Új privát üzeneted érkezett!

Nekem pl. jó lenne 25-e, hétfő. Csak azért nem mondom, hogy tegyük át a mai napot, mert már tökre ráizgultam. DE mondjuknekem jó a péntek is. Akár délelőtt és akkor tuti nem lesz zivi, mert azok délután szoktak volt lenni.
De most már írjon gyorsan más is valami ajánlatot!

Kép
Kép
tinu
 
 


Én is már úgy szerveztem mindent, hogy megyünk ma

Sütöttem pilóta kekszet :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ja tinu:
elküldtem a számomat privibe

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 

 
 

Hát nekem a mai nap jó, aztán júl 4ig semmi, mert amerikából vendégeim lesznek...

A ligetet jobban támogatom, mert nagyobb a tér, pokróc ledob, gyerek el van...

Vállaljuk be??? Én könnyen beszélek, mert nem lakom messze a ligettől. Döntsenek azok, akik messziről jönnek!!!

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Mi oltásra is várunk....

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Na akkor felteszem a pontot az i-re...
Marad minden a régiben, ma Vajdahunyad előtt. Forródrót éljen, aki nem tudja az alatta lévő számát, kérje el. Esővédőt hozzatok :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hali!

jajj ez az idő...

olyan rossz, hogy mnég egy talit sem tudunk leszervezni. ferlháborodok mingyááááá...

Lehet jobb lett volna délelőttre tenni?? :shock: :shock:

Ikeát én nem tudom bevállalni.
Kiderült számomra a győri kirándulás alkalmával,hogy ezzel a babakocsival és a többi pakkal én nem tudok bkv-vel közlekedni.
Ha ott lesz a tali akkor majd csak fotóról fogok irigykedni.

Mondjuk a holnap nem jó 11 ig, mert babawellness van, de a péntek is jó, bár egész hétre ezt az időt jsolják..

Most micsináljunk?
Pedig rákészültem, pléd, rágcsa is megvan, a kedv is oké...

Akkor??
Halasszunk, vagy Ti ikeáztok egyet??

Kép
zsuzsu74
 
 


Zsuzsu

Mágika döntött, ő jön a legmesszebbről

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Mági:
Akkkor eredeti terv és majd meglátjuk mi lesz.
Lehet kegyesek lesznek az égiek..
Akkor 15 Vajdahunyad előtt!!!
Szuper

Kép
zsuzsu74
 
 


Addig beszélek Szent Péterrel, hogy ugyan ne küldjön már ránk vizet..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Bunny:
Jaja, láttam közben, oksika.Ott tali.

Kép
zsuzsu74
 
 


Mági:
tedd azt ezerrel!!!!! :lol:
Utána eshet amennyit akar...

Kép
zsuzsu74
 
 


Hát legyen. Mondjuk esővédőt nem viszek a kenguruhoz. :wink: Ha esni fog, akkor az nagyon gáz. Viszek esernyőt. De ha felhőszakadás lesz, akkor szarrá ázunk egy perc alatt. :?

Kép
Kép
tinu
 
 


Majd bekéredzkedek valaki mellé a kocsiba. :wink: (Mármint nem a babakocsiba. De TÜndi oda... :lol: )

Kép
Kép
tinu
 
 


Hát nem semmi az időjárás, nekünk fel sem tűnt hogy tegnap rossz idő volt.Mi a 4. kerületben lakunk. :)))
Ma sem úgy néz ki mintha esni akarna.:))))

Én még mindig nem tudom itt hagyjam-e 3 órára a dédimamát, de a forródrótban részt veszek.:)))

csernusn
 
 


Évi, én is köszönöm a matricákat, én nem is tudtam, hogy ezeket kell kivágni, én valami kacsamamát a gyerekeivel akartam beküldeni.:)))

Bunny, a kérdőívet a matricákkal együtt kell beküldeni, és akkor kapsz ajándékot.:(((

csernusn
 
 


Niki:
miért van a te rókád a hetesen túl?? elkóborolt??

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok lányok!
Nem semmi a szervezkedésetek! :D
Nagyon drukkolok nektek a jó időért!

deszilvi:

Nagyon szépen köszönöm a vízzel kapcsolatos jótanácsot! Ma már Szentkirályit kapott reggel a tápcsihoz. Érdekeségként megírom, hogy felhívtam őket, mármint a Szentkirályitól az aligazgatót vagy ilyesmi valakit, hogy megkérdezzem, kell-e forralni az ásványvizüket. Válasz: hát, izé, nem tudják, kérdezzem meg az orvost, illetve döntse el az anyuka. Így inkább forraltam rajta egyet. :oops:

Fülbemászók.... brrr. Nálunk is van sok, főleg a mosott ruhával szoktam behurcolni a lakásba és vasaláskor mászkálnak széjjel. Meg tegnap szedtünk málnát, este TV-zés közben majszoltunk a Nagyfiúval, erre az enyémnek a közepéből elősettenkedett egy óriási példány. Kirohantam, Roli csak nézett utánam, hogy mi van és gyorsan eltüntettem az állatot. Még jó, hogy ő nem látta meg, mert az egyébként általa imádott gyümölcsöt tuti megutálta volna egy életre. Speciel aznap este már én sem ettem többet és őt is rábeszéltem, hogy ne egyen, mert hasmarsi lesz. :roll: :roll:
A németek érdekes nép... én dolgoztam kint egy irodában, a főnöknőéknél laktam, s mikor este mentem fürcsizni, elkerekedett szemmel néztek rám, hogy mit teszek. Mert ők csak reggel és csak hébe-hóba. :shock: :shock: :shock: Lehet, hogy azért járnak ennyit Magyarországra fürdőzgetni, hogy akkor behozzák az évi lemaradást?

Éjjeli fény: nálunk mióta megszülettek a gyerekek, mindkettőnél egy kis karácsonyfaizzósor van bekapcsolva. Kellemes fényt ad, alig fogyaszt és pont akkora fénye van, hogy rálátni a gyerkőcökre.

Jeep: mégegyszer köszi neked is a vizes tanácsot, és nagyon jó a cikk, így már világossá vált számomra a téma! :oops:

Zsu: Kreatívkodás szuper!! Én is rengeteg mindennel foglalkozom, sokmindenbe bevonom a Nagyfiút is és imádja! Szalvétatechnika edényre, cserépre, képkeretre, polcra, üvegfestés, origami, gyertyakészítés, 3D-s képkészítés, stb. Bár mostanában időhiányban szenvedek.... :oops:

Fibcsi: Örülök, hogy túlvagy a műtéten, mielőbbi felépülést, jobbulást kivánok! Apának is gratula!

Mágnes:
Ma reggel felemeltem a pólómat és azonnal szájzárat kapott Kiscicám. :cry:

Kép
Kép
marslakocska
 
 


Ilgya: boldog felediket Réka babának! :D :D :D :D :D :D

Húúú csajok, ez a bolond idő jól szivat ám benneteket!

Jeep: lehet egy nagy kérésem??? El tudnád magyarázni egy "szőkének" konyhanyelven ( :lol: ) , hogy hogy kell videót feltölteni valahova (netre)??? Szeretném a férjemet meglepni, de azt sem tudom, hogy és hol álljak neki. A cucc még a kamerás kazin van rajta! Írhatod priviben is! de ide is, hátha többeket érdekel, bár szerintem csak én vagyok ilyen sötét ezekhez a dolgokhoz!
Előre is köszi!

Meg a sólámpa képet is! Azt hiszem hétvégén veszünk egyet!

Kisfiam ma kicsit megszivatott éjjel. 4-kor kelt, volt kaki meg minden, pesze az átfolyós fajta, úgyhogy öltöztetés volt, aztén meg 6-ig em volt hajlandó visszaaludni. Tejcsi már nem kellett, ha letettem dünnyögött, panaszkodott, mérgelődött, ha felvettem ok volt! Ez ment két órán keresztül. De utána reggel fél 9-ig aludt! Persze megyek be nagy durranásra, és már a lepedőn ott volt a következő tócsa!!!!!!! - tegnap nem volt kaksi, hát éjjel bepótolta! :?

Jó szórakozást du-ra, és drukkolok, hogy ne essen az eső!!!!!!!!!!
Vendég
 


Nikinek küldtem az üzit.

Remélem, ha mégis leszavazzátok a mai napot, tán eljut hozzám is a híre, mert én voltam az első, nekem ki ír??? :lol:

Itt esik, remélemkiesi magát, mire menni kell.

Amúgy megéreztem, mert annyira hasogat a fejem, meg a vágásom is. :( :cry:
Kissé hulla vagyok...

Kreatívkodásom remekét majd este feldobomközszemlére.
Elég bénácska lett, de mégis SK gyártmány!


És ami lemaradt!
Ezer bocsi, most vettem észre. :oops: :oops:
Ilgya Rékájának boldog 6. at!!!

Kép
zsuzsu74
 
 


Zsuzsu:
Mi egy óra múlva indulunk, remélem addigra eláll.. A fene egye már meg! Akkor toljuk el holnapra?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Marslakócska:
3D-s kép?
De izgi.
Azt hogy kell?Elmeséled?
Mutatsz róla fotót?
lehet mást nem érdekel, de én plíííz, kérnék.
Mindennemű ilyesmi érdekel, még akkor is ha nem azonnal prószálom ki.
Üvegfestést majd tervezek alkotni.Illetve ablakdíszt.
Egyenlőre hűtőmágnes és kéz-láb lenyomat volt eddig...De ami késik, nem múlik.. :)

Szilvi:
Én is sajnálom, hogy ott rögvest a korhiban nem volt semmi lenyomat. Néztem még pocakosan a német Rtl-en a mein baby nevű műsort, és ott volt, hogy azonnal a szülésznő megcsinálta a dolgot. Ott igaz csak a lábról, de az is valami.
Itthon meg semmi, pedig örök emlék.

De kreatív szülő, majd megoldja.

Milyen az a 12 hónapos dolog? Fotót lehetne róla?
Ha másért nem, hát házilag alkotni egyet??
Vagy hol lehet beszerezni? (bár ha kaptátok...)
Mondjuk már pár hónapot lekéstem vele, de ha oda lehet ragasztani, akkor szupi.

Ja és a Corában volt egy olyan képkeret, hogy ki lehet nyitni, egyik oldal fotó, másik fele a lenyomat helye, van hozzá anyag, amibe bele kell nyomni az aktuális testrészt. :wink:

Kép
zsuzsu74
 
 


Ilgya Boldog 6 hónapos fordulót a kislányodnak:)))


Zsuzsu, Kiváncsi vagyok mit csináltál.:)

Én most azt találtam ki, hogy láttam a linket, (ki rakta fel???) :oops: , a fa díszekről, a babaszobába, hogy ilyet én is Tudok csinálni:)))Nagy a mellényem mi???Gyorsan felhívtam az apukámat, hogy van-e fonálfűrészünk, azt hiszem így hívják, de nincs. Annó technika órán a madáretetőt, meg a periszkópot ezzel csináltuk.:))Errő ő, de kislányom nektek van dekopír fűrészetek. Na én azzal nem vágnék bele.:))) Szóval veszek valami faanyagot, rajzolok rá hajót vagy mi egymást és lefesztem őket, és kész.:) Szerintetek meg tudom csinálni???:)))


Jaj nálunk már lehült a levegő és lóg az eső lába.:(((

Sajnálom, de úgy döntöttem, mivel a Dédi és Dani is alszik, hogy mégsem megyünk, mikor megláttam, hogy szegénykém hogy botorkál a népstadiontól a kocsiig, inkább mondtam neki, hogy álljom meg, én meg idehozom a kocsit és akkor beszáll. Egyébként tök jól van csak szokott szédülni, meg nehezen egyensúlyoz, de még bot nélkül jár.:)

csernusn
 
 


Na csajok, elmegyek etetni, mire visszaérek, valaki írjon valamit :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


zuglóban ömlik az eső

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Mági:
nem tudom mit tegyünk.
Mennék is meg nem is ebben a pillanatban.
Annyira rákészültem már 1 hete...
De a többség amit mond az lesz.

Elállt és fel is száradt, pár csepp volt csak. Remélem ennyi is marad és majd este fog ömleni.

Mindenesetre a körsmst elkezdtem.....

Kép
zsuzsu74
 
 


igazi videóról akarsz feltölteni, vagy digitálisról??? Mert ha jó neked ,ahogyan én szoktam, akkor azt el tudom mondani, ugyanis jeepék, már úton vannak.:)

csernusn
 
 


Ja Szilvi ez neked szólt:)))

csernusn
 
 


Niki!
Szerintem meg tudod csinálni.
Miért ne tudnád???

Aztán majd képeket is tegyél közre a nagyérdeműnek, hogy lekáderezzük művedet!

Kép
zsuzsu74
 
 


itt még mindig esik....

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Én úgy olvastam, hogy kiscsikóék, mér elindultak, még reggel....

csernusn
 
 


oltást megkaptuk... prevenar... gyerek még köhög, de nem fertöző, csak a slájm nem akar felszakadni, fluimucilt rá... kaptunk uh beutalót, a sok bukás miatt....

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Nekem is indulnom kellene 1 óra múlva legkésőbb...

Viszont rájöttem, ha ugyanilyen időben lesz, mint ma, akkor a holnap is jó, mert addigra vége az évzárónak, és talán apjukra rá tudom bízni a csemeték egy részét! :D

Egyébként ez a bizonytalan idő nagyon nem jó. Nekünk gyomirtani kellene, de ahhoz meg az nem jó, ha 24 órán belül esik. De mostanban megmondhatatlan, mikor esik...

KépKép
KépKépKép
beszti
 
 


Bunny:
Ott essen,(már bocsika)de a Ligetet kerülje el nagy ívben. :lol: :lol:

Kép
zsuzsu74
 
 


na megyek kertibútort venni....

majd mágikával konzultálok, megint zuhog itt a 14 kerben és dörög is....

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Zsuzsu:
Hát én is rákészültem
Legszívesebben mennénk. De ha mi elindulunk, aztán senki sem jön....

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hopp!
Csak nem elkiabáltam? :evil:
Elkezdett dörögni!
Jajj!!!

Kép
zsuzsu74
 
 


zsuzsu

a liget is zugló :-( és itt esik, pontosan ömlik és dörög

winnie 10 utcával közelebb van a ligethez... de úgy is autóba ülök, mert megyek a városba, majd mágikának jelzek

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


hja most esik és süt is a nap és szép nagy fekete égbolt....

Csajok én nem megyek.....

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


[quote="deszilvi"]J írta:deszilvieep: lehet egy nagy kérésem??? El tudnád magyarázni egy "szőkének" konyhanyelven ( :lol: ) , hogy hogy kell videót feltölteni valahova (netre)??? Szeretném a férjemet meglepni, de azt sem tudom, hogy és hol álljak neki. A cucc még a kamerás kazin van rajta! Írhatod priviben is! de ide is, hátha többeket érdekel, bár szerintem csak én vagyok ilyen sötét ezekhez a dolgokhoz!
Előre is köszi!


Ha VHS kazin van, akkor ne is próbálkozz vele. Ha (mini)DV kazin van, akkor csatlakoztatni kell a kamerát a számítógéphez (általában Firewire - IEEE 1394 kábellel). Van egy program, amivel könnyen át lehet játszani és tömöríteni a kazit:
http://www.any-video-converter.com/any-video-converter.exe
Egy hónapig lehet használni, utáni fizetni kell érte. A File/SetOutputFolder-rel tudod a célkönyvtárat beállítani, az OutputProfile legyen "Mobile Phone MPEG-4 Movie (*.mp4)", a VideoCodec mpeg4, a VideoSize 320x240, a VideoBitrate 192. Az átjátszást a File/CaptureVideoFromDV-vel tudod indítani. A konvertálást a StartEncodinggal lehet indítani.
Az Inernetre pedig az http://www.indavideo.hu/ honlappal tudod feltenni.

KépKép
jeep
 
 


Sziasztok!

Hát itt az előbb dörrent egyet (Zugló), de ezt jó jelnek veszem, van 2.5 órája elmenni... tegnap sem tartott sokáig, ja és süt a nap :)
Én továbbküldtem az sms-t, Tinu meg is kapta :) úgyhogy mi megyünk...
és télleg legfeljebb bemenekülünk a múzeumba, vagy ott van az anonymus étterem, annak ha jól emlékszem van egy kerengő szerűsége, meg egy különterem is, csak beengednek valahova ennyi kisbabásat...

Bunny, köszi szépen a linket!

Ildi, boldog 6-kat a kis druszánknak! :)

Zsuzsi, különben nekem is tökre fájt a fejem este.... muszáj is voltam bevenni egy fl Algopyrint, kül kitaccs lett volna... :? az meg nem annyira szerencsés...
de tök érdekes, nekem a vágásom sosem fájt, nem is érzem szerencsére, hogy van...

Nekünk megint szuper éjszakánk volt, 5-ig meg sem nyikkant a baba. akkor kért enni. aztán kis unszolásra, de aludt tovább 9-ig...

Lenyomat, na a hétvégén megyünk Cora-ba, szétnézek. MÉg körbe sem rajzoltam a kezét, pedig kéne... :oops:
Én is matricafestést csináltam régebben, majd most is tervezek, meg szalvétáztam is :)

Marslakócska, drukk a sztrájk mielőbbi végéhez.... :?

Niki, Ági, elkóborló róka :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Szerintem fujjátok le, viszont, Kiscsikónak tök szar lesz, ők már reggel elindultak:((((

csernusn
 
 


Ja kókuszgolyót, le lehet fagyasztani, azt tudom, a többi rágit, meg nem tudom....

csernusn
 
 


Zuglói jelenté:

most épp elállt, de északról újabb esőfelhők érkeznek

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


én még mindig azt mondom (tökre rákészültem én is, és tök jó lenne menni), hogy ha most lemegy a vihar, akkor két, és fél óra alatt tuti eláll.... én úgy mennék.... :cry: :cry: :cry:

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


ja, itt még nem esett, Ligettől 15 perc sétányira...

felhők vannak, de kék ég is van :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Winnie

csak a gond az, hogy egymás mellett fogunk állni, kört alkotunk és a babák a kocsiban.... Fűre pokrócot felejtsd el :-(

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


Én fél óra múlva kocsiba ülök és a liget felé veszem az irányt... Majd üzenek Mágikának, igaz akkor neki már késő... A levegő az jó friss lett :-)

KépKép
KépKép
bunny75
 
 


és az a Kerengő az étteremnél ha nagyon gáz az idő? vagy a Liget plage...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


[quote="csernusn"]i írta:csernusngazi videóról akarsz feltölteni, vagy digitálisról??? Mert ha jó neked ,ahogyan én szoktam, akkor azt el tudom mondani, ugyanis jeepék, már úton vannak.:)


Lehet hogy jobban el tudnád magyarázni :)

Az eső miatt ne aggódjatok, amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan eláll. Itt, a Petőfi-hídnál már elállt. Egy kis mozgókép az esőfelhőkről:
http://www.met.hu/loop.php?almenu_id=weather&pid=kepek&pri=3&id=brod
A kék folt nem veszélyes, a világosszöld valószínűleg esőt jelent.

KépKép
jeep
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?