Új privát üzeneted érkezett!

Ezt írta most a Zsandi:
"5 napja nem láttam Flórát ilyen jókedvűnek, mint ma délután.
Láza ma nem volt, evett is minimálisat.Talán már reménykedhetek.
Ránk férne......"
Úgy örülök :lol: :lol: :lol: :lol: végrevégrevégre

drev:persze a Livi bilizésének is!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Végre megcsinálták a telefont!!!
Két napba telt, azért szép tőlük, hogy végre összelegózták. És mivel egy a szolgáltató, se telefon, se net se tv nem volt. Mondjuk a tv-t nem hiányoltam, de a telefon nélkül már elvonási tüneteim voltak.
(A legutolsó viharnál beázott valami az oszlopon.)

Szobatisztaság felé igyekvőknek hatalmas gratula!!! Mindhárom csajszi nagyon ügyes.
Edit, a hugom is extra korán lett szobatiszta. Nagyon ügyes Virág, szerintem nem elképzelhetetlen, hogy nyár végére valóban szobatiszta lesz. Nem?

Én bevallom még elő sem vettem a bilit. Még nem igazán látom az Ádámon, hogy bármiféle hajlandóságot mutatna ezügyben. Hiába kérdezem esetleg, hogy van kaka? Csak néz rám, hogy mi van?

Mezitlábazás, nekünk ici-pici a füves rész a kertben, most már, hogy van fűnyíróm is 2 hetente nyírom, úgyhogy ha kint vagyunk és ilyen elképesztő meleg van akkor mezitlábazunk. Olyan aranyos a kis tappancsaival, ahogy kotor a fűben! Persze szigorúan csak sétálva, hiszen ő már nagyfiú, nem nagyon mászik! Ha elesik, feláll és megy tovább. A lakásban sincs rajta cipő. Max. amikor nincs olyan meleg, akkor zoknit adok rá, mert nálunk szinte mindenhol kő van. És az egy dolog, hogy mi papucsban járunk, de ő meg mezitláb... Úgyhogy félve a felfázástól, a lakásban is csak zokni, de cipő sosem.

Edithkém, gyógyulj már meg! Sok gyógypuszit küldök Neked.

Márti, nem beszéltél az Andival, miután bementek apósék? Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mond, nem értem én ezt az egészet. Többek között azt sem, hogy miért kellett eddig az intenzíven lenniük, és azt sem, hogy ennyi nap elteltével még mindig csak gondolkoznak, hogy mi lehet a baj?!
Ez nevetséges!

Julcsi, igen, megbeszéltük gondjainkat és úgy tűnik, hogy pozitív változások vannak. Legalábbis most ezt veszem észre, aminek nagyon örülök, csak így is maradjon!
Hiába, ez is csak egy hülye pasi, de szeret bennünket és ezért csak észhez tér!

Julcsi, Árpi, nagyon jó pihenést Nektek, érezzétek nagyon jól magatokat. Most hallgattam a tv-ben (végre van!), hogy a Balcsi 26 fokos! Abban azért már a csajszik is fürödhetnek.
Mikor is jöttök haza?

Nem tudom, hogy mit akartam még írni, majd ha eszembe jut jövök.

Ja, igen! Márti, tündériek ezek a manók! Zsombi egyedül evésén meg elájulok! (megint) Milyen ügyes nagyfiú már!
És naaaaagyon látszik, hogy fogytál, jól nézel ki! Ügyes vagy, borzasztóan büszke vagyok rád!!!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Jajj de jó, végre jó hír! Nagyon szorítok, hogy ez már a javulás legyen és így is maradjon!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

 
 

Sziasztok!

Márti,köszi a jó hireket,én már nagyon vártam,remélem most már nem lesz semmi baj.

Julcsi,Árpi jó pihenést,szerencsére nagyon jó időt mondanak az elkövetkező napokra is.

Én bevallom még nem is vettem bilit.Minek?Én ha megkérdezem tőle,hogy van -e kaka /mert nagyon bűzlik :oops: /,elszalad,hangosan lázad,és rázza a fejét,hogy nincs.

Visszaolvasgattam,de egyszerüen nem maradt meg a fejemben semmi :oops: ,nagyon szégyellem magam.Meg valahogy nincs is hangulatom irni :oops: .
bibolya
 
 


Végre Barbikám, hogy jöttél, nekem meg már miattad voltak elvonási tüneteim!!!!!
Köszönjük a dícséreteket, Zsombi eszik :lol: a csajok meg bilibe pisilnek!!!!A fiamnak ez a fontosabb!!!!! :lol: :wink:
És őt ez a bilizéses dolog nem érdekli, aszisztálni szokott a Szoni pisiléséhez, a kiscsaj a wc-n a drága meg nyújtja neki a wc papírt!!!!! 8) Oszt csókolom, ő sem osztja meg velem a titkot, hogy van e a pelusban kaki!!!!!

Ibolya:ne szégyenkezz, érthető , hogy éjjel nem fog az agyad, meg különben is nem kell mindíg mindenre emlékezned!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Ja és , hogy én ragyognék :shock: :shock: :shock: nem vagyok én gyémánt, a Julcsi is ezzel hülyít!!!!!! :P Most már úgysem tud letolni, gondolom már úton vannak!!!!! :D

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Végre, Márti kösz, hogy megosztottad velünk is a jó hírt. Azért én még továbbra is küldöm nekik a gyógypuszikat. Most már remélem, hamar hazajöhetnek.

Azt nem tudod véletlenül, mit mondanak biztos, hogy tüdőgyulladás? Olyan hirtelen jött és még a hányás is.

Barbi: örülök, hogy végre megjavult a neted. (én is tuti megörülnék, ha nem lenne telefon)
A szépszeműnek meg hatalmas gratula, hogy már csak járni hajlandó.

Én sem adok a Szandira mindig cipőt. Néha ha eszembe jut ráadom, de nagyrészt azért mezitláb van. De tök mindegy neki, így is úgyis képes pár lépést megtenni, de ha olyanja van, akkor inkább csak mászik.

2 hét múlva jönnek az ablakokat cserélni. Már előre félek, hogy micsoda felfordulás lesz.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!

Ma itthon vagyunk Samuval. Elnézünk ide a csepeli bölcsibe, van-e valami hír mostanra.
Nagyon örülök, h Flóra jobban van. Hátha ez már tényleg a gyógyulás jele.
Samu még mindig köhög éjjelente most már ötödik napja. De utánanéztem, hogy ezek a lüke köhögések 1-2 hétig elhúzodhatnak simán, két hét után lehet elkezdeni izgulni. Ja, és a "csak" éjjeli köhögés szerencsére semmi komolyat nem jelent. A durvább betegségeknél nem csak este köhög a gyerek.
Remélem azért hétvége felé már jobbak lesznek az éjszakák is, ugyanis elutazunk a barátainkkal péntek-vasárnap.

cipő-mezítláb: Samu - ha csak lehet - mezítláb tolja. Homokozóban, fűvön, itthon. Az utcán (betonon) adok rá csak cipőt.

Iza, Edit, Zsu? Merre vagytok?
No, lépek, Samu kezd uncsizni.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Márti,
nagyon örülök a jó hírnek Andiékkal kapcsolatban!Most már tudják mitől volt mindez?Továbbra is mennek a gyógymanók!
Nagyon helyes ezzel a frizurával is Zsombi!

Drev,Julcsi
nagyon ügyes Livi!Kellemes nyaralást kívánok nektek!Most igazán jó a Balcsi vize!

Puszi nektek!

Timi
timiban
 
 


Na végre, már jobb hírek jönnek! Mit mondott Após, tud valaki valamit?

Mennem kell takarítani, a segítség este 9-kor telefonált, hogy ma nem jön. :evil:

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Mártikám, friss hír?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Nincs hír, nem veszi fel a telefont :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Én már tiszta ideg vagyok, hogy mi a fene lehet, hogy nem lehet utolérni szegény Andit. Remélem semmi baj nincs!

Edith drágám, ugye már te is sokkal jobban vagy?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, amíg várunk a jó hírre (nagyon remélem), addig a tegnapi locsolós képek.

Edit bi-bi, nekem is van öntöző berendezésem! :lol:

Kép
Kép
Kép

Locsolja a drága a füvet. Meg persze magát is. Egyszer a feje fölé emelte a slagot, csak nézett, hogy tiszta víz lett tőle, de nem esett pánikba, locsolt tovább.
Aztán persze ruha le, és gyorsan a kádba a meleg vízbe, nehogy megfázzon a vadhideg víztől.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na hírek:azért nem vette fel, mert aludt a Flóra és nem akarta felébreszteni.Hál istennek, már én is gondoltam mindenfélére!!!! :?
Szóval eszeget a drága, minimálisat és persze most jött rá, hogy ő tök egyedül akar enni ami nem igazán sikerül, főleg a levesnél :lol: , így balhézik és csak azt hajlandó megenni amit saját maga tesz a szájába!!!!!!
Láza már nincs, de még gyenge sokat alszik.
Ma egy radiológus szakember megnézi az eddigi röntgen leleteit, és akkor kiderül, hogy ez a légmell születésétől megvan e!!!!!
Ha igen és tünetmentes akkor nincs vele teendő, de ha gondot okoz meg kell műteni!!!! :shock: :( Az pedig egy nagy mellkas műtét lenne!!!!

Barbi:nekem többet ne nyavajogj, hogy állandóan csak locsolsz!!!!!!!!!!!!!!!!Mikor ilyen segítséged van!!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jajj de jó, ezek szerint tényleg sokkal jobban van. Akkor már nem is hányt egy ideje, ugye? Szuper!
Remélem most már hamar haza is mehet.

Márti, ja-ja, és ha tudnád, hogy még gyomlálni is segít! Én kigyomlálom a kertet, ő visszadobálja a gazt. Vagy beleül a virágágyásba, persze rá az akkor ültetett virágomra. Sebaj, ennyi deficit belefér!

Most meg mi beszélgetünk egymással. Mondjuk én könnyen levelezgetek itt, mert kivételesen semmi dolgom, a drágám meg alszik.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Én meg rohangálok mint a mérgezett egér közben!!!!! :lol: De így is jó!!!!
Látod akkor egy szavad sem lehet, legalább ő segít!!!!
Nekem a Zsombi a cseresznye szedésben segít, vagy a földről vadássza, vagy a lehajló ágakról csipegeti le a drága, úúúúúúúúúúúúgy imádja, na de mit nem!!!!! :wink:
Tegnap kínais pirított tésztát csináltam, azt is úgy kajálta az sem hatotta meg, hogy a kanál leesett marékszámra tömte a kis szájába!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ezek tényleg jó hírek Flóráról, remélhetőleg a légmell (az egyébként micsoda?) sem jelent majd gondot.

Nálunk is van jó hír: Samut felvették a bölcsibe!!! :D
Szeptembertől itt kezdünk tehát a sarkon... (kb 200 m-re van tőlünk a bölcsi)
És most már utólag örülök, hogy így alakult, és februárban nem vették még fel ide. Ugyan nem szeretem számolgatni, hogy menni pénzt költöttünk el a családi napközis megoldásra, de ebben az időszakban szerintem ez nagyon jót tett Samunak: kiscsoport, nagy figyelem, sok finom ennivaló... Épp tegnap jegyezte meg az egyik gondozónő (Böbe néni :), h iszonyú sokat fejlődött és önállósodott Samu, mióta ismeri.
És szeptembertől itt már nem a pici csoportba megy Samu, hanem a másfél-2 évesek közé. Ez azért jó, mert piciknek összesen 2 db csoport van, míg másfél évesektől felfelé elég sok. Ez azt jelenti, hogy évközben a pici csoportok létszáma nagyon-nagyon fel tud duzzadni...

Barbi, locsoló Ádám képsorozat zseniális!!!

Márti, irigykedem a fiad evőkéjére :D Samu újabban nem hajlandó megenni a gyümölcsöket a banánt és az almát kivéve. Ez enyhén szólva idegesítő, hiszen most van cseresznyeszezon, meg jön a megggy... Azt hiszem kipróbálom a turmixolt formátumot, akkor hátha jobban csúszik. Gyümölcsöket csak enni kellene. Pláne ilyenkor.
No, lépek, szétfő a leves :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Barbi, köszi kérdésed, valóban jobban vagyok, de még távol vagyok a gyógyulástól. :( MA voltam kontrollon a fülészeten, továbbra is váladékos a fülem, de szerencsére nem gennyes. A dokinő nem is ajánlotta az AB-t, szerinte el fog múlni anélkül is, persze, lassabban, de ki lehet várni. Mondjuk én sem szeretném, ha gyógyszert kellene szedjek, mert sosem lehet tudni. :roll:
Tegnapra meglettek a foltomnak az eredményei is, ma már fel is írt a bőrgyógyász valamit rá, holnaptól kezdem kenegetni. remélem, hamar elmúlik.

De ezek mind apróságok, ha úgy vesszük az Andiék esete mellett. NAgyon-nagyon örülök, hoyg jobban van a picilány! Remélem, nem is lesz továbbra sem semmi komplikáció, és nem kell majd műteni. Szorítok nagyon, és további gyógypuszikat küldök. :)

BArbi, szenzációs, kicsi Ádám! Épp gondolkodtam, hyog az olyan jéghideg víz-e? Hát, csodálom, hoyg nem kapott frászt tőle! :lol: :lol: :lol: :lol: Én tutti azt kaptam volna! :)

Évi, gratulálok a bölcsihez! És örülök, hoyg jó helyet, csoportokat tudtatok kifogni. Remélem, most már Samunak is elmúlik a köhögése.

Most már megyek is, mert felkelt Kriszta. Azért nem írtam, mert most épp a naplójába írtm az elmaradásaimat.

puszi, mindenkinek szép napot továbbra! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Évi:ez nagyon jó, hogy felvették a Samut, gratulálok hozzá!!!!
Gyümi:ha szereti a Samu a joghurtot(natúr), turmixold abba a gyümiket, én múltkor csináltam, magunknak málnával, Zsombinak cseresznyével, egy kis fahéj, pici cukor és isteni lett!!!!

Edith:szorítok hogy mihamarabb meggyógyulj és a kellemetlen foltjaid is eltűnjenek!!!! :lol: Mennek a gyógymanók neked is!!!!!

Ja a hideg vízről jut eszembe:Szoni múltkor most a mociját, mert sara lett az eső miatt, a Zsombi ott állt vele szembe a papával.Erre a kiscsaj valahogy ráirányította a slagot és megnyomta a kallanytút, így tök vizes lett a kiskrapek gatyája, Zsombi erre annyit tudott kinyögni, hogy hmmmmmmmmmmmm!!!!Mindenre ezt mondja!!!! :wink: Nem hatotta meg a dolgo, imádja a vizet, most is a kismedencébe Szoni belerakta a halacskás vízhőmérőt, erre a drágám dobott 1 hasast, mert elakarta kapni!!!! :shock: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Van egy rossz hírem, Iza felhatalmazott, hogy elmondjam az anyukája meghalt!!!! :cry: Holnap 16-kor lesz a temetés.Nem hinném, hogy jönni fog mostanában, nagyon szomorú; kicsit elutaznak kikapcsolódni.
Iza drágám, ha bekukkantasz:sok erőt holnapra,és az elkövetkezendő időre; veled leszünk!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Most beszéltem a Julcsival.............. :lol: :lol: én vagyok a hírközpontos :lol: :lol: !!!
Szóval szerencsésen megérkeztek, már 9-re lent voltak, nagyon jó helyen vannak, jó az idő, hatalmas a konyha.........jót szundiztak délután a csajokkal :lol: :lol: :lol: minden szép és jó!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Iza, nagyon sajnálom, ami édesanyáddal történt. :cry: Fogadd őszinte részvétemet! Én is sok erőt kívánok neked, és ne feledd, hoyg ránk - lelkiekben - mindig számíthatsz.

Márti, ha már amúgyis egyszemélyes telefonközponttá váltál :lol: :lol: , tolmácsold Julcsiknak jókívánságaimat, hoyg érezzék jól magukat, és a legszebb időt fogják ki erre az időszakra. (Én ezt eddig valahogy elfelejtettem megírni nekik. :oops: :oops: :oops: )

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Csak beugrok egy kis füstjel eregetésre.
Délután megfürdettem,megtisztitottam és félig kimagoztam vagy 6 kg meggyet.A kezem teljesen kiázott,és még nem vagyok készen.

Iza,nagyon sajnálom és fogadd őszinte részvétemet!Tudom most nagyon nehéz és fájdalmas neked,de ha tudsz azért gyere ,itt biztos lehetsz benne,hogy kapsz 1-2 bátorító jó szót.

Évi,igen jól olvastad,sajnos 2 hétig is eltarthat az éjszakai köhögés / a lecsorgó váladék miatt/.Ha esetleg elmentek gy.orvoshoz,akkor tudok javasolni egy kupot ,/talán a ti orvosotok is ismeri/ amit nekünk irtak fel ilyen esetekre.Nagyon jó ,valami mentolos kup,szerintem csodákat tesz.
Nálunk sem megy más gyümölcs mint az alma meg a banán.Csak ránéz a cseresznyére meg a meggyre és már rázza is a fejét.De nem a szinével lehet a baj,mert a paradicsomot megeszi üresen,de ha fözelékbe teszem /pl.par.krumpli/ akkor nem kell.

Barbi,látom most már én is,hogy mekkora a segítséged a ház körüli munkában. :lol: Mostanában nem volt reggeli torna? :lol:

Edith,hát továbbra is jobbulást.Jó lenne már kilábalnod ebből a nyavalyából.Pocaklakó jól van?

na megyek,mert a kicsi már nagyon nyügös .

Andiéknak továbbra is jobbulást kivánok.
bibolya
 
 


Drága Iza, nagyon sajnálom, ami édesanyáddal történt. Nagyon nehéz időszak ez Neked, borzasztóan sajnállak. Úgy szeretnélek kicsit megölelgetni!


Évi, tök jó, hogy felvették Samut a bölcsibe. A köhögést sajnálom, nálunk a nátha tart mindig 2 hétig. Hamarabb még sosem sikerült meggyógyulnia.

Edithkém, igen, sajnos erősebb gyógyszerek nélkül tovább kínlódsz ezzel a nyavajával. De meggyógyulsz hamarosan, küldök továbbra is gyógypuszit.

Ibolya, hehe! Nem, nem volt azóta torna hajnalban! Direkt figyelek, hogy hol a kulcsom, nehogy megint az ablakon kelljen kommandóznom!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Drága Iza!

Fogadd őszinte részvétemet! Tudnod kell, hogy fentről mindig vigyázni fog Rád az Édesanyád!

Flóra leleteit megnézte a radiológus? Van valami hír?

Holnap reggel vérvételre kell vinnem Virágot. Ellenőrizni kell a vasát és az immunglobulin szintjét. Remélem, javultak az értékek.Már most gyomorgörcsöm van. Persze egyedül megyek, Laci hol is lenne, mint olasz honban.

Barbi Drága! Azért 400 négyzetméter füvön ez a locsolási módszer minden nap elég húzós feladat lenne. Na ezért van öntözőberendezésünk. Édes a segítséged, annyira nagyfiú.

Jó éjt!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Márti merre vagy? Nincs híred Flóráról?

A múltkor elfelejtettem írni, hogy haláli, ahogy eszik Zsombi. És főzeléket előke nélkül!!!! Nálunk ebből olyan disznó munka lenne, hogy győzzem kitakarítani.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Edit, irigyellek a 400 nm miatt. Nekünk a kert nagy, de mivel hátul van a műhely, ezért sok a viakolor a parkolónak, így tényleg csak kicsi füves rész jut nekünk. Kb. 50 nm.

És most ráadásul Istvánka kitalálta, hogy kell nekünk egy medence. Ő persze rögtön a 3,6 m-eset akarta megvenni, én meg lebeszéltem róla, mondván, hogy ebbe a kicsi kertbe...
Ja, meg az is nagy szempont volt, hogy a füvemet fel kell áldozni, mert ugye alatt kirohad.
Na, én győztem, megvette a 2,40-t. Persze ooooolyan kicsi, hogy azóta lapítok és azt hallgatom, hogy miért hallgatott rám!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edit:nincs hír, nem veszi fel.
Zsombi alapban, ha éhes nem próbálja szétmaszatolni a kaját, csak ha már unatkozik.............és én vagyok olyan rossz anya, hogy elfelejtem az előkét, főleg ha hármasban vagyunk, és azt sem tudom már, hogy kinek mit adjak, mit melegítsek!!!!! :roll:

Barbi:anyósék most 3 métereset vettek, kisebb mint a másik volt, de szerintem nem annyira vészes.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Drága Iza!

Fogadd őszínte részvétemet!

Most én is azon gondolkodom,hogy be kéne szerezni egy medencét a lurkóknak.Annyira meleg van,szinte egész nap bent vagyunk a házban,mert itt viszonylag kellemesebb a klíma.
Hanna ma megkapta a 15 hónapos oltást.Fülével semmi gond,de szombaton megyünk haza és akkor megkérem a főorvost nézze meg.

Évi,
szupi,hogy Samut felvették a bölcsibe.Sajnos nálunk nincsen csak a családi napközi,na annak az árával meg te is tisztában vagy.Most én is nagyon gondolkodom mi legyen.Januártól mindenképpen el kéne mennem dolgozni,mert a gyes az nagyon kevés.Majd számolgatok és meglátjuk.

Puszi

Timi
timiban
 
 


Edit!

Ha esetleg olvasod! Kérlek csörögj rám, itt a számom, fontos lenne nagyon!

70/630-1115

Este írok mindenkinek, bocsi. Csak dolgozom...

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Márti, ezer hála:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Beszéltem a Zsandival:még mindíg nem eszik a drága, de már iszogat a kedve jobb.
Tegnap még valami CT-ről hablatyoltak, de kiderült, hogy "csak" a gyulladás volt látható a röntgenen semmi egyéb és már az is gyógyul.
Szóval jövő hét elején, ha így haladnak mehetnek haza!!!! :mrgreen:
Holnap a Zsandi hazamegy kicsit Marcizni és az anyukája megy be a Flórához, már hiányzik neki a másik manó!!!!!
De ezek nagyon jó hírek, mondtam neki , hogy a kajálás miatt ne aggódjon, a Gergő is milyen sokáig nem evett jóformán semmit, ő is mondta, hogy majd otthon biztosan helyrerázódik az evőkéje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Szomorúan nézem,hogy ma a "telefonközpontosunk" még nem informált minket újabb hírekkel.

Gergő az éjjel megint hányt.De nagyon remélem,hogy ez csak azért volt,mert túl ette magát.Tegnap de.11-kor feküdt igy nem ebédelt és csak 3-kor ébredt :oops: :lol: ,akkor viszont jól megkajált és szinte estig folyamatosan csipegetett valamit +még az esti tápi.Ma mondjuk nem nagyon evett csak gyümölcsöt,de nincs hányingere mert eszik, csak 2-3 falatot .Gondolom a meleg.
Nálatok tudnak enni ebben a melegben?

Edit,vérvétel megvolt?

Edith?Füstjelek????

Kanállal a Gergő sem tud még enni /nem is akar/,csak kézzel.De azt profi módon :lol: ahogy kilóg egy kis darab a szájából az egész tenyerével tolja be a szájába.

na megyek,mert még maradt meggy tegnapról amit ki kéne magozni és el kéne tenni míg a Geri alszik.
bibolya
 
 


HURRÁ!

Akkor nincs is légmell, bár fogalmam sincs, pontosan mi is az? Végre jó hírek! ÉLJEN!!!!Marci nagyon hiányolja már Anyukáját? Egy kis hős mindkét kismanó!

Zsu! Köszi, hogy gondoltál Rám, de még bizonytalan vagyok. Ha mellette döntök, akkor is csak a kicsiben gondolkodok.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Ibolya!

Meg volt reggel a vérvétel, szerencsére az első szúrásra sikerült. Sírt nagyon, de szerintem a lefogást utálta. Aztán tápival megvigasztalódott gyorsan.

Remélem, Gergőnél nem lesz baj. Virág eszik a melegben is, nálunk gond nincs. Egyébként ha azt látom, hogy túleszi magát, én este nem adok már tápot. Nagyon tud Virág fetrengeni, ha bekajált és alvás olyankor nulla.

Jövő hétre 35 fokot mondtak. Én már most is padlón vagyok a melegtől, mi lesz akkor!!!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Mennek Gergőnek a gyógypuszik, remélem "csak" ennyi volt!!!!
Zsombi ilyen szempontból következetes, tegnap is vacsizott apjával, úgyhogy tápit nem kért már!!!!! :lol:

Ma sikerült 15 percet aludnom, reggel a drágám nem aludt vissza, így ma nagyon fáradt voltam, hiába gyorsan hozzászokik az ember a jóhoz!!!!De a múltkori 10 perchez képest ez már nem semmi!!!!! :roll: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mártikám,mi ez a napközbeni alvászat?Kezd gyanús lenni,mert te nem szoktál csak úgy aluszikálni napközben.Csak nem baba van a láthatáron???????

Flórának továbbra is jobbulást.Gondolom Marci már nagyon hiányolja az anyut.

Gergő szerintem jól van,igaz ebédelni nem ebédelt,de nem ugy nem eszik,mint amikor a betegsége alatt.Akkor 2-3 napig semmit,de tényleg semmit nem evett,és utána is vagy 2 napig csak 1-2 falatot kb 3 óránként.
A tápi meg neki létszükséglet,nála ez az esti "szertartás része".Szerintem ha nem kapna este el sem tudna aludni. :lol: .
bibolya
 
 


Ibolya:Ez nem ééééééééééééééééééééér!!!! :oops:
Még nem akartam elmondani, mert dokihoz is csak jövő héten megyek, de 5-én egy pozitív terhességi tesztet produkáltam!!!!!
Majd belepusztultam, de nem akartam elmondani, amíg nem tutifix a dolog!!!De nem fogok hazudni nektek!!!!
Legalább velem izgulhattok!!!!
Úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúgy örülök!!!!Meg a Roland is!!!! :lol: :lol:
Még titkoljuk erősen.
De bennem van az is, hogy mindenki félőrültnek fog hinni(ugye Barbikám), hogy minek nekünk ennyi gyerek, meg a depi meg minden........ :? :roll: , de én mindíg is 3 manót szerettem volna és ebben a párom is mellettem van!!!! :lol: A többieknek meg toll a fülükbe!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


a bizonyíték :lol: :lol: :lol:
Kép
És most ezek miatt a szomorú dolgok miatt sem akartam beírni a Zsandiék, meg Iza anyukája :( !!!!

És annnnnnyira fáradt tudok lenni, hogy az nem igaz, van hogy délutánra ragad le a szemem!!!! :roll: :oops: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


:lol: :lol: :lol: a távolabbi képet sikerült feltennem, keressetek szemüveget!!!!! :wink:
Na megyek mgenézem a manókat, Zsombikám aludt 45 percet, Szonó semmit , apa elment szórólapozni(ezt sikerült másodállásnak találni) szóval még mindíg nem unatkozom!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mártikám,
jujjjjjjjj de izgi!!!!!!!!!!!!!!gratulálok,remélem már lehet!!!!!!
Mikor mész dokihoz?Mikor volt az utolsó mensid???
Bocs,hogy kérdezősködök,de nagyon örülök a hírnek!majdnem egyszerre lesz két baba majd a topikban!
A többiek esetleges negatív véleményével meg ne foglalkozz!Olyan jó,hogy már most is így állsz hozzá.Engem is hülyének tartottak,de én nem bántam meg!

Andi,
olyan jó,hogy már jobban van a kis drága!Elhiszem mennyire hiányzik neked Marci.Most már remélem tényleg túl vagytok ezen.Végül mi lett a diagnózis?

Puszi

Timi
timiban
 
 


Mártikám,
jujjjjjjjj de izgi!!!!!!!!!!!!!!gratulálok,remélem már lehet!!!!!!
Mikor mész dokihoz?Mikor volt az utolsó mensid???
Bocs,hogy kérdezősködök,de nagyon örülök a hírnek!majdnem egyszerre lesz két baba majd a topikban!
A többiek esetleges negatív véleményével meg ne foglalkozz!Olyan jó,hogy már most is így állsz hozzá.Engem is hülyének tartottak,de én nem bántam meg!

Andi,
olyan jó,hogy már jobban van a kis drága!Elhiszem mennyire hiányzik neked Marci.Most már remélem tényleg túl vagytok ezen.Végül mi lett a diagnózis?

Puszi

Timi
timiban
 
 


bocsi,nem akartam 2x
timiban
 
 


Először is! Zsandi, gyógyuljatok meg gyorsan, el sem tudom éreztél át, mindig vártam a friss híreket, csak írni nem volt kedvem, állandóan csak Flórán járt az eszem.

Másodszor MÁRTI!!!! Óriási gratula, és egyáltalán nem tartalak őrültnek, nagyon örülök nektek!!!!! Én is nagyon szeretnék harmadikat, de a párom egyenlőre meggyőzhetetlen, így csak abban reménykedem, hogy előbb utóbb beadja a derekát, vagy "elfelejt" védekezni :)

Ibolya!!! Ez nem volt semmi telitalálat :):):):)

Zsuzsi, Örülök, hogy bevállt a fogás :D

Edit, semmi gond, csak ne makartam hogy ha esetleg lemaradnál róla, akkor sajnáld, így legalább tiszta sor :D

Mi jól vagyunk, Bence kicsit el van kanászodva, állandóan oviba akar járni, de hát még nem lehet :) Voltunk szülőin, és pont az ő csoportszobájában volt, hát a végén alig tudtam elhurcolni....

A Narancssárga csoportba fog járni, és boríték lesz a jele :)

A Katának meg ha még nem foglalt, akkor katica lesz :) Jah, és ő meg a Maci csoportba fog járni a bölcsiben.

Én dolgozom, egyenlőre kevés eredménnyel, bár anyósom megvette tőlem a Bencének a légterápiát, így 2x is jól jártam :)
Zsuzsi, majd eljöttök hozzánk kipróbálni oké? :)

De nagyon, nagyon rendes tőle, és azt hiszem nem is adhatott volna jobb ajándékot Bencének a szülinapjára.

Na mennem kell, ma még egy csomót kell telefonálnom.

Zsuzsa

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jajj Zsuzsi.

Nem tudom holnap otthon vagytok-e, de be kell szaladnom a munkahelyre, Tamás meg pakolná a konyhát, így viszem a két kicsit is, és utána azt terveztem, hgoy játszunk egy kicsit ott nálatok a tűzoltóautós játszótéren. Ha esetleg van kedved talizni, az szupi lenne :) Hm?

Jah délelőtt megyünk.

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Köszi csajok. :lol:
Jövő héten megyek dokihoz 22-én akkor lesz szerény számításaim szerint 7 hetes.
AZ UH nem tudom mikor lesz, mert ott nincs csak pocakon keresztüli.

A Zsandi tegnap elolvasta a topikot szeretett volna írni, csak valami terminál szerű van ott a kórházban és beleőszült volna, szóval feladta, de holnap tutifix, hogy jelentkezik!!!!!

Szoninak augusztus végén lesz a szülői 29-én és 3-án meg kezdődik az ovi.....biztos nem lesz vicces pár nap alatt beszerezni mindent, és a jelüket bele kéne ügyeskedni a cuccukba????? :shock:
Tényleg Edit mire lesz szüksége kb. a Szoninak????Jó lenne ha addigra nagyjából meglennének a dolgai!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


csak gyors bekukk... (most estem haza, és megyek főzni) - és mit látok? :D

Márti, ÓRIÁSI NAGY GRATULA!!! :D
Annyira örülök. Jól titkoltad. Azt is, hogy terveztek babát mostanában :) Tök izgi.
Mikor mész dokihoz? Hány hetes lehet a babó? (kb)

Flóra híreknek is örülök, tök jó, hogy gyógyulgat!

Iza, ha esetleg olvasol minket, fogadd részvétemet. Borzasztó nehéz lehet most neked, igaziból el sem tudom képzelni...
No, sietek, mert ma még vendégünk is lesz...
Pusz
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi:ez így nem igaz, mert azt mondtam régebben, hogy ha kicsit lefogyok és kimászunk a béka popója alól anyagilag akkor szeretnénk még 1 tesókát.Persze nem hangoztattam, hogy akkor MOST jött el az idő...mi sem gondoltuk, hogy elsőre sikerülni fog!!!!! :oops: 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na csajok, most kicsit beparáztam, sógornőméknél a kisfiú bárányhimlős!!!!Ugye szombaton voltunk a keresztelőn, az a baj, hogy anyám nem emlékszik pontosan, hogy voltam e bárányhimlős!!!!Apám szerint igen, meg én találtam régebben egy himlő helyet az államon, na az kérdés, hogy ilyet csak a bárányhimlő elvakarása okozhat e??????Szóval most nem bizti, hogy voltam!!!! :roll: :roll:
És ha voltam, és a manók benyalták akkor a pocaklakónak nem lesz baja?????
SEGÍTSÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Ezt találtam arról, hogy mikor fertőz:
A betegség rendkívül ragályos: cseppfertőzéssel terjed, és használati tárgyak is közvetíthetik. A lappangási idő - körülbelül 14-21 nap - után jelentkeznek az első kiütések. A beteg azonban már 1-2 nappal a jellegzetes foltok megjelenése előtt is fertőz. Ha valaki elkapta a betegséget, általában két hétig nem panaszkodik, amíg a vírusok a szervezetében szaporodnak. Bárányhimlős járványok kialakulása leginkább a téli és tavaszi hónapokra jellemző, lefolyási ideje 1-2 hét

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Először is Márti, nagyon boldog vagyok, hogy baba van a pocakodban!!!! Gratulálok!!!!


Másodszor is azonnal ellenanyagot kellene nézni a véredben, az kimutatja, voltál e bárányhimlős. Ha nem, védőoltás kellene, mert bármikor elkapod, a baba is megfertőződik. Épp erről beszélt Czeizel E. pár napja a TV-ben. Szoni ha most nem kapta el, akkor ősszel esélyes lehet. Szóval én nem várnám meg a 22-ét, de gondolom Timi pontosabbat fog írni.

Vigyázz Magadra, és még egyszer gratulálok!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?