Új privát üzeneted érkezett!

Cirkuszka!
Még nem kaptam meg.

Kép
lara26
 
 


Cirkuszka babája!!!!

Kép

Kép
lara26
 
 


Mona :)
Az jó lenne, ha továbbra is javulna az aranyered!
Klassz, hogy minden rendben van!

Tünde :)
KIKÁ-s infót köszi, én benézek oda.
Domcsinak lehet, hogy volt valami fertőzése, de hál istennek nem lehetett túl komoly. Most már rendben van.
Gratula a 6. fogacskához! Én egy idő után már észre sem vettem, mikor jöttek ki a fogai.

Kismok :)
Domcsi már 3,5 éves, de még mindig nagyon anyás :lol:

Csajok, én nem bírom már a kánikulát :( Teljesen ideges, feszült vagyok, hogy sehol nem jutok levegőhöz.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 

 
 

Cirkuszka
Édes a babád!

Mi is láttuk tegnap Zalánbabát, hát tündéri volt! Jó nagyokat kortyolgatott, keze-lába járt.
BPD 86
Súly 2300
Szóval tökéletes méretek :D
Most mentünk utoljára a doki magánrendelésére, 2 hét múlvától minden héten CTG (és amikor kell UH, meg vér meg kenetvétel) a kórházban. Hú, most kezdem érezni, hogy izgalmassá válik a helyzet :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Mary Retjel :P gratulálok a pici babákhoz nagyon sok örömöt és egészséget kívánok Nektek!!!

Szilva :lol: már jövő hét csütörtök,hihetetlen hogy elment az idő,mi is már 8 hetesek elmúltunk.

Tiza lassan te jössz,azért pihenj ne a végén szakadj meg!!!!

Mi nagyon jól vagyunk már hat hetesen átalussza az éjszakát,nagyon ritkán sír csak akkor ha éhes de akkor belehúz a drágám!!

Mindenkinek sok-sok puszit küldők és kívánom hogy olyan boldogok legyetek mint én most,a világ legjobb dolga anyukának lenni!!! :lol: Kép Kép
zbarbi
 
 


Barbi! :lol:
Hú, nagyon szép Balázs baba!!!! Milyen nagy haja van!!!!
Remélem követlek majd nemsokára, mármint a bebabásodásban! :wink:

Rejtjel :P
Szívből gratulálok, sok tejecskét kívánok és jó egészséget a babának és a mamának!

Mary :P
Drága, már írtam anno sms-t, de még 1x sok-sok boldogságot mindhármotoknak!

manda
 
 


Barbi :D
Tündér fiad van!! Gratulálok!!

Cirkuszka :D
nagyon jó a kép! +1x gratulálok! Vigyázz magatokra!

Emma :D
Neked is grat a jó eredményekhez!! Hát most már tényleg nem sokára te is a karodban tarthatod Zalán babát!!
Nagyon megy az idő, el sem hiszem, hogy már én is lassan azt várom, hogy megérezzem a mozgását Mütyürőmnek :)

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


...vissza kellett olvasnom az előző oldalra... :oops: folyt köv.:
Tünde :D
Ez a garázsfelhajtó dolog érdekes, én eddig ezt nem figyeltem meg. Én azt hittem, hogy ez attól függ, hogy milyen mélyre építik a mélygarázst :oops: :roll: , s nem a domborzattól :shock:

Szilva :D
Nekem volt egy műtétem három évvel ezelőtt spinális érzéstelenítéssel, s háááááááát, én is az edára szavaznék, már ha neked van beleszólásod ebbe, s nem a doki döntött valami miatt a spinál mellett....őrült fejfájásom volt egy hétig!!!!! nem tudtam függőlegesben lenni, mentem dolgozni (a műtét miatt tehettem egy pár nap után), s különböző idétlen helyeken kellett lefeküdnőm vízszintesbe, mert nem lehetett elviselni........nem megrémiszteni szeretnélek, csak a tapasztalatomat írtam le.
EGY HÉT ÉS A KEZEDBEN LESZ BOLDI :lol: :lol: !!!

Köszönöm mindenkinek a vásárlási tanácsokat, nyitottam egy doksit, oda gyűtöm össze őket, s majd otthon végigjárom az üzleteket :lol:

most próbáltam hívni a Praxis rendelőt időpontért, de nem kapcsolható a mobil...tud valaki egyéb más elérhetőséget?? Köszönöm!

Szilvia

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


most hívtam itt az EGYETLEN KLINIKÁT ahol 4D UH-t csinálnak, s azt hittem, hogy felrobbanok, amikor közölte a csaj, hogy nem csinálnak 4D-t CSAK a 24-32 hét között :twisted: FELROBBANOK :twisted:
Otthon remélem, hogy el tudok menni, de itt is akartam, hogy a párom is lássa a picurt. Nagyon ki vagyok akadva!! Brrrrrrrr
bocsi a kirohanásért, de jó kiírni magamból :oops:
Sziasztok!
Szilvi

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Zbarbi :D

Gratulálok a gyönyörűséghez!!4


Susy :D

Én is nagyon várlak ide, olyan optimista és erős vagy mindig, hogy meg is lesz az eredménye!!!!

Csajok!!

Mi a véleményezek arról, hogy a 20. héten nem lehet háton fekve aludni? Persze többnyire én is oldalt fekve alszom, de néha jól esne háton is, persze felhúzom az egyik lábam. De így is úgy érzem mostanában, hogy ez nem tetszik kucorkámnak, éjjel is felébred ilyenkor rögtön és elkezd mocorogni...
Olvastam, hogy a méh súlya így nyomja a vénás keringést és így a baba nem kap elég oxigént. Szerintetek??

Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Jaaaa, a 20. héttőlt szerettem volna írni...

És még egy kérdés. Ki mikor volt cukorterhelésen? És nagyon undorító? (Persze, úgyis sokat kibírunk...)


Bogáncs

Kép
bogáncs
 
 


Sziasztok!

Bocsi a bepofátlakodásért, én a ma megint megjött topikba írok még sajna. :oops: :oops: :oops:

A gerincbe való érzéstelenítéshez szeretnék annyit hozzáfűzni, hogy műtét után nagyon sok szénsavmentes folyadékot kell inni, és nem lesz utána fejfájásotok! (kb. 5-6 litert, de amennyit csak bírtok, ha sokalljátok az 5-6 litert!!!!!!!!!!!!!!!)

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!
Vendég
 


Barbiiiiiiiiiiii :D
Gyönyörű ez a gyermek!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
emma1976
 
 


barbi, gyönyörű kisfiad van :wink:
bogáncs nekem cukrosvízet ekkor kell/ett/ innom: 9. 24. héten. Hétfőn is mennem kell laborba, én meg azt hittem megint inni kell ezt a löttyött, és előre megvettem, aztán mégsem, most van itthon egy glükózporunk :lol:
de vigyél bele egy fél citromot, úgy nem annyira rossz :lol:
anyukák: ki kéri számon majd a babó mozgását? A doki, vagy a védőnő?

Kép
mona76
 
 


Hi!

Minden rendben van, a vérvétel eredményét később tudom meg.
Video van, de még fel kell vinni a gépre, és onnan készítünk képet a kisbabánkról.

Barbi!
Szép a babód!!

Kép
lara26
 
 


Valaki segítsen, hogyan kell dvd-ről képet lementeni? Nagyon analfabéta vagyok :oops:

Kép
mona76
 
 


Mona!

Este segítünk, most rohanunk. :D Párom már csinált sok ilyent. (nyaralásoknál).

Kép
lara26
 
 


Barbi :)
Csodaszép Balázs :P De tényleg, tündéri fiúcska!

Ditke :)
Köszi a jótanácsot a sokivásra. Megfogadom!
Remélem mielőbb csatlakozhatsz a topikunkhoz! Várunk :oops:

Emma :)
Gratulálok a hatalmas Zalán babához! Tényleg szép súlyban van.
Örülök, hogy ilyen kellemesen telt a nyaralásotok. Az időre aztán nem lehetett panaszotok!

Szilvi :)
Sajnos én is átéltem már az epidurál utáni szörnyű fejfájást, ezért is vagyok besz@rva tőle.
Szerintem eda kizárva a János kórházban. Különben mondta volna a dokim biztos vagyok benne, de azért rákérdezek majd.

Bogáncs :)
Én is hallottam arról, hogy egyes dokik meg is tiltják, hogy háton fekve aludjon a kismama. Biztos van benne igazság, de szerintem ha alszol, akkor úgysem tudsz arra figyelni, hogy éppen hogy fekszel. Ha teheted, és ébren vagy ne feküdj háton. Mondjuk az is megoldás, hogy magas párnán alszol.
Hát én már nem is emléxem, hogy mikor volt terheléses vércukor, de talán a 24. hét körül. Nekem egyáltalán nem volt gáz.

Mona :)
Hogy érted, hogy ki kéri számon a baba mozgását???????

Tüncsi :)
Nem semmi :oops: Ficike fogacskái úgy nőnek, mint a gombák :P

Kép
Kép
szilva069
 
 


Sziasztok!

Végre rászánom magam, hogy írok, nem csak olvasok, erre elszállt az egész.

Üdv. mindenkinek!
Talán még emlékesztek rám.
Teljesen képben vagyok, csak épp írni nem volt erőm.

Gratulálok az újdonsült Kismamiknak : Mary, Rejtjel
Sok boldogságot kívánok nektek a babákhoz.

Bogáncs

Nekem pl. a 30. héten csinálták meg a vércukor-terhelést, mert a 27. hétre már nem volt időpont. Szerintem borzalmas az a lötty, amit itatnak, de túl lehet élni. Mondjuk nekem hasmenésem lett tőle, bár attól féltem, hogy ki fogom hányni. És nálunk nem engednek beletenni semmit. Bár mondjuk nem ellenőrzött senki bennünket, hogy teszünk-e bele valmit is.

Mona

Én 9 éve küzdök az aranyérre. Amióta lányom megszületett. Azóta hol jobb, hol rosszabb, de el nem múlt. Én egy Ruticellit nevű energy-krémmel kezelem. És kellően be vagyok sz@arva, hogy megint milyen durván fog kijönni a szülésem után.

Rólam annyit, hogy köszönöm jól vagyok, szépen kerekedem. Eddig 7 kilo ment rám. És óriásinak találom a hasam. Holnap van az utolsó tanítási nap, aztán már csak értekezünk, és szabin leszek egészen szülésig. 27-én még elmegyünk a Balcsi partjára nyaralni, aztán teljes erőmmel a baba fogadására koncentrálok.

Egyenlőre ennyi, aztán majd még jelentkezem.

Mindenkinek boldog babavárást, illetve babásodást kívánok.

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Hi!
Itt a kép:

Kép Kép

Kép
lara26
 
 


Szilva
Mikor mész a János kórházba legközelebb?
Remélem jól vagytok, ne dolgozd túl magad! :D

manda
 
 


Timi :)
Persze, hogy emlékszünk Rád :lol: Jól vagy már? Nem hánysz?
Az klassz, hogy nemsokára otthon lehetsz.

Barbi :)
Gyönyörű a kisfiad :lol: nem csodálom, ha nem tudsz betelni vele!

Bogáncs :)
Kb. 24-26. hét körül kell menni a cukros terhelésre. Nekem pl. egy zsemlét és 2 dl tejet kellett meginnom a szúri előtt 60 perccel.
Nem jó a hosszú távó háton alvás, de szerintem, ha nem egész éjjel ott fekszel, baj nem lehet. Nekem pl. hosszú távon nem is esik jól ott feküdni.

Lara :)
Klassz, hogy minden rendben! Aranyos a babó a képen :lol:

Mona :)
Nekem nem kéri számon senki, mennyit mozgott. A doki kérdez rá időnként, hogy rendben mozog?

Szilva :)
4D-s rendelő :(

Emma :)
Klassz, hogy Nálad is minden rendben!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Hú, igyekszem majd visszaolvasni, de még elég macerás itt ülni :) Remélem mindenki jól van, és köszönjük a sok jókívánságot, gratulációt!
Tündi, köszi, hogy leszedted a képet az iwiwről! Igyekszem most felrakni újabbakat, csak még nem tudom, hogy kell :oops:

Szóval, Emese jún 7-én született meg, ahogy mi kalkuláltuk ;) Hajnali fél háromkor arra keltem, hogy fáj a hasam - szépen beültem a fotelbe, és figyeltem, rendszeresek-e...és azok voltak, 8 percenként jöttek, és kábé 30 mp-ig tartottak. Szerintem nem téveszthetők össze a jóslófájásokkal... :)
8 körül bementünk a kórházba - amúgy is mentünk volna ctg-re, ahol a szülésznő megvizsgált, és vizsgálat közben elment a magzatvíz. Innen kezdve biztos volt, hogy aznap meglesz a babóca ;) Ja, és 3-4 ujjnyi tág voltam, mikor bementünk - éljen a málnalevél tea ;)
Apa végig velem volt, nagyon hálás vagyok neki érte - az elején az ötperces fájásoknál tartott, segített támaszkodni; aztán ahogy erősödtek a fájások, masszírozta a derekemat - ez iszonyú sokat segített... Közben ettük a szőlőcukrot, ittuk az ásványvizet.... Ami rossz vot, hogy nem volt semmilyen kényelmes ülőalkalmatosság a szülőszobán, ezért két fájás között nem lehetett kényelmesen leülni. Ja, és a légkonditól olyan hideg volt, hogy vacogott a fogam... :roll:

Úgy 4 körül jöttek a tolófájások - őszintén szólva nem tudom pontosan, ekkor már annyira nem néztem az órát :roll: Elég húzós volt a vége, de túléltük :) És amint kibújt a babuci, eltűnt a fájdalom is - szóval csak addig kell kibírni ;)

Odatették a hasamra a babát, Apa elvágta a köldökzsinórt... felnéztem rá, és láttam, hogy potyognak a könnyei - még most is meghatódom, ha eszembe jut....

Kicsit később elvitték a babát fürdeni, Apa elkísérte :) A gátvédelem majdnem sikerült, de csak majdnem, egy picit berepedt, úgyhogy raktak bele egy öltést.... ez azért meg se kottyant már :)

Írok még a kórházi napokról is... most elküldöm - remélem nem tünteti el a gép... :D

Kép
rejtjel
 
 


Hú, kell egy új vonalzó nekem :D És egy új kép kis ogrével ;)

Hát, vasárnap engedtek el minket a kórházból, aminek nagyon-nagyon örültem, mert nem volt épp kellemes az ott tartózkodás...

Sajnos, a kórházi ágy is nagyon kényelmetlen volt, ráadásul magas, az én lábam is lelógott róla, pedig kábé 180 cm vagyok...mire hazajöttem úgy be volt dagadva a lábam, mint a terhesség alatt soha... Ráadásul, nem volt egy kényelmes szék, bármi, az ágy pedig olyan bénán volt elhelyezve, hogy nem tudtam sehol kitámasztani a hátam... Ja, és a vécékben inogtak a vécédeszkák - bónusz nehezítés gyanánt...

Az első este nagyon segítőkész gárda volt benn, tényleg nagyon hálásvagyok nekik - a töbi nap viszont ránk se bagóztak - pedig a csecsemősök segítsége jól jött volna a szoptatásnál--- ennek eredménye az lett, hogy duzzadt, fájó mellekkel, de elzáródott tejcsatornákkal jöttem haza - ha nincs anyukám, hogy segítsen kimaszírozni, kifejni, lehet már lázas beteg lennék...

Egyébként az István kórházban szültem, ami bababarát kórház, tehát végig velem lehetett a babuci - és ez volt a legnagyobb pozitívum! :D Iszonyú sokat jelentett, hogy ott van mellettem... így nem volt időm azzal foglalkozni, hogy itt fáj, ott fáj, hanem csakis Vele... :D

Egyébként nagyon szerencsés szülők vagyunk, mert Emese nagyon jó kisbaba - még alig hallottam sírni, nyugodt, türelmes. ÉS nagyon jó alvó! Képzeljétek, az elmúlt 4 éjjel éjféltájt felkelt szopizni, és utána reggel 6-ig aludt! Remélem, így is marad! Nem hittem, hogy ilyen kipihent leszek az első hetekben! :oops: :D
Szépen eszik, tegnap megmértük és visszanyerte a születési súlyát - remélem azért nem fogjuk túletetni! :D

Próbálok képeket feltenni!
Igyekszem visszaolvasni is, mindenkinek minden jót addig is, és mégegyszer köszönjük a sok jókívánságot! :)

Kép
rejtjel
 
 


És képek :) Kép Szundi a kórházban

Kép
rejtjel
 
 


Később teszek még fel, csak most felébredt a babuci :)
Kép És itthon...

Kép
rejtjel
 
 


Na, még egy :) Kép

Kép
rejtjel
 
 


Rejtjel!

Emese tündéri! :D
A jó baba mindenért kárpótol!

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!
Rejtjel: Emese gyönyörűűű! Meseszép lányka!! :wink: És még jó is, ilyen egy igazi Tündér Királylány :lol: / a fiam hívja így a pocaklakónkat/ :lol: :lol:

drumka
 
 


Rejtjel :)
Van ilyen jó baba? Egyszerűen tünemény :lol: Gyönyörű :lol:
Sajnos tényleg lehet kifogni az istvánba bunkó csecsemősöket, bár nekem 3,5 éve már pozitívabb tapasztalatom volt, mint előtte 5 évvel, de persze a 2. babához már nem kellett segítség.
Lényeg, hogy minden rendben!
Én is az első szülésemből vettem a tapasztalatot, és a másodikra már vittem mellszívót! Nagyon fontos!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Rejtjel
Emese gyönyörű! és álmában is mosolyog :D
Málnalevél teán kívül szedtél homeos bogyikat?

Kép
Kép
emma1976
 
 


Rejtjel :D

Emese tényleg gyönyörű, s hogy kisimult a pofija is. :D

Itt egy ogre bébi: (remélem sikrül feltenni :roll: )
Kép

Sziasztok:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


sziasztok!

zbarbi!
ez a Balázs baba egyszerűen gyönyörű és már milyen nagy!!!!

rejtjel!
örülök hogy jól vagytok és ilyen szépen növekedtek!!!
nagyon édi ez a kiscsajszi!!!
és milyen üges hogy ilyen nagyokat alszik már hát ez nem semmi igazi mintababa!!!!
mégegyszer gratulálok!!!

többiek!
mindenkinek szép hétvégét mi holnap megyünk ballagásra jó messzire és már előre félek a nagy melegtől!!!
mindenkinek puszika!!!

tündi23
 
 


Sziasztok

Rejtjel :D
jaj, de kis gyönyörűség ez az Emese-baba! És milyen szép kisimult, formás pofikája van, mintha nem is újszülött lenne! Nagyon-nagyon gratulálok! És persze annak is örülök, hogy szépre sikerült a szülésed, meg hogy ilyen ügyi-jó kislánykátok van! Reméljük ilyen is marad!

Barbi :D
nektek is csodaszép hajasbabátok van! Én úgy látom, kíváló férj-jelölt lehet Emese számára... :wink: :lol:

Bogáncs :D
hát, én már pontosan nem emlékszem, mikor volt terheléses cukor, de nekem is zsömlét és tejcit kellett innom, aminek akkor úgy örültem, mint a mannának a 40 napig vándorlók... :lol:

Kép
Kép
kismok
 
 


rejtjel, emese gyönyörű mosolygós kis tünemény :)
én is azt szeretném kérdezni mint emma, hogy homeós bogyókat is szedtél?

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Gyorsan válaszolok a kérdésre: a homeos bogyókat nem szedtem, mert amikor venni akartam, a gyógyszertáros lebeszélt, aztán meg nem volt időm elmenni másik gyógyszertárba :)
De szerintem érdemes bevetni azt is ;)

Emese még mindig jó kislány, bár ma egész nap aludt, úgyhogy lehet ma éjjel nem alszunk ;)

Mindenkinek puszi,
Vera

Kép
rejtjel
 
 


Manda :)
Legközelebb szerdán megyek a Jánosba, de akkor már szülni :P
Szerda este kell befeküdnöm, és csütörtökön veszik elő Boldikát :)

Rejtjel :)
Gratulálok Emeséhez, csodaszép kislány :P Az meg tényleg isten áldása lehet, hogy nem kell éjszakáznotok. Remélem így is marad.

Kép
Kép
szilva069
 
 


Szilva :)
Közbe rájöttem, egy héttel elszámoltam magam! :oops:
Drukkolok nagyon++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Küldj majd légyszíves egy sms-t!
Puszi!

manda
 
 


Rejtjel :)
Nagyon szép baba Emese!!
És ahogy mosolyog álmában, kis tündérke! :D
Azt mondják a babák újra álmodják a nappal velük történteket!

manda
 
 


Rejtjel :)
Már annyian leírták, de tényleg gyönyörű babátok van és szerencsés vagy, hogy ilyen jó kislány.

Barbi :)
Balázs már milyen szép nagy fiú! Tényleg lassan a végére érek. Ma megijesztett minket a lurkó. Ebéd közben elkezdett valami vízszerű szivárogni és azt hittem, hogy a magzatvíz, meg olyan mensisen fájt a hasam is. Nem volt túl sok, de a szokásos folyáshoz képest igen. Gyorsan megfürödtem, megmostam a hajam (felhívtam Tüncsit tanácsot kérni), aztán lepihentem, és vártam, hogy folytatódik-e, v. elfolyik-e a magzatvíz, de aztán már nem volt semmi. Legalább jót aludtam. A barátnőm azt mondja, hogy ez a nyákdugó volt, de én eddig azt hittem, hogy az kicsit véres. Mindegy, startra készen vagyunk.

Bogáncs :)
Én azt hiszem a 26. héten voltam a terhelésesen. Nekem egyáltalán nem volt kellemetlen. Vittem egy citromot és mindkét felét belecsavarhattam. Túl édes limonádé lett belőle, ami kifejezetten jólesett az adott helyzetben, mert nagyon éhes voltam. Ki is nevettek, mert azt mondták, hogy ilyet itt nem szoktak mondani.

Mona :)
Tőlem a védőnő azt kérdezte meg, hogy melyik nap mozdult meg először és utána mindig megkérdezte, hogy mocorog-e. Meg a doki is.

Emma :)
Gratulálok a szép kis súlyhoz.

Timi :)
Ismerős ez a nincs erőm írni. Én ma reggel is végigolvastam a leírtakat, de valahogy itthon mindig rosszul érzem magam a gép előtt és arra már nincs kedvem, hogy írjak is. Ez valahogy délelőtt szokott velem előfordulni.

Szilcsi :)
Fú, de izgi. Már csak néhány nap és a karodban tarthatod a picit. A néven még mindig vacilálunk. Bálint v. Marcell.

Kép
Kép
tiza
 
 


Kismok
Még nem váltottunk albit. Sajnos. :( Mondjuk túl sokat sem néztünk meg, de jövő héten majd belehúzunk, mert egyre rosszabb a dolog. Kiderült, hogy eddig is az alattunk lakók voltak a zörgölődősek. Ugyanis elköltöztek, és azóta bizonyos zajok nincsenek. Most fölöttünk sem laknak, csak néhanapján eszükbe jut vmi, és akkor jönnek kopácsolni. Pénteken meg a változatosság kedvéért a szomszéd társasház udvarát kezdték lebetonozni. Az ablakunk arrafelé nyílik. Reggel 7-től már kopácsoltak. :( Még jó, hogy Fici korábban kelt minket. :)
Most már azért kezd bemelegedni a lakás. Napközben sem csukom be az ablakot, mert akkor szinte nincs levegő.
Ja, meg amin ki vagyok akadva. A házban kb. 2 hete szült egy csaj, a teraszukra látunk rá (onnan tudjuk :) ). A terhesség alatt és most is BAGÓZIK!!! Még ha nem is szoptat, szegény gyerek szagolja a bagófüstös anyját?!? Ráadásul (asszem) az anyja is ott van náluk, gondolom, segít, és együtt szívnak. Eddig csak az öreglány krahácsolt, most már a csaj is. Érdekes emberek vannak.
Engem az e-mail címem alapján megtalálsz az iwiw-en.

Emma
Addig én sem tudtam, hogy kapni a KIKA-ban ilyen dolgokat, amíg Győrben meg nem nyílt. :)
Gondolom, ma nagy bababútor szerelésben vagytok. :D
Szép méretes Zalán baba. Mi is 33 hetesen voltunk a második 4D-s UH-n, de asszem Fici 1900 gramm körüli volt akkor.
Tényleg kezd izgis lenni a dolog! Szép sorban jönnek most a babócák!

Tündi
Így már értem. Ne is kockáztassatok!! Amúgy Fici is vákuumos volt.

Mona
Szerintem tökéletes Dani súlya. :) Fici is ilyen takargatós meg elbújós volt. Szerette az arcát a lepénybe dugni. :) Bocsi, de még mindig nem néztem meg a homeos szereket. :oops: Remélem, azóta javult a dolog. Szerencsére, nekem nincs/nem volt. Bár szülés után, mikor kicsit nehezebben kakiltam, akkor nekem is vérzett a popsim, de csak picit. Aztán Anyukám adott kenőcsöt és rendbejött. Szerintem nem aranyér volt.
Nekem mindig a nőgyógyász kérdezte, hogy mozog-e a baba.

Cirkuszka
Nagyon édes a kis babszem. :) Pü-t megkaptam!

Nelli
Örülök, hogy Domcsival minden OK. Gondolom, Te is megkönnyebbültél. Én még számolom. :D

Barbi
Gyönyörű nagylegény Balázs!! És micsoda frizura! :D Irigy-irigy, hogy Balázs ilyen jó alvó. Remélem, nem változtat ezen a jó szokásán! Írhatnál kicsit bővebben is magatokról – ha van időd.

Wish
Te is jó régen néztél be!!! Hiányzol és Balászt is szeretnénk látni!!

Szilvi
Hát én is ledöbbentem ezen a felhajtó dolgon, de tényleg így van. A saját szememmel láttam.
Azért érdekes, hogy nem csinálnak ott előbb 4D-s UH-t! Nem mindegy nekik? Úgyis Te fizetsz, nem??
De itthon úgyis készül róla DVD, majd megmutatod neki. :)

Bogáncs
Én is hallottam ezt a háton alvás dolgot. Általában a vége felé már nem is kényelmes. Én mondjuk volt, hogy háton aludtam. De álmában úgyis forgolódik az ember, nem hiszem, hogy annyit feküdnél háton, hogy megártson. Próbálj meg oldalt feküdni.
Fici pl. azt nem szerette, ha az egyik – már nem tudom melyik – oldalamon feküdtem. Ilyenkor jókat rúgott, én meg megfordultam a másik oldalamra. :D
Én 24. héten voltam cukorterhelésen. Cukros vizet kellett inni. Nálunk lehetett citromot vinni, és beletenni. Én nem vittem. Simán megittam, csak jóval később éreztem egy kicsit, hogy annyira nem ízlett a gyomromnak, de bent maradt. :) Ui. ha kijön, akkor újra kell menni.

Timi
Szia elveszett Anyuka!! Azért remélem, most, hogy itt a szünet, azért kicsit gyakrabban jössz majd!!
7 kg az tök jó! De Te is sportos leányzó vagy, ha jól emlékszem. :)

Lara
Gyönyörű ez a baba!!! Úgy örülök, hogy minden OK. :)

Vera
Gratula a szüléshez! Nagyon ügyes voltál! Nálunk is Apa vágta el a köldökzsinórt. :) Málnalevél teát én is beszereztem, aztán a természet közbeszólt. :? Pedig bírtam volna, ha én is csak egy öltést kapok. Így kicsit sokáig tartott, mire normálisan tudtam ülni. :D
Naja, csecsemősökről ne is beszéljünk. Úgy látom, mindenhova jutott a legaljából. :? Én már elterveztem, hogy legközelebb nem leszek nyuszi, szépen beszólok annak, aki bunkó és kész!
Remélem, Emese továbbra is ilyen jó alvó kiscsaj lesz. Mondjuk 1-2 hónaposan még Fici is este 9-től hajnali 3-ig húzta a lóbőrt, ami szintén 6 óra, csak hát azóta…. :?
Ezek a képek!! Tündérbogár az a lány!! És az a mosoly! Megzabálom! :)

Manda
Mikor mész leszívásra???

Többi Mamik és Pocakosok!
Tessék jelentkezni!!!!

Bocsi, ha van hiba, de nincs erőm mégegyszer átolvasni. :?
gtünde
 
 


Tiza
:D :D :D
Nem kellene kölcsönbe a mérlegünk? Szívesen odaadom. Holnap el is tudnánk vinni. Majd délelőtt rádcsörgök, mert ide csak este nézek be, és megbeszéljük. Ja, itthon vagyunk, mert a szomszédban elkezdtek betonozni, és a hangzavar hazaűzött minket. :D
gtünde
 
 


Kép

Na, a pocakos részt nem engedi ez a .... bnet feltenni. Nem vagyok ám mérges!! :evil: :evil: :evil:
gtünde
 
 


És íme Fici, a labdazsonglőr:
http://www.youtube.com/watch?v=xJUtw6S0U6w

Amúgy meg nyitott szájjal szokott rávetődni. Hogy jól megharapja! :lol:
gtünde
 
 


LÁNYOK!!!
KÉREK SOK-SOK DRUKKOT TIZÁNAK!! FÉL ÓRÁJA ÜZENTE, HOGY BENT VAN A SZÜLŐSZOBÁN. MEGINDÍTOTTÁK NÁLA A SZÜLÉST, ÉS ÁLLÍTÓLAG HOSSZÚ MENET LESZ.
HAJRÁ-HAJRÁ!! ÜGYES LESZEL!! MA MÁR BABÁZHATSZ! :)


Szilcsi
Na, Tiza beelőzött! :lol:
gtünde
 
 


Kép

Na, most sikerült felrakom, de nem sokáig lesz aktuális! :D
gtünde
 
 


Tiza!!!!!!!!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Tüncsi :)
Miért kellett megindítani? Ugye nincs semmi baj???
Vendég
 


Gyugyi
Nem tudom. SMS-t küldött és nem akartam felhívni, hátha nem alkalmas. Szerintem elfolyhatott a magzatvíz, mert tegnap mintha szivárgást érzett volna, és lehet, hogy fájások meg nem voltak. Passz!
gtünde
 
 


Tiza, nagyon-nagyon drukkolunk! Aztamindenit :wink:
Hűűű, nagyon várjuk a híreket!

Kép
mona76
 
 


Szorítunk!!!!
Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: