Új privát üzeneted érkezett!

Itt a 13-ban nem esik már, csak pár szem volt, a dörrenést hallottam, hisz Zugló itt van a szomszédban.
De nálunk süt a nap és a játsdzón is vannak csepp babákkal.

Mekkora szívás ez az egész!!!
Annyira dühítő!

Most akkor ki az aki megy és ki az aki mégsem??
Én elbizonytalanodtam........

Bunny:
Ok, hogy Zugló, de talán nem az a része... :lol:

Most éppen kinéztem, hétágra süt....
Hmmm...

Kép
zsuzsu74
 
 


én még mindig ott tartok, hogy megyünk... jó tudom, könnyen beszélek, közel lakunk, de akkor is...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Elbizonytalanodtam, de rá is készültem.

Winnie:
neked is winnie ( :lol: :lol: hahaha) akarom amit megigértem...
Jó vicces voltam, mi?

Szétmegy a fejem.
lehet becsócsálok majd egy gyógyit ha nem múlik!

Kép
zsuzsu74
 
 

 
 

itt borult.... tegnap jégeső is volt :-( igaz 3 utcával lejjebb, mint ahol mi lakunk... Hát nem tudom :-(

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


akkor megyünk

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ja és akkor a nagy művem.... :lol:
Nem nagyon röhögcsélni rajta! :D

Kép

ZSiráf akart lenni meg egy kutya.
Hogy hogy jöttek egymás mellé?
Csak úgy!!! :lol:

Kép
zsuzsu74
 
 


Zsuzsi:
Ez nagyon aranyos egyedi :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mági:
Köszi :oops:

Helyzetjelentés:
légvonalban nem messze vagyok a ligettől és nálunk hétágra süt éppen a nap, semmi eső.

Csak el ne kiabáljam a dolgot! :shock:

Kép
zsuzsu74
 
 


Én is elindulok, ill. csak akkor nem, ha éppen nálunk zuhog. Akkor majd ha eláll. Meglátjuk, nekem még van egy órám az indulásig. Legfeljebb visszafordulunk, ha esik. VÉgülis nagyrészt BKV járművön leszünk, csak nem ázunk szét... Ha nem megyünk, írok Máginak sms-t.

Kép
Kép
tinu
 
 


Mi 20 perc múlva indulunk, onnan már nincs visszaút..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[quote="csernusn"]S írta:csernusnzerintem fujjátok le, viszont, Kiscsikónak tök szar lesz, ők már reggel elindultak:((((


Közben azért megálltunk a pesti lakásban is. Kiscsikó egyébként most jól elvan, vásárol. :)

Murhpy után szabadon:
Ha a Városligetbe fogtok menni, esni fog.
Ha az IKEÁba fogtok menni, hétágra fog sütni a nap és felszárítja az esőt a városlogeti fűről.

KépKép
jeep
 
 


Na akkor mi elindulnk, remélem nem egyedül, és ott találkozunk..:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jelentem, 4 utcányira jobbra és 2,5 utcányira lefelé a Ligettől épp süt a nap...

Zsuzsi, nagyon jók a pólók!!! ezt mivel cisnáltad? énisénisénis akarok!!! :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Időjárás... :evil:
Én sem lakom túl messze a Ligettől, nálunk eddig még nem esett, de igencsak lóg az eső lába...mennydörgés, sötét fellegek stb.
Én még nem tudom, hogy megyünk-e, mert van még egy kis elintéznivalóm; s annak függvényében vagy odaérünk vagy sem. Bár nyilván esőben el sem indulunk. Nekünk még esővédőnk sincs, mert buta anya elfelejtett venni... :( :lol:

Azért remélem a tali idejére szikrázó napsütés lesz...

Kép
Kép
szana80
 
 


Ilgya,

Rékának boldog félévet! :D



Zsuzsu,

Nagyon ügyes vagy, szuperül néznek ki a rucik.

Kép
Kép
szana80
 
 


Előtúrtam a Kínában vásárolt biciklis esőkabátomat. Jó nagy, belefér a gyerek is alá, csak megfullad. De majd én is bedugom a fejem és kicsit fellibbentem az oldalát és akkor együtt fulladunk vagy nem fulladunk meg és max. az én fejem megázik egy kicsit. AZ esernyő egy nagy zuhéban tuti nem elég. Hát remélem, nem fog esni, de azért elviszem. Persze, majdnem szétszakítottam, amilyen ügyes vagyok. Azt hittem, hogy egy tépőzár van rajta, de nem az volt. :oops:

Kép
Kép
tinu
 
 


A gyerek konkrétan röhögött, mikor az esőkabátot felpróbáltam magunkra. Vicces volt. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Na, nálunk most esik. De nem vészes. Még virágöntözésre sem tűnik elégnek...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Szana, most néztem a képeidet, tök jól négykézláb van már Minike :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


no, hát akkor én hamarosan etetek, fejek, aztán indulandusz...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


hú, most nézem, haladó lettem :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


sziasztok remélem jó lesz az idö mire odaértek:):):):

Nekünk jeléentem ma mondta a föbérlö hogy 15-ével eladta a lakást szóval péntekre pucolás.Még jó hogy van hová menni mert ah nem lenne agyonütném a némbert.Egy rohadt dög eddig semmi baj nem volt vele de az elmúlt két hónap iszonyat gáz volt.Mindegy most olyan helyre megyünk ahol hosszútávon maradhatunk mert esze ágában sincs eladni a lakást a tulajnak legalább 5 évig de lehet tovább isw igaz elöbb utóbb majd sajátot szeretnénk.Majd megoldjuk valahogy :9 ma már bedobozoltuk a könyveket ruhák nagy részét meg amit lehetett.Hétvégém elmegy majd a pakolászással.Viszont netünk nem lesz egy darabig.Nem tudom mi lesz mert eléggé függö vagyok netileg :):):):):):):):):):):):) De a párom is :D:D:D:D:D:D:D:D:D

nika70
Salgótarján
 
 


winnie ha nem mondod észre sem veszem már egy ideje ezek szerint én is az vagyok :D:D:D:D:D:D:D: haladok elöre vagy sem? ........................

nika70
Salgótarján
 
 


Hát sajnos én mégse megyek. :cry:
Most mérges is vagyok a páromra, mert sikeresen kiderítette most (a gyerekek már felöltöztetve, még jó, hogy nem indultunk el), hogy nincs se KFB, se Casco az autóra, mert ugyan befizette, de késve, és azt a levelet, amiről értesítették, hogy gond lesz, sikeresen eltette olvasatlanul!! :shock: :( Még jó, hogy nem törént az elmúlt 2 hétben semmi bajunk, bele sem merek gondolni (én meg úgy vezettem a kocsit, hogy azt hittem, minden be van fizetve rajta).
De legközelebb csak holnap de. tud intézkedni, addig viszont nem mehetek el sehova...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Zsuzsu! Hát ezek a kombikák gyönyörűek!
Textilfilccel/-festékkel vagy pufissal követted el a mesterműveket??


Megpróbálok feltenni képet, de eddig még a gyerekfotókkal sem boldogultam... :oops: :oops: :oops: légyszi nem kinevetni az egyszerű, kósza számítógépbubust!
Maga a 3D-s technika nem trükkös, csak pepecselős, de szépeket lehet alkotni. Több azonos képet részleteiben egymásra kell ragasztani kis szivacsos kétoldalú ragacskockával, s keretbe téve valóban 3D-snek tűnik a ráeső fény miatt.

Csernusn: naná, hogy meg tudod csinálni!!

Szerintem is mindegy, mi hogy sikerül, a lényeg a saját kezű próbálkozás!! :roll:

Kép
Kép
marslakocska
 
 


Én viszont indulok.
Akkor ha jól értem, zártkörű party lesz... Ki fogja megenni azt a sok kókuszgolyót??? Én már annyit ettem belőle, hogy tiszta lelkifurim van. Akkora vagyok, mint egy ház!
Itt még mindig süt a napocska. Időnként elmegy, távolból dörgés, néha kicsit sötét felhők, de eső egy csepp sem esett. Hátha a Ligetben is ez lesz.
Persze a gyerek elaludt és fel kell ébresztenem. :?
Olyan vicces, az utóbbi időben elkezdett tekeregni pelenkázás közben, annyit mocorog, hogy alig tudom bepelenkázni. Félig hasra fordul és nyúlkál a feje felett található cuccok felé. Vagy a pelenkázó anyagát markolássza. Próbálja leszedni róla a mintát. :D
Egyébként nálunk is mindig nyafi van, ha meg akarom szoptatni. Aztán egy 10 másodperc múlva már szopik, de mindig van egy ilyen kis bevezető hozzá. Arra gondoltam, hogy azért, mert sokszor nem is akar enni, csak mondjuk aludni és én mégis mellre teszem. Meg sose tudom, hogy éhes-e, mert akkor szoktam szoptatni, ha hisztis. AZtán, hogy miért hisztis, azt az ég tudja. Nem alakult ki nálunk az éhség jelző.
Fú, becsuktam az ablakokat, hogy hátha esni fog és most meg olyan meleg van a gép előtt, hogy leolvad rólam a ruha. :shock:
Most csak azért húzom az időt, mert sajnálom felébreszteni...
Na de most már tényleg indulunk.

Kép
Kép
tinu
 
 


Ah, talán MOST rájöttem., hogy is kell képet felrakni!! Juhéééé

Kép
Kép
marslakocska
 
 


Zsuzsu:
Szóval ilyesmik a 3D-s képek:
Kép ez mondjuk állítva lenne... :oops:
[img][img]http://i209.photobucket.com/albums/bb101/Frezia_photos/DSCF0171.jpg[/img]
Kép

Kép
Kép
marslakocska
 
 


Látom, csend van.... akkor biztosan taliztok! :roll:

Kép
Kép
marslakocska
 
 


Én itt vagyok....Voltam nézni gyerekfüggönyt a szobába.:))És van is csak rövid, de az még lehet hogy jó is, mert a gyerek nem kapaszkodik bele.:)))

Ja és vettem egy fadobozt, amit megcsinálok ékszertartónak anyukám szülinapjára. Remélem tetszeni fog neki, bár mostanában nem értékeli ezeket. Nagyon kreativ és ügyes, és régen ő is sok minden t meg csinált magának, most meg le akar beszélni arról, hogy én csináljak a gyereknek szobadíszt. Mindegy, most a költségvetésünkből, házikészítésű ajándékra futja, remélem azért örül majd neki:))))

csernusn
 
 


Szép a 3D képek, a keretet is Te csináltad?

csernusn
 
 


Én is itt vagyok újra, sajnos nem sikerült elmennünk a talira, mert 4h után sikerült hazaérnünk :evil:

Marslakócska,

Hú, de jól néznek ki ezek a képek, lehet tudni, hogy készülnek? Nagyon tetszik

Kép
Kép
szana80
 
 


Sziasztok!

Remélem Pesten is ilyen ragyogó idő van, mert Szegeden ragyogó napsütés és nagyon meleg van.

Amint látom nagy a csend , biztosan a talin vannak és remekül érzik magukat és nem zavarja meg semmi, szurkolok én is. Mi távoliak, azért be-be kukkantunk, és várjuk az első híreket, képeket. :lol:

Niki: Dani, Szana :Jázmin
A képtárban megnéztem a képeket, nagyon jók, szépek a gyerkőcök.
Szilvi: Ákos ügyes, hogy a lábujjait már játéknak használja.

Zsuzsu, Marslakócska, Niki:
nekem tetszik, amit csináltok, főként ötletes és még hasznos is.
Tényleg szépek, amiket csináltok és igazán még sikerélményetek is van. Remélem van aki értékeli, ha nem akkor is örüljetek, mert Ti dolgoztatok sokat, hogy szép legyen.
Nagyon kreatívak vagytok. A lányom a múlt hetekben mondta, hogy Ő is vett szizálból készített dolgokat és azokat használja föl.
Vannak kreatív boltok, ahol sok hasznos alapanyagot vett , kész figurákat és maga festi meg a képeket. Még nem láttam, de biztosan azok is nagyon aranyosak lehetnek, majd a hét végén utazom Laurához és beszámolok.

Ibigirl: kérdezted, hogy Laura cumizik-e? Néhány hetes korában rákérdeztem, hogy akarnak-e cumit adni, de egyértelműen "nem" volt a válasz. A lányomnak sem volt, és Ő sem akar adni Laurának. Remekül megtalálja az ujját, ha igénye van rá. Nem kell éjjel az egész családnak majd felkelni és keresni a kedvenc cumit, mert csak az kell és ha kidobálja örökösen fertőtleníteni, mosni. Otthon még ez menne is, de az utcán? Így nem is kapott (bár a másik mama vett , de nem adták a szájába), nincs minek hiányozni, a kis keze meg kéznél van. Ha nyűgös, akkor meg teljesen mindegy, mert nem ettől nyugszik meg, legfeljebb ráfogják.

roni nagyi

Kép
Kép
roni nagyi
 
 


Sziasztok!

Hát nem semmi, megint 4 oldal!:) :roll: :lol: Én többnyire hétvégén érek rá, akkor amikor alig van itt forgalom!:) NA de azért igyekszek behozni titeket. Most jut eszembe, hogy ti most taliztok! 8) Olyan jó nektek! Remélem jó időtök van! Ugye beszámoltok róla, hogy milyen és kérünk képeket, hadd irigykedjünk tovább. :wink:

Szana!
Csak most vettem észre hogy Minike milyen hab izét rágcsál. :oops: Rájöttem hogy nekünk is van ilyen, a mienken állatfigurák vannak, szerintem tök jó, mert sokáig tud majd vele játszani. Jó kirakós játék és építő is. Veronika is probálja rágcsálni, csak én kicsit mondjuk még féltem nehogy leharapjon belőle egy darabot. Vagy szerinted nem veszélyes? :roll: :roll: :?:

Niki!

Ez a kirándulás nem semmi! Azt hittem, hogy csak én vagyok ilyen, hogy pici babával össze-vissza megyek, de te még rajtam is túl teszel!:) Laza vagy! :lol: A videók meg egyszerűen szuperek! :lol:

Ibigirl!
Üdv itt közöttünk! Marcell édes fiúcska. Végre egy baba akinek kisebb a haja mint a mienk!:) :o Cuki!

Nika!
Hát nem irigyellek a költözéssel, lesz melód vele! :? Mi lesz az anyós megszokott közelségével?!:) :roll: :wink: Lehet így jobb lesz a kapcsolatotok! Amúgy jók a képek! Gege egy igazi vasgyúró, szép súlya van!

Ante!
Én úgy látom, azért ízlik Lidikének az az almapép! Főleg, hogy így sikerült újra gyarapodni! 180 g :) Én a kozmetikussal vagyok úgy mint te a fodrásszal, bárcsak engem is csak úgy fogadna valaki!:) :evil: Kádas kép nagyon tuti!:) :lol: :lol: :lol:

Mágnes!
Tök jó a babszoba fala-én is szeretnék ilyeneket, mióta berendeztük, de apa valami miatt utálja a falat díszíteni!:( :roll: :?: Örülök, hogy a férjeddel javulnak a dolgok! Érdekes, hogy már többen írtátok, hogy a férjekkel vannak komolyabb nézeteltérések. Nálunk is mostanában sok a hullámvölgy!:( Lehet hogy a babával kapcsolatos felelősség tudat és a sok munka az oka, annak, hogy a pasik ilyenek??? Azt hittem, hogy csak bennem van a hiba, de látom ez nem egyedi eset, sajna!:(
Szóval Anna már pasizik, nem semmi!:) :o :shock:

Tinu!
Gratula a vizsgához! Ez volt az utcsó?

Fibcsi!
De jó, hogy végül hamarabb kijöhettél a kórházból, probálj azért pihizni és gyógyulgass!

Ilgya!
Hát van igazság ebben a kis e-mailben!:) Tetszett!:) :wink:

Marslakocska!
Nestlének a Sinlac pépjét kóstoltattad? 6 hónaposan szopisztrájk??? :shock: :evil: Remélem Dorci meggondolja magát és még szoptathatod egy darabig! Ez tényleg durva, ha így egyik napról a másikra nem kéri!:(

Évi!
Ha figyelsz még minket! Köszike a matricákat! És ha tudsz gyere gyakrabban!

Roni nagyi!
Szívesen a képeket, egyáltalán nem volt fáradság! Laura kis tündér! Kéz gyömöszölésben Veronika is hasolót produkál!:)

Vízhez! Én már többször megkérdeztem a dokinőt, hogy ilyen melegben ne adjak e valamit inni Veronikának, hisz már egy csomó embertől (köztük tőletek is) hallom, hogy régóta ad teát vagy vizet a gyerkőcnek. Erre azt mondta, hogy elég a tej neki! Mondjuk lehet azért mert ő még nem eszik semmit. Érdekes. Persze amikor csuklott adtam neki és simán ivott egy-két kortyot. Ki érti ezt?!

Na egyelőre eddig jutottam, de még írok, csak mindjárt jönnek a vendégek, most értek haza Angliából!:)

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Noémi, szia!

Kár, hogy ilyen ritkán vagy , mert olyan jó, ha sokan leírjátok a véleményeteket.

Férjek:

Azért ne felejtsétek el, hogy a kisbaba születésével a figyelmetek nem kizárólagos. Megoszlik, a legnagyobb igyekezettel is, mert első a baba és annak a gondviselése. A férjek egy picit féltékenyek, higgyétek el, ezért érzékenyebbek. Persze tudván tudják, hogy ez így van, de más tudni és megélni. Idővel, egy kis figyelmességgel, kedveskedéssel vissza zökkennek. Van most még mire hivatkozniuk: hajtás, sok munka, kevés idő, sok pénz kell az élethez stb..., de, ha a gyermekek az Apuval játszanak, kérdezhetnek, akkor érzik igazán, hogy nagyon is fontosak. Ezt ki így, ki úgy, de átélik az Anyák. Nem olyan a kapcsolat, mint a nagy szerelem idején, átalakul, de ehhez türelem, idő kell. Nagyon toleránsnak kell lenni, mert könnyen vigasztalódna: munkában, haverozással, otthoni elvonulós gépezéssel stb... Szóval átesüntünk ezen mi is, a világ már csak ilyen...!


Megyek cseresznyét szedni, holnap meg befőzöm.

roni nagyi

Kép
Kép
roni nagyi
 
 


szio mindenkinek

voltatok a talin?de jooooooooo nektek.

marslakocska:en is bekes megyei vagyok elvileg.te merrol vagy?
tok jo a kutyusos 3d kep.ezt hogy csinaltad,te rajzoltad meg kivagtad es egymasra ragaszgattad?jo otlet,ha elkoltozunk en is elkezdek dekoralniiiii

fnoe: igen kis hajunk van meg, de mar `dusul` :D befele....
az apja volt ilyen kis kopi,es most meg mar olyan szuper haja van,jo eros,remelem orokli :)

roni nagyi: nem tudod hogy kell turot csinalni?aludt tejbol?itt nincs nalunk csak hasonlo de megse es mar ki vagyok ra ehezve.

ma sztrajkol a gyerkoc.evett reggel 5kor 210g-ot,majd 8:30-kor szinten ennyit,12kor egy felalmat pepben majd csak 3;20-kor 170g-ot.se vizet se kamillateat se tejet nem fogadott el az alma utan.es meg mindig nem ehes.ez nem sok vagy eleg?

viszont volt 2 kaki,ennek orulok most,bocsi...

ti engeditek tv-t nezni a babatokat?az enyem imadja nezni,tudom h karos nagyon,de nem tudom mindig elforditgatni.
ibigirl
 
 


bocs deszilvi: igen bent volt a parom a szulesnel,es nagyon nagy segitseg volt,szegenynek letortem mondjukl az ujjait,de o mondta mindig h hasznaljam a gaz-levego maszkot,segitett a legzest kontrolalni,magamtol total beparaztam volna.
marcel-hoz magyarul beszelek,de mikor hazajon a parom atvaltunk angolra.de tanitom magyar dalokra versikekre mondokakra.

winnie: hello sorstars!akkor reka es marci kozt csak egy nap van.tok jo.hogy van a babod?
ibigirl
 
 


Sziasztok!

Látom, én vagyok az első a talisok közül :)
hát néhány égdörgéssel és felhővel, kb 3 csepp esővel megúsztuk, úgyhogy mázlink volt...

Tinu kókuszgolyója elsőosztájú volt, za elfogyott rendesen, igen nagy részt vállaltam belőle :), de ezen kívül nem voltunk valami nagy fogyasztók :)

A babák meg tök édik voltak.
Kiara nevetése haláli!!! Lidike meg szépen négykézlábazik, Panna nagyon csini volt a praktikus csini rucijában, Fanni is, no meg a sapi... Ádám sapkája is csúcs volt, TÜndike meg olyan édibédin bealudt, és arra sem ébredt fel, hogy be lett pakolva a kenguruba... remélem nem hagytam ki semmit, senkit, ennyi jutott hirtelen eszembe...

majd még jövök, ennyi volt a gyorsjelentés :)

Ibigirl, mi általában 700-750 körül eszünk egy nap, 210-et egyszerre még csak egyszer evett életében, úgyhogy szerintem nem kevés ez, főleg, hogy este még lesz gondolom egy kaja...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Na gyorsan rakok ízelítőt. Egy csomó jó kép lett, de nem akarom mindet felrakni, mert sok. Egy-egy villanás.
Kép Ante és Lidi tornáznak
Kép Kiara mustrál
Kép Réka heverészik
Kép csajparti
Kép Zsu és Fanni üldögélnek
Kép Kiscsikó és Ádám már hazafelé készülődnek

Most még altatásban vagyok, úgyhogy ennyi.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok, de jól sikerültek a képek, irígykedem, de nekem meg Dani egyre biztosabban használja a négykézlábat.Bár közel sem jön Minikéhez:))))

Tegyetek fel képtárba, hogy az összeset megcsodállhassuk!!!!

Jól döntöttetek....


Roni nagyi,
Most jól jönnek a kedves szavaid a férjekről, mert én is ki vagyok:((((MEddig tart még normalizálódik a helyzet, és honnan tudjuk, hogy tényleg fog-e????

csernusn
 
 


Sziasztok,
hazaértünk, még beugrottunk a Dechatlonba olyan pokrócért, mint Zsunak van:-)))
Gyorsan megfürdettük Ádámot és már alszik:-)

Örülök, h találkoztunk, nagyon jó volt!!! Főként, h Ádám is jól érezte magát!!!:-) Még nem
"füveztünk" így, de kifejezetten élvezte:-) És én is:-) A háreméről nem is beszélve:-))

Olyan édesek és ügyesek voltak a babák!:-)

Olyan hamar vége lett:-(((

Zsu, kösz a repcsiket, Tinu isteni volt a golyó!!:-) És az autós beszélgetés is tök jó volt:-))

Ilgya, Bunny, Niki, Beszti kár, h nem tudtatok jönni!

Balázs Évi, én is köszi a figurákat, írtam Neked emilt is, remélem nem volt túl nagy és megkaptad.

Én képek fenn vannak a honlapon:-))

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Kiscsikó: tök jók lettek a képek! Hogy lehet őket letölteni eredeti méretben? Cél mentése másként-kor html-es cuccot akar letölteni...

Kép
Kép
tinu
 
 


Nem, a lap alján van egy olyan sor, h "Összes kép:33" "Eredeti, nagyméretű képek vendég/adam" Erre kattints rá:-) a vendég/Ádám a jelszó:-)
Asszem csak akkor működik, ha be van kapcsolva a gépünk, de most még be van:-)

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Bocsi, a második mondatba is beleolvastam a kérdőjelet:-))))

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a tali! Csak rövidke. Azért utánna még szinte mindenkivel összefutottunk! :lol: Édik voltak a babák nagyon. El voltam ámulva.

Képeket kérek szépen én is!!!!!

Kiscsikó! Mi a honlapotok címe? Ami pár lappal arrébb van, azon nem találom.

Megtaláltam az iwiwen! Küldenétek belépőkódot, hogy tudjak én is képet feltenni? Bár most csak ti csináltatok úgyhogy ráér, ha belegondolok! :D


Üdv. Niki és Kiara

Kép
kernico
 
 


Niki, elvileg pedig működik. gillich-csikos.hu

KépKépKép
kiscsiko
 
 


Hali!

Jó volt a tali.
Fotók még a gépben, de igyekszem.
Először is a megbeszélt táblicskut alkottam meg.

Gondoltam, hogy még beleveszek ezt-azt, de egyenlőre nem tettem meg.
És ha nem bánjátok akkor csak azok neve van benne, akik sűrűn irogatnak és tudnak esetleg talira jönni.

Ha más is jön majd, gondolok itt Nikára, ha Pesten járnak, vagy Deszilvire.
akkor ők elküldik majd valakinek a telszámot és bekerülnek a listába.


A mail címeket az iwiwről vadásztam le.

Szana neked nincs telszámod, ha elküldöd priviben, akkor pótolom.

Snoopy téged beírtalak, mert írtad első tali alkalmával, hogy jönnél, de semmi elérhetőséged nincsen meg. legalábbis nekem nincsen.

Kernico neked sincsen a telszámon kívül más adat. mail, MSn, ilyenek.
Ha megírod, beírom őket.

Ezt elküldöm.....

Kép
zsuzsu74
 
 


Kiscsikó.
Neked nem tudtam, hogy Ádám kikor is született. Mert a weblapunkon ti még nem voltatok rajta. És most a talin ugyan mondtad, de hát nem jegyeztem meg.

Kernicót igen, mert ők Mikulásiak voltak, de csak azért. :oops:

Kép
zsuzsu74
 
 


Winnie:
Ebben a percben küldtem át neked amit alkottam.
Hogy te is tudd alkotni amit mondtál.
Az iwiw-en lelt címre ment el, ha igaz.

Kép
zsuzsu74
 
 


Tök jók lettek a képek, látszik hogy jól éreztétek magtokat; annyira sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni :cry:

Zsuzsu,
A számom mindjárt elküldöm priviben, kíváncsi vagyok miféle táblát alkottál...fontosabb adatok és elérhetőségek?

Kép
Kép
szana80
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?