Új privát üzeneted érkezett!

Baba , Galéria: 3-at szeretnénk visszakérni.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok,
én is úgy szeretném már ha egyszer a barnázás jót jelentene...
nálam a mensi is mindig azzal kezdődik
és lombik után is 11.nap indult és persze meg is jött
de legközelebb majd nem esek kétségbe ahogy jelentkezik, mert látom, hogy a beágyazódást is jelentheti...

Galeria,
hát ez szuper, csöndben örülés!!!! :D
De hát ha poz. a teszt, az már félsiker és különben is voltál már terhes... :)

Nyuszi,
drukkolok, jó lesz a 3 embrike, én is annyit szeretnék majd...

Raniko,
remélhetőleg nálad is jó jel a barnázás, mikor csinálsz tesztet???
_ismeretlen_
 


Rankio! Pont ezért írtam neked!! Mikor lesz teszt v. vérvétel?
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Sziasztok!

Angel!
Kellemes nyaralást!!!!! Napozzál, lazítsál sokat, várlak majd vissza. Hát igen, egy kis fogi és indulunk. Izgulok már.

Nyuszi, nagyon-nagyon sok ++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ! Nagyon drukkolok, remélem neked is szerencsét hoz a coca év!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Galéria :D
Én szedtem Estrofem tablettát az utolsó, sikeres lombiknál. Az előtte lévő 4-nél nem, azok nem is sikerültek. Az 5.-nél felírta nekem Kulin dr., és szerencsét hozott. Azért mondom, hogy szerencsét hozott, mert nem tudom, emiatt sikerült-e, de tény, hogy akkor kaptam, előtte meg nem. Szóval hozzon Neked is szerencsét!

Mindenkinek szorítok csenben, és egyelőre inkább csak olvaslak Benneteket. (Velünk most júliusig nem nagyon fog történni semmi. Akkor megyek 3. napi vérvételre, majd UH-ra, konzultációra. IVF-ET csak októberben várható.)

Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Én még új vagyok ebben a fórumban eddig a bmc-s fórumba irta de váltottunk a Kaálira. Ez lesz az első lombikunk úgy náz ki augusztus második felében kezdünk és nagyon izgulok és félek is! Lányok nyugtassatok meg, hogy nem is olyan vészes ez az egész. Semmit nem tudok az intézetről, hogy mi hogyan müködik. Egyébként Kovács Péter az orvosom. Ami miatt még nagyon izgulok, hogy kért az orvosom egy haematológiai vizsgálatot aminek holnap lesz meg az eredmény és nagyon izgulok miatta. Röviden a történetem: 3 habituális vetélésen vagyok túl, amit eddig tudunk azaz, hogy van egy kromoszóma eltérés nálam 13-as 14-es kromoszóma triszómájának nevezik ezt. Valószinü ez okozza a vetéléseget és egy un. PGD eljárást kell alkalmazni ez embriókon, hogy csak az egészségeseket kapjam vissza. Ez egy kromoszóma vizsgálat lesz amit 6-8 sejtes állapotukba fognak megcsinálni az embriókon. Amelyiknél kromoszóma eltérés van azt nem kapom vissza.
Bocsánat ha túl hosszú lett a bemutatkozásom, csak nagyon izgatott vagyok!
Nagyon várom a biztató szavakat! :D
nikó
 
 


Nikó :)
Üdv a topikon.
Nagyon szerencsés vagy, mert olyan betegséged van, amit egyrészt felismertek, másrészt orvosolható. Így nemsokára biztosan babás leszel. Sok sikert hozzá!

Galéria :P
Nagy drukkok holnapra!

Nyuszi :P
Neked is mennek a drukkok!

Jó éjt,
Fanni
fanni73
 
 


Angel :P
Már holnap után utazol, igaz? Jó pihenést, feltöltődést, szerelmes napokat, izgalmas kalandokat Nektek!
Puszi,
Fanni
fanni73
 
 


Angel, jó útat :D

Nikó, üdv a topicon:) Nekem is Kovács doki az orvosom és én nagyon szeretem, sztem nagyon jó orvos, úgyhogy tuti jó kezekben vagy:)

Véda, én idáig mindig kaptam ilyen ösztrogént, úgyhogy ez most nálam nem egyedi, ha sikerül nem emiatt az biztos. De azért köszönöm a biztatást:)

Nyuszi lehet, hogy még ott leszek amikor jöttök, majd adjál füstjeleket:) Nagyon szorítok Nektek is:):)

Jó éjt:)
galeria
 
 


Sziasztok!

Nyuszóka!Gondolok rád!Biztos nagyon szépeket kapsz vissza!

Galéria!
Te is nagyon ügyi vagy!Gratula :lol: :lol:

Fanni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi újság veled?Még sokat dolgozól mi?

Angel!
Jó utat nektek.................



Csiperke
csiperke
 
 


Angel! Jó utat és pihenjetek sokat!!!

Nyuszi! Nagyon szorítok!!+++++++++++++++++++++++++++++++

Galéria! A drukkjaim másik fele természetesen most a Tiéd! Nagyon várlak a hírekkel!+++++++++++++++++++++++++++++++Kb. most vagy ott! Gondolok Rád!

Niko! Üdv itt a topicban. Jó kis társaság ez! A Kaáli szerintem a legszuperebb hely annak, aki babáért küzd. Tele profikkal, emberi körülmények, emberi bánásmód és nagyszerű orvosok és kedves asszisztensek. Az én orvosom is Dr. Kovács Péter. Róla is csak jót tudok írni. Én nagyon jó orvosnak tartom! Precíz, bármit megkérdezel készségesen válaszol mindenre és minden lehetőséget elmond egy adott szituációban.
Tehát JÓ HELYRE KERÜLTÉL! Én azt szoktam mondani, hogy ha lehet valakinek segíteni, hogy babája legyen, akkor ez az a hely, ahol tudnak. Én is ezért döntöttem a Kaáli mellett! Én magyarország legjobb egészségügyi intézetének tartom.
Tehát hajrá!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok

Mindjárt indulok Krizsa dokihoz ha beérek a korházba akkor merre induljak?Meddőségi osztályra?Légyszi segítsetek. Köszi.
kõszegi bea
 
 


Szia Bea!

Ha a Kaáli-ba mész a Krizsa doktorhoz, akkor nem kell semmere indulni, ahogy beérsz szembe látod a nővérpultot és ott kell jelentkezni.

Bea
beacs
 
 


Szia Bea

Köszi szépen nagyon izgulok már nagyon vártam ezt a napot hogy menjek a dokihoz.




Üdv:Bea
kõszegi bea
 
 


Sziasztok lányok!!

Hát sajna szerintem nem jótjelentett ez a barnázás mert kezd több lenni egy pár foltocskánál.
Pirosnak még nem piros.
Hívtam a dokit aki azt mondta egy óra múlva vissza hív mertelőveszi a korlapomat!
Hát akor okosabb leszek kíváncsi leszek ő mit mond hisz még csak a 23 napon vagyok.
Bár ha a 10 napos peteéréshez nézem akkor talán még időbe is van! :( :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!
Ha lehet én is csatlakoznék hozzátok. Már régebben olvasgatlak benneteket, csak nem szóltam eddig hozzá.
Nálunk egyelőre úgy tűnik, hogy a férjemmel van a probléma. A nőgyógászom kimondottan kérte, hogy Krizsa doktorhoz menjünk a Kaáliba, mivel évekig együtt dolgoztak és nagyon jó szakembernek tartja. Június 26-ra kaptunk időpontot akkor fogunk menni az első konzultációra.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat :lol: És Harcika közreműkédést ami nekem nagyon sokat segített:)

Csak annyit mondog: HCG: 314 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
galeria
 
 


Mondok :lol:
galeria
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

GRATULÁLOK újdonsült kismaminkhoz!
plutyk
 
 


Köszönöm:):) de még megvárom a két hetet amikor lesz az uh:):)
Reméljünk Donika is hasonló jó hírekkel jön:):) úgyhogy most neki is megy++++++++++++++++++++++++++++++

Raniko, semmi pánik, én ma is olyan pecsételéseket művelek, hogy aggódom, a dokinak mondtam, jóformán nem is foglalkozott vele, nézegetik a hormonszinteket aztán annyi, azt mondta ez gyakran előfordul. De persze az a biztos, ha a dokiddal beszélsz és Ő is megnyugtat?

Hanyadik napon vagy a bizonyos nap óta? Esetleg lassan egy tesztet is csinálhatsz nem?
galeria
 
 


GALÉRIA!!!!!!!!!!!!!!!HIP-HIP-HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!
Már nagyon vártalak! Annyiradrukkoltam és most nagyon örülök!! Gratulálok nagyon neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Donika!+++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi Baba:):) Megkérdezhetem, hogy Neked mekkora volt a hcg-d? kicsit félek, hogy ilyen magas, nehogy gond legyen. Meg hát ez a hasfájás is :cry:
galeria
 
 


Galeria hatalmas gratula!!!!!!!!!
Nagyon drukkoltam neked! :lol: :lol:
(és persze mindenkinek)

Én most a 23 napon vagyok ugye multhét pénteken találta a doki azt a 23mm-es tösszőcskét (Prüntyit).
Aznap keptam egy repesztőt és szombat vasárnap hétfőn + LH tesztet produkáltam.
Szóval lehetek a 11-12 napon.
Reggel nagyon fájt a pocakom és ment a hasam is! :(
Ha nem jön meg rendessen csinálok egy tesztet hétfőn.
Vagy szerintetek mikor kellene csinálni??

Szia Bella örülök hogy csatlakoztál hozzánk mielöbbi babásodást kívánok!! :wink:

Donika neked is mennek a +++++ energiák!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Galéria! Pont az a jó, h magas, mert nekem onnét tudta Harcika is meg a doki is, h. gáz van, mert túl alacsony volt. Kérlek, nyugidj meg!!!!!Nekem pechem volt, de ez a dolog nem ismétlődik meg, mert olyna nincs, h. egy tpoikban 2 ember járjon így!!!!ÉRTED??????Velem megtörtént, mással nem fog!! OKsi???? Veled minden rendben lesz, nyugodj meg, kérlek!Pandusnak is ugyanezt mondtam, és lám, igazam lett!!!
Fontos a nyugalom!! A babának egy nyugodt mami kell, oké???!!puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Raniko köszi :lol:

Na várj csak nem értem. Múlt héten hétvégén 8-9 körül kaptad a repesztőt nem? az még nem a 11. nap, sztem ez akkor még korai. Vagy hanyadikán volt az akció???

Annyira kísértetiesen hasonlít az én tüneteimhez :lol:
galeria
 
 


Baba, nagyon aranyos vagy köszönöm :oops:
Mmindenkinek ilyen napot szeretnék kívánni :lol:
galeria
 
 


RAniko! Te is babagyanús vagy!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote="galeria"]R írta:galeriaaniko köszi :lol:

Na várj csak nem értem. Múlt héten hétvégén 8-9 körül kaptad a repesztőt nem? az még nem a 11. nap, sztem ez akkor még korai. Vagy hanyadikán volt az akció???

Annyira kísértetiesen hasonlít az én tüneteimhez :lol:


Nos ez úgy volt hogy múlthét elötti pénteken mentem a dokihoz a vérvizsgálat eredményéért.
Akkor megvizsgált HU-n és azt mondta lát egy 23mm-es tüszőt ami szép.
Rögtön kaptam a hasamba egy repesztő szurit.
Mondták hogy szombat vasárnap kell akciózni ugye a 36 óra miatt.
Most nem szedtem semmit.
szóval a múlthét szombat vasárnapján van a hangsúj onnan kell kb számolni.
Most már érted?
Ma a 23 napon vagyok.

Kép

Kép
raniko
 
 


[quote="babaimado"]R írta:babaimadoAniko! Te is babagyanús vagy!


Baba nagyon aranyos vagy nagyon remélem hogy igazad van.
Soha nem volt ilyen pecsételésem főleg nem iylen korány.
Bár most már nem nem szedem a Bromikriptint vagy mit lehet hogy az zavart be? :roll: :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nem hinném, h. ez a Bromocriptin hatása, de kérdezd meg talán Harcikát. ..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Donika?!
Nyuszi?!

Raniko, még nem beszéltél újra adokiddal?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Raniko, nekem dátumot mondjál ltszi, nekem 2-a volt a beülti, akkor ezekszerint Neked is akkor volt az akció?
galeria
 
 


Galeria,
HATALMAS GRATULA, de jó irigyellek nagyon!!! :D
Ne aggódj minden rendben van, max. többen vannak, azért magas az érték.
Harcikával erről nem beszéltetek??
Ugye neked ez a 2. lombikod volt??

Raniko,
akció után 13. 14 nappal lehet poz. a teszt
de gyanús ez a pecsételés, az biztos.. :D

Donika?????
_ismeretlen_
 


[quote="galeria"]R írta:galeriaaniko, nekem dátumot mondjál ltszi, nekem 2-a volt a beülti, akkor ezekszerint Neked is akkor volt az akció?


Én 1-én voltam a dokinál.
És 2-3-án kellet akciózni.


Baba beszéltem vele és azt mondta csak hogy ha rendessen megjön ahogy szokott azt tekincsem menzsinek és annak a 3 napjától kezdjem el a Clostilt szedni.
Arról nem is beszéltünk hogy esetleg talán baba lenne a dologba.

Galeria te mióta pecsételsz?
Én kb 3 om napja.

Kép

Kép
raniko
 
 


Fendike nekem csak azért gyanús mert eddig soha nem volt.
Bár most a gyogyi miatt nem tudom nem e annak a hatása.


Galeria neked nem fáj a cicid?
Nekem érzékeny volt de most csak ha megnyomom fáj de akkor igencsak.
Igaz nem feszül.

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko, na igen akkor kb. egy napon volt az esemény nekünk. És detto ez a helyzet nálam is.
Tegnap délelőtt kezdődött ez a pecsi, meg hasfájás is. A mellem az már legalább egy hete vagy több is, hogy úgy fáj, hogy csuda. Este kiveszem a melltartóból akkor olyan érzékeny. Mondjuk ez nekem is már kevésbé fáj, mint pár napja de még érzem.

Elvileg, ha Nálad is ilyen magas a hcg akkor már bőven lehet pozitív a teszt valószínű ezért volt nekem is pozitív a 11. napon.

Így pecsételni még soha nem pecsételtem, vagy megjött egyből vagy nem de ilyen még nem volt.

Harcika is mondta, hogy nagyon jó ez a magas hcg és még akármi is lehet :lol: azért reméljük három nem lesz :lol:
Raniko csinálj tesztet:):) és nekem még a vörösbort javasolták este, na meg én szedek folsavat is:)
galeria
 
 


Fendike :lol: köszi:) Igen a második lombik volt. Ami más volt szerintem, a babók sokkal jobban osztódtak, sokkal jobbak voltak, mint múltkor. Kaptak valami ragacsot amit áll. az elején nem adnak csak a többedik lombiknál, aztán szedtem az elevitet és még folsavat is.
Ill. ami még más volt, hogy a lombik előtt kiderült egy terheléses vizsgálaton, hogy magas az inzulinom arra kaptam gyogyit, és elvileg a cukor is lehet akadálya.
galeria
 
 


[quote="galeria"]R írta:galeriaaniko, na igen akkor kb. egy napon volt az esemény nekünk. És detto ez a helyzet nálam is.
Tegnap délelőtt kezdődött ez a pecsi, meg hasfájás is. A mellem az már legalább egy hete vagy több is, hogy úgy fáj, hogy csuda. Este kiveszem a melltartóból akkor olyan érzékeny. Mondjuk ez nekem is már kevésbé fáj, mint pár napja de még érzem.

Elvileg, ha Nálad is ilyen magas a hcg akkor már bőven lehet pozitív a teszt valószínű ezért volt nekem is pozitív a 11. napon.

Így pecsételni még soha nem pecsételtem, vagy megjött egyből vagy nem de ilyen még nem volt.

Harcika is mondta, hogy nagyon jó ez a magas hcg és még akármi is lehet :lol: azért reméljük három nem lesz :lol:
Raniko csinálj tesztet:):) és nekem még a vörösbort javasolták este, na meg én szedek folsavat is:)


Hát még várok szerintem egy pár napot!
Ma úgy sem aészom otthon.
Igen mi kb ugyan úgy haladunk csak sajna lehet hogy én nem + irányba!:(

Kép

Kép
raniko
 
 


Nem, nem ne mond ezt én meg pont úgy érzem, hogy teljesen ugyanazok a tünetek és sztem Nálad is hasonlóan jó a helyzet. Miért nem mész el vérvételre, az már tuti kimutatná!!
Dokival beszéltél?

Donika??????

Volt ott egy Lány, talán Szilvinek hívták, aki szintén tesztre jött, lehet Ő volt??
galeria
 
 


[quote="galeria"]N írta:galeriaem, nem ne mond ezt én meg pont úgy érzem, hogy teljesen ugyanazok a tünetek és sztem Nálad is hasonlóan jó a helyzet. Miért nem mész el vérvételre, az már tuti kimutatná!!
Dokival beszéltél?

Donika??????

Volt ott egy Lány, talán Szilvinek hívták, aki szintén tesztre jött, lehet Ő volt??


Beszéltem a dokival de nem mondta hogy mennyek be vérvételre.:(
Lehet hogy csinálok egy tesztet de azt se most!
Szeintem úgy is kiderül pár napon belül hogy mi van.
neked viszont vagyon örülök. :D :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok! :)

Galéria,
gratula a hcg-dhez! :)

Donika,
merre vagy???

Nyuszi,
drukk! :)

Bella, Nikó,
üdv itt! :) :)

Lányok,
köszönöm a jókívánságokat! :D
Tőletek most elköszönök egy időre, 27-én jövök legközelebb!

Rengeteg dolgom van még ma, nem tudom, mennyire tudok még benézni, de gondolok majd rátok, és a legjobbakat mindenkinek! :D Éljenek a zebrák és a gólyák! :D
angel37
 
 


Galeria: Mi volt az a ragacs a miről beszéltél?

Raniko: A helyedben már most csinálnék egy tesztet.

Donika hova lett?
plutyk
 
 


Plutyk, nem tudom, talán Harcika mondta, hogy valamibe beleforgatják őket és úgy rakják be, ragasztó :lol:

Raniko, én sem várnék már a tesztettel:):)
galeria
 
 


Donika???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Galéria :)
nem semmi.... ez ET utáni hányadk nap? 11?

Plutyk :)
embiroglue a neve, egy anyag, amiben megforgatják az embriókat, és ezzel is növelik a megtapadás esélyét. Fagyis transzfernél automaikus, normálnál a biológus dönti el azt hiszem, hogy használják-e.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya köszi, én nem tudtam ennyire pontosan. 12. napon vagyok ma, 2-án volt a beülti:)
galeria
 
 


Galeria! Apa is most nagyon boldog, ugye?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Igen, de azért módjával, még a két hetes uh-t megvárjuk a nagy boldogsággal. Kicsit aggaszt ez a nagyon magas hcg.:(
galeria
 
 


De hidd el, h. nincs semmi baj! Harcika mit mondott?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?