjszopos Marcikám!Na de ez egy örök kérdés lesz számomra is melyik a helyes döntés!Talán még az zavar ebben az ujjszopásban hogy még mindig ugy szopizza szegénykém mintha az élete függne töle és nem is látom a kiutat,hogy hogy kezdjem leszoktatni rola?! :?

Katyuska!
Gratulálok,hogy ilyen jo szülésed volt és ilyen gyönyörü méretekkel születtek a lánykáid!Szuper a mennyiség is evésileg!!!Ügyes vagy nagyon!

Mirr-murr!
Szerintem se aggodj mert teljesn jo méretei vannak a babádnak!De ha megnyugtat akkkor szedd még egy-két hétig a vitamint ujra!
Én végig szedtem mert diétáztam a cukor miatt és attol féltem,hogy pici lesz a baba sulya!És igy is teljesen átlag sulyt mértek mindig!

Pézsé,Potykamano!
Köszönöm!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Orsi utólagos engedelmével írnék nektek:

ORSI HÍRADÓ:
ELFOLYT A MAGZATVÍZE MAJD MEGPRÓBÁLHATTA MEGSZÜLNI A KIS LILIT, DE SAJNOS AZ ELŐZŐ CSÁSZÁR HELYE ERRE NEM ADOTT NEKI LEHETŐSÉGET + NEM IS TÁGULT SAJNOS ÍGY MOST VÁR A CSÁSZÁRRA. AMINT MEGTUDOM HOGY KIBÚJT ÍROK NEKTEK

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Katyerina!
Igen küldjél még képet és felteszem. :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebike!
Köszönjük a hiradot!!!!
Nagyon szoritunk neki! Kép
Várjuk a további hireket!!!
Átnéztem a másik a topikba és láttam a gyerekeket!Hát Zsebikém csodaszép mind a két babácska!Egy szo van rájuk:tökéletesek!
De azt hiszem én is átnyargalok hozzátok a másik topikba mert itt már nincs keresnivalom pocak nélkül :oops: !Teljesen igazatok van hogy invitáljátok oda az anyukákat!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Zsebi! :)

Nem tudod hol van Orsi? Veszprémben vagy Pesten, ahogy szeretett volna?
Várjuk a további híreket!
(Ez a hír most kicsit mellbevágott, mrt Orsi és köztem csak 5 nap volt... :shock: )

Kép Kép
kismokus
 
 


zsebi
Köszi a hírt!

Orsi
Nagyon drukkolunk!

Lili nagyon rendes, elindult, épp, ahogy anyukája kívánta :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Hú csajok, én meg most Szivvi utólag engedelmével hozom a hírt egy másik topikról:

Szivvi üzenete:Unnéz ki szülünk...fél 1kor elfolyt a magzatvíz,fájás csak 1-1 kosza szoritsatok

Jó nap ez a mai :)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Szivvit nem ismerem de neki is durkk hegyek.

Nem tudok többet egyenlőre Orsiról gondolom az őrzöben még nem egészen van a helyzet magaslatán, de biztos fog írni nekem.

Kismókus!
Pesten szült. Tegnap volt nálam és hazamentek aztán jöttek vissza mert megindult folyt belőle a magzatvíz. Szóval minden a tervei szerint alakult csak az nem hogy ő nagyon szerette volna megszülni Lilit, de imserve ezen már nem problémázik a lényeg hogy minden ok legyen mindenkivel.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Anikó!
Köszönöm a szép szavakat a gyerköcöke. :)
Gyere nyugodtn a másikra. Igazából ha már meg lett nyitva használjuk előbb utóbb innen mindenki odakerül, hisz gyerek még pocakban nem maradt. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Először is

Melcsi
nagy nagy gratula a baókához!!!!!

Tudom, hogy egyre ritkábban járok erre, olvasni szoktalak titeket, de írni már nincs erőm, mert szombat óta már apjukot is pesztrálni kell - szombat délután elszakadt a jobb bokájába az Achilles ina és eltávolodott egymástól 3cm-re, így hétfőn meg is műtötték, és szerdán már haza is paterolták, így most van mit csináljak :cry: !

Volna egy nagy kérdésem:
ma voltam a klinikán
az AFP (MOM) 0,8 - erre azt mondták hogy alacsony és hogy mennem kell mégegyszer UH-ra a nagyfőnökhöz.
Ma elméletileg 18+3 hetes vagyok, és a gép csak 17+2-re mért, így a dokim meg +ba elküldött az I-es klinikára genetikai tanácsadásra, hogy ezek az értékek, + hogy lombik + hogy ICSI + hogy 34 elmúltam böketni szeretne
De a másik szeretett dokim meg azt mondta ma hogy menjek el Hajdú Krisztinához!

Megtudná adni valaki az elérhetőségét - telefonszám, cím és esetleg hogy mennyibe kerül, (és hogy milyen gyorsan lehet hozzá bejutni? - csak azért kérdem, hogy még 26-a előtt bejuthatok-e hozzá, mert ekkora van időpontom a genetikai tanácsadásra, és állítólag ha úgy van már másnap böknének, amit én nem igazán szeretnék!

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!
Hajdú Doktornő a szabolcs utcai kórházban rendelt tavaly kb. ilyenkor. Telefonszámot nem tudok de a központit hívod akkor ott megtalálod ill segítenek.
Nagyon nagyon megbízható. A szabolcsban ha jól emlékszem minden szerdán van uh-nála nem kell semmilyen apapír csak a kartonozóban jelentkezz be és várni kell a folyosón. Itt nem kell fizetni.
Vagy rendel a Praxisban ha jól tudom szombatnként (telszámot ide se tudok) ott viszont fizetni kell az uh-ért ha jól tudom 10 ezret de ha a babaneten regisztrálsz akkor kapsz kedvezményt.

Gimes mit mond, hogy nem kell szurni? Vagy ő mondja a Hajdút?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Melcsi!

Szívből gratulálok a kisfiadhoz. Hatalmas baba.

Zsebi!

A sorszámunk 63.

Timi
latimi
 
 


ORSI HÍRADÓ!
2007.06.15-ÉN MEGSZÜLETETT LILI.

Közelebbi paramétereket nem tud még az anyukája (Orsi). Sürgösségi császár lett a vége (2 óra körül) mert a köldökzsinor a kicsi nyakán volt. Barna a haja a lányzónak. :)

Nem tudom mást hogy altatták vagy gerinc. Majd jön és a többit ő biztos elmeséli.


Timi!
Jó hogy jelentkeztél halad az a sorszám halad, de azért gondolom már nagyon türelmetlenek vagytok. Mit mondanak mikor lesz ebből baba?
Drukkolok hogy azért a 2007-es év babáiba beleférjetek.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: