Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Csak most tudtam jönni, mert ezerrel dolgozunk a házon. :wink:
Ja, és ma tojcsim volt!!!!! Mindjárt el is rángatom apát a géptől :lol:

babszika
 
 


Jó reggelt!

Heni! Irigyellek!!!!Bár ezt a 3 napot már fél lábon is.....

Ria! Kívánom, hogy sikeres legyen az "akció"!!!! :wink:

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggelt!
Hát, mire sikerült elvánszorognunk a gépeinktől, addigra csöppet elálmosodtunk és hát kicsit lagymatag akció sikerült.... remélem, ezzel nem egyenesen arányos a kisfiúk mozgása .... :lol:

Egyébként nagyon fáradtan ébredtem. A 2. műszak nagyon kimerít...

babszika
 
 

 
 

Látom, ma mindenki ezerrel pörög az arcán :lol:
Nekem is kéne, de.... én álmos vagyok :)

babszika
 
 


szasztok csajók

nos egy jó hír ( nalunk): apa hozomanya normozoospermia eredmenyt mutat a tegnapi apavizsgalat soran......legalabb ot nem kell ide oda kuldozgetnem.....ja most szerintem ezerrel repked 2 centivel a fold felett...es nagykepu mint a ferfiak ilyenkor :lol: :lol:
kellemes napot
pussz
gyongyi
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi, ez tényleg jó hír!!
Nálunk is nagyképű volt apa :wink: :lol:

babszika
 
 


tudja valamelyikotok, melyik jogszabaly vedi a lombik progarmba lepo parokat munkajogi szempontbol...kezd eldurrani a buram a ferjem bunko fonoke miatt, varhatoan visszaterese utan ismet ot akarja egy athelyezesre benyomni ( este 22-ig tarto szolgalat) nem is gond, csak eppen semmifele tomegkozlekedesi eszkoz nem jar mar a ket varos kozt) ...szoval ra kell keszulnom, hogy felhomalyositsam....ha kell jogi szemllyel, mert ez mert total diszkriminacio lesz, ellehetetleniteni akarja a ferjemet
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi, gratula a férjednek!!!Legalább ez rendben van,igaz?Előttünk még ott a nagy kérdés, hogy ki miatt és miért nem sikerült eddig :?

Köszönöm a vonalzó címét, addig én is eljutottam, csak nem tudom letölteni.

Szép napot mindenkinek!!!!!
heheni
Kecskemét
 
 


Gyöngyi, a Munka törvénykönyve 107.§ 1) bekezdés f) pont vagy g) pont nem tom, de valamelyik a kettő közül!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Szia Gyöngyi!
Van egy oldal, többek között én találtam ott egy ilyen címen szereplő cikket hogy: Törvényszintű munkaügyi védelem a lombikosoknak.
Cím www.infertility.hu/inde. html
petra76
 
 


Úgy tudtam csak bemenni, hogy külön beírtam, innen nem enged! A html ne felejtsd el!
Üdv Petra
petra76
 
 


Asszem szóközt raktam, talán így jó lesz.
Cím: www.infertility.hu/inde.html
petra76
 
 


Gyöngyi megnéztem, i) pont!!!!!!!!!!1992. évi XXII. tv.
Vendég
 


koszi csajok ki is nyomtattam
gyongyi1971
 
 


amugy csak a lombikosokra vagy mar az inszemsekre is vonatkozik...mert az is reprodukcios beavatkozas?
gyongyi1971
 
 


Sajnos nem, Egü-i tv alapján:
166. § (1) Emberi reprodukcióra irányuló különleges eljárásként (a továbbiakban: reprodukciós eljárás)
a) testen kívüli megtermékenyítés és embrióbeültetés,
b) a házastárs, illetve élettárs ivarsejtjeivel vagy adományozott ivarsejttel végzett mesterséges ondóbevitel,
c) ivarsejt adományozásával történő testen kívüli megtermékenyítés és embrióbeültetés,
d) embrióadományozással végzett embrióbeültetés,
e)
f) a női ivarsejt megtermékenyülését, illetőleg megtermékenyíthetőségét, valamint a megtermékenyített ivarsejt megtapadását, fejlődését elősegítő egyéb módszer
alkalmazható.


Vagyis csak a testen kívüli megtermékenyítésre igaz!
Vendég
 


lafi

nem vagyok jogasz, de a
b) a házastárs, illetve élettárs ivarsejtjeivel vagy adományozott ivarsejttel végzett mesterséges ondóbevitel
szerint az apai oldali resze igenis testen kivuli....????
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi, asszem igazad van....hiszen a mesterséges bevitel az inszemet jelenti. ezt valahogy nem láttam, amikor elolvastam a szakaszt. Bocsi.
Vendég
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Gratula a Férjednek!!!!!
Jó, jó, de mit takar ez a törvény??Milyen jogaink lesznek? Szabik? Vagy mire vonatkozik ez? :oops: Mondjátok meg légy szíves!

Kép
vikike0429
 
 


Arra vonatkozik, hogy "büntetlenül" el kell mindenféle vizsgálatra és pl. beültetésre a főnüknek engenie!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Jezsekről tudtok valamit????????????????
Vendég
 


Én nem. :cry:

Kép
vikike0429
 
 


Jó reggelt!
Ma megint hajtós napom lesz.... :?

Kép
vikike0429
 
 


JÓ REGGELT MINDENKINEK ÉS SZÉP NAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem értem én ezt (biztos kicsi vagyok hozzá...)
hétfőn voltam orvosnál, miután bekövetkezett akkor hajnalban az az ominózus vérzés kb. 3 óra alatt elmúlt (egyébként csak akkor volt, utána se fájdalom, se vér...előtte sem)
A doki mondta, hogy hát vetélés gyanú, de még/már zárt a méh szájam, tehát hogy biztos ne legyen tévedés kaptam progi bogyókat, hogy szerdán nézzem meg, hogy a teszt + -e és ha igen szedjem tovább.
Nos...pozitív volt még ma is, pedig csütörtök van. És a mellem megint nagyon fáj.

Lehet az, hogy nem ürült ki teljesen és még mindig termelem a hcg-t, vagy az is lehet, hogy csak bevéreztem, de van még baba...
tisztára nem tudom...
szombaton kell mennem UH-ra...
és nem tudom, hogy ostobaság-e reménykedni, vagy sem.

Én úgy tudta, hogy mások több napig véreznek vetélés után, nem csak pár órát. Persze ez nem jelent semmit, hiszen lehet akkor nem fejeződött be és még várható, hogy folytatódik.

Tiszta nem tudom...ez rosszabb, mint tudni.

Gyöngyi!
Az én férjem is hasonlóan reagált...annyira jó minden nála, hogy már túl jó...gondolhatod, nagy vigyor 4 napig. Papír lobogtatás...de utána elhagyta.
Egyébként szerintem nagyon édes volt annak ellenére, hogy a férfi hiúság nem ismert határokat.
Nekik szerintem sokkal kínosabb bármilyen nemi szervvel kapcsolatos vizsgálat, mint egy nőnek.

Bözsi
bözskete
 
 


Bozskete

drukkolok, hogy tisztazodjon a dolog....amugy miota dolgoztok az ugyon?

hat en is attol tartottam, hogy nem lesz jo az eredmeny...es akkor urologia, na ott van am katatakakiban ...szoval mogyorozas stb....ezt megusztuk


viki...szoval ( nalunk eleg lincshangulat van...allitolag leepites lesz) szoval jol johet a torveny vedelme
gyongyi1971
 
 


Sziasztok!
Olvaslak ám benneteket, de nem sok időm van írni.
Egész nap dolgozom, aztán a háznál van munka 9ig.....

De itt a görbém, ami nagoyn megijeszt.... már csak remélni merem, h emelkedni fog.... :? Kép

babszika
 
 


Miért ijeszt meg????Tegnap volt a péd sztem, mert emelkedett azóta és fehérje is volt. Ha emelkedik, akkor nem gond, nyugi, nem kell rögtön az egekbe emelkednie!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bözskete!

Juli lányommal a 5-6. héten 4 napig úgy véreztem, mint egy rendes mensi. Doki azt mondta, 1 hetet kapok és abortusz (nem láttam pozitív tesztet, mert nem mertem csinálni, a doki UH-n csak annyit látott, hogy nem tudta eldönteni mi van) hát gondolhatod mit éltem át, totál lemondtam szegény Julimról. de a 4. nap után mintha elvágták volna, úgy elmúlt a vérzés, aztán 2-3 naponta UH volt, míg aztán látszott a kis pocok, de a 15. hétig nem hittem el, hogy megmarad.
Szóval, erre mondják, hogy a remény hal meg utoljára, ne éld bele magad, de azért adj egy kis esélyt annak a babának, hátha.
Nálad most a legbiztosabb eredményt két vérvétel (HCG) mutatna (két egymás utáni napon), ha az szépen emelkedik, akkor nagy gond nincs.

Puszi
Dana

Kép
danaaia
 
 


Bözskete! Drukkolok neked nagyon a szombati Uh-hoz!!!!!

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok! :lol: :lol:

Gyöngyi???????????????? Mizu?????????????????

Babszika! Szerintem most szépen fel fogsz melegedni! :wink:

Kriszti! Keveset látlak erre mostanság! :roll: (Mondom ezt én!) :lol:

Lafi! Már 11. hét?? Repül az idő igaz?

Szombati ballagásra megszépültem, voltam kozmetikusnál, manikűrösnél! :lol:
Szeptembertől pedig taníthatok! :lol: YESS! Ma derült ki! :D

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike! Hol és mit fogsz tanítani???

Kriszti! Merre jársz?

Gyöngyi! Mikor tesztelnél????

Kép
vikike0429
 
 


Vikike! Középiskolában és vendéglátó-idegenforgalmi ismeretek!

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok!
Engedjétek meg, h büszkélkedjek.... MA végre elkészültek a jegygyűrűink (igaz, h kísérő gyűrűm már van) és újra megkérte a Bálint a kezem. :lol: :lol:
Egy szál rózsával várt, amire fel volt fűzve a gyűrűm :lol:

Íme a gyűrűink:
Kép

babszika
 
 


Jó reggelt és szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Babszika!Gratulálok!!!!!!
Nagyon szépek a gyűrűk!!!!!


Vikike!
VAKÁCIÓ!!!!
Vagyok,olvasgatok néha!!!!
Irni nem sok kedvem van!!!
Jól vagyok,de annyira nem,hogy a babaprojektet hagyom szünetelteni!!!!!
De csak agyilag!!!!!!!


Bettike!!!
Hogy vagy????
Hővel,hogy állsz???
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratutálok,hogy tanithatsz!!!!!!!!!!!!!!!!


Gyöngyi!
Drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Puszi MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok

Bocsi, hogy belkontárkodom, de hajdanán én is ennek a topiknak a lakója voltam.

Sajnos csak a lombikosokat védi a törvény, az inszemeseket nem.

Kép

Kép
pkagi
 
 


Jó reggelt!

Ria! Ez gyönyörű!!!!!Gratulálok!!!!!!Mikorra tervezitek az esküvőt???Remélem, látja ezt a baba, és jönni fog hamarosan.
Engedélyt megkaptátok már a házra?

Kriszti!Kitartás! Jönni fog az a babó!!!

Bettike! Az tök jó lehet! Gratulálok!

Kép
vikike0429
 
 


Sziasztok!

Köszi Kriszti!

Ági! Köszi, h "belekontárkodsz", mert így legalább okosabbak lettünk. :wink:

Viki!
Köszi! Jövő májusban lesz esküvő. Ha marad pénzünk, akkor lakzi is lesz. term. Gyulán tartjuk majd.
Az engedély nagoyn messze van még.... az önkormányzatnál még bele sem néztek. Ráadásul jövő héttől elmegy szabira az aláíró, szóval...... :evil: :x :evil: :x :evil:

babszika
 
 


Ria! Sajnálom! De ami késik nem múlik. A yáron biztos előre tudtok majd azért haladni a házzal. Mi anno 100-an voltunk a lakodalomban és 1 milla volt. :? Mi fizettük, nem a szülők, de a menyasszonytáncban visszajött, mert mindenkinek mondtuk, hogy ne ajándékot, hanem pénzt hozzon.

Kép
vikike0429
 
 


Viki!
A szülőkre én sem támaszkodom, hiszen az anyukám m.nélküli, apukám is csak nem régen talált...... éppen ezért nem valószínű, h lesz lagzi. De nem is bánom. :roll:

babszika
 
 


Csajok!
Legyen szép napotok! És kitartás a mai napra! :wink:
Pusz-pusz

babszika
 
 


babszika nagggyon gratulalok....csak igy tovabb

csajok hat aszem a lakodalmat meggondolnam

viki...latom nyomonkisertek.....megvagyok NEM TUDOK SEMMIT.... :lol: ...a plusz par napot kivarom


Agi koszi az infot, hat igy jartam
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi! Drukkolok!!!!!!!!!!!
Ria! Pont azért írtam, hogy lásd, visszajött az ára. Nagyon jó buli volt. Ha újra kezdeném, ugyanígy csinálnám. Persze tudom, hogy ezt mindenki döntse el maga, csak a véleményem írtam le.

Kép
vikike0429
 
 


Betti, jó neked, nekem néhány hete derült ki, hogy nem maradhatok a suliban a mindenféle kormányrendeletek és leépítések miatt :cry:

Babszika, gratulálok!!!!!!!!Mi is hasonló cipőben járunk, a héten jelentkeztünk be a polgármesteri hivatalba házasságkötésre.

Képzeljétek, a 19. napon vagyok, és két napja 36.7 a hőmérsékletem. Ilyen magas még nem nagyon volt...Ez jó jel? Mikor kell felmennie?

Viki, akkor VAKÁCIÓ? 8)

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


heheni


amugy nekem pl az ovulacio utan 36.5-.6.7 kozt van a hom...nekem pl soha nem eri ela 37 vagy feletti ertekeket....van akinek total 37 felett van a ciklus masodik feleben
gyongyi1971
 
 


http://babatervezok.otthona.net/


heheni...erdekes oldal hogorbek elemzesehez
gyongyi1971
 
 


Gyöngyi, köszönöm a tippet, megnézem!

Kép
heheni
Kecskemét
 
 


Viki!
Értettem én, h miért írtad. De be kell vallanom, h én csak azért csinálnék lakzit, h egy jó buli legyen.... :lol: Imádom a lakodalmas zenéket és nagoyn sok barátom van.... :lol:

Ja, a hőm nem is akar feljebb menni :? Ma is 36,4

babszika
 
 


Sziasztok!

Heni! Akkor mi lesz veled szeptembertől??Szerződéssel voltál? Még hétfőn, meg kedden be kell menni, de szerdától már a suli felé sem nézek. 8)
Ria! Én nem értek a hőhöz, de drukkolok!

Kép
vikike0429
 
 


Jóóóóóó reggelt!!!!
Vidáman ébredtem :lol:

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?